بهترین درمان زگیل تناسلی مردانه

زگیل تناسلی مردان؛ از طریق رابطه ی جنسی منتقل می شود. علت بوجود آمدن زگیل تناسلی در مردان چیست و برای درمان قطعی زگیل تناسلی چه باید کرد؟

زگیل تناسلی بیماری است که به دنبال رابطه ی جنسی بوجود می آید کافی ست یکی از طرفین مبتلا به زگیل تناسلی باشد و تمام!

چند نوع زگیل تناسلی وجود دارد؟

HPV مخفف و معادل انگلیسی ویروس پاپیلومای انسانی است. این ویروس رایج ترین عفونت منتقل شونده جنسی می باشد. HPV معمولا آسیب رسان نبوده و خود به خود از بین می رود. با این حال، انواعی از آن وجود دارند که می توانند به ایجاد سرطان یا زگیل های تناسلی منجر شوند.

بیش از 100 نوع ویروس HPV وجود دارد که 60 نوع آن باعث ایجاد زگیل در ناحیه ی دست و پا و 40 نوع دیگر سبب ایجاد زگیل تناسلی می شوند.

اغلب زگیل های تناسلی توسط انواع 6 و 11 ویروس HPV ایجاد می شوند. زگیل ها با اینکه آزار دهنده هستند اما در دسته انواع کم خطر عفونت HPV قرار می گیرند؛ زیرا سبب ایجاد سرطان یا دیگر مشکلات جدی سلامتی نمی شوند.

زگیل تناسلی گل کلمی

زگیل های گل کلمی در واقع تعداد زیادی زگیل در کنار هم هستند که به شکل یک گل کلم دیده می شوند با این حال برخی اوقات زگیل تناسلی به شکل مسطح و صاف ظاهر می گردند.

کندن زگیل

کندن زگیل تناسلی با نخ یا هر چیز دیگری، جز پخش شدن بیشتر ویروس به سایر نواحی توسط زخم شدن و انتشار خون به اطراف، نتیجه ای نخواهد داشت!

آیا زگیل تناسلی کشنده است؟

زگیل تناسلی سبب مرگ نمی شود، اما در صورت عدم درمان به شدت مسری بوده و نواحی بیشتری را درگیر می کند.

فراموش نکنید که نوع خطرناک زگیل تناسلی می تواند سبب ایجاد سرطان گوارشی و یا سرطان دهانه ی رحم در خانم ها شود!

زگیل تناسلی مردانه بدخیم

بر اساس مطالعات مرکز پیشگیری و کنترل بیماری ها در آمریکا CDC سرطان های مرتبط با اچ پی وی شایع نیستند، با این حال شانس ابتلا به سرطان زگیل تناسلی در برخی مردان بیشتر است:

1- مردانی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند از جمله افراد مبتلا به بیماری ایدز!

مردانی که به ویروس HIV (ویروس ایدز) مبتلا هستند نیز احتمال بالا تری جهت ابتلا به این سرطان دارند. دیگر انواع ویروس HPV به ندرت در مردان، سرطان ایجاد می کنند اما با این حال آن ها سبب ایجاد زگیل های تناسلی می شوند. در هر برهه ای از زمان، حدود 1 درصد مردان فعال از نظر جنسی در آمریکا به زگیل تناسلی ابتلا خواهند داشت.

2- مردانی که رابطه جنسی مقعدی بیشتری دارند. در این افراد احتمال ابتلا به سرطان مقعد بالاتر است.

برخی از انواع سی و چندگانه ویروس HPV که با سرطان های ناحیه تناسلی در ارتباط هستند می توانند منجر به سرطان مقعد یا آلت تناسلی در مردان شوند. هر دوی این سرطان ها نادر هستند. در افرادی که سیستم ایمنی سالمی دارند حتی از این میزان نیز کمیاب تر است.

فراموش نکنید که:

⚠ اغلب سرطان هایی که در پشت حلق یافت می شوند از جمله قاعده زبان و لوزه ها با HPV مرتبط هستند. در واقع، این ها شایع ترین سرطان های مرتبط با HPV هستند که در مردان یافت می شوند. هر ساله بیش از 13 هزار مورد جدید در مردان تشخیص داده می شود.

⚠ بعد از ابتلای فرد به ویروس زگیل تناسلی متأسفانه برای همیشه فرد به عنوان ناقل بیماری زگیل تناسلی می باشد و هر تماس جنسی فرد با افراد سالم باعث آلودگی آنها می شود. شدت آلودگی فرد بسته به نوع ویروس فرق می کند. در شکل های زیر نمونه هایی از ابتلاء به زگیل تناسلی مردان را که از مراجعین به اینجانب گرفته شده است مشاهده می کنید .

خیلی از بیماران از نقش واکسن HPV سوال می کنند که در اینجا لازم می دانم از شما دعوت کنم تا مقاله واکسن زگیل تناسلی را مطالعه کنید.

برای درمان زگیل تناسلی مردانه چه باید کرد؟

اگر زگیل های تناسلی کوچک باشند، شاید بتوان آنها را با پماد برای درمان زگیل تناسلی مردان درمان کرد. به طور کل سه روش برای درمان زگیل تناسلی مردان پیشنهاد می شود که البته باید توجه داشت که ویروس اصلی زگیل تناسلی با هیچ راهی از بین نمی رود؛ اما در صورت رعایت نکات پزشکی، احتمال عود مجدد آن بسیار کمتر خواهد بود.

که عبارتند از:

1- پودوفیلین

پودوفیلین یک ترکیب شیمیایی است که روی محل آلوده مالیده می شود و معمولا برای درمان زگیل تناسلی خفیف به کار می رود ولی تحریکات شیمیایی محل و استفاده طولانی مدت آن برای درمان زگیل تناسلی که باید به مدت یک ماه تا سه ماه مالیده شود، استفاده از آن را محدود کرده است.

2- درمان زگیل تناسلی با لیزر

لیزر باعث تبخیر و پخش زگیل در جاهای سالم می شود و همچنین به علت هزینه بالا، به عنوان خط اول درمان زگیل تناسلی توصیه نمی شود.

3- استفاده از کوتر و جراحی برای برداشتن زگیل تناسلی

گاهی از بین بردن زگیل تناسلی با جراحی انجام می شود. روش های جراحی به علت ماهیت عود کننده زگیل و همچنین تخریب پوست و بد شکل شدن محل سوزانده شده مورد استقبال بیماران نمی باشد. معمولا اگر زگیل تناسلی خیلی بزرگ باشد، جراحی زگیل تناسلی در بیمارستان انجام می شود.

4- پماد ایمی گومید

پماد ایمی گومید که به علت اثر ضعیف آن که از طریق تحریک سیستم ایمنی عمل می کند و خیلی مؤثر در درمان نمی باشد.

5- فریز کردن زگیل تناسلی

امروزه کرایوتراپی به دلایل زیر بهترین، آسانترین، کوتاه ترین و کم عارضه ترین روش درمان زگیل تناسلی آقایان و زنان می باشد:

✅ در یک جلسه و در برخی 5-10 دقیقه همه زگیل های تناسلی را می توان درمان کرد.

✅ باعث پخش زگیل تناسلی نمی شود.

✅ نیاز به تکرار درمانی نیست.

✅ از نظر زیبایی محل پوست آلوده نسبت به روش های دیگر حداقل آسیب بافتی را دارد.

✅ سرپایی و با حداقل درد و تحریک محل نسبت به روش های دیگر می باشد.

و لذا نکات فوق باعث شده است که امروزه درمان زگیل تناسلی در مردان با کرایوتراپی به عنوان خط اول درمان زگیل تناسلی در بسیاری از مراکز درمانی مورد استفاده قرار گیرد. هزینه درمان زگیل تناسلی مردان بر اساس تعداد و محل ایجاد زگیل متغیر است.

مراقبت بعد از کرایو زگیل تناسلی

توصیه های قبل وبعد از فریز وکرایو درمانی:

١-قبل از کرایو شما پماد بی حس کننده به زگیل ها می زنید تا آن ها را بی حس کند.

٢-بهتر است جهت رویت همه زگیل ها موهای منطقه با کرم های موبر ٢۴ ساعت قبل پاکسازی شود.

٣-زمان کرایو بسته به تعداد زگیل می باشد، ولی به طور متوسط کمتر از ۵دقیقه طول می کشد.

۴-بعد از کرایو سوزش مختصر قابل تحمل خواهید داشت که بلافاصله ازبین می رود.

۵-بعد از کرایو تراپی هر ١٢ ساعت پماد التیام دهنده باید به محل مالیده شود.

6-می توانید استحمام کنید ومنطقه را با صابون بشورید.

7-بهتر است تا التیام زخم ها موقع نزدیکی از کاندوم استفاده شود.

8-در طول یک هفته زگیلهای کرایو شده سیاه رنگ شده و میریزند از کندن آنها اجتناب نمایید.

9-جهت جلوگیری از عود زگیل از تیغ جهت اصلاح استفاده نکنید.

10-استفاده از حرارت درمانی شامل لیزر وسوزاندن زگیل باعث پخش زگیل به مناطق سالم می شود ولذا بهترین درمان زگیل بر اساس مکتب های معتبر پزشکی دنیا کرایوتراپی است مواظب تبلیغ های دروغین باشید.

11-بعد ازیک هفته از شروع کرایو درمانی جهت بررسی درصد موفقیت باید جهت ویزیت مراجعه نمایید.

زگیل تناسلی بدخیم

دو نوع زگیل تناسلی 16 و 18 سبب ایجاد سرطان دستگاه گوارش و  دهانه ی رحم می شوند اما اغلب زگیل های تناسلی توسط انواع 6 و 11 ایجاد می شوند که در دسته انواع کم خطر عفونت HPV قرار می گیرند. پس شاید فقط بتوان دو نوع 16 و 18 را به عنوان زگیل تناسلی بدخیم شناخت.

تجربیات بیماران زگیل تناسلی

امروز برای شما داستانی در مورد یکی از بیمارانم با زگیل تناسلی تعریف خواهم کرد. آقایی 25 ساله متاهل که 4 سال پیش ازدواج کرده بود، به طور اتفاقی متوجه خال های گوشتی در ناحیه تناسلی خود می شود ولی با گذر زمان می بیند که تعداد خال ها در حال افزایش است.

گالری عکس زگیل تناسلی

در ادامه عکس واضح از زگیل تناسلی مردان شامل زگیل آلتی، زگیل مجرای ادراری و زگیل بیضه آورده شده است. عکس زگیل تناسلی مردان می تواند به شما در شناخت زگیل تناسلی کمک کند. با این حال برای تشخیص دقیق زیگیل تناسلی بررسی شکل زگیل تناسلی توسط خود فرد کافی نیست و حتما می بایست به متخصص ارولوژی مراجعه کنید.

تفاوت HPV و زگیل تناسلی چیست؟

زگیل تناسلی در مردان زائده های بی خطری هستند که بر روی پوست فرج، واژن، دهانه رحم، آلت تناسلی مردانه، کیسه بیضه یا مقعد پدیدار می شوند. اغلب زگیل های تناسلی توسط دو نوع 6 و 11 ویروس HPV به وجود می آیند. زگیل های تناسلی برآمدگی هایی نرم و گوشتی هستند که گاهی اوقات ظاهری همانند گل کلم دارند. این زگیل ها اغلب بدون درد و قابل درمان بوده و می توان آن ها را همانند زگیل های دست یا پا از بین برد.

از آنجایی که زگیل های تناسلی می توانند ظاهری همانند دیگر زائده های پوستی داشته باشند، تنها پزشک و پرستار توانایی تشخیص و درمان آن ها را دارند. خوشبختانه، زگیل ها خطرناک نبوده و به سرطان منجر نمی شوند. بنابراین، به ویروس های ایجاد کننده زگیل انواع کم خطر HPV گفته می شود.

لازم به ذکر است که این زگیل ها می توانند سبب ناراحتی و تحریک پذیری پوست شده و امکان انتقال ویروس ایجاد کننده آن ها به افراد دیگر نیز وجود دارد. در صورتی که افراد تصور بر ابتلای خود دارند باید هر چه سریع تر آزمایش ابتلا به HPV را انجام دهند.

یک آزمایش ابتلا به HPV برای ناحیه دهانه رحم وجود داشته که برای دیگر نواحی تناسلی کاربرد ندارد. از آنجایی که HPV بسیار رایج بوده و به صورت خود به خود از بین می رود، انجام آزمایش همواره الزامی نیست.

آیا درمان صد در صد زگیل وجود دارد؟

هیچ نوع درمانی برای از بین بردن قطعی ویروس اچ پی وی از بدن وجود ندارد. در واقع روش هایی مانند لیزر زگیل تناسلی و یا کرایوتراپی درمان قطعی hpv محسوب نمی شوند و تنها برای از بین بردن زگیل های تناسلی که بر روی پوست ظاهر شده اند، به کار می روند. در صورتی که پس از درمان، نکات بهداشتی و توصیه های متخصص زگیل تناسلی را رعایت کنید، احتمال عود مجدد زگیل بسیار کمتر می شود.

مدت زمان درمان زگیل تناسلی چقدر هست؟

برای درمان زگیل به چه پزشکی باید مراجعه کرد؟

برای درمان زگیل می توان به متخصص ارولوژی، متخصص زنان و نیز متخصص پوست مراجعه کرد. اما از آنجا که زگیل تناسلی در ناحیه حساس آلت و حتی درون مجرای ادرار رشد می کند، آشنایی متخصص زگیل تناسلی با ناحیه ادراری بسیار مهم است تا بر اثر ناآگاهی و یا تجربه کم؛ مشکلی برای مجرای ادرار یا ناحیه تناسلی ایجاد نشود. از این رو متخصص ارولوژی توانایی بیشتری برای درمان زگیل تناسلی دارد. در انتهای این مقاله فیلم درمان زگیل تناسلی که توسط پروفسور حسین کرمی انجام شده است را می توانید مشاهده نمایید.

درمان زگیل های تناسلی زنانه

زگیل تناسلی در زنان چگونه است؟ زگیل تناسلی در زنان نیز بر روی اندام تناسلی زنان ، مقعد و دهان رشد می کند. متاسفانه اگر زگیل تناسلی زنانه از نوع پرخطر باشد، می تواند منجر به سرطان دهانه رحم شود. برای راحتی شما خانم های عزیز، درمان زگیل تناسلی توسط متخصص زنان در مطب اینجانب انجام می شود.

علت ایجاد زگیل تناسلی در زنان ویروس HPV است که بیشتر از طریق رابطه جنسی با فرد مبتلا به گزیل تناسلی، منتقل می شود.

برخی افراد برای درمان زگیل تناسلی از پماد زگیل تناسلی استفاده می کنند برای آشنایی با بهترین پماد و نحوه ی مصرف آن بر روی پماد برای درمان زگیل تناسلی کلیک کنید.

علت بوجود آمدن زگیل تناسلی در مردان

ماهیت زگیل تناسلی آقایان ویروسی به نام HPV می باشد که این ویروس تیپ های مختلفی دارد که بعلت متنوع بودن آن و از طرفی تمایل سریع به انتقال از طریق جنسی امروزه جوانان زیادی را درگیر کرده است. علت انتقال و انتشار ویروس زگیل تناسلی مردان عدم آگاهی افراد و از طرفی رابطه جنسی با فرد آلوده می باشد.

تنها یک تماس جنسی جهت انتقال این ویروس از مرد به زن یا از زن به مرد کافی است. بعلت تمایل سریع این ویروس به انتشار حتماً استفاده از کاندوم نیز حالت پیشگیری نداشته و لذا کاندوم فقط قسمت پوشاننده آن را محافظت می کند و بیضه ها و ناحیه عانه در هنگام نزدیکی با فرد مبتلا علیرغم استفاده از کاندوم آلوده به ویروس می شود.

پیشگیری از زگیل تناسلی در مردان و زنان

1- پیشگیری بهتر از درمان است، سعی کنید از رفتارهای پرخطر جنسی اجتناب نمایید تا آلوده به ویروس HPV نشوید.

2- استفاده از کاندوم باعث جلوگیری از ابتلا به ویروس زگیل تناسلی نمی شود.

3- واکسن فقط برای افراد غیر مبتلا توصیه می گردد پس از ابتلا به زگیل تناسلی تزریق واکسن گارداسیل برای درمان زگیل تناسلی بی فایده است.

4- در صورت مشاهده هر گونه برجستگی پوستی گوشتی در ناحیه تناسلی مخصوصاً بعد از رفتار پرخطر جنسی به دکتر مراجعه کنید.

5- تزریق واکسن قبل از ازدواج مخصوصا ًبه دختر خانم ها در جهت جلوگیری از آلودگی به ویروس HPV کمک کننده است.

6- از دستکاری و کندن هر گونه ضایعه پوستی آلت تناسلی بدون معاینه پزشک خودداری کنید.

7- در صورت ابتلا به ویروس تناسلی جهت اصلاح موی منطقه آلت تناسلی به هیچ وجه از تیغ استفاده نکنید چرا که باعث منتشر شدن زگیل ها می گردد. استفاده از موبر های شیمیایی و ماشین بهترین روش دفع موهای زائد منطقه تناسلی است.

جهت اخذ نوبت با شماره تماس مطب 021226642744 تماس بگیرید.

دکتر حسین کرمی متخصص جراحی کلیه ، مجاری ادراری تناسلی و درمان زگیل تناسلی با کرایو

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

ثبت سوال جدید غیرفعال می‌باشد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید.
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر م.ط چهارشنبه ۲۲ آذر ۹۶( 2 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام جناب دکتر کرمی
  من چهارده ساله متاهلم وهمسرم تمام این سالها ناتوان بوده به لحاظ جنسی.هم عدم نغوذ ویا کنترل وحفظش وهم زودانزالی شدید.بااین حال بچه دار شدیم وی تحمل این وضع دیگه برام ممکن نیست .ایا باتوجه به داشتن فرزند ادعای من در مراجع قانونی مستند هست یاخیر؟ودوم اینکه راه درمانی بااین حالت وجود داره یانه همسرمن خودارضایی هم دارن
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۲ آذر ۹۶( 2 سال پیش)
 • تصویر کاربر منصوره سه شنبه ۱۴ آذر ۹۶( 2 سال پیش) مشاهده پرسش
  با سلام و احترام. خانمی 29 ساله هستم. 4 سال است که ازدواج کردم. حدود سه ماه پیش در بالای کلیتوریس زخم بسیار کوچکی ایجاد شد و پس از ان یک زایده گوشتی جای ان را گرفت. و بعد از دو ماه دیگر زایده های گوشتی ریز دیگری ملاحظه شد (البته به قدری ریز بودند که بنده صرف حساسیت و از طریق نور چراغ قوه انها را پیدا کردم). به متخصص زنان مراجعه کردم. فقط با یک نگاه گفتند زگیل تناسلی است. پاپ اسمیر هم دادند اما جواب ان 3 هفته دیگر می اید. اقای دکتر خیلی نگرانم. شب و روزم شده گریه. میترسم که به داخل واژنمم هم سرایت کند. حتی میترسم به قسمت های دیگر بدنم و حتی همسرم دست بزنم. رفتارهای وسواس گونه انجام می دهم. دستانم را چند بار میشویم. ماشین لباس شویی را کامل ضدعفونی کردم. همه لباس هاس را مجدد شستم. سوالم این است ایا این ویروس به لباس ها هم انتقال می یابد؟ ایا جسارتا جستارتا می توانم لب های همسرم را ببوسم؟ اقای دکتر ایا این ویروس تا ار عمر در بدن من و همسرم خواهد ماند ؟ خواهش می کنم پاسخ دهید. خیلی خیلی نگرانم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱۴ آذر ۹۶( 2 سال پیش)
   بیخودی نگرانی باید بیایید معاینه شوید از این راه خا اتنقال ندارد
 • تصویر کاربر علي چهارشنبه ۸ آذر ۹۶( 2 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام،من تا الان سه جلسه كرايو انجام دادم ولي باز عود ميكنه،اين عود تا كي ادامه داره و چگونه ميشه از شرش خلاص شد؟ايا قرصي ويتاميني هست كه كمك كنه زودتر از دست اين بيماري خلاص بشيم؟و اينكه من الان ٣ ماهه رابطه برقرار نكردم تا كي بايد صبر كنم؟؟ چندتا راهنمايي ميخوام در مورد از بين رفتن زگيل از پوست و اينكه عود نكنه
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۸ آذر ۹۶( 2 سال پیش)
   ارتباطت راداشته باشید وبیایید از نزدیک بلینم
 • تصویر کاربر ابراهیم شنبه ۲۷ آبان ۹۶( 2 سال پیش) مشاهده پرسش
  با سلام دکتر دو ماه ازدواج کردم ولی اصلا نمی توانم دخول را انجام بدهم .اصلا هیچ وقت فکر ازدواج به سرم نزده بود با اسراار خانواده ازدواج نمودم حالا اصلا میل جنسی ندارم قبلا میل جنسی در خواب داشتم وخود ارضایی نیز انجام می دادم ولی الان نمی توانم را بطه برقرار کنم هنگامی که میخواهم دخول انجام بدهم نعوذ تمام می شود ودیگر میل به رابطه جنسی ندارم ودوما که ازدواج کردم ولی موفق به رابطه نشدم واصلا از زنم وخودم ومعاشقه با ائو هیچ لذتی نمی برم مرا راهنمایی کنید به چه دکترهایی باید مراجعه کنم چندفعه پس از ازدواج تا حلا گریه کردم وخیلی خیلی ناراحت هستم از خودم که چرا ازدواج کرد به خدا کمکم کنید تا حالا فکر خود کشی نیز به سرم زده مرا راهنمایی کنید چه کار درستی باید انجام بدهم مشکلم حل شدنی است یا خیر ؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۲۶ آبان ۹۶( 2 سال پیش)
   باید بررسی هورمونی انجام شود
  2. تصویر کاربر ابراهیم جمعه ۲۶ آبان ۹۶( 2 سال پیش)
   خواهشا دکتر بیشتر برایم توضییح بدهیید برای بررسی هورمونی بایت بهچه متخصصی مراجعه کنم
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲۷ آبان ۹۶( 2 سال پیش)
   ارولوژی
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر م.ب پنجشنبه ۶ مهر ۹۶( 2 سال پیش) مشاهده پرسش
  جناب آقای دکتر کرمی
  من طبق صحبت های قبلم که داشتم با شما( 11شهریور تبخال زدم دکتردارو بهم دادن خوردم تقریبا یه هفته ده روز
  الان 28شهریور دوباره احساس میکنم تبخال زدم ) که دارو مصرف کردم تقریبا روزی 3عدد یعنب هر 8 ساعت اسیکلویر400
  به همرا پماد من سرما هم خورده ام ابریزش و گلو درد اینام داشتم که سرماخوردگی مصرف کردم به همراه دمنوش های اویشن و پونه و خوردن مایعات . من داروی الپرازوم 5/0 و امی تریبلین 10نصفه فقط شب ها مصرف میکنم که قبلا بیشتر بود الان کمترش کردم از وقتی که مشکلات برایم پیش امد بعد ازجدایی و این بیماری که در ان دوران دچارش شدم . ومن کارم استرس زیاد دارد و درحال تحصیل هم هستم که بتوانم مجدد روی پای خودم بیایستم و خودم خرج خودم را تامین میکنم و زحمت میکشم با این بیماری هم یه جورای کنار امدم ولی واقعا ناراحت میشوم وقتی این بیماری پیش ی اید و اینکه به پزشک مراجعه میکنم و سخته دیدگا ها مخصوصا وقتی میخوام دارو را از داروخانه بگیرم خجالت میکشم من واقعا مقصر به وجود امدن این بیماری نبودم دووران زندگی مشترک به این بیماری مبتلا شدم که یکسال و خورده ای بود . تا جدا شدم نمیدانم الان این دارو را مصرف کنم دوباره بااین که یک هفته قبل مصرفم تمام شد و فقط توی این چند روز از پماد استفاده کردم خوب شدم . اثرات کمی یا فقط جای اون مانده که از بین برود . و سرماخوردگی هم دارم اگر باید مصرف کنم چند روز و چه تعداد مصرف کنم .سخت است مبارزه با چیزی که خودت هم مقصر ان نیستی ...پاسخ قبلی C97KL973626 داده شده به پیوست عکس ارائه گردیده.
  (من مجدد پماد زدم فقط فرو کش کرده انگار فقط جای کوچیک قرمزی مونده -خارش و سوزش افتاده من سرما هم خوردم تب و لرز داشتم لازمه دارو مصرف کنم بخورم ,علائم دیگری ندارم فقط نزدیک پریودی هم هست)
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۶ مهر ۹۶( 2 سال پیش)
  2. تصویر کاربر م.ب پنجشنبه ۶ مهر ۹۶( 2 سال پیش)
   جوابی ارسال نشده
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۶ مهر ۹۶( 2 سال پیش)
   جواب به صورت فايل صوتي است گوش كنيد
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر كامران شنبه ۱ مهر ۹۶( 2 سال پیش) مشاهده پرسش
  با سلام و احترام
  دو شب پيش قبل از هنگام اميزش كامل جنسي اقدام بوسيدن واژن همسرم كردم كه بلافاصله احساس سوزش بر روي لب خودم كردم با توجه با سابقه تبخال بر روي لب از روز بعد لب من تبخال زد كه تقريبا هر چند سال يكبار اين تبخال دقيقا روي لب بالاي من عود ميكنه ، عمل ليسيدن واژن همسرم همزمان شد با شروع عود تبخال لب من و بعد از ان عمل اميزش انجام داديم كه البته لب من الان الوده و تبخالم عود كرده اما هيچ علامتي مبني بر تبخال در همسرم مشاهده نشده است در ضمن ايشون هيچ وقت الوده به ويروس هرپس و تبخال نبوده اند سوال بنده اينه كه ايا با توجه به توضيحاتي كه دادم ممكنه همسرم الوده به ويروس هرپس و تبخال يا تبخال تناسلي شده باشه يا خير
  و چطور ميشه به طور كامل مطمعن شد ؟؟
  سپاسگزارم و بسيا تشكر ميكنم اگر سريع جواب بگيرم كه بتونم در صورت لزوم درمان رو استارت بزنيم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱ مهر ۹۶( 2 سال پیش)
   با ازمايش همسر وخودتان مشخص ميشود
 • تصویر کاربر م.ب شنبه ۱ مهر ۹۶( 2 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام من 11شهریور تبخال زدم دکتردارو بهم دادن خوردم تقریبا یه هفته ده روز
  الان 28شهریوره ومن دوباره علامی دیدم دچارخارش وسوزش شدم ویه برامدی نزدیک واژنم خسته شدم نمیدونم دوباره دارو مصرف کنم مصرفم هر8ساعت بود خیلی ناراحتم من نمیدونم دقیق تبخاله یا نه چون پد روزانه استفاده میکنم شاید برای اون باشه نمیدونم واقعا خسته شدم نمیدونم چیکار کنم باید دارو مصرف کنم دوباره فکرم روحم خسته شده واقعا کلافم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱ مهر ۹۶( 2 سال پیش)
   اين بيماري عود كننده است ودرمانش فقط دارو
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱ مهر ۹۶( 2 سال پیش)
   عكسش را بفرستيد ببينم
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر علی چهارشنبه ۲۹ شهریور ۹۶( 2 سال پیش) مشاهده پرسش
  سلام وعرض ادب جانب دکترتعدادی لکه سفید روی آلت تناسلی بنده بود والان ازبین رفته ولی آثارش مانن جای سوختگی مانده است آپا پماد یادارویی هست من استفاده کنم ؟مردادماه هم من به مطب شما امدم ولی این مورد رو یادم رفت بگم باتشکر.
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۹ شهریور ۹۶( 2 سال پیش)
   نميخواهد اهميت ندهيد
 • تصویر کاربر علي چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۶( 2 سال پیش) مشاهده پرسش
  با عرض سلام وخسته نباشيد
  چند ماه پيش دچار عفونت مجاري ادرار شدم. كه با چند مدل مصرف انتيوبيتك درمان شد بعد چند ووقت دوباره چرك و عفونت از التم خارج شد كه با مراجع به دكتر بازهمم چرك خشكن مصرف شد عفونت خارج نكيشود اما در روز معمولا يك يا دو قطر مايع شفاف خارج ميشود ممنونم ميشم كه راهنماي كنيد براي درمان قطعي
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۶( 2 سال پیش)
   از ان ترسح كشت مجدد بدهيد ببينم
 • تصویر کاربر مهدی چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۶( 2 سال پیش) مشاهده پرسش
  با سلام خسته نباشید خدمت پرو فسور کرمی

  اقای دکتر مدتیست یه خراش روی الت تناسلی من ایجاد شده که قبلش سکس داشتم و ژل تاخیری زدم و شریک من واژنشون تنگ بود و مدام دست هایش را کنار واژن خود میگرفت .ایا این خراش به علت بی حس بودن الت و نفهمیدن من درست شده با اصطکاک زیاد یا بیماری خاصی است.درضمن من به یک ارولوژ مراجعه کردم و برایم سیپروفلکسین و پماد ویتامین آد و پماد بتامتازون تجویز کردن آقای دکتر درضمن کمی سوزش ادرار هم دارم اینم بگم من در بچگی یکبار به علت کجی الت تناسلی به گفته مادرم عمل شده ام به نظر من پوسش کنده شده یه حالتی مثله خراش دست روی اسفالت ولی خوب نمیشه
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۱۵ شهریور ۹۶( 2 سال پیش)
   سلام ديدم معذرت از تاخير مشكلي ندارد
درحال دریافت اطلاعات
ممکن است شما دوست داشته باشید