از دکتر بپرسید

سنگ مثانه و مشکل تخلیه و سپس پروستات - پرسش 145253

  • تصویر کاربر عبدالکریم سه شنبه ۴ دی ۹۷( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 46 پروستات
    67 ساله هستم پدرم در سن 87 سالگی مشکل پروستات پیدا کرد که با برداشتن بخشی از آن به سایر نقاط سرایت کرد که منجر به فوت ایشان شد. با راه رفتن ادرار خونی میشد . و امکان حبس ادرار نبوده و بدون اراده مثانه تخلیه میشد. علی رغم مراجعه حضوری امکان نوبت گرفتن از مطب جنابعالی میسر نشد . دکتر سنادی زاده چند نوبت سه ماهه کپسول امنیک تجویز نمودند که PSA بین 4 تا 6.5 نوسان میکرد. بالا و پایین میشد.هیچگونه نمونه برداری صورت نگرفت و نهایت در اهواز دکتر جاسمی با درخواست اینجانب ابتدا سنگ های زیادی از مثانه خارج کرد و بعداز دو روز سوند خارج شد ولی بعد از دوبار تخلیه ادرار عادی متاسفانه دوبار متوالی ادرار بند آمد و مجددا سوند اسفاده شد. و نظر دکتر مشکل بزرگ شدن پروستات تشخیص داده شد و سه هفته پیش عمل خارج سازی کل پروستات انجام شد و آقای دکتر از عمل انجام شده راضی بود وفرمودند که از چند نقطه اطراف نمونه برداری کردند. نتایج نمونه برداری حین عمل به پیوست می باشد. اینک که وضعیت عادی شده هنوز علاوه بر ادرار قابل کنترل ترشح ادرار وجود دارد. که نمی توانم بیرون از خانه بروم . سوال آیا این وضعیت باید تحمل شود و بتدریج عادی میشود؟ آیا چه پیگیری هایی برای اطمینان از عدم سرایت به سایر نقاط دارم ؟ آیا این سرطان برای من چقدر خطرناک است . با تشکر لطفا راهنمایی بفرمایید.
    1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۴ دی ۹۷( 2 سال پیش)
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

شما می توانید سوالات خود را در زمینه های مختلف کلیه، مجاری ادراری، زگیل تناسلی مردان و زنان و سایر بیماری های جنسی را از صفحه پرسش از دکتر  بپرسید. 

1-پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی نیاز نمی کنند.
2-پاسخ ها معمولا در کمتر از 48 ساعت پاسخ داده خواهند شد.
3-از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.
4-برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

 

لطفا در متن سوال اطلاعات شخصی خود مثل نام و نام خانوادگی ، آدرس ، شماره تماس قرار ندهید.!!!!

چنانچه سوالی ندارید و به دنبال مقاله ای خاص هستید می توانید از باکس های زیر استفاده کنید:

مثانه

کلیه

زودانزالی

پروستات

واریکوسل

هیدروسل

زگیل تناسلی

مجرای ادراری


تلگرام دکتر حسین کرمی اورولوژیست

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی