از دکتر بپرسید

احتقان پروستات - پرسش 226933

 • تصویر کاربر امید شنبه ۲۲ آذر ۹۹( 4 ماه پیش) تعداد بازدید: 187 پروستات
  با سلام. 21 سال سن دارم از کودکی به صورت شدید و روزانه و پشت سرهم تا الان خودارضایی انجام می‌دادم. 3 سال پیش بعد از خودارضایی دچار احتباس شدید ادراری و سوزش و تکرر و فوریت در ادرار و کاهش فشار ادرار شدم دکتر رفتم افلوکساسین و امنیک نوشتند بعد جواب نداد سیپروفلوکساسین و تزریق وریدی جنتامایسین هم نوشتند و پروستاتان و پروستکس و باز هم امنیک تا الان و سیستوسکوپی و تست ادراری و آزمایش ادرار و خون هم انجام دادم و کشت ادرار الان منفی است. شدت بیماری من کم و زیاد داشت بعضی وقت ها خوبم بعضی وقت ها نه مخصوصا بعد از انزال و مجرد هستم . دوماه خوب شدم و با قطع دارو دوباره علایم برگشت بعد از یک ماه دوباره حتا با مصرف امنیک تکرر و سوزش دارم مخصوصا بعد از مدفوع. در وان اب گرم به مدت 15 دقیقه در روز مینشینم. بهتر میشوم. دکتر دیگری به من دیکلوفناک و پروستاتان پیشنهاد دادند که هنوز مصرف نکردم. و پدربزرگم هم با سرطان پروستات فوت شد. ممنون میشم راهنمایی فرمایید.
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲۲ آذر ۹۹( 4 ماه پیش)
   عکس رنگی از مجرای ادراری گرفته شود RUG اگر طبیعی باشد التهاب پروستات است که در مان ان اینگونه است :
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲۲ آذر ۹۹( 4 ماه پیش)
   از داروهای افلوکساسین ۲۰۰ میلیگرم هر ۱۲ ساعت و کپسول تامسولوسین ۰.۴ میلیگرم شبی یک عدد و قرص ملوکسیکام ۷.۵ میلیگرم هر ۱۲ ساعت برای یک ماه استفاده کنین و از قهوه و نوشابه و ادویه جات و پیاز و سیر پرهیز کنین
  3. تصویر کاربر امید شنبه ۲۲ آذر ۹۹( 4 ماه پیش)
   با سلام مجدد. آقای دکتر من در کودکی شب ادراری و بازگشت ادرار داشتم که توسط دکار کجباف زاده تزریق ژل به صورت لاپروسکوپی انجام شد و این عکس رنگی را من در کودکی زیاد گرفتم و من اکنون این دوسال الان که سیستوسکوپی انجام دادم تنگی مجرا وجود نداشت و ایا اصلا با سیستوسکوپی قابل تشخیص است؟ و اینکه من 2 ماهی که خیلی کم خودارضایی کردم مشکلم حل شد ولی باز دوباره برگشت ایا این خوب شدنه دلیلی بر تنگ نبودن مجرا است و آیا عمل در کودکی ربط داره به این قضیه؟
   و اینکه من تمام این داروهای التهاب پروستات را به صورت 3 سال مصرف کردم ولی تاثیری نداشت و در آزمایش کشت ادرار عفونتی مشخص نشده. و دکتر دیگری رفتم گفتن احتقان پروستات است و با کم کردن تحریک و خودراضی و اب گرم و کمی دارو حل می‌شود ایا درست است؟ ممنون
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲۲ آذر ۹۹( 4 ماه پیش)
   راهش همان چیز هایی هست که توضیح دادم. درمان دارویی و پرهیز غذایی. در بعضی افراد سخت تر جواب میده
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

شما می توانید سوالات خود را در زمینه های مختلف کلیه، مجاری ادراری، زگیل تناسلی مردان و زنان و سایر بیماری های جنسی را از صفحه پرسش از دکتر  بپرسید. 

1-پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی نیاز نمی کنند.
2-پاسخ ها معمولا در کمتر از 48 ساعت پاسخ داده خواهند شد.
3-از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.
4-برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

 

لطفا در متن سوال اطلاعات شخصی خود مثل نام و نام خانوادگی ، آدرس ، شماره تماس قرار ندهید.!!!!

چنانچه سوالی ندارید و به دنبال مقاله ای خاص هستید می توانید از باکس های زیر استفاده کنید:

مثانه

کلیه

زودانزالی

پروستات

واریکوسل

هیدروسل

زگیل تناسلی

مجرای ادراری


تلگرام دکتر حسین کرمی اورولوژیست

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی