علت داشتن درد در هنگام انزال در آقایان

دکترحسین کرمی

دکترحسین کرمی

در این مقاله مطالعه می‌کنید:

انزال دردناک به علایم درد اشاره دارد که به هنگام انزال مرد اتفاق می ‌افتند. این مسئله، مشکل نادر در بین جمعیت مردان نیست.

دلایل متعددی نیز وجود دارند که چرا این اتفاق ممکن است رخ دهد. در برخی از مردان، ممکن است انزال دردناک صرفا حاد باشد و به صورت موقتی اتفاق افتد.

مردان زیادی در مورد مشکل انزال دردناک احساس شرمساری دارند. این چیزی است که می ‌تواند در توانایی ‌های مردان در اتاق خواب اختلال ایجاد کند. گاهی اوقات، ممکن است مردان ترجیح دهند که در آمیزش جنسی شرکت نداشته باشند. این عقیده به منظور کاهش دادن خطر تجربۀ درد در ناحیۀ تناسلی است.

مردان باید اطلاع داشته باشند که درمان‌ هایی در این زمینه موجود هستند. در بسیاری از موارد، درمان نتایج موفقیت ‌آمیزی را به بار خواهد آورد. این اتفاق می ‌تواند به بیماران کمک کند که اعتماد به نفس خود را مجددا در اتاق خواب کسب کنند. همچنین می‌ تواند به تسکین دادن دردی که مرد در زمان انزال تجربه می کند کمک کند.

علائم انزال دردناک

علائم با توجه به شرایط می ‌توانند بین بیماران متفاوت باشند. برخی از مردان نیز متوجه می ‌شوند که علائم به تدریج تغییر می ‌کنند.

گاهی اوقات احتمالا علائم به صورت بسیار رنجش‌آور نباشند. احتمالا درد خفیف باشد و سریعا بعد از انزال از بین برود. مواقع دیگر، امکان دارد عذاب‌آورتر باشد. ممکن است مردان درد شدیدی را به هنگام انزال تجربه کنند. شاید درد می توانست بیشتر نیز طول بکشد.

برخی از علائمی که اغلب توسط مردان گزارش می‌ شوند شامل موارد زیر هستند:

 • درد احتمالا در زمانی که مرد در حال انزال است ایجاد شود. اما به هر حال، برخی اوقات، درد صرفا بلافاصله بعد از اینکه مرد انزال کرده است ایجاد می‌ شود. این می ‌تواند به صورت احساس سوزش شرح داده شود.
 • ممکن است درد، آلت و ناحیۀ اطراف مانند قسمت راست روده و مثانه را تحت تاثیر قرار دهد.
 • برخی از مردان درد را در زمان ادرار کردن بعد از انزال تجربه خواهند کرد. مواردی وجود دارند که درد ممکن است به اندازۀ 24 ساعت باقی بماند به دلیل اینکه مرد انزال کرده است.

علت انزال دردناک در مردان چیست؟

دلیل درد انزال یا انزال دردناک در مردان عبارتند از: 

علت انزال دردناک

1- پروستاتیت و درد در انزال

پروستاتیشت التهاب غدۀ پروستات است که بین مثانه و آلت واقع می شود. احتمالا التهاب حاد (کوتاه مدت) یا مزمن (علائم 6 هفته یا بیشتر طول بکشند) باشد.

شدت علائم متفاوت هستند. علائم پروستاتیت حاد شدیدتر از پروستاتیت مزمن هستند که می‌توانند اذیت‌آور اما تحمل پذیر باشند.

پروستاتیت می تواند عفونی و غیرعفونی باشد. پروستاتیت عفونی با عفونت باکتریایی ایجاد می شود. پروستاتیت غیرعفونی التهاب پروستات بدون هیچ علائمی از عفونت است.

دکتر شما پروستاتیت را بر اساس آزمایش های ادرار و خون تشخیص خواهد داد. ممکن است که پروستاتیت غیرعفونی به خودی خود از بین برود، در حالی که پروستاتیت عفونی باید با آنتی بیوتیک ها درمان شود.

علائم پروستاتیت:

2- سیستیت

سیستیت عفونت مثانه است. اگرچه سیستیت در زنان رایج تر است، می‌تواند در مردان نیز رخ دهد به ویژه در مردانی که در ادرار کردن مشکل دارند (مثل افرادی که پروستات بزرگ‌ شده دارند). عفونت زمانی اتفاق می افتد که باکتری هایی که در داخل مثانه قرار می گیرند وارد بافت مثانه می شوند و موجب التهاب می شوند.

سیستیت با آنتی بیوتیک ها درمان می شود. اگر سیستیت را درمان نشده رها کنید، می تواند منجر به عوارضی مثل عفونت کلیه شود.

علائم سیستیت

آزاد نکردن اسپرم و ماندن اسپرم در بیضه معمولاً بی خطر است، اما به علت آن بستگی دارد. برخی از انواع عملکرد جنسی می توانند باعث مشکل در آزاد کردن اسپرم شوند و منجر به ناباروری گردند.

3- عفونت های منتقل شده به صورت جنسی

انزال دردناک نشانه ای از عفونت های متعدد منتقل شده به صورت جنسی (STI) است. STI های رایج که ممکن است انزال دردناک را موجب شوند عبارتند از:

 • کلامیدیا
 • سوزاک
 • سیفیلیس
 • تریکومونیازیس

STI ها باید توسط پزشک درمان شوند. آزمایش خون یا نمونه ای از مایع از آلت شما تعیین خواهد کرد که شما کدام یکی از این عفونت ها را دارید. STI ها با آنتی بیوتیک ها درمان می شوند. اگر مشخص شود که شما STI دارید، باید به شریکان جنسی خود اجازه دهید که این موضوع را بدانند و آنها را ترغیب کنید که آزمایش دهند.

علائم عفونت های جنسی:

4- تنگی مجرای ادراری و انزال دردناک

تنگی مجرای ادراری زمانی است که زخمی وجود دارد که میزراه را یعنی لوله ای که مثانه را تخلیه می کند، مسدود می کند. این انسداد جریان ادرار را کاهش می دهد و تخلیۀ کامل مثانه را دشوار می کند. به دلیل اینکه مایع منی نیز از میزراه می گذرد، تنگی مجرا می تواند مقداری از مایع منی یا همۀ آن را در زمان ارگاسم مسدود کند و موجب درد شود.

زخم از التهاب در میزراه ایجاد می شود. ممکن است التهاب توسط عفونت (مثل STI)، جراحی قبلی یا در صورتی که چندین سوند ادراری داشته اید، ایجاد شود.

علائم تنگی مجاری ادرار: 

5- اپیدیدیمو-ارکیت

اپیدیدیمیت بیضه

اپیدیدیمو-ارکیت عفونت  است، لوله ای در بیضه که اسپرم ها را ذخیره و حمل می کند. در برخی موارد، بیضه ها نیز تحت تاثیر قرار می گیرند. اپیدیدیمو-ارکیت معمولا از طریق عفونت های باکتریایی (مثل STI ها) یا یک ویروس ایجاد می شود.

علائم این بیماری مشابه علائم پیچش بیضه است که شرایط سختی است که ممکن است نیازمند جراحی باشد. پس سریعا با پزشک خود ملاقات کنید.

دکتر شما سونوگرافی انجام خواهد داد و نمونۀ ادراری برای تایید تشخیص خواهد برداشت. درمان به علت بیماری بستگی دارد. اگر علت بیماری باکتریایی باشد، باید به شما آنتی بیوتیک داده شود. اپیدیدیمو-ارکیت ویروسی احتمالا به خودی خود بهبود یابد. می توانید هر دردی را با داروهای درد بدون نسخه تسکین دهید.

علائم اپیدیدیمو یا همان عفونت بیضه:

6- سیستیت بینابینی (سندرم مثانۀ دردناک)

سیستیت بینابینی (IC) یا سندرم مثانۀ دردناک، شرایط مزمنی است که موجب درد و ناراحتی در مجرای ادراری می‌شود. ممکن است خفیف یا شدید باشد. علت IC ناشناخته است، اگرچه تصور بر این است که این شرایط نوعی اختلال خودایمنی باشد. اغلب در افرادی با فیبرومیالژیا، سندرم  روده تحریک پذیر و سندرم خستگی مزمن اتفاق می افتد. IC در زنان نسبت به مردان رایج تر است اما می تواند برای هر کسی اتفاق بیفتد.

پزشک آزمایش های متعدد شامل آزمایش های خون و ادرار و برخی اوقات سیستوسکوپی انجام خواهد داد که در این آزمایش پزشکان با اسکوپ مثانۀ شما را بررسی می کنند. همچنین احتمالا باید تحت معاینۀ انگشتی مقعدی قرار گیرید.

 در حالی که هیچ درمانی برای IC وجود ندارد، روش‌ هایی برای کنترل علائم وجود دارند. درمان ها شامل تغییرات سبک زندگی، درمان فیزیکی کف لگن، داروی خوراکی، چکانش های مثانه (شستشو های مثانه) یا جراحی هستند.

علائم سیستیت بینابینی

7- مجرای ادراری مسدود شده

مجرای ادراری کانالی است که منی از طریق راه آن از بیضه ها به میرزاه که از آلت آزاد می شود، حرکت می کند. مجرای ادراری می تواند برخی اوقات مسدود شود و موجب درد و کاهش مقدار نرمال انزال شود، اگرچه این اتفاق رایج نیست. انسداد می تواند از جراحی اخیر کشالۀ ران، بیضه های کوچک، التهاب یا زخم ایجاد شود. برای برداشتن انسداد معمولا جراحی مورد نیاز است

علائم مجرای مسدود شده: 

8- برخی از علل احتمالی دیگر درد هنگام انزال

شرایط دیگری که می توانند موجب انزال دردناک شوند عبارتند از:

 • آسیب عصبی از جراحی اخیر فتق
 • عوارض جانبی داروهای مورد استفاده برای درمان افسردگی.
 • علل روانی-اجتماعی مثل سابقۀ اضطراب، اختلال استرس پس از سانحه، یا سوءاستفادۀ جنسی.

تشخیص دردناک بودن انزال

جهت تشخیص ابتد پزشک سوال های زیر را از شما می پرسد:

مراجعه به پزشک

 • چه مدت ارگاسم داشته اید؟
 • ارگاسم شما چقدر طول می کشد؟
 • آیا انزال می کنید یا ارگاسم خشکی دارید؟
 • چه علائم دیگری دارید؟
 • وقتی که ادرار می کنید آیا درد یا احساس سوزش دارید؟
 • ادرار شما نرمال به نظر می رسد؟
 • در حال حاضر هیچ دارویی استفاده می کنید؟
 • تاکنون تحت درمان برای سرطان قرار گرفته اید؟
 • سابقۀ خانوادگی سرطان پروستات وجود دارد؟
 • دیابت دارید؟

سپس آزمایش های زیر را برای شما تجویز می کند:

 • آزمایش های ادرار برای بررسی عفونت
 • آزمایش آنتی ژن ویژۀ پروستات برای ارزیابی مشکلات پروستات شامل سرطان

ممکن است بسته به نتایج، آزمایشات بیشتر مثل آزمایش های خون یا آزمایشات تصویربرداری مورد نیاز باشند.

عوارض انزال دردناک

خود انزال دردناک عوارض احتمالی کمی برای بررسی دارد. این عوارض به طور کلی تغییراتی را در عزت نفس مرد به عنوان نتیجۀ اختلال جنسی شامل می شوند. برخی از مردان متوجه می شوند که انزال دردناک منجر به مشکلاتی در ارتباط آنها می شود.

همچنین حائز اهمیت است که عوامل اصلی را در نظر بگیریم. ممکن است برخی از علل در ورای انزال دردناک موجب عوارضی شوند. ناتوانی از تشخیص و درمان هایپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH) ممکن است منجر به علائم ادراری شود. این اتفاق ممکن است خطر عود عفونت های مجرای ادراری را افزایش دهد.

به طور مشابه، مردی با سرطان پروستات نیازمند درمان مناسبی است. زمانی که سرطانی درمان نمی شود، می تواند بدتر شود. سرطان پروستات که به مرحلۀ پیشرفته تری پیش می رود می تواند خطرناک شود.

درمان درد در هنگام انزال

درمان برای انزال دردناک به علت آن بستگی دارد.

معاینه ای با سابقۀ پزشکی کامل شامل سوالاتی در مورد سلامت روانی و ارتباطات مرد باید آغاز شود. دکتر سوالاتی در مورد داروهای فعلی و گذشتۀ مورد استفاده و هر STI جدید یا سابقۀ STI خواهد پرسید. غربالگری جامع STI نیز می تواند سودمند باشد.

در بیشتر موارد، درمان علت اصلی، علائم انزال دردناک را نیز بهبود می بخشد. برخی گزینه های درمانی احتمالا عبارتند از:

 • آنتی بیوتیک هایی برای درمان عفونت پروستات یا STI
 • اگر عامل بد دارو است، دارو را تغییر دهید.
 • جراحی برای درمان سرطان پروستات و مشکلات دیگر پروستات
 • روان درمانی و تغییرات سبک زندگی برای حل کردن مسائل ارتباطی و احساسی

دکتر حسین کرمی متخصص مجاری ادراری و ناحیه تناسلی

4.5/5 - (143 امتیاز)

مشاوره پزشکی

در پایان هر مقاله برای راحتی شما عزیزان، نرم افزار پرسش و پاسخ قرار داده شده است تا به راحتی سوالات خود را با ما در میان بگذارید. از طریق این نرم افزار می توانید پرسش ها و مدارک پزشکی خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.با توجه به تعداد زیاد سوالات پاسخ شما تا 4 روز کاری به صورت پیامک اطلاع رسانی خواهد شد  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر ... سه شنبه ۱۸ بهمن ۱( 9 ماه پیش) تعداد بازدید: 76 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر خسته نباشید من بعد از انزال در بیضه هام یه سوزش یا یه ضعفی احساس میکنم‌ به نظرتون مشکل از‌چی میتونه باشه؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱۸ بهمن ۱( 9 ماه پیش)
   سلام طبیعی است مشکلی نیست به خاطر احتقان هست
 • تصویر کاربر بهزاد پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱( 10 ماه پیش) تعداد بازدید: 77 مشاهده پرسش
  با سلام و خسته نباشید متن سوال منو زحمت كشيديدجواب داده بودين فقط عكس هاي ازمايش هم تازه گرفتم ميفرستم نطرتون بفرماييد كه مشكل اساسي در حد عمل هست يا خير و توي كدوم قسمت مشكل هست سن من 33هست چند سال هست که مشکل در ادرار کردن دارم باریک هست قطع میشه کم زیاد میشه و بیشتر وقتا زور باید زد وبعضی اوقات سوزش و اکر به دلیلی ادرار نکه دارم دفع اون سخت تر میشه پارسال بعضی وقتا وسطای ادرار با زور یکدفعه انگار راه باز تر میشد اما امسال اینجوری نمیشه
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱( 10 ماه پیش)
   سلام احتمال تنگی مجرا هست عکس مجرا بگیرید عکس ها اپلود نشده
  2. تصویر کاربر بهزاد چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱( 10 ماه پیش)
   ممنونم از جوابتون و معذرت بابت كيفيت پايين عكس ها ممنون ميشم راهنمايي كنين
  3. تصویر کاربر بهزاد چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱( 10 ماه پیش)
   ممنون از پيگيريتون و معذرت اگر كيفيت عكسا خوب نيست ممنون ميشم راهنمايي كنين
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۱۳ بهمن ۱( 10 ماه پیش)
   نیاز به سیستوسکوپی هست و احتمال تنگی هست شماره تماس و مشخصات بزارید منشی نوبت بده
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر سعید چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱( 10 ماه پیش) تعداد بازدید: 65 مشاهده پرسش
  سلام جناب دکتر .چند روزه دقیقا زیر کلاهک آلت سمت چپ تورم داره ولی در حالت عادی درد یا سوزش نداره فقط موقعی که لمس میشه درد احساس میکنم.انگار که رگی گرفته باشه اونطوری هستش.زیر انگشت احساس یه توده سفت شده با فشار درد میگیره .دکتر جان تشخیصتون چیه
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۱۲ بهمن ۱( 10 ماه پیش)
   سلام جای نگرانی ندارد پوست ورم کرده اگر ادامه داشت سونوگرافی کنید
 • تصویر کاربر بهار سه شنبه ۴ بهمن ۱( 10 ماه پیش) تعداد بازدید: 136 مشاهده پرسش
  سلام.یک ماه پیش برای روتین سالانه پیش دکتر رفتم هیچ علایمی نداشتم جز التهاب خیلی جزیی .دکتر تست پاپ وhpv از من گرفت. Hpv منفی
  پاپ اسمیر keratotic changes بود. بدون هیچ زائده وزیگل وهیچ چیز دیگه که نشان از زگیل تنالسلی باشد از من نمونه برداری کردن وموقع نمونه برداری هم هیچ چیز مشکوک ندیدن. موقع جواب hpv 11_ 6_ 56 مشخص شد ودکترم گفتن شما به hpv مبتلا شدین.۱۶ ساله ازدوج کردیم وقبل وبعد ازدواج هیچ رابطه خارج از چارچوب نداشتیم.میشه راهنمایی کنید چه کنیم.واقعا زندگی به کاممان جهنم شده است
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۴ بهمن ۱( 10 ماه پیش)
   سلام در خانم ها تست اصلی و مهم پاپ اسمیر است . به متخصص زنان مراجعه و تست پاپ دقیق انجام دهید و ملاک اصلی اون هست
  2. تصویر کاربر بهار سه شنبه ۴ بهمن ۱( 10 ماه پیش)
   اقای دکتر من گفتم جواب تست پاپ اسمیر keratotic changes بود. .اچ پی وی منفی .نمونه برداری 56 پر خطر
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۴ بهمن ۱( 10 ماه پیش)
   خب نمونه برداری از کجا بود ؟ از ضایعه واضح گرفتن ؟ از کجا گرفتن ؟
  4. تصویر کاربر بهار سه شنبه ۴ بهمن ۱( 10 ماه پیش)
   هیچ ضایعه ای نبود از سلول به قول خودشون مولکولی
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۴ بهمن ۱( 10 ماه پیش)
   در ازمایشات مولکولی مثبت کاذب زیادی هست جای دیگر و معتبر بررسی مجدد شوید
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
 • تصویر کاربر کمیل سه شنبه ۴ بهمن ۱( 10 ماه پیش) تعداد بازدید: 66 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر .۷ساله تکرر ادرار سوزش و زرد رنگ و بد بو باید زور بزنم موقه ادار و باریک بیرون میاد پرتاب نداره ،اسپرمم حالت ژلاتینی و گلوله گلوله بیرون میاد.ادرار میکنم باز بیست یا نیم ساعت بعدش سر الت باز احساس ادرار میکنم .بعضی موقه ها بیضه دردم دارم .
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۳ بهمن ۱( 10 ماه پیش)
   سلام چند سالتونه ؟ حتما یک سونوگرافی کلیه ها و مجاری و یک ازمایش ادرار و کشت ادرار بدهید بفرستید ببینم
  2. تصویر کاربر کمیل دوشنبه ۳ بهمن ۱( 10 ماه پیش)
   سلام ۳۰ سالمه از ۲۳سالگی این مشکلو دارم
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۴ بهمن ۱( 10 ماه پیش)
   احتمال تنگی مجرا مطرح است . میتونید عکس مجرا ( RUG) بگیرید بفرستید ببینیم ایا مجرا تنگی داره یا خیر . قدم های بعدی سیستوسکوپی و نوار مثانه
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر عارف سه شنبه ۲۷ دی ۱( 10 ماه پیش) تعداد بازدید: 65 مشاهده پرسش
  از اسپری مو بر استفاده بشه مشکلی نداره و باعث‌تکثیر زیگیل در نقاط دیگه بدن نمیشه؟؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۷ دی ۱( 10 ماه پیش)
   سلام خیر موردی ندارد
 • تصویر کاربر پویان شنبه ۲۴ دی ۱( 10 ماه پیش) تعداد بازدید: 75 مشاهده پرسش
  باسلام بنده تکررور ادرار دارم بیضه ها و لگنم درد میکنه پهلوهامم درد میکنه در کل درد میچرخه ، سنگ کلیه هم ۳تا داشتم یکیشون رو سنگ شکن کردم الان دوتا دیگه دارم ،دیسک کمر خفیفم دارم ،واقعا نمیدونم مشکلم چیه ، سونو هم دادم مشکل خاصی ندارم فقط ی کیست داخل پروستات هست ، و اینکه صبحها هم ادرارم با مکث خارج میشه و آخر ادرارم باریک میشه ، میشه راهنمایی کنید ، چندسالی هست درگیرم گاهی خوب میشم بعد دوباره شروع میشه ، ی مدتی هم با درد ارزا میشدم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲۴ دی ۱( 10 ماه پیش)
   سلام چند سالتونه ؟ سنگ های داخل کلیه بعید هست درد بدهند . منشا درد کمری و پهلوها همان دیسک است یا عضلانی برای ادرار مکررا به دستشویی میروید ؟ همیشه ادرار باریک هست یا فقط صبح ؟
  2. تصویر کاربر پویان شنبه ۲۴ دی ۱( 10 ماه پیش)
   سلام مجدد ، تصویر سونو و آزمایش خدمتتون ارسال شده ، ۳۸سالمه ، تکررور ادرارم ی نواخت نیست چند روز خوبه چند روز تکرور دارم فشار ادرارمم هم بد نیست ،فقط تهش دیگه بریک میشه ادرار، اره هر موقع دستشویی میگیره موقعیت داشته باشم میرم و اینکه هر موقع هم میرم ادرارم زیاده ، بیشتر صبح باریکه ، دردم هر تایمی به ی جا میزنه ، بیضه ها ،لگن چپ ،ی دفعه پشت کمر ،بعد یهو میارش طرف راست ، ی کیست ساده هم داخل پروستات دیده شده
  3. تصویر کاربر پویان شنبه ۲۴ دی ۱( 10 ماه پیش)
   بله اگه شرایطش باشه ،میرم سرویس ، ولی هر موقع هم میرم ادرار کنم ،ادرارم زیاده کم نیست ، تصاویر ازمایشات رو براتون ارسال کردم ،۳۷سالمه ،بنظرتون چکار باید بکنم که خیالم راحت بشه ، سونوگرافی مقعدی و شکم و لگن هم انجام دادم ،pcA , هم تو آزمایش، نیم بوده ،
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲۴ دی ۱( 10 ماه پیش)
   ازمایشات خوب است کیست پروستات اهمیتی ندارد یک ازمایش ادرار و کشت ادرار مجدد دهید . اگر تکرر ادرار شدت پیدا کرد قرص ویسول ۵ روزی یک عدد بخورید
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر من شنبه ۲۴ دی ۱( 10 ماه پیش) تعداد بازدید: 74 مشاهده پرسش
  سلام. یک ماه پیش موقع رابطه جنسی به خاطر استرس نعوظ کم و آلت شل شد و با همان حالت شلی و کجی در کاندوم منی خارج شد. متوجه دردی نشدم. ولی دو هفته بعد موقع رابطه منی در سر آلت با درد خارج شد متوجه یک برآمدگی گره مانند در سمت بغل راست قبل از سر آلت شدم که در انتهای یک حلقه غضروف مانند مثل حلقه سفت کاندوم که از بالای پشت آلت تا بغل راست آلت کشیده شده و در همان بغل سمت راست کمی گره خورده و احساس درد خفیفی موقع ادرار دارد. تکرر ادرار پیدا کردم. سونوگرافی دادم پروستات۲۸ بود ولی سونوی سه ماه قبل ۱۷بوده. عفونت ادرار هم نداستم پی اس آ هم دکتر گفت خوبه. مشکل چیه ؟ اون نوار حلقه مانند که در سمت راست کمی برجسته است چیه شکستگی الته ؟ نعوظ میشه موقع قبل ادرار و الت هم راست میشه بعد ادرار اما حتی در خواب جنب میشم خروج منی با درده. لطفا راهنمایی کنید در سونوی قبلی شن در کلیه داشتم که الان نیست آیا شنها جایی گیر نکرده و مسدود نکرده اما ادارم خارج میشه و بد نیست.
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲۴ دی ۱( 10 ماه پیش)
   سلام اگر تکرر ادرار دارید میتونه عفونت ادراری یا التهاب پروستات باشه یه ازمایش ادرار و کشت ادرار بدید اون وضعیت ایجاد شده روی الت میتونه پلاک کلسیمی تشکیل شده باشه که در اثر سکس با الت شل ایجاد میشه
 • تصویر کاربر بهنام چهارشنبه ۷ دی ۱( 11 ماه پیش) تعداد بازدید: 80 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکترشرمندتونم دیروزبابت پروستایت پیام داده بودم خدمتتون فرمودیدآزمایش آنالیزوکشت ادراربدم وسونوجدید.لکه وترشح روی لباس زیرمیتونه علت عفونت باشه؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۷ دی ۱( 11 ماه پیش)
   اگر ترشح زرد رنگ یا سفید رنگ از نوک مجرا دارید و اخیرا رابطه مشکوک داشته اید بله
 • تصویر کاربر سیاوش یکشنبه ۲۷ آذر ۱( 11 ماه پیش) تعداد بازدید: 84 مشاهده پرسش
  سلام دکتر تخدا زود جواب بده خیلی مترسم من ی ماه ازدواج کردم اولاش خوب بود ولی یکم التم شل بود ولی الان بعضی وقتی خیلی دیر راست میشه اگر راستم بشه خیلی شله.. ولی اشتهام زیاده بعضی شب ها اگر بلند میشه بعداز یک ساعت دباره نزدیکی می کنیم کارم کشاورزیه سخت نیست ولی نفوظ صبح گاهی هم دارم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۷ آذر ۱( 11 ماه پیش)
   سلام چند سالتونه ؟ اگر نعوظ دارید که مشکلی نیس اگر مشکل دارید دارو مصرف کنید تادالافیل ۱۰ نیم ساعت قبل رابطه
درحال دریافت اطلاعات

مطالب بیشتری بخوانید

روزای هفته

ساعت مطب

شنبه (مطب قلهک)

14:00 - 19:00

دوشنبه (مطب قلهک)

14:00 - 19:00

سه شنبه (مطب نیکان)

14:00 - 19:00

پنج شنبه (مطب نیکان)

09:00 - 12:00

حالب

+54 مطلب

پرسش از دکتر