درمان صد در صد زگیل تناسلی مردان و بهترین دارو رفع زگیل

تصویر دکترحسین کرمی

دکترحسین کرمی

در این مقاله مطالعه می‌کنید:

زگیل تناسلی مردان یا genital warts توده هایی به شکل زگیل گوشتی هستند که در ناحیه تناسلی، مقعد و رکتوم و حتی گاهی در اطراف دهان ظاهر می شوند. زگیل تناسلی توسط ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) ایجاد می شود که از طریق تماس جنسی پخش می شود. زگیل تناسلی کوچک، گل کلمی و سرطانی از جمله زگیل های تناسلی هستند.

برخی از افراد معتقدند که با کمک طب سنتی می توان به درمان صد در صد زگیل تناسلی رسید اما واقعیت این است که این بیمای منشا ویروسی دارد و تنها به کمک داروهای مخصوص زگیل و روش های پیشرفته از جمله کرایوتراپی میتوان به رفع زگیل تناسلی مردان پرداخت.

بهترین درمان زگیل تناسلی مردان

زگيل تناسلی بیماری است که به دنبال رابطه ی جنسی بوجود می آید کافی ست یکی از طرفین مبتلا به زگیل تناسلی باشد و تمام! در این مقاله ابتدا بهترین راه درمان زگیل تناسلی در مردان و سپس بهترین دارو برای آن را معرفی خواهیم کرد.

1-کرایوتراپی

اینجانب پروفسور حسین کرمی سالهاست که در زمینه درمان بیماری زگیل فعالیت و تخصص دارم. از نظر بنده امروزه کرایوتراپی یا همان فریز کردن به دلایل زیر، بهترین، آسانترین، کوتاه ترین و کم عارضه ترین روش درمان زگیل تناسلی در آقایان و خانم ها می باشد.

-در یک جلسه و در برخی 5-10 دقیقه همه زگیل های تناسلی را می توان درمان کرد.

-باعث پخش زگیل تناسلی نمی شود.

-نیاز به تکرار درمانی نیست.

-از نظر زیبایی محل پوست آلوده نسبت به روش های دیگر حداقل آسیب بافتی را دارد.

-سرپایی و با حداقل درد و تحریک محل نسبت به روش های دیگر می باشد.

در ادامه فیلم درمان زگیل تناسلی در آقایی 37 ساله نشان داده شده است:

لذا نکات فوق باعث شده است که امروزه درمان زگیل تناسلی در مردان با کرایوتراپی به عنوان خط اول درمان زگیل تناسلی یا قاتل زگیل تناسلی مردان در بسیاری از مراکز درمانی مورد استفاده قرار گیرد.

درمان زگیل تناسلی خیلی بزرگ با کرایو

اگر زگیل های تناسلی کوچک باشند، شاید بتوان آنها را با پماد برای درمان زگیل تناسلی مردان درمان کرد. اما زگیل های بزرگ با این روش قابل درمان نیستند. به طور کل باید توجه داشت که ویروس اصلی زگیل تناسلی با هیچ راهی از بین نمی رود؛ اما در صورت رعایت نکات پزشکی، احتمال عود مجدد آن بسیار کمتر خواهد بود.

2- درمان زگیل تناسلی با لیزر

لیزر باعث تبخیر و پخش زگیل در جاهای سالم می شود و همچنین به علت هزینه بالا، به عنوان خط اول درمان زگیل تناسلی توصیه نمی شود.

3- استفاده از کوتر و جراحی برای رفع زگیل تناسلی

گاهی از بین بردن زگیل تناسلی با جراحی انجام می شود. روش های جراحی به علت ماهیت عود کننده زگیل و همچنین تخریب پوست و بد شکل شدن محل سوزانده شده مورد استقبال بیماران نمی باشد. معمولا اگر زگیل تناسلی خیلی بزرگ باشد، جراحی زگیل تناسلی در بیمارستان انجام می شود.

برای مشاوره با دکتر حسین کرمی می توانید عکس زگیل و علایم خود را از طریق لینک زیر ارسال کنید و به کمک پزشک بهترین درمان را انتخاب کنید.

بهترین دارو برای زگیل تناسلی مردان

دو تا از پمادهایی که برای درمان زگیل های تناسلی در مردان سفارش می شوند آلدارا و پودوفیلین است.

1-آلدارا

by Drugs.com In clinical studies, Aldara (imiquimod) topical cream was found to completely clear external genital warts in 50% of patients who applied treatment 3 days a week for a total of 16 weeks. The average time to have the affected area cleared was 10 weeks

کرم موضعی Aldara (imiquimod) در 50 درصد از بیمارانی که درمان را 3 روز در هفته و در مجموع 16 هفته انجام دادند، به طور کامل زگیل تناسلی خارجی را از بین برد. میانگین زمان پاکسازی ناحیه آسیب دیده 10 هفته بود.

2- پودوفیلین

پودوفیلین یکی از درمان های خانگی زگیل تناسلی است که روی محل آلوده مالیده می شود و معمولا برای درمان زگیل تناسلی خفیف به کار می رود ولی تحریکات شیمیایی محل و استفاده طولانی مدت آن برای درمان زگیل تناسلی که باید به مدت یک ماه تا سه ماه مالیده شود، استفاده از آن را محدود کرده است.

مدت زمان انتقال زگیل تناسلی

در مطالعه ای که اخیرا صورت گرفته بود تقریباً از هر چهار شریک مبتلا به زگیل، سه نفر در طی هشت ماه پس از تماس، دچار زگیل تناسلی شدند. اگرچه 90 درصد عفونت‌های HPV طی دو سال پس از عفونت از بین می‌روند، اما ممکن است یک دوره نهفتگی رخ دهد که اولین وقوع یا عود آن ماه‌ها یا حتی سال‌ها بعد اتفاق می‌افتد.

تشخیص اینکه چه زمانی افراد دیگر مسری نیستند، سخت است، زیرا هیچ آزمایش خونی برای بررسی HPV وجود ندارد. اغلب اوقات، HPV در عرض 2 سال پس از آلوده شدن فرد، از بین می رود.

عوارض زگیل تناسلی در مردان

زگیل تناسلی سبب مرگ نمی شود، اما در صورت عدم درمان به شدت مسری بوده و نواحی بیشتری را درگیر می کند. دو نوع زگیل تناسلی 16 و 18 سبب ایجاد سرطان دستگاه گوارش و  دهانه ی رحم می شوند اما اغلب زگیل های تناسلی توسط انواع 6 و 11 ایجاد می شوند که در دسته انواع کم خطر عفونت HPV قرار می گیرند. پس شاید فقط بتوان دو نوع 16 و 18 را به عنوان زگیل تناسلی بدخیم شناخت.

بر اساس مطالعات مرکز پیشگیری و کنترل بیماری ها در آمریکا CDC سرطان های مرتبط با اچ پی وی شایع نیستند، با این حال شانس ابتلا به سرطان زگیل تناسلی در برخی مردان بیشتر است:

1- مردانی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند از جمله افراد مبتلا به بیماری ایدز!

مردانی که به ویروس HIV (ویروس ایدز) مبتلا هستند نیز احتمال بالا تری جهت ابتلا به این سرطان دارند. دیگر انواع ویروس HPV به ندرت در مردان، سرطان ایجاد می کنند اما با این حال آن ها سبب ایجاد زگیل های تناسلی می شوند. در هر برهه ای از زمان، حدود 1 درصد مردان فعال از نظر جنسی در آمریکا به زگیل تناسلی ابتلا خواهند داشت.

2- مردانی که رابطه جنسی مقعدی بیشتری دارند. در این افراد احتمال ابتلا به سرطان مقعد بالاتر است.

برخی از انواع سی و چندگانه ویروس HPV که با سرطان های ناحیه تناسلی در ارتباط هستند می توانند منجر به سرطان مقعد یا آلت تناسلی در مردان شوند. هر دوی این سرطان ها نادر هستند. در افرادی که سیستم ایمنی سالمی دارند حتی از این میزان نیز کمیاب تر است.

فراموش نکنید که:

– اغلب سرطان هایی که در پشت حلق یافت می شوند از جمله قاعده زبان و لوزه ها با HPV مرتبط هستند. در واقع، این ها شایع ترین سرطان های مرتبط با HPV هستند که در مردان یافت می شوند. هر ساله بیش از 13 هزار مورد جدید در مردان تشخیص داده می شود.

– بعد از ابتلای فرد به ویروس زگیل تناسلی متأسفانه برای همیشه فرد به عنوان ناقل بیماری زگیل تناسلی می باشد و هر تماس جنسی فرد با افراد سالم باعث آلودگی آنها می شود. شدت آلودگی فرد بسته به نوع ویروس فرق می کند. در شکل های زیر نمونه هایی از ابتلاء به زگیل تناسلی مردان را که از مراجعین به اینجانب گرفته شده است مشاهده می کنید .

خیلی از بیماران از نقش واکسن HPV سوال می کنند که در اینجا لازم می دانم از شما دعوت کنم تا مقاله واکسن زگیل تناسلی را مطالعه کنید.

دلیل زگیل تناسلی در مردان

زگیل آلت تناسلی در مردان

ماهیت زگیل تناسلی آقایان ویروسی به نام HPV می باشد که این ویروس تیپ های مختلفی دارد که بعلت متنوع بودن آن و از طرفی تمایل سریع به انتقال از طریق جنسی امروزه جوانان زیادی را درگیر کرده است. علت انتقال و انتشار ویروس زگیل تناسلی مردان عدم آگاهی افراد و از طرفی رابطه جنسی با فرد آلوده می باشد.

تنها یک تماس جنسی جهت انتقال این ویروس از مرد به زن یا از زن به مرد کافی است. بعلت تمایل سریع این ویروس به انتشار حتماً استفاده از کاندوم نیز حالت پیشگیری نداشته و لذا کاندوم فقط قسمت پوشاننده آن را محافظت می کند و بیضه ها و ناحیه عانه در هنگام نزدیکی با فرد مبتلا علیرغم استفاده از کاندوم آلوده به ویروس می شود.

آقایی 25 ساله متاهل با زگیل تناسلی

امروز برای شما داستانی در مورد یکی از بیمارانم با زگیل تناسلی تعریف خواهم کرد. آقایی 25 ساله متاهل که 4 سال پیش ازدواج کرده بود، به طور اتفاقی متوجه خال های گوشتی در ناحیه تناسلی خود می شود ولی با گذر زمان می بیند که تعداد خال ها در حال افزایش است.

آیا درمان صد در صد زگیل وجود دارد؟

هیچ نوع درمانی برای از بین بردن قطعی ویروس اچ پی وی از بدن وجود ندارد. در واقع روش هایی مانند لیزر زگیل تناسلی و یا کرایوتراپی درمان قطعی hpv محسوب نمی شوند و تنها برای از بین بردن زگیل های تناسلی که بر روی پوست ظاهر شده اند، به کار می روند. در صورتی که پس از درمان، نکات بهداشتی و توصیه های متخصص زگیل تناسلی را رعایت کنید، احتمال عود مجدد زگیل بسیار کمتر می شود.

پیشگیری از زگیل تناسلی

 • پیشگیری بهتر از درمان است، سعی کنید از رفتارهای پرخطر جنسی اجتناب نمایید تا آلوده به ویروس HPV نشوید.
 • استفاده از کاندوم باعث جلوگیری از ابتلا به ویروس زگیل تناسلی نمی شود.
 • واکسن فقط برای افراد غیر مبتلا توصیه می گردد پس از ابتلا به زگیل تناسلی تزریق واکسن گارداسیل برای درمان زگیل تناسلی بی فایده است.
 • در صورت مشاهده هر گونه برجستگی پوستی گوشتی در ناحیه تناسلی مخصوصاً بعد از رفتار پرخطر جنسی به دکتر مراجعه کنید.
 • تزریق واکسن قبل از ازدواج مخصوصا ًبه دختر خانم ها در جهت جلوگیری از آلودگی به ویروس HPV کمک کننده است.
 • از دستکاری و کندن هر گونه ضایعه پوستی آلت تناسلی بدون معاینه پزشک خودداری کنید.
 • در صورت ابتلا به ویروس تناسلی جهت اصلاح موی منطقه آلت تناسلی به هیچ وجه از تیغ استفاده نکنید چرا که باعث منتشر شدن زگیل ها می گردد. استفاده از موبر های شیمیایی و ماشین بهترین روش دفع موهای زائد منطقه تناسلی است.

جهت اخذ نوبت با شماره تماس مطب 021226642744 تماس بگیرید.

Rate this post

مشاوره پزشکی

در پایان هر مقاله برای راحتی شما عزیزان، نرم افزار پرسش و پاسخ قرار داده شده است تا به راحتی سوالات خود را با ما در میان بگذارید. از طریق این نرم افزار می توانید پرسش ها و مدارک پزشکی خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.با توجه به تعداد زیاد سوالات پاسخ شما تا 4 روز کاری به صورت پیامک اطلاع رسانی خواهد شد  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر عزفان شنبه ۲۳ تیر ۳( 3 روز پیش) تعداد بازدید: 28 مشاهده پرسش
  با سلام دکتر،آقا و ۳۵ ساله هستم
  من حدود یک ماه ونیم پیش بود که دوتا از انگشتهای دستم در حد ۷ ثانیه با ترشحات خانمی به صورت سطحی تماس پیدا کرد،بعد از حدود ۱۰‌ دقیقه به دستهام الکل زیادی زدم و اونها رو به هم‌ مالیدم و بعدش با دست دیگم(که به ترشحات نخورده بود) الکل رو به آلتم هم‌ مالیدم،الان تواینترنت خوندم الکل ویروس hpv رو از بین نمیبره،خیلی استرس دارم‌ که به خودم منتقل کرده باشم،آیا از این طریق امکان پذیره؟ باید چقدر صبر کنم تا اگر ضایعاتی نبود مطمین بشم که نگرفتم و به کسی منتقل نمیکنم؟
  ببخشید دور قبل سوال کرده بودم شماره پیگیری رو گم کردم
  من نمیدونم ایشون زگیل داشت یا نه ولی طی اون چند ثانیه چیزی حس نکردم و ندیدم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۰ تیر ۳( 6 روز پیش)
   امکان انتقال بسیار اندک است نگران نباشید شاید اصلا زگیل نداشته الکی نگران نشید
  2. تصویر کاربر عزفان چهارشنبه ۲۰ تیر ۳( 6 روز پیش)
   خیلی ممنون دکتر
   آقای دکتر فقط باید چه مدت صبر کنم که اگر ضایعه ای مشاهده نکردم دیگه مطمین بشم نگرفتم و به کسی هم انتقال نمیدم؟!
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۲۱ تیر ۳( 5 روز پیش)
   نمیشه دقیق ۱۰۰٪ گفت نگران نباشید
  4. تصویر کاربر عزفان پنجشنبه ۲۱ تیر ۳( 5 روز پیش)
   ببخشید آقای دکتر یه مقدار استرس دارم،بعد از یک ماه هم یه تست hpv از مجرای ادرار دادم که منفی شد،این تست ارزشی داره؟!
   اگر حالا ۱۰۰ درصد هم نباشه معمولا تا کی خودشو نشون میده؟!
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۲۲ تیر ۳( 4 روز پیش)
   تا ۲ ماه
  6. تصویر کاربر عزفان جمعه ۲۲ تیر ۳( 4 روز پیش)
   خیلی ممنون آقای دکتر
   ببخشید زیاد سوال پرسیدم،فقط خواستم‌ بدونم‌ اون تست مجرا که دادم‌ و منفی شد ارزشی داره؟ میشه روش حساب کرد؟
  7. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲۳ تیر ۳( 3 روز پیش)
   بله ارزش اخباری داره
  8. نمایش سایر 6 پاسخ
 • تصویر کاربر عرفان شنبه ۱۶ تیر ۳( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 12 مشاهده پرسش
  با سلام دکتر،آقا و ۳۵ ساله هستم
  من حدود یک ماه ونیم پیش بود که دوتا از انگشتهای دستم در حد ۷ ثانیه با ترشحات خانمی به صورت سطحی تماس پیدا کرد،بعد از حدود ۱۰‌ دقیقه به دستهام الکل زیادی زدم و اونها رو به هم‌ مالیدم و بعدش با دست دیگم(که به ترشحات نخورده بود) الکل رو به آلتم هم‌ مالیدم،الان تواینترنت خوندم الکل ویروس hpv رو از بین نمیبره،خیلی استرس دارم‌ که به خودم منتقل کرده باشم،آیا از این طریق امکان پذیره؟ باید چقدر صبر کنم تا اگر ضایعاتی نبود مطمین بشم که نگرفتم و به کسی منتقل نمیکنم؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱۶ تیر ۳( 1 هفته پیش)
   خانم زگیل تناسلی داشت؟
 • تصویر کاربر سحر جمعه ۸ تیر ۳( 2 هفته پیش) تعداد بازدید: 26 مشاهده پرسش
  سلام و عرض ادب ، آقاي دكتر بنده ١٥ سال پيش دچار يه ضايعه ي پوستي بين واژن و مقعدم شدم ، ضايعه اي به اندازه عدس ، همرنگ پوست و برجسته تر از عدس ، اينكه علائمي مثل خارش يا سوزش داشت يا نه به خاطر گذشت زمان فراموش شده و به خاطر نميارم ، همون موقع با مراجعه به دكتر زنان و با يك جلسه فريز كردن اون ضايعه از بين رفت ، من سال گذشته آزمايش hpv و پاپ اسمير دادم و جواب منفي بود ، با توجه به اينكه ١٥ سال پيش دكتر زنان موقع فريز كردن بهم گفته بود اين عوارض داشتن چنتا شريك جنسي ، ميخوام بدونم آيا ممكن آزمايشگاه اشتباه كرده باشه و من دچار زگيل تناسلي بوده باشم ؟؟ الان در حال حاضر هيچ ضايعه اي ندارم و فقط همون يه بار اتفاق افتاد و از بين رفت ، ميخوام بدونم اون بيماري چي بود كه با يك جلسه فريز درمان شد ، و اينكه ممكن زگيل تناسلي بوده باشه و الان آزمايش من نتيجش اشتباه باشه ؟ چون ميگن زگيل تناسلي هميشه تو بدن ميمونه و از بين نميره ، ممنون ميشم پاسخ بدين چون تو پرسش قبلي متاسفانه جواب دريافت نكردم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۸ تیر ۳( 2 هفته پیش)
   سوالتون یکم عجیبه اینکه ۱۵ سال پیش چه ضایعه ای بوده و تشخیصش چی بوده رو همکار زنان بهتون گفتند با توجه به تست پاپ اسمیر و آزمایشی که دادین منفیه ترس و نگرانی نباید داشته باشید با بدترین فرض ممکن که زگیل بوده درمان شدین، عارضه ای نداشته، و بدنتون تونسته ویروس رو دفع کنه یا اینکه کامل مخفیش کنه هر سال تست پاپ اسمیر انجام بدین بهترین حالت هم اینه که اصلا زگیل نبوده
 • تصویر کاربر مسعود جمعه ۱ تیر ۳( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 26 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر من ۵ ماهه عقد کردم و متاسفانه از ۳ ماه قبل عقدم شاهد خال های کوچیک روی آلتم بودم و توجه نکرده بودم ک بعد از ۵ ماه نامزدم متو جه خال ها شد و فهمیدیم با پیگیری ک این ها زگیل هست و اینکه ما دخول نداشتیم اما تماس بدنی از بیرون بوده ک نمیدونم محل زگیل برخورد داشته با بدن همسرم یا نه . ما یک هفته مونده ب عروسیمون و همسرم شدیدا دل نگران هست باید چیکار کنیم توروخدا کمک کنید و هر راهی هست برای درمان انجام میدیم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۱ تیر ۳( 3 هفته پیش)
   حتما هم خودتون و هم همسرتون ۳ دوز واکسن گارداسیل ۹ رو تزریق کنید
 • تصویر کاربر سهیل سه شنبه ۱ خرداد ۳( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 56 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر
  من 22 سالمه
  حدودا یک ماهی هست که حس میکنم کلاهک آلت تناسلیم زخم شده، به شدت حساس شده و حتی توی راه رفتنم اذیتم میکنه و ب محض اینکه کلاهکش با شورتم برخورد میکنه احساس درد میکنم اما هیچ نشونه ای از زخم روی کلاهکش وجود نداره، اما ناگفته نمونه ک توی حالت نعوظ با دقت نگاه کردم و دوسه تا دونه ی جوش مانند خیلی کوچیک و قرمز رنگ ب چشمم خورد و خیلی ب سختی هم دیده میشن و هیچ علامت دیگه ای روی کلاهکش وجود نداره،
  درضمن هیچگونه رابطه ی جنسی نه قبل از این مشکل و نه بعد از این مشکل نداشتم
  و این مشکل بعد از آخرین خودارضایی که داشتم درست یک روز بعد برای ب من وجود اومد و الان یک ماهه که خوب نشده
  و واقعا داره عذابم میده،خواهشا کمکم کنید،مرسی از شما🙏
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱ خرداد ۳( 1 ماه پیش)
   با سلام مجددا عکس هارو آپلود کنید
 • تصویر کاربر قهرمانی جمعه ۲۸ اردیبهشت ۳( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 44 مشاهده پرسش
  اقای دکتر فرمودید اگه اخیرا ایجاد شده مشکو ک به زگیل و اگه از قبل بوده و تغییری نداشته خال هست اقای دکتر ۸ ماه من متوجه این ضایعه شدم و تغییر خاصی نکرده لطف میکنید راهنمایی بفرمایید من و همسرم خیلی نگرانیم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۲۸ اردیبهشت ۳( 2 ماه پیش)
   بهتره نمونه برداری انجام بشه
 • تصویر کاربر Rsh چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۳( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 50 مشاهده پرسش
  سلام .وقت بخیر
  روی بیضه من جوش های سیاه رنگ بوجود اومده . ولی هیچگونه دردی و خارشی نداره . فقط بعضی وقتها خونریزی میکنه . ممنون میشم راهنمایی کنید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۳( 2 ماه پیش)
   عکس ها واضح نیستند
 • تصویر کاربر محسن چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۳( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 51 مشاهده پرسش
  سلام چند ماهه پوسته و این قرمزی ها روی کلاهک الت تناسلی هست نه درد ونه سوزش ونه خارش
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۳( 2 ماه پیش)
   به متخصص پوست مراجعه کنید
 • تصویر کاربر کاوه چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۳( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 81 مشاهده پرسش
  با سلام خدمت شما
  من 41 سالم هست سال گذشته متوجه رایدها در اطراف الت وبیضه شدم به پزشک اورواوژی مراجعه کردم
  پزشک برای بنده آزمایش نوشتن که از نوع بیماری مطلع شویم جواب آزمایش زگیل نوع 6 بود پزشک به من گفت درمان خواصی ندارد و با لیزر زایده را بسوزان بعد از گذشته 7 ماه باز زایدهها درامدن بالای آلت و نگرانم اصفهان هستم خواستم بدانم چه باید بکنم آیا با فریز کردن درمان میشه این زایدها و باز پیش دکترم برم چون شما بهترین روش رو فریز کردن تجویز کردید لطفا بنده را راهنمایی کنید
  پیشا پیش از راهنمایی و پاسخگویی شما سپاسگزارم
  با تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۱۲ اردیبهشت ۳( 2 ماه پیش)
   بله کرایو در مرکز مجهز و توسط کادر مجرب پاسخگویی بالایی داره
 • تصویر کاربر Mona شنبه ۸ اردیبهشت ۳( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 47 مشاهده پرسش
  دکتر وقتی زگیل تناسلی تشخیص داده میشه واکسن گارداسیل زدن چه فایده‌ای داره؟!
  پزشکم هم تشخیص زگیل داده هم برام واکسن نوشته ممنونم از پاسخگویی شما
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۸ اردیبهشت ۳( 2 ماه پیش)
   چندین ساب تایپ داره در مقابل بقیه ساب تایپ ها مقاوم میشین
درحال دریافت اطلاعات

مطالب بیشتری بخوانید

روزای هفته

ساعت مطب

شنبه (مطب نیکان)

14:00 - 19:00

دوشنبه

تعطیل است

سه شنبه (مطب نیکان)

13:00 - 19:00

پنج شنبه (مطب نیکان)

09:00 - 14:00

جستجو

حالب

+54 مطلب

پرسش از دکتر