از بين رفتن احساس انزال و عدم خروج مني - پرسش 291599
مجيد یکشنبه ۶ فروردین ۲( 3 سال پیش) تعداد بازدید: 434 پروستات
با سلام
5 ماه پيش جراحي TURP انجام دادم . مشكل نعوذ خيلي ندارم هرچند ضعيف تر شده اما مشكل اصلي ام از بين رفتن احساس انزال و عدم خروج مني در نزديك است. آيا دارو و يا راه درماني ديگري دارد؟
با سپاس-
دکتر حسین کرمی
یکشنبه ۶ فروردین ۲( 3 سال پیش)
سلام پس از عمل turp ممکنه به علت برگشت برگشت منی به داخل مثانه انزال صورت نگیرد . خیر دارویی ندارد . اگر تامسولوسین و دارویی از این قبیل مصرف میکنید این مشکل را تشدید میکند
-
شما می توانید سوالات خود را در زمینه های مختلف کلیه، مجاری ادراری، زگیل تناسلی مردان و زنان و سایر بیماری های جنسی را از صفحه پرسش از دکتر بپرسید.
1-پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی نیاز نمی کنند.
2-پاسخ ها معمولا در کمتر از 48 ساعت پاسخ داده خواهند شد.
3-از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.
4-برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.
لطفا در متن سوال اطلاعات شخصی خود مثل نام و نام خانوادگی ، آدرس ، شماره تماس قرار ندهید.!!!!
چنانچه سوالی ندارید و به دنبال مقاله ای خاص هستید می توانید از باکس های زیر استفاده کنید:
مثانه
کلیه
زودانزالی
پروستات
درمان واریکوسل با دارو
هیدروسل
درمان زگیل تناسلی مردان
مجرای ادراری
تلگرام دکتر حسین کرمی اورولوژیست
به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.
