بی حسی الت و بیضه - پرسش 132924
رضا سه شنبه ۱۹ تیر ۹۷( 8 سال پیش) تعداد بازدید: 449 بیماریهای جنسی
سلام وقت بخیر
29 ساله
بعداز 3سال ک مجدد خواستم سکس کنم
از قرص داپوکستین و تادالافیل همزمان استفاده کردم
بعد دیدم الت و بیضم خیلی بی حس شده
چند بار ک استفاده کردم دیدم حس ندارم.قرص و قطع کردم
اما بعداز چندماه همچنان کم حس شده.انگار اسپری زدم
حالا نمیدونم بخاطر قرص یا قبل قرص اینطور بوده
الان تادالافیل خالی هم ک میخورم کم حس هست.قرص هم نخورم کم حس هست اما یه درجه بهتر
خیلی ممنون میشم جواب بدین.خداخیرتون بده-
دکتر حسین کرمی
سه شنبه ۱۹ تیر ۹۷( 8 سال پیش)
این تلقین است ارتباطی به دارو ندارد
-
شما می توانید سوالات خود را در زمینه های مختلف کلیه، مجاری ادراری، زگیل تناسلی مردان و زنان و سایر بیماری های جنسی را از صفحه پرسش از دکتر بپرسید.
1-پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی نیاز نمی کنند.
2-پاسخ ها معمولا در کمتر از 48 ساعت پاسخ داده خواهند شد.
3-از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.
4-برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.
لطفا در متن سوال اطلاعات شخصی خود مثل نام و نام خانوادگی ، آدرس ، شماره تماس قرار ندهید.!!!!
چنانچه سوالی ندارید و به دنبال مقاله ای خاص هستید می توانید از باکس های زیر استفاده کنید:
مثانه
کلیه
زودانزالی
پروستات
درمان واریکوسل با دارو
هیدروسل
درمان زگیل تناسلی مردان
مجرای ادراری
تلگرام دکتر حسین کرمی اورولوژیست
به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.
