کراتین بالا و لرزش پاهاو دست - پرسش 225418

  • تصویر کاربر مرجان شنبه ۱۵ آذر ۹۹( 9 ماه پیش) تعداد بازدید: 88 کلیه
    باسلام پدرم 83سالش مشکل کلیه داره کراتین بالاست و لرزش پاهاو دست هاو کبودی روی دست هاش و اینکه دکتر دارو ناتریلیکس داده البته نصف قرص دادیم لرزش پاهاو دست زیاده شده الان هم قطع کردیم لرزش داره سوال منم اینه علت لرزش های پاهاو دست چکارکنیم
    1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱۵ آذر ۹۹( 9 ماه پیش)
      با دکتر مغز و اعصاب مشورت شود جهت لرزش

شما می توانید سوالات خود را در زمینه های مختلف کلیه، مجاری ادراری، زگیل تناسلی مردان و زنان و سایر بیماری های جنسی را از صفحه پرسش از دکتر  بپرسید. 

1-پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی نیاز نمی کنند.
2-پاسخ ها معمولا در کمتر از 48 ساعت پاسخ داده خواهند شد.
3-از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.
4-برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

 

لطفا در متن سوال اطلاعات شخصی خود مثل نام و نام خانوادگی ، آدرس ، شماره تماس قرار ندهید.!!!!

چنانچه سوالی ندارید و به دنبال مقاله ای خاص هستید می توانید از باکس های زیر استفاده کنید:

مثانه

کلیه

زودانزالی

پروستات

واریکوسل

هیدروسل

زگیل تناسلی

مجرای ادراری


تلگرام دکتر حسین کرمی اورولوژیست

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.