علت داشتن درد در هنگام انزال در آقایان

دکترحسین کرمی

دکترحسین کرمی

در این مقاله مطالعه می‌کنید:

انزال دردناک به علایم درد اشاره دارد که به هنگام انزال مرد اتفاق می ‌افتند. این مسئله، مشکل نادر در بین جمعیت مردان نیست.

دلایل متعددی نیز وجود دارند که چرا این اتفاق ممکن است رخ دهد. در برخی از مردان، ممکن است انزال دردناک صرفا حاد باشد و به صورت موقتی اتفاق افتد.

مردان زیادی در مورد مشکل انزال دردناک احساس شرمساری دارند. این چیزی است که می ‌تواند در توانایی ‌های مردان در اتاق خواب اختلال ایجاد کند. گاهی اوقات، ممکن است مردان ترجیح دهند که در آمیزش جنسی شرکت نداشته باشند. این عقیده به منظور کاهش دادن خطر تجربۀ درد در ناحیۀ تناسلی است.

مردان باید اطلاع داشته باشند که درمان‌ هایی در این زمینه موجود هستند. در بسیاری از موارد، درمان نتایج موفقیت ‌آمیزی را به بار خواهد آورد. این اتفاق می ‌تواند به بیماران کمک کند که اعتماد به نفس خود را مجددا در اتاق خواب کسب کنند. همچنین می‌ تواند به تسکین دادن دردی که مرد در زمان انزال تجربه می کند کمک کند.

علائم انزال دردناک

علائم با توجه به شرایط می ‌توانند بین بیماران متفاوت باشند. برخی از مردان نیز متوجه می ‌شوند که علائم به تدریج تغییر می ‌کنند.

گاهی اوقات احتمالا علائم به صورت بسیار رنجش‌آور نباشند. احتمالا درد خفیف باشد و سریعا بعد از انزال از بین برود. مواقع دیگر، امکان دارد عذاب‌آورتر باشد. ممکن است مردان درد شدیدی را به هنگام انزال تجربه کنند. شاید درد می توانست بیشتر نیز طول بکشد.

برخی از علائمی که اغلب توسط مردان گزارش می‌ شوند شامل موارد زیر هستند:

 • درد احتمالا در زمانی که مرد در حال انزال است ایجاد شود. اما به هر حال، برخی اوقات، درد صرفا بلافاصله بعد از اینکه مرد انزال کرده است ایجاد می‌ شود. این می ‌تواند به صورت احساس سوزش شرح داده شود.
 • ممکن است درد، آلت و ناحیۀ اطراف مانند قسمت راست روده و مثانه را تحت تاثیر قرار دهد.
 • برخی از مردان درد را در زمان ادرار کردن بعد از انزال تجربه خواهند کرد. مواردی وجود دارند که درد ممکن است به اندازۀ 24 ساعت باقی بماند به دلیل اینکه مرد انزال کرده است.

علت انزال دردناک در مردان چیست؟

دلیل درد انزال یا انزال دردناک در مردان عبارتند از: 

علت انزال دردناک

1- پروستاتیت و درد در انزال

پروستاتیشت التهاب غدۀ پروستات است که بین مثانه و آلت واقع می شود. احتمالا التهاب حاد (کوتاه مدت) یا مزمن (علائم 6 هفته یا بیشتر طول بکشند) باشد.

شدت علائم متفاوت هستند. علائم پروستاتیت حاد شدیدتر از پروستاتیت مزمن هستند که می‌توانند اذیت‌آور اما تحمل پذیر باشند.

پروستاتیت می تواند عفونی و غیرعفونی باشد. پروستاتیت عفونی با عفونت باکتریایی ایجاد می شود. پروستاتیت غیرعفونی التهاب پروستات بدون هیچ علائمی از عفونت است.

دکتر شما پروستاتیت را بر اساس آزمایش های ادرار و خون تشخیص خواهد داد. ممکن است که پروستاتیت غیرعفونی به خودی خود از بین برود، در حالی که پروستاتیت عفونی باید با آنتی بیوتیک ها درمان شود.

علائم پروستاتیت:

2- سیستیت

سیستیت عفونت مثانه است. اگرچه سیستیت در زنان رایج تر است، می‌تواند در مردان نیز رخ دهد به ویژه در مردانی که در ادرار کردن مشکل دارند (مثل افرادی که پروستات بزرگ‌ شده دارند). عفونت زمانی اتفاق می افتد که باکتری هایی که در داخل مثانه قرار می گیرند وارد بافت مثانه می شوند و موجب التهاب می شوند.

سیستیت با آنتی بیوتیک ها درمان می شود. اگر سیستیت را درمان نشده رها کنید، می تواند منجر به عوارضی مثل عفونت کلیه شود.

علائم سیستیت

آزاد نکردن اسپرم و ماندن اسپرم در بیضه معمولاً بی خطر است، اما به علت آن بستگی دارد. برخی از انواع عملکرد جنسی می توانند باعث مشکل در آزاد کردن اسپرم شوند و منجر به ناباروری گردند.

3- عفونت های منتقل شده به صورت جنسی

انزال دردناک نشانه ای از عفونت های متعدد منتقل شده به صورت جنسی (STI) است. STI های رایج که ممکن است انزال دردناک را موجب شوند عبارتند از:

 • کلامیدیا
 • سوزاک
 • سیفیلیس
 • تریکومونیازیس

STI ها باید توسط پزشک درمان شوند. آزمایش خون یا نمونه ای از مایع از آلت شما تعیین خواهد کرد که شما کدام یکی از این عفونت ها را دارید. STI ها با آنتی بیوتیک ها درمان می شوند. اگر مشخص شود که شما STI دارید، باید به شریکان جنسی خود اجازه دهید که این موضوع را بدانند و آنها را ترغیب کنید که آزمایش دهند.

علائم عفونت های جنسی:

4- تنگی مجرای ادراری و انزال دردناک

تنگی مجرای ادراری زمانی است که زخمی وجود دارد که میزراه را یعنی لوله ای که مثانه را تخلیه می کند، مسدود می کند. این انسداد جریان ادرار را کاهش می دهد و تخلیۀ کامل مثانه را دشوار می کند. به دلیل اینکه مایع منی نیز از میزراه می گذرد، تنگی مجرا می تواند مقداری از مایع منی یا همۀ آن را در زمان ارگاسم مسدود کند و موجب درد شود.

زخم از التهاب در میزراه ایجاد می شود. ممکن است التهاب توسط عفونت (مثل STI)، جراحی قبلی یا در صورتی که چندین سوند ادراری داشته اید، ایجاد شود.

علائم تنگی مجاری ادرار: 

5- اپیدیدیمو-ارکیت

اپیدیدیمیت بیضه

اپیدیدیمو-ارکیت عفونت  است، لوله ای در بیضه که اسپرم ها را ذخیره و حمل می کند. در برخی موارد، بیضه ها نیز تحت تاثیر قرار می گیرند. اپیدیدیمو-ارکیت معمولا از طریق عفونت های باکتریایی (مثل STI ها) یا یک ویروس ایجاد می شود.

علائم این بیماری مشابه علائم پیچش بیضه است که شرایط سختی است که ممکن است نیازمند جراحی باشد. پس سریعا با پزشک خود ملاقات کنید.

دکتر شما سونوگرافی انجام خواهد داد و نمونۀ ادراری برای تایید تشخیص خواهد برداشت. درمان به علت بیماری بستگی دارد. اگر علت بیماری باکتریایی باشد، باید به شما آنتی بیوتیک داده شود. اپیدیدیمو-ارکیت ویروسی احتمالا به خودی خود بهبود یابد. می توانید هر دردی را با داروهای درد بدون نسخه تسکین دهید.

علائم اپیدیدیمو یا همان عفونت بیضه:

6- سیستیت بینابینی (سندرم مثانۀ دردناک)

سیستیت بینابینی (IC) یا سندرم مثانۀ دردناک، شرایط مزمنی است که موجب درد و ناراحتی در مجرای ادراری می‌شود. ممکن است خفیف یا شدید باشد. علت IC ناشناخته است، اگرچه تصور بر این است که این شرایط نوعی اختلال خودایمنی باشد. اغلب در افرادی با فیبرومیالژیا، سندرم  روده تحریک پذیر و سندرم خستگی مزمن اتفاق می افتد. IC در زنان نسبت به مردان رایج تر است اما می تواند برای هر کسی اتفاق بیفتد.

پزشک آزمایش های متعدد شامل آزمایش های خون و ادرار و برخی اوقات سیستوسکوپی انجام خواهد داد که در این آزمایش پزشکان با اسکوپ مثانۀ شما را بررسی می کنند. همچنین احتمالا باید تحت معاینۀ انگشتی مقعدی قرار گیرید.

 در حالی که هیچ درمانی برای IC وجود ندارد، روش‌ هایی برای کنترل علائم وجود دارند. درمان ها شامل تغییرات سبک زندگی، درمان فیزیکی کف لگن، داروی خوراکی، چکانش های مثانه (شستشو های مثانه) یا جراحی هستند.

علائم سیستیت بینابینی

7- مجرای ادراری مسدود شده

مجرای ادراری کانالی است که منی از طریق راه آن از بیضه ها به میرزاه که از آلت آزاد می شود، حرکت می کند. مجرای ادراری می تواند برخی اوقات مسدود شود و موجب درد و کاهش مقدار نرمال انزال شود، اگرچه این اتفاق رایج نیست. انسداد می تواند از جراحی اخیر کشالۀ ران، بیضه های کوچک، التهاب یا زخم ایجاد شود. برای برداشتن انسداد معمولا جراحی مورد نیاز است

علائم مجرای مسدود شده: 

8- برخی از علل احتمالی دیگر درد هنگام انزال

شرایط دیگری که می توانند موجب انزال دردناک شوند عبارتند از:

 • آسیب عصبی از جراحی اخیر فتق
 • عوارض جانبی داروهای مورد استفاده برای درمان افسردگی.
 • علل روانی-اجتماعی مثل سابقۀ اضطراب، اختلال استرس پس از سانحه، یا سوءاستفادۀ جنسی.

تشخیص دردناک بودن انزال

جهت تشخیص ابتد پزشک سوال های زیر را از شما می پرسد:

مراجعه به پزشک

 • چه مدت ارگاسم داشته اید؟
 • ارگاسم شما چقدر طول می کشد؟
 • آیا انزال می کنید یا ارگاسم خشکی دارید؟
 • چه علائم دیگری دارید؟
 • وقتی که ادرار می کنید آیا درد یا احساس سوزش دارید؟
 • ادرار شما نرمال به نظر می رسد؟
 • در حال حاضر هیچ دارویی استفاده می کنید؟
 • تاکنون تحت درمان برای سرطان قرار گرفته اید؟
 • سابقۀ خانوادگی سرطان پروستات وجود دارد؟
 • دیابت دارید؟

سپس آزمایش های زیر را برای شما تجویز می کند:

 • آزمایش های ادرار برای بررسی عفونت
 • آزمایش آنتی ژن ویژۀ پروستات برای ارزیابی مشکلات پروستات شامل سرطان

ممکن است بسته به نتایج، آزمایشات بیشتر مثل آزمایش های خون یا آزمایشات تصویربرداری مورد نیاز باشند.

عوارض انزال دردناک

خود انزال دردناک عوارض احتمالی کمی برای بررسی دارد. این عوارض به طور کلی تغییراتی را در عزت نفس مرد به عنوان نتیجۀ اختلال جنسی شامل می شوند. برخی از مردان متوجه می شوند که انزال دردناک منجر به مشکلاتی در ارتباط آنها می شود.

همچنین حائز اهمیت است که عوامل اصلی را در نظر بگیریم. ممکن است برخی از علل در ورای انزال دردناک موجب عوارضی شوند. ناتوانی از تشخیص و درمان هایپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH) ممکن است منجر به علائم ادراری شود. این اتفاق ممکن است خطر عود عفونت های مجرای ادراری را افزایش دهد.

به طور مشابه، مردی با سرطان پروستات نیازمند درمان مناسبی است. زمانی که سرطانی درمان نمی شود، می تواند بدتر شود. سرطان پروستات که به مرحلۀ پیشرفته تری پیش می رود می تواند خطرناک شود.

درمان درد در هنگام انزال

درمان برای انزال دردناک به علت آن بستگی دارد.

معاینه ای با سابقۀ پزشکی کامل شامل سوالاتی در مورد سلامت روانی و ارتباطات مرد باید آغاز شود. دکتر سوالاتی در مورد داروهای فعلی و گذشتۀ مورد استفاده و هر STI جدید یا سابقۀ STI خواهد پرسید. غربالگری جامع STI نیز می تواند سودمند باشد.

در بیشتر موارد، درمان علت اصلی، علائم انزال دردناک را نیز بهبود می بخشد. برخی گزینه های درمانی احتمالا عبارتند از:

 • آنتی بیوتیک هایی برای درمان عفونت پروستات یا STI
 • اگر عامل بد دارو است، دارو را تغییر دهید.
 • جراحی برای درمان سرطان پروستات و مشکلات دیگر پروستات
 • روان درمانی و تغییرات سبک زندگی برای حل کردن مسائل ارتباطی و احساسی

دکتر حسین کرمی متخصص مجاری ادراری و ناحیه تناسلی

4.5/5 - (143 امتیاز)

مشاوره پزشکی

در پایان هر مقاله برای راحتی شما عزیزان، نرم افزار پرسش و پاسخ قرار داده شده است تا به راحتی سوالات خود را با ما در میان بگذارید. از طریق این نرم افزار می توانید پرسش ها و مدارک پزشکی خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.با توجه به تعداد زیاد سوالات پاسخ شما تا 4 روز کاری به صورت پیامک اطلاع رسانی خواهد شد  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر احمدرضا سه شنبه ۲۸ شهریور ۲( 4 روز پیش) تعداد بازدید: 12 مشاهده پرسش
  آقای دکتر عزیز سلام
  من 30 سالم هست و متاهلم و دچار زودانزالی زیر دو دقیقه هستم و فشار خون 12 روی 8.5 و 13روی 9 دارم، میشه لطف کنید بفرمایید دارو چی باید مصرف کنم؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۸ شهریور ۲( 4 روز پیش)
   با سلام و احترام داپوکستین ۶۰ میلی گرم ۲ ساعت قبل از شروع رابطه مصرف کنید
 • تصویر کاربر Ali دوشنبه ۲۷ شهریور ۲( 5 روز پیش) تعداد بازدید: 4 مشاهده پرسش
  من با خوردن سیالیس دچار دوبینی میشم
  دفعه اول چند ماه پیش بود که علت و نمیدونستم بنابراین دکتر مغز و اعصاب و چشم رفتم … به طور خلاصه هیچ دلیل فیزیکی پیدا نکردن، که با گذشت یه ماه ، خود بخود خوب شد، الان دوباره دوبینی پیدا کردم و این بلافاصله بعد از مصرف سیالیس بود ، دفعه قبل هم همینطور ولی علتش و پیدا نکرده بودم، جناب دکتر، چطور میشه سریعتر این حالت دوبینی بر اساس سیالیس و از بین برد؟ ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۲۷ شهریور ۲( 5 روز پیش)
   سلام تادالافیل مصرف نکنید ابتدا توسط متخصص مغز و اعصاب باید بررسی کامل شوید بعد از بررسی کامل در صورت عدم نعوظ و یا مشکل جنسی مراجعه کنید
 • تصویر کاربر حبیب یکشنبه ۱۲ شهریور ۲( 2 هفته پیش) تعداد بازدید: 23 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر.من کاشان مراجعه داشتم دوتا قرص دادن یکیش مکمل وتقویتی بود ویکیش هم دقیقا نمیدونم دیپاکس بود ویه چیزی تو این زمینه.تا یک ماه خوب بودم لی بهد یکماه حالت بیهوشی داشتم که متخصص مغز گفت دیگه نخور ودوباره برسی بیهوشی رو ادامه دادم که مشخص شد بیماری صرع دارم.میتونید واسه من کاری بکنید ضمن اینکه خانمم از کوتاه بودن آلت وباریک بودن آن شکایت داره.حدود ۱۰سانت آلتمه
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۱۲ شهریور ۲( 2 هفته پیش)
   سلام الت باید معاینه بشه ببینیم پرده یا وب داره یا نه . الان زود انزالی چقدر طول میکشه ؟
  2. تصویر کاربر حبیب یکشنبه ۱۲ شهریور ۲( 2 هفته پیش)
   ۳۰ثانیه تا ۱دقیقه
  3. تصویر کاربر حبیب یکشنبه ۱۲ شهریور ۲( 2 هفته پیش)
   ۳۰ثانیه تا ۱دقبقه.قرصهارو که میخوردم ۲۰دقه تا ۴۰دقیقه طول کشید ولی ۳بار بیشتر نزدیکی نداشتم طول این مدت
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۱۲ شهریور ۲( 2 هفته پیش)
   میتونید از واپوکستین ۳۰ دو ساعت قبل رابطه استفاده کنید
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر Md چهارشنبه ۲۵ مرداد ۲( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 50 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر من آقا ۳۵ ساله مجرد هستم انزال دردناک دارم و نعوظ کامل انجام نمیشه مایه منی هم پرتاب نداره و باید با دست تخلیه بشه رنگ مایه منی هم زرد رنگ هست و ب صورت ژله بیرون میاد بعد از انزال حداقل نیم ساعت طول میکشه تا ادرار کنم ابتدا و انتهای ادرار هم دردناک هست و قطره قطره شروع میشه درد لگن و کمر و دسک کمر هم دارم سونوگرافی دادم سایز پروستات و زده ۳۲ ..داروی خاصی مصرف نمیکنم ولی قلیون میوه ای میکشم..ممنون میشم کمکم کنید..
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۵ مرداد ۲( 1 ماه پیش)
   سلام ادرار به طور معمول راحت میاد ؟ این وضعیت منی از کی ایجاد شده ؟
  2. تصویر کاربر Md چهارشنبه ۲۵ مرداد ۲( 1 ماه پیش)
   سلام مجدد آقای دکتر ممنون از وقتی ک گذاشتید..ادرار معمولا هم ابتدا و انتها با درد هست.در ناحیه مثانه یا پروستات دقیق نمیدونم و لی قطره قطره شروع میشه با درد و تاخیر ..مایه منی هم تقریبا دوسال میشه اینطوری هست..
  3. تصویر کاربر Md چهارشنبه ۲۵ مرداد ۲( 1 ماه پیش)
   ادرار ب صورت دردناک شروع میشه و در انتها هم درد داره قطره قطره شروع نمیشه با درد ولی باید فشار بیارم ک شروع بشه دوسال هم میشه مایه منی ب این شکل هست
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۵ مرداد ۲( 1 ماه پیش)
   سلام حتما باید سیستوسکوپی شوید و وضعیت مجرا و پروستات بررسی بشه
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر ن.میرزایی چهارشنبه ۲۵ مرداد ۲( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 32 مشاهده پرسش
  با عرض سلام و خسته نباشید
  همسر بنده آقای 35 ساله
  اعتیاد به تریاک (مصرف 2گرم در روز )داشتن که الان به مدت 1ماه ترک کردن
  به شدت زود انزال هستن بطوری که به دخول نمیرسه
  و بطور کامل سفت نمیشه
  بعد از رابطه دگه برای بار دوم به هیچ عنوان آلتش بلند نمیشه
  ضمن اینکه زمانی هم که مصرف می‌کرد اصلا آلتش کامل سفت نمیشد و یا وسط رابطه شل میشد و بعد از اولین انزال دگه برای بار دوم نمیتونست انجام بده اینکاره تا دوسه روز بعد

  لطفا راهنمایی بفرمایید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۴ مرداد ۲( 1 ماه پیش)
   سلام علت همه مشکلات اعتیادشان هست . برای سفتی الت تادالافیل ۱۰ یک ساعت قبل رابطه و برای زود انزالی داپوکستین ۶۰ دو ساعت قبل رابطه
  2. تصویر کاربر ن.میرزایی سه شنبه ۲۴ مرداد ۲( 1 ماه پیش)
   تادالافیل استفاده کردن و ویاگرا تاثیری نداشته
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۵ مرداد ۲( 1 ماه پیش)
   دوز دارو رو بیشتر کنن . راه دیگری نیست
  4. تصویر کاربر ن.میرزایی سه شنبه ۲۴ مرداد ۲( 1 ماه پیش)
   قرص سرترآلین ۵۰ میتونه استفاده کنه تاثیری داره؟
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۵ مرداد ۲( 1 ماه پیش)
   بله برای زود انزالی خوبه
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
 • تصویر کاربر پ پنجشنبه ۸ تیر ۲( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 47 مشاهده پرسش
  سلام و عرض ادب اقای دکتر من مدت چندین سال گرفتار مواد وخدر هم صنعتی هم سنتی بودم الان به لطف خدا یه سالی هست که پاکم دلیل تمام لغزش هایم هم زود انزالی بود ونمیخواستم پیش همسرم کم بیارم اما دیگه نمیخوام مواد مصرف کنم 38سالمه و دو تا بچه دارم تورابه مردانگیت کمکم کن که این مشکل لعنتی حل شه من دو ثانیه نمیتونم نزدیکی کنم چکار کنم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۸ تیر ۲( 2 ماه پیش)
   سرترالین ۵۰ روزی یک عدد تا ۳ ماه
 • تصویر کاربر م یکشنبه ۴ تیر ۲( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 44 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر.چند وقت پیش ازتون سوال پرسیدم فرمودید عکس آخرین آزمایش و دارویی که دکتر برام تجویز کرد رو براتون ارسال کنم.فرستادم به شماره واتساپ که آخرش 2080 هست ولی جوابی از سوی شما برام ارسال نشد تماس گرفتم مطبتون گفتن آقای دکتر آزمایش اسپرم رو نگاه نمیکنه در صورتیکه خودتون فرمودید جواب آزمایش رو براتون بفرستم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۴ تیر ۲( 2 ماه پیش)
   بفرستید واتس اپ ۰۹۱۲۴۲۶۵۷۴۷
 • تصویر کاربر محسن پنجشنبه ۱ تیر ۲( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 58 مشاهده پرسش
  عرض ادب خدمت جناب دکتر
  ۲۸سالمه و مجرد
  من قبلا سفت شدگی الت در طول روز زیاد برام وجود میومد الان خیلی کم شده فقط صبح ها هراز هم گاهی اخر شب البته در هنگام نزدیکی مشکلی ندارم برای سفت شدگی ولی اونجور که همیشه در حالت سفت شدگی باشه قبل رابطه و در حال عشق بازی مثل قبل نیست
  برای زود انزالیم دپوکستین ۶۰تجویز کردین میخاستم بدونم آیا این چیزی که گفتم مشکلیه یا اگر هست با دپوکستین رفع میشه یا میتونه بخاطر کم بود ویتامین یا چیزی در بدن باشه تقریبا یکی دوماهه حس میکنم اینجوری شدم خود ارضایی نمیکنم حدود یک ماه
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۱ تیر ۲( 3 ماه پیش)
   سلام مشکلی نیس جای نگرانی ندارد . داپوکستین برای زود انزالی است
 • تصویر کاربر مریم سه شنبه ۲۳ خرداد ۲( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 52 مشاهده پرسش
  آیا با خود ارضایی کسی حامله میشود ؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۳ خرداد ۲( 3 ماه پیش)
   خیر
 • تصویر کاربر امیر یکشنبه ۲۱ خرداد ۲( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 36 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر،من 41 سالمه،و چند سالی هست شربت تنتور اوپیوم مصرف میکنم،ولی متاسفانه چند وقتی هست در حین رابطه التم شل میشه و دچار زود انزالی هم هستم،لطفا راهنمایی بفرمایید،ومیخواستم ویریت تلفنی باهاتون بگیرم متاسفانه نشد،و فرم مذکور باز نشد که پر کنم،لطفا کمکم کنید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۱ خرداد ۲( 3 ماه پیش)
   علت مواد مخدر و شربت است . این ها را کنار بزارید . سیگار را ترک کنید . تادالافیل ۱۰ دو ساعت قبل رابطه
درحال دریافت اطلاعات

مطالب بیشتری بخوانید

اندامهای تناسلی مردانه شامل قسمتهای داخلی و خارجی است. اندامهای اصلی تولید مثل شامل آلت تناسلی، کیسه…
چربی بالای آلت (FUPA) موردی طبیعی است. به این چربی، مونس پوبیس (تپه ونوس) یا پانیکولوس نیز…
زگیل تناسلی شایعترین بیماری منتقل شونده از طریق تماس جنسی آلوده است. بیش از 140 نوع HPV…

روزای هفته

ساعت مطب

شنبه (مطب قلهک)

14:00 - 19:00

دوشنبه (مطب قلهک)

14:00 - 19:00

سه شنبه (مطب نیکان)

14:00 - 19:00

پنج شنبه (مطب نیکان)

09:00 - 12:00

حالب

+54 مطلب

پرسش از دکتر