علت داشتن درد در هنگام انزال در آقایان

تصویر دکترحسین کرمی

دکترحسین کرمی

در این مقاله مطالعه می‌کنید:

انزال دردناک به علایم درد اشاره دارد که به هنگام انزال مرد اتفاق می ‌افتند. این مسئله، مشکل نادر در بین جمعیت مردان نیست.

دلایل متعددی نیز وجود دارند که چرا این اتفاق ممکن است رخ دهد. در برخی از مردان، ممکن است انزال دردناک صرفا حاد باشد و به صورت موقتی اتفاق افتد.

مردان زیادی در مورد مشکل انزال دردناک احساس شرمساری دارند. این چیزی است که می ‌تواند در توانایی ‌های مردان در اتاق خواب اختلال ایجاد کند. گاهی اوقات، ممکن است مردان ترجیح دهند که در آمیزش جنسی شرکت نداشته باشند. این عقیده به منظور کاهش دادن خطر تجربۀ درد در ناحیۀ تناسلی است.

مردان باید اطلاع داشته باشند که درمان‌ هایی در این زمینه موجود هستند. در بسیاری از موارد، درمان نتایج موفقیت ‌آمیزی را به بار خواهد آورد. این اتفاق می ‌تواند به بیماران کمک کند که اعتماد به نفس خود را مجددا در اتاق خواب کسب کنند. همچنین می‌ تواند به تسکین دادن دردی که مرد در زمان انزال تجربه می کند کمک کند.

علائم انزال دردناک

علائم با توجه به شرایط می ‌توانند بین بیماران متفاوت باشند. برخی از مردان نیز متوجه می ‌شوند که علائم به تدریج تغییر می ‌کنند.

گاهی اوقات احتمالا علائم به صورت بسیار رنجش‌آور نباشند. احتمالا درد خفیف باشد و سریعا بعد از انزال از بین برود. مواقع دیگر، امکان دارد عذاب‌آورتر باشد. ممکن است مردان درد شدیدی را به هنگام انزال تجربه کنند. شاید درد می توانست بیشتر نیز طول بکشد.

برخی از علائمی که اغلب توسط مردان گزارش می‌ شوند شامل موارد زیر هستند:

 • درد احتمالا در زمانی که مرد در حال انزال است ایجاد شود. اما به هر حال، برخی اوقات، درد صرفا بلافاصله بعد از اینکه مرد انزال کرده است ایجاد می‌ شود. این می ‌تواند به صورت احساس سوزش شرح داده شود.
 • ممکن است درد، آلت و ناحیۀ اطراف مانند قسمت راست روده و مثانه را تحت تاثیر قرار دهد.
 • برخی از مردان درد را در زمان ادرار کردن بعد از انزال تجربه خواهند کرد. مواردی وجود دارند که درد ممکن است به اندازۀ 24 ساعت باقی بماند به دلیل اینکه مرد انزال کرده است.

علت انزال دردناک در مردان چیست؟

دلیل درد انزال یا انزال دردناک در مردان عبارتند از: 

علت انزال دردناک

1- پروستاتیت و درد در انزال

پروستاتیشت التهاب غدۀ پروستات است که بین مثانه و آلت واقع می شود. احتمالا التهاب حاد (کوتاه مدت) یا مزمن (علائم 6 هفته یا بیشتر طول بکشند) باشد.

شدت علائم متفاوت هستند. علائم پروستاتیت حاد شدیدتر از پروستاتیت مزمن هستند که می‌توانند اذیت‌آور اما تحمل پذیر باشند.

پروستاتیت می تواند عفونی و غیرعفونی باشد. پروستاتیت عفونی با عفونت باکتریایی ایجاد می شود. پروستاتیت غیرعفونی التهاب پروستات بدون هیچ علائمی از عفونت است.

دکتر شما پروستاتیت را بر اساس آزمایش های ادرار و خون تشخیص خواهد داد. ممکن است که پروستاتیت غیرعفونی به خودی خود از بین برود، در حالی که پروستاتیت عفونی باید با آنتی بیوتیک ها درمان شود.

علائم پروستاتیت:

2- سیستیت

سیستیت عفونت مثانه است. اگرچه سیستیت در زنان رایج تر است، می‌تواند در مردان نیز رخ دهد به ویژه در مردانی که در ادرار کردن مشکل دارند (مثل افرادی که پروستات بزرگ‌ شده دارند). عفونت زمانی اتفاق می افتد که باکتری هایی که در داخل مثانه قرار می گیرند وارد بافت مثانه می شوند و موجب التهاب می شوند.

سیستیت با آنتی بیوتیک ها درمان می شود. اگر سیستیت را درمان نشده رها کنید، می تواند منجر به عوارضی مثل عفونت کلیه شود.

علائم سیستیت

آزاد نکردن اسپرم و ماندن اسپرم در بیضه معمولاً بی خطر است، اما به علت آن بستگی دارد. برخی از انواع عملکرد جنسی می توانند باعث مشکل در آزاد کردن اسپرم شوند و منجر به ناباروری گردند.

3- عفونت های منتقل شده به صورت جنسی

انزال دردناک نشانه ای از عفونت های متعدد منتقل شده به صورت جنسی (STI) است. STI های رایج که ممکن است انزال دردناک را موجب شوند عبارتند از:

 • کلامیدیا
 • سوزاک
 • سیفیلیس
 • تریکومونیازیس

STI ها باید توسط پزشک درمان شوند. آزمایش خون یا نمونه ای از مایع از آلت شما تعیین خواهد کرد که شما کدام یکی از این عفونت ها را دارید. STI ها با آنتی بیوتیک ها درمان می شوند. اگر مشخص شود که شما STI دارید، باید به شریکان جنسی خود اجازه دهید که این موضوع را بدانند و آنها را ترغیب کنید که آزمایش دهند.

علائم عفونت های جنسی:

4- تنگی مجرای ادراری و انزال دردناک

تنگی مجرای ادراری زمانی است که زخمی وجود دارد که میزراه را یعنی لوله ای که مثانه را تخلیه می کند، مسدود می کند. این انسداد جریان ادرار را کاهش می دهد و تخلیۀ کامل مثانه را دشوار می کند. به دلیل اینکه مایع منی نیز از میزراه می گذرد، تنگی مجرا می تواند مقداری از مایع منی یا همۀ آن را در زمان ارگاسم مسدود کند و موجب درد شود.

زخم از التهاب در میزراه ایجاد می شود. ممکن است التهاب توسط عفونت (مثل STI)، جراحی قبلی یا در صورتی که چندین سوند ادراری داشته اید، ایجاد شود.

علائم تنگی مجاری ادرار: 

5- اپیدیدیمو-ارکیت

اپیدیدیمیت بیضه

اپیدیدیمو-ارکیت عفونت  است، لوله ای در بیضه که اسپرم ها را ذخیره و حمل می کند. در برخی موارد، بیضه ها نیز تحت تاثیر قرار می گیرند. اپیدیدیمو-ارکیت معمولا از طریق عفونت های باکتریایی (مثل STI ها) یا یک ویروس ایجاد می شود.

علائم این بیماری مشابه علائم پیچش بیضه است که شرایط سختی است که ممکن است نیازمند جراحی باشد. پس سریعا با پزشک خود ملاقات کنید.

دکتر شما سونوگرافی انجام خواهد داد و نمونۀ ادراری برای تایید تشخیص خواهد برداشت. درمان به علت بیماری بستگی دارد. اگر علت بیماری باکتریایی باشد، باید به شما آنتی بیوتیک داده شود. اپیدیدیمو-ارکیت ویروسی احتمالا به خودی خود بهبود یابد. می توانید هر دردی را با داروهای درد بدون نسخه تسکین دهید.

علائم اپیدیدیمو یا همان عفونت بیضه:

6- سیستیت بینابینی (سندرم مثانۀ دردناک)

سیستیت بینابینی (IC) یا سندرم مثانۀ دردناک، شرایط مزمنی است که موجب درد و ناراحتی در مجرای ادراری می‌شود. ممکن است خفیف یا شدید باشد. علت IC ناشناخته است، اگرچه تصور بر این است که این شرایط نوعی اختلال خودایمنی باشد. اغلب در افرادی با فیبرومیالژیا، سندرم  روده تحریک پذیر و سندرم خستگی مزمن اتفاق می افتد. IC در زنان نسبت به مردان رایج تر است اما می تواند برای هر کسی اتفاق بیفتد.

پزشک آزمایش های متعدد شامل آزمایش های خون و ادرار و برخی اوقات سیستوسکوپی انجام خواهد داد که در این آزمایش پزشکان با اسکوپ مثانۀ شما را بررسی می کنند. همچنین احتمالا باید تحت معاینۀ انگشتی مقعدی قرار گیرید.

 در حالی که هیچ درمانی برای IC وجود ندارد، روش‌ هایی برای کنترل علائم وجود دارند. درمان ها شامل تغییرات سبک زندگی، درمان فیزیکی کف لگن، داروی خوراکی، چکانش های مثانه (شستشو های مثانه) یا جراحی هستند.

علائم سیستیت بینابینی

7- مجرای ادراری مسدود شده

مجرای ادراری کانالی است که منی از طریق راه آن از بیضه ها به میرزاه که از آلت آزاد می شود، حرکت می کند. مجرای ادراری می تواند برخی اوقات مسدود شود و موجب درد و کاهش مقدار نرمال انزال شود، اگرچه این اتفاق رایج نیست. انسداد می تواند از جراحی اخیر کشالۀ ران، بیضه های کوچک، التهاب یا زخم ایجاد شود. برای برداشتن انسداد معمولا جراحی مورد نیاز است

علائم مجرای مسدود شده: 

8- برخی از علل احتمالی دیگر درد هنگام انزال

شرایط دیگری که می توانند موجب انزال دردناک شوند عبارتند از:

 • آسیب عصبی از جراحی اخیر فتق
 • عوارض جانبی داروهای مورد استفاده برای درمان افسردگی.
 • علل روانی-اجتماعی مثل سابقۀ اضطراب، اختلال استرس پس از سانحه، یا سوءاستفادۀ جنسی.

تشخیص دردناک بودن انزال

جهت تشخیص ابتد پزشک سوال های زیر را از شما می پرسد:

مراجعه به پزشک

 • چه مدت ارگاسم داشته اید؟
 • ارگاسم شما چقدر طول می کشد؟
 • آیا انزال می کنید یا ارگاسم خشکی دارید؟
 • چه علائم دیگری دارید؟
 • وقتی که ادرار می کنید آیا درد یا احساس سوزش دارید؟
 • ادرار شما نرمال به نظر می رسد؟
 • در حال حاضر هیچ دارویی استفاده می کنید؟
 • تاکنون تحت درمان برای سرطان قرار گرفته اید؟
 • سابقۀ خانوادگی سرطان پروستات وجود دارد؟
 • دیابت دارید؟

سپس آزمایش های زیر را برای شما تجویز می کند:

 • آزمایش های ادرار برای بررسی عفونت
 • آزمایش آنتی ژن ویژۀ پروستات برای ارزیابی مشکلات پروستات شامل سرطان

ممکن است بسته به نتایج، آزمایشات بیشتر مثل آزمایش های خون یا آزمایشات تصویربرداری مورد نیاز باشند.

عوارض انزال دردناک

خود انزال دردناک عوارض احتمالی کمی برای بررسی دارد. این عوارض به طور کلی تغییراتی را در عزت نفس مرد به عنوان نتیجۀ اختلال جنسی شامل می شوند. برخی از مردان متوجه می شوند که انزال دردناک منجر به مشکلاتی در ارتباط آنها می شود.

همچنین حائز اهمیت است که عوامل اصلی را در نظر بگیریم. ممکن است برخی از علل در ورای انزال دردناک موجب عوارضی شوند. ناتوانی از تشخیص و درمان هایپرپلازی خوش خیم پروستات (BPH) ممکن است منجر به علائم ادراری شود. این اتفاق ممکن است خطر عود عفونت های مجرای ادراری را افزایش دهد.

به طور مشابه، مردی با سرطان پروستات نیازمند درمان مناسبی است. زمانی که سرطانی درمان نمی شود، می تواند بدتر شود. سرطان پروستات که به مرحلۀ پیشرفته تری پیش می رود می تواند خطرناک شود.

درمان درد در هنگام انزال

درمان برای انزال دردناک به علت آن بستگی دارد.

معاینه ای با سابقۀ پزشکی کامل شامل سوالاتی در مورد سلامت روانی و ارتباطات مرد باید آغاز شود. دکتر سوالاتی در مورد داروهای فعلی و گذشتۀ مورد استفاده و هر STI جدید یا سابقۀ STI خواهد پرسید. غربالگری جامع STI نیز می تواند سودمند باشد.

در بیشتر موارد، درمان علت اصلی، علائم انزال دردناک را نیز بهبود می بخشد. برخی گزینه های درمانی احتمالا عبارتند از:

 • آنتی بیوتیک هایی برای درمان عفونت پروستات یا STI
 • اگر عامل بد دارو است، دارو را تغییر دهید.
 • جراحی برای درمان سرطان پروستات و مشکلات دیگر پروستات
 • روان درمانی و تغییرات سبک زندگی برای حل کردن مسائل ارتباطی و احساسی

دکتر حسین کرمی متخصص مجاری ادراری و ناحیه تناسلی

4.5/5 - (144 امتیاز)

مشاوره پزشکی

در پایان هر مقاله برای راحتی شما عزیزان، نرم افزار پرسش و پاسخ قرار داده شده است تا به راحتی سوالات خود را با ما در میان بگذارید. از طریق این نرم افزار می توانید پرسش ها و مدارک پزشکی خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.با توجه به تعداد زیاد سوالات پاسخ شما تا 4 روز کاری به صورت پیامک اطلاع رسانی خواهد شد  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر امید دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۲( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 91 مشاهده پرسش
  با سلام
  ۴۴ ساله و مجرد هستم.انزال زیر ۲ دقیقه دارم.میخواستم بپرسم درمان قطعی دارد؟
  لازم به توضیح است با سرچ در اینترنت قرص داپوکستین را تهیه کردم که هم تاثیر اصلا نداشت و هم از لحاظ روانی خیلی اثر بدی داشت.ممنون از راهنماییتان.
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۲۵ اردیبهشت ۲( 1 سال پیش)
   سلام سرترالین ۵۰ به مدت ۳ ماه شبی یک عدد
 • تصویر کاربر علی سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۲( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 102 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر مردی ۵۰ ساله هستم از خوزستان که چند ماهی هست میل جنسیم بسیار کم شده و التم به حال نعوض نمی رسه و اقای دکتر من چند سالی هم دارم قرص اعصاب کاو میپرامین استفاده میکنم لطفا مرا راهنمایی بفرمایید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱۹ اردیبهشت ۲( 1 سال پیش)
   سلام قطعا قرص های اعصاب باعث کاهش میل جنسی میشن تادالافیل ۱۰ دو ساعت قبل رابطه بخورید
 • تصویر کاربر عطا پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۲( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 121 مشاهده پرسش
  سلام‌ وقت بخیر من مشکل در نعوظ برایم ایجاد شده و نمیتوانم‌ نعوض کامل داشته باشم‌به و‌همچنین‌مشکل زود انزالی هم‌دارم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۲( 1 سال پیش)
   سلام چند سالتون هست ؟ متاهل یا مجرد ؟ نعوظ صبحگاهی دارید ؟
  2. تصویر کاربر عطا پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۲( 1 سال پیش)
   سلام ۳۰ سال دارم و بعضی وقت های نعوض صبگاهی‌دارم‌بعضی‌وقت ها خیر ، و اینکه مجرد هستم ، و قبلا این مشکل‌ و‌ ‌نداشتم
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۷ اردیبهشت ۲( 1 سال پیش)
   اخیرا استرس شغلی خانوادگی نداشتید ؟
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر امیر جمعه ۲۵ فروردین ۲( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 93 مشاهده پرسش
  با سلام
  آقای دکتر من هنگام جنوب شدن در خواب و حتی پس از خروج مایع منی ،با درد آلت مواجه میشم و حتی تا ۱ ساعت هم طول میکشه.نه دچار عفونت هستم و سونو گرافی هم طبیعی هستش و تست نوا ر مثانه هم خدمت شما انجام دادم .ممنون میشم راهنمایی کنید.
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۲۵ فروردین ۲( 1 سال پیش)
   سلام اون درد احتقان است و مشکلی نیس
 • تصویر کاربر محمد شنبه ۱۹ فروردین ۲( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 97 مشاهده پرسش
  با سلام
  هنگام انزال درناحیه سمت راست مثانه ، به صورت خطی ، احساس درد داشتم و بعد ازمدتی دچار بی میلی جنسی و اختلال نعوظ هم شدم .دکتر برام سونوگرافی نوشت و در سو نو مشخص شد مثانه ام کامل تخلیه نمیشه اما مشکل دیگه ای در عکس وجود نداشت .پس از مصرف قرص بهتر شدم اما مدتی است که دوباره در همان ناحیه دچار درد شدم ، البته اختلال نعوظ و بی میلی جنسی تا حد زیادی برطرف شد. این درد هنگامی که مدتی دراز بکشم آروم میشه اما به محض نشستن و راه رفتن مجدد درد می گیره و به پایین سمت کشاله ران هم کشیده میشه.
  لطفا راهنمایی نفرمایید. باتشکر
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱۹ فروردین ۲( 1 سال پیش)
   سلام باید از نظر فتق بررسی شوید . یک سونوگرافی ناحیه اینگوینال انجام بشه
 • تصویر کاربر ترابی شنبه ۱۹ فروردین ۲( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 113 مشاهده پرسش
  سلام مجدد.
  پیرو پرسش قبلی بنده و سوالی که از من پرسیدید, سنم ۳۸ و سونو هم نداده ام.
  شماره پیگیری پرسش قبلی بنده: EXOlz292324
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱۹ فروردین ۲( 1 سال پیش)
   سوال قبلی برایم بالا نمی آید . مجدد مطرح کنید یا ادامه همان سوال پاسخ دهید
 • تصویر کاربر حمید یکشنبه ۱۳ فروردین ۲( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 112 مشاهده پرسش
  سلام من حدود 45روزه پیش داخل منی مقداری خون مشاهده کردم که رفتم دکتر ازمایش اسپرم دادم گفتن عفونت دارین . دکتر بهم دارو دادن که دارو هاش کوتیمت سیدال.4ورق
  امپول جنتامایسین 4عدد
  پروترال 4درصد 30عددی
  بهم دادندوروز بعد من مجددا رفتم پیش یک دکتره دیگه ای ایشون ازمایش اسپرم دادن گفتن عفونت داری ایشون هم یکسری دارو دادن گفتن اینا رو بخور
  تاوانکس 500 ...3بسته
  داکسی سیکلین های کلیت 100...30عدد
  که 4تا امپول زدم بهراه پروترال 40 تاامروز مصرف کردم که در حال حاضر4عدد کوتیمت سیدال و1بسته هم پروترال مانده که تمام بشه لازم به ذکر هستش که اقای دکتر من اوایلش علائم خاصی نداشتم ولی الان چند روزی هستش که کشاله رانم یمقدار حالت گرقتی داره و ی مقدار هم فشار اداررم از زمان مصرف دارو ها کم شده حالا خواستم ببینم ممنون میشم راهنمایی کنید 🌹🌹🌹
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۱۳ فروردین ۲( 1 سال پیش)
   سلام همان عفونت مطرح است . هنوز منی خونی است ؟
  2. تصویر کاربر حمید یکشنبه ۱۳ فروردین ۲( 1 سال پیش)
   کمتر شده ولی داخلش دونه های ریزی مثل خاکشیر مانند هستش درضمن ۳۸ساله هم هستم
  3. تصویر کاربر حمید یکشنبه ۱۳ فروردین ۲( 1 سال پیش)
   الان مجدد بردکتر یا لازم نیست باتوجه به اتمام داروهام
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۱۳ فروردین ۲( 1 سال پیش)
   خیر کافی هست مگر علایم مجدد شروع شود
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر میثم پنجشنبه ۱۰ فروردین ۲( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 127 مشاهده پرسش
  چند روزی هست که داخل سر آلت احساس التهاب یا زخم دارم
  سوزش ادرار هم دارم بعد از استبرا که سر آلت را فشار میدهم درد دارم و کمی خونابه بیرون می آید
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۸ فروردین ۲( 1 سال پیش)
   سلام چند سالتون هست ؟ یک ازمایش ادرار و کشت ادرار دهید
  2. تصویر کاربر میثم پنجشنبه ۱۰ فروردین ۲( 1 سال پیش)
   ۴۰ سال دارم
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۱۰ فروردین ۲( 1 سال پیش)
   ازمایش ادرار و کشت ادرار انجام دهید بفرستید
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر محسن دوشنبه ۷ فروردین ۲( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 92 مشاهده پرسش
  سلام ، چند سالی است که ادرارم بصورت دوشاخه ای می باشد و از فشارش کم شده است موقع خوردن قهوه تلخ فشار آن بهتر می‌شود. همچنین در آخرین احتلام احساس درد زیاد در آلت تناسلی داشتم و نعوظ آن قبل از نزدیکی کم شده است خواهشمندم راهنمایی بفرمایید .
  سن :۳۸سال . در آلت کجی ندارم . بیماری قند ندارم .
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۷ فروردین ۲( 1 سال پیش)
   سلام احتمال تنگی مجرا مطرح است بهتر است یک عکس رنگی مجرا RUG کنید
 • تصویر کاربر ....... یکشنبه ۲۸ اسفند ۱( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 101 مشاهده پرسش
  با سلام خدمت اقای دکتر کرمی
  اقای دکتر من از مشکل نعوظ دارم رنج میبرم و به متخصص اورولوژی مراجعه کردم و ایشون به من ۴۰ عدد تادالافیل تجویز کردن تا ۲ هفته روزی ۱ عدد و بعد از ۲ عفته ۱عدد ۳ستاعت قبل از سکس و گفتن اگر دیدی تاثیر نداره ۲تا مصرف کن و بعد از ۲ ماه دوباره دیدم که تاثیر زیادی نداشته روی بدنم دوبارهژ رفتم پیش دکتر گفت برات دوباره ۴۰ تا تجویز میکنم با ۴۰ تا سیتالوپرام .
  من خودم به دکتر درخواست دادم که برام ازمایش تستوسترون هم بنویسه که نوشت و سطح تستوسترون من ۱.۳ بود جواب ازمایش هم کپی کردم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۸ اسفند ۱( 1 سال پیش)
   سلام چند سالتونه ؟ از کی دچار مشکل نعوظ شدین ؟ بیماری زمینه ای دارین ؟ قند بالا ؟ سردرد ؟ افزایش و کاهش وزن ناگهانی ؟ مشکل تیرویید ؟
  2. تصویر کاربر ....... یکشنبه ۲۸ اسفند ۱( 1 سال پیش)
   سلامی مجدد
   من ۲۶ سالمه،من مدام رژیم میگیرم وزن میاد پایین دوباره ول میکنم میره بالا.من فکر میکنم بیشتر از ۵.۶ سال دچار این مشکلم.اقای دکتر اگر راهی داره کمک کنید من تازه ازدواج کردم
  3. تصویر کاربر ....... یکشنبه ۲۸ اسفند ۱( 1 سال پیش)
   اقای دکتر قند بالا هم ندارم.بیماری خاص دیگه ای هم ندارم.سر درد هم ندارم ولی خوابم خیلی کمه طوری که من چند سالی هست بیشتر از ۵.۶ ساعت خواب شب نداشتم چون شغلمم ۲ شیفته.
   شبها من تا ۱ونیم ۲ شب بیدارم فرقی هم نمیکنه شب کاذ باشم با روز کار خوابم‌همین ساعته ،روز کاذ هم بودنی ۵وربع صبح‌بیدار میشم
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۸ اسفند ۱( 1 سال پیش)
   نعوظ صبحگاهی دارید ؟ مسئله اول خیلی از علل اختلال نعوظ روانی است . یعنی فرد به علت شغل سنگین و کار سنگین دچار این مشکل میشه در مورد ازمایش هم باید تکرار بشه و این موارد در نظر گرفته بشه : FBS - TESTOSTERONE TOTAL - HDL -LDL- CHOLESTROL - TRIGLYSERIDE - TSH -CBC این هارو در ازمایشگاه معتبر انجام دهید
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
درحال دریافت اطلاعات

مطالب بیشتری بخوانید

روزای هفته

ساعت مطب

شنبه (مطب نیکان)

14:00 - 19:00

دوشنبه

تعطیل است

سه شنبه (مطب نیکان)

13:00 - 19:00

پنج شنبه (مطب نیکان)

09:00 - 14:00

جستجو

حالب

+54 مطلب

پرسش از دکتر