انزال زودرس شایعترین مشکل جنسی مردان قسمت 1

دکترحسین کرمی

دکترحسین کرمی

در این مقاله مطالعه می‌کنید:

انزال زودرس یکی از مشکلات عمده و مختل کننده روابط جنسی است که از سالیان پیش و شاید از بدو خلقت بشر گریبانگیر مردان بوده است. با افزایش استرس های روزمره زندگی و گرفتاری های اجتماعی و مشغولیات روزمره زیاد و کمبود استراحت جسمی و عوامل دیگر امروزه به عنوان شایعترین اختلال جنسی است که زوجین به علت نارضایتی از روابط جنسی به مطب و مراکز درمانی مراجعه می کنند.

اصولاً یک ارتباط قوی بین خواب خوب، استراحت خوب، تغذیه خوب و ذهن آرام، تن سالم و روحیه بشاش و شاد و تمایل قوی به روابط جنسی وجود دارد. هر چه کیفیت زندگی فرد به علل روحی و جسمی مختل شود رابطه جنسی فرد را دچار اختلال خواهد کرد. با توجه به اینکه طبق آمار از هر سه مرد یک مرد مبتلا به انزال زودرس می باشد به شرح کامل تعریف و علل و درمان های آن می پردازم.

تعریف انزال زودرس

به هر انزالی که مایع منی بدون کنترل فرد و بلافاصله بعد از نعوظ و یا کمتر از یک دقیقه بعد از دخول انجام شود انزال زودرس می گویند. شدت انزال زودرس، فرد به فرد فرق می کند. بعضی از مردان جوان اظهار می دارند که انزال آنقدر سریع انجام می شود که قادر به دخول نیستند و گهگاهی زوجین را می بینیم که بعد از چند سال هنوز خانم باکره است.

در اغلب مردان انزال زودرس زیر یک دقیقه اتفاق می افتد که این امر باعث نارضایتی شریک جنسی شده و با مرور زمان به علت ناراحتی روحی باعث افت میل جنسی و در نهایت ممکن است باعث از هم گسستگی ارتباط زناشویی گردد.

کاهش میل جنسی در زوجین

شکایات بیماران

به نمونه شکایت های این بیماران با ذکر جملات به عنوان مثال می پردازم:

 • آقایی اظهار می دارد با کوچکترین تحریک جنسی انزال زودرس پیدا می کنم که این شدیدترین نوع بیماری است.
 • آقایی اظهار می داردکه من در زمان معاشقه مشکلی ندارم ولی به محض اینکه عمل دخول انجام می شود در اولین رفت و برگشت ناخودآگاه انزال صورت می گیرد.
 • آقایی اظهار می دارد که من فقط در یک موقعیت جنسی تحریک آمیز در یک position خاص بلافاصله دچار انزال می شوم.
 • بیمار دیگری اظهار می دارد که من تا سه دقیقه هم می توانم خودم را کنترل کنم ولی خانمم در طول این مدت به ارگاسم یا اوج لذت جنسی نمی رسد. که در این موارد باید علت نارضایتی را در خانم ها جستجو کرد. بعضی از خانم ها دیر انزال هستند و به عنوان مثال ممکن است تا 20 دقیقه مقاربت نیز به ارگاسم نرسند که باید علت زمینه ای سردمزاجی خانم ها را بررسی و درمان کرد که اغلب در زنان افسرده مشاهده می شود.

همچنانکه در قسمت درمان اشاره خواهم کرد تعامل زن و مرد و همکاری نزدیک به یکدیگر و آشنایی به روح و روان فرد مقابل در یک مقاربت لذت بخش برای دو طرف بسیار مفید است. به عنوان مثال زوجینی را می بینیم که اظهار می کنند با یک معاشقه خوب قبل از دخول و ارضاء شدن هر دو طرف که زود و زیر یک دقیقه انجام می شود و با هم هماهنگ هستند و هیچ شکایتی از روابط جنسی خود ندارند.

انواع انزال زودرس

انزال زودرس به دو نوع تقسیم می شود:اولیه و ثانویه

۱) انزال زودرس اولیه

 کسانی هستند که از شروع موقع فعالیت های جنسی مبتلا به انزال زودرس هستند

۲) انزال زودرس ثانویه

 در این نوع فرد یک حالت نرمال فعالیت جنسی دارد ولی بعداً مبتلا به انزال زودرس می شود.

علل انزال زودرس اولیه

این نوع انزال زودرس بیشتر در تیپ شخصیتی A که افرادی حساس، عصبانی، پرخاشگر، عجول و زودرنج هستند دیده می شود. این افراد مثل صحنه های دیگر زندگی زود تحریک می شوند و قادر به کنترل مایع منی خود حین مقاربت نیستند که در قسمت درمان به چگونگی درمان اشاره خواهم کرد.

انزال زودرس

علل انزال زودرس ثانویه

نوع ثانویه انزال زودرس علت های مختلف محیط بیرونی و درونی دارد که عبارتند از:

1- استرس های حاد و مزمن زندگی روزمره

امروزه زودانزالی را بیشتر در افرادی می بینیم که دوز استرس های شغلی و محیطی آنها بالاست که به علت مشغله های کاری زیاد و استرس ناشی از آنها است.

2- افسردگی و اضطراب

افسرده گی و اضطراب و داروهای ضد افسردگی از عواملی هستند که اختلال در فعالیت جنسی ایجاد می کنند که عبارتند از: کاهش میل جنسی، اختلال در شدت نعوظ و انزال زودرس. اصولاً یک ارتباط قوی و مستقیم بین حالت های روحی فرد و تمایل به سکس وجود دارد. هر چه آرامتر، بانشاط تر، کم استرس تر میل و توان وانزال دیرتر و برعکس استرس، اضطراب و افسردگی از عوامل تخریب کننده فعالیت جنسی هستند.

3- فواصل زیاد بین روابط جنسی

تعداد روابط جنسی با توجه به سن، وضعیت سلامت جسمی و حالت های روحی فرد متغییر است. اصولا با گذر زمان و افزایش سن منحنی فعالیت های جنسی به طرف پایین حرکت می کند. به عنوان مثال یک فرد در سن 18 سالگی ممکن است هر شب تمایل به فعالیت های جنسی داشته باشد در حالیکه یک مرد 50 ساله ممکن است 2-1 بار در هفته و یا در سن بالای 60 سال یک بار در یک هفته یا دو هفته مقاربت جنسی انجام شود. اصولاً هر چه فاصله بین مقاربت ها بیشتر باشد آستانه تحریک پذیری کم شده و باعث انزال زودرس می شود.

4- تحریک کم جنسی

فعالیت جسمی خوب نیازمند یک مدیریت منطقی احساس در حین مقاربت و تجربه جنسی است. لذا بسیاری از افراد جوان که سابقه تجربه فعالیت جنسی را ندارند در شروع فعالیت جنسی از انزال زودرس رنج می برند که با کسب تجربه و هماهنگی بیشتر با شریک جنسی این مشکل با گذر زمان بهتر می شود.

5- مشکلات احساسی و ارتباطی با همسر

وجود مشکلات احساسی و ارتباطی در بین زوجین باعث اختلاف جنسی می شود که عبارتند از: کاهش میل جنسی به طرف مقابل، عدم نعوظ خوب در انزال زودرس در مرد و انزال دیررس در زن. برخلاف مرد که مبتلا به انزال زودرس می شود خانم ها به علت حساس بودنشان اغلب به ارگاسم یا اوج لذت جنسی نمی رسند.

6- بیماری های جسمی

هر گونه بیماری آزاردهنده جسمی می تواند باعث انزال زودرس در مرد شود. به عنوان مثال اختلال در فعالیت غده تیروئید، فشارخون بالا، دیابت، التهاب مجرای ادراری، تب حاد و مزمن، کمبود سروتونین که توسط مغز ترشح می شود و یا اختلال در عملکرد مواد انتقال دهنده پیام های عصبی همه موارد فوق به صورت مستقیم فعالیت های جنسی فرد را تحت تأثیر و باعث انزال زودرس می شود.

7- مصرف داروها

داروهای ضد فشارخون، آرام بخش ها، ضدافسردگی و ضد اضطراب ها می توانند هم میل جنسی و هم شدت نعوظ و هم زمان انزال را تحت تأثیر قرار دهند.

راه های درمان انزال زودرس کاملاً شناخته شده است و لذا حذف سیگار والکل و مواد مخدر از تخریب فعالیت های جنسی شما جلوگیری خواهد کرد. برای مطالعه راه های درمان انزال زودرس روی اینجا کلیک کنید.

انزال زودرس چگونه درمان می شود

پیش از مراجعه به پزشک می توانید راهکارهای زیر را دنبال کنید:

 • خودارضایی یک یا دو ساعت قبل از رابطه ی جنسی
 • استفاده از کاندوم برای کمک به کاهش حس
 • با نفس عمیق کشیدن می توانید به طور جزئی، رفلکس انزال را مهار کنید. رفلکس انزال نوعی رفلکس اتوماتیک بدن است که در حین انزال رخ می دهد.
 • به هنگام رابطه جنسی، شریک جنسی شما باید در بالا قرار بگیرد، تا نزدیک به انزال شما بتواند خود را بیرون بکشد.
 • پوزیشن های مختلف رابطه ی جنسی را امتحان کنید، تا پوزیشنی را پیدا کنید که کمتر در آن تحریک می شوید.
 • وقفه انداختن و فکر کردن به چیزی غیر از رابطه ی جنسی
عوارض زیاده روی در روابط جنسی

مشاوره

سکس تراپیست ها یا درمانگران جنسی و متخصصان دیگری مانند روانشناس ها، می توانند به درمان مشکل انزال زودرس و دیگر مشکلات جنسی کمک کنند. شما می توانید از مزایای مراجعه به یکی از این متخصصان بهره مند شوید.

مشاوره همچنین می تواند، هرگونه مشکل روانشناختی زمینه ای، جنسی یا رابطه ای را شناسایی کند و به بهبود مشکلات دیگر در رابطه با انزال زودرس مانند اضطراب کمک کند. اگر در رابطه ی طولانی مدتی هستید، می توانید از زوج درمانگر کمک بگیرید.

تکنیک های رفتاری

تکنیک هایی وجود دارد که به فراموش کردن عادت انزال زودرس کمک می کنند. این تکنیک ها شامل تکنیک “توقف -شروع” و تکنیک “فشرده کردن” می شوند.

دارو

یک روش درمانی دیگر، اسپری بی حسی موضعی است، که می توانید بدون نیاز به نسخه آن را از داروخانه تهیه کنید. شما باید 10 دقیقه قبل از رابطه ی جنسی، اسپری را روی نوک آلت تناسلی خود بزنید. دنبال کردن دستورالعمل ها اهمیت زیادی دارد.

همچنین باید بدانید که اسپری ممکن است از آلت تناسلی شما، به بدن شریک جنسی تان (برای مثال داخل واژن) منتقل شود و موجب بی حسی کوتاه مدت شود. داروهای ضد افسردگی نیز می توانند به طور موفقیت آمیزی انزال زودرس را درمان کنند. استفاده از دارو برای درمان اختلال عملکرد نعوظ، می تواند به کنترل انزال زودرس نیز کمک کند.

ورزش

تمرینات ورزشی کگل که تمریناتی برای تقویت عضلات کف لگن هستند نیز، می توانند به بهبود کنترل انزال کمک کنند.

دکتر حسین کرمی متخصص جراحی کلیه ، مجاری ادراری تناسلی و فوق تخصص درمان آندوسکوپی و لاپاراسکوپی 

4.4/5 - (101 امتیاز)

مشاوره پزشکی

در پایان هر مقاله برای راحتی شما عزیزان، نرم افزار پرسش و پاسخ قرار داده شده است تا به راحتی سوالات خود را با ما در میان بگذارید. از طریق این نرم افزار می توانید پرسش ها و مدارک پزشکی خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.با توجه به تعداد زیاد سوالات پاسخ شما تا 4 روز کاری به صورت پیامک اطلاع رسانی خواهد شد  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر ایمان یکشنبه ۹ بهمن ۱( 3 روز پیش) تعداد بازدید: 14 مشاهده پرسش
  سلام،وقت بخیر،مورفولوژی اسپرم بنده آبنرمال99درصد شده،سونوگرافی بیضه مثانه و کلیه هم انجام دادم و مشکلی نداشتم،نزدیک به 8ماه هست اقدام به بارداری کردیم و نتیجه ای نگرفتیم،همسرم مشکلی نداشتن طی آزمایشاتی که انجام دادن جز عکس رنگی از رحم که هنوز انجام ندادن،اینم نتیجه آزمایش بنده هست اگر لطف کنید و بررسی بفرمایید ممنون میشم، اگر نیاز به ویزیت حضوری هست لطفا آدرس بفرمایید و اگر نه که دارو یا دستور خاصی نیاز هست بفرمایید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۸ بهمن ۱( 3 روز پیش)
   سلام عکسی اپلود نشده از نظر واریکوسل بررسی شدین ؟ سونوگرافی بیضه ها دارین ؟
  2. تصویر کاربر ایمان شنبه ۸ بهمن ۱( 4 روز پیش)
   بله سونوگرافی بیضه انجام شد و همینطور دکتر اورولوژی هم معاینه کرد،بله جواب سونوگرافی دارم،اگر نیاز هست ارسال کنم،عکس جواب آزمایش اسپرم دو ماه قبل و الان هم مجدد ارسال کردم
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۸ بهمن ۱( 3 روز پیش)
   شواهد واریکوسل در سونوگرافی دیده شده ؟ در حرکت کمی مشکل دارید اما با توجه به سن توصیه میکنم روش های کمک باروری را سریعتر آغاز کنید
  4. تصویر کاربر ایمان شنبه ۸ بهمن ۱( 3 روز پیش)
   نه چیزی مشاهده نشد،جواب آزمایش میفرستم خدمتتون،چطور نوبت بگیرم،نوبت دهی سایت جواب نمیده،شماره تماس بفرمایید
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۹ بهمن ۱( 3 روز پیش)
   با شماره تلفن مطب تماس بگیرید
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
 • تصویر کاربر علی پنجشنبه ۶ بهمن ۱( 6 روز پیش) تعداد بازدید: 10 مشاهده پرسش
  با عرض سلام دکتر جان بنده چند روز بعد از استفاده از پودره نوره یا همان واجبین متوجه دو تا زایده خیلی ریز شدم بالای الت خواستم ببینم اینها زگیل هست یا چیزه دیگه مزاحم شم جثارتا یه سوال دیگم داشتم من درد زیره دل دارم دارم که احساس جمع شدن باد هست و نفخ و با خارج شدن باد خوب میشه ایا میشه این التهاب پروستات باشه ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۵ بهمن ۱( 6 روز پیش)
   سلام لطفا عکس را مجدد بفرستید اپلود نشده
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۵ بهمن ۱( 6 روز پیش)
   باد و نفخ ربطی به پروستات نداره
  3. تصویر کاربر علی چهارشنبه ۵ بهمن ۱( 6 روز پیش)
   ممنون فرستادم
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۶ بهمن ۱( 6 روز پیش)
   زگیل نمیبینم
  5. تصویر کاربر علی چهارشنبه ۵ بهمن ۱( 6 روز پیش)
   دکتر جان مجدد دوتا دیگه فرستادم
  6. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۶ بهمن ۱( 6 روز پیش)
   در این تصاویر زگیل هست و بهترین درمان کرایو در صورت تمایل شماره و مشخصات بفرستید منشی هماهنگ میکنه
  7. نمایش سایر 5 پاسخ
 • تصویر کاربر مگان دوشنبه ۳ بهمن ۱( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 8 مشاهده پرسش
  سلام جناب دکتر
  خسته نباشید
  ۴۶ سالمه
  ۱۲ سال پیش ازدواج کردم.۲تا دختر دارم.در جوانی خودارضایی میکردم.بخاطر زودانزالی تریاک و شیره مصرف کردم.اوایل خوب جواب داد.بعدها مشکل نعوظ پیدا کردم.به هیچ دکتری مراجعه نکردم.دارویی مصرف نکردم.مریضی هم ندارم.
  چه دارویی مصرف کنم با وجود مصرف تریاک و شیره؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۳ بهمن ۱( 1 هفته پیش)
   سلام تریاک و شیره عامل اختلال نعوظ هست تا کنار نزارید فایده نداره برای نعوظ اگر مشکل قلبی ندارین تادالافیل ۱۰
 • تصویر کاربر مهرداد پنجشنبه ۲۹ دی ۱( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 22 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر خسته نباشی ،دکتر من مهرداد هستم همونی ک گفتم عمل کیسه صفرا کردم برام سوند گزاشتن بعد از اون توضیحات ک فرمویدین الان کلا بعد از عمل یک ماه و هفت روز میگذره من مشکلی نداشتم بابت مایع منی یا همون خارش سوزش ادراری فقط بعد از چند روز خارش سوزش داشتم ک فزمودید مال سوند بوده مایعات مصرف بکنید خوب میشه رفتم دکتر برام فنازوپریدین و سیپروفلوکساسین 500نوشتن خوردم خوب شدم بعد مایع منی خارج کردم نارنجی بود چن روز بعد دوباره کردم مایل ب صورتی و قرمز بود ک فرمودین تا دو هفته اثرات فنازوپریدین هست برطرف میشه و مایع تا یک هفته خارج نکنید الان من سه هفته شد امروز مایع منی خارج کردم همون قرمز بود خیلی نارحتم دکتر چرا هنوز برطرف نشده حتی دیدم اسپرمم شبیه ژله هست ریز میشه مثل دانه برنج بود خیلی نگرانم دکتر چکار باید بکنم ؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۸ دی ۱( 1 هفته پیش)
   سلام ازمایش ادرار و کشت ادرار و ازمایش مایع منی بدید بفرستید . اگر مشکل داشت بهتره یک سیستوسکوپی کنیم ببینیم
  2. تصویر کاربر مهرداد چهارشنبه ۲۸ دی ۱( 1 هفته پیش)
   سلام اقای دکتر شما گفتید بعد از دو هفته درست میشه اگر نشد دارو مصرف کنید ؟الان کلی ادرار وقتی میکنم نه درد نه سوزش و نه خارش ندارم فقط اون مایع منی رنگش درست نشد ؟شما گفتید اگر درست نشد با دارو درست میشه
  3. تصویر کاربر مهرداد چهارشنبه ۲۸ دی ۱( 1 هفته پیش)
   اقای دکتر این ازمایش ادرارم هست قبل از فنازوپریدین و سیپروفلوکساسین۵۰۰بود ک داد
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۲۹ دی ۱( 1 هفته پیش)
   کشت ادرار داده اید ؟ در ادرار هم خون دیده شده کشت ادرار بفرستید بعد هم سیپروفلوکساسین را برای ۱۰ روز بخورید . احتمالا در زمینه سوند اسیبی به مجرا وارد شده اگر همچنان خون داشته باشید بررسی کامل احتیاج است
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر مهرداد جمعه ۱۶ دی ۱( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 22 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر،
  ببخشید جسارتا با تحریک بسیار کمی، متاسفانه مقدار زیادی پیش آب قبل منی از من میرود و این باعث ضعف من و ریزش شدید موی پن میشود، راه کار چیست؟ و اینکه آیا دارویی هست که بتواند جلوی زود آمدن پیش آب را بگیرد؟ اگر نه، آیا دارویی برای رفع ضعف بعد از این عمل توصیه میکنید؟
  خیلی ممنون از وقت گرانبهایتان که به سوالات بیماران تان اختصاص میدهید.
  خداوند طول عمرتان داد.
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۱۶ دی ۱( 3 هفته پیش)
   سلام چند سالتونه ؟ ازدواج کرده اید ؟ اگر فقط پیشاب است که دارویی ندارد و طبیعی است هر زمان که بیاید ولی اگر منی خارج میشود متفاوت است
 • تصویر کاربر یاور سه شنبه ۱۳ دی ۱( 4 هفته پیش) تعداد بازدید: 25 مشاهده پرسش
  ناتوانی جنسی من دکتر جان یه دو سه سالی هست مشکل نعوظ ضعیف و زود انزالی پیدا کردم
  و حسم به سکس ضعیفه و خیلی بهم حال نمیده در صورتی که از نظر ذهنی خیلی ذهنم درگیره سکس هستش
  قبلا به دکتر رضایی مراجعه کردم بهم سیدنافیل 5 و افرودیت داد برای یک ماه بعد چند مدت باز همون طوری شدم بعد به یه دکتر دیگه مراجعه کردم بهم ترادامیکس داد زمانی که مصرف می‌کردم خوب بودم بازم بعدش جواب نداد
  الان هم نعوظ ضعیفه هم زودانزالی دارم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۲ دی ۱( 4 هفته پیش)
   سلام چند سالتونه ؟ نعوظ صبحگاهی دارید ؟ دیابت دارید ؟ اگر مشکل قلبی ندارید تادالافیل ۱۰ یک ساعت قبل رابطه
  2. تصویر کاربر یاور دوشنبه ۱۲ دی ۱( 4 هفته پیش)
   سلام ۳۶ سال
   مشکل قلبی ندارم نعوظ صبحگاهی بعضی روزها
   برای زود انزالی چه کنم ؟
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱۳ دی ۱( 4 هفته پیش)
   برای زود انزالی پس از مطالعه سایت در مورد رفتار درمانی اگر جواب گرفتید که هیچ اگر نشد داپوکستین ۳۰ میلی گرم دو ساعت قبل رابطه
  4. تصویر کاربر یاور دوشنبه ۱۲ دی ۱( 4 هفته پیش)
   من یک بار داپوکسین ۶۰ استفاده کردم خوب بود یعنی ۶۰ استفاده نکنم
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱۳ دی ۱( 4 هفته پیش)
   بهتر اگر به ۳۰ جواب میدین اول ۳۰ و اگر جواب نداد ۶۰ شروع بشه در کل داروی خوبی هست
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
 • تصویر کاربر کوروش سه شنبه ۶ دی ۱( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 18 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر بنده در چند رابطه آخری که داشتم در هنگام رابطه نعوظم را از دست دادم ،که البته فکر کنم باعثش استرس بوده ، و برای رابطه اول با پارتنر جدیدم از الان میدونم استرس دارم که نکنه باز این اتفاق بیفته و احتمال زیاد به خاطر همین فکر و استرس این اتفاق میفته ! میخواستم قبل از رابطه سایلیس یا ویاگرا مصرف کنم تا با یه پشت گرمی رابطه رو شروع کنم اما هر چه در اینترنت گشتم هیچ کدوم نبود آیا در ایران و داروخانه ها این قرص ها ممنوع هست؟ و اگر بله بهترین جایگذین موجود چه هست ممنون.
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۶ دی ۱( 1 ماه پیش)
   با سلام و احترام چند سالتونه ؟ بهتر است وقتی مشکلی ندارید از این داروها استفاده نکنید میتونه عارضه بده بهترین کار رها شدن از استرس هست و معاشقه طولانی داشته باشین . در حقیقت رفتار درمانی راهکار اصلی شماست . در بین داروها تادالافیل عارضه کمتری دارد
  2. تصویر کاربر کوروش سه شنبه ۶ دی ۱( 1 ماه پیش)
   ۳۳ سال هستم آقای دکتر ، کمی وزنم بالاست ۱۲۵ با قد ۱۹۶ و دارم کم میکنم و تمرین pelvic هم میکنم ، ممنونم از توضیحات
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۶ دی ۱( 1 ماه پیش)
   خواهش میکنم سلامت باشید
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر علی دوشنبه ۵ دی ۱( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 30 مشاهده پرسش
  سلام دکتر خسته نباشید ی چند وقتیه رو التم ی سری زائده های خیلی ریزی زده نمیدونم چیه سربازم هستم تو مرز اب الوده شده ده روزم ب خاطر نبود اب نتونستیم دوش بگیریم یا اینکه از ژیلت استفاده کردم یهو دیدم همچین داستانی پیش اومده ب ی دکتر پوست مراجعه کردم درجا تا ندید گف اره زیگیل تناسلیه باید بیای فریز کنیم معلوم نیس چند جلسه طول بکشه طول درمان نخواه ازین حرفا.خیلی روحیمو خراب کرده الانم وقت عمل زانو دارم تا چند روز دیگ نمیدونم چیکار کنم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۵ دی ۱( 1 ماه پیش)
   با سلام و احترام مجدد عکس بفرستید اپلود نشده . ببینم راهنمایی کنم
  2. تصویر کاربر علی دوشنبه ۵ دی ۱( 1 ماه پیش)
   فرستادم الان دکتر
  3. تصویر کاربر علی دوشنبه ۵ دی ۱( 1 ماه پیش)
   نمیاد براتون دکتر
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۵ دی ۱( 1 ماه پیش)
   سلام عکس رویت شد زگیل است و باید کرایو شود جهت کرایو مدارک خود را به واتس اپ شماره ۰۹۳۵۱۱۴۲۰۸۰ بفرستید . شماره خود را نیز اینجا بگذارید
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر ع دوشنبه ۵ دی ۱( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 18 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر من ۳۰سالمه از وقتی ک رابطه برقرار کردم متوجه شدم ک دچار زود انزالی شدم کمتر از۳۰ثانیه طول میکشد و التم برای بار اول رابطه سفت است ولی بعد از ارضا شدن دچار شلی میشود ودیگر نعوظ ندارد در واقع در روز فقط یکبار نعوظ دارد،ب دکتر هم مراجعه کردم ۳ماه تحت درمانم بهبودی ندیدم به من قرص دی ای ای و ریورمد و روغن پپونن دادن این ماه و مصرف میکنم،لطفا راهنماییم کنیید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۵ دی ۱( 1 ماه پیش)
   سلام عدم نعوظ مجدد بستگی به توان فرد و وزن و وضعیت غذایی دارد . ورزش کنید و کاهش وزن داشته باشید و رژیم غذایی مناسب داشته باشید . برای زود انزالی قدم اول رفتار درمانی است که در سایت کامل توضیح داده ام . پس از اون مصرف داپوکستین
 • تصویر کاربر مجید جمعه ۲ دی ۱( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 16 مشاهده پرسش
  سلام جناب دکتر وقت عالی بخیر
  از مطالب سایت که بسیار عالی بود خواندم واستفاده کردم
  57 سال دارم ودر حال حاضر زوزانه یکعدد قرض وازومیکس 5-80 یکعدد آترواستاتین 10 ویکعدد آسپرین استفاده میکنم
  با توجه به استفاده از این داروها برای زود انزالی وشلی آلت کدام قرص از قرص های پیشنهادی در مقاله رو توصیه میفرمایئد
  ممنونم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۲ دی ۱( 1 ماه پیش)
   سلام در صورت مشورت با پزشک قلبتان با توجه به احتمال افت فشار داروی تادالافیل ۱۰ برای شلی الت و داپوکستین برای زودانزالی
درحال دریافت اطلاعات

مطالب بیشتری بخوانید

آلت تناسلی پرده دار به حالتی گفته می شود که در آن پوست بیضه تا قسمت وسط…
بیوپسی از پروستات یا نمونه برداری، قطعی ترین روش تشخیص سرطان پروستات می باشد. امروزه سرطان پروستات…
 مثانه یکی از بخش های سیستم ادراری است که ممکن است در آن سنگ تشکیل شود. این…

روزای هفته

ساعت مطب

شنبه

17:00 - 21:00

یکشنبه

16:00 - 21:00

دوشنبه

17:00 - 21:00

سه شنبه

16:00 - 21:00

پرسش از دکتر