جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

روش های افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

دکترحسین کرمی

دکترحسین کرمی

در این مقاله مطالعه می‌کنید:

امروزه شاهد مراجعه مردان جوان زیادی به کلینیک های ارولوژی هستیم که از کوچک بودن اندازه آلت تناسلی خود شاکی هستند  و از طرفی شاهد تبلیغات گسترده در فضاهای مجازی و اینترنت و ماهواره ها به دنبال افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان هستند. در این متن روش های بزرگ کردن الت تناسلی را بیان می کنیم.

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

1- افزایش قطر الت با تزریق ژل

در روش افزایش الت با ژل موارد حجیم کننده را زیر پوست آلت تناسلی جهت پدیدار شدن الت کلفت تزریق می کنند که باعث اختلال در حس آلت تناسلی و نامنظمی در پوست منطقه تناسلی شده و از طرفی بعد از چند ماه دوباره جذب می شوند و لذا درمان مناسبی برای بزرگ کردن الت نمی باشد و اصلاً از نظر علمی پیشنهاد نمی گردد. از عوارض ماندگار این تزریق از بین رفتن حس منطقه آلت تناسلی می باشد و لذا از نظر علمی اصلاً روش مناسبی برای بزرگ کردن الت نبوده و مطلقاً توصیه نمی شود.

مرد مبتلا به سرطان بیضه

2- دستگاه های کشنده آلت تناسلی

امروزه روش های مختلف کششی را برای بزرگ کردن الت تناسلی ذکر می کنند که این کشش ها از نظر علمی درست نبوده و در بسیاری از موارد باعث ایسکیمی و کاهش خون رسانی به بافت آلت تناسلی شده و ممکن است توان نعوظ فرد را به خطر بیاندازد. از نظر علمی هنوز در دنیا ثابت نشده و لذا همه تبلیغات در این روش نیز غلط و پوچ و بی اساس می باشد.

3- قرص افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

امروزه شاهد تبلیغات قرص ها و ژل هایی در فضای مجازی و ماهواره ها هستیم که مصرف قرص و یا مالیدن ژل های مخصوص به آلت تناسلی را به عنوان روش بزرگ کردن الت تناسلی مردان و افزایش قطر آن معرفی می کنند که بر اساس تحقیقات انجام شده در دنیا هنوز هیچ قرص افزایش طول دستگاه تناسلی مردان و دارویی و ژل های مالیدنی که باعث افزایش طول آلت تناسلی مردان شود کشف نشده است و لذا این روش تبلیغات نیز کاملاً دروغ است و گول تبلیغات کاذب را نخورید.

جهت فیلم عمل جراحی دستگاه تناسلی مردان به آپارات مراجعه نمایید.

4- وکیوم

واکیوم دستگاهی است که با مکانیسم کاهش خون آلت تناسلی باعث متورم شدن آن می شود که در مواردی جهت اختلال نعوظ استفاده می شود ولی این دستگاه نیز جهت بزرگ کردن الت کاملاً بی اثر بوده و از نظر علمی اصلاً توصیه نمی شود.

5- جراحی بزرگ کردن قطر الت تناسلی مردان 

قطع کردن لیگمان های های آویزان کننده آلت روشی است که برای افزایش طول آلت تناسلی مردان در بعضی مراکز درمانی جهت افزایش طول آلت تناسلی پیشنهاد می شود. این عمل برای بزرگ کردن آلت تناسلی به اندازه 2-4 سانتی استفاده می شود ولی از بزرگترین معایب آن لخت شدن و افتادگی شدید آلت است و در هنگام نعوظ آلت تناسلی رو به بالا حرکت نمی کند و افتادگی شدید دارد و لذا باعث اختلال شدید در مقاربت جنسی خواهد شد. بنده اصلاً این روش را به عنوان درمان برای افزایش طول آلت تناسلی پیشنهاد نمی کنم.

بزرگ کردن الت

6- افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان با ماساژ

تمرینات کششی دستی یعنی استفاده از دست برای ماساژ  آلت تناسلی شما است. این هدف برای کشش پوست است. در این نوع ورزش های دستی ، روان کننده به آلت تناسلی زده می شود و به آرامی ماساژ می یابد. این تمرین برای کشش پوست آلت تناسلی شما است که در نتیجه به بزرگ شدن آلت تناسلی کمک می کند. برای دستیابی به نتایج سریعتر باید مرتباً این کار را انجام دهید.

انواع ماساژ ها برای بزرگ کردن آلت تناسلی

تمرینات کششی برای آلت تناسلی مرد می تواند کمک کند تا به طور طبیعی آلت تناسلی شما بزرگ شود.

ورزش ماساژ:

در این نوع ورزش های دستی ، روان کننده به آلت تناسلی زده می شود و به آرامی ماساژ می یابد. این تمرین برای کشش پوست آلت تناسلی شما است که در نتیجه به بزرگ شدن آلت تناسلی کمک می کند. برای دستیابی به نتایج سریعتر باید مرتباً این کار را انجام دهید.

ورزش جلکینگ:

این شایع ترین شکل ورزش در بین مردان است. به ضخیم شدن آلت تناسلی کمک می کند. در صورت افزایش اندازه آلت تناسلی مرد ، توصیه می شود این کار را حداقل یکبار در روز انجام دهید. نحوه انجام این ماساژ به این صورت است که باید هر دو دست را روی آلت تناسلی قرار داده و به آرامی از بالا به پایین حرکت دهید.

ورزش های کششی:

این تمرین شبیه دوشیدن گاو است. این یکی از بهترین تمریناتی است که می تواند منجر به کلف شدن آلت تناسلی شود. در این روش فقط از انگشت شست و انگشت اشاره استفاده می شود. نحوه ی انجام این ورزش به این صورت است که باید: با استفاده از انگشت شست و انگشت اشاره پوست را از بالا به پایین بلغزانید. این کار را به مدت 20 دقیقه انجام دهید. (اطمینان حاصل کنید که خودارضایی نمی کنید).  اگر نعوظ وجود دارد، بگذارید آلت تناسلی مرد شل شود و بعد از 5 دقیقه ادامه دهید. هر روز حداقل 20 دقیقه این تمرین را تکرار کنید.

و اما توصیه های پایانی

 •  80-90 درصد کسانی که از کوچکی آلت تناسلی خود شاکی هستند در معاینه بالینی توسط پزشک، طبیعی هستند.
 •  آلت تناسلی خود را با دیگران مقایسه نکنید.
 •  اگر اندازه آلت تناسلی شما در نعوظ بین 9-14 سانت است اندازه طبیعی دارد. نگران نباشید.
 •  گول تبلیغات ماهوره ها و فضاهای مجازی را در رابطه با بزرگ کردن الت نخورید چرا که هنوز در دنیا هیچ روش علمی و بی عارضه ای برای بزرگ کردن طول آلت تناسلی و افزایش قطر آن وجود ندارد.
 •  از مصرف ژل ها و داروهای تبلیغاتی برای بزرگ کردن آلت به علت عوارض آنها شدیداً اجتناب نمایید.

توصیه آخر

قبل از شروع خود درمانی و هر درمانی جهت معاینه بالینی به پزشک جراح کلیه و مجاری ادرار مراجعه فرمائید. جهت اخذ نوبت با شماره تلفن 02122642744 تماس بگیرید.

 
دکتر حسین کرمی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری تناسلی و فوق تخصص درمان آندوسکوپی و لاپاراسکوپی
4.3/5 - (239 امتیاز)

مشاوره پزشکی

در پایان هر مقاله برای راحتی شما عزیزان، نرم افزار پرسش و پاسخ قرار داده شده است تا به راحتی سوالات خود را با ما در میان بگذارید. از طریق این نرم افزار می توانید پرسش ها و مدارک پزشکی خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.با توجه به تعداد زیاد سوالات پاسخ شما تا 4 روز کاری به صورت پیامک اطلاع رسانی خواهد شد  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر شهبازی سه شنبه ۱۰ اسفند ۰( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 263 مشاهده پرسش
  با سلام و احترام .
  طول آلت تناسلی نامزد بنده غیر نرمال هست یعنی در حالت عادی بیست و هفت سانت می باشد ایشان قبلا ازدواج داشتند و این مساله برای همسر سابقشان مشکلاتی را در پی داشته بگفته خودشان همسر سابقشان سرد مزاج هم بودند .باعث زخم دهانه رحم شده بود .

  با توجه به اینکه بنده وزن 50 و قد 155 دارم یعنی فرد ریز جثه ای هستم این مساله در رابطه زناشویی برای بنده مشکل ساز خواهد بود یا خیر

  مثلا درد هنگام رابطه
  یا زخم
  یا ناباروری

  آیا این احتمالات را برایم در پی دارد یا خیر ؟


  ممنون از پاسخگوییتون .
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱۰ اسفند ۰( 1 سال پیش)
   2-سلام ،بايد معاينه شويد
 • تصویر کاربر Mobin پنجشنبه ۲۸ بهمن ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 302 مشاهده پرسش
  با سلام
  من 20 ساله هستم و به تازگی متوجه شدم که آلت پرده ای دارم و اسکروتوم من خیلی بزرگ تر از سایز بیضه ها هست یعنی هم از جلو به تنه آلت متصل هست و هم از پایین فضای خالی وجود داره . در اینترنت دیدم که تنها راهکارش عمل جراحی هست ولی من میترسم که آسیبی به اعصاب آلت بخوره و دیگع نعوظمو از دست بدم . از طرفی میترسم جای بخیه ها هم بمونه و باعث تخریب پوست ناحیه آلت و اسکروتوم بشه .
  الان اگه بخوام برای عمل فکر کنم ، این مشکلات که تخریب پوست و عصب هست چقدر ممکنه؟
  ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۲۸ بهمن ۰( 2 سال پیش)
   عکس باز نمیشه مجدد بفرستید
 • تصویر کاربر حسین چهارشنبه ۲۷ بهمن ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 320 مشاهده پرسش
  سلام دکتر من ۱۷سالمه و اینکه طول آلت من در حالت شل خیلی کوچک و باریک هست و در زمان سفت به ۷سانت می رسد ولی هم سن های من و حتی کم سن تر از من هم ۲یا ۲/۵ برابر این مقدار است خواهش می‌کنم کمکم کنید🙏
  1. تصویر کاربر حسین جمعه ۲۲ بهمن ۰( 2 سال پیش)
   جناب دکتر خواهش می‌کنم جواب بدین …..
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۷ بهمن ۰( 2 سال پیش)
   2-سلام ،بايد معاينه شويد
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر Ali جمعه ۱ بهمن ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 264 مشاهده پرسش
  آقای دکتر من طول آلت تناسلی ام تو راست کردن 9 سانت و23سالمه آقای دکتر آلت تناسلی پن خیلی کوچیک‌موند خواستم ببینم عملی چیز نمیتونه این الت تناسلی من حداقل تا 15سانت برسوم ممنون میشم بک ویریت برای شنبه به من بدید من بیام بهتون نشون بدم بعد قرار نامزد کنم میترسم رابطمون به جدایی ختم بشع
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۱ بهمن ۰( 2 سال پیش)
   اندازه طبیعی هست و نگران نباشید
 • تصویر کاربر امیرمحمد جمعه ۱ بهمن ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 455 مشاهده پرسش
  اقای دکتر 24 سالمه و در حالت شل ۴ سانته و در حالت نعوظ ۱۱سانت و مشکل اصلیم قطرشه که توی عکس میبینید… و شریک جنسیم لذت نمیبره…اندازش عادیه ؟
  سوال اولم اینه که ایا پرده داره التم و با برداشتنش تغییری ایجاد میشه؟
  سوال دومم اینه که من در سن بلوغ به شدت چاق بودم و الان تمام اضافه وزنم که حدود ۵۰ کیلو بود رو کم کردم و وزنم نرماله (۸۳کیلو) ایا ممکنه مشکل هورمونی باشه در سن بلوغ بخاطر اصافه وزن زیاد و قابل درمان باشه؟
  ممنون میشم جواب بدین
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۱ بهمن ۰( 2 سال پیش)
   طبیعی هست و نیاز به جراحی نداره
 • تصویر کاربر اشکان چهارشنبه ۲۹ دی ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 256 مشاهده پرسش
  سلام آقایه دکتر وقت شریفتون بخیر باشه.بنده خیلی وقته شاهد رشد آلت تناسلی خود نبوده ام الان 20 ساله شده ام و طول الت تناسلی بنده از بالا بدون فشار تا نوک نهایتا به 14.5 میرسه و با قطر 13 و با بیضه ۵ در ۳.5 با اینکه میدونم طول و قطر متوسطی دارد ولی نسبت به هیکلم کوچک دیده میشود و نمیتونم هر مدل پوزیشنی اجرا کنم. بنده 187 قد و ۹۳ کیلو وزن دارم و اینم عرض کنم که نسبت به هم سنام ریش کاملی ندارم و هنوز هر قسمتی یذره در اومده و موهای سینه نیز اصلا ندارم و ورم سینه نیز دارم یعنی همانطور که دوران بلوغ بصورت ورم نوجوانان دارن همان شکله سوال بنده اینه ایا مشکل هورمونی دارم؟ زیرا انطور که برای پدرم را مشاهده کردم دو برابر برایه من بوده و من متعجبم چرا فقط از لحاظ جنسی به ایشون نرفتم آیا من با این احتساب مشکل هورمونی و رشد دارم و امکان رشد برایم وجود دارد؟ و بهترین راهی که از این مشکلات راحت بشم چی به بنده پیشنهاد میکنید؟
  1. تصویر کاربر اشکان جمعه ۲۴ دی ۰( 2 سال پیش)
   من خیلی نگران این هستم که مثل پدرم نشه ماله من. زیرا برایه داییم نیز گویا در حد کوچک و یا متوسط بوده که باعث جدایی از همسرش شده و سرکوفت ایشون شده اند من سوال اصلیم اینه که من چیکار کنم حداقل بزرگتر از متوسط بشه و ۱ و نیم سانتی رشد بکنه.من قبلا عادت به سیگار داشتم و تحرکم خیلی کم شده بود.ورم سینه و طول آلت بنده برایم خیلی نگرانی ایجاد کرده و پیشدکتری رفتم برایه سینه گفتند که ژنیکوماستیه ولی برای من از همون نو جوونی اینطور مونده و رشدی در التم نداشتم و ژن بنده الت بزرگی داره ولی من متسوط چیکار کنم آقایه دکتر خیلی نگرانم ممنون میشم بصورت کامل مرا راهنمایی کنید🙏
  2. تصویر کاربر اشکان شنبه ۲۵ دی ۰( 2 سال پیش)
   دکتر جان دو روزه جوابی دریافت نکردم
  3. تصویر کاربر اشکان شنبه ۲۵ دی ۰( 2 سال پیش)
   آقایه دکتر لطفا جواب بدهید
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۹ دی ۰( 2 سال پیش)
   بهترین روش افزایش سایز آلت جراحی هست
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر آصف چهارشنبه ۲۹ دی ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 251 مشاهده پرسش
  سلام
  بین ژل های موجود در بازار، چه ژلی برای افزایش طول و حجم آلت تناسلی بهتر است
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۹ دی ۰( 2 سال پیش)
   بهترین روش جراحی هست
 • تصویر کاربر فیضی شنبه ۱۳ آذر ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 250 مشاهده پرسش
  با سلام و عرض ادب سوالم این هست که آیا به جز روش جراحی روش مطمئن و موثری برای افزایش حجم آلت تناسلی وجود داره یا نه و روش مثل پیترتاک، پنیمور، روغن خراطین و زالو ممکن هست اثر داشته باشن؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱۳ آذر ۰( 2 سال پیش)
   خیر
 • تصویر کاربر باقر جمعه ۱۲ آذر ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 2866 مشاهده پرسش
  باسلام. آلت بنده در حالت نعوذ 10 سانتیمتر است. آیا طبیعی ست؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۱۲ آذر ۰( 2 سال پیش)
   بله
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۱۲ آذر ۰( 2 سال پیش)
   ۹-۱۵ سانتی منر طبیعی هست
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر محمد شنبه ۶ آذر ۰( 2 سال پیش) تعداد بازدید: 395 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر آلتم ۱۲ سانته ولی کلفت نیست
  میخوام نظر شما رو راجب تزریق چربی بدونم که خوب هست یا نه ارزش داره یا نه
  1. تصویر کاربر محمد پنجشنبه ۴ آذر ۰( 2 سال پیش)
   آقای دکتر ۴۸ ساعت بیشتر شده خواهشا جواب بدین من فکرم در گیر هست لطفا وی بدین
  2. تصویر کاربر محمد پنجشنبه ۴ آذر ۰( 2 سال پیش)
   خواهشا با ویس من رو راهنمایی کنید
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۶ آذر ۰( 2 سال پیش)
   میشه تزریق کرد ولی من انجام نمیدم
  4. تصویر کاربر محمد شنبه ۶ آذر ۰( 2 سال پیش)
   بحث من این هست که عوارض داره یا نه بعدا مشکل سایز نمیشه؟
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۶ آذر ۰( 2 سال پیش)
   از عوارضش عفونت بعد عمل هست
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
درحال دریافت اطلاعات

مطالب بیشتری بخوانید

زگیل در سر نشانه ی چیست؟ زگیل در سر نشانه ی ویروس پاپیلومای انسانی و زگیل سر…
فرق گوشت اضافه و زگیل در چیست؟ اولین تفاوت در شکل ظاهری می باشد، گوشت اضافه یک…
زگیل های تناسلی برجستگی هایی به رنگ پوست یا سفید رنگ هستند که در ناحیه تناسلی یا…

روزای هفته

ساعت مطب

شنبه (مطب نیکان)

14:00 - 19:00

دوشنبه

تعطیل است

سه شنبه (مطب نیکان)

13:00 - 19:00

پنج شنبه (مطب نیکان)

09:00 - 14:00

جستجو

حالب

+54 مطلب

پرسش از دکتر