از دکتر بپرسید

جنسی - پرسش 228604

  • تصویر کاربر امیر یکشنبه ۲۶ بهمن ۹۹( 4 ماه پیش) تعداد بازدید: 38 ناتوانی جنسی
    سلام.40 سالمه. چند ماه پیش بی حس کننده تاخیری به بیضه هام به مقدار زیاد اسپری شد که با سوزش شدید همراه بود از اون روز بطور زیادی نعوظ و میل جنسی ام ضعیف شد.چند دوره دکتر دارو (x.ade،تستسترون،جنسینگ،داپوکسین،ویاگرا،...)تجویز کرد بهتر شدم.ولی کماکان مشکل نعوظ ، میل ضعیف جنسی،و مهمتر اینکه در لحظه ارضا توانایی پرتاب منی ندارم و لحظه لذت ارضا که منی از آلت با فشار خارج میشه رو ندارم و منی بطور عادی از آلت خارج میشه که لذت جنسی رو هم از من گرفته.
    (با 14تادالافیل 10 میلی به نعوظ میرسم) .آزمایش تستسترون هم نرمال بوده.
    قبل از این مشکل هیچ گونه مشکل جنسی نداشتم و بسیار میل جنسی بالای هم داشتم و هیچ گونه بیماری جسمی هم ندارم.با سپاس
    1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۶ بهمن ۹۹( 4 ماه پیش)
      ربطی به اسپری ندارد ، اگر ازمایش ها نرمال بوده مشکل جسمی نیست
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

شما می توانید سوالات خود را در زمینه های مختلف کلیه، مجاری ادراری، زگیل تناسلی مردان و زنان و سایر بیماری های جنسی را از صفحه پرسش از دکتر  بپرسید. 

1-پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی نیاز نمی کنند.
2-پاسخ ها معمولا در کمتر از 48 ساعت پاسخ داده خواهند شد.
3-از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.
4-برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

 

لطفا در متن سوال اطلاعات شخصی خود مثل نام و نام خانوادگی ، آدرس ، شماره تماس قرار ندهید.!!!!

چنانچه سوالی ندارید و به دنبال مقاله ای خاص هستید می توانید از باکس های زیر استفاده کنید:

مثانه

کلیه

زودانزالی

پروستات

واریکوسل

هیدروسل

زگیل تناسلی

مجرای ادراری


تلگرام دکتر حسین کرمی اورولوژیست

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی