بهترین درمان زگیل تناسلی مردانه

زگیل تناسلی مردان؛ از طریق رابطه ی جنسی منتقل می شود. علت بوجود آمدن زگیل تناسلی در مردان چیست و برای درمان قطعی زگیل تناسلی چه باید کرد؟

زگیل تناسلی در مردان بیماری است که به دنبال رابطه ی جنسی بوجود می آید کافی ست یکی از طرفین مبتلا به زگیل تناسلی باشد و تمام!

اگر به هر دلیل زمانی برای خواندن مقاله ندارید، می توانید پادکست صوتی زیر را گوش دهید:

چند نوع زگیل تناسلی وجود دارد؟

HPV مخفف و معادل انگلیسی ویروس پاپیلومای انسانی است. این ویروس رایج ترین عفونت منتقل شونده جنسی می باشد. HPV معمولا آسیب رسان نبوده و خود به خود از بین می رود. با این حال، انواعی از آن وجود دارند که می توانند به ایجاد سرطان یا زگیل های تناسلی بدخیم منجر شوند.

بیش از 100 نوع ویروس HPV وجود دارد که 60 نوع آن باعث ایجاد زگیل در ناحیه ی دست و پا و 40 نوع دیگر سبب ایجاد زگیل تناسلی می شوند.

اغلب زگیل های تناسلی توسط انواع 6 و 11 ویروس HPV ایجاد می شوند. زگیل ها با اینکه آزار دهنده هستند اما در دسته انواع کم خطر عفونت HPV قرار می گیرند؛ زیرا سبب ایجاد سرطان یا دیگر مشکلات جدی سلامتی نمی شوند.

زگیل تناسلی گل کلمی

زگیل های گل کلمی در واقع تعداد زیادی زگیل در کنار هم هستند که به شکل یک گل کلم دیده می شوند با این حال برخی اوقات زگیل تناسلی به شکل مسطح و صاف ظاهر می گردند.

برای درمان زگیل تناسلی مردانه چه باید کرد؟

اگر زگیل های تناسلی کوچک باشند، شاید بتوان آنها را با پماد برای درمان زگیل تناسلی مردان درمان کرد. به طور کل سه روش برای درمان زگیل تناسلی مردان پیشنهاد می شود که البته باید توجه داشت که ویروس اصلی زگیل تناسلی با هیچ راهی از بین نمی رود؛ اما در صورت رعایت نکات پزشکی، احتمال عود مجدد آن بسیار کمتر خواهد بود.

که عبارتند از:

1- پودوفیلین

پودوفیلین یکی از درمان های خانگی زگیل تناسلی است که روی محل آلوده مالیده می شود و معمولا برای درمان زگیل تناسلی خفیف به کار می رود ولی تحریکات شیمیایی محل و استفاده طولانی مدت آن برای درمان زگیل تناسلی که باید به مدت یک ماه تا سه ماه مالیده شود، استفاده از آن را محدود کرده است.

2- درمان زگیل تناسلی با لیزر

لیزر باعث تبخیر و پخش زگیل در جاهای سالم می شود و همچنین به علت هزینه بالا، به عنوان خط اول درمان زگیل تناسلی توصیه نمی شود.

3- استفاده از کوتر و جراحی برای برداشتن زگیل تناسلی

گاهی از بین بردن زگیل تناسلی با جراحی انجام می شود. روش های جراحی به علت ماهیت عود کننده زگیل و همچنین تخریب پوست و بد شکل شدن محل سوزانده شده مورد استقبال بیماران نمی باشد. معمولا اگر زگیل تناسلی خیلی بزرگ باشد، جراحی زگیل تناسلی در بیمارستان انجام می شود.

4- پماد ایمی گومید

پماد ایمی گومید که به علت اثر ضعیف آن که از طریق تحریک سیستم ایمنی عمل می کند و خیلی مؤثر در درمان نمی باشد.

5- فریز کردن زگیل تناسلی

امروزه کرایوتراپی به دلایل زیر بهترین، آسانترین، کوتاه ترین و کم عارضه ترین روش درمان زگیل تناسلی آقایان و زنان می باشد

✅ در یک جلسه و در برخی 5-10 دقیقه همه زگیل های تناسلی را می توان درمان کرد.

✅ باعث پخش زگیل تناسلی نمی شود.

✅ نیاز به تکرار درمانی نیست.

✅ از نظر زیبایی محل پوست آلوده نسبت به روش های دیگر حداقل آسیب بافتی را دارد.

✅ سرپایی و با حداقل درد و تحریک محل نسبت به روش های دیگر می باشد.

و لذا نکات فوق باعث شده است که امروزه درمان زگیل تناسلی در مردان با کرایوتراپی به عنوان خط اول درمان زگیل تناسلی در بسیاری از مراکز درمانی مورد استفاده قرار گیرد. هزینه درمان زگیل تناسلی مردان بر اساس تعداد و محل ایجاد زگیل متغیر است.

کندن زگیل

کندن زگیل تناسلی با نخ یا هر چیز دیگری، جز پخش شدن بیشتر ویروس به سایر نواحی توسط زخم شدن و انتشار خون به اطراف، نتیجه ای نخواهد داشت!

آیا زگیل تناسلی در مردان کشنده است؟

زگیل تناسلی سبب مرگ نمی شود، اما در صورت عدم درمان به شدت مسری بوده و نواحی بیشتری را درگیر می کند.

فراموش نکنید که نوع خطرناک زگیل تناسلی می تواند سبب ایجاد سرطان گوارشی و یا سرطان دهانه ی رحم در خانم ها شود!

زگیل تناسلی مردانه بدخیم

دو نوع زگیل تناسلی 16 و 18 سبب ایجاد سرطان دستگاه گوارش و  دهانه ی رحم می شوند اما اغلب زگیل های تناسلی توسط انواع 6 و 11 ایجاد می شوند که در دسته انواع کم خطر عفونت HPV قرار می گیرند. پس شاید فقط بتوان دو نوع 16 و 18 را به عنوان زگیل تناسلی بدخیم شناخت.

بر اساس مطالعات مرکز پیشگیری و کنترل بیماری ها در آمریکا CDC سرطان های مرتبط با اچ پی وی شایع نیستند، با این حال شانس ابتلا به سرطان زگیل تناسلی در برخی مردان بیشتر است:

1- مردانی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند از جمله افراد مبتلا به بیماری ایدز!

مردانی که به ویروس HIV (ویروس ایدز) مبتلا هستند نیز احتمال بالا تری جهت ابتلا به این سرطان دارند. دیگر انواع ویروس HPV به ندرت در مردان، سرطان ایجاد می کنند اما با این حال آن ها سبب ایجاد زگیل های تناسلی می شوند. در هر برهه ای از زمان، حدود 1 درصد مردان فعال از نظر جنسی در آمریکا به زگیل تناسلی ابتلا خواهند داشت.

2- مردانی که رابطه جنسی مقعدی بیشتری دارند. در این افراد احتمال ابتلا به سرطان مقعد بالاتر است.

برخی از انواع سی و چندگانه ویروس HPV که با سرطان های ناحیه تناسلی در ارتباط هستند می توانند منجر به سرطان مقعد یا آلت تناسلی در مردان شوند. هر دوی این سرطان ها نادر هستند. در افرادی که سیستم ایمنی سالمی دارند حتی از این میزان نیز کمیاب تر است.

فراموش نکنید که:

⚠ اغلب سرطان هایی که در پشت حلق یافت می شوند از جمله قاعده زبان و لوزه ها با HPV مرتبط هستند. در واقع، این ها شایع ترین سرطان های مرتبط با HPV هستند که در مردان یافت می شوند. هر ساله بیش از 13 هزار مورد جدید در مردان تشخیص داده می شود.

⚠ بعد از ابتلای فرد به ویروس زگیل تناسلی متأسفانه برای همیشه فرد به عنوان ناقل بیماری زگیل تناسلی می باشد و هر تماس جنسی فرد با افراد سالم باعث آلودگی آنها می شود. شدت آلودگی فرد بسته به نوع ویروس فرق می کند. در شکل های زیر نمونه هایی از ابتلاء به زگیل تناسلی مردان را که از مراجعین به اینجانب گرفته شده است مشاهده می کنید .

خیلی از بیماران از نقش واکسن HPV سوال می کنند که در اینجا لازم می دانم از شما دعوت کنم تا مقاله واکسن زگیل تناسلی را مطالعه کنید.

گالری عکس زگیل تناسلی

در ادامه عکس واضح از زگیل تناسلی مردان شامل زگیل آلتی، زگیل مجرای ادراری و زگیل بیضه آورده شده است. عکس زگیل تناسلی مردان می تواند به شما در شناخت زگیل تناسلی کمک کند. با این حال برای تشخیص دقیق زیگیل تناسلی بررسی شکل زگیل تناسلی توسط خود فرد کافی نیست و حتما می بایست به متخصص ارولوژی مراجعه کنید.

مراقبت بعد از کرایو زگیل تناسلی

توصیه های قبل وبعد از فریز وکرایو درمانی:

١-قبل از کرایو شما پماد بی حس کننده به زگیل ها می زنید تا آن ها را بی حس کند.

٢-بهتر است جهت رویت همه زگیل ها موهای منطقه با کرم های موبر ٢۴ ساعت قبل پاکسازی شود.

٣-زمان کرایو بسته به تعداد زگیل می باشد، ولی به طور متوسط کمتر از ۵دقیقه طول می کشد.

۴-بعد از کرایو سوزش مختصر قابل تحمل خواهید داشت که بلافاصله ازبین می رود.

۵-بعد از کرایو تراپی هر ١٢ ساعت پماد التیام دهنده باید به محل مالیده شود.

6-می توانید استحمام کنید ومنطقه را با صابون بشورید.

7-بهتر است تا التیام زخم ها موقع نزدیکی از کاندوم استفاده شود.

8-در طول یک هفته زگیلهای کرایو شده سیاه رنگ شده و میریزند از کندن آنها اجتناب نمایید.

9-جهت جلوگیری از عود زگیل از تیغ جهت اصلاح استفاده نکنید.

10-استفاده از حرارت درمانی شامل لیزر وسوزاندن زگیل باعث پخش زگیل به مناطق سالم می شود ولذا بهترین درمان زگیل بر اساس مکتب های معتبر پزشکی دنیا کرایوتراپی است مواظب تبلیغ های دروغین باشید.

11-بعد ازیک هفته از شروع کرایو درمانی جهت بررسی درصد موفقیت باید جهت ویزیت مراجعه نمایید.

تجربیات بیماران زگیل تناسلی

امروز برای شما داستانی در مورد یکی از بیمارانم با زگیل تناسلی تعریف خواهم کرد. آقایی 25 ساله متاهل که 4 سال پیش ازدواج کرده بود، به طور اتفاقی متوجه خال های گوشتی در ناحیه تناسلی خود می شود ولی با گذر زمان می بیند که تعداد خال ها در حال افزایش است.

تفاوت HPV و زگیل تناسلی چیست؟

زگیل تناسلی در مردان زائده های بی خطری هستند که بر روی پوست فرج، واژن، دهانه رحم، آلت تناسلی مردانه، کیسه بیضه یا مقعد پدیدار می شوند. اغلب زگیل های تناسلی توسط دو نوع 6 و 11 ویروس HPV به وجود می آیند. زگیل های تناسلی برآمدگی هایی نرم و گوشتی هستند که گاهی اوقات ظاهری همانند گل کلم دارند. این زگیل ها اغلب بدون درد و قابل درمان بوده و می توان آن ها را همانند زگیل های دست یا پا از بین برد.

از آنجایی که زگیل های تناسلی می توانند ظاهری همانند دیگر زائده های پوستی داشته باشند، تنها پزشک و پرستار توانایی تشخیص و درمان آن ها را دارند. خوشبختانه، زگیل ها خطرناک نبوده و به سرطان منجر نمی شوند. بنابراین، به ویروس های ایجاد کننده زگیل انواع کم خطر HPV گفته می شود.

لازم به ذکر است که این زگیل ها می توانند سبب ناراحتی و تحریک پذیری پوست شده و امکان انتقال ویروس ایجاد کننده آن ها به افراد دیگر نیز وجود دارد. در صورتی که افراد تصور بر ابتلای خود دارند باید هر چه سریع تر آزمایش ابتلا به HPV را انجام دهند.

یک آزمایش ابتلا به HPV برای ناحیه دهانه رحم وجود داشته که برای دیگر نواحی تناسلی کاربرد ندارد. از آنجایی که HPV بسیار رایج بوده و به صورت خود به خود از بین می رود، انجام آزمایش همواره الزامی نیست.

آیا درمان صد در صد زگیل وجود دارد؟

هیچ نوع درمانی برای از بین بردن قطعی ویروس اچ پی وی از بدن وجود ندارد. در واقع روش هایی مانند لیزر زگیل تناسلی و یا کرایوتراپی درمان قطعی hpv محسوب نمی شوند و تنها برای از بین بردن زگیل های تناسلی که بر روی پوست ظاهر شده اند، به کار می روند. در صورتی که پس از درمان، نکات بهداشتی و توصیه های متخصص زگیل تناسلی را رعایت کنید، احتمال عود مجدد زگیل بسیار کمتر می شود.

مدت زمان درمان زگیل تناسلی چقدر هست؟

برای درمان زگیل به چه پزشکی باید مراجعه کرد؟

برای درمان زگیل می توان به متخصص ارولوژی، متخصص زنان و نیز متخصص پوست مراجعه کرد. اما از آنجا که زگیل تناسلی در ناحیه حساس آلت و حتی درون مجرای ادرار رشد می کند، آشنایی متخصص زگیل تناسلی با ناحیه ادراری بسیار مهم است تا بر اثر ناآگاهی و یا تجربه کم؛ مشکلی برای مجرای ادرار یا ناحیه تناسلی ایجاد نشود. از این رو متخصص ارولوژی توانایی بیشتری برای درمان زگیل تناسلی دارد. در انتهای این مقاله فیلم درمان زگیل تناسلی که توسط پروفسور حسین کرمی انجام شده است را می توانید مشاهده نمایید.

درمان زگیل های تناسلی زنانه

زگیل تناسلی در زنان چگونه است؟ زگیل تناسلی در دختر مجرد و یا زنان نیز بر روی اندام تناسلی، مقعد و دهان رشد می کند. متاسفانه اگر زگیل تناسلی زنانه از نوع پرخطر باشد، می تواند منجر به سرطان دهانه رحم شود. برای راحتی شما خانم های عزیز، درمان زگیل تناسلی توسط متخصص زنان در مطب اینجانب انجام می شود.

علت ایجاد زگیل تناسلی در زنان ویروس HPV است که بیشتر از طریق رابطه جنسی با فرد مبتلا به گزیل تناسلی، منتقل می شود.

برخی افراد برای درمان زگیل تناسلی از پماد زگیل تناسلی استفاده می کنند برای آشنایی با بهترین پماد و نحوه ی مصرف آن بر روی پماد برای درمان زگیل تناسلی کلیک کنید.

علت بوجود آمدن زگیل تناسلی در مردان

ماهیت زگیل تناسلی آقایان ویروسی به نام HPV می باشد که این ویروس تیپ های مختلفی دارد که بعلت متنوع بودن آن و از طرفی تمایل سریع به انتقال از طریق جنسی امروزه جوانان زیادی را درگیر کرده است. علت انتقال و انتشار ویروس زگیل تناسلی مردان عدم آگاهی افراد و از طرفی رابطه جنسی با فرد آلوده می باشد.

تنها یک تماس جنسی جهت انتقال این ویروس از مرد به زن یا از زن به مرد کافی است. بعلت تمایل سریع این ویروس به انتشار حتماً استفاده از کاندوم نیز حالت پیشگیری نداشته و لذا کاندوم فقط قسمت پوشاننده آن را محافظت می کند و بیضه ها و ناحیه عانه در هنگام نزدیکی با فرد مبتلا علیرغم استفاده از کاندوم آلوده به ویروس می شود.

پیشگیری از زگیل تناسلی در مردان و زنان

1- پیشگیری بهتر از درمان است، سعی کنید از رفتارهای پرخطر جنسی اجتناب نمایید تا آلوده به ویروس HPV نشوید.

2- استفاده از کاندوم باعث جلوگیری از ابتلا به ویروس زگیل تناسلی نمی شود.

3- واکسن فقط برای افراد غیر مبتلا توصیه می گردد پس از ابتلا به زگیل تناسلی تزریق واکسن گارداسیل برای درمان زگیل تناسلی بی فایده است.

4- در صورت مشاهده هر گونه برجستگی پوستی گوشتی در ناحیه تناسلی مخصوصاً بعد از رفتار پرخطر جنسی به دکتر مراجعه کنید.

5- تزریق واکسن قبل از ازدواج مخصوصا ًبه دختر خانم ها در جهت جلوگیری از آلودگی به ویروس HPV کمک کننده است.

6- از دستکاری و کندن هر گونه ضایعه پوستی آلت تناسلی بدون معاینه پزشک خودداری کنید.

7- در صورت ابتلا به ویروس تناسلی جهت اصلاح موی منطقه آلت تناسلی به هیچ وجه از تیغ استفاده نکنید چرا که باعث منتشر شدن زگیل ها می گردد. استفاده از موبر های شیمیایی و ماشین بهترین روش دفع موهای زائد منطقه تناسلی است.

جهت اخذ نوبت با شماره تماس مطب 021226642744 تماس بگیرید.

دکتر حسین کرمی متخصص جراحی کلیه ، مجاری ادراری تناسلی و درمان زگیل تناسلی با کرایو

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر ramin پنجشنبه ۷ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام.پیشاپیش نوروز مبارک.دکتر جان من 6 سال پیش متوجه زگیل تناسلیم شدم و پروسه درمانش و عودش و در نهایت درمانش نزدیک 2 سال طول کشید.و در همون زمان و هرگز روی کلاهک و ابتدای مجرا ضایعه ای نداشتم و هرگز در شورتم لکه خونی دیده نشده.حدود 4 ساله هیچ ضایعه ای ندارم و عودی نداشتم اما 2 سال پیش برای اطمینان از ریشه کن شدن ویروس توسط ایمنی بدنم آزمایشه پی سی آر از چند قطره ادرار دادم و با تیپ 51 مثبت شد و 2 سال صبر کردم و دوباره چند روز پیش آزمایشه پی سی آر از نمونه برداری از پوستم دادم و باز هم با تیپ 51 مثبت شد.از طرفی لاقل 3 4 ساله یا شاید خیلی بیشتر و 7 8 ساله که ابتدای ادرارم دوشاخه میشه که اگه دولبه ابتدای مجرا رو با انگشت باز کنم و ولش کنم و ادرار کنم دوشاخه نمیشه.و بعد از ادرا بیشتر اوقات کمی احساس مانده دارم(30 تا 50 سی سی).و این علائم ادراری از وقتی یادمه هست و کمتر یا بیشتر نشده.به نظرت احتمال وجود ضایعه داخل مجرام کمه یا زیاده؟استرس زیادی دارم از طرفی از سیستو و پخش شدن ویروس یا ضآیعه بواسطه سیستو در مجرام میترسم.نمیدونم که چند سانته اول مجرا رو دیدن کافیه یا تا انتها باید دیده بشه و پیشه خودم میگم چون فعلا ویروس در ناحیه تناسلیم هست نکنه سیستو کنم و بدتر ویروس رو وارد مجرا کنم یا داخله مجرا ایجاد ضایعه کنم یا افزایشش بدم.با توجه به تجربه بینهایت شما و معرفی شما از سمته دکتر محرابیان و دکتر جباری به نظرتون با توجه به سوابقم
  1. احتمال وجود ضایعه داخل مجرام زیاده یا احتماله وجود ضایعه داخل مجرام کمه؟
  2.و فقط ویروس فعلا در ناحیه تناسلیم هست ولی ضایعه ای نیست و باید با گذشت زمانه بیشتر ایمنی بدنم ویروس رو ریشه کن کنه؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۴ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)
  2. تصویر کاربر ramin دوشنبه ۴ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)
   پرفسور سیستوسکپی در مطب مجهز به لیزر نیست.و سیستوسکپی در بیمارستان مجهز به لیزر هست.

   1. من الان باید زنگ بزنم و از منشیتون وقته سیستوسکپی در مطب رو بگیرم یا وقته سیستوسکپی در بیمارستان رو بگیرم؟؟

   2.با توجه به تجربیاتتون از زگیل تناسلی و زگیل داخله مجرا و تجربیاتی که از بیمارهاتون بدست آوردید و با توجه به شرایطه بنده و رزومه ای که از خودم توضیح دادم فقط بگید حدستون در مورد من چیه؟آیا احتمال وجود ضایعه داخله مجرام کمه یا زیاده؟
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۵ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)
   بیایید با هم هماهنگ میکنیم
  4. تصویر کاربر ramin سه شنبه ۵ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)
   وقت از منشیتون برای انجام سیستوسکپی در مطب بگیرم؟ یا وقت از منشیتون برای انجام سیستوسکپی در بیمارستان بگیرم؟
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۵ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)
   در خدمتم
  6. تصویر کاربر ramin سه شنبه ۵ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)
   آقای دکتر وقته مطب بگیرم یا وقته بیمارستان؟
  7. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۷ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)
  8. تصویر کاربر ramin پنجشنبه ۷ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)
   سلام.زنگ زدم به منشیتون.میگه وقته چی بدم بهتون؟باید وقته سیستوسکپی در مطب رو بگیرم؟یا باید با منشیتون هماهنگ کنم برای سیستوسکپی در بیمارستان؟
   کدومش؟؟؟؟؟؟
  9. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۷ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)
  10. نمایش سایر 8 پاسخ
 • تصویر کاربر پریا دوشنبه ۴ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر میشه این عکس رو ببینین و بگین ایا ممکنه زگیل باشه؟ خیلی نگران هستم لطفا راهنماییم کنین
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۴ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)
 • تصویر کاربر رضا دوشنبه ۴ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام
  خسته نباشین
  توده ای که در عکس میبینین یه تودهی سفت گنبدی شکل است که با دست میتوانم حرکت دهم حدود 9 سال است که وجود دارد و هیچگونه دردی ندارد
  به نظر شما اگر درمان نشود در آینده خطری خواهد داشت؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۴ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)
 • تصویر کاربر علی دوشنبه ۴ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام رابطه نداشتم و تعدادش ی دونس روی آلتم با توجه به عکس و تعداد زگیله یا تبخال یا .‌..؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۴ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)
 • تصویر کاربر مهدی یکشنبه ۳ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر.
  من 21 سالمه و به مدت یکسال به صورت خیلی افراطی خودارضایی میکردم. به مرور زمان نعوظم ضعیف شد و الان به جایی رسیده که هیچ نعوظی ندارم و فقط با دیدن فیلم سکسی و مالش خیلی زیاد به نعوظ میرسم.
  آیا به حالت قبل برمیگردم؟ راه حل چیست؟
  1. تصویر کاربر مهدی پنجشنبه ۲۹ اسفند ۹۸( 3 ماه پیش)
   در ادامه اینو هم بگم که چند روز قبل میخواستم
   با دوست دخترم رابطه جنسی برقرار کنم اما با اینکه هردوتامون کاملا لخت بودیم و تماس بدنی هم داشتیم اما هر کاری میکردم آلتم به نعوظ نمیرسید. اقای دکتر میل جنسی خیلی داشتم اما هرکار کردم حتی یک ذره هم به نعوظ نرسیدم
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۳ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر ahmad1370 یکشنبه ۳ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  اقای دکتر سلام ببخشید بنده مجرد هستم
  حدود 3 بسته اموکسی سیلین مصرف کردم. چند روزی است که بر دهانه الت خود یک زخم قرمز مشاهده میکنم. منظورم درست محل اتصال الت و کلاهک ان میباشد. که شک خودم قارچ هست امکانش هست بنده رو راهنمایی بفرمایید چون اصلا نمیتونم بابت این دکتر برم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)
   شبیه تب خال است
  2. تصویر کاربر ahmad1370 شنبه ۲ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)
   ببخشید باید چیکار کنم
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۳ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)
   ازمایش دهید
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر amingravnd شنبه ۲ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام جناب دکتر.من 28سالمه مجرد هستم قبلا نیاز جنسیم خیلی خیلی زیاد بود.سه سال پیش یک بار خود ارضایی کردم بعد این کار به طور ناگهانی ناتوانی جنسی شدید گرفتم بطوریکه تا چند ماه نعوض نداشتم وکاهش شدید میل جنسی داشتم به طوری که اصلا نمیتونستم نزدیکی بکنم ولی بعد 4ماه به طور ناگهانی خوب خوب شدم مثل بار اولم شدم بدون هیچ مشکلی ولی بازم بعد گذشت یک هفته ناتوانی جنسی برگشت بدون اینکه خودم ارضایی کنم واین روند بازهم نزدیک 5ماه طول کشید وبازم به طور ناگهانی ناتوانیم از بین رفت واسه تقریبا یک هفته .ولی بعد یک هفته باز هم ناتوانی جنسی گرفتم الان نزدیک سه سال نیاز جنسیم خیلی کم شده به خاطر همون خودارضایی سه سال پیش لطفا کمکم کنید خیلی خیلی کم تحریک میشم میل جنسیم به شدت کاهش پیدا کرده ونعوضم خیلی خوب نیست.البته میتونم سکس بکنم 20روز یک بارچن بارم رفتم دکترازم آزمایش گرفت میگفت هیچ مشکلی نداری رو خدا کمکم کنید دکتر من قبلا بیست روز یکبار خود ارضایی داشتم والان نزدیک یک ساله 20روز یکبار سکس دارم واصن خود ارضایی نمیکنم.
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)
   عارضه خود ارضایی است با ترک وورزش ونشاط بهتر میشوید
 • تصویر کاربر مهدی یکشنبه ۳ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام و خسته نباشید خدمت آقای دکتر
  من یک ماهی میشه که روی پوست الت تناسلیم دقیقا میشه گفت وسط سمت چپ میخارید بعد از چند وقت پوستش پوسته پوسته میشد و کنده میشد و زیر پوست صورتی پر رنگ بود اندازه یه دایره که که سوزش هم داره. چند باری هم با پنبه و سرکه سفید زدم که خیلی می سوزوندش. لطفا راهنماییم کنید.
  سپاس الان به اندازه یه سکه صورتی رنگه.
  1. تصویر کاربر مهدی جمعه ۲۳ اسفند ۹۸( 3 ماه پیش)
   چرا پاسخ رو نمیتونم ببینم.
  2. تصویر کاربر مهدی جمعه ۲۳ اسفند ۹۸( 3 ماه پیش)
   لطفأ راهنمایی کنید پاسخ را چطوری میتونم ببینم.
  3. تصویر کاربر مهدی چهارشنبه ۲۸ اسفند ۹۸( 3 ماه پیش)
   چرا جواب سوال منو نمیدین ۴ روزه گذشته. مبلغ ۱۰ هزار تومن گرفتین و دیگه جواب ندادین. باید ظرف ۴۸ ساعت جواب میدادین آقای دکتر .
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)
   شبیه حساسیت است پماد تریامسینولون هر ۱۲ساعت بمالید
  5. تصویر کاربر مهدی شنبه ۲ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)
   سپاس از شما.
  6. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۳ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)
  7. نمایش سایر 5 پاسخ
 • تصویر کاربر سیروس یکشنبه ۳ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر وقت بخیر، پسری هستم 29ساله یک سال پیش رابطه محافظت نشده داشتم ، بعد گذشت 3ماه از رابطه روی بدنه آلت تناسلی چن تا جوش زد رفتم دکتر ازمایش دادم hsvبرای همیشه در خونم بود 28بعد ویرابکس و پماد کامترین مصرف کردم جوش روی آلت از بین رفت ولی در حال حاضر پشت التم جوش ریز بسیار میزنه و کم رنگ پر رنگ میشن زود خوب میشه ولی دوباره در میاد و در ناحیه مقعدم هم یکه زائده بوجود آمده که نمیدونم چی هستند ، ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  1. تصویر کاربر سیروس جمعه ۲۳ اسفند ۹۸( 3 ماه پیش)
   سلام آقای دکتر عکس هم ارسال کردم براتون ، من شهرستان هستم اگه امکانش هست راه درمانش رو بفرمایید با تشکر
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)
   از نظر من زگیل نیست
  3. تصویر کاربر سیروس شنبه ۲ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)
   معذرت آقای دکتر پس چی هست هم پشت آلت و هم زائده مقعد از بین نمیرن!
  4. تصویر کاربر سیروس شنبه ۲ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)
   معذرت آقای دکتر دوباره مزاحم میشم، اخه جوش پشت آلت و زائده مقعد از بین نمیرن پس چی هستن؟
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۳ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)
   شک دارید ازمایش دهید
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
 • تصویر کاربر سعید شنبه ۲ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر ممنونم که به سوالات پاسخ می دهید، من حدود 15 سال پیش به مدت چند ماه با فردی رابطه داشتم الان حدودا 3 ماهه زائده هایی شبیه به زگیل دارم ، با توجه به ابنکه هم بنده و هم پارتنرم برای اولین بار رابطه داشتیم و ایشان علائمی مبنی بر زگیل هنوز هم ندارد(پزشک زنان معاینه کردند) می خواستم ببینم تصاویری که ارسال میکنم ایا زگیل هست یا خیر؟ بنده پیش متخصص هم رفتم و ازمایش hpv دادم که جواب منفی بود و دکتر گفتند به احتمال زیاد زگیل است اما قطعی نیست. سوال بعدی اینکه در صورت برقراری رابطه دهانی، تحت هر شرایطی به دهان منتقل می شود؟ ایا راهی هست که به دهان منتقل نشود؟ و با توجه به شیوع کرونا،درمان خانگی با سیر انجام دهم یا خیر؟ و سوال اخر آیا امیدی هست که ویروس زگیل تناسلی خفیف به مرور زمان از بین برود؟
  پیشاپیش از لطف شما ممنونم.
  1. تصویر کاربر سعید جمعه ۲۳ اسفند ۹۸( 3 ماه پیش)
   ببخشید اقای دکتر ۱/۵ سال درست است
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲ فروردین ۹۹( 3 ماه پیش)
   فعلا نیاز به درمانی نیست
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
درحال دریافت اطلاعات
ممکن است شما دوست داشته باشید
پرسش از دکتر