علل و درمان ناتوانی جنسی مردان

دکترحسین کرمی

دکترحسین کرمی

در این مقاله مطالعه می‌کنید:

زمانی که کاهش یا از بین رفتن میل جنسی در مرد دیده می شود و یا علیرغم تحریک ذهنی قدرت رسیدن به نعوظ یا سفتی کامل آلت جهت برقراری یک رابطه جنسی موفقیت آمیز وجود ندارد، فرد مبتلا به ناتوانی جنسی می باشد . طبیعی است که با گذر زمان تغییراتی در میل جنسی و توان همه مردان ایجاد می شود که اغلب در جهت ناتوانی جنسی می باشد. ناتوانی جنسی مردان امروزه به عنوان یکی از شکایت های شایع مراجعه کننده به درمانگاه ها و مطب های ارولوژی می باشد.

در این بحث بنده با یک نگاه جامع می خواهم علل ایجاد کننده ناتوانی جنسی و راه های تشخیصی و درمانی آن را برای شما بیننده سایت توضیح دهم.

علل ایجاد کننده ناتوانی و یا کم توانی جنسی کدامند؟

علل ایجاد کننده ناتوانی جنسی و یا کم توانی جنسی به دو گروه تقسیم می شوند:

مشاوره برای درمان روانی ناتوانی جنسی

ناتوانی جنسی با منشاء روحی و روانی

توانائی جنسی مردان ارتباط نزدیک و تنگاتنگی با شرایط و حالت روحی فرد دارد. به عنوان مثال وارد شدن استرس های حاد زندگی از قبیل تالمات روحی مثلاً از دست دادن عزیزان یا شوک ناشی از شکست در کار و فعالیت های شغلی، خواب کمتر، استرس های زیاد روزمره، داشتن خلق عصبی و پرخاشگر، استراحت جسمی کمتر باعث کاهش شدید میل جنسی و از طرفی ناتوانی جنسی می شوند و از طرفی هر چه خواب خوب، آرامش ذهنی و جسمی بیشتر باشد و تغذیه مناسب و استراحت کافی باعث افزایش میل و توان جنسی خواهد شد.

ناتوانی جنسی با منشاء جسمی

توان جنسی یک مرد ارتباط مستقیمی با شرایط سلامت جسمی او دارد به هر علتی سلامت کلی بدن تضعیف گردد توان و میل جنسی نیز رو به افول خواهد رفت.

شایعترین علل ناتوانی جنسی مردان (با منشاء جسمی)

1- بیماری دیابت کنترل نشده

 امروزه دیابت یا مرض قند یکی از شایعترین بیماری ها در تمام دنیا است و اغلب زمانی تشخیص داده می شود که حداقل چند سال فرد قند کنترل نشده دارد و زمانی تشخیص داده می شودکه باعث آسیب های عصبی و عروقی در فرد شده است. بیماری دیابت با دو مکانیسم نروپاتی یا آسیب به عصب ها و و گرفتاری عروقی و تنگ شدن جداره عروق بدن از جمله آلت تناسیلی مرد باعث از بین رفتن تدریجی توان جنسی مرد می گردد و لذا توصیه می کنم با توجه به بی علامت بودن بیماری قند در شروع بیماری و از طرفی جهت جلوگیری از آسیب های عروقی و عصبی با چکاب منظم خون آن را به موقع تشخیص داده و دقیقاً تحت نظر بگیرید تا کمتر دچار ناتوانی جنسی گردید.

2- بیماری فشارخون

 داروهای پایین آورنده فشار خون اغلب با مکانیسم مرکزی باعث اختلال در نعوظ و ناتوانی جنسی می گردند که باید توسط متخصص قلب و عروق تنظیم گردد.

3- جراحی های وسیع لگنی

 در دو بیماری سرطان پروستات و سرطان روده بزرگ و رکتوم که تحت عمل جراحی لگنی قرار می گیرند به علت آسیب به عروق و عصب آلت تناسلی باعث اختلال در نعوظ می شوند.

4- اختلالات هورمونی

یکی از عواملی که با عث ناتوانی جنسی می شود تغییرات هورمونی بدن می باشند به عنوان مثال در صورت بالارفتن هورمون پرولاکین که اغلب به علت تومور هیپوفیز قدامی ایجاد می شود باعث ناتوانی و کم توانی جنسی می گردد. مثال های دیگر تغییر در هورمون تیروئید و استروژن بدن را نیز می توان به عنوان عوامل بر هم زننده توان جنسی نام برد.

از علل دیگر ناتوانی جنسی می توان اعتیاد به الکل و مصرف زیاد سیگار و مصرف داروهای روان گردان و ضدافسردگی اشاره کرد.

علائم ناتوانی جنسی در مردان

علائم و نشانه های ناتوانی جنسی کدامند؟

در هر مرد جوان که از کاهش در میل جنسی و یا اختلال در رسیدن به نعوظ و سفتی کامل آلت تناسلی در هنگام مقاربت و یا انزال خیلی سریع قبل از مقاربت جنسی، رنج می برد باید به عنوان نشانه های ناتوانی جنسی یاد کرد.

تابلوهایی که بیماران مراجعه می کنند عبارتند از:

 • مرد جوانی که اظهار می دارد که در هنگام تحریک جنسی آلتش سفت نمی شود.
 • مرد دیگری اظهار می دارد که بلافاصله بعد از نعوظ و در حین مقاربت سفتی آلت از بین می رود.
 • مردی اظهار می دارد که علیرغم میل جنسی بالا ولی آلتش سفتی واضح جهت دخول را ندارد و آلت حالت ژله مانندی پیدا می کند.
 • مرد جوان اظهار می دارد بلافاصله بعد از نعوظ مبتلا به انزال زودرس می باشد.

تشخیص ناتوانی جنسی

امروزه روش های مختلفی برای تشخیص ناتوانی جنسی وجود دارد که به اختصار توضیح می دهم:

1- ریجی اسکن

 ریجی اسکن وسیله ای است که جهت تشخیص نعوظ شبانه و همچنین جهت افتراق علل روحی ناتوانی جنسی از علل جسمی، بسیار کمک کننده می باشد. در این تست بیمار شب در بیمارستان بستری می گردد و یک وسیله ای به آلت تناسلی وصل می شود که نعوظ شبانه فرد را ثبت و اندازه گیری می کند. اگر در یک مرد جوان که از ناتوانی جنسی شاکی است نعوظ های شبانه قوی در خواب توسط ریجی اسکن ثبت شود نشان می دهد که منشاء ناتوانی جنسی روحی و روانی است.

2- تست نعوظ

هر فردی که تست ریجی اسکن آن منفی باشد، دومین اقدام بررسی صحت عملکرد عروق آلت می باشد که توسط سونوگرافی رنگی و با تزریق پاپاورین و یا فنتولامین به داخل آلت و توسط سوزن انسولین و در یک مرکز درمانی و توسط پزشک انجام می گردد و پس از تزریق شدت و قدرت نعوظ را اندازه گیری می کنیم.

از مزایای این تست دقت بالای آن در تشخیص سالم بودن عملکرد عروق آلت تناسلی می باشد. اگر بیمار نشت وریدی و نارسائی عروقی داشته باشد در این تست کاملا مشخص می گردد. (پاپاورین و فنتولامین باعث گشادی عروق آلت و ایجاد نعوظ بسیار قوی می کنند)

اندازه بیضه ها

3- بررسی بیماری های دیگر

سومین وسیله تشخیصی علت ناتوانی جنسی اندازه گیری قند خون، هورمون های جنسی و تیروئید و پرولاکتین خون می باشد که حتماً در هر مرد با شکایت ناتوانی جنسی باید انجام گردد.

درمان ناتوانی جنسی

درمان ضعف دستگاه تناسلی مردان، بر اساس علت ناتوانی جنسی می باشد به عنوان مثال:

1- بررسی داروهای مصرفی

اگر علت ناتوانی جنسی منشاء داروئی دارد مثلاً داروهای افسردگی، فشارخون و داروهای قلبی و عروقی و غیره باید در جهت تبدیل آنها به داروهائی که حداقل عوارض جنسی را دارند با مشورت پزشک متخصص مربوطه اقدام شود.

2- روان درمانی

در موارد ناتوانی جنسی با منشاء روحی و روانی باید از نظر روان کاوی و روان درمانی از یک روانکار برجسته استمداد کرد و فرد باید کاملا یک دروه روان درمانی را طی کند.

3- مشاوره عروقی

در موارد ناتوانی جنسی با منشاء عروقی که دو عامل شایع آن نشت وریدی و تنگی شریان آلت هستند باید مشاوره عروقی انجام شود و در صورت امکان اگر خون رسانی به آلت به علت تنگی شریان مختل شده باید محل تنگی رفع گردد. متأسفانه درمان داروئی برای موارد بامنشاء نشت وریدی وجود ندارد و در موارد شدید آن باید عمل جراحی و تعبیه پروتز به عنوان درمان نهائی است.

درمان دارویی اختلال نعوظ

4- درمان داروئی

امروزه ویاگرا و تادلافیل و وردنافیل داروهای رایج در بازار هستند که جهت اصلاح نعوظ توسط بیماران استفاده می گردد این داروها که مهارکننده آنزیم فسفودی استراز هستند باعث گشادی رگ های آلت و خون رسانی بیشتر و باعث سفتی آلت و نعوظ قوی می شوند.

از عوارض این دارو ها می توان به گرگرفتگی، داغ شدن بدن، سردرد و اختلال در دید و دردهای عضلانی اشاره کرد.

مصرف این داروها باید حتماً تحت نظر متخصص انجام شود و در صورت داشتن بیماری های قلبی و فشار خون پایین و مصرف داروهای گشادکننده قلبی از قبیل نیتروگلیسیرین از مصرف این داروها شدیداً اجتناب نمائید جزء با نظر پزشک متخصص قلب و عروق

5- استفاده از واکیوم

واکیوم وسیله ای است که قبل از مقاربت آلت تناسلی را داخل آن قرار داده می شود و باعث مکش خون به داخل آلت می گردد که به خاطر عوارض پوستی و غیره و عدم روش درمانی مؤثر اینجانب توصیه نمی نمایم.

6- کاشت پروتز در داخل آلت تناسلی

کاشت پروتز در داخل آلت تناسلی امروزه به عنوان آخرین روش درمانی در ناتوانی های جنسی که به مصرف دارو جواب نداده است توصیه می شود. در این روش پروتز های قابل اتساع با پمپ و یا پلاستیکی انعطاف پذیر در داخل اجسام کاونروزا آلت کاشته می شوند و فرد موقع مقاربت و با ایجاد نعوظ مصنوعی کار خود را انجام می دهد.

از عوارض پروتز به عنوان جسم خارجی ایجاد عفونت و درد والتهاب محل مخصوصاً در بیماران دیابتی را می توان ذکر کرد. و اما توصیه های اینجانب: مثل مشهوری می گوید: use it or lose it . یعنی اگر استفاده نکنی آن را از دست می دهی.

نداشتن بیضه

جهت داشتن توانایی جنسی خوب:

 • از مصرف غذاهای پرچرب و پرنمک اجتناب کنید.
 • چکاب منظم را نجام دهید.
 • ورزش روزمره در حفظ توانایی جنسی فوق العاده کمک کننده است.
 • استرس روزمره زندگی را کم کنید.
 • خواب خوب و آرامش ذهنی و استراحت جسمی از ملزومات داشتن توانائی جنسی است.
 • در صورت داشتن دیابت شدیداً آن را تحت نظر پزشک غدد کنترل نمائید.

برای درمان نعوظ به چه پزشکی مراجعه کنیم؟

اورولوژیست پزشکی است که در سلامت سیستم ادراری و دستگاه تناسلی مردانه تخصص دارد. اکثر اورولوژیست ها اختلال نعوظ را درمان می کنند، اگرچه برخی از آنها در درمان مشکلات زنان نیز تخصص دارند. اورولوژیست ها بسته به علت زمینه ای می توانند از دارو ها و روش های جراحی برای درمان اختلال نعوظ استفاده کنند.

دکتر حسین کرمی متخصص جراحی کلیه ، مجاری ادراری تناسلی و فوق تخصص درمان آندوسکوپی و لاپاراسکوپی

3.9/5 - (107 امتیاز)

مشاوره پزشکی

در پایان هر مقاله برای راحتی شما عزیزان، نرم افزار پرسش و پاسخ قرار داده شده است تا به راحتی سوالات خود را با ما در میان بگذارید. از طریق این نرم افزار می توانید پرسش ها و مدارک پزشکی خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.با توجه به تعداد زیاد سوالات پاسخ شما تا 4 روز کاری به صورت پیامک اطلاع رسانی خواهد شد  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر م پنجشنبه ۲۵ آبان ۲( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 10 مشاهده پرسش
  با سلام
  بنده بعد از کرونا دچار اختلال نعوظ شدم البته زودانزالی هم دارم مقدار مایع منی کم هست و جهش نداره
  درمان شدم با تادالافیل و پاروکستین در زمان مصرف مشکل زودانزالی و اختلال نعوظ نداشتم
  وقتی دوره مصرف تمام شد خیلی کم اختلال نعوظ هست زود انزالی بهتر شده ولی بازم هست مقدار مایع منی کم و جهش نداره
  ممنون میشم راهنمایی بفرمائید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۲۵ آبان ۲( 3 هفته پیش)
   تادالافیل استفاده کنیو
 • تصویر کاربر رامین پنجشنبه ۴ آبان ۲( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 31 مشاهده پرسش
  سلام دکتر
  جوان ۳۲ ساله هستم، بخاطر هایپوگنادیسم هر ۴ هفته تستوسترون میزنم
  ازمایش اسپرم و خون و سونوگرافی دادم که براتون ارسال کردم.با وجود مصرف سرترالین ۱۰۰، به مدت ۸ ماه ولی هنوز زود انزالی دارم...
  توصیه شما چی هست؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۳۰ مهر ۲( 1 ماه پیش)
   چه مدت زمانی رابطه ی جنسی شما طول میکشه؟
  2. تصویر کاربر رامین شنبه ۲۹ مهر ۲( 1 ماه پیش)
   1 دقیقه
  3. تصویر کاربر رامین شنبه ۲۹ مهر ۲( 1 ماه پیش)
   1 دقیقه
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۴ آبان ۲( 1 ماه پیش)
   باید از نزدیک آلت شما معاینه شود
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر رادمهر پنجشنبه ۲۰ مهر ۲( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 34 مشاهده پرسش
  سلام دکتر بنده24ساله هستم چند وقت پیش در خواب محتلم شدم و از آن موقع به بعد آلتم حس تحریک شدید بدون نعوظ دارد بطوری که حتی خوابیدن رو هم سخت کرده و با خود ارضایی هم بهتر نمیشه
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۱۹ مهر ۲( 2 ماه پیش)
   ینی بدون نعوظ حس تحریک شدن دارید؟
  2. تصویر کاربر رادمهر چهارشنبه ۱۹ مهر ۲( 2 ماه پیش)
   بله
  3. تصویر کاربر رادمهر چهارشنبه ۱۹ مهر ۲( 2 ماه پیش)
   بله
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۲۰ مهر ۲( 1 ماه پیش)
   باید از نزدیک معاینه شوید
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر شهروز سه شنبه ۲۱ شهریور ۲( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 44 مشاهده پرسش
  سلام جناب دکتر
  پسری 38 ساله هستم با قد 190 و وزن 88 کیلو.
  حدود 4 سال عادت به خود ارضایی طولانی مدت (روزی دو ساعت ) داشتم و الان تقریبا 1 ماه هست که بدلیل وجود مشکلات فیزیکی و پروستاتی (سوزش ادرار و ادرار مکرر) سبک زندگی خود را تغییر داده ام.
  در آزمایش سونوگرافی اندازه پروستات 30 گرم و psa نیز 0.67 بود.
  الان یک هفتست که تامسوسالین امنیک 0.4 استفاده میکنم و مشکل سوزش و تکرر ادرار تا حدود زیادی مرتفع شده.
  ولی احساس میکنم توان جنسی و نعوظم خیلی کم شده حتی تا یک سال اخیر قبل از مصرف دارو نیز چنین بود.
  می خواهم به زندگی نرمال برگردم و ازدواج کنم ولی از اتفاقات گذشته ترس دارم.
  خواهش میکنم راهنمایی بفرمایید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۱ شهریور ۲( 2 ماه پیش)
   تامسولوسین را قطع کنید. اگر نعوظ صبحگاهی دارید مشکلی نیست
 • تصویر کاربر Ramin دوشنبه ۱۵ خرداد ۲( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 65 مشاهده پرسش
  سلام دکتر عزیز
  ۳۱ سالمه و مجرد ، کمبود تستوسترون داشتم ماهی یکی تزریق میکنم، ازمایش نطفه دادم که حرکت و تعداد اسپرم پایین بود. یعنی اسپرم بود ولی کم بود چه دارویی برای درمان تحرک و تعداد اسپرم کم تجویز میکنید؟
  بعد در چه صورتی نیاز به تزریق امپول hcg هست؟
  ممنونم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۵ خرداد ۲( 6 ماه پیش)
   سلام متاهل هستید یا مجرد ؟ تلاش برای بچه دار شدن کردین ؟ از نظر واریکوسل بررسی شده اید ؟
  2. تصویر کاربر Ramin یکشنبه ۱۴ خرداد ۲( 6 ماه پیش)
   مجرد هستم ، واریکوسل نداشتم
   از نظر LH, FSH, پرولاکتین، MMR مغز و آزمایش کاریوتایپ نرمال بودم، فقط تستوسترون کم بود که ماهی یکی که تزریق میکنم نرمال شده
   هایپوگنادیسم تشخیص دادن
   سوال ۱- خواستم بدونم هایپوگنادیسم اولیه هست یا ثانویه و درصد باروری در کدوم بیشتره
   ۲- برا تعداد و حرکت اسپرم که پایین هست چه دارویی تجویز میشه
   ۳- انزال زودرس هم دارم که سرترالین ۵۰ و بوسپیرون میخورم ،شما چه تجویز یا مشاوره ای برای انزال زودرس دارین؟
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۵ خرداد ۲( 6 ماه پیش)
   برای وضعیت اسپرم داروی بلومکس مصرف کنید . برای زودانزالی سرترالین ادامه دهید
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر میثم سه شنبه ۲ خرداد ۲( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 99 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر بنده 23سالمه مجردم الت تناسلیم از چند ماه پیش یدفه مثه پا که خواب میرع خواب رفته و در خالت نعوظ زیاد سفت نمیشه و زودم میخوابه نعوظ صبحگاهی هم دارم ولی مثع قبلا سفت نیست و اینکه در خالت شلی خییلی کوچیک شده و دس میرنی بهش انکار یه تیکه گوشت اویزونه نه حسی نه قوامی نرم و بی حس خواستم بدونم دلیلش چی میتونه باشه و اینکه بیضه هامم همینطور شدن و پوست کیسه بیضه ام کامل نازک و افتاده شده تو عکسام معلومه خواهشا جوابمو بدین دارم دیونه میشم که دلیل اینا چیه
  1. تصویر کاربر میثم دوشنبه ۱ خرداد ۲( 6 ماه پیش)
   خواهشا جواب بدید؟
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲ خرداد ۲( 6 ماه پیش)
   سلام رابطه جنسی دارید ؟
  3. تصویر کاربر میثم دوشنبه ۱ خرداد ۲( 6 ماه پیش)
   خیر خودارضایی میکنم
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲ خرداد ۲( 6 ماه پیش)
   خب این شرایط با خودارضایی قابل قضاوت نیست . در حقیقت چیز موثری برای تحریک ندارید .
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر مسعود دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۲( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 75 مشاهده پرسش
  سلام وعرض ادب خدمت آقای دکتر کرمی پسری ۱۶ ساله دارم در ظاهر مشکلی نداره از ۱۴ سالگی کل بدنش مو در اورده ولی هیج میلی به جنس مخالف نداره و میگه اینکه شما میبینید من این نیستم وخودش هم از این موضوع بسیار رنج میبره خواهش میکنم کمکمون کنید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۲( 6 ماه پیش)
   سلام با توجه به صحبت هایی که داره باید به روانپزشک مراجعه کنید . با ایشان صحبت کنه در مورد گرایش های جنسیش
 • تصویر کاربر راما دوشنبه ۲۸ فروردین ۲( 7 ماه پیش) تعداد بازدید: 72 مشاهده پرسش
  با درود و عرض ادب.من سی و یک سالمه و ۱۲ ساله داروهای ضد افسردگی مصرف میکنم و پرولابس دارم(فلوکستین.پرفنازین.کلونازپام.پروپرانول.)حدودا ۶ ماهه فلوکستین رو کم کردم .جدیدا در آزمایشم پرولاکتین بالا نیز داشتم که قرص کابرگولین مصرف میکنم.هم چنین یک بار بعد از مصرف نصف قرص سیلدنافیل ۵۰ حدودا نیم ساعت بعد دچار استفراغ شدم و به درمانگاه مراجعه کردم.یک دکتر ارولوژی بهم گفت که به خانواده این قرص ها ممکنه حساسیت داشته باشی.یعنی تقریبا هیچ قرص دارویی بهتره نخوری.ژل ایموشن هم مصرف کردم و هم چنین مدتی داروی گیاهی.اما هنوز در رابطه جنسی دچار اختلال نعوظ و مشکل عدم سفت شدن کافی آلت تناسلی هستم.ممنون و سپاس از راهنمایی
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۲۸ فروردین ۲( 7 ماه پیش)
   سلام داروهایی مثل فلوکستین کاهش میل جنسی میده و این مسئله قطعا روی نعوظ تاثیر میزاره. عدم نعوظ شما احتمال بالا جنبه روانی دارد . بهتر است با روانپزشک مشورت و در صورت امکان فلوستین قطع و دارویی مثل بوپروپیون شروع شود
 • تصویر کاربر بابک چهارشنبه ۲۶ بهمن ۱( 9 ماه پیش) تعداد بازدید: 100 مشاهده پرسش
  سلام پرفسور وقت بخیر من ۴۵ سالم هستش از ۳۰ سالگی مشکل جنسی پیدا کردم متاسفانه در سن کم شیتنت زیاد کردم از ۳۰ سالگی به بعد واسه هر بار رابطه مجبور به خوردن قرص سیلد نافیلید وامثال این قرصها بودم در ۳۵ سالگی ازدواج کردم واسه یه مدت مشکلم حل شد ولی الان دوباره برگشته با خوردن قرص سیلدنافیلد مشکلم واسه ۲روز حل میشه ولی واسم عوارضی هم داره که اذیتم میکنه ولی مجبورم به خاطره رایطه زناشویی از این قرص استفاده اگه لطف کنید منو راهنمایی کنید یا حضوری خدمتتون برسم ممنون میشم صمدزاده هستم مزاحم شدم ببخشید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۶ بهمن ۱( 9 ماه پیش)
   سلام اگر استرس و خستگی کاری دارید میتونه علت اصلی باشه اگر نه یک سونوگرافی کالرداپلر الت با تزریق انجام دهید
 • تصویر کاربر حسین یکشنبه ۱۶ بهمن ۱( 10 ماه پیش) تعداد بازدید: 96 مشاهده پرسش
  با سلام و عرض خسته نباشید به دکتر بنده ۶۸ ساله هستم و مشکل نعوظ ورود انزالی دارم قرص های واگرا را که مصرف میکنم حدود ۲روز حالت حال بهم خوردگی دارم چند وقتی است استفاده نمیکنم اما مشکل برقراراست لطفا راهنمایی بفرمائید حتی ۴ سال قبل آمپول درالت وبیضه زدم ولی بی اثر بود
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۱۶ بهمن ۱( 10 ماه پیش)
   سلام زود انزالی چقدر طول میکشه ؟ برای کاهش عوارض که گفتین از تادالافیل ۱۰ استفاده کنید به شرطی که مشکل قلبی نداشته باشید
درحال دریافت اطلاعات

مطالب بیشتری بخوانید

روزای هفته

ساعت مطب

شنبه (مطب قلهک)

14:00 - 19:00

دوشنبه (مطب قلهک)

14:00 - 19:00

سه شنبه (مطب نیکان)

14:00 - 19:00

پنج شنبه (مطب نیکان)

09:00 - 12:00

حالب

+54 مطلب

پرسش از دکتر