علت داشتن درد در هنگام انزال در آقایان

دکترحسین کرمی

دکترحسین کرمی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
در این مقاله مطالعه می‌کنید:

انزال دردناک به علایم درد اشاره دارد که به هنگام انزال مرد اتفاق می ‌افتند. این مسئله، مشکل نادر در بین جمعیت مردان نیست.

دلایل متعددی نیز وجود دارند که چرا این اتفاق ممکن است رخ دهد. در برخی از مردان، ممکن است انزال دردناک صرفا حاد باشد و به صورت موقتی اتفاق افتد.

مردان زیادی در مورد مشکل انزال دردناک احساس شرمساری دارند. این چیزی است که می ‌تواند در توانایی ‌های مردان در اتاق خواب اختلال ایجاد کند. گاهی اوقات، ممکن است مردان ترجیح دهند که در آمیزش جنسی شرکت نداشته باشند. این عقیده به منظور کاهش دادن خطر تجربۀ درد در ناحیۀ تناسلی است.

مردان باید اطلاع داشته باشند که درمان‌ هایی در این زمینه موجود هستند. در بسیاری از موارد، درمان نتایج موفقیت ‌آمیزی را به بار خواهد آورد. این اتفاق می ‌تواند به بیماران کمک کند که اعتماد به نفس خود را مجددا در اتاق خواب کسب کنند. همچنین می‌ تواند به تسکین دادن دردی که مرد در زمان انزال تجربه می کند کمک کند.

علائم انزال دردناک

علائم با توجه به شرایط می ‌توانند بین بیماران متفاوت باشند. برخی از مردان نیز متوجه می ‌شوند که علائم به تدریج تغییر می ‌کنند.

گاهی اوقات احتمالا علائم به صورت بسیار رنجش‌آور نباشند. احتمالا درد خفیف باشد و سریعا بعد از انزال از بین برود. مواقع دیگر، امکان دارد عذاب‌آورتر باشد. ممکن است مردان درد شدیدی را به هنگام انزال تجربه کنند. شاید درد می توانست بیشتر نیز طول بکشد.

برخی از علائمی که اغلب توسط مردان گزارش می‌ شوند شامل موارد زیر هستند:

 • درد احتمالا در زمانی که مرد در حال انزال است ایجاد شود. اما به هر حال، برخی اوقات، درد صرفا بلافاصله بعد از اینکه مرد انزال کرده است ایجاد می‌ شود. این می ‌تواند به صورت احساس سوزش شرح داده شود.
 • ممکن است درد، آلت و ناحیۀ اطراف مانند قسمت راست روده و مثانه را تحت تاثیر قرار دهد.
 • برخی از مردان درد را در زمان ادرار کردن بعد از انزال تجربه خواهند کرد. مواردی وجود دارند که درد ممکن است به اندازۀ 24 ساعت باقی بماند به دلیل اینکه مرد انزال کرده است.

علت انزال دردناک در مردان چیست؟

دلیل درد انزال یا انزال دردناک در مردان عبارتند از: 

علت انزال دردناک

1- پروستاتیت و درد در انزال

پروستاتیشت التهاب غدۀ پروستات است که بین مثانه و آلت واقع می شود. احتمالا التهاب حاد (کوتاه مدت) یا مزمن (علائم 6 هفته یا بیشتر طول بکشند) باشد.

شدت علائم متفاوت هستند. علائم پروستاتیت حاد شدیدتر از پروستاتیت مزمن هستند که می‌توانند اذیت‌آور اما تحمل پذیر باشند.

پروستاتیت می تواند عفونی و غیرعفونی باشد. پروستاتیت عفونی با عفونت باکتریایی ایجاد می شود. پروستاتیت غیرعفونی التهاب پروستات بدون هیچ علائمی از عفونت است.

دکتر شما پروستاتیت را بر اساس آزمایش های ادرار و خون تشخیص خواهد داد. ممکن است که پروستاتیت غیرعفونی به خودی خود از بین برود، در حالی که پروستاتیت عفونی باید با آنتی بیوتیک ها درمان شود.

علائم پروستاتیت:

2- سیستیت

سیستیت عفونت مثانه است. اگرچه سیستیت در زنان رایج تر است، می‌تواند در مردان نیز رخ دهد به ویژه در مردانی که در ادرار کردن مشکل دارند (مثل افرادی که پروستات بزرگ‌ شده دارند). عفونت زمانی اتفاق می افتد که باکتری هایی که در داخل مثانه قرار می گیرند وارد بافت مثانه می شوند و موجب التهاب می شوند.

سیستیت با آنتی بیوتیک ها درمان می شود. اگر سیستیت را درمان نشده رها کنید، می تواند منجر به عوارضی مثل عفونت کلیه شود.

علائم سیستیت

آزاد نکردن اسپرم و ماندن اسپرم در بیضه معمولاً بی خطر است، اما به علت آن بستگی دارد. برخی از انواع عملکرد جنسی می توانند باعث مشکل در آزاد کردن اسپرم شوند و منجر به ناباروری گردند.

3- عفونت های منتقل شده به صورت جنسی

انزال دردناک نشانه ای از عفونت های متعدد منتقل شده به صورت جنسی (STI) است. STI های رایج که ممکن است انزال دردناک را موجب شوند عبارتند از:

 • کلامیدیا
 • سوزاک
 • سیفیلیس
 • تریکومونیازیس

STI ها باید توسط پزشک درمان شوند. آزمایش خون یا نمونه ای از مایع از آلت شما تعیین خواهد کرد که شما کدام یکی از این عفونت ها را دارید. STI ها با آنتی بیوتیک ها درمان می شوند. اگر مشخص شود که شما STI دارید، باید به شریکان جنسی خود اجازه دهید که این موضوع را بدانند و آنها را ترغیب کنید که آزمایش دهند.

علائم عفونت های جنسی:

4- تنگی مجرای ادراری و انزال دردناک

تنگی مجرای ادراری زمانی است که زخمی وجود دارد که میزراه را یعنی لوله ای که مثانه را تخلیه می کند، مسدود می کند. این انسداد جریان ادرار را کاهش می دهد و تخلیۀ کامل مثانه را دشوار می کند. به دلیل اینکه مایع منی نیز از میزراه می گذرد، تنگی مجرا می تواند مقداری از مایع منی یا همۀ آن را در زمان ارگاسم مسدود کند و موجب درد شود.

زخم از التهاب در میزراه ایجاد می شود. ممکن است التهاب توسط عفونت (مثل STI)، جراحی قبلی یا در صورتی که چندین سوند ادراری داشته اید، ایجاد شود.

علائم تنگی مجاری ادرار: 

5- اپیدیدیمو-ارکیت

اپیدیدیمیت بیضه

اپیدیدیمو-ارکیت عفونت  است، لوله ای در بیضه که اسپرم ها را ذخیره و حمل می کند. در برخی موارد، بیضه ها نیز تحت تاثیر قرار می گیرند. اپیدیدیمو-ارکیت معمولا از طریق عفونت های باکتریایی (مثل STI ها) یا یک ویروس ایجاد می شود.

علائم این بیماری مشابه علائم پیچش بیضه است که شرایط سختی است که ممکن است نیازمند جراحی باشد. پس سریعا با پزشک خود ملاقات کنید.

دکتر شما سونوگرافی انجام خواهد داد و نمونۀ ادراری برای تایید تشخیص خواهد برداشت. درمان به علت بیماری بستگی دارد. اگر علت بیماری باکتریایی باشد، باید به شما آنتی بیوتیک داده شود. اپیدیدیمو-ارکیت ویروسی احتمالا به خودی خود بهبود یابد. می توانید هر دردی را با داروهای درد بدون نسخه تسکین دهید.

علائم اپیدیدیمو یا همان عفونت بیضه:

6- سیستیت بینابینی (سندرم مثانۀ دردناک)

سیستیت بینابینی (IC) یا سندرم مثانۀ دردناک، شرایط مزمنی است که موجب درد و ناراحتی در مجرای ادراری می‌شود. ممکن است خفیف یا شدید باشد. علت IC ناشناخته است، اگرچه تصور بر این است که این شرایط نوعی اختلال خودایمنی باشد. اغلب در افرادی با فیبرومیالژیا، سندرم  روده تحریک پذیر و سندرم خستگی مزمن اتفاق می افتد. IC در زنان نسبت به مردان رایج تر است اما می تواند برای هر کسی اتفاق بیفتد.

پزشک آزمایش های متعدد شامل آزمایش های خون و ادرار و برخی اوقات سیستوسکوپی انجام خواهد داد که در این آزمایش پزشکان با اسکوپ مثانۀ شما را بررسی می کنند. همچنین احتمالا باید تحت معاینۀ انگشتی مقعدی قرار گیرید.

 در حالی که هیچ درمانی برای IC وجود ندارد، روش‌ هایی برای کنترل علائم وجود دارند. درمان ها شامل تغییرات سبک زندگی، درمان فیزیکی کف لگن، داروی خوراکی، چکانش های مثانه (شستشو های مثانه) یا جراحی هستند.

علائم سیستیت بینابینی

7- مجرای ادراری مسدود شده

مجرای ادراری کانالی است که منی از طریق راه آن از بیضه ها به میرزاه که از آلت آزاد می شود، حرکت می کند. مجرای ادراری می تواند برخی اوقات مسدود شود و موجب درد و کاهش مقدار نرمال انزال شود، اگرچه این اتفاق رایج نیست. انسداد می تواند از جراحی اخیر کشالۀ ران، بیضه های کوچک، التهاب یا زخم ایجاد شود. برای برداشتن انسداد معمولا جراحی مورد نیاز است

علائم مجرای مسدود شده: 

8- برخی از علل احتمالی دیگر درد هنگام انزال

شرایط دیگری که می توانند موجب انزال دردناک شوند عبارتند از:

 • آسیب عصبی از جراحی اخیر فتق
 • عوارض جانبی داروهای مورد استفاده برای درمان افسردگی.
 • علل روانی-اجتماعی مثل سابقۀ اضطراب، اختلال استرس پس از سانحه، یا سوءاستفادۀ جنسی.

تشخیص دردناک بودن انزال

جهت تشخیص ابتد پزشک سوال های زیر را از شما می پرسد:

مراجعه به پزشک

 • چه مدت ارگاسم داشته اید؟
 • ارگاسم شما چقدر طول می کشد؟
 • آیا انزال می کنید یا ارگاسم خشکی دارید؟
 • چه علائم دیگری دارید؟
 • وقتی که ادرار می کنید آیا درد یا احساس سوزش دارید؟
 • ادرار شما نرمال به نظر می رسد؟
 • در حال حاضر هیچ دارویی استفاده می کنید؟
 • تاکنون تحت درمان برای سرطان قرار گرفته اید؟
 • سابقۀ خانوادگی سرطان پروستات وجود دارد؟
 • دیابت دارید؟

سپس آزمایش های زیر را برای شما تجویز می کند:

 • آزمایش های ادرار برای بررسی عفونت
 • آزمایش آنتی ژن ویژۀ پروستات برای ارزیابی مشکلات پروستات شامل سرطان

ممکن است بسته به نتایج، آزمایشات بیشتر مثل آزمایش های خون یا آزمایشات تصویربرداری مورد نیاز باشند.

عوارض انزال دردناک

خود انزال دردناک عوارض احتمالی کمی برای بررسی دارد. این عوارض به طور کلی تغییراتی را در عزت نفس مرد به عنوان نتیجۀ اختلال جنسی شامل می شوند. برخی از مردان متوجه می شوند که انزال دردناک منجر به مشکلاتی در ارتباط آنها می شود.

همچنین حائز اهمیت است که عوامل اصلی را در نظر بگیریم. ممکن است برخی از علل در ورای انزال دردناک موجب عوارضی شوند. ناتوانی از تشخیص و درمان هایپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH) ممکن است منجر به علائم ادراری شود. این اتفاق ممکن است خطر عود عفونت های مجرای ادراری را افزایش دهد.

به طور مشابه، مردی با سرطان پروستات نیازمند درمان مناسبی است. زمانی که سرطانی درمان نمی شود، می تواند بدتر شود. سرطان پروستات که به مرحلۀ پیشرفته تری پیش می رود می تواند خطرناک شود.

درمان درد در هنگام انزال

درمان برای انزال دردناک به علت آن بستگی دارد.

معاینه ای با سابقۀ پزشکی کامل شامل سوالاتی در مورد سلامت روانی و ارتباطات مرد باید آغاز شود. دکتر سوالاتی در مورد داروهای فعلی و گذشتۀ مورد استفاده و هر STI جدید یا سابقۀ STI خواهد پرسید. غربالگری جامع STI نیز می تواند سودمند باشد.

در بیشتر موارد، درمان علت اصلی، علائم انزال دردناک را نیز بهبود می بخشد. برخی گزینه های درمانی احتمالا عبارتند از:

 • آنتی بیوتیک هایی برای درمان عفونت پروستات یا STI
 • اگر عامل بد دارو است، دارو را تغییر دهید.
 • جراحی برای درمان سرطان پروستات و مشکلات دیگر پروستات
 • روان درمانی و تغییرات سبک زندگی برای حل کردن مسائل ارتباطی و احساسی

دکتر حسین کرمی متخصص مجاری ادراری و ناحیه تناسلی

مشاوره پزشکی

در پایان هر مقاله برای راحتی شما عزیزان، نرم افزار پرسش و پاسخ قرار داده شده است تا به راحتی سوالات خود را با ما در میان بگذارید. از طریق این نرم افزار می توانید پرسش ها و مدارک پزشکی خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر سحر جمعه ۱ مرداد ۰( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 40 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر، پدرم ۵۹ ساله با psa 10 نمونه برداری شدن که فایل نمونه پبوشت شده است. دکتر معالج دستور جراحی دادن، خواستم نظر شما رو بپرسم و اینکه ایا با جزاحی بهبودی کامل حاصل میشه و یا خیر مرسی و اینکه چه مقدار احتمال متاستاز داره
  1. تصویر کاربر سحر پنجشنبه ۳۱ تیر ۰( 2 ماه پیش)
   سلام جواب سوال منو ندادید
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۳۱ تیر ۰( 2 ماه پیش)
   سرطان گزارش شده و درجش هم نسبتا بالا هست
  3. تصویر کاربر سحر پنجشنبه ۳۱ تیر ۰( 2 ماه پیش)
   دکتر با حراحی دزمان میشه؟ و بنده یک وقت ویزیت تلفنی هم گرفته بودم چند روز پیش متاسفانه تماسی حاصل نشد
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۱ مرداد ۰( 2 ماه پیش)
   با جراحی و بعد شیمی درمانی درمان میشه
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر ابوالفضل پنجشنبه ۳۱ تیر ۰( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 23 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر
  من تو ۱۰ سالگی متوجه شدم ک بیضه هام بخاطرکوتاه بودن بند خودم ک بزرگتر میشدم بند کوتاه مونده و بیضه ها رو کشیده بالا همون موقع هم عمل کردم الانم ۲۷ سالمه بعد از عمل هم ب هیچ عنوان دیگه دکتر نرفتم برای معاینه الان بعضی موقع ها ازبیضه ی ماده های سفت سیاه رنگی درمیاد بیرون خواسم بپرسم چس هسن و اینکه دکتر لازمه برم ؟ و احتمال اینکه مشکل بیضه یا پروستات احتمالش هس داشته باشم یا نه ؟ خیلی ممنون میشم ک منو از نگرانی دربیارین
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲۶ تیر ۰( 3 ماه پیش)
   2-سلام ،بايد معاينه شويد
  2. تصویر کاربر ابوالفضل شنبه ۲۶ تیر ۰( 3 ماه پیش)
   خب احتمالش هس ک چی باشه ؟ مخصوصا اون ماده سفت سیاه رنگ؟
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۲۸ تیر ۰( 3 ماه پیش)
   ممکنه عفونت کرده باشه
  4. تصویر کاربر ابوالفضل دوشنبه ۲۸ تیر ۰( 3 ماه پیش)
   مرسی ممنون لطف کردین پس حتما باید دکتر برم
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۳۱ تیر ۰( 2 ماه پیش)
   بله
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
 • تصویر کاربر علی چهارشنبه ۲۳ تیر ۰( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 47 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر خسته نباشید

  آقای دکتر یه چند مدتی هست که یک چیزی شبیه جوش سفید که مایع سفید توش هست درومده و دردی هم نداره و منم اصلا دستکاری نکردم خواستم ببینم این چی هست چجوری باید رفع بشه

  یه موضوع دیگه هم هست اینه که یه لک تیره مانند هم درومده خواستم ببینم اینم چیز مهمی هست یا نه؟

  آقای دکتر چی استفاده کنم که اینا از بین برن؟؟

  تو عکس دو تاشو مشخص کردم براتون

  خیلی ممنونم 🙏🙏
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۲ تیر ۰( 3 ماه پیش)
   عکس ارسال نشده مجدد ارسال کنید
  2. تصویر کاربر علی سه شنبه ۲۲ تیر ۰( 3 ماه پیش)
   فرستادم الان آقای دکتر
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۲ تیر ۰( 3 ماه پیش)
   عفونت غدد عرق زیر پوست هست دستکاری نکنید که بزرگ و زیاد نشه مورد خطرناکی نیست،نگران نباشید
  4. تصویر کاربر علی سه شنبه ۲۲ تیر ۰( 3 ماه پیش)
   فرستادم دوباره آقای دکتر
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۲ تیر ۰( 3 ماه پیش)
   بله مشاهده شد و پاسخ داده شد
  6. تصویر کاربر علی چهارشنبه ۲۳ تیر ۰( 3 ماه پیش)
   آقای دکتر پماد یا چیزی هست که استفاده کنم برای خوب شدنش؟؟
  7. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۳ تیر ۰( 3 ماه پیش)
   ویتامین آ موضعی هر ۱۲ ساعت تا ۲ هفته
  8. نمایش سایر 6 پاسخ
 • تصویر کاربر Mohsen شنبه ۱۲ تیر ۰( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 38 مشاهده پرسش
  با سلام وقت بخیر بنده 27 سالمه و با عرض پوزش 3 روز پیش برای اولین بار از روی کنجکاوی شی خارجی لوله مانندی رو وارد مجرا خودم کردم😓 همانند سوند بعد دچار ارضا همراه با خون شدم و خیلی ترسیدم دکتر که رفتم بهم امیکاسین و افلوکساسین داد الان بعد از 3 روز امپول ها تمام شده و هنوز سوزش ادرار شدید همراه با قطره ای و کم اومدن ادرار و درد در قسمت ختنگاه دارم حتی گاهی از روز اول بیشتره سوزشش .. خیلی میترسم لطفا راهنمایی کنید چکار کنم !؟ 🙏 در ضمن بنده از خجالت به دکترم گفتم که ضربه شدید وارد شده اما حقیقت همینه 😓🙏
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱۲ تیر ۰( 3 ماه پیش)
   احتمال آسیب به مجرای ادراریتون وجود داره،باید عکس رنگی از مجرا بگیرید و عکس رو به اورولوژیست نشون بدید عکس RUG و VCUG
 • تصویر کاربر صبار سه شنبه ۱ تیر ۰( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 31 مشاهده پرسش
  مدتی است دچار بیماری پیرونی و کجی آلت و عدم نعوذ می باشم آیا درمانی برای این بیماری وجود دارد یا خیر ؟ سن ۵۶ ساله هستم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱ تیر ۰( 3 ماه پیش)
   تزریق وراپامیل ۶ نوبت در قدم اول در صورت پلاک پیرونی
 • تصویر کاربر افشین یکشنبه ۳۰ خرداد ۰( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 37 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر خسته نباشید..
  دکتر من ۲۴ سال سن دارم ۳ روز پیش سکس داشتم و کاندوم رو در حد یک دقیقه از آلت خودم خارج کردم و ارضا شدم و بعد ارضا ادرار کردم تو این ۳ روز نه سوزش ادرار و ترشحات و زخم و قرمزی در ناحیه تناسلی ندارم اما درد بیضه بیشتر بیضه چپ و درد زیر شکم دو روزی میشه دارم روزانه هم ۲۰ دیقه ورزش و حرکات کششی انجام میدم آزمایش هپاتیپ و اچ آی وی هم دوماه پیش دادم منفی بود چون اون موقع رابطه ی محافظت نشده هم در حد یه دیقه داشتم
  الآن شما چ راه حلی پیشنهاد میکنید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۳۰ خرداد ۰( 3 ماه پیش)
   اگر درد بیضه ادامه دار شد سونوگرافی انجام شود
 • تصویر کاربر غفارزاده یکشنبه ۳۰ خرداد ۰( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 30 مشاهده پرسش
  سلام. از سه روز پيش متوجه يك زائده اي مانند "جوش سياه رنگ " روي كلاهك آلت تناسلي خود شدم . درد نداره و سفت و بدون ترشحات هست . روش دست ميكشم مانند ته سوزن ته گرد و به همون اندازه و همون سفتي هست. اگر امكان داره بفرماييد چي هست و چهار بايد انجام بدم . با تشكر سلام. از سه روز پيش متوجه يك زائده اي مانند "جوش سياه رنگ " روي كلاهك آلت تناسلي خود شدم . درد نداره و سفت و بدون ترشحات هست . روش دست ميكشم مانند ته سوزن ته گرد و به همون اندازه و همون سفتي هست. اگر امكان داره بفرماييد چي هست و چهار بايد انجام بدم . با تشكر مرد ٣٩ ساله متاهل هستم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۳۰ خرداد ۰( 3 ماه پیش)
   عکس
 • تصویر کاربر علیرضا سه شنبه ۲۵ خرداد ۰( 4 ماه پیش) تعداد بازدید: 62 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر کرمی وقتتون بخیر
  من حدود ۱ هفته خود ارضایی مکرر و شدید داشتم عروق پوست آلتم بیشتر دیده میشه هنگام انزال درد دارم و درد شدیدی پایین شکم دارم واریکوسل عمل کرده بودم سونو دادم گفتن واریکوسل نیست مدتیه شل کننده استفاده میکنم و داروی صد التهاب درد اصلا کم نمیشه
  ممکنه اجسام غاری بزرگ شده باشن ؟
  درمانی هست ؟؟؟؟
  مثانه سونو دادم گفتن مشکلی نیست و فتق هم نداری
  اگر میشه راهنماییم کنید 😔
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۵ خرداد ۰( 4 ماه پیش)
   نه سونوگرافی طبیعی بوده مشکلی نیست
 • تصویر کاربر محمد یکشنبه ۲۳ خرداد ۰( 4 ماه پیش) تعداد بازدید: 76 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر وقت بخیر ببخشید میخواستم بدونم این دونه چیه که من زدم این دونه رو میزنم خوب میشه دوباره بعد از مدتی میزنم این دونه بشدت دردناکه و زمانی که میترکه چیزی از داخلش بیرون نمیاد ولی بشدت میسوزه و درد می‌کنه و حساس به لمس هس آیا هرپس تناسلی است
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۳ خرداد ۰( 4 ماه پیش)
   هرپس باید چند تا زخم کنار هم باشه ، به هرپس شباهت نداره ، به نظر چیز مهمی نیست اگر مجدد تکرار شد کپسول داکسی سیکلین هر ۱۲ ساعت یک هفته مصرف کنید
  2. تصویر کاربر محمد یکشنبه ۲۳ خرداد ۰( 4 ماه پیش)
   اوکی ممنون از شما آقای دکتر ببخشید من این موضوع رو هم یادم رفت بگم که آقای دکتر بیشتر زمانی که ورزش میرم یا مثلاً ژیلت میکشم این دونه رو میبینم
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۳ خرداد ۰( 4 ماه پیش)
   اگر با اینها بهتر نشد با متخصص پوست هم مشورت کنید
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر علی پنجشنبه ۶ خرداد ۰( 4 ماه پیش) تعداد بازدید: 37 مشاهده پرسش
  با سلام اینجانب ۵۳سال سن دارم و سابقه عفونت ادراری که منجر به تنگی مجاری ادراری بنابه گفته پزشکان محترم که از سال۹۶ تاکنون چهارمر تبه عمل جراحی لیزری جهت باز شدن مجاری ادراری صورت گرفته که آخرین آن در دوم خرداد امسال انجام شده وهر بار حدود پانزده روز سوند وصل بوده ونهایتنا هر سال یک بار عمل صورت گرفته وداروی خاصی نیز تجوز نشده فقط مدت داشتن سوند قرص سیپروفکت ۵۰۰وفنازومکس۱۰۰وکپسولوبیکس۱۰۰ تجویز شده لطفا راهنمایی شود غیر این عمل راهی دیگر جهت معالجه بر طرف شدن انسداد مجاری ادرار وجود دارد
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۶ خرداد ۰( 4 ماه پیش)
   ۳ ماه از آخرین عملتون که گذشت عکس RUG انجام بدین و مراجعه کنین
درحال دریافت اطلاعات

مطالب بیشتری بخوانید

افراد مبتلا به بیماری های کلیوی و بیماری های مزمن دیگر، بیشتر در معرض خطر ابتلا به…
تحقیقات نشان داده است که درماتیت اسکروتال نوعی عفونت پوستی غیر مسری است که دستگاه تناسلی مردان،…
نقش بیضه ها در بدن، تولید و ذخیره سازی اسپرم است. اما عواملی مانند سیگار کشیدن و…

روزای هفته

ساعت مطب

شنبه

17:00 - 21:00

یکشنبه

16:00 - 21:00

دوشنبه

17:00 - 21:00

سه شنبه

16:00 - 21:00

پرسش از دکتر