بهترین درمان زگیل تناسلی مردان

بسیاری از من می پرسند که بهترین روش درمان زگیل تناسلی مردان چیست؟ برای پاسخ به این سوال پیشنهاد می کنم فیلم درمان زگیل تناسلی با کرایو را به همراه توضیحات اینجانب مشاهده نمایید. هزینه درمان زگیل تناسلی مردان بر اساس تعداد و محل ایجاد زگیل متغیر است.

تجربیات بیماران زگیل تناسلی

امروز برای شما داستانی در مورد یکی از بیمارانم با زگیل تناسلی تعریف خواهم کرد. آقایی 25 ساله متاهل که 4 سال پیش ازدواج کرده بود، به طور اتفاقی متوجه خال های گوشتی در ناحیه تناسلی خود می شود ولی با گذر زمان می بیند که تعداد خال ها در حال افزایش است…

روش های مختلف درمان زگیل تناسلی در مردان

1- پودوفیلین

پودوفیلین یک ترکیب شیمیایی است که روی محل آلوده مالیده می شود و معمولا برای درمان زگیل تناسلی خفیف به کار می رود ولی تحریکات شیمیایی محل و استفاده طولانی مدت آن برای درمان زگیل تناسلی که باید به مدت یک ماه تا سه ماه مالیده شود، استفاده از آن را محدود کرده است.

2- درمان زگیل تناسلی با لیزر

لیزر باعث تبخیر و پخش زگیل در جاهای سالم می شود و همچنین به علت هزینه بالا، به عنوان خط اول درمان زگیل تناسلی توصیه نمی شود.

3- استفاده از کوتر و جراحی برای برداشتن زگیل تناسلی

گاهی از بین بردن زگیل تناسلی با جراحی انجام می شود. روش های جراحی به علت ماهیت عود کننده زگیل و همچنین تخریب پوست و بد شکل شدن محل سوزانده شده مورد استقبال بیماران نمی باشد. معمولا اگر زگیل تناسلی خیلی بزرگ باشد، جراحی زگیل تناسلی در بیمارستان انجام می شود.

4- پماد ایمی گومید

پماد ایمی گومید که به علت اثر ضعیف آن که از طریق تحریک سیستم ایمنی عمل می کند و خیلی مؤثر در درمان نمی باشد.

5- فریز کردن زگیل تناسلی

امروزه کرایوتراپی به دلایل زیر بهترین، آسانترین، کوتاه ترین و کم عارضه ترین روش درمان زگیل تناسلی آقایان و زنان می باشد:

✅ در یک جلسه و در برخی 5-10 دقیقه همه زگیل های تناسلی را می توان درمان کرد.

✅ باعث پخش زگیل تناسلی نمی شود.

✅ نیاز به تکرار درمانی نیست.

✅ از نظر زیبایی محل پوست آلوده نسبت به روش های دیگر حداقل آسیب بافتی را دارد.

✅ سرپایی و با حداقل درد و تحریک محل نسبت به روش های دیگر می باشد.

و لذا نکات فوق باعث شده است که امروزه درمان زگیل تناسلی مردان با کرایوتراپی به عنوان خط اول درمان زگیل تناسلی در بسیاری از مراکز درمانی مورد استفاده قرار گیرد.

گالری عکس زگیل در مردان

مدت زمان درمان زگیل تناسلی چقدر هست؟

برای درمان زگیل به چه پزشکی باید مراجعه کرد؟

برای درمان زگیل می توان به متخصص ارولوژی، متخصص زنان و نیز متخصص پوست مراجعه کرد. اما از آنجا که زگیل تناسلی در ناحیه حساس آلت و حتی درون مجرای ادرار رشد می کند، آشنایی متخصص زگیل تناسلی با ناحیه ادراری بسیار مهم است تا بر اثر ناآگاهی و یا تجربه کم؛ مشکلی برای مجرای ادرار یا ناحیه تناسلی ایجاد نشود. از این رو متخصص ارولوژی توانایی بیشتری برای درمان زگیل تناسلی دارد. در انتهای این مقاله فیلم درمان زگیل تناسلی که توسط پروفسور حسین کرمی انجام شده است را می توانید مشاهده نمایید.

درمان زگیل های تناسلی زنانه

زگیل تناسلی در زنان نیز بر روی اندام تناسلی زنان ، مقعد و دهان رشد می کند. متاسفانه اگر زگیل تناسلی زنانه از نوع پرخطر باشد، می تواند منجر به سرطان دهانه رحم شود. برای راحتی شما خانم های عزیز، درمان زگیل تناسلی توسط متخصص زنان در مطب اینجانب انجام می شود.

علت ایجاد زگیل تناسلی در زنان ویروس HPV است که بیشتر از طریق رابطه جنسی با فرد مبتلا به گزیل تناسلی، منتقل می شود.

برخی افراد برای درمان زگیل تناسلی از پماد زگیل تناسلی استفاده می کنند برای آشنایی با بهترین پماد و نحوه ی مصرف آن بر روی پماد برای درمان زگیل تناسلی کلیک کنید.

چگونه زگیل تناسلی میگیریم

ماهیت زگیل تناسلی ویروسی به نام HPV می باشد که این ویروس تیپ های مختلفی دارد که بعلت متنوع بودن آن و از طرفی تمایل سریع به انتقال از طریق جنسی امروزه جوانان زیادی را درگیر کرده است. علت انتقال و انتشار ویروس زگیل تناسلی مردان عدم آگاهی افراد و از طرفی رابطه جنسی با فرد آلوده می باشد.

تنها یک تماس جنسی جهت انتقال این ویروس از مرد به زن یا از زن به مرد کافی است. بعلت تمایل سریع این ویروس به انتشار حتماً استفاده از کاندوم نیز حالت پیشگیری نداشته و لذا کاندوم فقط قسمت پوشاننده آن را محافظت می کند و بیضه ها و ناحیه عانه در هنگام نزدیکی با فرد مبتلا علیرغم استفاده از کاندوم آلوده به ویروس می شود.

مراقبت بعد از کرایو

توصیه های قبل وبعد از فریز وکرایو درمانی:

١-قبل از کرایو شما پماد بی حس کننده به زگیل ها می زنید تا آن ها را بی حس کند.

٢-بهتر است جهت رویت همه زگیل ها موهای منطقه با کرم های موبر ٢۴ ساعت قبل پاکسازی شود.

٣-زمان کرایو بسته به تعداد زگیل می باشد، ولی به طور متوسط کمتر از ۵دقیقه طول می کشد.

۴-بعد از کرایو سوزش مختصر قابل تحمل خواهید داشت که بلافاصله ازبین می رود.

۵-بعد از کرایو تراپی هر ١٢ ساعت پماد التیام دهنده باید به محل مالیده شود.

6-می توانید استحمام کنید ومنطقه را با صابون بشورید.

7-بهتر است تا التیام زخم ها موقع نزدیکی از کاندوم استفاده شود.

8-در طول یک هفته زگیلهای کرایو شده سیاه رنگ شده و میریزند از کندن آنها اجتناب نمایید.

9-جهت جلوگیری از عود زگیل از تیغ جهت اصلاح استفاده نکنید.

10-استفاده از حرارت درمانی شامل لیزر وسوزاندن زگیل باعث پخش زگیل به مناطق سالم می شود ولذا بهترین درمان زگیل بر اساس مکتب های معتبر پزشکی دنیا کرایوتراپی است مواظب تبلیغ های دروغین باشید.

11-بعد ازیک هفته از شروع کرایو درمانی جهت بررسی درصد موفقیت باید جهت ویزیت مراجعه نمایید.

خطرات زگیل مردان چیست؟

⚠ برخی از انواع سی و چندگانه ویروس HPV که با سرطان های ناحیه تناسلی در ارتباط هستند می توانند منجر به سرطان مقعد یا آلت تناسلی در مردان شوند. هر دوی این سرطان ها نادر هستند. در افرادی که سیستم ایمنی سالمی دارند حتی از این میزان نیز کمیاب تر است.

⚠ مردانی که به ویروس HIV (ویروس ایدز) مبتلا هستند نیز احتمال بالا تری جهت ابتلا به این سرطان دارند. دیگر انواع ویروس HPV به ندرت در مردان، سرطان ایجاد می کنند اما با این حال آن ها سبب ایجاد زگیل های تناسلی می شوند. در هر برهه ای از زمان، حدود 1 درصد مردان فعال از نظر جنسی در آمریکا به زگیل تناسلی ابتلا خواهند داشت.

⚠ اغلب سرطان هایی که در پشت حلق یافت می شوند از جمله قاعده زبان و لوزه ها با HPV مرتبط هستند. در واقع، این ها شایع ترین سرطان های مرتبط با HPV هستند که در مردان یافت می شوند. هر ساله بیش از 13 هزار مورد جدید در مردان تشخیص داده می شود.

⚠ بعد از ابتلای فرد به ویروس زگیل تناسلی متأسفانه برای همیشه فرد به عنوان ناقل بیماری زگیل تناسلی می باشد و هر تماس جنسی فرد با افراد سالم باعث آلودگی آنها می شود. شدت آلودگی فرد بسته به نوع ویروس فرق می کند. در شکل های زیر نمونه هایی از ابتلاء به زگیل تناسلی مردان را که از مراجعین به اینجانب گرفته شده است مشاهده می کنید .

خیلی از بیماران از نقش واکسن HPV سوال می کنند که در اینجا لازم می دانم از شما دعوت کنم تا مقاله واکسن زگیل تناسلی را مطالعه کنید.

پیشگیری از زگیل تناسلی در مردان و زنان

1- پیشگیری بهتر از درمان است، سعی کنید از رفتارهای پرخطر جنسی اجتناب نمایید تا آلوده به ویروس HPV نشوید.

2- استفاده از کاندوم باعث جلوگیری از ابتلا به ویروس زگیل تناسلی نمی شود.

3- واکسن فقط برای افراد غیر مبتلا توصیه می گردد پس از ابتلا به زگیل تناسلی تزریق واکسن گارداسیل برای درمان زگیل تناسلی بی فایده است.

4- در صورت مشاهده هر گونه برجستگی پوستی گوشتی در ناحیه تناسلی مخصوصاً بعد از رفتار پرخطر جنسی به دکتر مراجعه کنید.

5- تزریق واکسن قبل از ازدواج مخصوصا ًبه دختر خانم ها در جهت جلوگیری از آلودگی به ویروس HPV کمک کننده است.

6- از دستکاری و کندن هر گونه ضایعه پوستی آلت تناسلی بدون معاینه پزشک خودداری کنید.

7- در صورت ابتلا به ویروس تناسلی جهت اصلاح موی منطقه آلت تناسلی به هیچ وجه از تیغ استفاده نکنید چرا که باعث منتشر شدن زگیل ها می گردد. استفاده از موبر های شیمیایی و ماشین بهترین روش دفع موهای زائد منطقه تناسلی است.

جهت اخذ نوبت با شماره تماس مطب 021226642744 تماس بگیرید.

دکتر حسین کرمی متخصص جراحی کلیه ، مجاری ادراری تناسلی و فوق تخصص درمان آندوسکوپی و لاپاراسکوپی

4.2 (83.66%) 213 رای

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر محمدی یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام.خسته نباشید .اقای دکتر شما کار زگیل مقعد هم انجام میدید.با توجه به اینکه خارج از ایران برای درمان کار فریز رانجام دادم و بهتر نشده.الان برای درمان میخوام بیام ایران راه درمانی وجود داره
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش)

   بله 02122642744 تماس بیایید در خدمتم

 • تصویر کاربر سعید.م دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر. من ی سه ماهی هست ک ی زگیل بالای الت تناسلیم(ن روی اون)زده. اولش فکر کردم جوشه. ی مدت ناپدید شده بود. تا اینکه چند وقت پیش متوجهش شدم. رفتم دکتر پوست. گفتن ک باید فریزش کنم. کرایو انجام شد. میخوام بدونم زگیل تناسلیه یا زگیل معمولی؟ ایا امکانش هست تواین قسمت زگیل معمولی برنه. خیلی نگرانم . میخوام ازدواج کنم. میترسم . بعد از کرایو اگه از بین بره ممکنه به همسرم انتقال بدم؟تو رو خدا راهنمایی کنید. ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش)

   بر اساس گاید لاینهای امریکا واروبا درمان طلایی زگیل تناسلی فقط کرایو است ولیزر وتیغ زدن وسوزاندن باعث بخش ان میشود بیایید با کرایو دذرست کنم021222642744

  2. تصویر کاربر سعید.م یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش)
   سلام آقای دکتر . منتظر جوابتونم. مرسی
  3. تصویر کاربر سعید.م یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش)
   سلام آقای دکتر . منتظر جوابتونم. ممنون
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش)

   سلام بیایید با کرایو درست کنم02122642744

  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر خانوم یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر.دوروز پیش متوجه شدیم که همسرم زگیل تناسلی داره.به دکتر پوست مراجعه کرد و برای پس فردا نوبت نمونه برداری گرفت و احتمالا باید کرایو کنه.خودمم فردا قراره برای پاپ اسمیر برم.سوالم اینه من حالا باید چکار کنم؟برای هردوی ما احتمال سرطان هست؟از این بعد رابطه ما به چه صورت میشه؟خیلی نگرانم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۹ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش)

   نه اصلا بیخودی نگران نباشید

 • تصویر کاربر عباسی یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  بارعرض سلام و خسته نباشین من در حال حاضر 6ماهه باردارم و قبل بارداری یه نقطه خیلی ریز که فقط با لمس میشد متوجه شد طرف لب سمت راستم یه گوشت مانندی بود که به دو تا دکتر مراجعه کردم که یکیش گفت خودبخود میره و یکی دیگه فرستادن پاپ اسمیر که سالم بود و گفتن چون عفونت داری اول باید اون حل بشه در این مدت یعنی بعد 2ماه من باردار شدم طی 6ماه این نقطه ریز خیلی بزرگ شده و سرش بصورت گل کلمی شده اذیتی نداره ولی میترسم موقع زایمان واسه فرزندم مشکلی پیش بیاد میخواستم بدونم مشکلی پیش میاد موقع زایمان ؟زایمان طبیعی میتونم بکنم ؟یا اصلا در طول بارداری میتونم بردارم و با چه روشی بهتره بردارم ؟خواهشا لطفا جواب بدین خیلی نگران بچه ام هستم ؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش)
 • تصویر کاربر حسین شنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام اقای دکترمن یک سال پیش ی رابطه داشتم و بعدازاون زیگیل تناسلی گرفتم و بصورت برامدگی های مثل زیگیل بالای الت تناسلیم بیرون اومدن اما پیگیری نکردم و دکترنرفتم .اول کمتر بود ولی الان بیشتر شدن برای درمان بایدچکاری انجام بدم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۲۰ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش)
   سریعا بیایید کرایو ۰۲۱۲۲۶۴۲۷۴۴ فیلم من را ببینید در سایتمdrkarami.com
  2. تصویر کاربر حسین جمعه ۲۰ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش)
   چ روزی بیام؟بایدوقت بگیرم یا بیام مطب مستقیم؟کرایو چن میشه قیمتش؟
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۲۰ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش)
   فردا ساعت ۱۱صبح تماس وبعد از ظهر بیا ببینم
  4. تصویر کاربر حسین جمعه ۲۰ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش)
   باش اقای دکتر حتما میام خیلی ممنون.فرداصبح ۱۱تماس میگیرم
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲۱ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش)
   سپاس
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
 • تصویر کاربر آرش جمعه ۲۰ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  ببخشید برای رفع این حساسیت چکار باید انجام بدم؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۲۰ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش)
   پماد تریامسینولون ان ان ج هر ۱۲ ساعت
 • تصویر کاربر احمد جمعه ۲۰ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر.
  اقای دکتر به دکتر کیوان اقا محمدپور ارولوریست در تهران جهت درمان پروستاتیت مزمن مراجعه کردم ایشون گفتن چون ۲ ماه انتی بیوتیک تاوانکس خوردی کافیه تنها درمانت شاک ویوتراپی ...و گفتند واس قوی تر شدن نعوط هم شاک ویو میکنم جلسه ای ۵۰۰ هزارتومان....
  بخدا قسم از اون دقیقه که شاک ویو الت و پروستات کرد از من. قطر آلتم تو حالت نعوط و غیر نعوظ دقیقا نصف شد مثلا اگر قطر ۱۸ سانت بود الان شده ۹ طول التمم کمتر شده.
  ..من شک ندارم که شاک ویو بافت التمو نابود و تخریب کرده! آلتم تو حالت نعوط عین یه شیلنگ باریک و دراز ! قبلا هرگز مشکلات نعوظی نداشتم التی کلفت و قطور و محکم داشتم....چند بار رفتم مطبش هیچ حوابی نداشتن بدند حتی خواستم شکایت ازشون بکنم....چون الان اختلال شدید نعوظی گرفتم و قطر التم ب حد چشمگیری کم شده زندگیم پر از استرس و نگرانی شده و اصلا تزدیکی نمیتونم دیگ بکنم.....جوان ۲۸ ساله متاهل بی سابقه بیماری خاص.....
  ازتون تمنا دارم کمک کنید.
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۱۹ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش)
   از نظر من نیاز شما به دارو ندارید وورزش ونشستن در اب گرم کمک کننده تست
  2. تصویر کاربر احمد جمعه ۲۰ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش)
   اقای دکتر عزیز خب قطر و کلفتی آلتم تو حالت نعوظ نصف شده اما طولش همونقدر پس این چی؟ من التم کلفایش ب حد چشمگیری کم شده این اتفاق هم دقیقا بعد از جلسه شاک ویو بوجود امد والا من آلتی قطوری و محکم داشتم....شاک ویو به بافت التی که سالم و پلاک و ... اسیب نمیزنه؟ من تو چندتا مقاله ارولوژی خوندن ک چنین عوارضی داره...
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۲۰ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش)
   این درمان مدارد
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر نوشین یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید.من رگیل تناسلی داشتم که ددحال ددمان با کرایو هستم ولی درکنارانگشتان دستم یه برامدگی سفت وبه رنگ پوستم هست ایا ممکنه زگیل باشه ودراون دستم هم هست ایا زگیل تناسلی قابل انتقال به دست هست یا ازدست به ناحیه تناسلی،
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۲ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش)
 • تصویر کاربر فری دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  با سلام خدمت دکتر عزیز
  چن سالیه این دونه ها ک تو عکس فرستادم در ناحیه تناسلی بنده بوجود امده خاستم ببینم زگیل تناسلی هست یا چیز دیگه ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۶ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش)
 • تصویر کاربر عطا سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش) مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر. من ۷ ماه پیش یه برآمدگی تیره روی آلتم دیدم و پیش دکتر رفتم گفت احتمالا زگیله. تشخیص درستی نداد چون بنده خدا خیلی پیر بود. منم رفتم کرایو کردم و هیچ عودی نداشتم توی این ۷ ماه. یک نمونه از همون برآمدگی هم هست هنوز که توی عکس براتون میفرستم. لطفا منو راهنمایی کنین که آیا زگیل تناسلیه واقعا؟ من باورم نمیشه همچین چیزی گرفته باشم. موضوع بعدی اینکه جای کرایو سفید شده همونطور که داخل عکس فرستادم میتونین ببینین. برای اینکه همرنگ بقیه قسمت آلت بشه چکار کنم؟
  موضوع آخر اینکه من هنوز به یه پاسخ مشترک نرسیدم از مطالعه پاسخهای شما. بارها فرمودین نگران نباشین خودش از بین میره و توی ۲ سال دفع میشه. یک بار میفرمایین هرکی مبتلا بشه تا آخر عمر باهاش میمونه. سوالی که دترم اینه که اگه من ازدواج کنم با این فرض که بعد از ۲ سال از کرایو بگذره، آیا ویروس واقعا خارج شده از بدنم و من میتونم با همسرم رابطه داشته باشم طوری که به ایشون نگم و ایشون مبتلا نشه؟
  عاجزانه خواهش میکنم به تمام سوالاتم پاسخ بدین و منو از این کابوس وحشتناک نجات بدین من ۷ ماهه خواب و خوراک ندارم و کسی هم منو درک نمیکنه چون نمیتونم با کسی حرف بزنم در این خصوص. شب و روزم شده جستجوی کانالهای اینترنتی. من چطوری میتونم از شر این لعنتی خلاص بشم طوری که به زندگی عادیم برگردم و به همسر آیندم درباره این موضوع خبر ندم که مساله ای پیش نیاد؟
  واقعا مدیونتون میشم اگه این سوالارو جواب بدین
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۱۳ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش)
  2. تصویر کاربر عطا جمعه ۱۳ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش)
   آقای دکتر من تهران نیستم و امکان مراجعه ندارم. میتونین بصورت خلاصه و طوری که مزاحم وقت شما هم نشم جواب سوالامو بدین؟
   اینکه آیا بعد از دو سال حذف میشه و من میتونم با خیال راحت ازدواج کنم؟
   دوم اینکه اصلا این زگیل هست یا خیر؟ و سوم اینکه تغییر رنگ حاصل از کرایو که در عکس مشهود هستش چطور برطرف کنم؟
   ممنون میشم اگه جواب بدین
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش)
   شک دارید ازمایش دهید وطرف مقابل باید واکسن بزند
  4. تصویر کاربر عطا شنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش)
   دکنر برای تغییر رنگ حاصل از کرایو چکار کنم؟ جاش سفید شده و میخوام همرنگ بقیه پوست آلت بشه. راهی هست؟
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱۴ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش)
   با زمان بهتر کیشود
  6. تصویر کاربر عطا یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش)
   دکتر این تغییر رنگ روی سر آلت بخاطر چیه؟ مثل یک خط یکم تیره تقریبا یک‌ساله ظاهر شده
  7. تصویر کاربر عطا یکشنبه ۱۵ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش)
   دکتر این تغییر رنگ روی سر آلت که مثل یک خط هستش از چیه
  8. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱۷ اردیبهشت ۹۸( 3 ماه پیش)
   بیماری والوده کننده نیست
  9. نمایش سایر 7 پاسخ
درحال دریافت اطلاعات
پرسش از دکتر