استفاده از اسپری تاخیری و مشکل نعوظ - پرسش 239944
حامد سه شنبه ۳ فروردین ۰( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 846 بیضه
سلام و وقت بخیر
بنده از اسپری تاخیری با دوز بالا استفاده کردم و متاسفانه به بیضه ها هم خورد الان قدرت نعوظم خیلی کم شده و اصلا به نعوظ کامل نمی رسم ممنون میشم راهنمایی کنید 🙏🙏🙏🌹🌹🌹-
دکتر حسین کرمی
یکشنبه ۱ فروردین ۰( 5 سال پیش)
ربطی نداره ، اثر اسپری موقتیه و از بین میره -
حامد یکشنبه ۱ فروردین ۰( 5 سال پیش)
الان پس از مصرف بنده با این مشکل مواجه شدم باید چی کار کنم ممنون میشم راهنمایی کنید -
دکتر حسین کرمی
دوشنبه ۲ فروردین ۰( 5 سال پیش)
باید علل دیگه بررسی شه ، ازمایشات کامل داده شود -
حامد دوشنبه ۲ فروردین ۰( 5 سال پیش)
برای آزمایش باید حضوری مراجعه کنم خدمتتون تا بنویسید ؟ -
دکتر حسین کرمی
سه شنبه ۳ فروردین ۰( 5 سال پیش)
به یه دکتر بگین چک اپ کامل بنویسه ، نتیجه ش رو بیارین ببینم
-
شما می توانید سوالات خود را در زمینه های مختلف کلیه، مجاری ادراری، زگیل تناسلی مردان و زنان و سایر بیماری های جنسی را از صفحه پرسش از دکتر بپرسید.
1-پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی نیاز نمی کنند.
2-پاسخ ها معمولا در کمتر از 48 ساعت پاسخ داده خواهند شد.
3-از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.
4-برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.
لطفا در متن سوال اطلاعات شخصی خود مثل نام و نام خانوادگی ، آدرس ، شماره تماس قرار ندهید.!!!!
چنانچه سوالی ندارید و به دنبال مقاله ای خاص هستید می توانید از باکس های زیر استفاده کنید:
مثانه
کلیه
زودانزالی
پروستات
درمان واریکوسل با دارو
هیدروسل
درمان زگیل تناسلی مردان
مجرای ادراری
تلگرام دکتر حسین کرمی اورولوژیست
به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.
