درمان صد در صد زگیل تناسلی مردان و بهترین دارو رفع زگیل

تصویر دکترحسین کرمی

دکترحسین کرمی

در این مقاله مطالعه می‌کنید:

زگیل تناسلی مردان یا genital warts توده هایی به شکل زگیل گوشتی هستند که در ناحیه تناسلی، مقعد و رکتوم و حتی گاهی در اطراف دهان ظاهر می شوند. زگیل تناسلی توسط ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) ایجاد می شود که از طریق تماس جنسی پخش می شود. زگیل تناسلی کوچک، گل کلمی و سرطانی از جمله زگیل های تناسلی هستند.

برخی از افراد معتقدند که با کمک طب سنتی می توان به درمان صد در صد زگیل تناسلی رسید اما واقعیت این است که این بیمای منشا ویروسی دارد و تنها به کمک داروهای مخصوص زگیل و روش های پیشرفته از جمله کرایوتراپی میتوان به رفع زگیل تناسلی مردان پرداخت.

بهترین درمان زگیل تناسلی مردان

زگيل تناسلی بیماری است که به دنبال رابطه ی جنسی بوجود می آید کافی ست یکی از طرفین مبتلا به زگیل تناسلی باشد و تمام! در این مقاله ابتدا بهترین راه درمان زگیل تناسلی در مردان و سپس بهترین دارو برای آن را معرفی خواهیم کرد.

1-کرایوتراپی

اینجانب پروفسور حسین کرمی سالهاست که در زمینه درمان بیماری زگیل فعالیت و تخصص دارم. از نظر بنده امروزه کرایوتراپی یا همان فریز کردن به دلایل زیر، بهترین، آسانترین، کوتاه ترین و کم عارضه ترین روش درمان زگیل تناسلی در آقایان و خانم ها می باشد.

-در یک جلسه و در برخی 5-10 دقیقه همه زگیل های تناسلی را می توان درمان کرد.

-باعث پخش زگیل تناسلی نمی شود.

-نیاز به تکرار درمانی نیست.

-از نظر زیبایی محل پوست آلوده نسبت به روش های دیگر حداقل آسیب بافتی را دارد.

-سرپایی و با حداقل درد و تحریک محل نسبت به روش های دیگر می باشد.

در ادامه فیلم درمان زگیل تناسلی در آقایی 37 ساله نشان داده شده است:

لذا نکات فوق باعث شده است که امروزه درمان زگیل تناسلی در مردان با کرایوتراپی به عنوان خط اول درمان زگیل تناسلی یا قاتل زگیل تناسلی مردان در بسیاری از مراکز درمانی مورد استفاده قرار گیرد.

درمان زگیل تناسلی خیلی بزرگ با کرایو

اگر زگیل های تناسلی کوچک باشند، شاید بتوان آنها را با پماد برای درمان زگیل تناسلی مردان درمان کرد. اما زگیل های بزرگ با این روش قابل درمان نیستند. به طور کل باید توجه داشت که ویروس اصلی زگیل تناسلی با هیچ راهی از بین نمی رود؛ اما در صورت رعایت نکات پزشکی، احتمال عود مجدد آن بسیار کمتر خواهد بود.

2- درمان زگیل تناسلی با لیزر

لیزر باعث تبخیر و پخش زگیل در جاهای سالم می شود و همچنین به علت هزینه بالا، به عنوان خط اول درمان زگیل تناسلی توصیه نمی شود.

3- استفاده از کوتر و جراحی برای رفع زگیل تناسلی

گاهی از بین بردن زگیل تناسلی با جراحی انجام می شود. روش های جراحی به علت ماهیت عود کننده زگیل و همچنین تخریب پوست و بد شکل شدن محل سوزانده شده مورد استقبال بیماران نمی باشد. معمولا اگر زگیل تناسلی خیلی بزرگ باشد، جراحی زگیل تناسلی در بیمارستان انجام می شود.

برای مشاوره با دکتر حسین کرمی می توانید عکس زگیل و علایم خود را از طریق لینک زیر ارسال کنید و به کمک پزشک بهترین درمان را انتخاب کنید.

بهترین دارو برای زگیل تناسلی مردان

دو تا از پمادهایی که برای درمان زگیل های تناسلی در مردان سفارش می شوند آلدارا و پودوفیلین است.

1-آلدارا

by Drugs.com In clinical studies, Aldara (imiquimod) topical cream was found to completely clear external genital warts in 50% of patients who applied treatment 3 days a week for a total of 16 weeks. The average time to have the affected area cleared was 10 weeks

کرم موضعی Aldara (imiquimod) در 50 درصد از بیمارانی که درمان را 3 روز در هفته و در مجموع 16 هفته انجام دادند، به طور کامل زگیل تناسلی خارجی را از بین برد. میانگین زمان پاکسازی ناحیه آسیب دیده 10 هفته بود.

2- پودوفیلین

پودوفیلین یکی از درمان های خانگی زگیل تناسلی است که روی محل آلوده مالیده می شود و معمولا برای درمان زگیل تناسلی خفیف به کار می رود ولی تحریکات شیمیایی محل و استفاده طولانی مدت آن برای درمان زگیل تناسلی که باید به مدت یک ماه تا سه ماه مالیده شود، استفاده از آن را محدود کرده است.

مدت زمان انتقال زگیل تناسلی

در مطالعه ای که اخیرا صورت گرفته بود تقریباً از هر چهار شریک مبتلا به زگیل، سه نفر در طی هشت ماه پس از تماس، دچار زگیل تناسلی شدند. اگرچه 90 درصد عفونت‌های HPV طی دو سال پس از عفونت از بین می‌روند، اما ممکن است یک دوره نهفتگی رخ دهد که اولین وقوع یا عود آن ماه‌ها یا حتی سال‌ها بعد اتفاق می‌افتد.

تشخیص اینکه چه زمانی افراد دیگر مسری نیستند، سخت است، زیرا هیچ آزمایش خونی برای بررسی HPV وجود ندارد. اغلب اوقات، HPV در عرض 2 سال پس از آلوده شدن فرد، از بین می رود.

عوارض زگیل تناسلی در مردان

زگیل تناسلی سبب مرگ نمی شود، اما در صورت عدم درمان به شدت مسری بوده و نواحی بیشتری را درگیر می کند. دو نوع زگیل تناسلی 16 و 18 سبب ایجاد سرطان دستگاه گوارش و  دهانه ی رحم می شوند اما اغلب زگیل های تناسلی توسط انواع 6 و 11 ایجاد می شوند که در دسته انواع کم خطر عفونت HPV قرار می گیرند. پس شاید فقط بتوان دو نوع 16 و 18 را به عنوان زگیل تناسلی بدخیم شناخت.

بر اساس مطالعات مرکز پیشگیری و کنترل بیماری ها در آمریکا CDC سرطان های مرتبط با اچ پی وی شایع نیستند، با این حال شانس ابتلا به سرطان زگیل تناسلی در برخی مردان بیشتر است:

1- مردانی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند از جمله افراد مبتلا به بیماری ایدز!

مردانی که به ویروس HIV (ویروس ایدز) مبتلا هستند نیز احتمال بالا تری جهت ابتلا به این سرطان دارند. دیگر انواع ویروس HPV به ندرت در مردان، سرطان ایجاد می کنند اما با این حال آن ها سبب ایجاد زگیل های تناسلی می شوند. در هر برهه ای از زمان، حدود 1 درصد مردان فعال از نظر جنسی در آمریکا به زگیل تناسلی ابتلا خواهند داشت.

2- مردانی که رابطه جنسی مقعدی بیشتری دارند. در این افراد احتمال ابتلا به سرطان مقعد بالاتر است.

برخی از انواع سی و چندگانه ویروس HPV که با سرطان های ناحیه تناسلی در ارتباط هستند می توانند منجر به سرطان مقعد یا آلت تناسلی در مردان شوند. هر دوی این سرطان ها نادر هستند. در افرادی که سیستم ایمنی سالمی دارند حتی از این میزان نیز کمیاب تر است.

فراموش نکنید که:

– اغلب سرطان هایی که در پشت حلق یافت می شوند از جمله قاعده زبان و لوزه ها با HPV مرتبط هستند. در واقع، این ها شایع ترین سرطان های مرتبط با HPV هستند که در مردان یافت می شوند. هر ساله بیش از 13 هزار مورد جدید در مردان تشخیص داده می شود.

– بعد از ابتلای فرد به ویروس زگیل تناسلی متأسفانه برای همیشه فرد به عنوان ناقل بیماری زگیل تناسلی می باشد و هر تماس جنسی فرد با افراد سالم باعث آلودگی آنها می شود. شدت آلودگی فرد بسته به نوع ویروس فرق می کند. در شکل های زیر نمونه هایی از ابتلاء به زگیل تناسلی مردان را که از مراجعین به اینجانب گرفته شده است مشاهده می کنید .

خیلی از بیماران از نقش واکسن HPV سوال می کنند که در اینجا لازم می دانم از شما دعوت کنم تا مقاله واکسن زگیل تناسلی را مطالعه کنید.

دلیل زگیل تناسلی در مردان

زگیل آلت تناسلی در مردان

ماهیت زگیل تناسلی آقایان ویروسی به نام HPV می باشد که این ویروس تیپ های مختلفی دارد که بعلت متنوع بودن آن و از طرفی تمایل سریع به انتقال از طریق جنسی امروزه جوانان زیادی را درگیر کرده است. علت انتقال و انتشار ویروس زگیل تناسلی مردان عدم آگاهی افراد و از طرفی رابطه جنسی با فرد آلوده می باشد.

تنها یک تماس جنسی جهت انتقال این ویروس از مرد به زن یا از زن به مرد کافی است. بعلت تمایل سریع این ویروس به انتشار حتماً استفاده از کاندوم نیز حالت پیشگیری نداشته و لذا کاندوم فقط قسمت پوشاننده آن را محافظت می کند و بیضه ها و ناحیه عانه در هنگام نزدیکی با فرد مبتلا علیرغم استفاده از کاندوم آلوده به ویروس می شود.

آقایی 25 ساله متاهل با زگیل تناسلی

امروز برای شما داستانی در مورد یکی از بیمارانم با زگیل تناسلی تعریف خواهم کرد. آقایی 25 ساله متاهل که 4 سال پیش ازدواج کرده بود، به طور اتفاقی متوجه خال های گوشتی در ناحیه تناسلی خود می شود ولی با گذر زمان می بیند که تعداد خال ها در حال افزایش است.

آیا درمان صد در صد زگیل وجود دارد؟

هیچ نوع درمانی برای از بین بردن قطعی ویروس اچ پی وی از بدن وجود ندارد. در واقع روش هایی مانند لیزر زگیل تناسلی و یا کرایوتراپی درمان قطعی hpv محسوب نمی شوند و تنها برای از بین بردن زگیل های تناسلی که بر روی پوست ظاهر شده اند، به کار می روند. در صورتی که پس از درمان، نکات بهداشتی و توصیه های متخصص زگیل تناسلی را رعایت کنید، احتمال عود مجدد زگیل بسیار کمتر می شود.

پیشگیری از زگیل تناسلی

 • پیشگیری بهتر از درمان است، سعی کنید از رفتارهای پرخطر جنسی اجتناب نمایید تا آلوده به ویروس HPV نشوید.
 • استفاده از کاندوم باعث جلوگیری از ابتلا به ویروس زگیل تناسلی نمی شود.
 • واکسن فقط برای افراد غیر مبتلا توصیه می گردد پس از ابتلا به زگیل تناسلی تزریق واکسن گارداسیل برای درمان زگیل تناسلی بی فایده است.
 • در صورت مشاهده هر گونه برجستگی پوستی گوشتی در ناحیه تناسلی مخصوصاً بعد از رفتار پرخطر جنسی به دکتر مراجعه کنید.
 • تزریق واکسن قبل از ازدواج مخصوصا ًبه دختر خانم ها در جهت جلوگیری از آلودگی به ویروس HPV کمک کننده است.
 • از دستکاری و کندن هر گونه ضایعه پوستی آلت تناسلی بدون معاینه پزشک خودداری کنید.
 • در صورت ابتلا به ویروس تناسلی جهت اصلاح موی منطقه آلت تناسلی به هیچ وجه از تیغ استفاده نکنید چرا که باعث منتشر شدن زگیل ها می گردد. استفاده از موبر های شیمیایی و ماشین بهترین روش دفع موهای زائد منطقه تناسلی است.

جهت اخذ نوبت با شماره تماس مطب 021226642744 تماس بگیرید.

Rate this post

مشاوره پزشکی

در پایان هر مقاله برای راحتی شما عزیزان، نرم افزار پرسش و پاسخ قرار داده شده است تا به راحتی سوالات خود را با ما در میان بگذارید. از طریق این نرم افزار می توانید پرسش ها و مدارک پزشکی خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.با توجه به تعداد زیاد سوالات پاسخ شما تا 4 روز کاری به صورت پیامک اطلاع رسانی خواهد شد  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر هلنا سه شنبه ۲۳ آبان ۲( 8 ماه پیش) تعداد بازدید: 99 مشاهده پرسش
  سلام مجدد دکتر من دور لبم هم این زایعه ها هستند میخواستم بپرسم اینا هم‌زگیل‌هست؟
  و اگر امکان دارد درمورد تایپ ۸۹ که low risk هست هم توضیحی بدید چون درموردش نتونستم جایی بخونم
  و ایا زیر لبم هم نیاز به کرایوتراپی دارد؟
  با دارو یا قرص قابل رفع شدن است؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۳ آبان ۲( 8 ماه پیش)
   خیر زگیل نیست به متخصص پوست مراجعه کنید نیاز به کرایو ندارد
 • تصویر کاربر Omid سه شنبه ۱۶ آبان ۲( 8 ماه پیش) تعداد بازدید: 98 مشاهده پرسش
  باسلام وخسته نباشید من الان ۲۶ سالمه مجردم قبلا دوبارواریکوسل عمل کردم.و اینکه رابطه جنسی داشتم ی جوش خیلی ریز درکناربیضه ام بود ک رفتم دکتر گفتند مثل زگیل هست ودارو دادند ک خوب شد و عودهم نکرده خواستم بدونم واکسن گارداسیل بزنم سه دوز شو عوارضی نداره ؟ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱۶ آبان ۲( 8 ماه پیش)
   خیر میتوانید واکسن رو تزریق کنید
 • تصویر کاربر احمدی دوشنبه ۱۵ آبان ۲( 8 ماه پیش) تعداد بازدید: 153 مشاهده پرسش
  جناب دکتر می خواستم ببینم زگیل تناسلی هست یا بیماری مشابه. چون رابطه جنسی خطرناک نداشتم.
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۵ آبان ۲( 8 ماه پیش)
   قویا زگیل تناسلی میباشد
 • تصویر کاربر زهرا یکشنبه ۷ آبان ۲( 8 ماه پیش) تعداد بازدید: 107 مشاهده پرسش
  سلاو وقت بخیر و تشکر از شما جناب دکتر .آقای دکتر مادر من مبتلا به اچ پی وی هستند ولی ضایعه قابل رویت تا جایی که من میدونم ندارند ولی ایشون مبتلا به پسوریازیس هم هستن و سر زانو ها ، آرنچ و روی دستهاشون ضایعت و زخم های پسوریازیسی وجود داره .با توجه به اینکه احتمال انتقال ویروس از ناحیه تناسلی ایشون به این ضایعات پسوریازیسی وجود داره میخوام بدونم اگر لیفی که ایشون در حمام استفاده میکنند و روی ضایعات پسوریازیس کشیده میشه برای شخص دیگه ای استفاده بشه باعث انتقال ویروس میشه ؟ من قبلا در پاسخ های جنابعالی خوندم که لیف نمیتونه منتقل کننده باشه پلی از ضایعات پسوریازیس کمی میترسم .ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۷ آبان ۲( 8 ماه پیش)
   رعایت بهداشت فردی توصیه میشه از وسایل شخصی هم دیگه مثل لیف استفاده نکنید با اینحال شانس انتقال بسیار کم میباشد
 • تصویر کاربر علی جمعه ۵ آبان ۲( 8 ماه پیش) تعداد بازدید: 119 مشاهده پرسش
  این دوتا ضایعه ایا زگیله ؟؟ اگ زگیل نیس چه چیزیه ؟ حس میکنم رویه پوسته بافتش گوشتی نیست لطفا برای منو جواب بدین سریعتر منتظرم چکتون میکنم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۵ آبان ۲( 8 ماه پیش)
   سلام از کی ایجاد شده؟
  2. تصویر کاربر علی جمعه ۵ آبان ۲( 8 ماه پیش)
   دقیق یادم نیس ولی دو سه سالی هست فک میکنم
  3. تصویر کاربر علی جمعه ۵ آبان ۲( 8 ماه پیش)
   دقیق یادم نیس شاید دو سه سال شایدم از اول بوده زمانشو نمیدونم ولی الان چند وقته وسواس گرفتم به این موضوع خاستم بدونم
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۵ آبان ۲( 8 ماه پیش)
   زگیل نیست
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر سارا پنجشنبه ۴ آبان ۲( 8 ماه پیش) تعداد بازدید: 89 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر اگر با کسی که زیگیل داره رابطه داشته باشیم و با صابون و الکل بلافاصله شسته بشه از کاندوم هم استفاده بشه اما بیرون از کاندوم زائده باشه امکان انتقال چقدر هست. چند وقت طول میکشه تا انتقالش معلوم بشه زائده قسمت بالا باشه و فقط به پوست برخورد کنه
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۴ آبان ۲( 8 ماه پیش)
   همان قسمتی که در ارتباط بوده قابلیت انتقال رو داره بین یک هفته تا چندین سال
 • تصویر کاربر محمد سه شنبه ۲ آبان ۲( 8 ماه پیش) تعداد بازدید: 109 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر آقای دکتر من چند هفته ای میشه ی چیزایی رو آلت تناسلیم میبینم که اوایل با تیغ که میزدم میرختن و دوباره در میومدن ولی حالا با تیغ هم زده نمیشن عکسشو میفرستم خدمتتون بگید چه بیماری هست آیا زگیل تناسلی هست یا خیر؟ اگه هست ممکنه بگید چیکار کنم از بین برن تشکر
  1. تصویر کاربر محمد دوشنبه ۱ آبان ۲( 8 ماه پیش)
   آقای دکتر ممکنه پاسخ بدید؟
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱ آبان ۲( 8 ماه پیش)
   با ذکر نام و شرح مجدد مشکلتون به واتس اپ 09394620321 پیام بدید عکس ها آپلود نشدند
  3. تصویر کاربر محمد دوشنبه ۱ آبان ۲( 8 ماه پیش)
   دکتر پیام دادم ولی پاسخ ندادید
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲ آبان ۲( 8 ماه پیش)
   🌺
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر امین دوشنبه ۱ آبان ۲( 8 ماه پیش) تعداد بازدید: 111 مشاهده پرسش
  درود

  آیا زگیل تناسلی در آلت من بر اساس این تصاویر مشاهده میشود؟

  یک سری جوش های سفید زیرپوستی زیر آلتم هست.
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱ آبان ۲( 8 ماه پیش)
   خیر زگیل نیست
 • تصویر کاربر حسین چهارشنبه ۲۶ مهر ۲( 8 ماه پیش) تعداد بازدید: 120 مشاهده پرسش
  سلام دکتر بنده ۶ماه پیش سوزاک گرفتم با دارو های زیاد خوب شدم ترشحاتی داشتم که گفتید مشکلی نداره خودش رفع میشه با عفونت های خشک شده که گفتید بهتر میشه الان سوزاک بر. گشته با اینکه رابطه ها با کاندوم بوده الانم قرص داکسی سایکلین و سیپروفلوکساسین ۵۰۰ برای ۱۰روز مصرف کردم ولی همچنان وقتی آلت فشار میدم خیلی کم ترشح چرکی دارم سوزش ادرار ندارم لطفاً راهنمایی کنید چرا وقتی درمان شده دوباره برگشته دارو خیلی مصرف کردم توی این مدت ادارا با فشار میاد مجردم با کسی بدون کاندوم رابطه نداشتم
  1. تصویر کاربر حسین چهارشنبه ۲۶ مهر ۲( 8 ماه پیش)
   لطفاً راهنمایی کنید از بس قرص خوردم میترسم کلیه هام از کار بیوفته آقای دکتر آگاهی نداشتم همچین اشتباهی کردم این مشکل برام پیش اومده ۱۹سالمه قرص خیلی خوردم برای بار اول خوب شد ۵ماه ترشح چرکی نداشتم ولی الان خفیف چرکی دارم دوره درمان کامل خوردم ولی همچنان میاد توی شهر مون کشت از ترشح نمیگیرن
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۶ مهر ۲( 8 ماه پیش)
   مجددا باید تحت درمان قرار بگیرید با دوز درمانی کلیه ها آسیب نخواهند دید
  3. تصویر کاربر حسین چهارشنبه ۲۶ مهر ۲( 8 ماه پیش)
   آقای دکتر الان قرص سیپروفلوکساسین و داکسی سایکلین مصرف کردم برای ۱۰ روز هر ۱۲ ساعت ولی خفیف میاد اول صبح ترشح چرکی چیکار کنم
   عفونت خشک شده خیلی میاد لطفاً راهنمایی کنید
   دوباره برم پیش دکتر ارولوژی
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۶ مهر ۲( 8 ماه پیش)
   استبرا بعد هر نوبت دفع ادرار انجام دهید تا ده روز دیگر داروهارو ادامه بدین کشت از ترشحات هم با توجه به طولانی شدن لازمه
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر امين جمعه ۲۱ مهر ۲( 9 ماه پیش) تعداد بازدید: 126 مشاهده پرسش
  سلام دكتر كرمي
  وقت شما بخير


  بنده با خانومي در ارتباط بودم كه بعد از 4 ماه رابطه متوجه در اومدن زيگيل هايي در اندام تناسلي ايشون شدم

  با هم رابطه دهاني هم داشتيم
  ايشون تست دادن
  6 تايپ hpv مثبت دارن


  بنده همون زمان كه اولين زيگيل رو ديدم
  همون روز واكسن گارداسيل 4 ظرفيتي تزريق كردم
  ٢٣مرداد ماه
  دوز دوم رو تزريق كردم


  از ترسم قرص پاور فيت هم استفاده ميكنم  ازمايش hpv دهاني دادم كه منفي بود
  ( ازمايش رو براتون ارسال ميكنم )

  با توجه به اينكه ازمايش دهاني منفي بوده
  ميشه الت تناسلي هم منفي باشه ؟
  يا خير
  اين سوال من هستش  در ضمن امروز متوجه يه زائده شدم كه با دستم كنده شد و خون اومد
  متوجه نشدم جوش بود يا زيگيل
  نا خوداگاه كنده شد
  كه عكس محل رو براتون ارسال ميكنم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۲۰ مهر ۲( 9 ماه پیش)
   با سلام و عرض ادب خدمت شما همراه گرامی لطفا عکس های ضایعات رو در سایت آپلود کنید (شرایط عمومی ارسال عکس مثل سایز و فرمت رو رعایت کنید)
  2. تصویر کاربر امين پنجشنبه ۲۰ مهر ۲( 9 ماه پیش)
   دكتر فرمت و سايز هم رعايت كردم نشد
   واتس اپ عكس هارو براتون ارسال كردم ممكنه چك بفرماييد ؟
  3. تصویر کاربر امين پنجشنبه ۲۰ مهر ۲( 9 ماه پیش)
   دكتر ممنون ميشم عكس هاي واتس اپ رو چك كنيد چون واقعا نگرانم و استرس داره نابودم ميكنه
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۲۱ مهر ۲( 9 ماه پیش)
   جواب براتون تو واتس اپ ارسال شد
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
درحال دریافت اطلاعات

مطالب بیشتری بخوانید

روزای هفته

ساعت مطب

شنبه (مطب نیکان)

14:00 - 19:00

دوشنبه

تعطیل است

سه شنبه (مطب نیکان)

13:00 - 19:00

پنج شنبه (مطب نیکان)

09:00 - 14:00

جستجو

حالب

+54 مطلب

پرسش از دکتر