حجم دهنده الت از واقعیت تا شایعه!!

دکترحسین کرمی

دکترحسین کرمی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
در این مقاله مطالعه می‌کنید:
امروزه مردان جوان زیادی به بنده مراجعه می کنند که از کوچک بودن آلت تناسلی و یا اندازه آن ناراضی بوده و دنبال آمپول بزرگ کننده آلات تناسلی و حجم دهنده الت هستند، اما آیا استفاده از این محصولات می تواند کمک کننده باشد؟ در این مقاله به بررسی این موضوع می پردازیم.

از طرفی در ماهواره ها و فضای مجازی تبلیغات گسترده ای با درصد موفقیت بالا با عنوان حجم دهنده آلات تناسلی مردان  تبلیغ می شود که از آن جمله می توان به دستگاه های کشنده یا Extender، عمل های جراحی بزرگ کننده آلت، تزریق ژل حجم دهنده الت ، آمپول بزرگ کننده آلات تناسلی ،واکیوم و تمرین های مختلف روزانه جهت بزرگ کردن آلت تناسلی اشاره کرد.

آیا در مراکز علمی و پژوهشی و مراکز درمانی معتبر دانشگاهی در دنیا روشی جدید برای بزرگ کردن آلت تناسلی وجود دارد؟

پاسخ: علیرغم پیشرفت در تکنولوژی هنوز هیچ روش درمانی بزرگ کننده آلات تناسلی مردان وجود ندارد.

آیا تبلیغات حجم دهنده الت همه دروغند؟

 بله، تبلیغات انجام شده شامل دو گروه دارویی و وسایل و جراحی هستند. رشد و نمو آلت قبل از بلوغ اتفاق می افتد و بعد از آن تا پایان عمر ثابت است و بعد از بلوغ هیچ داروئی برای بزرگ کردن آلت تناسلی موثر نمی باشد.

استفاده از هورمون تستوسترون ، تزریق مواد حجم دهنده، شانس ایجاد انواع سرطان ها و از کار افتادن بیضه ها را بالا می برد و اصلاً توصیه نمی شود.

ژل حجم دهنده دائمی

در بسیاری از تبلیغات جنسی نام ژل حجم دهنده دائمی ، روغن حجم دهنده الات تناسلی، قرص حجم دهنده فوری اندام تناسلی مردان، کرم حجم دهنده آقایان فوری، روغن سوپرگان و .. را بسیار شنیده اید اما باید بگویم که ژل حجم دهنده دائمی اصلا وجود ندارد و تمامی این تبلیغات دروغ محض می باشند.

آیا آمپول بزرگ کننده آلات تناسلی وجود دارد؟

خیر. هیچ آمپولی برای بزرگ کردن آلت تناسلی از نظر علمی وجود ندارد و گول تبلیغات این آمپول هارا نخورید.

نام داروی تقویت اسپرم چیست؟

عوارض قرص بزرگ کننده آلات تناسلی

تبلیغات مربوط به محصولات و رویه های بزرگ شدن آلت تناسلی مردمی در همه جا وجود دارد. انبوهی از پمپ ها، قرص ها، وزنه ها، تمرینات و جراحی ها ادعا می کنند که طول و عرض آلت تناسلی شما را افزایش می دهند. اکثر تکنیک هایی که می بینید تبلیغ می شوند بی نتیجه هستند و بعضی از آنها می توانند به آلت تناسلی شما آسیب برسانند و عوارض جبران ناپذیری را ایجاد کنند. یکی از عوارض جدی قرص های بزرگ کننده آلت تناسلی تورم و عفونت می باشد. این موارد می توانند آنقدر شدید باشند که آلت تناسلی مرد نیاز به برداشتن داشته باشد. ار دیگر  عوارض محصولات بزرگ کننده دستگاه تناسلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • سر درد
 • بدن درد
 • مشکلات دستگاه گوارش
 • سرگیجه
 • آبریزش بینی

عوارض جانبی جدی ای که باید بلافاصله بعد از مشاهده آن به پزشک مراجعه کنید:

❌ پریاپیسم (نعوظهایی که بیش از 4 ساعت طول می کشد)

❌ تغییرات ناگهانی شنوایی

❌ کاهش بینایی

نظرتان در رابطه با واکیوم حجم دهنده آلات مردان چیست؟

همچنانکه عرض کردم علیرغم تبلیغات گسترده، دستگاه های کشنده یا Extender ها و واکیوم هیچ نقشی در بزرگ کردن طول آلت تناسلی ندارند و اصلاٌ توصیه نمی گردد.

آیا تکنیک جراحی بزرگ کننده آلت وجود دارد؟

به علت عوارض وحشتناک عمل جراحی، هنوز روش سالم و بی خطر در دنیا کشف نشده است. در بعضی مراکز با عمل جراحی لیگمان های آویزان کننده آلت را قطع می کنند که طول آلت افزایش پیدا کرده ولی متاسفانه افتادگی پیدا می کند و لذا فرد با مشکل جدی در مقاربت مواجه می شود.

لذا به علت غیرقابل برگشت بودن عمل و گرفتاری تا آخر عمر آن، به جوان ها توصیه می کنم از انجام این عمل شدیداً اجتناب نمایند.

اندازه آلت تناسلی مرد در حالت طبیعی چقدر است؟

نظرتان راجع به تزریق ژل های حجم دهنده الت چیست؟

تزریق ژل به زیر پوست آلت جهت حجم دادن و کلفت کردن آلت باعث از بین رفتن حس آلت تناسلی می شود و از طرفی به علت جذب آن و تزریق های مکرر که باعث عوارض متعدد می شود کار بیخودی می باشد و از نظر علمی به علت حساسیت خاص آلت تناسلی توصیه نمی شود.

آیا با تمرین های ورزشی و کششی روزانه می توان طول آلت را افزایش داد؟

متاسفانه خیر، چون طول سیلندرهای آلت تناسلی تا بلوغ که رشد کرده اند بعد از آن رشدشان متوقف می شود و لذا امکان افزایش طول آنها با حرکت های ورزشی اصلاً امکان پذیر نیست.

حجم دهنده اندام تناسلی مردان گیاهی

هنوز هیچ گیاهی جهت بزرگ کردن آلت تناسلی اقایان پیدا نشده است. پس گول تبلیغاتی که در آن ها از شعار حجم دهنده اندام تناسلی مردان گیاهی و طبیعی استفاده می وشد را نخورید. شما تنهابا برخی از گیاهان گرم مانند زنجبیل، دارچین و … می توانید میل جنسی خود را افزایش دهید اما سایز آلت تناسلی شما تغییری نمی کند.

روش صحیح اندازه گیری آلت تناسلی در مردان

ابتدا باید عرض کنم که طول واژن خانم ها در حالت کشش 5-9 سانت می باشد و در نتیجه اگر آلت تناسلی مرد در حالت نعوظ بالای 9 سانت و زیر 15 باشد طبیعی است. هر چه طول آلت بزرگتر باشد باعث درد شدید مقاربت برای خانم ها می گردد و لذا آقایانی که طول آلت تناسلی آنها در حالت نعوظ بالای 7 سانت است نیاز به اقدام خاصی نیست و می توانند رابطه جنسی موفق داشته باشند.

روش صحیح اندازه گیری آلت تناسلی

در بسیاری از مواقع افرادی که به اینجانب مراجعه می کنند طول آلتشان طبیعی است ولی خود را با دیگران مقایسه می کنند و لذا فکر می کنند که اندازه آلت شان کمتر از طبیعی است در حالیکه این قضیه از نظر علمی صحت ندارد.

علت سایزهای مختلف آلت تناسلی مردانه چیست؟

عوامل متعددی از قبیل ارث محیط و تغذیه و سلامتی سیستم هورمونی بدن و عوامل ناشناخته در ساختن اندازه آلت دخیل هستند. اندازه آلت تناسلی مثل قد افراد مختلف و متنوع است و لذا:

1- هیچ کس نباید با دیگری خود را مقایسه کند.

2- اگر اندازه آلت مثل قد در حالت طبیعی باشد نیاز به اقدامات درمانی ندارد.

3- منشاء اغلب نگرانی جوانانی که از کوچکی آلت شاکی هستند دیدن فیلم های پورن می باشد که در اینجا صادقانه عرض می کنم که آنها مثل فیلم های دیگر ساختگی و انتخاب شده از افراد خاص هستند و لذا نباید با آنها خود را مقایسه کرد.

آیا راهی برای جلوگیری از کوچک ماندن آلت تناسلی وجود دارد؟

بله، درمان فقط قبل از بلوغ موثر است. والدینی که از کوچکی آلت تناسلی پسر خود نگران هستند باید قبل از بلوغ به دکتر مراجعه و تحت بررسی قرار بگیرند و در صورت نیاز هورمون درمانی مناسب جهت افزایش آلت تناسلی قبل از بلوغ شروع شود.

آلت دفن شده چیست؟

امروزه آلت دفن شده یکی از شایعترین علت مراجعه بیمارانی است که از کوچکی الت تناسلی شاکی هستند. در آن ها بعلت تجمع چربی زیاد در ناحیه پوستی، آلت مثل کوه یخی در میان چربی ها مخفی شده است و لذا بهترین و قطعی ترین روش درمان کاهش وزن و از بین رفتن چربی های اضافی می باشد.

برای بزرگ کردن طول الت تناسلی و افزایش قطر آن چه روش هایی وجود دارد؟

بزرگ کردن الت

دکتر کرمی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری تناسلی

مشاوره پزشکی

در پایان هر مقاله برای راحتی شما عزیزان، نرم افزار پرسش و پاسخ قرار داده شده است تا به راحتی سوالات خود را با ما در میان بگذارید. از طریق این نرم افزار می توانید پرسش ها و مدارک پزشکی خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر محمدرضا دوشنبه ۲۶ مهر ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 14 مشاهده پرسش
  سلام ببخشید
  من چهار ساله برای بچه دار شدن اقدام کردم ولی موفق نشدم تموم ازمایشاتوهمسرم انجام داده میگن هیچ ایرادی نیست خودمم آزمایش دادم خوب بوده ولی بازم موفق نشدیم فقط یه مشکلی هست اونم اینکه طول آلتم خیلی کوتاهه احساس میکنم مشکل ازاین باشه ازاندازه معمولیش که میگن باید باشه کوتاهتره ممنون میشم راهنمایی کنین راهی هست واسه بچه دارشدن؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۲۶ مهر ۰( 1 هفته پیش)
   مدارک و آزمایشات آخرتون رو بفرستید
 • تصویر کاربر a.a پنجشنبه ۱۵ مهر ۰( 2 هفته پیش) تعداد بازدید: 20 مشاهده پرسش
  سلام. دکتر علیت جمع شدن و کشیدگی الت تناسلی به سمت داخل هنگام فعالیت روزانه چیه.
  قد 175
  وزن 66
  ممنون از راهنماییتون
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۱۵ مهر ۰( 2 هفته پیش)
   طبیعی هست و مکانیسم طبیعی بدن می باشد
 • تصویر کاربر علی چهارشنبه ۷ مهر ۰( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 31 مشاهده پرسش
  سلام خدمت آقای دکتر
  من۳۰ سالمه و از ده سال قبل ادرارم کامل تخلیه نمی شد سربازی بودم و یه دکتر عمومی به من گفت که بعد از دستشویی آلتت رو چند بار بکش و نهایتا سر آلت رو فشار بده چند سال این کار رو انجام دادم وسواس گرفتم و با فشار زیاد آلتم رو میکشیدم الان آلتم بزرگ و ححیم شده سر آلتم حالت ورم داره که اصلا ورمش نمیخوابه باعث شده که از زیر شلوار هم دیده بشه و مایه عذاب و خجالت و سرخوردگی شده که باعث مشکلات روحی روانی شده و از خیلی از کارهای زندگیم عقب افتاده ام خواهش میکنم جوابم رو بدین آیا میشه آلت رو کوچیک کرد؟بدون جراحی مثلا با تزریق کورتون؟
  البته پیگیر مشکلات ادراری هم شدم و آزمایش و سونوگرافی و ار یو جی و سیستوسکوپی و نوار مثانه هم انجام دادم که نهایتا گفتن مشکل خاصی نداری وای واقعا مشکل دارم تو رو خدا کمکم کنید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۷ مهر ۰( 3 هفته پیش)
   کل مدارکتون رو بیارید مطب که مطالعه کنم و راهنماییتون کنم
 • تصویر کاربر بهمن پنجشنبه ۱ مهر ۰( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 46 مشاهده پرسش
  سلام دکتر وقتتون بخیر ، دکتر من اندازه الت تناسلیم ۱۲ سانتیمتره ، می خواستم بدونم این سایز سایزه نرمالیه
  مرسی
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۱ مهر ۰( 1 ماه پیش)
   نرماله
 • تصویر کاربر حسن پنجشنبه ۱ مهر ۰( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 34 مشاهده پرسش
  باسلام خدمت آقای دکتر بنده 21ساله هستم طول آلت تناسلی بنده 12سانتی متر هست ومشکل بنده این است که زمان سکس بنده 4دقیقه طول میکشد در صورت عادی ومیخواهم زمان بیشتری طول بکشدو اینکه دکتر دارو یی در رابطه با مشکل بنده وجود دارد ممنون میشم پاسخ هم بدهید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۱ مهر ۰( 1 ماه پیش)
   سلام ،راهكارهاي إنزال زود رس را با توضيحات كامل در وب سايت من بخوانيد
 • تصویر کاربر محمد یکشنبه ۲۸ شهریور ۰( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 54 مشاهده پرسش
  20 ساله هستم . طول آلتم در حال نعوظ 7 سانت هست ، آیا در آینده مشکلی برای ازدواج پیش میاد؟؟ ضمنا هنگام فعالیت آلتم به سمت شکم کشیده میشه ؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۱ شهریور ۰( 1 ماه پیش)
   وزن و قدتون؟
  2. تصویر کاربر محمد یکشنبه ۲۱ شهریور ۰( 1 ماه پیش)
   وزن ۷۸ کیلوگرم
   قد ۱۸۰ سانت
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۴ شهریور ۰( 1 ماه پیش)
   اگر وزنتون رو کن کنید مشکلی در رابطه نخواهید داشت
  4. تصویر کاربر محمد چهارشنبه ۲۴ شهریور ۰( 1 ماه پیش)
   ببخشید دکتر علت جمع شدگی هنگام فعالیت چیه؟؟ قبلا این مشکل رو نداشتم؟؟ آیا با کاهش وزن این مشکلم حل میشه؟؟
   خیلی ممنون از پاسخگویی تون
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۸ شهریور ۰( 1 ماه پیش)
   بله با کاهش وزن حل میشه
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
 • تصویر کاربر فرهاد دوشنبه ۱۵ شهریور ۰( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 59 مشاهده پرسش
  باسلام و خسته نباشید خدمت دکتر محترم.جوانی ۲۳ساله هستم با قد ۱۷۲. و وزن ۱۰۰کیلوگرم.طول آلتم در حالت نعوذ ۱۱سانت اما وقتی که چربی اطراف آلتم رو به سمت پایین فشار میدم و چربی در اون حالت از بین میره آلتم تا ۱۴سانت افزایش پیدا می‌کند.همین باعث شده که اعتماد به نفسم هنگام سکس از بین بره و دچار زود انزالی بشم.عکس آلت رو برای معاینه میفرستم که شما نظر بدید که مشکلی هست یا نه.البته آلتم وقتی که نعوظ ندارم ۳الی ۴سانت هست.لطفا برای زود انزالی هم راهنمایی کنید که چه دارویی مصرف کنم.ممنون از لطف شما
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۵ شهریور ۰( 1 ماه پیش)
   طول آلت طبیعی هست
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۵ شهریور ۰( 1 ماه پیش)
   سلام ، در مورد کجی آلت در صورتی که کمتر از ۳۰ درجه باشد و در رابطه ی جنسی اختلال ایجاد نکند نیاز به جراحی نیست . در غیر این صورت باید عمل شوید و با شماره 09351142080 02122642744 هر روز از ساعت ۱۰ الی۱۲ تماس بگیرید
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۵ شهریور ۰( 1 ماه پیش)
   برای شما بهتره جراحی بشه
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر Aliakbar یکشنبه ۱۴ شهریور ۰( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 106 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر اندازه آلت من 14 سانتی متر هست میخواستم ببینم این محصولاتی که در اینستاگرام تبلیغ میکنن برای افزایش سایز آلت واقعیت داره ؟ چون میگن محصولات شرکت ما کاملا گیاهی هست و هیچ عوارضی ندارد ! به نظر شما از این محصولات استفاده بکنم یا نه ؟ ممنون میشم ازتون واقعیت رو بگین
  چون یه عده میگن اینا کلاهبرداری هستش یه عده هم میگن ما استفاده کردیم راسته !
  با تشکر 🙏🙏🙏
  1. تصویر کاربر Aliakbar یکشنبه ۱۴ شهریور ۰( 1 ماه پیش)
   سلام آقای دکتر اندازه آلت من 14 سانتی متر هست میخواستم ببینم این محصولاتی که در اینستاگرام تبلیغ میکنن برای افزایش سایز آلت واقعیت داره ؟ چون میگن محصولات شرکت ما کاملا گیاهی هست و هیچ عوارضی ندارد! به نظر شما از این محصولات استفاده بکنم یا نه ؟ ممنون میشم ازتون واقعیت رو بگین چون یه عده میگن اینا کلاهبرداری هستش یه عده هم میگن ما استفاده کردیم راسته !
   با تشکر 🙏🙏🙏
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۱۴ شهریور ۰( 1 ماه پیش)
   خیر همش تبلیغاته
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر قهرمانی سه شنبه ۹ شهریور ۰( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 94 مشاهده پرسش
  من ۳ سال پیش داروی شیمیای برای تقویت قوای جنسی مصرف کردم ولی تاثیری نکرد و اثر منفی گذاشت و قابل توجه اینکه سایز الت منو جم کرد و انداز التم را کوچکتر از قبل کرد و کمی شکل ظاهر التم را کج نمود است و از این وضع رنج میکشم ایا درمانی وجود دارد که به وضع قبل برگردد ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۹ شهریور ۰( 1 ماه پیش)
   باید بیایید معاینه کنم02122642744
 • تصویر کاربر کسری یکشنبه ۲۴ مرداد ۰( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 211 مشاهده پرسش
  سلام چاره عملی معالجه چیست
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۴ مرداد ۰( 2 ماه پیش)
   4-سلام،زگيل است و بهترين درمان كرايو ميباشد فيلم من در سايتم را ببينيد جهت ويزيت ودرمان ٠٢١٢٢٦٤٢٧٤٤ تماس بگيريد
درحال دریافت اطلاعات

مطالب بیشتری بخوانید

در سال های وجود کرونا، همه ی ما از دلایل خلاقانه ای برای عدم حضور در رویداد…
افراد مبتلا به بیماری های کلیوی و بیماری های مزمن دیگر، بیشتر در معرض خطر ابتلا به…
تحقیقات نشان داده است که درماتیت اسکروتال نوعی عفونت پوستی غیر مسری است که دستگاه تناسلی مردان،…

روزای هفته

ساعت مطب

شنبه

17:00 - 21:00

یکشنبه

16:00 - 21:00

دوشنبه

17:00 - 21:00

سه شنبه

16:00 - 21:00

پرسش از دکتر