زرد شدن مایع منی - پرسش 131879
نوید چهارشنبه ۱۳ تیر ۹۷( 8 سال پیش) تعداد بازدید: 5521 پروستات
Navid:
با سلام خدمت شما آقای دکتر ، بنده حدود ۱۰ روز قبل با علائم سوزش و تیر کشیدن بعد از ادرار و درد در ناحیه بیضه به پزشک مراجعه کردم ؛ سه نوع قرص به بنده دادن ، ( فنازومکس - ناپروکسین - سیپروفلوکساسین ) البته به بنده گفتن که بعد از خوردن قرص فنازومکس ادرار به رنگ قهوه ای نزدیک میشود و احتمالا مقداری التهاب پروستات دارم ؛ من یکهفته قرص مصرف کردم و الان ۳ روز از آخرین قرص فنازومکس که مصرف کردم میگذره ،(البته در حال حاضر ، ناپروکسین و سیپروفلوکساسین هنوز مصرف میکنم ) ولی رنگ مایع منی هنوز مثل زمانی که قرص را مصرف میکردم زرد میباشد. و بتازگی چند دقیقه بعد از انزال دردی در ناحیه مقعد حس میکنم که با گذشت زمان رفع میشود لطفا بنده را راهنمایی بفرمایید.
سپاسگزار-
دکتر حسین کرمی
چهارشنبه ۱۳ تیر ۹۷( 8 سال پیش)
اصلا مهم نيست
-
شما می توانید سوالات خود را در زمینه های مختلف کلیه، مجاری ادراری، زگیل تناسلی مردان و زنان و سایر بیماری های جنسی را از صفحه پرسش از دکتر بپرسید.
1-پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی نیاز نمی کنند.
2-پاسخ ها معمولا در کمتر از 48 ساعت پاسخ داده خواهند شد.
3-از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.
4-برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.
لطفا در متن سوال اطلاعات شخصی خود مثل نام و نام خانوادگی ، آدرس ، شماره تماس قرار ندهید.!!!!
چنانچه سوالی ندارید و به دنبال مقاله ای خاص هستید می توانید از باکس های زیر استفاده کنید:
مثانه
کلیه
زودانزالی
پروستات
درمان واریکوسل با دارو
هیدروسل
درمان زگیل تناسلی مردان
مجرای ادراری
تلگرام دکتر حسین کرمی اورولوژیست
به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.
