علت داشتن درد در هنگام انزال در آقایان

دکترحسین کرمی

دکترحسین کرمی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
در این مقاله مطالعه می‌کنید:

انزال دردناک به علایم درد اشاره دارد که به هنگام انزال مرد اتفاق می ‌افتند. این مسئله، مشکل نادر در بین جمعیت مردان نیست.

دلایل متعددی نیز وجود دارند که چرا این اتفاق ممکن است رخ دهد. در برخی از مردان، ممکن است انزال دردناک صرفا حاد باشد و به صورت موقتی اتفاق افتد.

مردان زیادی در مورد مشکل انزال دردناک احساس شرمساری دارند. این چیزی است که می ‌تواند در توانایی ‌های مردان در اتاق خواب اختلال ایجاد کند. گاهی اوقات، ممکن است مردان ترجیح دهند که در آمیزش جنسی شرکت نداشته باشند. این عقیده به منظور کاهش دادن خطر تجربۀ درد در ناحیۀ تناسلی است.

مردان باید اطلاع داشته باشند که درمان‌ هایی در این زمینه موجود هستند. در بسیاری از موارد، درمان نتایج موفقیت ‌آمیزی را به بار خواهد آورد. این اتفاق می ‌تواند به بیماران کمک کند که اعتماد به نفس خود را مجددا در اتاق خواب کسب کنند. همچنین می‌ تواند به تسکین دادن دردی که مرد در زمان انزال تجربه می کند کمک کند.

علائم با توجه به شرایط می ‌توانند بین بیماران متفاوت باشند. برخی از مردان نیز متوجه می ‌شوند که علائم به تدریج تغییر می ‌کنند.

گاهی اوقات احتمالا علائم به صورت بسیار رنجش‌آور نباشند. احتمالا درد خفیف باشد و سریعا بعد از انزال از بین برود. مواقع دیگر، امکان دارد عذاب‌آورتر باشد. ممکن است مردان درد شدیدی را به هنگام انزال تجربه کنند. شاید درد می توانست بیشتر نیز طول بکشد.

برخی از علائمی که اغلب توسط مردان گزارش می‌ شوند شامل موارد زیر هستند:

 • درد احتمالا در زمانی که مرد در حال انزال است ایجاد شود. اما به هر حال، برخی اوقات، درد صرفا بلافاصله بعد از اینکه مرد انزال کرده است ایجاد می‌ شود. این می ‌تواند به صورت احساس سوزش شرح داده شود.
 • ممکن است درد، آلت و ناحیۀ اطراف مانند قسمت راست روده و مثانه را تحت تاثیر قرار دهد.
 • برخی از مردان درد را در زمان ادرار کردن بعد از انزال تجربه خواهند کرد. مواردی وجود دارند که درد ممکن است به اندازۀ 24 ساعت باقی بماند به دلیل اینکه مرد انزال کرده است.

علت انزال دردناک در مردان چیست؟

دلیل درد انزال یا انزال دردناک در مردان عبارتند از: 

علت انزال دردناک

1- پروستاتیت و درد در انزال

پروستاتیشت التهاب غدۀ پروستات است که بین مثانه و آلت واقع می شود. احتمالا التهاب حاد (کوتاه مدت) یا مزمن (علائم 6 هفته یا بیشتر طول بکشند) باشد.

شدت علائم متفاوت هستند. علائم پروستاتیت حاد شدیدتر از پروستاتیت مزمن هستند که می‌توانند اذیت‌آور اما تحمل پذیر باشند.

پروستاتیت می تواند عفونی و غیرعفونی باشد. پروستاتیت عفونی با عفونت باکتریایی ایجاد می شود. پروستاتیت غیرعفونی التهاب پروستات بدون هیچ علائمی از عفونت است.

دکتر شما پروستاتیت را بر اساس آزمایش های ادرار و خون تشخیص خواهد داد. ممکن است که پروستاتیت غیرعفونی به خودی خود از بین برود، در حالی که پروستاتیت عفونی باید با آنتی بیوتیک ها درمان شود.

علائم پروستاتیت:

2- سیستیت

سیستیت عفونت مثانه است. اگرچه سیستیت در زنان رایج تر است، می‌تواند در مردان نیز رخ دهد به ویژه در مردانی که در ادرار کردن مشکل دارند (مثل افرادی که پروستات بزرگ‌ شده دارند). عفونت زمانی اتفاق می افتد که باکتری هایی که در داخل مثانه قرار می گیرند وارد بافت مثانه می شوند و موجب التهاب می شوند.

سیستیت با آنتی بیوتیک ها درمان می شود. اگر سیستیت را درمان نشده رها کنید، می تواند منجر به عوارضی مثل عفونت کلیه شود.

علائم سیستیت

آزاد نکردن اسپرم و ماندن اسپرم در بیضه معمولاً بی خطر است، اما به علت آن بستگی دارد. برخی از انواع عملکرد جنسی می توانند باعث مشکل در آزاد کردن اسپرم شوند و منجر به ناباروری گردند.

3- عفونت های منتقل شده به صورت جنسی

انزال دردناک نشانه ای از عفونت های متعدد منتقل شده به صورت جنسی (STI) است. STI های رایج که ممکن است انزال دردناک را موجب شوند عبارتند از:

 • کلامیدیا
 • سوزاک
 • سیفیلیس
 • تریکومونیازیس

STI ها باید توسط پزشک درمان شوند. آزمایش خون یا نمونه ای از مایع از آلت شما تعیین خواهد کرد که شما کدام یکی از این عفونت ها را دارید. STI ها با آنتی بیوتیک ها درمان می شوند. اگر مشخص شود که شما STI دارید، باید به شریکان جنسی خود اجازه دهید که این موضوع را بدانند و آنها را ترغیب کنید که آزمایش دهند.

علائم عفونت های جنسی:

4- تنگی مجرای ادراری و انزال دردناک

تنگی مجرای ادراری زمانی است که زخمی وجود دارد که میزراه را یعنی لوله ای که مثانه را تخلیه می کند، مسدود می کند. این انسداد جریان ادرار را کاهش می دهد و تخلیۀ کامل مثانه را دشوار می کند. به دلیل اینکه مایع منی نیز از میزراه می گذرد، تنگی مجرا می تواند مقداری از مایع منی یا همۀ آن را در زمان ارگاسم مسدود کند و موجب درد شود.

زخم از التهاب در میزراه ایجاد می شود. ممکن است التهاب توسط عفونت (مثل STI)، جراحی قبلی یا در صورتی که چندین سوند ادراری داشته اید، ایجاد شود.

علائم تنگی مجاری ادرار: 

5- اپیدیدیمو-ارکیت

اپیدیدیمیت بیضه

اپیدیدیمو-ارکیت عفونت  است، لوله ای در بیضه که اسپرم ها را ذخیره و حمل می کند. در برخی موارد، بیضه ها نیز تحت تاثیر قرار می گیرند. اپیدیدیمو-ارکیت معمولا از طریق عفونت های باکتریایی (مثل STI ها) یا یک ویروس ایجاد می شود.

علائم این بیماری مشابه علائم پیچش بیضه است که شرایط سختی است که ممکن است نیازمند جراحی باشد. پس سریعا با پزشک خود ملاقات کنید.

دکتر شما سونوگرافی انجام خواهد داد و نمونۀ ادراری برای تایید تشخیص خواهد برداشت. درمان به علت بیماری بستگی دارد. اگر علت بیماری باکتریایی باشد، باید به شما آنتی بیوتیک داده شود. اپیدیدیمو-ارکیت ویروسی احتمالا به خودی خود بهبود یابد. می توانید هر دردی را با داروهای درد بدون نسخه تسکین دهید.

علائم اپیدیدیمو یا همان عفونت بیضه:

6- سیستیت بینابینی (سندرم مثانۀ دردناک)

سیستیت بینابینی (IC) یا سندرم مثانۀ دردناک، شرایط مزمنی است که موجب درد و ناراحتی در مجرای ادراری می‌شود. ممکن است خفیف یا شدید باشد. علت IC ناشناخته است، اگرچه تصور بر این است که این شرایط نوعی اختلال خودایمنی باشد. اغلب در افرادی با فیبرومیالژیا، سندرم  روده تحریک پذیر و سندرم خستگی مزمن اتفاق می افتد. IC در زنان نسبت به مردان رایج تر است اما می تواند برای هر کسی اتفاق بیفتد.

پزشک آزمایش های متعدد شامل آزمایش های خون و ادرار و برخی اوقات سیستوسکوپی انجام خواهد داد که در این آزمایش پزشکان با اسکوپ مثانۀ شما را بررسی می کنند. همچنین احتمالا باید تحت معاینۀ انگشتی مقعدی قرار گیرید.

 در حالی که هیچ درمانی برای IC وجود ندارد، روش‌ هایی برای کنترل علائم وجود دارند. درمان ها شامل تغییرات سبک زندگی، درمان فیزیکی کف لگن، داروی خوراکی، چکانش های مثانه (شستشو های مثانه) یا جراحی هستند.

علائم سیستیت بینابینی

7- مجرای ادراری مسدود شده

مجرای ادراری کانالی است که منی از طریق راه آن از بیضه ها به میرزاه که از آلت آزاد می شود، حرکت می کند. مجرای ادراری می تواند برخی اوقات مسدود شود و موجب درد و کاهش مقدار نرمال انزال شود، اگرچه این اتفاق رایج نیست. انسداد می تواند از جراحی اخیر کشالۀ ران، بیضه های کوچک، التهاب یا زخم ایجاد شود. برای برداشتن انسداد معمولا جراحی مورد نیاز است

علائم مجرای مسدود شده: 

8- برخی از علل احتمالی دیگر درد هنگام انزال

شرایط دیگری که می توانند موجب انزال دردناک شوند عبارتند از:

 • آسیب عصبی از جراحی اخیر فتق
 • عوارض جانبی داروهای مورد استفاده برای درمان افسردگی.
 • علل روانی-اجتماعی مثل سابقۀ اضطراب، اختلال استرس پس از سانحه، یا سوءاستفادۀ جنسی.

تشخیص دردناک بودن انزال

جهت تشخیص ابتد پزشک سوال های زیر را از شما می پرسد:

مراجعه به پزشک

 • چه مدت ارگاسم داشته اید؟
 • ارگاسم شما چقدر طول می کشد؟
 • آیا انزال می کنید یا ارگاسم خشکی دارید؟
 • چه علائم دیگری دارید؟
 • وقتی که ادرار می کنید آیا درد یا احساس سوزش دارید؟
 • ادرار شما نرمال به نظر می رسد؟
 • در حال حاضر هیچ دارویی استفاده می کنید؟
 • تاکنون تحت درمان برای سرطان قرار گرفته اید؟
 • سابقۀ خانوادگی سرطان پروستات وجود دارد؟
 • دیابت دارید؟

سپس آزمایش های زیر را برای شما تجویز می کند:

 • آزمایش های ادرار برای بررسی عفونت
 • آزمایش آنتی ژن ویژۀ پروستات برای ارزیابی مشکلات پروستات شامل سرطان

ممکن است بسته به نتایج، آزمایشات بیشتر مثل آزمایش های خون یا آزمایشات تصویربرداری مورد نیاز باشند.

عوارض انزال دردناک

خود انزال دردناک عوارض احتمالی کمی برای بررسی دارد. این عوارض به طور کلی تغییراتی را در عزت نفس مرد به عنوان نتیجۀ اختلال جنسی شامل می شوند. برخی از مردان متوجه می شوند که انزال دردناک منجر به مشکلاتی در ارتباط آنها می شود.

همچنین حائز اهمیت است که عوامل اصلی را در نظر بگیریم. ممکن است برخی از علل در ورای انزال دردناک موجب عوارضی شوند. ناتوانی از تشخیص و درمان هایپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH) ممکن است منجر به علائم ادراری شود. این اتفاق ممکن است خطر عود عفونت های مجرای ادراری را افزایش دهد.

به طور مشابه، مردی با سرطان پروستات نیازمند درمان مناسبی است. زمانی که سرطانی درمان نمی شود، می تواند بدتر شود. سرطان پروستات که به مرحلۀ پیشرفته تری پیش می رود می تواند خطرناک شود.

درمان درد در هنگام انزال

درمان برای انزال دردناک به علت آن بستگی دارد.

معاینه ای با سابقۀ پزشکی کامل شامل سوالاتی در مورد سلامت روانی و ارتباطات مرد باید آغاز شود. دکتر سوالاتی در مورد داروهای فعلی و گذشتۀ مورد استفاده و هر STI جدید یا سابقۀ STI خواهد پرسید. غربالگری جامع STI نیز می تواند سودمند باشد.

در بیشتر موارد، درمان علت اصلی، علائم انزال دردناک را نیز بهبود می بخشد. برخی گزینه های درمانی احتمالا عبارتند از:

 • آنتی بیوتیک هایی برای درمان عفونت پروستات یا STI
 • اگر عامل بد دارو است، دارو را تغییر دهید.
 • جراحی برای درمان سرطان پروستات و مشکلات دیگر پروستات
 • روان درمانی و تغییرات سبک زندگی برای حل کردن مسائل ارتباطی و احساسی

دکتر حسین کرمی متخصص مجاری ادراری و ناحیه تناسلی

Rate this post

مشاوره پزشکی

در پایان هر مقاله برای راحتی شما عزیزان، نرم افزار پرسش و پاسخ قرار داده شده است تا به راحتی سوالات خود را با ما در میان بگذارید. از طریق این نرم افزار می توانید پرسش ها و مدارک پزشکی خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر احمد چهارشنبه ۲۹ دی ۰( 2 روز پیش) تعداد بازدید: 60 مشاهده پرسش
  سلام دکتر
  اینجانب در خدود 15 سال است که تنگی مجرای ادرار دارم ، و در دو مرحله سیستوسکوپی کردم ولی بعد از چند وقت مجددا" مجرای ادرا حالت چسبندگی پیدا میکند و توسط سوند باید حداقل ماهی 3 یا 4 بار سوند استفاده کنم .
  واقعا" دیگه از سوند خسته شدم
  آیا درمان قطعی و رهایی از سوند وجود داره؟
  لطفا" کمکم کنید (سن = 47 ساله). با تشکر فراوان
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۹ دی ۰( 2 روز پیش)
   RUGو VCUG انجام بدید و مراجعه کنید ببینم
 • تصویر کاربر morteza چهارشنبه ۲۹ دی ۰( 2 روز پیش) تعداد بازدید: 1 مشاهده پرسش
  با سلام مدتی هست که به سختی ادرار میکنم و با اینکه مثانه پر هست ولی انگار چیزی مسیر ادرار رو گرفته و به سختی خارج میشه سونوگرافی دادم حجم پروستات 20 سی سی بود فقط آخرش نوشته بود prostate has regular border and inhomogeneous echo patern و نیز post voiding residue is 32cc آزمایش خون هم دادم PSA برابر پنج دهم بود و free PSA برابر دوازده صدم بقیه چیز های سونوگرافی برای مثانه و کلیه نرمال بود
  یک چیز دیگه هم هست اینکه بیشتر پاییز و زمستان این حالتی میشم از نظر شما مشکل سختی ادرارم برای خی هست و درمانش چی میتونه باشه؟
  با تشکر فراوان 39 سالمه و متاهل و 68 کیلو وزنمه
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۹ دی ۰( 2 روز پیش)
   عکس باز نمیشه مجدد بفرستید
 • تصویر کاربر پریا دوشنبه ۲۷ دی ۰( 4 روز پیش) تعداد بازدید: 15 مشاهده پرسش
  سه سال پیش این ضایعه از همسرم به من منتقل شد آسیکلوویر خوردم بهترشد الان ۶ ماهه خیلی عود میکنه ۲ هفته هست روزی ۲ بار آسیکلوویر ۴۰۰ میخورم اما رفتم دکتر گفتن این مولوسکوم هست
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۲۷ دی ۰( 4 روز پیش)
   پماد جنتامایسینن و کپسول سفالکسین ۵۰۰ هر ۶ ساعت
 • تصویر کاربر جعفر چهارشنبه ۸ دی ۰( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 30 مشاهده پرسش
  سلام سونوگرافی گرفتم آقای دکتر تو پروستات این رو نوشته
  تکرر ادار دارم شب ها به دلیل احساس داشتن ادار خوابم نمیبره و باید 5 ،6 بار برم دستشویی بیام تا بلکه کمی ادار کنم
  1. تصویر کاربر جعفر یکشنبه ۲۸ آذر ۰( 1 ماه پیش)
   تماما دروغ پول نریزین حساب کسی جواب سوال نمیده
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۶ دی ۰( 3 هفته پیش)
   قرص vsol ۵ هر روز یک عدد
  3. تصویر کاربر جعفر دوشنبه ۶ دی ۰( 3 هفته پیش)
   سلام دکتر مممنون دیگه نا امید شده بودم جواب بدین دستتون درد نکنه
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۸ دی ۰( 3 هفته پیش)
   خواهش میکنم
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر سیم دوشنبه ۶ دی ۰( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 15 مشاهده پرسش
  سلام خدمت اقای دکتر.من هنگام انزال دردی ندارم وقتی خارج انجام میشه یا از کاندوم استفاده میکنم حتی در دخول کامل ولی دوباری قصد برای باروری همسرم داشتم هنگام انزال درد بسیار شدیدی بود،مثل اینکه یه چیزی مثل سد جلوی راهش قرار میگرفت و من مجبور به عقب کشیدن التم بودم برای انزال تا حدی که سریه اخر خون ابه داشت.میتونین کمکم کنین که مشکل چیه خودم یا همسرم باید ازمایشی بده
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۶ دی ۰( 3 هفته پیش)
   اگر مکررا تکرار شد باید سونوگرافی بیضه و اسکروتوم انجام بدید
 • تصویر کاربر ایمان یکشنبه ۵ دی ۰( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 80 مشاهده پرسش
  سلام جناب دکتر وقت بخیر...
  بعد از رابطه جنسی دچار قرمزی زیر آلت تناسلی و اطراف آن شدم...از کاندوم هم استفاده کرده بودم
  الان حدود دو الی سه هفته است که قرمزی هوز بهبود نیافته
  این قرمزی زمانی که شست و شو با صابون یا شامپو انجام میدهم سوزش دارد
  ولی سوزش ادرار یا تب یا چیزی ندارم...
  لطفا بیماری و راه درمان آن را بفرمایید
  تشکر
  1. تصویر کاربر ایمان شنبه ۲۷ آذر ۰( 1 ماه پیش)
   سلام دکتر جان
   لطفا جواب سوال را بفرمایید
   تشکر
  2. تصویر کاربر ایمان شنبه ۲۷ آذر ۰( 1 ماه پیش)
   سلام
   پاسخ سوال را بفرمایید
   تشکر
  3. تصویر کاربر ایمان یکشنبه ۲۸ آذر ۰( 1 ماه پیش)
   سلام دکتر جان امروز قرمزی خود به خود کاهش یافته
   لطفا با توجه به عکس نوع بیماری را بفرمایید🌹🙏
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۵ دی ۰( 3 هفته پیش)
   پماد کالامین دی و تریامسینولون هر ۸ ساعت
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر Mousavi یکشنبه ۵ دی ۰( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 55 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر،
  من ی برجستگی که هم در داخل و هم بیرون پوستم هست در ناحیه تناسلی 7 سال پیش داشتم که خودش بعد از سه سال یکم بزرگ شد و در باز کرد و خون و چرک ازش خارج شد، تقریبا 15 سال نبود ولی الان همون جا دوباره زده و این دفعه بزرگتر ، بعضی وقتا تیر میکشه و سرشم ی حالت ابسه کرده که دست بهش میزنم خون می یاد، از دفعه پیش بزرگتر هست اندازه ی عدس که گرد هم هست
  امروز دکتر زنان رفتم گفتن من فکر نمیکنم توده چربی باشه ولی روی زگیل هم شک داشتن
  ولی با این حال کرم موضعی افیروسن 2 درصد ، سفکسیم 500، فلوکونازول 150 4 عدد، ولاکتوفم دادن گفتن اگر 10 روز خوردی و خودش رفت که هیچ وگرنه زگیله بیا فریزش کنم
  البته اقای دکتر من روزی 7-8 کیلومتر هم پیاده روی میکنم با شلوارهای لی تنگ، و خیلیم هم عرق میکنم عکس خدمتتون میفرستم تا نظر شما را بدونم چون تجربه زیادی دارید مرسی از لطفتون
  1. تصویر کاربر Mousavi سه شنبه ۲۳ آذر ۰( 1 ماه پیش)
   ببخشید دکتر من کد رهگیری کامل عکس نگرفتم متاسفانه نمی دونم چطور می تون پاسخ شما راببینم
  2. تصویر کاربر Mousavi چهارشنبه ۲۴ آذر ۰( 1 ماه پیش)
   کد رهگیری را در میل دریافت کردم ولی گویا هنوز پاسخ داده نشده
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۵ دی ۰( 3 هفته پیش)
   2-سلام ،بايد معاينه شويد
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر حسین شنبه ۲۰ آذر ۰( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 29 مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید زیر کلاهک آلاتم برجستگی هایی هست نمیدونم زگیل هستن یا نه و چجوری از بین ببرمشون؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲۰ آذر ۰( 1 ماه پیش)
   عکس باز نمیشه مجدد بفرستید
 • تصویر کاربر زهرا یکشنبه ۷ آذر ۰( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 39 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر وقت بخیر من دختر مجرد هستم 28 سالمه تا بحال رابطه جنسی نداشتم(جدیدا نداشتم حدودا 6 سال پیش رابطه مقعدی داشتم) فقط چند ماهی هست لیزر میرم که از اون حالت رولی ها هستش، فقط شکم به اونه
  جدیدا چند روزه یه زایده گوشتی شکل تو ورودی واژنم حس میکنم و خیلی استرس دارم اگه امکانش هس عکسشو ببینین و بگین که ایا زگیله و راه درمانی داره؟ تورو خدا راهنماییم کنین من باکره هستم اگه زگیل هست چه کاری باید انجام بدم و به کجا باید مراجعه کنم؟
  1. تصویر کاربر زهرا شنبه ۶ آذر ۰( 1 ماه پیش)
   اقای دکتر اگه امکانش هست جواب بدین ممنون
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۶ آذر ۰( 1 ماه پیش)
   عکس باز نمیشه مجدد بفرستید
  3. تصویر کاربر زهرا شنبه ۶ آذر ۰( 1 ماه پیش)
   ببخشید الان ارسال کردم براتون نمیدونم اومد یا نه
  4. تصویر کاربر زهرا شنبه ۶ آذر ۰( 1 ماه پیش)
   .
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۷ آذر ۰( 1 ماه پیش)
   این زگیل نیست نگران نباشید
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
 • تصویر کاربر محمدیان جمعه ۲۸ آبان ۰( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 32 مشاهده پرسش
  با سلام و عرض خسته نباشید خدمت آقای دکتر
  من بعد سکس دسشویی نرفتم و فکر میکنم کمی از منی داخل مونده بوده و یک دستمال کاغذی هم روی کلاهک گزاشتم و بعد از یک ساعت که به دست شویی رفتم اول کمی ادرارم در لوله گیر کرد و سوزشی را در انتهای آلتم حس کردم.
  الآنم کمی از آلتم خون می آید
  الان چکار کنم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۲۸ آبان ۰( 2 ماه پیش)
   باید سیستوسکوپی بشید
درحال دریافت اطلاعات

مطالب بیشتری بخوانید

در این مقاله، پرسش و پاسخ در مورد کراتینین خون را قرار داده ایم تا به سوالات…
دترولیت دارویی است که برای درمان علائم مثانه ی بیش فعال تجویز می شود. این علائم می…
انتخاب غذا ها و نوشیدنی های مناسب به شما کمک می کنند احساس بهتری داشته باشید و…

روزای هفته

ساعت مطب

شنبه

17:00 - 21:00

یکشنبه

16:00 - 21:00

دوشنبه

17:00 - 21:00

سه شنبه

16:00 - 21:00

پرسش از دکتر