روش های افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

دکترحسین کرمی

دکترحسین کرمی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
در این مقاله مطالعه می‌کنید:
امروزه شاهد مراجعه مردان جوان زیادی به کلنیک های ارولوژی هستیم که از کوچک بودن اندازه آلت تناسلی خود شاکی هستند و از طرفی شاهد تبلیغات گسترده در فضاهای مجازی و اینترنت و ماهواره ها به دنبال افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان هستند. در این متن بنده آخرین یافته های درمانی و به نقد تک تک این روش های افزایش طول آلت تناسلی می پردازم.

روش های افزایش طول آلت تناسلی عبارتند از:

1️⃣ افزایش قطر الت با تزریق ژل

در روش افزایش الت با ژل موارد حجیم کننده را زیر پوست آلت تناسلی جهت پدیدار شدن الت کلفت تزریق می کنند که باعث اختلال در حس آلت تناسلی و نامنظمی در پوست منطقه تناسلی شده و از طرفی بعد از چند ماه دوباره جذب می شوند و لذا درمان مناسبی برای بزرگ کردن الت نمی باشد و اصلاً از نظر علمی پیشنهاد نمی گردد. از عوارض ماندگار این تزریق از بین رفتن حس منطقه آلت تناسلی می باشد و لذا از نظر علمی اصلاً روش مناسبی برای بزرگ کردن الت نبوده و مطلقاً توصیه نمی شود.

مرد مبتلا به سرطان بیضه

2️⃣ دستگاه های کشنده آلت تناسلی

امروزه روش های مختلف کششی را برای بزرگ کردن الت تناسلی ذکر می کنند که این کشش ها از نظر علمی درست نبوده و در بسیاری از موارد باعث ایسکیمی و کاهش خون رسانی به بافت آلت تناسلی شده و ممکن است توان نعوظ فرد را به خطر بیاندازد. از نظر علمی هنوز در دنیا ثابت نشده و لذا همه تبلیغات در این روش نیز غلط و پوچ و بی اساس می باشد.

3️⃣ قرص افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

امروزه شاهد تبلیغات قرص ها و ژل هایی در فضای مجازی و ماهواره ها هستیم که مصرف قرص و یا مالیدن ژل های مخصوص به آلت تناسلی را به عنوان روش بزرگ کردن الت تناسلی مردان و افزایش قطر آن معرفی می کنند که بر اساس تحقیقات انجام شده در دنیا هنوز هیچ قرص افزایش طول دستگاه تناسلی مردان و دارویی و ژل های مالیدنی که باعث افزایش طول آلت تناسلی مردان شود کشف نشده است و لذا این روش تبلیغات نیز کاملاً دروغ است و گول تبلیغات کاذب را نخورید.

جهت فیلم عمل جراحی دستگاه تناسلی مردان به آپارات مراجعه نمایید.

4️⃣ وکیوم

واکیوم دستگاهی است که با مکانیسم کاهش خون آلت تناسلی باعث متورم شدن آن می شود که در مواردی جهت اختلال نعوظ استفاده می شود ولی این دستگاه نیز جهت بزرگ کردن الت کاملاً بی اثر بوده و از نظر علمی اصلاً توصیه نمی شود.

5️⃣ جراحی بزرگ کردن قطر الت تناسلی مردان 

قطع کردن لیگمان های های آویزان کننده آلت روشی است که برای افزایش طول آلت تناسلی مردان در بعضی مراکز درمانی جهت افزایش طول آلت تناسلی پیشنهاد می شود. این عمل برای بزرگ کردن آلت تناسلی به اندازه 2-4 سانتی استفاده می شود ولی از بزرگترین معایب آن لخت شدن و افتادگی شدید آلت است و در هنگام نعوظ آلت تناسلی رو به بالا حرکت نمی کند و افتادگی شدید دارد و لذا باعث اختلال شدید در مقاربت جنسی خواهد شد. بنده اصلاً این روش را به عنوان درمان برای افزایش طول آلت تناسلی پیشنهاد نمی کنم.

بزرگ کردن الت

6️⃣ افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان با ماساژ

تمرینات کششی دستی یعنی استفاده از دست برای ماساژ  آلت تناسلی شما است. این هدف برای کشش پوست است. در این نوع ورزش های دستی ، روان کننده به آلت تناسلی زده می شود و به آرامی ماساژ می یابد. این تمرین برای کشش پوست آلت تناسلی شما است که در نتیجه به بزرگ شدن آلت تناسلی کمک می کند. برای دستیابی به نتایج سریعتر باید مرتباً این کار را انجام دهید.

انواع ماساژ ها برای بزرگ کردن آلت تناسلی

تمرینات کششی برای آلت تناسلی مرد می تواند کمک کند تا به طور طبیعی آلت تناسلی شما بزرگ شود.

ورزش ماساژ:

در این نوع ورزش های دستی ، روان کننده به آلت تناسلی زده می شود و به آرامی ماساژ می یابد. این تمرین برای کشش پوست آلت تناسلی شما است که در نتیجه به بزرگ شدن آلت تناسلی کمک می کند. برای دستیابی به نتایج سریعتر باید مرتباً این کار را انجام دهید.

ورزش جلکینگ:

این شایع ترین شکل ورزش در بین مردان است. به ضخیم شدن آلت تناسلی کمک می کند. در صورت افزایش اندازه آلت تناسلی مرد ، توصیه می شود این کار را حداقل یکبار در روز انجام دهید. نحوه انجام این ماساژ به این صورت است که باید هر دو دست را روی آلت تناسلی قرار داده و به آرامی از بالا به پایین حرکت دهید.

ورزش های کششی:

این تمرین شبیه دوشیدن گاو است. این یکی از بهترین تمریناتی است که می تواند منجر به کلف شدن آلت تناسلی شود. در این روش فقط از انگشت شست و انگشت اشاره استفاده می شود. نحوه ی انجام این ورزش به این صورت است که باید: با استفاده از انگشت شست و انگشت اشاره پوست را از بالا به پایین بلغزانید. این کار را به مدت 20 دقیقه انجام دهید. (اطمینان حاصل کنید که خودارضایی نمی کنید).  اگر نعوظ وجود دارد، بگذارید آلت تناسلی مرد شل شود و بعد از 5 دقیقه ادامه دهید. هر روز حداقل 20 دقیقه این تمرین را تکرار کنید.

و اما توصیه های پایانی

 •  80-90 درصد کسانی که از کوچکی آلت تناسلی خود شاکی هستند در معاینه بالینی توسط پزشک، طبیعی هستند.
 •  آلت تناسلی خود را با دیگران مقایسه نکنید.
 •  اگر اندازه آلت تناسلی شما در نعوظ بین 9-14 سانت است اندازه طبیعی دارد. نگران نباشید.
 •  گول تبلیغات ماهوره ها و فضاهای مجازی را در رابطه با بزرگ کردن الت نخورید چرا که هنوز در دنیا هیچ روش علمی و بی عارضه ای برای بزرگ کردن طول آلت تناسلی و افزایش قطر آن وجود ندارد.
 •  از مصرف ژل ها و داروهای تبلیغاتی برای بزرگ کردن آلت به علت عوارض آنها شدیداً اجتناب نمایید.

توصیه آخر

قبل از شروع خود درمانی و هر درمانی جهت معاینه بالینی به پزشک جراح کلیه و مجاری ادرار مراجعه فرمائید. جهت اخذ نوبت با شماره تلفن 02122642744 تماس بگیرید.

دکتر حسین کرمی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری تناسلی و فوق تخصص درمان آندوسکوپی و لاپاراسکوپی
4.1/5 - (47 امتیاز)

مشاوره پزشکی

در پایان هر مقاله برای راحتی شما عزیزان، نرم افزار پرسش و پاسخ قرار داده شده است تا به راحتی سوالات خود را با ما در میان بگذارید. از طریق این نرم افزار می توانید پرسش ها و مدارک پزشکی خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر اشکان چهارشنبه ۲۹ دی ۰( 2 روز پیش) تعداد بازدید: 5 مشاهده پرسش
  سلام آقایه دکتر وقت شریفتون بخیر باشه.بنده خیلی وقته شاهد رشد آلت تناسلی خود نبوده ام الان 20 ساله شده ام و طول الت تناسلی بنده از بالا بدون فشار تا نوک نهایتا به 14.5 میرسه و با قطر 13 و با بیضه ۵ در ۳.5 با اینکه میدونم طول و قطر متوسطی دارد ولی نسبت به هیکلم کوچک دیده میشود و نمیتونم هر مدل پوزیشنی اجرا کنم. بنده 187 قد و ۹۳ کیلو وزن دارم و اینم عرض کنم که نسبت به هم سنام ریش کاملی ندارم و هنوز هر قسمتی یذره در اومده و موهای سینه نیز اصلا ندارم و ورم سینه نیز دارم یعنی همانطور که دوران بلوغ بصورت ورم نوجوانان دارن همان شکله سوال بنده اینه ایا مشکل هورمونی دارم؟ زیرا انطور که برای پدرم را مشاهده کردم دو برابر برایه من بوده و من متعجبم چرا فقط از لحاظ جنسی به ایشون نرفتم آیا من با این احتساب مشکل هورمونی و رشد دارم و امکان رشد برایم وجود دارد؟ و بهترین راهی که از این مشکلات راحت بشم چی به بنده پیشنهاد میکنید؟
  1. تصویر کاربر اشکان جمعه ۲۴ دی ۰( 1 هفته پیش)
   من خیلی نگران این هستم که مثل پدرم نشه ماله من. زیرا برایه داییم نیز گویا در حد کوچک و یا متوسط بوده که باعث جدایی از همسرش شده و سرکوفت ایشون شده اند من سوال اصلیم اینه که من چیکار کنم حداقل بزرگتر از متوسط بشه و ۱ و نیم سانتی رشد بکنه.من قبلا عادت به سیگار داشتم و تحرکم خیلی کم شده بود.ورم سینه و طول آلت بنده برایم خیلی نگرانی ایجاد کرده و پیشدکتری رفتم برایه سینه گفتند که ژنیکوماستیه ولی برای من از همون نو جوونی اینطور مونده و رشدی در التم نداشتم و ژن بنده الت بزرگی داره ولی من متسوط چیکار کنم آقایه دکتر خیلی نگرانم ممنون میشم بصورت کامل مرا راهنمایی کنید🙏
  2. تصویر کاربر اشکان شنبه ۲۵ دی ۰( 6 روز پیش)
   دکتر جان دو روزه جوابی دریافت نکردم
  3. تصویر کاربر اشکان شنبه ۲۵ دی ۰( 6 روز پیش)
   آقایه دکتر لطفا جواب بدهید
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۹ دی ۰( 2 روز پیش)
   بهترین روش افزایش سایز آلت جراحی هست
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر آصف چهارشنبه ۲۹ دی ۰( 2 روز پیش) تعداد بازدید: 1 مشاهده پرسش
  سلام
  بین ژل های موجود در بازار، چه ژلی برای افزایش طول و حجم آلت تناسلی بهتر است
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۹ دی ۰( 2 روز پیش)
   بهترین روش جراحی هست
 • تصویر کاربر فیضی شنبه ۱۳ آذر ۰( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 40 مشاهده پرسش
  با سلام و عرض ادب سوالم این هست که آیا به جز روش جراحی روش مطمئن و موثری برای افزایش حجم آلت تناسلی وجود داره یا نه و روش مثل پیترتاک، پنیمور، روغن خراطین و زالو ممکن هست اثر داشته باشن؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱۳ آذر ۰( 1 ماه پیش)
   خیر
 • تصویر کاربر باقر جمعه ۱۲ آذر ۰( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 47 مشاهده پرسش
  باسلام. آلت بنده در حالت نعوذ 10 سانتیمتر است. آیا طبیعی ست؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۱۲ آذر ۰( 1 ماه پیش)
   بله
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۱۲ آذر ۰( 1 ماه پیش)
   ۹-۱۵ سانتی منر طبیعی هست
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر محمد شنبه ۶ آذر ۰( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 67 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر آلتم ۱۲ سانته ولی کلفت نیست
  میخوام نظر شما رو راجب تزریق چربی بدونم که خوب هست یا نه ارزش داره یا نه
  1. تصویر کاربر محمد پنجشنبه ۴ آذر ۰( 1 ماه پیش)
   آقای دکتر ۴۸ ساعت بیشتر شده خواهشا جواب بدین من فکرم در گیر هست لطفا وی بدین
  2. تصویر کاربر محمد پنجشنبه ۴ آذر ۰( 1 ماه پیش)
   خواهشا با ویس من رو راهنمایی کنید
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۶ آذر ۰( 1 ماه پیش)
   میشه تزریق کرد ولی من انجام نمیدم
  4. تصویر کاربر محمد شنبه ۶ آذر ۰( 1 ماه پیش)
   بحث من این هست که عوارض داره یا نه بعدا مشکل سایز نمیشه؟
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۶ آذر ۰( 1 ماه پیش)
   از عوارضش عفونت بعد عمل هست
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
 • تصویر کاربر رضا سه شنبه ۲ آذر ۰( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 54 مشاهده پرسش
  سلام
  خسته نباشید
  آیا کرم کینگ سایز
  یا ژل فورت
  یا شارک پاور
  برای زیادتر شدن حجم طول و سایز آلت تناسلی بصورت دائمی تاثیر گذار هست؟
  کلا کرم یا دارویی وجود داره که بصورت دائمی باعث افرایش طول و سایز آلت تناسلی بشه؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲ آذر ۰( 1 ماه پیش)
   راه بزرگ كردن الت تناسلي هنوز در دنيا وجود ندارد همه تبليغات دروغند وعملهاي جراحي پر عارضه وغير قابل برگشت
 • تصویر کاربر حمید سه شنبه ۱۸ آبان ۰( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 42 مشاهده پرسش
  سلام من 46 سالمه والت تناسلیم حتی زمان سکس هم سف ت وشق نمیشه واین باعث میشه شریک جنسیم هم رضایت نداشته باشه و احساس میکنم روز به روز جمعتر و پژمرده تر میشه یکی بهم میگفت التت رگهاش گرفته با ید بری ماساژ درمانی کنی تا این مشکلت برطرف بشه خواستم نظر تون بدونم با تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱۸ آبان ۰( 2 ماه پیش)
   سونوگرافی از عروق آلت ساده و کالرداپلر انجام بدید
 • تصویر کاربر علیرضا سه شنبه ۱۸ آبان ۰( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 49 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر
  جوان ۲۰ ساله ، قد ۱۷۷، وزن ۸۲
  طول آلت تناسلی هنگام نعوظ از کلاهک تا استخوان عانه با اعمال فشار بر بافت چربی اطراف ۱۰ الی ۱۱ سانت
  در حالت شلی آلت کوچک معلوم میشه و با فعالیت به شدیدا به سمت داخل کشیده میشه طوری که مدفون در بافت اطراف میشه و فقط کلاهک بیرون میمونه. آیا برای ازدواج مشکل پیش میاد؟ توصیه تون چیه؟
  خیلی ممنون.
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱۸ آبان ۰( 2 ماه پیش)
   باید بیاید از نزدیک معاینه کنم
  2. تصویر کاربر علیرضا دوشنبه ۱۷ آبان ۰( 2 ماه پیش)
   ببخشید جناب دکتر من دسترسی به شما ندارم و طبق توصیه خودتون به یک اورولوژیست نزدیک محل زندگیم مراجعه کردم . معاینه کردن گفتن مشکلی نداری . ضمنا داروی پی دی پرگ به مدت ۶ هفته عضلانی تجویز کردن. همچنین گفتن مقداری پوست کیسه بیضه به آلت وصل هست که میکشه پایین . و با جراحی درست میشه.
   جناب دکتر این دارو موثر هست؟؟
   طول نعوظ طبیعی هست؟؟
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱۸ آبان ۰( 2 ماه پیش)
   بله موثره،طول هم طبیعیه و نگران نباشید
  4. تصویر کاربر علیرضا دوشنبه ۱۷ آبان ۰( 2 ماه پیش)
   جناب دکتر من ۳ دوز تزریق کردم و تاثیری نمیبینم . چ مدت طول میکشه تا تاثیرش مشخص شه؟؟
   خیلی ممنون از پاسخگوییتون
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱۸ آبان ۰( 2 ماه پیش)
   حدودا یک ماه
  6. تصویر کاربر علیرضا دوشنبه ۱۷ آبان ۰( 2 ماه پیش)
   ببخشید جناب دکتر از لحاظ علمی با توجه به سن من که 20 سال هست و تقریبا دوران طلایی بلوغ رو گذروندم امکان بیشتر شدن طول آلت از این طریق چقدر هست؟ و چقدر میتونه موثر باشه؟
   سپاسگزارم
  7. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱۸ آبان ۰( 2 ماه پیش)
   احتمالش هست
  8. نمایش سایر 6 پاسخ
 • تصویر کاربر Mahdi سه شنبه ۱۸ آبان ۰( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 83 مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید
  18سال هستم
  آلت تناسلی در حالت نعوظ9 سانت ،
  عرضش هم کمه
  ب نظر خودم چون بدنسازی میرم کوتاهه
  با توجه به عکسی ک بهتون دادم
  میشه لطف کنید مشاوره بدید
  ممنون
  1. تصویر کاربر Mahdi یکشنبه ۱۶ آبان ۰( 2 ماه پیش)
   میشه جواب بدید
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱۸ آبان ۰( 2 ماه پیش)
   طبیعی هست
  3. تصویر کاربر Mahdi دوشنبه ۱۷ آبان ۰( 2 ماه پیش)
   یعنی هیچ مشکلی در آینده ب وجود نمیاد آقای دکتر ؟
  4. تصویر کاربر Mahdi دوشنبه ۱۷ آبان ۰( 2 ماه پیش)
   ب نظرم قطرش همون عرض کوچیکع
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱۸ آبان ۰( 2 ماه پیش)
   2-سلام ،بايد معاينه شويد
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
 • تصویر کاربر امین پنجشنبه ۶ آبان ۰( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 82 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر آقای دکتر، من ۳۲ سال سن دارم و طول آلت من ۱۳ و دورش ۱۲ سانت هست میخواستم بدونم با توجه به عکسی ک براتون فرستادم سایز من نرمال هست یا نه؟ و اینکه شیوه اندازه گرفتن من از کناره جانبی از اونجا که از بدن خارج میشه تا نوک آلت هست، چون بعضی جاها خوندم تا استخوان عانه باید اندازه گرفت میخواستم بدون تا استخوان عانه موقع رابطه جنسی طول عملکردی هست و کارایی داره؟ خیلی ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۶ آبان ۰( 2 ماه پیش)
   بله نرمال هست
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۶ آبان ۰( 2 ماه پیش)
   سایز نرمال 9-15 هست
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
درحال دریافت اطلاعات

مطالب بیشتری بخوانید

در این مقاله، پرسش و پاسخ در مورد کراتینین خون را قرار داده ایم تا به سوالات…
دترولیت دارویی است که برای درمان علائم مثانه ی بیش فعال تجویز می شود. این علائم می…
انتخاب غذا ها و نوشیدنی های مناسب به شما کمک می کنند احساس بهتری داشته باشید و…

روزای هفته

ساعت مطب

شنبه

17:00 - 21:00

یکشنبه

16:00 - 21:00

دوشنبه

17:00 - 21:00

سه شنبه

16:00 - 21:00

پرسش از دکتر