انحراف الت یا کیر کج | چرا آلتم کجه

دکترحسین کرمی

دکترحسین کرمی

در این مقاله مطالعه می‌کنید:

امروزه جوانان زیادی را که مبتلا به کجی آلات تناسلی یا کیر کج هستند، مشاهده می کنم که از این قضیه نگران و دنبال راه حل درمانی آن می باشند. بد نیست که در اینجا به مکانیسم نعوظ یا سفت شدن آلت تناسلی یک مرد اشاره ای داشته باشم.

کیر چیست

کهن‌ترین واژه در زبان فارسی برای اندام مردانه، کیر (آوانگاری: kīr) است. از نظر ساختاری آلت تناسلی مردانه اندامی بی‌استخوان و غضروفی می باشد که از عروق شریان، ورید، 2 عدد جسم غاری و یک عدد جسم اسفنجی که در قسمت پائین و بین دو اجسام غاری قرار گرفته است و از وسط آن مجرای ادراری عبور می کند، تشکیل شده است. این عضو در مردان به صورت استوانه‌ ای شکل می‌ باشد و برای آمیزش جنسی و دفع ادرار استفاده می‌شود. طول آلت تناسلی به طور میانگین در مردان بالغ بین ۱۲ تا ۱۵ سانتی‌متر است.

خارش بیضه

هنگام حالتهای تحریک پذیری مرد، خون از طریق شریان وارد اجسام غاری که شکل استوانه ای دارند، شده و باعث پرشدگی و اتساع آنها و در نهایت سفتی آلت مردانه می گردد. در هنگام نعوظ کامل ورید ها بسته می ماند تا مانع خروج خون از آلت شوند و حالت سفتی آن برجا باشد. کیر کج زمانی ایجاد می شود که که قسمتی از بافت های قابل انبساط آلت قادر به اتساع نباشد که اغلب به علت بافت فیبری که در معاینه سفت می باشند ایجاد می شوند و در نتیجه در هنگام نعوظ آلت مرد به همان طرف کج می شود.

درصد کجی آلت ارتباط مستقیم با درصد و اندازه بافت فیبری دارد. هرچه بافت فیبری بیشتر باشد درصد انحراف بیشتر خواهد شد.

انواع کیر

حدود 20 نوع آلت تناسلی مختلف وجود دارد:

آلت تناسلی مخروطی ترافیکی

این نوع آلت تناسلی، پایه پهن تری دارد و در ابتدا ممکن است دخول آسانتر باشد، اما با جلوتر رفتن، دخول سخت تر می شود.

آلت تناسلی با سر قارچی شکل

این نوع آلت تناسلی، پایه ی باریک تری دارد و رفته رفته سر آن بزرگ تر می شود و شکل آن درست برعکس آلت مخروطی شکل است.

آلت تناسلی ضخیم

برخی از انواع آلت تناسلی، قطر بزرگتری دارند و بیشتر از آن که بلند باشند، پهن هستند.

آلت تناسلی بسیار لاغر

بسیاری از آلت های تناسلی، قطر کمی دارند و بسیار باریک هستند.

روش های تقویت بیضه مرد

آلت تناسلی ختنه شده

در این نوع آلت، معمولاً در دوران نوزادی، پوست روی ختنه گاه بریده می شود.

آلت تناسلی ختنه نشده

در این آلت، پوست ختنه گاه دست نخورده باقی می ماند.

آلت تناسلی بزرگ شونده (grower)

این آلت های تناسلی در حالت شل، کوچکتر از حالت نعوظ هستند.

آلت تناسلی گوشتی (shower)

این نوع آلت تناسلی در حالت معمولی، بزرگ است و در حالت نعوظ فقط سفتی آن تغییر می کند و در هر دو حالت اندازه ی آن یکسان است.

آلت تناسلی منحنی

این آلت تناسلی در حالت نعوظ، اندکی یا به مقدار زیاد، به یک طرف خم می شود.

آلت تناسلی کوچک

این آلت تناسلی در حالت نعوظ حدوداً سه اینچ طول دارد.

آلت تناسلی بزرگ

این آلت تناسلی در زمان نعوظ، دارای 7 اینچ طول یا بیشتر است.

آلت تناسلی بزرگ

آلت تناسلی غیرقابل پیش بینی

این آلت های تناسلی، در زمان لزوم سفت نمی شوند یا در حالت سفت باقی نمی مانند.

آلت تناسلی حساس از نظر عاطفی

این نوع آلت تناسلی، تحت تأثیر عواطفی همچون خجالت، اضطراب اجتماعی و خستگی های ذهنی، حالت نعوظ خود را از دست می دهد.

آلت تناسلی صاف

آلت تناسلی صاف، بدون رگ یا برآمدگی است.

آلت تناسلی رگه دار

برخی از آلت های تناسلی در هنگام سفت شدن، برجسته می شوند و رگ های آنها قابل مشاهده نیستند اما در حین رابطه ی جنسی احساس می شوند.

آلت تناسلی تیره تر

رنگ این آلت تناسلی نسبت به پوست دیگر نواحی بدن، تیره تر است و ربطی به نژاد فرد ندارد.

آلت تناسلی کک و مک دار

این آلت، دارای کک و مک های مشخص یا خال های مادرزادی است.

آلت تناسلی مودار

این نوع آلت تناسلی، دارای موی زائد در ناحیه پایه و سر آلت تناسلی است.

آلت تناسلی مو دار

آلت تناسلی بدون مو

با وجود اینکه، موهای زائد آلت تناسلی، میکروب ها را دور نگه می دارند، اما هیچ چیز خطرناکی در مورد آلت تناسلی بدون مو وجود ندارد.

آلت تناسلی دارای توده های گوشتی

در اکثر مواد، برجستگی ها یا توده های گل کلم مانند در پوست ختنه گاه آلتی به وجود می آیند که ختنه نشده است.

 

علت نعوظ بیش از حد آلت تناسلی

عده ای از مردان سوال میپرسند که چرا التم همیشه راسته؟ در جواب باید گفت که متابولیسم بدن مردان با هم متفاوت است. بنابراین نمی توان گفت تعداد طبیعی نعوظ آلت تناسلی در روز چقدر است. برخی از مردان چندین بار در روز نعوظ را تجربه می کنند، در حالی که برخی دیگر حتی یک بار در روز هم نعوظ ندارند. افزایش سن، بلوغ جنسی، میزان فعالیت و حتی خواب مردان منجر به نوسانات هورمونی می شود. اگر نعوظ شما دردناک بوده و باعث ناراحتی شما شده است به پزشک مراجعه کنید. بسیاری از مردان نعوظ ناخواسته و بدون علت را تجربه می کنند. این شرایط معمولاً نشانه ی بیماری خاصی نیست اما ممکن است فرد احساس شرم یا ناراحتی کند.

باید بدانید که داشتن چندین بار نعوظ در روز طبیعی است. با این وجود، شما در برخی از شرایط ممکن است به درمان پزشکی نیاز داشته باشید. اگر نعوظ آلت تناسلی بیش از 4 ساعت طول کشید باید فوراً به پزشک مراجعه کنید، زیرا ممکن است به بیماری پریاپیسم مبتلا باشید. پریاپیسم زمانی ایجاد می ‌شود که جریان نا متعادل و غیر طبیعی خون، باعث ایجاد نعوظ آلت تناسلی مردان به مدت بیشتر از 4 ساعت شود. پریاپیسم می تواند به بافت آلت تناسلی آسیب زده و در صورت عدم درمان، منجر به اختلال نعوظ طولانی مدت شود. از دیگر علائم این بیماری می توان به نعوظ دردناک اشاره کرد. این حالت معمولاً بدون تحریک جنسی ایجاد می ‌شود و بیشترین میزان بروز آن در پسرهای 5 تا 10 سال و مردان 20 تا 50 سال می باشد.

تاثیر کووید 19 روی بیضه ها

علت کج بودن اندام تناسلی چیست؟

 کجی کیر می تواند مادرزادی یا اکتسابی باشد.

علل مادرزادی آلت کج

اغلب به علت نامتقارن بودن اجسام غاری و کوچک بودن یکی از سیلندرها می باشدکه باعث انحراف درجاتی از کجی آلت تناسلی مرد می گردد که اغلب باعث اختلال در مقاربت نمی شود و مقدار انحناء آن کمتر است. اگر مقدار انحناء بیش از 30 درصد باشد با جراحی اصلاح می گردد.

علل اکتسابی انحراف آلت

انحناء در اول وجود ندارد و بعداً ایجاد می شود که به آن بیماری پیرونی نیز می گویند. پیرونی یا پلاک آلت تناسلی می تواند با نشانه های زیر خود را نشان دهد:

 • احساس سفتی در تنه آلت که توسط فرد در معاینه آلت متوجه آن می شود.
 • درد در ناحیه تناسلی که این درد مخصوصاً در موقع نعوظ و سفتی آلت تشدید شده و باعث افت میل جنسی فرد می شود و در 3/2 افرد مبتلا این درد به درجاتی وجود دارد.
 • خمیده گی یا انحناء آلت که شایعترین علامت می باشد و فرد سالم با انحناء تدریجی آلت روبه رو می شود که اگر بیش از 30 درصد باشد باعث اختلال در دخول و نزدیکی می شود.

چه عواملی باعث کجی آلت تناسلی می شوند؟

علت قطعی آن مشخص نیست ولی این انحناء اغلب در افراد مبتلا به فشار خون ، بیماری های قلبی و عروقی و دیابت و زمینه ژنتیکی ایجاد می شود. لازم به ذکر است هر گونه ضربه به آلت تناسلی و شکستگی آلت تناسلی که اغلب هنگام نزدیکی اتفاق می افتد می تواند باعث انحناء آلت شود.

کجی آلت

در اینجا توصیه می کنم از هرگونه خم کردن و فشار به آلت در حالت نعوظ اجتناب نمائید که باعث شکستگی آلت تناسلی شما می گردد.

درمان آلت کج

آیا هر درجه ای از انحناء آلت نیاز به درمان دارد و درمان قطعی آن چیست؟ اصولاً داروی درمانی قطعی برای درست کردن انحراف آلت وجود ندارد. در مواردی که درصد انحناء آلت کم است و مانع مقاربت نمی شود بهترین توصیه مدارا کردن با آن می باشد. امروزه جوانان زیادی را می بینم که به کوچکترین انحناء آلت حساس بوده و دنبال اصلاح آن هستند.

در اینجا لازم می دانم عرض کنم با توجه به حساسیت منطقه آلت تناسلی بهتر است از کوچکترین دستکاری غیرضروری اجتناب شود چرا که هر عمل جراحی ممکن است باعث ایجاد اختلال در نعوظ و کوچکی آلت تناسلی گردد و لذا مواردی که باید تحت عمل اصلاح انحناء آلت قرار گیرند عبارتند از:

با توجه به حساسیت خونرسانی منطقه که کوچکترین آسیب به عروق باعث افت نعوظ می گردد اینجانب بهترین روش درمانی جراحی را Pelicution می دانم که در آن بدون ایجاد برش و بدون برداشتن پلاک فیبری که برداشت آنها باعث پنچری عروق خواهد شد و تنها با چند بخیه این انحراف را اصلاح می کنم.

عمل کجی آلت تناسلی

جراحی هیدروسل بیضه

به بیماران توصیه می کنم یک عکس از آلتشان در حالت نعوظ و با موبایلشان گرفته و نشان دهند. اگر بیمار مورد جراحی باشد این عمل به صورت سرپائی و با بی حسی نخاعی انجام می شود که ابتلا یک حالت نعوظ مصنوعی در اطاق عمل ایجاد و محل انحناء را مشخص کرده و سپس با 4 عدد بخیه محل انحناء را اصلاح می کنم و عصر همان روز بیمار مرخص می شود.

جهت بهبودی کامل توصیه می کنم که از داروهای آرام بخش برای جلوگیری از نعوظ شبانه و از هرگونه تحریک جنسی و مقاربت حداقل به مدت یک ماه اجتناب نمایید تا محل عمل کاملاً خوب شود.

عوارض جراحی کجی الت چیست؟

عمده ترین عارضه عمل کوتاه شدن طول آلت تناسلی است که به شدت انحناء از 1-2 سانت فرق می کند. با بریدن و برداشتن قسمت های فیبروز، امکان ایجاد اختلال در نعوظ که اینجانب نسج طبیعی را جهت جلوگیری از عارضه ذکر شده نگاه می دارم، می شود.

دکتر کرمی متخصص کلیه و مجاری ادراری عضو هیئت علمی و دانشیار دانشگاه شهید بهشتی تهران ، عضو انجمن ارولوژی اروپا ، امریکا و آسیا

شاید دوست داشته باشید بخوانید:

بهترین درمان زگیل تناسلی مردانه

3.4/5 - (225 امتیاز)

مشاوره پزشکی

در پایان هر مقاله برای راحتی شما عزیزان، نرم افزار پرسش و پاسخ قرار داده شده است تا به راحتی سوالات خود را با ما در میان بگذارید. از طریق این نرم افزار می توانید پرسش ها و مدارک پزشکی خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.با توجه به تعداد زیاد سوالات پاسخ شما تا 4 روز کاری به صورت پیامک اطلاع رسانی خواهد شد  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر علی جمعه ۱۱ آذر ۱( 2 روز پیش) تعداد بازدید: 4 مشاهده پرسش
  سلام دکتر خسته نباشید
  من 27 سالمه
  من حدود 3 هفته پیش جراحی کجی آلت انجام دادم
  الان حدود سه هفته گذشته ولی اصلا صاف نشده بلکه کج تر هم شده و دکتری که عمل انجام داده گفته که شاید یکی از بخیه ها باز شده و1 ماه دیگه مشخص میشه
  دقیقا از جایی زیر پوست بخیه هست کج تر شده و با گذشت 3 هفته هنوز درد دارم و آلتم بی حسِ
  یه مشکلی هم که واسم پیش اومد این بود که فردا عمل و هر روز تو خواب نعوض انجام میشه روز اول آلتم به شدت ورم کرد روز بعد عمل به دکتر مراجعه کریم آلتم 3 فشار داد و از محل که جراحی انجام داده بود کلی لخته خون خارج شد
  میشه راهنمایی کنین که الان باید من چه کاری انجام بدم
  واقعا استرس دارم
  به نظر شما بخیه باز شده؟؟یک ماه دیگه باید صبر کنم تا نتیجه عمل مشخص بشه ؟؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۱۱ آذر ۱( 2 روز پیش)
   سلام عکسی اپلود نشده بدون معاینه نمیشه قضاوت کرد به پزشک جراح خود مراجعه کنید و با ایشان مشورت کنید .
 • تصویر کاربر احمد دوشنبه ۷ آذر ۱( 6 روز پیش) تعداد بازدید: 9 مشاهده پرسش
  درود جناب دکتر کرمی
  ضمن عرض ادب و پوزش آلت بنده یکسال پس از عمل رادیکال پروستات اندکی ازناحیه طول تا ۳ سانتیمتر و قطر تحلیل رفته و نعوظ کامل ندارم و همچنین به سمت راست انحنا پیدا کرده است .
  آیا با عمل مشکل انحنا و نعوظ برطرف می شود.
  سپاسگزارم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۷ آذر ۱( 6 روز پیش)
   سلام احتمالا پلاک پیرونی دارید
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۷ آذر ۱( 6 روز پیش)
   در مورد کجی آلت در صورتی که کمتر از ۳۰ درجه باشد و در رابطه ی جنسی اختلال ایجاد نکند نیاز به جراحی نیست . در غیر این صورت باید عمل شوید و با شماره 09351142080 02122642744 هر روز از ساعت ۱۰ الی۱۲ تماس بگیرید
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر علی شنبه ۵ آذر ۱( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 6 مشاهده پرسش
  من مشکل پلاک پیرونی دارم و 6 دوره آمپول وراپامیل تزریق کردم ولی بهتر نشدم و یه دوره به من پنتافین دادن که بدلیل بهم ریختن. معده نخوردم راه دیگری غیر جراحی وجود دارد
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۵ آذر ۱( 1 هفته پیش)
   با سلام و احترام بستگی به درجه کجی الت و امکان و عدم امکان رابطه جنسی دارد
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۵ آذر ۱( 1 هفته پیش)
   در مورد کجی آلت در صورتی که کمتر از ۳۰ درجه باشد و در رابطه ی جنسی اختلال ایجاد نکند نیاز به جراحی نیست . در غیر این صورت باید عمل شوید و با شماره 09351142080 02122642744 هر روز از ساعت ۱۰ الی۱۲ تماس بگیرید
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر رضا یکشنبه ۲۹ آبان ۱( 2 هفته پیش) تعداد بازدید: 20 مشاهده پرسش
  سلام دکتر کرمی خسته نباشید
  سوالم در مورد رد جا مونده از ختنه هست که میخواستم بدونم چطوری میتونیم از بین ببرمش ترجیحا میخواستم با کرم اینا اگه بشه از بین ببرم که تو اینترنت خونده بودم کرم های از بین برنده اسکار تاثیر میذاره مثل رژودرم و اینکه سوراخی هم از ختنه نادرست به جا مونده که میخواستم ببینم عادیه یا مثلا باید لیزر شه یا حالا از کرم اینا استفاده شه برای از بین بردنش
  و برای از بین بردن جای بخیه ختنه از کدوم کرم استفاده کنم و چقدر طول میکشه که از بین بره
  ممنون میشم که پاسخ بدید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲۸ آبان ۱( 2 هفته پیش)
   سلام عکس اپلود نشده دوباره بفرستید پماد های ضد اسکار همه خوبن
  2. تصویر کاربر رضا شنبه ۲۸ آبان ۱( 2 هفته پیش)
   عکس
  3. تصویر کاربر رضا شنبه ۲۸ آبان ۱( 2 هفته پیش)
   عکس
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۹ آبان ۱( 2 هفته پیش)
   محل بخیه ختنه است جای نگرانی ندارد هر پماد ضد اسکار مناسب است
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر علی جمعه ۲۷ آبان ۱( 2 هفته پیش) تعداد بازدید: 13 مشاهده پرسش
  دکتر جان.هزینه عملش چقد در میاد؟که لاقل بدونم چقد با خودم بیارم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۲۷ آبان ۱( 2 هفته پیش)
   با شماره های ۰۹۳۵۱۱۴۲۰۸۰ ۰۹۱۰۱۱۴۲۰۸۰ صحبت کنید راهنمایی میکنن
 • تصویر کاربر مسعود چهارشنبه ۲۵ آبان ۱( 2 هفته پیش) تعداد بازدید: 36 مشاهده پرسش
  سلام خدمت آقای دکتر
  ۲۳ ساله هستم طول الت تناسلی ام در حالت نعوظ ۱۰ سانت هستش ولی نوک الت تناسلی ام(کلاهک) در حالت نعوظ به سمت پایین کج میشه خودم احتمال میدم پوست اضافه ای که در اثر ختنه بوده به پایین میکشه لطفا راهنمایی کنید عکسارو ملاحظه کنید ممنونم ازتون
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۵ آبان ۱( 2 هفته پیش)
   با سلام و احترام نیاز به معاینه دارد در عکس کجی کم تر از ۳۰ درجه است و نیاز به اقدامی ندارد
 • تصویر کاربر صادق جمعه ۲۰ آبان ۱( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 34 مشاهده پرسش
  سلام دکتر وقت بخیر ، بنده حدود دو ماه پیش عمل اصلاح کوردی (کجی رو به پایین) آلت تناسلی انجام دادم ، ولی هنوز احساس سوزن سوزن بودن نوک آلت تناسلی و همچنین درد حین نعوظ رو دارم ! البته از چند متخصص پرسیدم گفتند طبیعیه و زمان میبره خواستم از شما هم بپرسم آیا کی بهبودی کامل پیدا میکنم و چیکار کنم ؟ همچنین یه شب تو خواب نعوظ داشتم و حس کردم بخیه ها در رفتن و باز شدن و الان به میزان خیلی کمی کوردی عود کرده میترسم بخیه ها باز بشن و مجبور شم دوباره عمل کنم ، البته گفتند که عود نمیکنه و بخیه هم باز نشده چون اگه باز شه خونریزی میده و آلت حالت بادمجانی میشه و این هم باز طبیعیه که یکم به حالت قبل برگرده ولی من باز نگرانم! اگه اقدامی میدونید بگید که مراقبت کنم بیشتر عود نکنه!میترسم رابطه داشته باشم که مبادا این بخیه های زیرپوستی از شدت نعوظ باز شن چون من گاها سیلدنافیل هم مصرف میکنم ، آیا جای نگرانی داره؟
  بی زحمت دکتر یه جواب کامل بدید من خیالم راحت شه و بدونم چیکار کنم ، مرسی!
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۲۰ آبان ۱( 3 هفته پیش)
   با سلام و احترام کجا عمل کردید ؟ احتمال باز شدن بخیه ها و خونریزی در صورتی که عمل به خوبی انجام شده باشد بعید است از پوزیشن های خطرناک در هنگام رابطه جنسی پرهیز کنید درد و سوزش تا چند ماه دارید که طبیعی است
  2. تصویر کاربر صادق جمعه ۲۰ آبان ۱( 3 هفته پیش)
   ممنون از پاسخ شما
   کرمانشاه عمل کردم ، ولی الان خیلی کم عود کرده بعد دو ماه ( شاید حدود ۱۰ الی ۱۵ درجه)
   یعنی بجز پوزیشن خطرناک دیگه امکان عود کردن نیست؟ اگه سیلدنافیل مصرف کنم مشکل نداره؟
   آخه من چون کجی رو به پایین دارم گاها وقتی تحریک میشم نعوظ دارم و و شرت باعث میشه آلتم به پایین کشیده بشه و از این میترسم
   و سوال آخر اینکه چند جای آلتم این سفتی زیر پوستی حس‌میشه بخاطر بخیه ها هستن؟ به مرور اینا نرم نمیشن؟
  3. تصویر کاربر صادق جمعه ۲۰ آبان ۱( 3 هفته پیش)
   ممنون از پاسخ شما
   کرمانشاه عمل کردم ، ولی الان خیلی کم عود کرده بعد دو ماه ( شاید حدود ۱۰ الی ۱۵ درجه)
   یعنی بجز پوزیشن خطرناک دیگه امکان عود کردن نیست؟ اگه سیلدنافیل مصرف کنم مشکل نداره؟
   آخه من چون کجی رو به پایین دارم گاها وقتی تحریک میشم نعوظ دارم و و شرت باعث میشه آلتم به پایین کشیده بشه و از این میترسم
   و سوال آخر اینکه چند جای آلتم این سفتی زیر پوستی حس‌میشه بخاطر بخیه ها هستن؟ به مرور اینا نرم نمیشن؟
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۲۰ آبان ۱( 3 هفته پیش)
   با سلام و احترام اون سفتی ها جای بخیه هستن اگر بعد از مدتی اذیت کرد میشه بخیه هارو برداشت سیلدنافیل عود نمیدهد درصدی عود ممکن است پس از عمل رخ دهد
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر ارمین شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 187 مشاهده پرسش
  سلام دکتر .رگ زیر کلاهک پاره شده و متاسفانه زایده بدی داره و درد هم داره بعد چند روز ایا باعث بخیه بزنم ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲۴ اردیبهشت ۱( 6 ماه پیش)
   2-سلام ،بايد معاينه شويد
 • تصویر کاربر مسعود پنجشنبه ۸ اردیبهشت ۱( 7 ماه پیش) تعداد بازدید: 111 مشاهده پرسش
  سلام
  تقريبا يك سال پيش بود كه متوجه شدم التم به سمت چپ متمايل شده و كم كم اين كجى بيشتر شد و همراه با درد والان تقريبا ٤٠ درجه رو به بالاخميدگى پيدا كرده ورابطه جنسى را مختل نموده لطفا راهنمايى بفرماييد
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱( 7 ماه پیش)
   2-سلام ،بايد معاينه شويد
  2. تصویر کاربر مسعود سه شنبه ۶ اردیبهشت ۱( 7 ماه پیش)
   سلام
   امكانش است عكس براتون بفرستم؟
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۸ اردیبهشت ۱( 7 ماه پیش)
   ععکسش را به شماره 09351142080 ارسال کنید
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر محمدرضا یکشنبه ۴ اردیبهشت ۱( 7 ماه پیش) تعداد بازدید: 165 مشاهده پرسش
  سلام اقاي دكتر ايا كجي الت تناسلي طبيعي است يا نياز به درمان دارد ممنونم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۴ اردیبهشت ۱( 7 ماه پیش)
   بهتره جراحی بشید
درحال دریافت اطلاعات

مطالب بیشتری بخوانید

عفونت ادراری به معنی ورود عامل عفونت زا (که اغلب باکتری و از خانواده Ecoli می باشند)…
آیا پروستات اندازه خاصی دارد؟ اندازه نرمال پروستات چقدر است؟ پروستات به اندازه یک گردو کوچک و…
از نظر تعریف، ختنه به بریدن قسمتی از بخش انتهایی پوست آلت گفته می شود. عمل ختنه…

روزای هفته

ساعت مطب

شنبه

17:00 - 21:00

یکشنبه

16:00 - 21:00

دوشنبه

17:00 - 21:00

سه شنبه

16:00 - 21:00

پرسش از دکتر