درد آلت تناسلی - پرسش 303395

  • تصویر کاربر محمد یکشنبه ۱۲ شهریور ۲( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 36 بیماریهای جنسی
    با سلام ، دوسال پیش بایکی برای یکبار رابطه جنسی داشتم ، وبیش از حد از اسپری لیدوکایین استفاده کردم که همان ساعات اولیه احساس سوزش خفیفی داشتم بعد از چند ماه کم کم سوزش تبدیل به درد شد. جوری که لبه خروجی ادرار به لباس زیر برخورد می‌کرد دردش بیشتر میشد. و به پزشک ارولوژی درمانگاه بیمارستان مراجعه کردم و بحث اسپری را گفتم، و سنوگرافی، آزمایش کشت ادرار، و خون را که قبل از مراجعه به درمانگاه گرفته بودم را ارائه دادم و همه منفی بودند و دکتر فقط قرص سیپروکساسین و بعد دوهفته سفکسیم 400 تجویز کردند. بعد از یکماه نتیجه ایی حاصل نشد و دوباره به پزشک مراجعه و تحت عمل سیستوسکوپی قرار گرفتم که نتیجه منفی بود. بعد از 2سال خوب درمان نشدم و همیشه این درد مزمن همراهم بود، ناگفته نماند وقتی آلتم را بدست میگیریم و آن را فشار می دهم دردش شروع میشود. و پیش پزشک دیگه ایی رفتم همه چیزو تعریف کردم و 6عدد آمپول آمیکاسین500 و شربت فوماسین و آزروماسین تجویز کردند و بعد از اتمام دوره مصرف 10روزه از دارو نتیجه ایی نگرفتم و بعد از مصرف دارو بیضه سمت راستم گاه گاهی تیر می کشدو پیش همان دکتر مراجعه و فرمودند که شما مشکل خاصی ندارید و درد شما مزمن است و به مرور زمان بهبود پیدا میکنید، لازم بذکر است نه سوزش ادرار نه ترشحات و تورم و زگیلی وجود دارد، حال با گذشت 2سال درد آلتم خوب نشده البته گاهاً خفیف و گاهاً شدید می شود، ناگفته نماند وقتی شب می‌خوابم صبح بدون درد بیدار میشم همینکه کارای روزمره خود را شروع میکنم و آلتم به لباسها برمی خورد درد من کم کم شروع میشود. حال نمیدانم درد آلتم از رابطه است یا از اسپری.؟ ولی هرچی کی هست بعد از دوسال نه علامتی هست و نه درمانی..
    1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۱۲ شهریور ۲( 3 ماه پیش)
      سلام همه بررسی ها شده . درد احشایی است و دارویی براش نیس. به متخصص طب فیزیکی و یا درد مراجعه کنید شاید بتونن کمک کنن مثلا با بلوک عصبی
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
Rate this post

شما می توانید سوالات خود را در زمینه های مختلف کلیه، مجاری ادراری، زگیل تناسلی مردان و زنان و سایر بیماری های جنسی را از صفحه پرسش از دکتر  بپرسید. 

1-پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی نیاز نمی کنند.
2-پاسخ ها معمولا در کمتر از 48 ساعت پاسخ داده خواهند شد.
3-از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.
4-برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

 

لطفا در متن سوال اطلاعات شخصی خود مثل نام و نام خانوادگی ، آدرس ، شماره تماس قرار ندهید.!!!!

چنانچه سوالی ندارید و به دنبال مقاله ای خاص هستید می توانید از باکس های زیر استفاده کنید:

مثانه

کلیه

زودانزالی

پروستات

واریکوسل

هیدروسل

زگیل تناسلی

مجرای ادراری


تلگرام دکتر حسین کرمی اورولوژیست

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

روزای هفته

ساعت مطب

شنبه (مطب قلهک)

14:00 - 19:00

دوشنبه (مطب قلهک)

14:00 - 19:00

سه شنبه (مطب نیکان)

14:00 - 19:00

پنج شنبه (مطب نیکان)

09:00 - 12:00

حالب

+54 مطلب