از دکتر بپرسید

دردلگن آلت - پرسش 174300

  • تصویر کاربر محمد یکشنبه ۱۷ شهریور ۹۸( 8 ماه پیش) پروستات
    سلام آقای دکتر من ۲۵ سالم هست و مجردم وتاحالا هیچ گونه رابطه جنسی نداشتم. من دو بار قبلا رسیدم خدمتتون وآزمایش خون و ادرار که خودتون داده بودید که برای ۶ ماه پیش است را به پیوست ارسال کردم براتون. ۶ماه پیش فرمودید مشکلی نیست. ولی به علت اینکه شش ماه گذشته ومن هنوز درد مقعد درد در ناحیه آلت تناسلی وناراحتی در سرآلتم ودرد لگن و کمرم وشکمم.ودر ناحیه پشتم حالت گرفتگی ودرد دارم . که گاهی زیر شکمم سمت راست معمولا درد میگیردبرطرف نشده وگاهی هنگام ادرار هم مقداری فشار در شکمم احساس می کنم. وادرارم هم گاهی که برای دفع مدفوع میروم با زور مقدار کم وبه صورت ذره ذره خارج می شود و به راحتی خارج نمیشود و سپس درد میگیردو بعد از خروج هم انگار باز هم هست وبه طور کامل ادرار خارج نشده است درحالت معمولی هم بعد ازاتمام ادرار باز هم از همان زمان تا چند دقیقه بعد مقداری ادرار خارج می شود ومن ادرار را در نوک مجرای ادرار داخل آلتم میتوانم ببینم وگاهی حس یک مقدار باقی ماندن ادرار دارم که اذیتم می کند .من در طول خواب ۲ بار یاحداقل ۱ بار بیدار میشوم وباید به دست شویی بروم. و گاهی اوقات مقداری مایع بیرنگی که قبل از انزال وخروج منی خارج می شود گاهی بعد از انرال هم مایع بیرنگ و شفاف که کش هم می آید از آلتم خارج می شود حتی تا ساعت ها بازهم مقداری خارج می شود وحتی گاهی اوقات به طور معمولی هم حتی بدون انزال وبدون خروج منی هم به طور ناخودآگاه ازآلتم خارج میشود که آن هم مقداری انگار درداخل مجرا در سرآلتم باقی می ماند و مهمتر اینکه من بعد از خود ارضایی تا ساعت ها بعد وتا زمانی که شب نخوابم دراز نکشم حالت گرفتگی و یا درد و احساس اینکه مقداری در آلتم باقی مانده دارم و ببخشید رنگ مایع منی هم مایل به رنگ سبز است که عکس آن راهم براتون ارسال کردم که نگرانم کرده وکلا در حالت راه رفتن وایستادن و نشستن درد دارم و اذیت می شوم حتی درحالت معمولی و فقط دراز که می کشم بهتر می شوم و طبق مطالبی که در سایتتون خواندم نگران شدم واحتمال پروستاتیت والتهاب پروستات را دادم می خواستم خواهش کنم بفرمایید مشکل من چیست؟ من باید چه کار کنم بایدآنتی بیوتیک مصرف کنم و درمان به چه صورتی است ؟ با تشکر وسپاس
    1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۱۷ شهریور ۹۸( 8 ماه پیش)
      از نظر من شما سالمید اب زیاد بخورید ورزش ونشاط ودر اب گرم بشینید کافی است
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

به علت اختلالات ایجاد شده در نرم افزار تا اطلاع ثانوی، سیستم پرسش از دکتر غیر فعال خواهد بود. به زودی مشکل برطرف خواهد شد.

شما می توانید سوالات خود را در زمینه های مختلف کلیه، مجاری ادراری، زگیل تناسلی مردان و زنان و سایر بیماری های جنسی را از صفحه پرسش از دکتر  بپرسید. 

1-پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی نیاز نمی کنند.
2-پاسخ ها معمولا در کمتر از 48 ساعت پاسخ داده خواهند شد.
3-از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.
4-برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

 

لطفا در متن سوال اطلاعات شخصی خود مثل نام و نام خانوادگی ، آدرس ، شماره تماس قرار ندهید.!!!!

چنانچه سوالی ندارید و به دنبال مقاله ای خاص هستید می توانید از باکس های زیر استفاده کنید:

مثانه

کلیه

زودانزالی

پروستات

واریکوسل

هیدروسل

زگیل تناسلی

مجرای ادراری


تلگرام دکتر حسین کرمی اورولوژیست

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی