حجم دهنده الت از واقعیت تا شایعه!!

امروزه مردان جوان زیادی به بنده مراجعه می کنند که از کوچک بودن آلت تناسلی و یا اندازه آن ناراضی بوده و دنبال آمپول بزرگ کننده آلات تناسلی و حجم دهنده الت هستند، اما آیا استفاده از این محصولات می تواند کمک کننده باشد؟ در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم.

از طرفی در ماهواره ها و فضای مجازی تبلیغات گسترده ای با درصد موفقیت بالا با عنوان حجم دهنده آلات تناسلی مردان  تبلیغ می شود که از آن جمله می توان به دستگاه های کشنده یا Extender، عمل های جراحی بزرگ کننده آلت، تزریق ژل حجم دهنده الت ، آمپول بزرگ کننده آلات تناسلی ،واکیوم و تمرین های مختلف روزانه جهت بزرگ کردن آلت تناسلی اشاره کرد.

آیا در مراکز علمی و پژوهشی و مراکز درمانی معتبر دانشگاهی در دنیا روشی جدید برای بزرگ کردن آلت تناسلی وجود دارد؟

پاسخ: علیرغم پیشرفت در تکنولوژی هنوز هیچ روش درمانی بزرگ کننده آلات تناسلی مردان وجود ندارد.

آیا تبلیغات حجم دهنده الت همه دروغند؟

 بله، تبلیغات انجام شده شامل دو گروه دارویی و وسایل و جراحی هستند. رشد و نمو آلت قبل از بلوغ اتفاق می افتد و بعد از آن تا پایان عمر ثابت است و بعد از بلوغ هیچ داروئی برای بزرگ کردن آلت تناسلی موثر نمی باشد.

استفاده از هورمون تستوسترون ، تزریق مواد حجم دهنده، شانس ایجاد انواع سرطان ها و از کار افتادن بیضه ها را بالا می برد و اصلاً توصیه نمی شود.

نظرتان در رابطه با واکیوم حجم دهنده آلات مردان چیست؟

همچنانکه عرض کردم علیرغم تبلیغات گسترده، دستگاه های کشنده یا Extender ها و واکیوم هیچ نقشی در بزرگ کردن طول آلت تناسلی ندارند و اصلاٌ توصیه نمی گردد.

آیا تکنیک جراحی بزرگ کننده آلت وجود دارد؟

به علت عوارض وحشتناک عمل جراحی، هنوز روش سالم و بی خطر در دنیا کشف نشده است. در بعضی مراکز با عمل جراحی لیگمان های آویزان کننده آلت را قطع می کنند که طول آلت افزایش پیدا کرده ولی متاسفانه افتادگی پیدا می کند و لذا فرد با مشکل جدی در مقاربت مواجه می شود.

لذا به علت غیرقابل برگشت بودن عمل و گرفتاری تا آخر عمر آن، به جوان ها توصیه می کنم از انجام این عمل شدیداً اجتناب نمایند.

اندازه آلت تناسلی مرد در حالت طبیعی چقدر است؟

نظرتان راجع به تزریق ژل های حجم دهنده الت چیست؟

تزریق ژل به زیر پوست آلت جهت حجم دادن و کلفت کردن آلت باعث از بین رفتن حس آلت تناسلی می شود و از طرفی به علت جذب آن و تزریق های مکرر که باعث عوارض متعدد می شود کار بیخودی می باشد و از نظر علمی به علت حساسیت خاص آلت تناسلی توصیه نمی شود.

آیا با تمرین های ورزشی و کششی روزانه می توان طول آلت را افزایش داد؟

متاسفانه خیر، چون طول سیلندرهای آلت تناسلی تا بلوغ که رشد کرده اند بعد از آن رشدشان متوقف می شود و لذا امکان افزایش طول آنها با حرکت های ورزشی اصلاً امکان پذیر نیست.

روش صحیح اندازه گیری آلت تناسلی در مردان

ابتدا باید عرض کنم که طول واژن خانم ها در حالت کشش 5-9 سانت می باشد و در نتیجه اگر آلت تناسلی مرد در حالت نعوظ بالای 9 سانت و زیر 15 باشد طبیعی است. هر چه طول آلت بزرگتر باشد باعث درد شدید مقاربت برای خانم ها می گردد و لذا آقایانی که طول آلت تناسلی آنها در حالت نعوظ بالای 7 سانت است نیاز به اقدام خاصی نیست و می توانند رابطه جنسی موفق داشته باشند.

روش صحیح اندازه گیری آلت تناسلی

در بسیاری از مواقع افرادی که به اینجانب مراجعه می کنند طول آلتشان طبیعی است ولی خود را با دیگران مقایسه می کنند و لذا فکر می کنند که اندازه آلت شان کمتر از طبیعی است در حالیکه این قضیه از نظر علمی صحت ندارد.

علت سایزهای مختلف آلت تناسلی مردانه چیست؟

عوامل متعددی از قبیل ارث محیط و تغذیه و سلامتی سیستم هورمونی بدن و عوامل ناشناخته در ساختن اندازه آلت دخیل هستند. اندازه آلت تناسلی مثل قد افراد مختلف و متنوع است و لذا:

1- هیچ کس نباید با دیگری خود را مقایسه کند.

2- اگر اندازه آلت مثل قد در حالت طبیعی باشد نیاز به اقدامات درمانی ندارد.

3- منشاء اغلب نگرانی جوانانی که از کوچکی آلت شاکی هستند دیدن فیلم های پورن می باشد که در اینجا صادقانه عرض می کنم که آنها مثل فیلم های دیگر ساختگی و انتخاب شده از افراد خاص هستند و لذا نباید با آنها خود را مقایسه کرد.

آیا راهی برای جلوگیری از کوچک ماندن آلت تناسلی وجود دارد؟

بله، درمان فقط قبل از بلوغ موثر است. والدینی که از کوچکی آلت تناسلی پسر خود نگران هستند باید قبل از بلوغ به دکتر مراجعه و تحت بررسی قرار بگیرند و در صورت نیاز هورمون درمانی مناسب جهت افزایش آلت تناسلی قبل از بلوغ شروع شود.

آلت دفن شده چیست؟

امروزه آلت دفن شده یکی از شایعترین علت مراجعه بیمارانی است که از کوچکی الت تناسلی شاکی هستند. در آن ها بعلت تجمع چربی زیاد در ناحیه پوستی، آلت مثل کوه یخی در میان چربی ها مخفی شده است و لذا بهترین و قطعی ترین روش درمان کاهش وزن و از بین رفتن چربی های اضافی می باشد.

برای بزرگ کردن طول الت تناسلی و افزایش قطر آن چه روش هایی وجود دارد؟

بزرگ کردن الت

دکتر کرمی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر فريد دوشنبه ۱۱ فروردین ۹۹( 3 روز پیش) مشاهده پرسش
  ضمن عرض خسته نباشيد خدمت دكتر
  براي افزايش قطر آلت تزريق چربي بهتر است يا ژل طبيعي؟ آيا جناب دكتر انجام ميدن؟ و هزينه انجام چقدر است؟ در مورد عوارض هم اگر توضيح بديد ممنون ميشم
  ودر آخر آيا تزريق ژل در يك جلسه كامل ميشود و نيازي به اتاق عمل ندارد🙏
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۱ فروردین ۹۹( 3 روز پیش)
   من چنین عملهایی را بسیار خطرناک دانسته وعمل نمکنم
 • تصویر کاربر بهزاد سه شنبه ۵ فروردین ۹۹( 1 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام خدمت شما پروفسور کرمی عزیز استاد بنده ۲۴ سالمه و مسلط به زبان انگلیسی و المانی و ارشد حقوق خصوصی هستم دایی بنده تاجرفرش هستن اما به دلیل کهولت سن تجارت رو به بنده واگذار کردن.به دلیل مسافرتهای مداوم و مشغله بسیار زیاد شغلی که دارم و مسافرت به اکثرکشورهای اسیایی و بعضی از کشورهای اروپایی و تعدد شرکای جنسی مختلف تصمیم به عمل وازکتومی گرفتم تا خدایی نکرده مشکلی پیش نیاد و بعدازتحقیقات فراوان شما پروفسور عزیز رو به بنده معرفی فرمودن درنتیجه میخاستم جهت انجام عمل خدمت برسم فقط ظاهرا رضایت نامه همسر میخاد که واغا سبب مشکل شده لذامجرد هستم اما هرگونه رضایت نامه تعهد و هرچی که لازم باشه خودم شخصا تقدیم مینمایم باتشکر فراوان
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۵ فروردین ۹۹( 1 هفته پیش)
 • تصویر کاربر حامد شنبه ۲ فروردین ۹۹( 1 هفته پیش) مشاهده پرسش
  با سلام بعد دو روز استفاده از دستگاه اکستندر دچار درد وسوزش درمحل اتصال آلت به کلاهک شدم ودیگه استفاده نکردم شایدم زیاده روی کردم در استفاده از آن لطفا راهنمایی کنید چکار باید بکنم احساس میکنم درزیر کلاهک بدلیل کشش بریدگی ایجاد شده ولی نشانه ای از خونریزی یا سیاه شدن نداره باتشکر منتظر پاسخم .
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲ فروردین ۹۹( 1 هفته پیش)
   این دستگاه بیخودی است فایده ندارد
 • تصویر کاربر علی شنبه ۲ فروردین ۹۹( 1 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سن 30سال التم 9سانته . برای حجم دادن به طول و قطر چیکار میشه کرد زود انزا هم هستم
  1. تصویر کاربر علی شنبه ۲۴ اسفند ۹۸( 2 هفته پیش)
   عکس فرستادم . لطفا جواب بدین . ممنون
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲ فروردین ۹۹( 1 هفته پیش)
   راهی برای بزرگ کردن در دنیا نیست
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر امیر پنجشنبه ۲۹ اسفند ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر میخواستم نظر پزشکیان را در باره ژل EROGEN X مردان (EROGE X) که در حال حاضر در اروپا خیلی تبلیغ میشود و بسیار موثر هم هست را بدانم... من این ژل از سوئد تهیه کردم ولی هنوز استفاده نکردم.. لطفا راهنمایی بفرمایید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۲۹ اسفند ۹۸( 2 هفته پیش)
   استفاده کنید ونتبجه را بفرمایید
 • تصویر کاربر م چهارشنبه ۲۸ اسفند ۹۸( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام اقایه دکتر من مبتلا به بیماری میلیت عرضی هستم حدود دوسال پیش خدمتتون مراجعه کردم و از مشکل نعوظ التم با شما صحبت کردم واسم ازمایش سونوگرافی الت نوشتید رفتم انجام دادم جوابو اوردم خدمتتون فرمودید هیچ مشکلی ندارم گفتیم برو خدا روشکر کن هیچ پنچری ندارید قبل سکسم گفتید قرص ویتامین ب۱ ۳۰۰بخور وروزی یه نصفه تادافیل ۱۰بخور ،ولی جناب دکتر خدمتتون عرص کنم من قرصارو استفاده کردم ولی همچنان هنگام سکس دو تا سه دقیقه که از نعوطم میگدره و بعد از یک دیقه دخول التم شل میشه خواهشا کمکم کنید وبفرمایید باید چه کنم چون دارم تو زندگی زناشوییم به مشکل میخورم و همسرم به شدت عصبیست وهمچنینن خودمم دارم دچار افسردگی میشم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۹ اسفند ۹۸( 3 هفته پیش)
  2. تصویر کاربر م دوشنبه ۱۹ اسفند ۹۸( 3 هفته پیش)
   جناب دکتر ازمایش سونوگرافی که منو فرستادید با تزریق بود تزریق کردن جوابو اوردم خدمتتون فرمودین هیچ مشکللی نداری و پنچری نداری میخوام بدونم علت اینکه التم شل میشه بعد از یک دقیقه یا دو دقیقه چیه وچچگونه میتونم درمان کنم
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۸ اسفند ۹۸( 2 هفته پیش)
   بيشتر عصبي است
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر Ali سه شنبه ۱۳ اسفند ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر.
  من 18 سالمه و اندازه ی الت تناسلیم از ده یازده سالگی رشدی نداشته (یا احتمالا داشته متوجه نشدم)(چهار ساله هم خودارضایی میکنم)
  الان تو حالت طبیعی دو سه سانت و نعوظ ۸ سانته و قطرش خیلی کمه.
  اگه وزن کم کنم بزرگ تر میشه؟(110کیلوام.)
  یعنی نمیتونم ازدواج کنم؟
  1. تصویر کاربر Ali چهارشنبه ۳۰ بهمن ۹۸( 1 ماه پیش)
   عذرخواهی بابت عکس
  2. تصویر کاربر Ali جمعه ۲ اسفند ۹۸( 1 ماه پیش)
   دکتر تصویر درحالت نعوظه
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۲ اسفند ۹۸( 1 ماه پیش)
  4. تصویر کاربر Ali دوشنبه ۱۲ اسفند ۹۸( 1 ماه پیش)
   ببخشید دکتر
   اگه با لاغر کردن به 9 برسه برای ازدواج مانعی ندارم؟
   (باتوجه به قطر)
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱۳ اسفند ۹۸( 1 ماه پیش)
   نه اصلا
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
 • تصویر کاربر صادقی چهارشنبه ۳۰ بهمن ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  باسلام.پسر من در سن دوماهگی به روش حلقه ختنه شده(دکتر موسوی فوق تخصص جراحیهای کوچک ختنه کردن).دکتر بعد از جراحی گفتن که به علت اینکه نوک آلت تیزه و بچه تپله مخصوصا قسمت زیر شکم مقداری از پوست رو اضافه گذاشتن که بعدا که اون برجستگی از بین رفت و قد کشید مشکلی براش پیش نیاد.اما گفتن ما هرروز باید پوست رو محکم پایین بکشیم و پماد بزنیم که نچسبه و تا سه سالگی اینکارو انجام بدیم.الان پسرم حدود دو سال و نیمشه و از اینکار خیلی اذیت میشه و اگه مدتیم نکشیم پایین پوستو فوری میچسبه و باید ببرم دکتر با درد و خونریزی جداش کنه.میخوام ببینم واقعا این اقای دکتر تصمیم درستی گرفتن؟و اینکار روتینه یا خیر؟با تشکر
  1. تصویر کاربر صادقی جمعه ۲۵ بهمن ۹۸( 1 ماه پیش)
   پولو گرفتین چرا جواب نمیدین
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۳۰ بهمن ۹۸( 1 ماه پیش)
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر تاتا چهارشنبه ۳۰ بهمن ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام بنده یک دوره طولانی چند ساله خود ارضایی داشتم کهئ بعضی وقتا یه سال هم وقفه میافتاد بینشون ولی چند ماه پیش یک دروره کوتاه یک ماهه ولی نه پیوسته مثلان 3روز پشت سرهم و باز چند روز نه وباز دوباره ولی تو این چند روز به شبی 8 بار هم شاید میرسید این کار الان درگیر بیماری هایی شدم که نمیدونم مربوط به این مسئله میشه یا نه چند تا ش اینه
  بنده ۲۶ سال دارم مرد من چند ماهی هست بین دو کتف و گردن خود احساس ضعف و درد خفیف دارم این درد سر من هم این مدت درد کم دارد و وقتی تکان میدهم احساس سنگینی میکنم و جلو سر هم احساس بد دارم چشمام یکم داغ هست مثل حالت سرما خوردگی در مورد سر هم همینطور در کل از حالت طبیعی خارج شدم من چند احتمال میدم نمیذدونم مال اونه یا نه اول معده من چند وقت پیش استفراغ همراه با خون کردم ولی معلوم نشد خون بوده یانه ازمایش هایی هم گرفتن گفتن خوبه ولی من هنوز هم احساس بد دارم دوم فرم بد خواب که من روی زمین میخواب راستی از لحاض قدرت بدنی خیلی بدم حتی دو دقیقه هم روی یک دست نمیتونم تکیه بدم درد میگیره یا ماهیچه هاش میگیره بد ول میکنه در کل بدنم احساس ضعف میکنم
  شرمنده طولانی شد من در شهر کوچکی هستم که دسترسی به دکتر خوب کمه واسه همین گفتم طولانی و درست شرح حال بدم اگه لازمه به تهران یا مشهد مراجعه کنم ممنون از توجهتون خدا پشت و پناهتون
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۳۰ بهمن ۹۸( 1 ماه پیش)
 • تصویر کاربر Omid سه شنبه ۲۹ بهمن ۹۸( 1 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر وقت شما بخیر
  من 24 سالم هست و احساس می کنم که آلت تناسلی کوچکی دارم، می خواستم از حضرتعالی سوال بکنم که استفاده از دستگاه larger box چقدر تاثیر گذار است؟فارغ از تعریف فروشندگان این محصول،مصرف کنندگانی هستند که ظاهرا نتیجه گرفته اند و توصیه هم میکنند واینکه عارضه خاصی ندارد و نتیجه اش غیر قابل بازگشت است.حال با توجه به اینکه طبق فرمایش شما هیچ روشی تا کنون ابداع نشده ،استفاده از دستگاه را حتی برای امتحان هم که شده تایید می کنید؟با تشکر فراوان از شما
  1. تصویر کاربر Omid یکشنبه ۲۰ بهمن ۹۸( 1 ماه پیش)
   سلام همچنان منتظر به پاسخ هستم.
  2. تصویر کاربر Omid دوشنبه ۲۱ بهمن ۹۸( 1 ماه پیش)
   سلام چرا به سوال من پاسخ نمی دهید؟
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۹ بهمن ۹۸( 1 ماه پیش)
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
درحال دریافت اطلاعات
ممکن است شما دوست داشته باشید
پرسش از دکتر