روش های افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

تصویر دکترحسین کرمی

دکترحسین کرمی

در این مقاله مطالعه می‌کنید:

امروزه شاهد مراجعه مردان جوان زیادی به کلینیک های ارولوژی هستیم که از کوچک بودن اندازه آلت تناسلی خود شاکی هستند  و از طرفی شاهد تبلیغات گسترده در فضاهای مجازی و اینترنت و ماهواره ها به دنبال افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان هستند. در این متن روش های بزرگ کردن الت تناسلی را بیان می کنیم.

کلفت کردن کیر

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

1- افزایش قطر الت با تزریق ژل

در روش افزایش الت با ژل موارد حجیم کننده را زیر پوست آلت تناسلی جهت پدیدار شدن الت کلفت تزریق می کنند که باعث اختلال در حس آلت تناسلی و نامنظمی در پوست منطقه تناسلی شده و از طرفی بعد از چند ماه دوباره جذب می شوند و لذا درمان مناسبی برای بزرگ کردن الت نمی باشد و اصلاً از نظر علمی پیشنهاد نمی گردد. از عوارض ماندگار این تزریق از بین رفتن حس منطقه آلت تناسلی می باشد و لذا از نظر علمی اصلاً روش مناسبی برای بزرگ کردن الت نبوده و مطلقاً توصیه نمی شود.

مرد مبتلا به سرطان بیضه

2- دستگاه های کشنده آلت تناسلی

امروزه روش های مختلف کششی را برای بزرگ کردن الت تناسلی ذکر می کنند که این کشش ها از نظر علمی درست نبوده و در بسیاری از موارد باعث ایسکیمی و کاهش خون رسانی به بافت آلت تناسلی شده و ممکن است توان نعوظ فرد را به خطر بیاندازد. از نظر علمی هنوز در دنیا ثابت نشده و لذا همه تبلیغات در این روش نیز غلط و پوچ و بی اساس می باشد.

3- قرص افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

امروزه شاهد تبلیغات قرص ها و ژل هایی در فضای مجازی و ماهواره برای درمان ضعف دستگاه تناسلی مردان هستیم که مصرف قرص و یا مالیدن ژل های مخصوص به آلت تناسلی را به عنوان روش بزرگ کردن الت تناسلی مردان و افزایش قطر آن معرفی می کنند که بر اساس تحقیقات انجام شده در دنیا هنوز هیچ قرص افزایش طول دستگاه تناسلی مردان و دارویی و ژل های مالیدنی که باعث افزایش طول آلت تناسلی مردان شود کشف نشده است و لذا این روش تبلیغات نیز کاملاً دروغ است و گول تبلیغات کاذب را نخورید.

جهت فیلم عمل جراحی دستگاه تناسلی مردان به آپارات مراجعه نمایید.

4- وکیوم

واکیوم دستگاهی است که با مکانیسم کاهش خون آلت تناسلی باعث متورم شدن آن می شود که در مواردی جهت اختلال نعوظ استفاده می شود ولی این دستگاه نیز جهت بزرگ کردن الت کاملاً بی اثر بوده و از نظر علمی اصلاً توصیه نمی شود.

5- جراحی بزرگ کردن قطر الت تناسلی مردان 

قطع کردن لیگمان های های آویزان کننده آلت روشی است که برای افزایش طول آلت تناسلی مردان در بعضی مراکز درمانی جهت افزایش طول آلت تناسلی پیشنهاد می شود. این عمل برای بزرگ کردن آلت تناسلی به اندازه 2-4 سانتی استفاده می شود ولی از بزرگترین معایب آن لخت شدن و افتادگی شدید آلت است و در هنگام نعوظ آلت تناسلی رو به بالا حرکت نمی کند و افتادگی شدید دارد و لذا باعث اختلال شدید در مقاربت جنسی خواهد شد. بنده اصلاً این روش را به عنوان درمان برای افزایش طول آلت تناسلی پیشنهاد نمی کنم.

بزرگ کردن الت

6- افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان با ماساژ

تمرینات کششی دستی یعنی استفاده از دست برای ماساژ  آلت تناسلی شما است. این هدف برای کشش پوست است. در این نوع ورزش های دستی ، روان کننده به آلت تناسلی زده می شود و به آرامی ماساژ می یابد. این تمرین برای کشش پوست آلت تناسلی شما است که در نتیجه به بزرگ شدن آلت تناسلی کمک می کند. برای دستیابی به نتایج سریعتر باید مرتباً این کار را انجام دهید.

انواع ماساژ ها برای بزرگ کردن آلت تناسلی

تمرینات کششی برای آلت تناسلی مرد می تواند کمک کند تا به طور طبیعی آلت تناسلی شما بزرگ شود.

ورزش ماساژ:

در این نوع ورزش های دستی ، روان کننده به آلت تناسلی زده می شود و به آرامی ماساژ می یابد. این تمرین برای کشش پوست آلت تناسلی شما است که در نتیجه به بزرگ شدن آلت تناسلی کمک می کند. برای دستیابی به نتایج سریعتر باید مرتباً این کار را انجام دهید.

ورزش جلکینگ:

این شایع ترین شکل ورزش در بین مردان است. به ضخیم شدن آلت تناسلی کمک می کند. در صورت افزایش اندازه آلت تناسلی مرد ، توصیه می شود این کار را حداقل یکبار در روز انجام دهید. نحوه انجام این ماساژ به این صورت است که باید هر دو دست را روی آلت تناسلی قرار داده و به آرامی از بالا به پایین حرکت دهید.

ورزش های کششی:

این تمرین شبیه دوشیدن گاو است. این یکی از بهترین تمریناتی است که می تواند منجر به کلف شدن آلت تناسلی شود. در این روش فقط از انگشت شست و انگشت اشاره استفاده می شود. نحوه ی انجام این ورزش به این صورت است که باید: با استفاده از انگشت شست و انگشت اشاره پوست را از بالا به پایین بلغزانید. این کار را به مدت 20 دقیقه انجام دهید. (اطمینان حاصل کنید که خودارضایی نمی کنید).  اگر نعوظ وجود دارد، بگذارید آلت تناسلی مرد شل شود و بعد از 5 دقیقه ادامه دهید. هر روز حداقل 20 دقیقه این تمرین را تکرار کنید.

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان با ماساژ و روغن خراطین

آیا واقعا افزایش سایز دستگاه تناسلی با روغن خراطین امکان پذیر است؟ باید بدانید که بله این امکان وجود دارد، از بین کسانی که این روش را امتحان کرده اند شاهد افزایش سایز بین 2تا 5 سانت بوده ایم. البته که این روش از نظرداده های پزشکی تایید نمیشود زیرا تحقیقاتی در این باره صورت نگرفته. اما در طب سنتی نتیجه بخش بوده است.

روش استفاده از روغن خراطین برای افزایش سایز آلت:

برای انجام این روش ابتدا دست های خود و ناحیه تناسلی را بشویید و با مقداری روغن به مدت 15 دقیقه ماساژ دهید.

و اما توصیه های پایانی

 •  80-90 درصد کسانی که از کوچکی آلت تناسلی خود شاکی هستند در معاینه بالینی توسط پزشک، طبیعی هستند.
 •  آلت تناسلی خود را با دیگران مقایسه نکنید.
 •  اگر اندازه آلت تناسلی شما در نعوظ بین 9-14 سانت است اندازه طبیعی دارد. نگران نباشید.
 •  گول تبلیغات ماهوره ها و فضاهای مجازی را در رابطه با بزرگ کردن الت نخورید چرا که هنوز در دنیا هیچ روش علمی و بی عارضه ای برای بزرگ کردن طول آلت تناسلی و افزایش قطر آن وجود ندارد.
 •  از مصرف ژل ها و داروهای تبلیغاتی برای بزرگ کردن آلت به علت عوارض آنها شدیداً اجتناب نمایید.

توصیه آخر

قبل از شروع خود درمانی و هر درمانی جهت معاینه بالینی به پزشک جراح کلیه و مجاری ادرار مراجعه فرمائید. جهت اخذ نوبت با شماره تلفن 02122642744 تماس بگیرید.

دکتر حسین کرمی متخصص اورولوژی

4.3/5 - (250 امتیاز)

مشاوره پزشکی

در پایان هر مقاله برای راحتی شما عزیزان، نرم افزار پرسش و پاسخ قرار داده شده است تا به راحتی سوالات خود را با ما در میان بگذارید. از طریق این نرم افزار می توانید پرسش ها و مدارک پزشکی خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.با توجه به تعداد زیاد سوالات پاسخ شما تا 4 روز کاری به صورت پیامک اطلاع رسانی خواهد شد  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر امیرحسین چهارشنبه ۶ تیر ۳( 4 هفته پیش) تعداد بازدید: 27 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر خسته نباشید
  بنده 14 سال و 5 ماه سن دارم 172 قد و 86 کیلوگرم وزن الت تناسلی من در حالت خوابیده 3 یا 4 سانت هست و قطرش هم خیلی خیلی کمه مثل الت عادی نیست حس می کنم و در حالت نعوظ 10 سانت و قطر 9 سانت و وقتی که چربی های بالای الت با دست فشار میدن داخل یک الی 2 سانت به سایز الت اضافه میشه ولی هنوز فک می کنم سایزش عادی نیست و خیلی از هم سن و سال های خودم کوچیکتره در حالت عادی و بخاطر کوچیک بودنش تو حالت عادی بعضی وقتا توی کار های روزمره اذیت میشم برای بزرگ شدنش باید چیکار کنم وزن کم کنم؟ ایا بیماری میکروپنیس هست؟
  یک سوال دیگه هم من بیضه هام خیلی کوچیکه اندازه نصف خرما یا خود خرما ولی هیچ مشکلی ندارم ایا بزرگ میشه از کجا بفهمم مشکلی نداره؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۵ تیر ۳( 4 هفته پیش)
   وزنتون رو باید بیارید پایین تر در محدوده ی نرمال هست بهتره سونوگرافی از بیضه ها انجام بدین
  2. تصویر کاربر امیرحسین دوشنبه ۴ تیر ۳( 4 هفته پیش)
   اقای دکتر به نظر خودتون از روی عکس بیضه ها مشکلی دارن؟!
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۵ تیر ۳( 4 هفته پیش)
   باید معاینه و سنوگرافی انجام بشه
  4. تصویر کاربر امیرحسین سه شنبه ۵ تیر ۳( 4 هفته پیش)
   اقای دکتر برای حالت عادیش نمی تونم دیگه کاری کنم؟!دیگه از الان به بعد افزایش سایزی ندارم؟!باید همیشه دستم تو شلوارم باشه تا نعوظ پیدا کنم راحت باشم حالت عادی خیلی اذیتم چیکار باید بکنم؟!
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۶ تیر ۳( 4 هفته پیش)
   تا ۲۰ سالگی امکان رشد وجود داره ورزش کنید. و زندگی سالم تری داشته باشید
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
 • تصویر کاربر عباس دوشنبه ۲۸ خرداد ۳( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 34 مشاهده پرسش
  سلام دکتر خوبی..دکتر جان خیلی فکرم درگیره ک‌یوقت زگیل نباشه من وقتی التم جم میشه زیر کلاهک آلت دقیقا میاد رو ب بالا گ باید با دست بکش بیرون.۲یچیز جدید در آوردم زیر کلاهک ک‌خیلی زبره با خودم میگم ک خدا نکنه زگیل باشع....عکسش می‌فرستم نگا کن خاهشا از نگرانی درم بیار...جان عزیزت
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲۶ خرداد ۳( 1 ماه پیش)
   در حد رویت عکس زگیل نیست
  2. تصویر کاربر عباس یکشنبه ۲۷ خرداد ۳( 1 ماه پیش)
   ینی چی آقای دکتر. خواهش میکنم واظح توضیح بدین پس اینا چیه....ینی نگران نباشم؟؟؟؟
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۲۸ خرداد ۳( 1 ماه پیش)
   زگیل نیستند
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر جوادی سه شنبه ۱۵ خرداد ۳( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 37 مشاهده پرسش
  سلام وقت شمابه خیر سپاسگذارم از شما به خاطر جواب ها
  بنده سایز بیضه هام نزدیک به چهارسانته 26 سالمه
  آزمایش هورمون که دادم مشکلی نبود
  به نظرشما سایز کوچک هست؟ واینکه درآینده برای ازدواج و باروری به مشکلی برمی‌خوریم اگر نیازهست قبل ازدواج اقدام کنم به درمان سایز آلت در حالت نعوظ 12 سانت و قطر 11 سانت واقعا استرس دارم و از آینده و اینکه ازدواج کنم به مشکلی بربخورم میترسم.
  ممنون میشم راهنماییم کنید
  تشکر ازلطف شما
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱۵ خرداد ۳( 1 ماه پیش)
   سایز آلت شما نرمال هست
 • تصویر کاربر فرهادی جمعه ۱۱ خرداد ۳( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 44 مشاهده پرسش
  آقایی هستم ۵۰ ساله باقد ۱۸۷ و وزن حدود ۹۰ کیلو ورزشکار بدنساز هستم به تازگی دچار فرو رفتگی آلت جنسی خود شدم بدون درد میباشد اما خاستم دراین زمینه مرا راهنمایی کنید لازم به ذکراست که مدتهاست بخاطر ورزش سنگین فتق کنار ران نزدیک آلت دارم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۱۱ خرداد ۳( 1 ماه پیش)
   با سلام و احترام عکس از آلت در حالت نعوظ بفرستید
 • تصویر کاربر هادی سه شنبه ۸ خرداد ۳( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 46 مشاهده پرسش
  جناب دکتر شرمنده من 36 سالم هست و متاهل هستم ولی الت تناسلیم 10 سانت و خیلی کوچیک و نازک میخواستم ببینم راهی وجود داره واسه افزایش سایز اگه راهنمایی کنید ممنونتون میشم
  1. تصویر کاربر هادی سه شنبه ۸ خرداد ۳( 1 ماه پیش)
   جناب دکتر شرمنده من 36 سالم هست و متاهل هستم ولی الت تناسلیم 10 سانت و خیلی کوچیک و نازک میخواستم ببینم راهی وجود داره واسه افزایش سایز اگه راهنمایی کنید ممنونتون میشم
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۸ خرداد ۳( 1 ماه پیش)
   با سلام و احترام عکس از آلت در حالت نعوظ بفرستید
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر مرتضی شنبه ۵ خرداد ۳( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 37 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر.ارادتمندم.بنده ۳ هفته پیش جراحی پرده آلت تناسلی کردم و دکتر از نخ بخیه نازک استفاده کرد.هفته دوم از زیر کلاهک چند تا بخیه ها به خاطر نعوظ شبانگاهی پاره شد.که قرص تاوانکس روزی دو عدد میخوردم ولی حالا عفونت نداره اما عکس را براتون ارسال میکنم لطفا نظر خود را اعلام بفرمایید.خیلی ممنونم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۵ خرداد ۳( 1 ماه پیش)
   به صورت اورژانسی باید به پزشک معالج خود مراجعه کنید احتمال عفونت آلت بالاست در این عکسی که فرستادین
 • تصویر کاربر علی چهارشنبه ۲ خرداد ۳( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 52 مشاهده پرسش
  آقای دکتر این طول آلت نرمال هست و مشخصا بفرمایید میشه ازدواج کرد؟ اندازه ش در حداکثر نعوذ 9 هست اما لطفا از روی عکس نظر بدید با توجه به خطای اندازه گیری که شاید کمتر یا بیشتر باشد.
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲ خرداد ۳( 2 ماه پیش)
   بله میتونید ازدواج کنید و رابطه جنسی داشته باشید
 • تصویر کاربر ارش شنبه ۸ اردیبهشت ۳( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 57 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر
  من مشکل کوتاهی الت دارم و ازدواج کردم همسرم ناراضی هست از رابطه جنسیمون 28 سالم هست ایا راهی وجود دارد برای بزرگ کردن الت
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۸ اردیبهشت ۳( 2 ماه پیش)
   با سلام مجددا عکس هارو آپلود کنید
  2. تصویر کاربر ارش شنبه ۸ اردیبهشت ۳( 2 ماه پیش)
   سلام خدمت شما ایا تستسترون میشه تزریق کرد یا خیر
  3. تصویر کاربر ارش شنبه ۸ اردیبهشت ۳( 2 ماه پیش)
   خدمت شما ایا تستسترون میشه تزریق کرد یا خیر
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۸ اردیبهشت ۳( 2 ماه پیش)
   متاسفانه عمل جراحی جز تعبیه پروتز مقدور نیست
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر حسین پنجشنبه ۳۰ فروردین ۳( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 57 مشاهده پرسش
  باسلام. من یکماه قبل رباط آلت و در جراحی قطع کردم و فلپ چربی دور آلت انجام دادم . الان درحال بهبود هستم ولی طول آلت من قبل از عمل تقریبا ۱۱ سانت بود و الان بلند نمیشه . در حالت نعوظ محکم میشه ولی درازی اون خیلی کمه . آیا به مرور زمان این درست میشه
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۹ فروردین ۳( 3 ماه پیش)
   با سلام و احترام عکس از آلت در حالت نعوظ بفرستید
  2. تصویر کاربر حسین چهارشنبه ۲۹ فروردین ۳( 3 ماه پیش)
   دکتر خودم گفتن تا ۶ ماه درازی آلت برمیگرده
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۳۰ فروردین ۳( 3 ماه پیش)
   انشاا... که نتیجه ی مطلوبی بگیرید
  4. تصویر کاربر حسین چهارشنبه ۲۹ فروردین ۳( 3 ماه پیش)
   یعنی درازی آلت برمیگرده؟
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۳۰ فروردین ۳( 3 ماه پیش)
   به موارد متعددی بستگی داره
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
 • تصویر کاربر راشد پنجشنبه ۲۳ فروردین ۳( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 52 مشاهده پرسش
  سلام پیرو سوال قبلی دکتر حرف شما ذهن منو دوباره درگیر کرده خواهشا بهم بگین چند درصد احتمال شکستگی آلت تناسلی دارم؟؟ آیا شکسته یا مشکوک به شکستگیه یا ممکنه به خاطر اینکه دیر مراجعه کردم ترمیم شده باشه؟؟ لطفا بیشتر توضیح بدین ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۲۳ فروردین ۳( 3 ماه پیش)
   دوست عزیز باید سونو انجام بدین پزشکی علم ریاضی نیست احتمالات توش دخیل باشند
درحال دریافت اطلاعات

مطالب بیشتری بخوانید

روزای هفته

ساعت مطب

شنبه (مطب نیکان)

14:00 - 19:00

دوشنبه

تعطیل است

سه شنبه (مطب نیکان)

13:00 - 19:00

پنج شنبه (مطب نیکان)

09:00 - 14:00

جستجو

حالب

+54 مطلب

پرسش از دکتر