از دکتر بپرسید

عدم نعوظ - پرسش 158060

  • تصویر کاربر امیر سه شنبه ۲۷ فروردین ۹۸( 1 ماه پیش) ناتوانی جنسی
    سلام، دکتر من بطور ناگهانی دچار هیپوگنادیسم ثاندیه شدم، و میل جنسی و نعوظم کم شد، بعد شروع به تزریق هورمونی کردم، چند دفعه اول بعد تزریق هم میلم هم نعوظم برگشته بود به کیفیت قبلی، ولی الان بعد تزریق هم نعوظم کیفیت و دوام نداره و سریع از بین میره، خواستم ببینم این معنیش اینه که من غیر از مشکل هورمونی همزمان دچار نشت وریدی هم شدم نگهانی؟
    تشکر
    1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۲۶ فروردین ۹۸( 1 ماه پیش)
    2. تصویر کاربر امیر دوشنبه ۲۶ فروردین ۹۸( 1 ماه پیش)
      با تشکر، تحت نظر متخصص غدد هستم دکتر گفتم شاید با این نشانه ها نیاز به تشخیص گذاری همایند نشت وریدی هم باشه. فقط دکتر من خیلی متخصص غدد رفتم همشون انقدر بیمار دیابتی داشتن دیابت کارن، یعنی اکثرا اولین جوان هیپوگنادیسمیشون بودم و تجربه تو مسائل جنسی و غدد نداشتن، خواستم بدونم شما متخصص غدد که مسلط بر مسایل و غدد جنسی باشه میتونید معرفی بکنید؟
      با تشکر🙏
    3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۷ فروردین ۹۸( 1 ماه پیش)
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
به مطلب امتیازدهید
4 (0%) 1 رای

شما می توانید سوالات خود را در زمینه های مختلف کلیه، مجاری ادراری و بیماری های جنسی را از صفحه پرسش از دکتر  بپرسید. 

1-پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی نیاز نمی کنند.
2-پاسخ ها معمولا در کمتر از 48 ساعت پاسخ داده خواهند شد.
3-از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.
4-برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

 

لطفا در متن سوال اطلاعات شخصی خود مثل نام و نام خانوادگی ، آدرس ، شماره تماس قرار ندهید.!!!!

چنانچه سوالی ندارید و به دنبال مقاله ای خاص هستید می توانید از باکس های زیر استفاده کنید:

مثانه

کلیه

زودانزالی

پروستات

واریکوسل

هیدروسل

زگیل تناسلی

مجرای ادراری


تلگرام دکتر حسین کرمی اورولوژیست

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.