از دکتر بپرسید

مثانه و پروستات - پرسش 239677

 • تصویر کاربر Masoud جمعه ۲۹ اسفند ۹۹( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 33 مثانه
  سلام و آرزوی سلامتی
  ضمن تشکر از جناب آقای دکتر کرمی.
  بنده 39 سال سن دارم. مجرد هستم و در طول عمرم رابطه جنسی نداشتم. بیش از 3 ماه است که در ناحیه مثانه درد احساس میکنم و هر روز شدتش بیشتر می‌شود.بارها به پزشک مراجعه کردم. هیچ نتیجه‌ای نگرفتم. موقع ادرار کردن، مشکل چندان زیادی ندارم و کم و بیش ادارار بدون مشکل خارج میشود. اما درد و سوزش نسبتا شدیدی هم احساس می‌کنم. احساس سنگینی در قسمت مثانه دارم. بیشتر مواقع حس میکنم مثانه‌ام پر است.ولی حین تخلیه، حجم ادرار کمی تخلیه میشود.رنگ ادرار زرد کم‌رنگ است. در آزمایش کشت، هیچ باکتری دیده نشد. اما با مراجعه به حدودا 5 پزشک، آنتی‌بیوتیک‌های مختلفی تجویز شده است. در پاسخ سونوگرافی 2 ماه پیش هم نوشته شده: مثانه دارای شکل طبیعی و ضخامت جداری بیش از نرمال است. پروستات با وزن 25 گرم، با خشونت اکو مشاهده شد.
  در حال حاضر بیش از 5 روز است که قرصهای کانفرون و سفیکسیم400، پروستاویتال استفاده میکنم.ولی درد چندان کاهش نداشته است. از قرصهای سیپروفلوکساسین500، دیسیکلومین 10، سلکسیب200 و همچنین فنازومکس 100 هم استفاده کردم. ولی هیچ نتیجه‌ای نگرفتم. قرصها و آمپولهای دیگری را هم استفاده کردم که متاسفانه نام آنها خاطرم نیست. درد در حال گسترش به سمت ران و شکم است. آیا امکان اینکه حضورا خدمت برسم، فراهم است؟ این مشکل بعد از چندین مراجعه، مقداری هراس‌آور شده.
  از خدای متعال برایتان طلب خیر و سلامتی دارم.
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۲۹ اسفند ۹۹( 1 ماه پیش)
   علایم شما به التهاب پروستات شباهت دارد ، از داروهای افلوکساسین ۲۰۰ میلیگرم هر ۱۲ ساعت و کپسول تامسولوسین ۰.۴ میلیگرم شبی یک عدد و قرص ملوکسیکام ۷.۵ میلیگرم هر ۱۲ ساعت برای یک ماه استفاده کنین و از قهوه و نوشابه و ادویه جات و پیاز و سیر پرهیز کنین
جهت بهبود کیفیت پاسخ‌گویی لطفا امتیاز دهید

شما می توانید سوالات خود را در زمینه های مختلف کلیه، مجاری ادراری، زگیل تناسلی مردان و زنان و سایر بیماری های جنسی را از صفحه پرسش از دکتر  بپرسید. 

1-پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی نیاز نمی کنند.
2-پاسخ ها معمولا در کمتر از 48 ساعت پاسخ داده خواهند شد.
3-از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.
4-برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.

 

لطفا در متن سوال اطلاعات شخصی خود مثل نام و نام خانوادگی ، آدرس ، شماره تماس قرار ندهید.!!!!

چنانچه سوالی ندارید و به دنبال مقاله ای خاص هستید می توانید از باکس های زیر استفاده کنید:

مثانه

کلیه

زودانزالی

پروستات

واریکوسل

هیدروسل

زگیل تناسلی

مجرای ادراری


تلگرام دکتر حسین کرمی اورولوژیست

 به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی