روش های افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

دکترحسین کرمی

دکترحسین کرمی

در این مقاله مطالعه می‌کنید:

امروزه شاهد مراجعه مردان جوان زیادی به کلینیک های ارولوژی هستیم که از کوچک بودن اندازه آلت تناسلی خود شاکی هستند  و از طرفی شاهد تبلیغات گسترده در فضاهای مجازی و اینترنت و ماهواره ها به دنبال افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان هستند. در این متن روش های بزرگ کردن الت تناسلی را بیان می کنیم.

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

1- افزایش قطر الت با تزریق ژل

در روش افزایش الت با ژل موارد حجیم کننده را زیر پوست آلت تناسلی جهت پدیدار شدن الت کلفت تزریق می کنند که باعث اختلال در حس آلت تناسلی و نامنظمی در پوست منطقه تناسلی شده و از طرفی بعد از چند ماه دوباره جذب می شوند و لذا درمان مناسبی برای بزرگ کردن الت نمی باشد و اصلاً از نظر علمی پیشنهاد نمی گردد. از عوارض ماندگار این تزریق از بین رفتن حس منطقه آلت تناسلی می باشد و لذا از نظر علمی اصلاً روش مناسبی برای بزرگ کردن الت نبوده و مطلقاً توصیه نمی شود.

مرد مبتلا به سرطان بیضه

2- دستگاه های کشنده آلت تناسلی

امروزه روش های مختلف کششی را برای بزرگ کردن الت تناسلی ذکر می کنند که این کشش ها از نظر علمی درست نبوده و در بسیاری از موارد باعث ایسکیمی و کاهش خون رسانی به بافت آلت تناسلی شده و ممکن است توان نعوظ فرد را به خطر بیاندازد. از نظر علمی هنوز در دنیا ثابت نشده و لذا همه تبلیغات در این روش نیز غلط و پوچ و بی اساس می باشد.

3- قرص افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

امروزه شاهد تبلیغات قرص ها و ژل هایی در فضای مجازی و ماهواره ها هستیم که مصرف قرص و یا مالیدن ژل های مخصوص به آلت تناسلی را به عنوان روش بزرگ کردن الت تناسلی مردان و افزایش قطر آن معرفی می کنند که بر اساس تحقیقات انجام شده در دنیا هنوز هیچ قرص افزایش طول دستگاه تناسلی مردان و دارویی و ژل های مالیدنی که باعث افزایش طول آلت تناسلی مردان شود کشف نشده است و لذا این روش تبلیغات نیز کاملاً دروغ است و گول تبلیغات کاذب را نخورید.

جهت فیلم عمل جراحی دستگاه تناسلی مردان به آپارات مراجعه نمایید.

4- وکیوم

واکیوم دستگاهی است که با مکانیسم کاهش خون آلت تناسلی باعث متورم شدن آن می شود که در مواردی جهت اختلال نعوظ استفاده می شود ولی این دستگاه نیز جهت بزرگ کردن الت کاملاً بی اثر بوده و از نظر علمی اصلاً توصیه نمی شود.

5- جراحی بزرگ کردن قطر الت تناسلی مردان 

قطع کردن لیگمان های های آویزان کننده آلت روشی است که برای افزایش طول آلت تناسلی مردان در بعضی مراکز درمانی جهت افزایش طول آلت تناسلی پیشنهاد می شود. این عمل برای بزرگ کردن آلت تناسلی به اندازه 2-4 سانتی استفاده می شود ولی از بزرگترین معایب آن لخت شدن و افتادگی شدید آلت است و در هنگام نعوظ آلت تناسلی رو به بالا حرکت نمی کند و افتادگی شدید دارد و لذا باعث اختلال شدید در مقاربت جنسی خواهد شد. بنده اصلاً این روش را به عنوان درمان برای افزایش طول آلت تناسلی پیشنهاد نمی کنم.

بزرگ کردن الت

6- افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان با ماساژ

تمرینات کششی دستی یعنی استفاده از دست برای ماساژ  آلت تناسلی شما است. این هدف برای کشش پوست است. در این نوع ورزش های دستی ، روان کننده به آلت تناسلی زده می شود و به آرامی ماساژ می یابد. این تمرین برای کشش پوست آلت تناسلی شما است که در نتیجه به بزرگ شدن آلت تناسلی کمک می کند. برای دستیابی به نتایج سریعتر باید مرتباً این کار را انجام دهید.

انواع ماساژ ها برای بزرگ کردن آلت تناسلی

تمرینات کششی برای آلت تناسلی مرد می تواند کمک کند تا به طور طبیعی آلت تناسلی شما بزرگ شود.

ورزش ماساژ:

در این نوع ورزش های دستی ، روان کننده به آلت تناسلی زده می شود و به آرامی ماساژ می یابد. این تمرین برای کشش پوست آلت تناسلی شما است که در نتیجه به بزرگ شدن آلت تناسلی کمک می کند. برای دستیابی به نتایج سریعتر باید مرتباً این کار را انجام دهید.

ورزش جلکینگ:

این شایع ترین شکل ورزش در بین مردان است. به ضخیم شدن آلت تناسلی کمک می کند. در صورت افزایش اندازه آلت تناسلی مرد ، توصیه می شود این کار را حداقل یکبار در روز انجام دهید. نحوه انجام این ماساژ به این صورت است که باید هر دو دست را روی آلت تناسلی قرار داده و به آرامی از بالا به پایین حرکت دهید.

ورزش های کششی:

این تمرین شبیه دوشیدن گاو است. این یکی از بهترین تمریناتی است که می تواند منجر به کلف شدن آلت تناسلی شود. در این روش فقط از انگشت شست و انگشت اشاره استفاده می شود. نحوه ی انجام این ورزش به این صورت است که باید: با استفاده از انگشت شست و انگشت اشاره پوست را از بالا به پایین بلغزانید. این کار را به مدت 20 دقیقه انجام دهید. (اطمینان حاصل کنید که خودارضایی نمی کنید).  اگر نعوظ وجود دارد، بگذارید آلت تناسلی مرد شل شود و بعد از 5 دقیقه ادامه دهید. هر روز حداقل 20 دقیقه این تمرین را تکرار کنید.

و اما توصیه های پایانی

 •  80-90 درصد کسانی که از کوچکی آلت تناسلی خود شاکی هستند در معاینه بالینی توسط پزشک، طبیعی هستند.
 •  آلت تناسلی خود را با دیگران مقایسه نکنید.
 •  اگر اندازه آلت تناسلی شما در نعوظ بین 9-14 سانت است اندازه طبیعی دارد. نگران نباشید.
 •  گول تبلیغات ماهوره ها و فضاهای مجازی را در رابطه با بزرگ کردن الت نخورید چرا که هنوز در دنیا هیچ روش علمی و بی عارضه ای برای بزرگ کردن طول آلت تناسلی و افزایش قطر آن وجود ندارد.
 •  از مصرف ژل ها و داروهای تبلیغاتی برای بزرگ کردن آلت به علت عوارض آنها شدیداً اجتناب نمایید.

توصیه آخر

قبل از شروع خود درمانی و هر درمانی جهت معاینه بالینی به پزشک جراح کلیه و مجاری ادرار مراجعه فرمائید. جهت اخذ نوبت با شماره تلفن 02122642744 تماس بگیرید.

 
دکتر حسین کرمی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری تناسلی و فوق تخصص درمان آندوسکوپی و لاپاراسکوپی
4.3/5 - (101 امتیاز)

مشاوره پزشکی

در پایان هر مقاله برای راحتی شما عزیزان، نرم افزار پرسش و پاسخ قرار داده شده است تا به راحتی سوالات خود را با ما در میان بگذارید. از طریق این نرم افزار می توانید پرسش ها و مدارک پزشکی خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.با توجه به تعداد زیاد سوالات پاسخ شما تا 4 روز کاری به صورت پیامک اطلاع رسانی خواهد شد  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر حمید شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 315 مشاهده پرسش
  می خواستم بدونم من کمی دچار هیپوسپادایس هستم نیاز داره عمل کنم؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱( 6 ماه پیش)
   عکس باز نمیشه مجدد بفرستید
 • تصویر کاربر محسن پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 147 مشاهده پرسش
  من میخواهم آلت تناسلی ام بزرگ و کلفت شود چی کار باید کنم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱( 6 ماه پیش)
   راه بزرگ كردن الت تناسلي هنوز در دنيا وجود ندارد همه تبليغات دروغند وعملهاي جراحي پر عارضه وغير قابل برگشت
 • تصویر کاربر بهمن پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 119 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیرخسته نباشین من برای بزرگ کردن الت تناسلی مزاحمتون شدم خواستم بپرسم شیرازین یان بعداحتمال بزرگ شدن هس باتزریق یان
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۲۲ اردیبهشت ۱( 6 ماه پیش)
   هنوز درمان علمي وبدون عارضه بزرگ كردن الت در دنيا وجود ندارد همه تبليغات غير علمي ودروغ هستند
 • تصویر کاربر غلامی یکشنبه ۴ اردیبهشت ۱( 7 ماه پیش) تعداد بازدید: 106 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر من چند هفته از دستگاه وکیوم استفاده کردم حالا قسمت ختنه گاه ورم کرده و یجور بافت غضروف مانند هم دیده میشه که یکم سفت هست آیا مشکلی داره یا نه
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۴ اردیبهشت ۱( 7 ماه پیش)
   2-سلام ،بايد معاينه شويد
 • تصویر کاربر آرمین یکشنبه ۴ اردیبهشت ۱( 7 ماه پیش) تعداد بازدید: 141 مشاهده پرسش
  سلام .من اندازه آلت تناسلیم کوچکه 24سالم چ راهی برای بزرگ کردن آلت وجود داره
  1. تصویر کاربر آرمین دوشنبه ۲۲ فروردین ۱( 7 ماه پیش)
   Ctrl
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۴ اردیبهشت ۱( 7 ماه پیش)
   راه بزرگ كردن الت تناسلي هنوز در دنيا وجود ندارد همه تبليغات دروغند وعملهاي جراحي پر عارضه وغير قابل برگشت
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر کماندو سه شنبه ۱۷ اسفند ۰( 8 ماه پیش) تعداد بازدید: 169 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر ، وقتتون بخیر ، من پسری ۱۷ ساله هستم ، احساس میکنم از نظر سایز آلت تناسلی مشکل دارم ، توی تبلیغات اینستاگرام روش پیتر تالک رو دیدم ، میخواستم بدونم به نظر شما مناسب بنده هست که هزینه کنم و تهیه ش کنم ، ممنون میشم راهنماییم کنید ، زنده باشید جناب دکتر
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱۷ اسفند ۰( 8 ماه پیش)
   2-سلام ،بايد معاينه شويد
 • تصویر کاربر میل دوشنبه ۱۶ اسفند ۰( 8 ماه پیش) تعداد بازدید: 150 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر طول آلت تناسلی من ۱۲ سانت هستش ۲۱ سالمه چه راهی برای افزاریش سایز پیشنهاد میکنید خیلی دغدغه شده برام ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۶ اسفند ۰( 8 ماه پیش)
   طول طبیعی هست
 • تصویر کاربر شهبازی سه شنبه ۱۰ اسفند ۰( 9 ماه پیش) تعداد بازدید: 160 مشاهده پرسش
  با سلام و احترام .
  طول آلت تناسلی نامزد بنده غیر نرمال هست یعنی در حالت عادی بیست و هفت سانت می باشد ایشان قبلا ازدواج داشتند و این مساله برای همسر سابقشان مشکلاتی را در پی داشته بگفته خودشان همسر سابقشان سرد مزاج هم بودند .باعث زخم دهانه رحم شده بود .

  با توجه به اینکه بنده وزن 50 و قد 155 دارم یعنی فرد ریز جثه ای هستم این مساله در رابطه زناشویی برای بنده مشکل ساز خواهد بود یا خیر

  مثلا درد هنگام رابطه
  یا زخم
  یا ناباروری

  آیا این احتمالات را برایم در پی دارد یا خیر ؟


  ممنون از پاسخگوییتون .
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱۰ اسفند ۰( 9 ماه پیش)
   2-سلام ،بايد معاينه شويد
 • تصویر کاربر Mobin پنجشنبه ۲۸ بهمن ۰( 9 ماه پیش) تعداد بازدید: 195 مشاهده پرسش
  با سلام
  من 20 ساله هستم و به تازگی متوجه شدم که آلت پرده ای دارم و اسکروتوم من خیلی بزرگ تر از سایز بیضه ها هست یعنی هم از جلو به تنه آلت متصل هست و هم از پایین فضای خالی وجود داره . در اینترنت دیدم که تنها راهکارش عمل جراحی هست ولی من میترسم که آسیبی به اعصاب آلت بخوره و دیگع نعوظمو از دست بدم . از طرفی میترسم جای بخیه ها هم بمونه و باعث تخریب پوست ناحیه آلت و اسکروتوم بشه .
  الان اگه بخوام برای عمل فکر کنم ، این مشکلات که تخریب پوست و عصب هست چقدر ممکنه؟
  ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۲۸ بهمن ۰( 9 ماه پیش)
   عکس باز نمیشه مجدد بفرستید
 • تصویر کاربر حسین چهارشنبه ۲۷ بهمن ۰( 9 ماه پیش) تعداد بازدید: 198 مشاهده پرسش
  سلام دکتر من ۱۷سالمه و اینکه طول آلت من در حالت شل خیلی کوچک و باریک هست و در زمان سفت به ۷سانت می رسد ولی هم سن های من و حتی کم سن تر از من هم ۲یا ۲/۵ برابر این مقدار است خواهش می‌کنم کمکم کنید🙏
  1. تصویر کاربر حسین جمعه ۲۲ بهمن ۰( 9 ماه پیش)
   جناب دکتر خواهش می‌کنم جواب بدین …..
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۷ بهمن ۰( 9 ماه پیش)
   2-سلام ،بايد معاينه شويد
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
درحال دریافت اطلاعات

مطالب بیشتری بخوانید

عفونت ادراری به معنی ورود عامل عفونت زا (که اغلب باکتری و از خانواده Ecoli می باشند)…
آیا پروستات اندازه خاصی دارد؟ اندازه نرمال پروستات چقدر است؟ پروستات به اندازه یک گردو کوچک و…
از نظر تعریف، ختنه به بریدن قسمتی از بخش انتهایی پوست آلت گفته می شود. عمل ختنه…

روزای هفته

ساعت مطب

شنبه

17:00 - 21:00

یکشنبه

16:00 - 21:00

دوشنبه

17:00 - 21:00

سه شنبه

16:00 - 21:00

پرسش از دکتر