بهترین درمان زگیل تناسلی مردانه

زگیل تناسلی مردان؛ از طریق رابطه ی جنسی منتقل می شود. علت بوجود آمدن زگیل تناسلی در مردان چیست و برای درمان قطعی زگیل تناسلی چه باید کرد؟

زگیل تناسلی در مردان بیماری است که به دنبال رابطه ی جنسی بوجود می آید کافی ست یکی از طرفین مبتلا به زگیل تناسلی باشد و تمام!

اگر به هر دلیل زمانی برای خواندن مقاله ندارید، می توانید پادکست صوتی زیر را گوش دهید:

چند نوع زگیل تناسلی وجود دارد؟

HPV مخفف و معادل انگلیسی ویروس پاپیلومای انسانی است. این ویروس رایج ترین عفونت منتقل شونده جنسی می باشد. HPV معمولا آسیب رسان نبوده و خود به خود از بین می رود. با این حال، انواعی از آن وجود دارند که می توانند به ایجاد سرطان یا زگیل های تناسلی بدخیم منجر شوند.

بیش از 100 نوع ویروس HPV وجود دارد که 60 نوع آن باعث ایجاد زگیل در ناحیه ی دست و پا و 40 نوع دیگر سبب ایجاد زگیل تناسلی می شوند.

اغلب زگیل های تناسلی توسط انواع 6 و 11 ویروس HPV ایجاد می شوند. زگیل ها با اینکه آزار دهنده هستند اما در دسته انواع کم خطر عفونت HPV قرار می گیرند؛ زیرا سبب ایجاد سرطان یا دیگر مشکلات جدی سلامتی نمی شوند.

زگیل تناسلی گل کلمی

زگیل های گل کلمی در واقع تعداد زیادی زگیل در کنار هم هستند که به شکل یک گل کلم دیده می شوند با این حال برخی اوقات زگیل تناسلی به شکل مسطح و صاف ظاهر می گردند.

برای درمان زگیل تناسلی مردانه چه باید کرد؟

اگر زگیل های تناسلی کوچک باشند، شاید بتوان آنها را با پماد برای درمان زگیل تناسلی مردان درمان کرد. به طور کل سه روش برای درمان زگیل تناسلی مردان پیشنهاد می شود که البته باید توجه داشت که ویروس اصلی زگیل تناسلی با هیچ راهی از بین نمی رود؛ اما در صورت رعایت نکات پزشکی، احتمال عود مجدد آن بسیار کمتر خواهد بود.

که عبارتند از:

1- پودوفیلین

پودوفیلین یکی از درمان های خانگی زگیل تناسلی است که روی محل آلوده مالیده می شود و معمولا برای درمان زگیل تناسلی خفیف به کار می رود ولی تحریکات شیمیایی محل و استفاده طولانی مدت آن برای درمان زگیل تناسلی که باید به مدت یک ماه تا سه ماه مالیده شود، استفاده از آن را محدود کرده است.

2- درمان زگیل تناسلی با لیزر

لیزر باعث تبخیر و پخش زگیل در جاهای سالم می شود و همچنین به علت هزینه بالا، به عنوان خط اول درمان زگیل تناسلی توصیه نمی شود.

3- استفاده از کوتر و جراحی برای برداشتن زگیل تناسلی

گاهی از بین بردن زگیل تناسلی با جراحی انجام می شود. روش های جراحی به علت ماهیت عود کننده زگیل و همچنین تخریب پوست و بد شکل شدن محل سوزانده شده مورد استقبال بیماران نمی باشد. معمولا اگر زگیل تناسلی خیلی بزرگ باشد، جراحی زگیل تناسلی در بیمارستان انجام می شود.

4- پماد ایمی گومید

پماد ایمی گومید که به علت اثر ضعیف آن که از طریق تحریک سیستم ایمنی عمل می کند و خیلی مؤثر در درمان نمی باشد.

5- فریز کردن زگیل تناسلی

امروزه کرایوتراپی به دلایل زیر بهترین، آسانترین، کوتاه ترین و کم عارضه ترین روش درمان زگیل تناسلی آقایان و زنان می باشد

✅ در یک جلسه و در برخی 5-10 دقیقه همه زگیل های تناسلی را می توان درمان کرد.

✅ باعث پخش زگیل تناسلی نمی شود.

✅ نیاز به تکرار درمانی نیست.

✅ از نظر زیبایی محل پوست آلوده نسبت به روش های دیگر حداقل آسیب بافتی را دارد.

✅ سرپایی و با حداقل درد و تحریک محل نسبت به روش های دیگر می باشد.

و لذا نکات فوق باعث شده است که امروزه درمان زگیل تناسلی در مردان با کرایوتراپی به عنوان خط اول درمان زگیل تناسلی در بسیاری از مراکز درمانی مورد استفاده قرار گیرد. هزینه درمان زگیل تناسلی مردان بر اساس تعداد و محل ایجاد زگیل متغیر است.

کندن زگیل

کندن زگیل تناسلی با نخ یا هر چیز دیگری، جز پخش شدن بیشتر ویروس به سایر نواحی توسط زخم شدن و انتشار خون به اطراف، نتیجه ای نخواهد داشت!

آیا زگیل تناسلی در مردان کشنده است؟

زگیل تناسلی سبب مرگ نمی شود، اما در صورت عدم درمان به شدت مسری بوده و نواحی بیشتری را درگیر می کند.

فراموش نکنید که نوع خطرناک زگیل تناسلی می تواند سبب ایجاد سرطان گوارشی و یا سرطان دهانه ی رحم در خانم ها شود!

زگیل تناسلی مردانه بدخیم

دو نوع زگیل تناسلی 16 و 18 سبب ایجاد سرطان دستگاه گوارش و  دهانه ی رحم می شوند اما اغلب زگیل های تناسلی توسط انواع 6 و 11 ایجاد می شوند که در دسته انواع کم خطر عفونت HPV قرار می گیرند. پس شاید فقط بتوان دو نوع 16 و 18 را به عنوان زگیل تناسلی بدخیم شناخت.

بر اساس مطالعات مرکز پیشگیری و کنترل بیماری ها در آمریکا CDC سرطان های مرتبط با اچ پی وی شایع نیستند، با این حال شانس ابتلا به سرطان زگیل تناسلی در برخی مردان بیشتر است:

1- مردانی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند از جمله افراد مبتلا به بیماری ایدز!

مردانی که به ویروس HIV (ویروس ایدز) مبتلا هستند نیز احتمال بالا تری جهت ابتلا به این سرطان دارند. دیگر انواع ویروس HPV به ندرت در مردان، سرطان ایجاد می کنند اما با این حال آن ها سبب ایجاد زگیل های تناسلی می شوند. در هر برهه ای از زمان، حدود 1 درصد مردان فعال از نظر جنسی در آمریکا به زگیل تناسلی ابتلا خواهند داشت.

2- مردانی که رابطه جنسی مقعدی بیشتری دارند. در این افراد احتمال ابتلا به سرطان مقعد بالاتر است.

برخی از انواع سی و چندگانه ویروس HPV که با سرطان های ناحیه تناسلی در ارتباط هستند می توانند منجر به سرطان مقعد یا آلت تناسلی در مردان شوند. هر دوی این سرطان ها نادر هستند. در افرادی که سیستم ایمنی سالمی دارند حتی از این میزان نیز کمیاب تر است.

فراموش نکنید که:

⚠ اغلب سرطان هایی که در پشت حلق یافت می شوند از جمله قاعده زبان و لوزه ها با HPV مرتبط هستند. در واقع، این ها شایع ترین سرطان های مرتبط با HPV هستند که در مردان یافت می شوند. هر ساله بیش از 13 هزار مورد جدید در مردان تشخیص داده می شود.

⚠ بعد از ابتلای فرد به ویروس زگیل تناسلی متأسفانه برای همیشه فرد به عنوان ناقل بیماری زگیل تناسلی می باشد و هر تماس جنسی فرد با افراد سالم باعث آلودگی آنها می شود. شدت آلودگی فرد بسته به نوع ویروس فرق می کند. در شکل های زیر نمونه هایی از ابتلاء به زگیل تناسلی مردان را که از مراجعین به اینجانب گرفته شده است مشاهده می کنید .

خیلی از بیماران از نقش واکسن HPV سوال می کنند که در اینجا لازم می دانم از شما دعوت کنم تا مقاله واکسن زگیل تناسلی را مطالعه کنید.

گالری عکس زگیل تناسلی

در ادامه عکس واضح از زگیل تناسلی مردان شامل زگیل آلتی، زگیل مجرای ادراری و زگیل بیضه آورده شده است. عکس زگیل تناسلی مردان می تواند به شما در شناخت زگیل تناسلی کمک کند. با این حال برای تشخیص دقیق زیگیل تناسلی بررسی شکل زگیل تناسلی توسط خود فرد کافی نیست و حتما می بایست به متخصص ارولوژی مراجعه کنید.

مراقبت بعد از کرایو زگیل تناسلی

توصیه های قبل وبعد از فریز وکرایو درمانی:

١-قبل از کرایو شما پماد بی حس کننده به زگیل ها می زنید تا آن ها را بی حس کند.

٢-بهتر است جهت رویت همه زگیل ها موهای منطقه با کرم های موبر ٢۴ ساعت قبل پاکسازی شود.

٣-زمان کرایو بسته به تعداد زگیل می باشد، ولی به طور متوسط کمتر از ۵دقیقه طول می کشد.

۴-بعد از کرایو سوزش مختصر قابل تحمل خواهید داشت که بلافاصله ازبین می رود.

۵-بعد از کرایو تراپی هر ١٢ ساعت پماد التیام دهنده باید به محل مالیده شود.

6-می توانید استحمام کنید ومنطقه را با صابون بشورید.

7-بهتر است تا التیام زخم ها موقع نزدیکی از کاندوم استفاده شود.

8-در طول یک هفته زگیلهای کرایو شده سیاه رنگ شده و میریزند از کندن آنها اجتناب نمایید.

9-جهت جلوگیری از عود زگیل از تیغ جهت اصلاح استفاده نکنید.

10-استفاده از حرارت درمانی شامل لیزر وسوزاندن زگیل باعث پخش زگیل به مناطق سالم می شود ولذا بهترین درمان زگیل بر اساس مکتب های معتبر پزشکی دنیا کرایوتراپی است مواظب تبلیغ های دروغین باشید.

11-بعد ازیک هفته از شروع کرایو درمانی جهت بررسی درصد موفقیت باید جهت ویزیت مراجعه نمایید.

تجربیات بیماران زگیل تناسلی

امروز برای شما داستانی در مورد یکی از بیمارانم با زگیل تناسلی تعریف خواهم کرد. آقایی 25 ساله متاهل که 4 سال پیش ازدواج کرده بود، به طور اتفاقی متوجه خال های گوشتی در ناحیه تناسلی خود می شود ولی با گذر زمان می بیند که تعداد خال ها در حال افزایش است.

تفاوت HPV و زگیل تناسلی چیست؟

زگیل تناسلی در مردان زائده های بی خطری هستند که بر روی پوست فرج، واژن، دهانه رحم، آلت تناسلی مردانه، کیسه بیضه یا مقعد پدیدار می شوند. اغلب زگیل های تناسلی توسط دو نوع 6 و 11 ویروس HPV به وجود می آیند. زگیل های تناسلی برآمدگی هایی نرم و گوشتی هستند که گاهی اوقات ظاهری همانند گل کلم دارند. این زگیل ها اغلب بدون درد و قابل درمان بوده و می توان آن ها را همانند زگیل های دست یا پا از بین برد.

از آنجایی که زگیل های تناسلی می توانند ظاهری همانند دیگر زائده های پوستی داشته باشند، تنها پزشک و پرستار توانایی تشخیص و درمان آن ها را دارند. خوشبختانه، زگیل ها خطرناک نبوده و به سرطان منجر نمی شوند. بنابراین، به ویروس های ایجاد کننده زگیل انواع کم خطر HPV گفته می شود.

لازم به ذکر است که این زگیل ها می توانند سبب ناراحتی و تحریک پذیری پوست شده و امکان انتقال ویروس ایجاد کننده آن ها به افراد دیگر نیز وجود دارد. در صورتی که افراد تصور بر ابتلای خود دارند باید هر چه سریع تر آزمایش ابتلا به HPV را انجام دهند.

یک آزمایش ابتلا به HPV برای ناحیه دهانه رحم وجود داشته که برای دیگر نواحی تناسلی کاربرد ندارد. از آنجایی که HPV بسیار رایج بوده و به صورت خود به خود از بین می رود، انجام آزمایش همواره الزامی نیست.

آیا درمان صد در صد زگیل وجود دارد؟

هیچ نوع درمانی برای از بین بردن قطعی ویروس اچ پی وی از بدن وجود ندارد. در واقع روش هایی مانند لیزر زگیل تناسلی و یا کرایوتراپی درمان قطعی hpv محسوب نمی شوند و تنها برای از بین بردن زگیل های تناسلی که بر روی پوست ظاهر شده اند، به کار می روند. در صورتی که پس از درمان، نکات بهداشتی و توصیه های متخصص زگیل تناسلی را رعایت کنید، احتمال عود مجدد زگیل بسیار کمتر می شود.

مدت زمان درمان زگیل تناسلی چقدر هست؟

برای درمان زگیل به چه پزشکی باید مراجعه کرد؟

برای درمان زگیل می توان به متخصص ارولوژی، متخصص زنان و نیز متخصص پوست مراجعه کرد. اما از آنجا که زگیل تناسلی در ناحیه حساس آلت و حتی درون مجرای ادرار رشد می کند، آشنایی متخصص زگیل تناسلی با ناحیه ادراری بسیار مهم است تا بر اثر ناآگاهی و یا تجربه کم؛ مشکلی برای مجرای ادرار یا ناحیه تناسلی ایجاد نشود. از این رو متخصص ارولوژی توانایی بیشتری برای درمان زگیل تناسلی دارد. در انتهای این مقاله فیلم درمان زگیل تناسلی که توسط پروفسور حسین کرمی انجام شده است را می توانید مشاهده نمایید.

درمان زگیل های تناسلی زنانه

زگیل تناسلی در زنان چگونه است؟ زگیل تناسلی در دختر مجرد و یا زنان نیز بر روی اندام تناسلی، مقعد و دهان رشد می کند. متاسفانه اگر زگیل تناسلی زنانه از نوع پرخطر باشد، می تواند منجر به سرطان دهانه رحم شود. برای راحتی شما خانم های عزیز، درمان زگیل تناسلی توسط متخصص زنان در مطب اینجانب انجام می شود.

علت ایجاد زگیل تناسلی در زنان ویروس HPV است که بیشتر از طریق رابطه جنسی با فرد مبتلا به گزیل تناسلی، منتقل می شود.

برخی افراد برای درمان زگیل تناسلی از پماد زگیل تناسلی استفاده می کنند برای آشنایی با بهترین پماد و نحوه ی مصرف آن بر روی پماد برای درمان زگیل تناسلی کلیک کنید.

علت بوجود آمدن زگیل تناسلی در مردان

ماهیت زگیل تناسلی آقایان ویروسی به نام HPV می باشد که این ویروس تیپ های مختلفی دارد که بعلت متنوع بودن آن و از طرفی تمایل سریع به انتقال از طریق جنسی امروزه جوانان زیادی را درگیر کرده است. علت انتقال و انتشار ویروس زگیل تناسلی مردان عدم آگاهی افراد و از طرفی رابطه جنسی با فرد آلوده می باشد.

تنها یک تماس جنسی جهت انتقال این ویروس از مرد به زن یا از زن به مرد کافی است. بعلت تمایل سریع این ویروس به انتشار حتماً استفاده از کاندوم نیز حالت پیشگیری نداشته و لذا کاندوم فقط قسمت پوشاننده آن را محافظت می کند و بیضه ها و ناحیه عانه در هنگام نزدیکی با فرد مبتلا علیرغم استفاده از کاندوم آلوده به ویروس می شود.

پیشگیری از زگیل تناسلی در مردان و زنان

1- پیشگیری بهتر از درمان است، سعی کنید از رفتارهای پرخطر جنسی اجتناب نمایید تا آلوده به ویروس HPV نشوید.

2- استفاده از کاندوم باعث جلوگیری از ابتلا به ویروس زگیل تناسلی نمی شود.

3- واکسن فقط برای افراد غیر مبتلا توصیه می گردد پس از ابتلا به زگیل تناسلی تزریق واکسن گارداسیل برای درمان زگیل تناسلی بی فایده است.

4- در صورت مشاهده هر گونه برجستگی پوستی گوشتی در ناحیه تناسلی مخصوصاً بعد از رفتار پرخطر جنسی به دکتر مراجعه کنید.

5- تزریق واکسن قبل از ازدواج مخصوصا ًبه دختر خانم ها در جهت جلوگیری از آلودگی به ویروس HPV کمک کننده است.

6- از دستکاری و کندن هر گونه ضایعه پوستی آلت تناسلی بدون معاینه پزشک خودداری کنید.

7- در صورت ابتلا به ویروس تناسلی جهت اصلاح موی منطقه آلت تناسلی به هیچ وجه از تیغ استفاده نکنید چرا که باعث منتشر شدن زگیل ها می گردد. استفاده از موبر های شیمیایی و ماشین بهترین روش دفع موهای زائد منطقه تناسلی است.

جهت اخذ نوبت با شماره تماس مطب 021226642744 تماس بگیرید.

دکتر حسین کرمی متخصص جراحی کلیه ، مجاری ادراری تناسلی و درمان زگیل تناسلی با کرایو

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

ثبت سوال جدید غیرفعال می‌باشد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر محمداسدزاده پنجشنبه ۲۴ فروردین ۹۶( 3 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام.دکترجسارتاعکس آلتمومیفرستم.ته آلتم دون دون زیرپوستیه واکثراهم روش مودرمیاد.نظرتون چیه
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۲۴ فروردین ۹۶( 3 سال پیش)
   ظاهرا زگيل نيست
 • تصویر کاربر ناشناس پنجشنبه ۲۴ فروردین ۹۶( 3 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر خسته نباشین.
  پدر بنده کنار رانشون یه زگیل قهوه ای هست که از ناحیه کشاله ران خیلی فاصله داره میخواستم بدونم آیا اگه زگیل تناسلی باشه امکانش هست بخاطر استفاده از صابون مشترک و یا وسایل حمام و توالت به بقیه انتقال پیدا کنه؟ چون شنیدم اگه مثلا فرد مبتلا به توالت بره و دستش به اون ناحیه بخوره و شیردستشویی آلوده شه فرد غیرمبتلا هم اگه دست بزنه به شیرآلوده و دستش به ناحیه تناسلی بخوره برای شستشو یا در اثر صابون مشترک لیف مشترک میتونه منتقل شه،آیا درسته؟ خودم هم مجردم و اصلا رابطه جنسی حتی سطحی هم نداشتم اما در ناحیه تناسلی متوجه برآمدگی های ریزی شدم که میترسم زگیل باشه آیا ممکنه آلوده شده باشم؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۳ فروردین ۹۶( 3 سال پیش)
   سلام اگر نداشتيد خيالتان راحت باشد
  2. تصویر کاربر ناشناس چهارشنبه ۲۳ فروردین ۹۶( 3 سال پیش)
   سلام آقای دکتر. ممنونم ازتون
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۲۴ فروردین ۹۶( 3 سال پیش)
   تشكر
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر بی پنجشنبه ۱۷ فروردین ۹۶( 3 سال پیش) مشاهده پرسش
  ایا در سینه مردان هم زگیل تناسلی زده می شود؟ البته زگیل تناسلی در آلت مردانه دیده شده
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۱۷ فروردین ۹۶( 3 سال پیش)
   سلام اينها هم زگيلند بايد كرايو كنيد
 • تصویر کاربر پوریا چهارشنبه ۱۶ فروردین ۹۶( 3 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام من سه ماهیه نزدیک مقعدم زگیل درآوردم اما اصلا تا حالا نمیدونستم زگیل چیه امروز متوجه شدم زگیل داخل مقعدم دراومده نمیدونم چیکار کنم من شهرستان سنندجم لطفا راهنمایی کنید زگیل داخل مقعد چه جوری رفع میشه چیکار کنم کجا برم آزمایشات لازمم انجام دادم کاملا سالم بودم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۴ فروردین ۹۶( 3 سال پیش)
   سلام عكسش را بفرستيد ببينم بايد كرايو كنيد
  2. تصویر کاربر پوریا سه شنبه ۱۵ فروردین ۹۶( 3 سال پیش)
   سلام وقتتو بخیر من یه پسر ۲۳ساله هستم رو‌ماهیچه های مقعدم ۶تا زگیل تقریبا کوچک زده با چه روشی باید برداشته بشه کجا برم برای درمان هزینش چقده امکان داره سایزشون بزرگترم بشه میگن روش کرایو و لیزر اینا به مقعد آسیب میرسونه و باید با نیتروژن مایع درمان بشن آخه دقیقا روی ماهیچه های مقعدم به سمت داخل هستش نظره شما چیه کدوم روش بهتره لطفا راهنمایی کنید ممنونم نمیدونم چطور عکس بدم همش میگه فایل معتبر نیست
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۱۶ فروردین ۹۶( 3 سال پیش)
   بهترين روش كرايو است فيلم من در سايتم را ببينيد در خدمتم٠٢١٢٢٦٤٢٧٤٤ تماس
  4. تصویر کاربر پوریا چهارشنبه ۱۶ فروردین ۹۶( 3 سال پیش)
   عکسهاشو از تلگرام از طریق یه سوال دیگه براتون فرستادم لطفا نگاه کنید مالیدن کرم مدیلن یا موپیروسین روی زگیل ها تا وقت مراجعه حضوری ضرری نداره باعث بخش شدن یا بزرگتر شدن زگیل نمیشه
  5. تصویر کاربر پوریا چهارشنبه ۱۶ فروردین ۹۶( 3 سال پیش)
   P۹۱zn۱۳۶۳۵۴ اینم کد پیگیری اون سوالمه که عکسهارو فرستادم
  6. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۱۶ فروردین ۹۶( 3 سال پیش)
  7. نمایش سایر 5 پاسخ
 • تصویر کاربر بدون شنبه ۱۲ فروردین ۹۶( 3 سال پیش) مشاهده پرسش
  با سلام و خسته نباشید . دکتر من امروز بعد از شیو کردن انتهای ران نزدیک ناحیه ی تناسلی یک برجستکی کوچک مشاهده کردم .. و خارش یا سوزش هم ندارم .. اگر زگیل باشه نوعش خطرناکه ؟ درمان موضعی داره؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱۲ فروردین ۹۶( 3 سال پیش)
   سلام عكسش وا بفرستيد
 • تصویر کاربر علی شنبه ۲۸ اسفند ۹۵( 3 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام جدیدا زگیل هایی در روی التم مشاهده کردم جهت درمان باید چیکار کنم
  1. تصویر کاربر علی پنجشنبه ۲۶ اسفند ۹۵( 3 سال پیش)
   سلام خدمت آقای دکتر
   جدیدا روی افتم چند نقطه پیدا شده که می خواستم بدونم اینها زگیل هستند بانه البته باید بگم در حال زیاد شدن هم هستند عکسها را هم فرستادم با سپاس
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲۸ اسفند ۹۵( 3 سال پیش)
   سلام عزيزم اينها زگيل هستند ١-فيلم كرايو من در اپارات را ببينيد٢-جهت درمان با ٢٢٦٤٢٧٤٤ با منشي خارج از نوبت هماهنگ كنيد
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر پیمان چهارشنبه ۱۸ اسفند ۹۵( 3 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر
  قرار هست با خانمی ازدواج کنم از کجا می تونم مطمین باشم که بیماری هایی از قبیل هرپس یا زگیل تناسلی ندارد؟ تا اونجایی که می دونم آزمایش خون برای هرپس وجود نداره علامت ظاهری هم ندارن ولی با توجه به هشدارهای شما در خصوص سرایت بالای این دو بیماری چطوری می تونم مطمین بشم؟ یک دنیا از پاسختون ممنونم.
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۱۸ اسفند ۹۵( 3 سال پیش)
 • تصویر کاربر مهرانه شنبه ۱۴ اسفند ۹۵( 3 سال پیش) مشاهده پرسش
  با سلام و تشکر ضمن پاسخگویی اقای دکتر من ازتون درباره یک ضایعه روی الت همسرم سوال پرسیدم و گفتم بعد رابطه مقعدی با بنده و عدم کنترل من وبرخورد نجاست ایجاد شد و شما فرمودید تبخال تناسلی است بعد از بهبود انها بعد دو هفته چند عدد دیگر ظاهر شد میخواستم اگر لطف کنید بفرمایید تبخال هستند یا زگیل همسر بنده از رفتن ب دکتر خوداری میکند و شدیدا ناراحت و عصبی هستند ممنون از کمک ها و پاسخگویی شما اقای دکتر
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱۴ اسفند ۹۵( 3 سال پیش)
 • تصویر کاربر فرامرزدرویش دوشنبه ۹ اسفند ۹۵( 3 سال پیش) مشاهده پرسش
  زگیل الت تناسلی
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۹ اسفند ۹۵( 3 سال پیش)
   سلام زگيل واضح هستند فيلم كرايو من در سايتم را ببينيد٢-جهت درمان٢٢٦٤٢٧٤٤ تماس
 • تصویر کاربر مصطفی جمعه ۶ اسفند ۹۵( 3 سال پیش) مشاهده پرسش
  76cl828337شماره پيگيري
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۴ اسفند ۹۵( 3 سال پیش)
  2. تصویر کاربر مصطفی چهارشنبه ۴ اسفند ۹۵( 3 سال پیش)
   با سلام و تشکر فراوان از برسیتان
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۶ اسفند ۹۵( 3 سال پیش)
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
درحال دریافت اطلاعات
ممکن است شما دوست داشته باشید