عمل پروستات بدخیم - پرسش 246740
محمد شنبه ۸ خرداد ۰( 5 سال پیش) تعداد بازدید: 515 پروستات
پدرم سه ماهه عمل پروستات بدخیم انجام داده وبه تشخیص دکتر گفتند که بعد از سه ماه آمپول هورمونی تزریق شود و هر سه ماه یکبار تکرار شود
الان از وقتی که آمپول ترزیق شده دست و پاهاش ورم خیلی بدی کرده و خیلی درد میکنه
امکان داره از عوارض آمپول باشه ؟ یا اینکه مشکلش بدتر شده ؟-
دکتر حسین کرمی
شنبه ۸ خرداد ۰( 5 سال پیش)
باید بررسی شه ، به متخصص داخلی مراجعه کنید جهت بررسی این قضیه
-
شما می توانید سوالات خود را در زمینه های مختلف کلیه، مجاری ادراری، زگیل تناسلی مردان و زنان و سایر بیماری های جنسی را از صفحه پرسش از دکتر بپرسید.
1-پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده و شما را از مراجعه به پزشک بی نیاز نمی کنند.
2-پاسخ ها معمولا در کمتر از 48 ساعت پاسخ داده خواهند شد.
3-از پرسیدن چندین باره سوالات خودداری کنید.
4-برای پیدا کردن پاسخ سوال خود، کد رهگیری را یادداشت نمایید.
لطفا در متن سوال اطلاعات شخصی خود مثل نام و نام خانوادگی ، آدرس ، شماره تماس قرار ندهید.!!!!
چنانچه سوالی ندارید و به دنبال مقاله ای خاص هستید می توانید از باکس های زیر استفاده کنید:
مثانه
کلیه
زودانزالی
پروستات
درمان واریکوسل با دارو
هیدروسل
درمان زگیل تناسلی مردان
مجرای ادراری
تلگرام دکتر حسین کرمی اورولوژیست
به راحتی از طریق تلگرام سوالات خود را از دکتر بپرسید و در سریعترین زمان ممکن پاسخ خود را دریافت کنید.
