علت داشتن درد در هنگام انزال در آقایان

دکترحسین کرمی

دکترحسین کرمی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
در این مقاله مطالعه می‌کنید:

انزال دردناک به علایم درد اشاره دارد که به هنگام انزال مرد اتفاق می ‌افتند. این مسئله، مشکل نادر در بین جمعیت مردان نیست.

دلایل متعددی نیز وجود دارند که چرا این اتفاق ممکن است رخ دهد. در برخی از مردان، ممکن است انزال دردناک صرفا حاد باشد و به صورت موقتی اتفاق افتد.

مردان زیادی در مورد مشکل انزال دردناک احساس شرمساری دارند. این چیزی است که می ‌تواند در توانایی ‌های مردان در اتاق خواب اختلال ایجاد کند. گاهی اوقات، ممکن است مردان ترجیح دهند که در آمیزش جنسی شرکت نداشته باشند. این عقیده به منظور کاهش دادن خطر تجربۀ درد در ناحیۀ تناسلی است.

مردان باید اطلاع داشته باشند که درمان‌ هایی در این زمینه موجود هستند. در بسیاری از موارد، درمان نتایج موفقیت ‌آمیزی را به بار خواهد آورد. این اتفاق می ‌تواند به بیماران کمک کند که اعتماد به نفس خود را مجددا در اتاق خواب کسب کنند. همچنین می‌ تواند به تسکین دادن دردی که مرد در زمان انزال تجربه می کند کمک کند.

علائم انزال دردناک

علائم با توجه به شرایط می ‌توانند بین بیماران متفاوت باشند. برخی از مردان نیز متوجه می ‌شوند که علائم به تدریج تغییر می ‌کنند.

گاهی اوقات احتمالا علائم به صورت بسیار رنجش‌آور نباشند. احتمالا درد خفیف باشد و سریعا بعد از انزال از بین برود. مواقع دیگر، امکان دارد عذاب‌آورتر باشد. ممکن است مردان درد شدیدی را به هنگام انزال تجربه کنند. شاید درد می توانست بیشتر نیز طول بکشد.

برخی از علائمی که اغلب توسط مردان گزارش می‌ شوند شامل موارد زیر هستند:

 • درد احتمالا در زمانی که مرد در حال انزال است ایجاد شود. اما به هر حال، برخی اوقات، درد صرفا بلافاصله بعد از اینکه مرد انزال کرده است ایجاد می‌ شود. این می ‌تواند به صورت احساس سوزش شرح داده شود.
 • ممکن است درد، آلت و ناحیۀ اطراف مانند قسمت راست روده و مثانه را تحت تاثیر قرار دهد.
 • برخی از مردان درد را در زمان ادرار کردن بعد از انزال تجربه خواهند کرد. مواردی وجود دارند که درد ممکن است به اندازۀ 24 ساعت باقی بماند به دلیل اینکه مرد انزال کرده است.

علت انزال دردناک در مردان چیست؟

دلیل درد انزال یا انزال دردناک در مردان عبارتند از: 

علت انزال دردناک

1- پروستاتیت و درد در انزال

پروستاتیشت التهاب غدۀ پروستات است که بین مثانه و آلت واقع می شود. احتمالا التهاب حاد (کوتاه مدت) یا مزمن (علائم 6 هفته یا بیشتر طول بکشند) باشد.

شدت علائم متفاوت هستند. علائم پروستاتیت حاد شدیدتر از پروستاتیت مزمن هستند که می‌توانند اذیت‌آور اما تحمل پذیر باشند.

پروستاتیت می تواند عفونی و غیرعفونی باشد. پروستاتیت عفونی با عفونت باکتریایی ایجاد می شود. پروستاتیت غیرعفونی التهاب پروستات بدون هیچ علائمی از عفونت است.

دکتر شما پروستاتیت را بر اساس آزمایش های ادرار و خون تشخیص خواهد داد. ممکن است که پروستاتیت غیرعفونی به خودی خود از بین برود، در حالی که پروستاتیت عفونی باید با آنتی بیوتیک ها درمان شود.

علائم پروستاتیت:

2- سیستیت

سیستیت عفونت مثانه است. اگرچه سیستیت در زنان رایج تر است، می‌تواند در مردان نیز رخ دهد به ویژه در مردانی که در ادرار کردن مشکل دارند (مثل افرادی که پروستات بزرگ‌ شده دارند). عفونت زمانی اتفاق می افتد که باکتری هایی که در داخل مثانه قرار می گیرند وارد بافت مثانه می شوند و موجب التهاب می شوند.

سیستیت با آنتی بیوتیک ها درمان می شود. اگر سیستیت را درمان نشده رها کنید، می تواند منجر به عوارضی مثل عفونت کلیه شود.

علائم سیستیت

آزاد نکردن اسپرم و ماندن اسپرم در بیضه معمولاً بی خطر است، اما به علت آن بستگی دارد. برخی از انواع عملکرد جنسی می توانند باعث مشکل در آزاد کردن اسپرم شوند و منجر به ناباروری گردند.

3- عفونت های منتقل شده به صورت جنسی

انزال دردناک نشانه ای از عفونت های متعدد منتقل شده به صورت جنسی (STI) است. STI های رایج که ممکن است انزال دردناک را موجب شوند عبارتند از:

 • کلامیدیا
 • سوزاک
 • سیفیلیس
 • تریکومونیازیس

STI ها باید توسط پزشک درمان شوند. آزمایش خون یا نمونه ای از مایع از آلت شما تعیین خواهد کرد که شما کدام یکی از این عفونت ها را دارید. STI ها با آنتی بیوتیک ها درمان می شوند. اگر مشخص شود که شما STI دارید، باید به شریکان جنسی خود اجازه دهید که این موضوع را بدانند و آنها را ترغیب کنید که آزمایش دهند.

علائم عفونت های جنسی:

4- تنگی مجرای ادراری و انزال دردناک

تنگی مجرای ادراری زمانی است که زخمی وجود دارد که میزراه را یعنی لوله ای که مثانه را تخلیه می کند، مسدود می کند. این انسداد جریان ادرار را کاهش می دهد و تخلیۀ کامل مثانه را دشوار می کند. به دلیل اینکه مایع منی نیز از میزراه می گذرد، تنگی مجرا می تواند مقداری از مایع منی یا همۀ آن را در زمان ارگاسم مسدود کند و موجب درد شود.

زخم از التهاب در میزراه ایجاد می شود. ممکن است التهاب توسط عفونت (مثل STI)، جراحی قبلی یا در صورتی که چندین سوند ادراری داشته اید، ایجاد شود.

علائم تنگی مجاری ادرار: 

5- اپیدیدیمو-ارکیت

اپیدیدیمیت بیضه

اپیدیدیمو-ارکیت عفونت  است، لوله ای در بیضه که اسپرم ها را ذخیره و حمل می کند. در برخی موارد، بیضه ها نیز تحت تاثیر قرار می گیرند. اپیدیدیمو-ارکیت معمولا از طریق عفونت های باکتریایی (مثل STI ها) یا یک ویروس ایجاد می شود.

علائم این بیماری مشابه علائم پیچش بیضه است که شرایط سختی است که ممکن است نیازمند جراحی باشد. پس سریعا با پزشک خود ملاقات کنید.

دکتر شما سونوگرافی انجام خواهد داد و نمونۀ ادراری برای تایید تشخیص خواهد برداشت. درمان به علت بیماری بستگی دارد. اگر علت بیماری باکتریایی باشد، باید به شما آنتی بیوتیک داده شود. اپیدیدیمو-ارکیت ویروسی احتمالا به خودی خود بهبود یابد. می توانید هر دردی را با داروهای درد بدون نسخه تسکین دهید.

علائم اپیدیدیمو یا همان عفونت بیضه:

6- سیستیت بینابینی (سندرم مثانۀ دردناک)

سیستیت بینابینی (IC) یا سندرم مثانۀ دردناک، شرایط مزمنی است که موجب درد و ناراحتی در مجرای ادراری می‌شود. ممکن است خفیف یا شدید باشد. علت IC ناشناخته است، اگرچه تصور بر این است که این شرایط نوعی اختلال خودایمنی باشد. اغلب در افرادی با فیبرومیالژیا، سندرم  روده تحریک پذیر و سندرم خستگی مزمن اتفاق می افتد. IC در زنان نسبت به مردان رایج تر است اما می تواند برای هر کسی اتفاق بیفتد.

پزشک آزمایش های متعدد شامل آزمایش های خون و ادرار و برخی اوقات سیستوسکوپی انجام خواهد داد که در این آزمایش پزشکان با اسکوپ مثانۀ شما را بررسی می کنند. همچنین احتمالا باید تحت معاینۀ انگشتی مقعدی قرار گیرید.

 در حالی که هیچ درمانی برای IC وجود ندارد، روش‌ هایی برای کنترل علائم وجود دارند. درمان ها شامل تغییرات سبک زندگی، درمان فیزیکی کف لگن، داروی خوراکی، چکانش های مثانه (شستشو های مثانه) یا جراحی هستند.

علائم سیستیت بینابینی

7- مجرای ادراری مسدود شده

مجرای ادراری کانالی است که منی از طریق راه آن از بیضه ها به میرزاه که از آلت آزاد می شود، حرکت می کند. مجرای ادراری می تواند برخی اوقات مسدود شود و موجب درد و کاهش مقدار نرمال انزال شود، اگرچه این اتفاق رایج نیست. انسداد می تواند از جراحی اخیر کشالۀ ران، بیضه های کوچک، التهاب یا زخم ایجاد شود. برای برداشتن انسداد معمولا جراحی مورد نیاز است

علائم مجرای مسدود شده: 

8- برخی از علل احتمالی دیگر درد هنگام انزال

شرایط دیگری که می توانند موجب انزال دردناک شوند عبارتند از:

 • آسیب عصبی از جراحی اخیر فتق
 • عوارض جانبی داروهای مورد استفاده برای درمان افسردگی.
 • علل روانی-اجتماعی مثل سابقۀ اضطراب، اختلال استرس پس از سانحه، یا سوءاستفادۀ جنسی.

تشخیص دردناک بودن انزال

جهت تشخیص ابتد پزشک سوال های زیر را از شما می پرسد:

مراجعه به پزشک

 • چه مدت ارگاسم داشته اید؟
 • ارگاسم شما چقدر طول می کشد؟
 • آیا انزال می کنید یا ارگاسم خشکی دارید؟
 • چه علائم دیگری دارید؟
 • وقتی که ادرار می کنید آیا درد یا احساس سوزش دارید؟
 • ادرار شما نرمال به نظر می رسد؟
 • در حال حاضر هیچ دارویی استفاده می کنید؟
 • تاکنون تحت درمان برای سرطان قرار گرفته اید؟
 • سابقۀ خانوادگی سرطان پروستات وجود دارد؟
 • دیابت دارید؟

سپس آزمایش های زیر را برای شما تجویز می کند:

 • آزمایش های ادرار برای بررسی عفونت
 • آزمایش آنتی ژن ویژۀ پروستات برای ارزیابی مشکلات پروستات شامل سرطان

ممکن است بسته به نتایج، آزمایشات بیشتر مثل آزمایش های خون یا آزمایشات تصویربرداری مورد نیاز باشند.

عوارض انزال دردناک

خود انزال دردناک عوارض احتمالی کمی برای بررسی دارد. این عوارض به طور کلی تغییراتی را در عزت نفس مرد به عنوان نتیجۀ اختلال جنسی شامل می شوند. برخی از مردان متوجه می شوند که انزال دردناک منجر به مشکلاتی در ارتباط آنها می شود.

همچنین حائز اهمیت است که عوامل اصلی را در نظر بگیریم. ممکن است برخی از علل در ورای انزال دردناک موجب عوارضی شوند. ناتوانی از تشخیص و درمان هایپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH) ممکن است منجر به علائم ادراری شود. این اتفاق ممکن است خطر عود عفونت های مجرای ادراری را افزایش دهد.

به طور مشابه، مردی با سرطان پروستات نیازمند درمان مناسبی است. زمانی که سرطانی درمان نمی شود، می تواند بدتر شود. سرطان پروستات که به مرحلۀ پیشرفته تری پیش می رود می تواند خطرناک شود.

درمان درد در هنگام انزال

درمان برای انزال دردناک به علت آن بستگی دارد.

معاینه ای با سابقۀ پزشکی کامل شامل سوالاتی در مورد سلامت روانی و ارتباطات مرد باید آغاز شود. دکتر سوالاتی در مورد داروهای فعلی و گذشتۀ مورد استفاده و هر STI جدید یا سابقۀ STI خواهد پرسید. غربالگری جامع STI نیز می تواند سودمند باشد.

در بیشتر موارد، درمان علت اصلی، علائم انزال دردناک را نیز بهبود می بخشد. برخی گزینه های درمانی احتمالا عبارتند از:

 • آنتی بیوتیک هایی برای درمان عفونت پروستات یا STI
 • اگر عامل بد دارو است، دارو را تغییر دهید.
 • جراحی برای درمان سرطان پروستات و مشکلات دیگر پروستات
 • روان درمانی و تغییرات سبک زندگی برای حل کردن مسائل ارتباطی و احساسی

دکتر حسین کرمی متخصص مجاری ادراری و ناحیه تناسلی

مشاوره پزشکی

در پایان هر مقاله برای راحتی شما عزیزان، نرم افزار پرسش و پاسخ قرار داده شده است تا به راحتی سوالات خود را با ما در میان بگذارید. از طریق این نرم افزار می توانید پرسش ها و مدارک پزشکی خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر ملک سه شنبه ۲۷ مهر ۰( 2 روز پیش) تعداد بازدید: 3 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر. خسته نباشین.
  من پسری 24 سالم و مجرد. حدود یه سال پیش در منی خودم خون دیدم ولی سریع خوب شد. حالا الان چن باری هم خون دیدم ولی هیچ علائم دیگه ای ندارم متل فشار خون و...
  من خیلی خودارضایی میکنم و از این موضوع هم ناراحتم اما نمیتونم خودمو کنترل کنم.
  واقعیتش خیلی نگرانم که خون در منی من وجود داره. این نشانه بیماری های دیگه ای تو من نیس؟؟
  ممنون میشم راهنماییم کنین.
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۷ مهر ۰( 2 روز پیش)
   سونوگرافی بیضه ها و اسکروتوم انجام بدید
 • تصویر کاربر حسن سه شنبه ۲۷ مهر ۰( 2 روز پیش) تعداد بازدید: 7 مشاهده پرسش
  سلام جناب دکتر عزیز
  آقای دکتر من دو سوال داشتم
  ۱_ آقای دکتر پوست روی آلت من بسیار خشک هست و گاهی اوقات این خشکی به شکل قرمزی روی آلت و نوک آلت خودش رو نشون میده و هیچ گونه خارشی ندارم. آیا این نرمال هست یا نیاز به کرم خواصی هست ؟
  ۲_ آقای دکتر نوک آلتم گاهی با برخورد با شلوار و یا سوطح دیگر تیر می کشه و بسیار حساس. گاهی لب های آلت ورم داره و برامده هست. می خواستم بدونم آیا وضعیت آلتم اکی هست بخصوص بخاطر تورم لبه های آلت ؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۷ مهر ۰( 2 روز پیش)
   پماد کالامین دی و شستشوی روزانه با شامپو بچه توصیه میشود
 • تصویر کاربر Hichkas سه شنبه ۲۷ مهر ۰( 2 روز پیش) تعداد بازدید: 102 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر ، چند روزی هست متوجه شدم روی بیضه سمت راستم دو برامدگی ریز به رنگ تیره به وجود آمده ، یکی کوچکتر از آن یکی هست ، ممنون میشم راهنمایی کنید ، ۲عدد عکس هم فرستادم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۷ مهر ۰( 2 روز پیش)
   مشکوک به زگیل است مراجعه کنید از نزدیک معاینه کنم در صورت تایید کرایو کنم
 • تصویر کاربر کوروش دوشنبه ۱۹ مهر ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 5 مشاهده پرسش
  سلام و احترام.
  بعلت تنگی مجرای ادرار مجبور ب جراحی باز شدم، دو بار بعدش توسط خود شما (دکتر کرمی) سیستوسکوپی شدم. در سال ۹۷ جراحی کردم. اکنون آلتم مثل قبل سفت نمیشه و سر آن کاملا شل است در هنگام سفت شدن.‌محل جراحی، زیر بیضه برجستگی مشخص است. چکار کنم آقای دکتر؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۹ مهر ۰( 1 هفته پیش)
   2-سلام ،بايد معاينه شويد
 • تصویر کاربر م دوشنبه ۱۹ مهر ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 18 مشاهده پرسش
  سلام خدمت استاد گرامی جناب آقای کرمی ضمن تسلیت ایام سوگواری رحلت ختمی مرتبت حضرت محمد ص و شهادت امام حسن مجتبی وامام رضا ع.
  بنده خانمم مدت 6 ماهه است متارکه نمودن(مشکل ناباروری آزواسپرمی مورد تایید و پیگیری در مراکز ناباروری) و پس از شکایت ایشان(اعلام ناتوانی جنسی، افسردگی) بنده رو به پزشکی قانونی دادن وانها من رو به پزشکان معتمد ارورلوژی و روانپزشک دادن.
  پس از بررسی های انجام شده اعلام نمودن که درجه ای از اختلال خلقی افسردگی و اختلال هورمون های جنسی دارم کب روی روابط زناشویی اثرگذاربوده است.
  من هیچگونه مشکلی در موارد مطرح شده ناتوانی جنسی واختلال افسردگی نداشتم تمامی این مشکلات بعد متارکه همسرم بوجود امد و ازمایشات 4 ماه بعد از متارکه بوده و پزشکان اصلا توجهی به این امر نداشتن ونظر به ضضر بنده دادن.
  بنده درخواست طرح در کمیسیون دادم وانها کفتن باید تست npt یا همان تعیین نعوظ شبانه یا تزریق داروهای مخصوص ارزیابی نعوظ بدم.
  قبلا راجع مسایل طرح شده مشکلی نداشتم و رابطه زناشویی حداقل هفته ای 1 بار ونهایت در شرایط مضطرب 2 هفته یکبار داشتم ، با وجود روابط جنسی مستمر زودانزالی داشتم وفقط در اوایل ازداوج توانستم کنترل کنم انهم بدلیل همکاری همسرم وکاهش فشار روانی بود.
  اما بعدا بدلیل شرایط واسترس کاری وزندگی نتوانستم مشکل حل کنم با عث کاهش روابط گردید.
  -سطح هورمون جنسی کم هستش تستوسترو 1.2 تا 3.5 هستش
  - پرولاکتین 7-9
  -fsh , lh = تقریبا حدوا 3.5 هستش
  - نعوظ شبانه دارم اما در طول هفته باتوجه به مشکلات روانی وعاطفی بعد متارکه کم شده و هفته یکبارو یا 2 هفته محتلم میشم
  برای کاهش استرس دارو کلردیازپوکساید مصرف کردم میل کم کرد و خیلی نگرانم کرد و من قطعش کردم . تادالافیل و اگزتریت توسط پزشکی در شهرم تجویز شده.
  الان نیازمند کمک و تجویز دارو دارم . انجام موفقیت امیز تست npt خیلی برام مهم است و بحث آبرو مسایل مردانگی در میان است.
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۱۵ مهر ۰( 2 هفته پیش)
   باید ب همتخصص غدد مراجعه کنید تا دارو برای اختلال هورمونی تون تجویز بشه
  2. تصویر کاربر م پنجشنبه ۱۵ مهر ۰( 2 هفته پیش)
   برای تستnpt چکار کنم احتمالا هفته آینده باشه اون از همهذچیزی حتی زندگیم مهمتره
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۱۵ مهر ۰( 2 هفته پیش)
   نیاز به اقدامی نیست و اگر نعوظ شبانه داشته باشید حتما توی تست نشون میده
  4. تصویر کاربر م پنجشنبه ۱۵ مهر ۰( 2 هفته پیش)
   سپاسگزارم از محبتتون، آرزوی سلامتی و تندرستی و توفیقات روزافزون در سایه حق تعالی برای جنابعالی خانواده محترمتان دارم. متشکرم. روزتون بخیر خدانگهدار.
  5. تصویر کاربر م پنجشنبه ۱۵ مهر ۰( 2 هفته پیش)
   جناب دکتر شرمندم ببخشید ی سوال قبلا ارورولوژیست تهران بینارستان مهر داروی تستوسترون اناتنات بهم داد گفت هرموقع خانمت برگشت تزریق کن دارمشون استفاده نکردم محدودیت زمانی مصرف هم نذاشت بنظرتون چکارکنم؟
  6. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۹ مهر ۰( 1 هفته پیش)
   در زمان رابطه میشه استفاده بکنید
  7. نمایش سایر 5 پاسخ
 • تصویر کاربر میلاد سه شنبه ۶ مهر ۰( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 21 مشاهده پرسش
  سلام دکتر خسته نباشید

  چند ماهی هست نوک ناحیه الت تناسلیم و بیضه هام جوش هایه ریزی میزنم و همراه با
  خارش شدید الان جوری شده ک رون و پشت رون هم همون جور ک گفتم جوش ریز میزنم میخاره جوری ک حتی باعث کم خوابیم شده
  یکماهه پیشم دکتر ‌پوستم رفتم گف فقط حساسیته و چن تا امپول ضد حساسیت دادن ک هیچ تاثیری نداشت.

  ☝️☝️☝️

  این بالا سوال یکماه پیشم این بود ک گفتین پماد کالامین استفاده شه با استحمام روزانه .
  ولی الان رویه ساق پام رون و ساعد دستم این جور تاول زده ک عکسشو براتون میفرستم
  ممنون میشم راهنمایی کنید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۳ مهر ۰( 3 هفته پیش)
   پماد کالامین دی و ویتامین آ موضعی هر ۸ ساعت استفاده کنید
  2. تصویر کاربر میلاد شنبه ۳ مهر ۰( 3 هفته پیش)
   دکتر اینو گفین استفاده کردم هر ۸ ساعت یبار ولی بعدش اون جوشایع سر سفید رو زدم
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۶ مهر ۰( 3 هفته پیش)
   قرص سفیکسیم ۲۰۰ هر ۱۲ ساعت مصرف کنید
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر امیر شنبه ۳ مهر ۰( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 14 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر خسته نباشید
  من هر دفعه بعد از اصلاح موهای زائد که ادرار میکردم آواخر ادرارم یه مایع سفید مثل منی میومد
  بعد از یه مدت علائم احتقان پروستات مثل درد در کشاله ران،کمر و ادرار مقطع داشتم
  به نظر شما به تیغ اصلاح حساسیت دادم یا فشار بیش از حد آوردم؟
  طبیعیه یا نه؟
  1. تصویر کاربر امیر سه شنبه ۳۰ شهریور ۰( 1 ماه پیش)
   درضمن ۱۵ سالمه و به تازگی شروع به اصلاح موها کردم
   یکی دوبارم در حالت عادی که موهای زائدمو اصلاح نکردم مشاهده کردم ترشحاتو
   یه مدت موهارو که اصلاح نکردم دیگه ترشحاتو مشاهده نکردم اما امروز دوباره بعد از اصلاح مایع اومد
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۱ مهر ۰( 4 هفته پیش)
   آزمایش آنالیز و کشت ادرار انجام بدید
  3. تصویر کاربر امیر پنجشنبه ۱ مهر ۰( 4 هفته پیش)
   ببخشید دکتر به مرور زمان خوب میشه ؟
   خطرناکه؟
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۳ مهر ۰( 3 هفته پیش)
   با مصرف دارو خوب میشه
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر هانا پنجشنبه ۱ مهر ۰( 4 هفته پیش) تعداد بازدید: 16 مشاهده پرسش
  سلام من مدت طولانی‌ایه که روی اندام‌تناسلیم لکه های قهوه ای تیره بدون‌برجستگی و لکه های سفید با کمی برجستگی دارم دلیلش چیه؟۱۹ سالمه و رابطه جنسی هم نداشتم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۱ مهر ۰( 4 هفته پیش)
   زگیل نیست
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۱ مهر ۰( 4 هفته پیش)
   به متخصص پوست مراجعه کنید
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر محسن یکشنبه ۱۴ شهریور ۰( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 26 مشاهده پرسش
  سلام. آقای دکتر
  من 43سالمه الان حدودا 7الی 8 ساله اختلال نعوظ دارم.و موقع نزدیکی فقط با قرص سیلدنافیل یا تادافیل میتونم انجام بدم .الان بعد این چند سال استفاده از این قرصها گوشم به زنگ افتاده و قطع نمیشه دیگه نمیتونم استفاده کنم از این قرصها.تست آزمایش هم دادم چربی خون ویا قند هم ندارم
  هیچ مریضی هم ندارم واقعا نمیدونم چمه!!اگر میشه راهنمایم کنیم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۱۴ شهریور ۰( 1 ماه پیش)
   باید rigiscan انجام بدید تا عروق آلت بررسی بشه
 • تصویر کاربر امیر جمعه ۱۹ شهریور ۰( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 39 مشاهده پرسش
  من دو ماه پیش رابطه داشتم امروز ی چیزی روی عالتم ددیدم نمیدونم مال قبل رابطه یا نه یا اینک زگیله یا نه
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۱۴ شهریور ۰( 1 ماه پیش)
   عکس ارسال نشده،مجدد بفرستید
  2. تصویر کاربر امیر یکشنبه ۱۴ شهریور ۰( 1 ماه پیش)
   عکس فرستادم اقای دکتر تو تلگرام
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۵ شهریور ۰( 1 ماه پیش)
   اینجا هم بفرستید
  4. تصویر کاربر امیر سه شنبه ۱۶ شهریور ۰( 1 ماه پیش)
   سلام اقای دکتر فرستادم بعد ی سوال دیگه من عفونت تناسلی هم گرفته بودم بعد دارو مصرف کردم خوب شدم ن سوزش دارم ن چرک میاد بعد الان دو سه روز دارو ها تموم کردم الان فقط یکم خارش دارم داخل اطراف الت خوب شدم یا نه خیلی استرس دارم لطفا جواب یدین
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۱۹ شهریور ۰( 1 ماه پیش)
   دوره درمانتون رو تکرار کنید
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
درحال دریافت اطلاعات

مطالب بیشتری بخوانید

افراد مبتلا به بیماری های کلیوی و بیماری های مزمن دیگر، بیشتر در معرض خطر ابتلا به…
تحقیقات نشان داده است که درماتیت اسکروتال نوعی عفونت پوستی غیر مسری است که دستگاه تناسلی مردان،…
نقش بیضه ها در بدن، تولید و ذخیره سازی اسپرم است. اما عواملی مانند سیگار کشیدن و…

روزای هفته

ساعت مطب

شنبه

17:00 - 21:00

یکشنبه

16:00 - 21:00

دوشنبه

17:00 - 21:00

سه شنبه

16:00 - 21:00

پرسش از دکتر