بزرگ کردن الت تناسلی و افزایش قطر آلت

امروزه شاهد مراجعه مردان جوان زیادی به کلنیک های ارولوژی هستیم که از کوچک بودن اندازه آلت تناسلی خود شاکی هستند و از طرفی شاهد تبلیغات گسترده در فضاهای مجازی و اینترنت و ماهواره ها مبنی بر بزرگ کردن الت تناسلی هستیم که باعث سردرگمی این افراد می گردد.

در این متن بنده آخرین یافته های درمانی و به نقد تک تک این روش های افزایش طول آلت تناسلی می پردازم:

1- تزریق ژل و موارد دیگر برای افزایش قطر الت

در این روش موارد حجیم کننده را زیر پوست آلت تناسلی تزریق می کنند که باعث اختلال در حس آلت تناسلی و نامنظمی در پوست منطقه تناسلی شده و از طرفی بعد از چند ماه دوباره جذب می شوند و لذا درمان مناسبی برای بزرگ کردن الت نمی باشد و اصلاً از نظر علمی پیشنهاد نمی گردد. از عوارض ماندگار این تزریق از بین رفتن حس منطقه آلت تناسلی می باشد و لذا از نظر علمی اصلاً روش مناسبی برای بزرگ کردن الت نبوده و مطلقاً توصیه نمی شود.

مرد مبتلا به سرطان بیضه

2- دستگاه های کشنده آلت تناسلی

امروزه روش های مختلف کششی را برای بزرگ کردن الت تناسلی ذکر می کنند که این کشش ها از نظر علمی درست نبوده و در بسیاری از موارد باعث ایسکیمی و کاهش خون رسانی به بافت آلت تناسلی شده و ممکن است توان نعوظ فرد را به خطر بیاندازد. از نظر علمی هنوز در دنیا ثابت نشده و لذا همه تبلیغات در این روش نیز غلط و پوچ و بی اساس می باشد.

3- استفاده از قرص و ژل های مخصوص

امروزه شاهد تبلیغات قرص ها و ژل هایی در فضای مجازی و ماهواره ها هستیم که مصرف قرص و یا مالیدن ژل های مخصوص به آلت تناسلی را به عنوان روش بزرگ کردن الت تناسلی مردان و افزایش قطر آن معرفی می کنند که بر اساس تحقیقات انجام شده در دنیا هنوز هیچ قرص و دارویی و ژل های مالیدنی که باعث افزایش طول آلت تناسلی مردان شود کشف نشده است و لذا این روش تبلیغات نیز کاملاً دروغ است و گول تبلیغات کاذب را نخورید.

4- واکیوم

واکیوم دستگاهی است که با مکانیسم کاهش خون آلت تناسلی باعث متورم شدن آن می شود که در مواردی جهت اختلال نعوظ استفاده می شود ولی این دستگاه نیز جهت بزرگ کردن الت کاملاً بی اثر بوده و از نظر علمی اصلاً توصیه نمی شود.

5- روش های جراحی

قطع کردن لیگمان های های آویزان کننده آلت روشی است که برای افزایش طول آلت تناسلی مردان در بعضی مراکز درمانی جهت افزایش طول آلت تناسلی پیشنهاد می شود. این عمل برای بزرگ کردن الت تناسلی به اندازه 2-4 سانتی استفاده می شود ولی از بزرگترین معایب آن لخت شدن و افتادگی شدید آلت است و در هنگام نعوظ آلت تناسلی رو به بالا حرکت نمی کند و افتادگی شدید دارد و لذا باعث اختلال شدید در مقاربت جنسی خواهد شد. بنده اصلاً این روش را به عنوان درمان برای افزایش طول آلت تناسلی پیشنهاد نمی کنم.

و اما توصیه های پایانی

1- 80-90 درصد کسانی که از کوچکی آلت تناسلی خود شاکی هستند در معاینه بالینی توسط پزشک، طبیعی هستند.

2- آلت تناسلی خود را با دیگران مقایسه نکنید.

3- اگر اندازه آلت تناسلی شما در نعوظ بین 9-14 سانت است اندازه طبیعی دارد. نگران نباشید.

4- گول تبلیغات ماهوره ها و فضاهای مجازی را در رابطه با بزرگ کردن الت نخورید چرا که هنوز در دنیا هیچ روش علمی و بی عارضه ای برای بزرگ کردن طول آلت تناسلی و افزایش قطر آن وجود ندارد.

5- از مصرف ژل ها و داروهای تبلیغاتی برای بزرگ کردن الت به علت عوارض آنها شدیداً اجتناب نمایید.

توصیه آخر

قبل از شروع خود درمانی و هر درمانی جهت معاینه بالینی به پزشک جراح کلیه و مجاری ادرار مراجعه فرمائید.

جهت اخذ نوبت با شماره تلفن 02122642744 تماس بگیرید.

دکتر حسین کرمی متخصص جراحی کلیه ، مجاری ادراری تناسلی و فوق تخصص درمان آندوسکوپی و لاپاراسکوپی
بزرگ کردن الت تناسلی و افزایش قطر آلت
4.2 (84.44%) 18 رایسیستم پرسش و پاسخ

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.

پیگیری سوال قبل

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند. 

ثبت سوال جدید

امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیار سیستم

1
تزریق سوماتروپین به آلت

با سلام
32 ساله هستم
طول آلت 13 سانت
ورزشکار هستم ولی از بعد از اتمام دوره بلوغ تقریبا طول آلتم همین مقدار مونده ...
میتونم سوماتروپین به آلت تزریق کنم ؟
مشاهده پاسخ دکتر
2
افزایش طول آلت تناسلی

سلام... ببخشید من۱۹سالمه باآلت ۱۴سانت میخواستم بدونم آیا دستگاه اکستندر روی افزایش حجم آلت تاثیری داره یاخیرودرعلم پزشکی هیچ راهی برای افزایش طول آلت وجودداره؟؟؟وهمینطوراینکه اکثرامیگن حتی۱۱سانت هم طبیعیه ولی واقعا طبیعی نیست وواقعابزرگ بودن آلت تاثیر زیادی روی اعتماد به نفس فرددررابطه جنسی داره....
ممنون از سایت خوبتون
مشاهده پاسخ دکتر
3
اندازه آلت

آیا استفاده از قرص بزرگ کننده آلت تاثیر موثر روی افزایش طول وکلفت شدن آلت دارد؟ مشاهده پاسخ دکتر
4
کوچکی الت تناسلی

سلام اقای دکتر من ۲۳سالمه قبلن الت تناسلیم اندازش خوب بود اما الان خیلی کوچیک شده جوری که نمیشه هم خوابی داشته باشم من دوسال قرص اعصاب میخورم سیتالوپرام ۲۰ورهاکین پونصد و الانزاپین ۲٪۵که یک ماهی میشه الانزاپین رو قطع کردم چیکار باید بکنم احاس هوس بهم دست میده اما التم خیلی کوچیک شده لطفن کمکم کنید البته سه چهار ماه پیش ریزش مو داشتم دکتر برام چند تا امپول و یه بسته قرص نوشت تقویتی بودن بعداز اون التم کوچیکتراز همیشه شد مشاهده پاسخ دکتر
5
طول ‌‌قطر آلت تناسلی

سلام آقای دکتر بنده ۲۱ سالمه از طول آلتم راضیم ۱۹ سانته.ولی از قطرش ناراضیم راهی برای بزرگ کردن قطر آلت مردان وجود داره؟؟؟ مشاهده پاسخ دکتر
6
اندازه الت تناسلی

سلام خدمت شما :22سال سن دارم و متاسفانه فکر به اندازه التم اینقدر برایم ازار دهنده شده که هر روزم با ناامیدی و ناراحتی سپری میشه.طول الت 11.5 و محیط ان 11.واقعا نسبت به دوستان خودم الت بسیار کوچکی دارم.ایا نیازی به مراجعه به شما برای معاینه وجود دارد؟این موضوع باعث عدم اعتماد به نفس و عدم ایجاد ارتباط با جنس مخالف شده.
و ضمنا احساس میکنم اندازه بیضه هایم هم کمی کوچک است.شاید این اندازه در محدوده نرمال باشد ولی من دچار مشکلات روحی و روانی شدیدی شدم.
مشاهده پاسخ دکتر
7
طول آلت تناسلی

Hn:
من 24 سال دارم
ولی ازطول الت تناسلی راضی نیستم
در حالت راست کامل 13 سانت میشه
و قطر ان بسیار کم
لطفا کمکم کنید
مشاهده پاسخ دکتر
8
طول آلت تناسلی کودک 8ساله

سلام.پسرم 8سالشه و طول آلت تناسلیش در حالت کشیده کمتراز 4سانت هست.و قطر کمی هم داره و نازک هست.با توجه به سن رشد چه درمانی پیشنهاد میشه.
از لحاظ جسمانی و جثه هم کامل هست و مشکل خاصی نداره
مشاهده پاسخ دکتر
9
الت تناسلی

سلام اقای دکتر بنده 15 سالمه و همه دوستام به بلوغ جنسی رسیده اند و الت بزرگتری از من دارند و موهای زیر بغلشان همه در امده و من هنوز هیچ کدام را ندارم مشاهده پاسخ دکتر
10
کوتاهی و مو داشتن نصف بدنه آلت

با سلم خدمت آقای دکتر. آلت من حدود 11 سانت هستش علاوه بر داشتن مو در زیر ناف نزدیک به نصف بدنه آلت من دارای مو هستش و این موضوع منو خیلی نگران میکنه که اگه ازدواج کنم هم کوتاهی و هم مودار بودن بدنه آلت مانع از دخول میشه خواهشا منو راهنمایی کنین ممنون مشاهده پاسخ دکتر
« قبلی 1 2 3 4 5 6 7 ... 147 بعدی »

نظرات بسته شده است.