مور مور آلت تناسلی - پرسش 305327

 • تصویر کاربر علی سه شنبه ۲۸ شهریور ۲( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 60 بیماریهای جنسی
  سلام
  بنده حدود 20 سال است با نوعی بیماری ( اگه بشه اسمش رو بیماری گذاشت) مواجه هستم که با توجه به نوع آن نمی تونم به دکتر مراجعه کنم و احتمالا هم نخواهم کرد. البته اگر به صورت غیر حضوری باشه مشکلی نیست و هزینه هم بعد از مداوا پرداخت خواهم کرد.
  شرح بیماری: موقع خواب اعم از روز یا شب، آلت تناسلی شروع به مور مور میکند (اسم دیگری برای اون نمیدونم) و این غیر از تحریک است. و واقعا نمیگذارد بخوابم. مگر اینکه آلت تناسلی را تحت فشار قرار بدهم. مثلا به شکم میخوابم و چیزی که کمی بلند باشد مثلا یک قطعه چوب یا هر چیزی که دم دست باشد حتی مثل لیوان زیر آلت میگذارم این کار باعث میشود که مورمور آلت از بین رفته و تقریبا کمی به درد متمایل میشود و میتوانم بخوابم. البته اینکه کجای آلت بزارم ممکن است تفاوت کند و از سر آلت تا انتهای آن حتی زیر بیضه ها را شامل میشود. نکته دیگر اینکه اگر خیلی خوابم بیاید خیل مجال اذیت پیدا نمیکند و میخوابم ولی ممکن است نصف شب با همین مور مور کردن از خواب بیدار شوم. نکته دیگر اینکه پس از عمل زناشویی با همسر تا ده دقیقه راحت هستم ولی بعد دوباره شروع میشود. در زمان بیداری و سرپا بودن معمولا اذیتی ندارد.
  با تشکر از مشاوره شما.
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۲۷ شهریور ۲( 2 ماه پیش)
   ینی آلتتون دچار نعوظ بدون تحریک میشه؟
  2. تصویر کاربر علی دوشنبه ۲۷ شهریور ۲( 2 ماه پیش)
   سلام. فکر کنم اصلا متوجه سوال بنده نشدین. عرض کردم موقعی که دراز میکشم برا خواب (چه روز باشه یا شب). دو حالت برام هست. یا اونقدر خسته هستم که زود خوابم میبره یا خسته نیستم و دراز کشیدم که کم کم خوابم ببره. در حالت دوم کل آلت پس از چند دقیقه شروع به مور مور میکنه نه تحریک.(یعنی نیازی به انجام زناشویی ندارم) طوری مور مور میکنه که نمیذاره بخوابم کمی مثل سوزن سوزن شدن کف پا (با این تفاوت که اینجا سوزن سوزن شدن هست و در بنده مور مور). تنها راه حلش برام اینه که آلت رو تحت فشار بزارم تا مور مورش بیفته. برای این منظور به شکم میخوابم و چیزی یا شی ای زیر آلت میذارم. هر چی دم دستم باشه که سفت باشه مثل لیوان، دمپایی، و ... وقتی آلت روی اون قرار میگیره یه کم به طرف درد متمایل میشه و مور مور کم شده و کم کم خوابم میبره. یا اینکه باید با دست برخی جاهای آلت رو فشار بدم. در حالت اول هم که اول پاسخ عرض کردم که ممکنه از خستگی زود خوابم ببره در این صورت هم ممکنه نصف شب با مور مور شدید از خواب بیدار بشم که باز هم باید تحت فشار قرار گرفته تا دوباره بخوابم. امیدوارم که متوجه بیان بنده شده باشین. هر چند فکر میکنم مرضم، مرض آدمیزاد نباشه. تشکر از صبوری شما دکتر گرامی. امیدوارم تا برطرف شدن مشکل ان شاالله در کنارم باشین
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۸ شهریور ۲( 2 ماه پیش)
   ابتدا باید از نظر دیابت تحت ارزیابی قرار بگیرید در صورت نرمال بودن آزمایشات مشکل به صورت عصبی شناختی هست و باید توسط روانپزشک ویزیت شوید
  4. تصویر کاربر علی سه شنبه ۲۸ شهریور ۲( 2 ماه پیش)
   سلام. کلیه آزمایشات رو دادم. قند و چربی و ... الحمدلله هیچ مشکلی نیست. و این مشکل تقریبا 20 سال هست که با بنده هست. منظورتون این هست که ما از نظر فیزیکی در بیماریهای آلت تناسلی، چنین بیماری نداریم؟؟؟؟
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۸ شهریور ۲( 2 ماه پیش)
   بله همچین چیزی در طول ۲۸ سال سابقه ی من ندیدم جزو مسائل روانشناختی میباشد
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید
3.7/5 - (4 امتیاز)

شما می توانید سوالات خود را در زمینه های مختلف کلیه، مجاری ادراری، زگیل تناسلی مردان و زنان و سایر بیماری های جنسی را از صفحه پرسش از دکتر  بپرسید. 

1-پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی نیاز نمی کنند.
2-پاسخ ها معمولا در کمتر از 48 ساعت پاسخ داده خواهند شد.
3-از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.
4-برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

 

لطفا در متن سوال اطلاعات شخصی خود مثل نام و نام خانوادگی ، آدرس ، شماره تماس قرار ندهید.!!!!

چنانچه سوالی ندارید و به دنبال مقاله ای خاص هستید می توانید از باکس های زیر استفاده کنید:

مثانه

کلیه

زودانزالی

پروستات

واریکوسل

هیدروسل

زگیل تناسلی

مجرای ادراری


تلگرام دکتر حسین کرمی اورولوژیست

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

روزای هفته

ساعت مطب

شنبه (مطب قلهک)

14:00 - 19:00

دوشنبه (مطب قلهک)

14:00 - 19:00

سه شنبه (مطب نیکان)

14:00 - 19:00

پنج شنبه (مطب نیکان)

09:00 - 12:00

حالب

+54 مطلب