بهترین درمان زگیل تناسلی مردان

بسیاری از من می پرسند که بهترین روش درمان زگیل تناسلی مردان چیست؟ برای پاسخ به این سوال پیشنهاد می کنم فیلم درمان زگیل تناسلی با کرایو را به همراه توضیحات اینجانب مشاهده نمایید. هزینه درمان زگیل تناسلی مردان بر اساس تعداد و محل ایجاد زگیل متغیر است.

تجربیات بیماران زگیل تناسلی

امروز برای شما داستانی در مورد یکی از بیمارانم با زگیل تناسلی تعریف خواهم کرد. آقایی 25 ساله متاهل که 4 سال پیش ازدواج کرده بود، به طور اتفاقی متوجه خال های گوشتی در ناحیه تناسلی خود می شود ولی با گذر زمان می بیند که تعداد خال ها در حال افزایش است…

روش های مختلف درمان زگیل تناسلی در مردان

1- پودوفیلین

پودوفیلین یک ترکیب شیمیایی است که روی محل آلوده مالیده می شود و معمولا برای درمان زگیل تناسلی خفیف به کار می رود ولی تحریکات شیمیایی محل و استفاده طولانی مدت آن برای درمان زگیل تناسلی که باید به مدت یک ماه تا سه ماه مالیده شود، استفاده از آن را محدود کرده است.

2- درمان زگیل تناسلی با لیزر

لیزر باعث تبخیر و پخش زگیل در جاهای سالم می شود و همچنین به علت هزینه بالا، به عنوان خط اول درمان زگیل تناسلی توصیه نمی شود.

3- استفاده از کوتر و جراحی برای برداشتن زگیل تناسلی

گاهی از بین بردن زگیل تناسلی با جراحی انجام می شود. روش های جراحی به علت ماهیت عود کننده زگیل و همچنین تخریب پوست و بد شکل شدن محل سوزانده شده مورد استقبال بیماران نمی باشد. معمولا اگر زگیل تناسلی خیلی بزرگ باشد، جراحی زگیل تناسلی در بیمارستان انجام می شود.

4- پماد ایمی گومید

پماد ایمی گومید که به علت اثر ضعیف آن که از طریق تحریک سیستم ایمنی عمل می کند و خیلی مؤثر در درمان نمی باشد

5- فریز کردن زگیل تناسلی

امروزه کرایوتراپی به دلایل زیر بهترین، آسانترین، کوتاه ترین و کم عارضه ترین روش درمان زگیل تناسلی مردان و زنان می باشد:

✅ در یک جلسه و در برخی 5-10 دقیقه همه زگیل های تناسلی را می توان درمان کرد.

✅ باعث پخش زگیل تناسلی نمی شود.

✅ نیاز به تکرار درمانی نیست.

✅ از نظر زیبایی محل پوست آلوده نسبت به روش های دیگر حداقل آسیب بافتی را دارد.

✅ سرپایی و با حداقل درد و تحریک محل نسبت به روش های دیگر می باشد.

و لذا نکات فوق باعث شده است که امروزه درمان زگیل تناسلی مردان با کرایوتراپی به عنوان خط اول درمان زگیل تناسلی در بسیاری از مراکز درمانی مورد استفاده قرار گیرد.

گالری عکس زگیل در مردان 

مدت زمان درمان زگیل تناسلی چقدر هست؟

برای درمان زگیل به چه پزشکی باید مراجعه کرد؟

برای درمان زگیل می توان به متخصص ارولوژی، متخصص زنان و نیز متخصص پوست مراجعه کرد. اما از آنجا که زگیل تناسلی در ناحیه حساس آلت و حتی درون مجرای ادرار رشد می کند، آشنایی متخصص زگیل تناسلی با ناحیه ادراری بسیار مهم است تا بر اثر ناآگاهی و یا تجربه کم؛ مشکلی برای مجرای ادرار یا ناحیه تناسلی ایجاد نشود. از این رو متخصص ارولوژی توانایی بیشتری برای درمان زگیل تناسلی دارد. در انتهای این مقاله فیلم درمان زگیل تناسلی که توسط پروفسور حسین کرمی انجام شده است را می توانید مشاهده نمایید.

درمان زگیل های تناسلی زنانه

زگیل تناسلی در زنان نیز بر روی اندام تناسلی زنان ، مقعد و دهان رشد می کند. متاسفانه اگر زگیل تناسلی زنانه از نوع پرخطر باشد، می تواند منجر به سرطان دهانه رحم شود. برای راحتی شما خانم های عزیز، درمان زگیل تناسلی توسط متخصص زنان در مطب اینجانب انجام می شود.

علت ایجاد زگیل تناسلی در زنان ویروس HPV است که بیشتر از طریق رابطه جنسی با فرد مبتلا به گزیل تناسلی، منتقل می شود.

چگونه زگیل تناسلی میگیریم

ماهیت زگیل تناسلی ویروسی به نام HPV می باشد که این ویروس تیپ های مختلفی دارد که بعلت متنوع بودن آن و از طرفی تمایل سریع به انتقال از طریق جنسی امروزه جوانان زیادی را درگیر کرده است. علت انتقال و انتشار ویروس زگیل تناسلی مردان عدم آگاهی افراد و از طرفی رابطه جنسی با فرد آلوده می باشد.

تنها یک تماس جنسی جهت انتقال این ویروس از مرد به زن یا از زن به مرد کافی است. بعلت تمایل سریع این ویروس به انتشار حتماً استفاده از کاندوم نیز حالت پیشگیری نداشته و لذا کاندوم فقط قسمت پوشاننده آن را محافظت می کند و بیضه ها و ناحیه عانه در هنگام نزدیکی با فرد مبتلا علیرغم استفاده از کاندوم آلوده به ویروس می شود.

مراقبت بعد از کرایو

توصیه های قبل وبعد از فریز وکرایو درمانی:

١-قبل از کرایو شما پماد بی حس کننده به زگیل ها می زنید تا آن ها را بی حس کند.

٢-بهتر است جهت رویت همه زگیل ها موهای منطقه با کرم های موبر ٢۴ ساعت قبل پاکسازی شود.

٣-زمان کرایو بسته به تعداد زگیل می باشد، ولی به طور متوسط کمتر از ۵دقیقه طول می کشد.

۴-بعد از کرایو سوزش مختصر قابل تحمل خواهید داشت که بلافاصله ازبین می رود.

۵-بعد از کرایو تراپی هر ١٢ ساعت پماد التیام دهنده باید به محل مالیده شود.

6-می توانید استحمام کنید ومنطقه را با صابون بشورید.

7-بهتر است تا التیام زخم ها موقع نزدیکی از کاندوم استفاده شود.

8-در طول یک هفته زگیلهای کرایو شده سیاه رنگ شده و میریزند از کندن آنها اجتناب نمایید.

9-جهت جلوگیری از عود زگیل از تیغ جهت اصلاح استفاده نکنید.

10-استفاده از حرارت درمانی شامل لیزر وسوزاندن زگیل باعث پخش زگیل به مناطق سالم می شود ولذا بهترین درمان زگیل بر اساس مکتب های معتبر پزشکی دنیا کرایوتراپی است مواظب تبلیغ های دروغین باشید.

11-بعد ازیک هفته از شروع کرایو درمانی جهت بررسی درصد موفقیت باید جهت ویزیت مراجعه نمایید.

خطرات زگیل مردان چیست؟

⚠ برخی از انواع سی و چندگانه ویروس HPV که با سرطان های ناحیه تناسلی در ارتباط هستند می توانند منجر به سرطان مقعد یا آلت تناسلی در مردان شوند. هر دوی این سرطان ها نادر هستند. در افرادی که سیستم ایمنی سالمی دارند حتی از این میزان نیز کمیاب تر است.

⚠ مردانی که به ویروس HIV (ویروس ایدز) مبتلا هستند نیز احتمال بالا تری جهت ابتلا به این سرطان دارند. دیگر انواع ویروس HPV به ندرت در مردان، سرطان ایجاد می کنند اما با این حال آن ها سبب ایجاد زگیل های تناسلی می شوند. در هر برهه ای از زمان، حدود 1 درصد مردان فعال از نظر جنسی در آمریکا به زگیل تناسلی ابتلا خواهند داشت.

⚠ اغلب سرطان هایی که در پشت حلق یافت می شوند از جمله قاعده زبان و لوزه ها با HPV مرتبط هستند. در واقع، این ها شایع ترین سرطان های مرتبط با HPV هستند که در مردان یافت می شوند. هر ساله بیش از 13 هزار مورد جدید در مردان تشخیص داده می شود.

⚠ بعد از ابتلای فرد به ویروس زگیل تناسلی متأسفانه برای همیشه فرد به عنوان ناقل بیماری زگیل تناسلی می باشد و هر تماس جنسی فرد با افراد سالم باعث آلودگی آنها می شود. شدت آلودگی فرد بسته به نوع ویروس فرق می کند. در شکل های زیر نمونه هایی از ابتلاء به زگیل تناسلی مردان را که از مراجعین به اینجانب گرفته شده است مشاهده می کنید .

خیلی از بیماران از نقش واکسن HPV سوال می کنند که در اینجا لازم می دانم از شما دعوت کنم تا مقاله واکسن زگیل تناسلی را مطالعه کنید.

پیشگیری از زگیل تناسلی در مردان و زنان

1- پیشگیری بهتر از درمان است، سعی کنید از رفتارهای پرخطر جنسی اجتناب نمایید تا آلوده به ویروس HPV نشوید.

2- استفاده از کاندوم باعث جلوگیری از ابتلا به ویروس زگیل تناسلی نمی شود.

3- واکسن فقط برای افراد غیر مبتلا توصیه می گردد پس از ابتلا به زگیل تناسلی تزریق واکسن گارداسیل برای درمان زگیل تناسلی بی فایده است.

4- در صورت مشاهده هر گونه برجستگی پوستی گوشتی در ناحیه تناسلی مخصوصاً بعد از رفتار پرخطر جنسی به دکتر مراجعه کنید.

5- تزریق واکسن قبل از ازدواج مخصوصا ًبه دختر خانم ها در جهت جلوگیری از آلودگی به ویروس HPV کمک کننده است.

6- از دستکاری و کندن هر گونه ضایعه پوستی آلت تناسلی بدون معاینه پزشک خودداری کنید.

7- در صورت ابتلا به ویروس تناسلی جهت اصلاح موی منطقه آلت تناسلی به هیچ وجه از تیغ استفاده نکنید چرا که باعث منتشر شدن زگیل ها می گردد. استفاده از موبر های شیمیایی و ماشین بهترین روش دفع موهای زائد منطقه تناسلی است.

جهت اخذ نوبت با شماره تماس مطب 021226642744 تماس بگیرید.

دکتر حسین کرمی متخصص جراحی کلیه ، مجاری ادراری تناسلی و فوق تخصص درمان آندوسکوپی و لاپاراسکوپی

4.2 (84.77%) 197 رای

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر بهرام دوشنبه ۱ مرداد ۹۷( 7 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با عرض سلام. من پسری 17 ساله هستم و به بلوغ کامل رسیده ام. (من واقعا در این مورد دانایی ندارم پس سعی می کنم تمامی اطلاعات را بیان کنم که شایذ حتی ب کار نیایند) من از دوران کودکی خودارضایی میکردم (با مالش بدن ب سطح نرم) اما 1 سال است ک دیگر ب ان روش خودارضایی نمیکنم و 6 ماه است که اصلا خود ارضایی نمیکنم اما من خیلی در مورد موضوعی نگران هستم ک ان هم جنب نشدن در خواب است! ازانجا ک 6ماه است خودارضایی نمیکنم انتظار داستم تا الان جنب شدن ر تجربه کرده باشم و نکته نگران کننده تر اینسا که گاهی همراه با دفع ادرار و و مدفوع (با وارد کردن فشار) مقداری ماده از مجاری ادرای من دفع میشود ک ب نظرم اسپرم هستند (از نظز ظاهری کاملا سفید نیستند ((مثل مایع منی)) ولی کدر است) میخواستم بدونم ک ایا دفع نشدن منی ضرر دارد؟ ایا ب خاطر خودارضایی ب روش غلط است ؟ ایا خودارضایی باعث ایجاد مشکلی در مجاری من شده؟ من قصد ب خود ارضایی ندارم لطفاااااااا بگویید ک چکار کنم. من حتما ب یک راه حل نیاز دارم. پیشاپیش از پاسخ کامل شما سپاس گزارم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱ مرداد ۹۷( 7 ماه پیش)
 • تصویر کاربر مریم سه شنبه ۲ مرداد ۹۷( 7 ماه پیش) مشاهده پرسش
  🌼:
  فائزه جووون:
  سلام آقای دکتر خسته نباشید .
  من خانمی 24 ساله هستم . 2.5 سال هست که ازدواج کردم .
  قبل از ازدواج هم هیچ رابطه ی جنسی ای نداشتم .
  همسرم هم همینطور .
  حدود یکی دو سال پیش بعد از اینکه چند بار اپیلاسیون کامل انجام دادم در ناحیه تناسلی دچار جوش شدم به دکتر زنان مراجعه کردم .البته برای عفونت، خانم دکتر پس از معاینه گفتن مشکل خاصی نیست و وقتی در ارتباط با اپیلاسیون وجوش در این ناحیه ازشون پرسیدم گفتن که چون از نظر بهداشتی امکان داره خوب نباشن و پوست این ناحیه حساس هست و بیماری های نظیر زگیل تناسلی امکان هست انتقال پیدا کنه بهتره که دیگه نرم من هم دیگه نرفتم .
  در همون زمان یک ضایعه جوش مانندی که رنگش سفید بود وکمی سفت     
  و وقتی پوست کشیده می شه بیشتر احساس می شه، در قسمت خارج از واژن روی پوستی که مو هم درمیاد احساس می کردم . اما چون دکتر توجهی نشون نداده بود من هم بی خیال بودم.
  (این رو هم بگم همسرم هیچ گونه ضایعه ای روی پوستشون تو این مدت به وجود نیامده )
  تا اینکه دوباره امسال بعد از 2سال در ارتباط با زگیل تناسلی و ویروس hpv تو رسانه صحبت شد که من خیلی حساس شدم .
  دوباره به دکتر متخصص (دیگری) مراجعه کردم . وقتی با خانم دکتر
  صحبت کردم به ایشون گفتم که قبلا چند باری اپیلاسیون انجام دادم و در باشگاه های ورزشی از وسایلشون استفاده کردم (البته همیشه شلوار ورزشی تنم بوده).
  (و البته این قضیه رو هم بگم قبل از ازدواجم  یکی از همکلاسی هام که خونه ما در رفت و آمد بوده مثل اینکه به خاطر ارتباط نادرست و نامشروع دچار زگیل تناسلی شده بود . اما ارتباط ما در حد دست دادن باهم بوده . و هیچ وسیله مشترکی هم با هم نداشتیم . وبعد از مدتی هم ارتباطمون قطع شد. این قضیه بر می گرده به 5 سال پیش.)
  خندیدن و گفتن که با اینجور چیز ها سرایت نمی کنه مگر با روابط پر خطر .
   با این حال وقتی که من رو معاینه کردن گفتن کاملا سالم هستم . ولی نمی دونم اصلا اون ضایعه رو دیدن یا نه چون من خیلی خجالت می کشیدم و استرس داشتم دیگه چیزی نگفتم . ولی اون ضایعه در قسمتی بود که کاملا در دیدشون بود. (این رو هم بگم ضایعه کوچیکه شاید 2 3 میلی متر باشه.)
  بعد هم چون 2.5 سال بود ازدواج کرده بودم و تاحالا تست پاپ اسمیر انجام نداده بودم به درخواست خودم برام تست پاپ اسمیر انجام دادن که خدارو شکر هیچ مشکلی نداشتم .
  با این اوصاف باز هم نگرانی من رفع نشده . و دوست داشتم با شما درمیان بگزارم .
  این قضیه برای من به وسواس فکری تبدیل شده و گاها باعث افسردگیم شده.
  ازتون تقاضا دارم به من کمک کنید و اگر چیزی نیست با پاسخ دادن به نگرانی من پایان بدید .
  یک دنیا ممون ازینکه وقت گذاشتید .
  یک عکس هم با زوم از قسمت ضایعه براتون می فرستم .
  1. تصویر کاربر مریم یکشنبه ۳۱ تیر ۹۷( 7 ماه پیش)
   ببخشید . آقای دکتر منتظر پاسخ شما هستم
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱ مرداد ۹۷( 7 ماه پیش)
  3. تصویر کاربر مریم دوشنبه ۱ مرداد ۹۷( 7 ماه پیش)
   ممنون آقای دکتر،خیلی لطف کردید .
   ان شاالله همیشه سالم وسالامت باشید
  4. تصویر کاربر مریم دوشنبه ۱ مرداد ۹۷( 7 ماه پیش)
   ممنون آقای دکتر،خیلی لطف کردید .
   ان شاالله همیشه سالم وسالامت باشید
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲ مرداد ۹۷( 7 ماه پیش)
   تشکر
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
 • تصویر کاربر سمانه شنبه ۶ مرداد ۹۷( 7 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام اقاي دكتر وقتتون بخير من دختر ١٩ساله هستم كه حدود ٢ماه پيش دچار عفونت ادراري و واژن شدم و درپي اين مشكل متوجه تعدادي ضايعه در لبه هاي واژنم شدم،البته من ي تيكه از اين ضايعه رو حدود سه سال پيش دراوردم ولي نه درد داشت نه سوزش و اندازه اش هم تغييري نكرد تا اين كه دچار عفونت كه شدم حس كردم ضايعه بزرگتر شده براي بار اولي كه رفتم معاينه ب پزشك گفتم نگاه كرد و گفت كه چيزي نيس و بعد يك ماه حس كردم بيشتر شده دوباره ب پزشك مراجعه كردم پزشكم گفتن كه خيلي واضح شده و 30درصد مشكوك ب زگيل شدن من خيلي ترسيدم و ناگفته هم نماند من از زماني كه دستمال كاغذي قطع كردم حس كردم ضايعه كوچيك تر شده،خيلي ترسيدم اخه شريك جنسي هم هيچ كدوم اين مشكلات رو نداره و تا بحال هم رابطه جنسي مشكوكي نداشتم،طبق اطلاعاتي كه تو نت ب دست اوردو ضايعه هاي من بيشتر به وستيبولار پاپيلوماتوز شبيه هست ولي عكس ميفرستن شماهم ببينيد نظرتونو بگيد
  و اين هم بگم من حدود ٢ماهه اصلا هم نزديكي نداشتم ولي خيلي نگرانم ك چرا ضايعه ها زياد شده
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱ مرداد ۹۷( 7 ماه پیش)
  2. تصویر کاربر سمانه دوشنبه ۱ مرداد ۹۷( 7 ماه پیش)
   دكتر يعني زگيل نيست؟
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱ مرداد ۹۷( 7 ماه پیش)
   نه
  4. تصویر کاربر سمانه دوشنبه ۱ مرداد ۹۷( 7 ماه پیش)
   خيلي ممنونم دكتر،اگه با سركه سيب هم نرفت چه اقدامي بايد انجام بدم؟
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲ مرداد ۹۷( 7 ماه پیش)
   نیاز به درمان نیست
  6. تصویر کاربر سمانه سه شنبه ۲ مرداد ۹۷( 7 ماه پیش)
   مرسي از راهنماييتون دكتر عزيز واقعا ممنونم
  7. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۶ مرداد ۹۷( 7 ماه پیش)
   تشکر
  8. نمایش سایر 6 پاسخ
 • تصویر کاربر یاسر چهارشنبه ۲۷ تیر ۹۷( 8 ماه پیش) مشاهده پرسش
  باسلام 42 سالمه مشکل نعوذ دارم راست میشه ولی زود شل میشم نعوذم زود از بین میره .همه جوره آزمایش رفتم معاینه شدم همه چی نرماله سطح تسترون ام 7 می باشد و بقیه آزمایشات نرماله همه .این مشکل پنج ماه پیش با لرزش و سوزش سر آلت پیدا شد .
  و ضمنا درد در پشت ساق پا و گاهن سوزش کف پا احساس میکنم که شبیه همون سوزش در آلتم رو احساس میکنم و چون خودارضایی و سرگرم شدن با شبکه های مجازی رو ترک کردم ذهنم همش درگیر تصورات ذهنی شده
  حال سوال اینکه خودارضایی زیاد داشتم که الان ترک کردم و باتوجه به اینکه من نعوذ دارم ولی پایدار نیست زود از بین میره و نعوذ صبجگاهی هم دارم و یا اگر با افکار و تصورات ذهنی آلتمو مالش بدم نعوذ دارم با این شرایط احتمال نشت وردی وجود داره یا نه ؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۴ تیر ۹۷( 8 ماه پیش)
   باید از نظر نشت وریدی بررسی شوید
  2. تصویر کاربر یاسر یکشنبه ۲۴ تیر ۹۷( 8 ماه پیش)
   با سلام و خسته نباشید . ما در شهرستانی هستیم که زیاد به متخصص و ... دسترسی نداریم
   1-نشت وریدی کجا و با چه روشی ممکنه ؟
   2-با سیلیدنافل نعوذ خوبی دارم و نعوذ صبگاهی هم دارم این دلیل بر سالم بودن نشت وریدی نیست ؟
   3-سوزشی که درست در نوک آلت و لرزشی که گاهن میاد علت چی میتونه باشه ؟
   4- آیا کمبود انرژی و یا مشکلات عصبی میتونه دلیل مشکل بنده باشه ؟
   5-علایم نشت وریدی و علتش چیست ؟
   6-موقع سکس نعوذ دارم موقعی که از بین میره به تصورات ذهنی که از فیلم و .. دارم نعوذم برمیگرده
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ممنون میشم با صبر و حوصله جواب بنده رو بدید خیلی اعصابم بهم ریخته اعتماد بنفسم از بین رفته
  3. تصویر کاربر یاسر یکشنبه ۲۴ تیر ۹۷( 8 ماه پیش)
   با سلام و خسته نباشید . ما در شهرستانی هستیم که زیاد به متخصص و ... دسترسی نداریم
   1-نشت وریدی کجا و با چه روشی ممکنه ؟
   2-با سیلیدنافل نعوذ خوبی دارم و نعوذ صبگاهی هم دارم این دلیل بر سالم بودن نشت وریدی نیست ؟
   3-سوزشی که درست در نوک آلت و لرزشی که گاهن میاد علت چی میتونه باشه ؟
   4- آیا کمبود انرژی و یا مشکلات عصبی میتونه دلیل مشکل بنده باشه ؟
   5-علایم نشت وریدی و علتش چیست ؟
   6-موقع سکس نعوذ دارم موقعی که از بین میره به تصورات ذهنی که از فیلم و .. دارم نعوذم برمیگرده
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ممنون میشم با صبر و حوصله جواب بنده رو بدید خیلی اعصابم بهم ریخته اعتماد بنفسم از بین رفته
  4. تصویر کاربر یاسر یکشنبه ۲۴ تیر ۹۷( 8 ماه پیش)
   با سلام و خسته نباشید . ما در شهرستانی هستیم که زیاد به متخصص و ... دسترسی نداریم
   1-نشت وریدی کجا و با چه روشی ممکنه ؟
   2-با سیلیدنافل نعوذ خوبی دارم و نعوذ صبگاهی هم دارم این دلیل بر سالم بودن نشت وریدی نیست ؟
   3-سوزشی که درست در نوک آلت و لرزشی که گاهن میاد علت چی میتونه باشه ؟
   4- آیا کمبود انرژی و یا مشکلات عصبی میتونه دلیل مشکل بنده باشه ؟
   5-علایم نشت وریدی و علتش چیست ؟
   6-موقع سکس نعوذ دارم موقعی که از بین میره به تصورات ذهنی که از فیلم و .. دارم نعوذم برمیگرده
   ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   ممنون میشم با صبر و حوصله جواب بنده رو بدید خیلی اعصابم بهم ریخته اعتماد بنفسم از بین رفته
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۷ تیر ۹۷( 8 ماه پیش)
   اگر خود ارضايي را ترك كنيد همه از بين ميرود
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
 • تصویر کاربر علی یکشنبه ۱۰ تیر ۹۷( 8 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام علیکم من امروز دانه هایی روی الت خویش مشاهده کردم از کجا میتوانم بفهمم که زگیل هست یا نه؟؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۱۰ تیر ۹۷( 8 ماه پیش)
   ظاهرش زگیل است بیایید برای کرایو۰۲۱۲۲۶۴۲۷۴۴
 • تصویر کاربر اشكان شنبه ۹ تیر ۹۷( 8 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با سلام
  آذرماه ٩6 در پايين بدنه آلت خود زگيل مشاهده شد و بعد از مراجعه به متخصص آزمايش اچ پي وي رو در بيمارستان لاله به صورت نمونه گيري انجام داده و جواب آزمايش خودم و همسرم در تمامي موارد اچ پي وي كنسل بود
  تا اينكه حدود دو هفته است بعد از شيو
  دونه هاي قرمزي همانند جوش برگشت مو حدود 6 عدد كنار هم در ناحيه راست و پايين آلت (سمت خواب) ظاهر شده
  چه بايد كرد !؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۹ تیر ۹۷( 8 ماه پیش)
   اين شبيه تبخال تست
 • تصویر کاربر مریم شنبه ۹ تیر ۹۷( 8 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با سلام و خسته نباشید.جواب آزمایش Hpv را گرفتم ،چه جوری میتونم براتون بفرستمو تشخیصتونو بدونم؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۹ تیر ۹۷( 8 ماه پیش)
   بیایید صحبت کنیم
 • تصویر کاربر شایان یکشنبه ۳ تیر ۹۷( 8 ماه پیش) مشاهده پرسش
  وقت بخیر
  حدود یک ماه من نتونستن بهداشت فردیم رو درست رعایت کنم و روی بدنه آلت یه برجستگی خیلی کمی به وجود امده و حدود 2 هفته ای هستش که متوجه این مورد شدم و بهداشت فردیم رو خیلی بیشتر از قبل دارم رعایت میکنم ولی مسئله اینه احساس میکنم کم داره میشه حالا درست یا غلط نمیدونم ولی یه سری عکس در نت بابت زیگیل تناسلی دیدم ولی به دلیل اینکه کمی میترسم هنوز جرعت نکردم به پزشک مراجعه کنم اگر میشه عکسی که پیوست شده رو ببینید و بهم بگید ایا زیگیل هستش یا با رعایت بهداشت فردی تا مدتی دیگه مشکلم حل میشه
  نه دردی نه خارشی هیچی نیست فقط روی بدنه التم هستش
  کاملا هم رنگ پوستم هستش و قرمز نیست
  با تشکر
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۳ تیر ۹۷( 8 ماه پیش)
   ابنها اگر ناره باشند زگیلند وبهترین درمان کرایو است من در خدمتم۰۲۱۲۲۶۴۲۷۴۴
 • تصویر کاربر Somaye شنبه ۲ تیر ۹۷( 8 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام آقاي دكترعزيز من ازمايش hpv دادم ولي چون باكرم گفتن دقت نداره من از طريق دست الوده نامزدم ممكنه گرفته باشم خيلي نگرانم چه جوري بايد مطمئن شم نگرفتم اگه جواب منفي بود ؟و اينكه احتمالش كمه گرفته باشم يا زياد؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲ تیر ۹۷( 8 ماه پیش)
   به این طریق انتقال صفر است فقط دخول جنسی است که منتقل میکند
 • تصویر کاربر رعنا شنبه ۲ تیر ۹۷( 8 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر سوالی داشت، ،دختری 31 ساله هستم حدودا تابستون 96 رابطه دهانی با نامزدم داشتم که کاملا سالم بنظر میرسیدن و هیچ علامت زگیل نداشتن حتی بعدها با التماس پرسیدم که قبلا رابطه جنسی داشته قسم خورد نداشتم ولی با دخترای زیادی بوده که به همین دلیل ازش جدا شدم،حدودا اسفند تست پاپ اسمیر دادم برای زگیل تناسلی که خداروشکر منفی بود،ولی از فروردین ماه روی لبم یه نقطه ریز سفید زد که بزرگم نشده و کاملا سطحش صافه وتقریبا یه هفته پیش یه نقطه سفید دیگه کمی با فاصله از نقطه قبلی زده ،که فقط خودم دقت کنم میبینم و فقط با لمس زبان حس میکنم حتی به دکتر زنانم نشون دادم همزمان با آزمایش پاپ اسمیر که گفتن من چیزی نمیبینم شما خیلی حساس شده احتمالا آفته.
  آقای دکتر دختر مذهبی هستم و هیچوقت رابطه خارج از شرع نداشتم و از آبروم میترسم عکسشو میفرستم ببینید و راهنماییم کنید با توجه به اینکه آزمایشم منفی بود میشه که رو لبم بزنه؟؟
  ممنون میشمم🙏🙏
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۳۰ خرداد ۹۷( 8 ماه پیش)
  2. تصویر کاربر رعنا چهارشنبه ۳۰ خرداد ۹۷( 8 ماه پیش)
   سلام ممنون از پاسختون،پس این رگه و دونه های سفید کنار هم با یکم برجستگی که داره منتشر میشه چیه آقای دکتر؟
  3. تصویر کاربر رعنا چهارشنبه ۳۰ خرداد ۹۷( 8 ماه پیش)
   نکنه پایه زگیله و یواش یواش رشد کنه؟😢😢
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲ تیر ۹۷( 8 ماه پیش)
   اگر شک دارید ازمایش دهید
  5. تصویر کاربر رعنا شنبه ۲ تیر ۹۷( 8 ماه پیش)
   این جدا از آزمایش پاپ اسمیر هست که دادم؟ این آزمایش کجا باید بدم؟ ممنون از لطفتون
  6. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲ تیر ۹۷( 8 ماه پیش)
   نه اگر پاپ اسمیر نرمال است کافی است
  7. نمایش سایر 5 پاسخ
درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر