اختلال نعوظ - پرسش 1433

  • تصویر کاربر رضاگودرزي شنبه ۱۸ مرداد ۹۳( 7 سال پیش) تعداد بازدید: 87 ناتوانی جنسی
    سلام حدود سه سال پيش بعلت ناباروري عمل واركوسل انجام دادم وازآن زمان قرص كلوموفين وپنتوكسي و ويتامين e مصرف كردم حدود6ماهه پيش داروي تقويتي ول من ورويال ژل وويتامين c نيزبادستورپزشك اضافه نمودم اين مدت مشكل نعوظ نداشتم وفقط براي آزمايش اسپرم رابه تنهايي نمي توانستم انجام بدهم ودرمنزل انجام مي دادم حدود دوهفته است بعلت ريزش موي سركه احتمال مي دادم از مصرف كلوموفين باشه اين قرص راحذف كردم (بدون دستورپزشك) دراين مدت دچاراختلال نعوظ شدم وفقط درخواب نعوظ كامل دارم احتمال دارداختلال نعوظ وريزش موي سربعلت قطع قرص كلوموفين باشدميزان اسپرم من بين 13 تا20 مليون است
    1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱۸ مرداد ۹۳( 7 سال پیش)
      نه ارتباطی ندارد

شما می توانید سوالات خود را در زمینه های مختلف کلیه، مجاری ادراری، زگیل تناسلی مردان و زنان و سایر بیماری های جنسی را از صفحه پرسش از دکتر  بپرسید. 

1-پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی نیاز نمی کنند.
2-پاسخ ها معمولا در کمتر از 48 ساعت پاسخ داده خواهند شد.
3-از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.
4-برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

 

لطفا در متن سوال اطلاعات شخصی خود مثل نام و نام خانوادگی ، آدرس ، شماره تماس قرار ندهید.!!!!

چنانچه سوالی ندارید و به دنبال مقاله ای خاص هستید می توانید از باکس های زیر استفاده کنید:

مثانه

کلیه

زودانزالی

پروستات

واریکوسل

هیدروسل

زگیل تناسلی

مجرای ادراری


تلگرام دکتر حسین کرمی اورولوژیست

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.