بهترین درمان زگیل تناسلی مردان

بسیاری از من می پرسند که بهترین روش درمان زگیل تناسلی مردان چیست؟ برای پاسخ به این سوال پیشنهاد می کنم فیلم درمان زگیل تناسلی با کرایو را به همراه توضیحات اینجانب مشاهده نمایید.

تجربیات بیماران زگیل تناسلی

امروز برای شما داستانی در مورد یکی از بیمارانم با زگیل تناسلی تعریف خواهم کرد. آقایی 25 ساله متاهل که 4 سال پیش ازدواج کرده بود، به طور اتفاقی متوجه خال های گوشتی در ناحیه تناسلی خود می شود ولی با گذر زمان می بیند که تعداد خال ها در حال افزایش است.

گالری عکس زگیل تناسلی

در گالری عکس زیر، عکس زگیل تناسلی مردان شامل زگیل آلتی و زگیل مجرای ادراری آورده شده است. عکس واضح از زگیل تناسلی مردان می تواند به شما در شناخت زگیل تناسلی کمک کند. با این حال برای تشخیص دقیق زیگیل تناسلی بررسی شکل زگیل تناسلی توسط خود فرد کافی نیست و حتما می بایست به متخصص ارولوژی مراجعه کنید.

روش های مختلف درمان زگیل تناسلی در مردان

1- پودوفیلین

پودوفیلین یک ترکیب شیمیایی است که روی محل آلوده مالیده می شود و معمولا برای درمان زگیل تناسلی خفیف به کار می رود ولی تحریکات شیمیایی محل و استفاده طولانی مدت آن برای درمان زگیل تناسلی که باید به مدت یک ماه تا سه ماه مالیده شود، استفاده از آن را محدود کرده است.

2- درمان زگیل تناسلی با لیزر

لیزر باعث تبخیر و پخش زگیل در جاهای سالم می شود و همچنین به علت هزینه بالا، به عنوان خط اول درمان زگیل تناسلی توصیه نمی شود.

3- استفاده از کوتر و جراحی برای برداشتن زگیل تناسلی

گاهی از بین بردن زگیل تناسلی با جراحی انجام می شود. روش های جراحی به علت ماهیت عود کننده زگیل و همچنین تخریب پوست و بد شکل شدن محل سوزانده شده مورد استقبال بیماران نمی باشد. معمولا اگر زگیل تناسلی خیلی بزرگ باشد، جراحی زگیل تناسلی در بیمارستان انجام می شود.

4- پماد ایمی گومید

پماد ایمی گومید که به علت اثر ضعیف آن که از طریق تحریک سیستم ایمنی عمل می کند و خیلی مؤثر در درمان نمی باشد.

5- فریز کردن زگیل تناسلی

امروزه کرایوتراپی به دلایل زیر بهترین، آسانترین، کوتاه ترین و کم عارضه ترین روش درمان زگیل تناسلی آقایان و زنان می باشد:

✅ در یک جلسه و در برخی 5-10 دقیقه همه زگیل های تناسلی را می توان درمان کرد.

✅ باعث پخش زگیل تناسلی نمی شود.

✅ نیاز به تکرار درمانی نیست.

✅ از نظر زیبایی محل پوست آلوده نسبت به روش های دیگر حداقل آسیب بافتی را دارد.

✅ سرپایی و با حداقل درد و تحریک محل نسبت به روش های دیگر می باشد.

و لذا نکات فوق باعث شده است که امروزه درمان زگیل تناسلی مردان با کرایوتراپی به عنوان خط اول درمان زگیل تناسلی در بسیاری از مراکز درمانی مورد استفاده قرار گیرد. هزینه درمان زگیل تناسلی مردان بر اساس تعداد و محل ایجاد زگیل متغیر است.

HPV چیست؟

HPV مخفف و معادل انگلیسی ویروس پاپیلومای انسانی است. این ویروس رایج ترین عفونت منتقل شونده جنسی می باشد. HPV معمولا آسیب رسان نبوده و خود به خود از بین می رود. با این حال، انواعی از آن وجود دارند که می توانند به ایجاد سرطان یا زگیل های تناسلی منجر شوند.

ویروس HPV بیش از 200 نوع داشته که در حدود 40 نوع از این موارد توانایی آلوده کردن نواحی تناسلی، دهان و گلو را دارند. از جمله نواحی تناسلی می توان به فرج، واژن، دهانه رحم، درون و اطراف مقعد، آلت تناسلی مردانه و کیسه بیضه اشاره کرد. این انواع HPV طی تماس جنسی منتقل می شوند. دیگر انواع ویروس HPV زگیل هایی کف دست و پا را ایجاد کرده و از طریق تماس جنسی منتقل نمی شوند.

اغلب زگیل های تناسلی توسط انواع 6 و 11 ویروس HPV ایجاد می شوند. زگیل ها با اینکه آزار دهنده هستند اما در دسته انواع کم خطر عفونت HPV قرار می گیرند؛ زیرا سبب ایجاد سرطان یا دیگر مشکلات جدی سلامتی نمی شوند.

با اینکه انواع فراوانی از ویروس HPV قادر به ایجاد سرطان هستند اما اغلب موارد سرطان توسط دو نوع 16 و 18 به وجود می آیند. به این دو مورد انواع پر خطر HPV گفته می شود. سرطان دهانه رحم در اکثر موارد به ویروس HPV ارتباط داده می شود. با این حال، این ویروس توانایی سرطان زایی در نواحی فرج، واژن، آلت تناسلی مردانه، مقعد، دهان و گلو را دارد. با اینکه HPV هیچ درمانی ندارد اما می توان اقدامات بسیاری را جهت جلوگیری از تاثیرات منفی آن بر سلامتی انجام داد.

تزریق واکسن گارداسیل
تزریق واکسن گارداسیل در زنان و دختران

واکسن هایی وجود دارند که به محافظت در برابر ابتلا به انواعی خاصی از ویروس HPV کمک می کنند. پزشک یا پرستار می توانند زگیل های تناسلی را از بین برند. انواع پر خطر HPV را می توان قبل از سرطانی شدن به آسانی درمان کرد. به همین دلیل انجام متداول آزمون های پاپ اسمیر و HPV بسیار اهمیت دارد. با اینکه کاندوم ها و محافظ های دهانی مصونیت کاملی به فرد ارائه نمی دهند اما می توانند احتمال ابتلا به این ویروس را کاهش دهند.

تفاوت HPV و زگیل تناسلی چیست؟

زگیل های تناسلی زائده های بی خطری هستند که بر روی پوست فرج، واژن، دهانه رحم، آلت تناسلی مردانه، کیسه بیضه یا مقعد پدیدار می شوند. اغلب زگیل های تناسلی توسط دو نوع 6 و 11 ویروس HPV به وجود می آیند. زگیل های تناسلی برآمدگی هایی نرم و گوشتی هستند که گاهی اوقات ظاهری همانند گل کلم دارند. این زگیل ها اغلب بدون درد و قابل درمان بوده و می توان آن ها را همانند زگیل های دست یا پا از بین برد.

از آنجایی که زگیل های تناسلی می توانند ظاهری همانند دیگر زائده های پوستی داشته باشند، تنها پزشک و پرستار توانایی تشخیص و درمان آن ها را دارند. خوشبختانه، زگیل ها خطرناک نبوده و به سرطان منجر نمی شوند. بنابراین، به ویروس های ایجاد کننده زگیل انواع کم خطر HPV گفته می شود.

لازم به ذکر است که این زگیل ها می توانند سبب ناراحتی و تحریک پذیری پوست شده و امکان انتقال ویروس ایجاد کننده آن ها به افراد دیگر نیز وجود دارد. در صورتی که افراد تصور بر ابتلای خود دارند باید هر چه سریع تر آزمایش ابتلا به HPV را انجام دهند.

یک آزمایش ابتلا به HPV برای ناحیه دهانه رحم وجود داشته که برای دیگر نواحی تناسلی کاربرد ندارد. از آنجایی که HPV بسیار رایج بوده و به صورت خود به خود از بین می رود، انجام آزمایش همواره الزامی نیست.

آیا درمان قطعی ویروس اچ پی وی وجود دارد؟

هیچ نوع درمانی برای از بین بردن قطعی ویروس اچ پی وی از بدن وجود ندارد. در واقع روش هایی مانند لیزر زگیل تناسلی و یا کرایوتراپی درمان قطعی hpv محسوب نمی شوند و تنها برای از بین بردن زگیل های تناسلی که بر روی پوست ظاهر شده اند، به کار می روند. در صورتی که پس از درمان، نکات بهداشتی و توصیه های متخصص زگیل تناسلی را رعایت کنید، احتمال عود مجدد زگیل بسیار کمتر می شود.

مدت زمان درمان زگیل تناسلی چقدر هست؟

برای درمان زگیل به چه پزشکی باید مراجعه کرد؟

برای درمان زگیل می توان به متخصص ارولوژی، متخصص زنان و نیز متخصص پوست مراجعه کرد. اما از آنجا که زگیل تناسلی در ناحیه حساس آلت و حتی درون مجرای ادرار رشد می کند، آشنایی متخصص زگیل تناسلی با ناحیه ادراری بسیار مهم است تا بر اثر ناآگاهی و یا تجربه کم؛ مشکلی برای مجرای ادرار یا ناحیه تناسلی ایجاد نشود. از این رو متخصص ارولوژی توانایی بیشتری برای درمان زگیل تناسلی دارد. در انتهای این مقاله فیلم درمان زگیل تناسلی که توسط پروفسور حسین کرمی انجام شده است را می توانید مشاهده نمایید.

درمان زگیل های تناسلی زنانه

زگیل تناسلی در زنان چگونه است؟ زگیل تناسلی در زنان نیز بر روی اندام تناسلی زنان ، مقعد و دهان رشد می کند. متاسفانه اگر زگیل تناسلی زنانه از نوع پرخطر باشد، می تواند منجر به سرطان دهانه رحم شود. برای راحتی شما خانم های عزیز، درمان زگیل تناسلی توسط متخصص زنان در مطب اینجانب انجام می شود.

علت ایجاد زگیل تناسلی در زنان ویروس HPV است که بیشتر از طریق رابطه جنسی با فرد مبتلا به گزیل تناسلی، منتقل می شود.

برخی افراد برای درمان زگیل تناسلی از پماد زگیل تناسلی استفاده می کنند برای آشنایی با بهترین پماد و نحوه ی مصرف آن بر روی پماد برای درمان زگیل تناسلی کلیک کنید.

چگونه زگیل تناسلی میگیریم

ماهیت زگیل تناسلی ویروسی به نام HPV می باشد که این ویروس تیپ های مختلفی دارد که بعلت متنوع بودن آن و از طرفی تمایل سریع به انتقال از طریق جنسی امروزه جوانان زیادی را درگیر کرده است. علت انتقال و انتشار ویروس زگیل تناسلی مردان عدم آگاهی افراد و از طرفی رابطه جنسی با فرد آلوده می باشد.

تنها یک تماس جنسی جهت انتقال این ویروس از مرد به زن یا از زن به مرد کافی است. بعلت تمایل سریع این ویروس به انتشار حتماً استفاده از کاندوم نیز حالت پیشگیری نداشته و لذا کاندوم فقط قسمت پوشاننده آن را محافظت می کند و بیضه ها و ناحیه عانه در هنگام نزدیکی با فرد مبتلا علیرغم استفاده از کاندوم آلوده به ویروس می شود.

مراقبت بعد از کرایو

توصیه های قبل وبعد از فریز وکرایو درمانی:

١-قبل از کرایو شما پماد بی حس کننده به زگیل ها می زنید تا آن ها را بی حس کند.

٢-بهتر است جهت رویت همه زگیل ها موهای منطقه با کرم های موبر ٢۴ ساعت قبل پاکسازی شود.

٣-زمان کرایو بسته به تعداد زگیل می باشد، ولی به طور متوسط کمتر از ۵دقیقه طول می کشد.

۴-بعد از کرایو سوزش مختصر قابل تحمل خواهید داشت که بلافاصله ازبین می رود.

۵-بعد از کرایو تراپی هر ١٢ ساعت پماد التیام دهنده باید به محل مالیده شود.

6-می توانید استحمام کنید ومنطقه را با صابون بشورید.

7-بهتر است تا التیام زخم ها موقع نزدیکی از کاندوم استفاده شود.

8-در طول یک هفته زگیلهای کرایو شده سیاه رنگ شده و میریزند از کندن آنها اجتناب نمایید.

9-جهت جلوگیری از عود زگیل از تیغ جهت اصلاح استفاده نکنید.

10-استفاده از حرارت درمانی شامل لیزر وسوزاندن زگیل باعث پخش زگیل به مناطق سالم می شود ولذا بهترین درمان زگیل بر اساس مکتب های معتبر پزشکی دنیا کرایوتراپی است مواظب تبلیغ های دروغین باشید.

11-بعد ازیک هفته از شروع کرایو درمانی جهت بررسی درصد موفقیت باید جهت ویزیت مراجعه نمایید.

خطرات زگیل مردان چیست؟

⚠ برخی از انواع سی و چندگانه ویروس HPV که با سرطان های ناحیه تناسلی در ارتباط هستند می توانند منجر به سرطان مقعد یا آلت تناسلی در مردان شوند. هر دوی این سرطان ها نادر هستند. در افرادی که سیستم ایمنی سالمی دارند حتی از این میزان نیز کمیاب تر است.

⚠ مردانی که به ویروس HIV (ویروس ایدز) مبتلا هستند نیز احتمال بالا تری جهت ابتلا به این سرطان دارند. دیگر انواع ویروس HPV به ندرت در مردان، سرطان ایجاد می کنند اما با این حال آن ها سبب ایجاد زگیل های تناسلی می شوند. در هر برهه ای از زمان، حدود 1 درصد مردان فعال از نظر جنسی در آمریکا به زگیل تناسلی ابتلا خواهند داشت.

⚠ اغلب سرطان هایی که در پشت حلق یافت می شوند از جمله قاعده زبان و لوزه ها با HPV مرتبط هستند. در واقع، این ها شایع ترین سرطان های مرتبط با HPV هستند که در مردان یافت می شوند. هر ساله بیش از 13 هزار مورد جدید در مردان تشخیص داده می شود.

⚠ بعد از ابتلای فرد به ویروس زگیل تناسلی متأسفانه برای همیشه فرد به عنوان ناقل بیماری زگیل تناسلی می باشد و هر تماس جنسی فرد با افراد سالم باعث آلودگی آنها می شود. شدت آلودگی فرد بسته به نوع ویروس فرق می کند. در شکل های زیر نمونه هایی از ابتلاء به زگیل تناسلی مردان را که از مراجعین به اینجانب گرفته شده است مشاهده می کنید .

خیلی از بیماران از نقش واکسن HPV سوال می کنند که در اینجا لازم می دانم از شما دعوت کنم تا مقاله واکسن زگیل تناسلی را مطالعه کنید.

پیشگیری از زگیل تناسلی در مردان و زنان

1- پیشگیری بهتر از درمان است، سعی کنید از رفتارهای پرخطر جنسی اجتناب نمایید تا آلوده به ویروس HPV نشوید.

2- استفاده از کاندوم باعث جلوگیری از ابتلا به ویروس زگیل تناسلی نمی شود.

3- واکسن فقط برای افراد غیر مبتلا توصیه می گردد پس از ابتلا به زگیل تناسلی تزریق واکسن گارداسیل برای درمان زگیل تناسلی بی فایده است.

4- در صورت مشاهده هر گونه برجستگی پوستی گوشتی در ناحیه تناسلی مخصوصاً بعد از رفتار پرخطر جنسی به دکتر مراجعه کنید.

5- تزریق واکسن قبل از ازدواج مخصوصا ًبه دختر خانم ها در جهت جلوگیری از آلودگی به ویروس HPV کمک کننده است.

6- از دستکاری و کندن هر گونه ضایعه پوستی آلت تناسلی بدون معاینه پزشک خودداری کنید.

7- در صورت ابتلا به ویروس تناسلی جهت اصلاح موی منطقه آلت تناسلی به هیچ وجه از تیغ استفاده نکنید چرا که باعث منتشر شدن زگیل ها می گردد. استفاده از موبر های شیمیایی و ماشین بهترین روش دفع موهای زائد منطقه تناسلی است.

جهت اخذ نوبت با شماره تماس مطب 021226642744 تماس بگیرید.

دکتر حسین کرمی متخصص جراحی کلیه ، مجاری ادراری تناسلی و درمان زگیل تناسلی با کرایو

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر شهروز دوشنبه ۱۳ آبان ۹۸( 1 هفته پیش) مشاهده پرسش
  باسلام وخسته نباشید
  من پسر 25 ساله مجرد هستم،
  خواهشا کمکم کنید ،،متاسفانه مدت زیادی عادت داشتم که از طریق چت کردن سکسی در چت روم ها با افراد مختلف یا صحبت کردن درباره مسایل جنسی در چت روم ها خودم رو ارضا کنم و ساعات زیادی رو پشت کامپیوترم به این کار اختصاص میدادم ،این چت کردن ها معمولا با خودارضایی هم همراه بود،ولی الان دیگه خدا را شکر این کار رو ترک کردم. ولی از آنجایی که من دچار وسواس فکری هم هستم، گاهی اوقات افکار آزار دهنده ای هم سراغم می آید مثلا امروز یک شعر طنزگونه شنیدم که به شدت من رو به هم ریخت به حدی که الان از فکر کردن دارم دیوونه میشم این شعر این بود:
  یکی از بزرگان حکایت کند / اگر یک نفر نیمه شب چت کند
  و با فرد بیگانه صحبت کند/ و کم کم به چت کردن عادت کند
  و یک ساعتش را سه ساعت کند/ و هر شب به فردی محبت کند
  به افراد قبلی خیانت کند/ و با بی خیالی جنایت کند
  نه حد و حدودی رعایت کند/ و اچ آی وی خویش مثبت کند
  و این قصه را پر حرارت کند/ برای رفیقش روایت کند
  چنانکه رفیقش حسادت کند/ و او هم رود نیمه شب چت کند و....
  دارم دیوونه میشم ،یعنی آدم با چت کردن سکسی ممکنه ایدز یا اچ آی وی بگیره؟؟؟
  آقای دکتر گاهی اوقات توی این چت کردن ها عکس خودم و مخاطبم هم از طریق چت رد و بدل میشد یا گاهی با وبکم بدن همدیگر رو نشون میدادیم، یعنی ویروس ایدز و اچ ای وی و زگیل تناسلی ممکنه از این راه منتقل بشه؟؟؟ مثلا اگر یکی از طرفین چت بیماری ایدز داشته باشه ممکنه منتقل بشه؟؟؟؟خواهشا کمکم کنید دارم از فکر کردن دیوونه میشم.
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۲۴ مهر ۹۶( 2 سال پیش)
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۳ آبان ۹۸( 1 هفته پیش)

   سلام بیماری هایی مثل ایدز و یا زگیل تناسلی از طریق چت انتقال داده نمی شوند. مثلا تنها راه انتقال زگیل تناسلی در مردان و زنان ارتباط جنسی است. پیشنهاد می کنم حتما عکس ها و فیلم مقاله ی زیر را نگاه کنید تا درک بهتری نسبت به بیماری های جنسی داشته باشید:

   https://drkarami.com/2141

  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر ashkan سه شنبه ۳۰ تیر ۹۴( 4 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر.24 ساله هستم.من زمان کودکی فتق کشاله ی ران داشتم.موقعی که جیغ میزدم در بچگی کناره شکمم باد میکرده...اما به توصیه ی پزشک متخصص کودکان عمل نکردم و الان هم هیچ اثری از فتق نیست.سونو انجام دادم هیچ مشکلی نبوده تا جایی که یادم میاد در این 20 ساله اخیر حتی یک بار هم برامدگی به وجود نیامده در کنار کشاله ی رانم.همچین چیزی از نظر علمی شدنیه؟(چون همه جا میخوندم که فتق تنها درمانش عمله)
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۳۰ تیر ۹۴( 4 سال پیش)
   باید معاینه شوید
 • تصویر کاربر حامدریگی یکشنبه ۷ تیر ۹۴( 4 سال پیش) مشاهده پرسش
  باسلام مجددشرمنده فراموش کردم این مواردروبگم بنده 29سال سن دارم 3سالی هست که ازدواج کردم بعدازمشکل زودانزالی ارضاکه بشم خسته میشم وبرای باردوم اصلانمیتونم حس پیداکنم درصورتی که قبلااینجوری نبودم باتشکر
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۷ تیر ۹۴( 4 سال پیش)
   مطلب سایت من را بخوانید
 • تصویر کاربر حسین یکشنبه ۳۱ خرداد ۹۴( 4 سال پیش) مشاهده پرسش
  با عرض سلام بنده چند روز پیش بعلت گرمازدگی و افت فشار به دکتر مراجعه کرده و سرم زدم.از تقریبا از همانروز تا حالا دچار تکرر ادرار شدم .باتوجه به اینکه دیسک کمر هم دارم و مدتيست که از ناحیه کمر به شدت احساس درد دارم آیا ممکن است که تکرر ادار بنده به دلیل ضایعه نخاعی باشد یا اینکه بخاطر مصرف سرم است؟ با تشکر از راهنمایی شما.
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۳۱ خرداد ۹۴( 4 سال پیش)
   باید بررسی شوید
 • تصویر کاربر ح.ا سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۴( 4 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام من حدود 27 سال دارم ./ در هنگام دفع مدفوع اگر به خود فشار بیاورم آبی شبیه منی از من خارج می شود . آیا این مورد ربطی به پروستات دارد و آیا این آب منی است ؟ همچنین انزال زود رس نیز دارم در حدود ۵ دقیقه و همچنین زیاد آب مزی از من خارج می شود .لطفا راهنمایی فرمایید / با تشکر .
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۴( 4 سال پیش)
   طبیعی است
 • تصویر کاربر sara جمعه ۲۸ فروردین ۹۴( 4 سال پیش) مشاهده پرسش
  با سلام
  جناب دکتر من روز 12پیش از خواب بیدار شدم و احساس درد داشتم وقتی لمس کردم متوجه یک جوش زیر پوستی دردناک داخل لبیا مینورا شدم در قسمت پایین. داروخانه به من استفاده از ژل بهداشتی با PH اسیدی و پماد کلوتریمازول و هیدرو کورتیزون تجویز کرد برای از بین بردن جوش. تا قبل از استفاده از این دو پماد و ژل بنده مشکلی نداشتم اما سه روز بعد از آن دچار خارش و سوزش ناحیه خارجی تناسلی و اطراف مقعد شدم البته بیشتر خارش بود تا سوزش. دیروز که به دکتر مراجعه کردم قرص آسیلوویر تجویز کردن. اما به من گفتن که مشکلی نمیتونن تشخیص بدن بدون آزمایش خون. من واقعن ترسیدم . ضمنن من 32سال دارم .
  پیشاپیش ممنون از وقتتون
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۲۸ فروردین ۹۴( 4 سال پیش)
   احتمال بالا هرپس است قرص اسیکلوویر مصرف کنید
 • تصویر کاربر محمد دوشنبه ۱۷ فروردین ۹۴( 4 سال پیش) مشاهده پرسش
  دارای آلت و بیضه های کوچک هستم و 10 سال بچه دار نشدم آیا ممکن است به دلیل کوچکی بیضه باشد
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۷ فروردین ۹۴( 4 سال پیش)
   بله بررسی میخواهد
 • تصویر کاربر مریم دوشنبه ۱۷ فروردین ۹۴( 4 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر,خسته نباشید.من و همسرم مبتلا به زگیل تناسلی هستیم و میخایم ازشهرستان خدمتتون برسیم,ببخشید هزینه فریزهرعدد زگیل چقدر هست؟.سوال دوم اینکه زگیلهای من به صورت لکه های سفید وصاف وگسترده هست که روی تمام قسمتهای الت تناسلیم پخش شده,ایا این لکه های سفید قابل فریز کردنه؟؟؟خیلی ازلحاظ روحی بهم ریختم اقای دکتر
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۷ فروردین ۹۴( 4 سال پیش)
   باید اول ببینم
 • تصویر کاربر احمد دوشنبه ۱۷ فروردین ۹۴( 4 سال پیش) مشاهده پرسش
  با عرض سلام و خسته نباشید
  من و همسرم 1ساله که ازدواج کردیم.هر دو زگیل تیپ 16 داریم و در حال درمانیم.فعلا از راه سوراخ لباس زیر و کاندوم برای جلوگیری از تماس پوستی رابطه داریم که نارضایتی زیادی به همراه داره برامون
  آیا میتونیم این روشو کنار بزاریم و بدون کاندوم رابطه داشته باشیم؟
  متشکر از وقتتون
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۷ فروردین ۹۴( 4 سال پیش)
   بله
 • تصویر کاربر Ehsan چهارشنبه ۲۰ اسفند ۹۳( 4 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام جناب دكتر
  مدت زيادي است كه روي بيضه ام دو لكه قهوه اي روشن تر از پوستم ديدم كه نه خارش داره نه سوزش و نه پوست ميندازه! ايا زگيل هست ؟
  فقط احساس مي كنم كمي بزرگتر شده !اميدوارم عكس گويا باشه
  ممنونم اگر راهنمايي كنيد
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱۹ اسفند ۹۳( 4 سال پیش)
   مثل قارچ است
  2. تصویر کاربر Ehsan چهارشنبه ۲۰ اسفند ۹۳( 4 سال پیش)
   ممنونم از جوابتون
   پيشنهادي براي درمان داريد دكتر ؟ تشكر
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
درحال دریافت اطلاعات
ممکن است شما دوست داشته باشید
پرسش از دکتر