انحراف الت یا کیر کج | چرا آلتم کجه

دکترحسین کرمی

دکترحسین کرمی

در این مقاله مطالعه می‌کنید:

امروزه جوانان زیادی را که مبتلا به کجی آلات تناسلی یا کیر کج هستند، مشاهده می کنم که از این قضیه نگران و دنبال راه حل درمانی آن می باشند. بد نیست که در اینجا به مکانیسم نعوظ یا سفت شدن آلت تناسلی یک مرد اشاره ای داشته باشم.

کیر چیست

کهن‌ترین واژه در زبان فارسی برای اندام مردانه، کیر (آوانگاری: kīr) است. از نظر ساختاری آلت تناسلی مردانه اندامی بی‌استخوان و غضروفی می باشد که از عروق شریان، ورید، 2 عدد جسم غاری و یک عدد جسم اسفنجی که در قسمت پائین و بین دو اجسام غاری قرار گرفته است و از وسط آن مجرای ادراری عبور می کند، تشکیل شده است. این عضو در مردان به صورت استوانه‌ ای شکل می‌ باشد و برای آمیزش جنسی و دفع ادرار استفاده می‌شود. طول آلت تناسلی به طور میانگین در مردان بالغ بین ۱۲ تا ۱۵ سانتی‌متر است.

خارش بیضه

هنگام حالتهای تحریک پذیری مرد، خون از طریق شریان وارد اجسام غاری که شکل استوانه ای دارند، شده و باعث پرشدگی و اتساع آنها و در نهایت سفتی آلت مردانه می گردد. در هنگام نعوظ کامل ورید ها بسته می ماند تا مانع خروج خون از آلت شوند و حالت سفتی آن برجا باشد. کیر کج زمانی ایجاد می شود که که قسمتی از بافت های قابل انبساط آلت قادر به اتساع نباشد که اغلب به علت بافت فیبری که در معاینه سفت می باشند ایجاد می شوند و در نتیجه در هنگام نعوظ آلت مرد به همان طرف کج می شود.

درصد کجی آلت ارتباط مستقیم با درصد و اندازه بافت فیبری دارد. هرچه بافت فیبری بیشتر باشد درصد انحراف بیشتر خواهد شد.

انواع کیر

حدود 20 نوع آلت تناسلی مختلف وجود دارد:

آلت تناسلی مخروطی ترافیکی

این نوع آلت تناسلی، پایه پهن تری دارد و در ابتدا ممکن است دخول آسانتر باشد، اما با جلوتر رفتن، دخول سخت تر می شود.

آلت تناسلی با سر قارچی شکل

این نوع آلت تناسلی، پایه ی باریک تری دارد و رفته رفته سر آن بزرگ تر می شود و شکل آن درست برعکس آلت مخروطی شکل است.

آلت تناسلی ضخیم

برخی از انواع آلت تناسلی، قطر بزرگتری دارند و بیشتر از آن که بلند باشند، پهن هستند.

آلت تناسلی بسیار لاغر

بسیاری از آلت های تناسلی، قطر کمی دارند و بسیار باریک هستند.

روش های تقویت بیضه مرد

آلت تناسلی ختنه شده

در این نوع آلت، معمولاً در دوران نوزادی، پوست روی ختنه گاه بریده می شود.

آلت تناسلی ختنه نشده

در این آلت، پوست ختنه گاه دست نخورده باقی می ماند.

آلت تناسلی بزرگ شونده (grower)

این آلت های تناسلی در حالت شل، کوچکتر از حالت نعوظ هستند.

آلت تناسلی گوشتی (shower)

این نوع آلت تناسلی در حالت معمولی، بزرگ است و در حالت نعوظ فقط سفتی آن تغییر می کند و در هر دو حالت اندازه ی آن یکسان است.

آلت تناسلی منحنی

این آلت تناسلی در حالت نعوظ، اندکی یا به مقدار زیاد، به یک طرف خم می شود.

آلت تناسلی کوچک

این آلت تناسلی در حالت نعوظ حدوداً سه اینچ طول دارد.

آلت تناسلی بزرگ

این آلت تناسلی در زمان نعوظ، دارای 7 اینچ طول یا بیشتر است.

آلت تناسلی بزرگ

آلت تناسلی غیرقابل پیش بینی

این آلت های تناسلی، در زمان لزوم سفت نمی شوند یا در حالت سفت باقی نمی مانند.

آلت تناسلی حساس از نظر عاطفی

این نوع آلت تناسلی، تحت تأثیر عواطفی همچون خجالت، اضطراب اجتماعی و خستگی های ذهنی، حالت نعوظ خود را از دست می دهد.

آلت تناسلی صاف

آلت تناسلی صاف، بدون رگ یا برآمدگی است.

آلت تناسلی رگه دار

برخی از آلت های تناسلی در هنگام سفت شدن، برجسته می شوند و رگ های آنها قابل مشاهده نیستند اما در حین رابطه ی جنسی احساس می شوند.

آلت تناسلی تیره تر

رنگ این آلت تناسلی نسبت به پوست دیگر نواحی بدن، تیره تر است و ربطی به نژاد فرد ندارد.

آلت تناسلی کک و مک دار

این آلت، دارای کک و مک های مشخص یا خال های مادرزادی است.

آلت تناسلی مودار

این نوع آلت تناسلی، دارای موی زائد در ناحیه پایه و سر آلت تناسلی است.

آلت تناسلی مو دار

آلت تناسلی بدون مو

با وجود اینکه، موهای زائد آلت تناسلی، میکروب ها را دور نگه می دارند، اما هیچ چیز خطرناکی در مورد آلت تناسلی بدون مو وجود ندارد.

آلت تناسلی دارای توده های گوشتی

در اکثر مواد، برجستگی ها یا توده های گل کلم مانند در پوست ختنه گاه آلتی به وجود می آیند که ختنه نشده است.

 

علت نعوظ بیش از حد آلت تناسلی

عده ای از مردان سوال میپرسند که چرا التم همیشه راسته؟ در جواب باید گفت که متابولیسم بدن مردان با هم متفاوت است. بنابراین نمی توان گفت تعداد طبیعی نعوظ آلت تناسلی در روز چقدر است. برخی از مردان چندین بار در روز نعوظ را تجربه می کنند، در حالی که برخی دیگر حتی یک بار در روز هم نعوظ ندارند. افزایش سن، بلوغ جنسی، میزان فعالیت و حتی خواب مردان منجر به نوسانات هورمونی می شود. اگر نعوظ شما دردناک بوده و باعث ناراحتی شما شده است به پزشک مراجعه کنید. بسیاری از مردان نعوظ ناخواسته و بدون علت را تجربه می کنند. این شرایط معمولاً نشانه ی بیماری خاصی نیست اما ممکن است فرد احساس شرم یا ناراحتی کند.

باید بدانید که داشتن چندین بار نعوظ در روز طبیعی است. با این وجود، شما در برخی از شرایط ممکن است به درمان پزشکی نیاز داشته باشید. اگر نعوظ آلت تناسلی بیش از 4 ساعت طول کشید باید فوراً به پزشک مراجعه کنید، زیرا ممکن است به بیماری پریاپیسم مبتلا باشید. پریاپیسم زمانی ایجاد می ‌شود که جریان نا متعادل و غیر طبیعی خون، باعث ایجاد نعوظ آلت تناسلی مردان به مدت بیشتر از 4 ساعت شود. پریاپیسم می تواند به بافت آلت تناسلی آسیب زده و در صورت عدم درمان، منجر به اختلال نعوظ طولانی مدت شود. از دیگر علائم این بیماری می توان به نعوظ دردناک اشاره کرد. این حالت معمولاً بدون تحریک جنسی ایجاد می ‌شود و بیشترین میزان بروز آن در پسرهای 5 تا 10 سال و مردان 20 تا 50 سال می باشد.

تاثیر کووید 19 روی بیضه ها

علت کج بودن اندام تناسلی چیست؟

 کجی کیر می تواند مادرزادی یا اکتسابی باشد.

علل مادرزادی آلت کج

اغلب به علت نامتقارن بودن اجسام غاری و کوچک بودن یکی از سیلندرها می باشدکه باعث انحراف درجاتی از کجی آلت تناسلی مرد می گردد که اغلب باعث اختلال در مقاربت نمی شود و مقدار انحناء آن کمتر است. اگر مقدار انحناء بیش از 30 درصد باشد با جراحی اصلاح می گردد.

علل اکتسابی انحراف آلت

انحناء در اول وجود ندارد و بعداً ایجاد می شود که به آن بیماری پیرونی نیز می گویند. پیرونی یا پلاک آلت تناسلی می تواند با نشانه های زیر خود را نشان دهد:

 • احساس سفتی در تنه آلت که توسط فرد در معاینه آلت متوجه آن می شود.
 • درد در ناحیه تناسلی که این درد مخصوصاً در موقع نعوظ و سفتی آلت تشدید شده و باعث افت میل جنسی فرد می شود و در 3/2 افرد مبتلا این درد به درجاتی وجود دارد.
 • خمیده گی یا انحناء آلت که شایعترین علامت می باشد و فرد سالم با انحناء تدریجی آلت روبه رو می شود که اگر بیش از 30 درصد باشد باعث اختلال در دخول و نزدیکی می شود.

چه عواملی باعث کجی آلت تناسلی می شوند؟

علت قطعی آن مشخص نیست ولی این انحناء اغلب در افراد مبتلا به فشار خون ، بیماری های قلبی و عروقی و دیابت و زمینه ژنتیکی ایجاد می شود. لازم به ذکر است هر گونه ضربه به آلت تناسلی و شکستگی آلت تناسلی که اغلب هنگام نزدیکی اتفاق می افتد می تواند باعث انحناء آلت شود.

کجی آلت

در اینجا توصیه می کنم از هرگونه خم کردن و فشار به آلت در حالت نعوظ اجتناب نمائید که باعث شکستگی آلت تناسلی شما می گردد.

درمان آلت کج

آیا هر درجه ای از انحناء آلت نیاز به درمان دارد و درمان قطعی آن چیست؟ اصولاً داروی درمانی قطعی برای درست کردن انحراف آلت وجود ندارد. در مواردی که درصد انحناء آلت کم است و مانع مقاربت نمی شود بهترین توصیه مدارا کردن با آن می باشد. امروزه جوانان زیادی را می بینم که به کوچکترین انحناء آلت حساس بوده و دنبال اصلاح آن هستند.

در اینجا لازم می دانم عرض کنم با توجه به حساسیت منطقه آلت تناسلی بهتر است از کوچکترین دستکاری غیرضروری اجتناب شود چرا که هر عمل جراحی ممکن است باعث ایجاد اختلال در نعوظ و کوچکی آلت تناسلی گردد و لذا مواردی که باید تحت عمل اصلاح انحناء آلت قرار گیرند عبارتند از:

با توجه به حساسیت خونرسانی منطقه که کوچکترین آسیب به عروق باعث افت نعوظ می گردد اینجانب بهترین روش درمانی جراحی را Pelicution می دانم که در آن بدون ایجاد برش و بدون برداشتن پلاک فیبری که برداشت آنها باعث پنچری عروق خواهد شد و تنها با چند بخیه این انحراف را اصلاح می کنم.

عمل کجی آلت تناسلی

جراحی هیدروسل بیضه

به بیماران توصیه می کنم یک عکس از آلتشان در حالت نعوظ و با موبایلشان گرفته و نشان دهند. اگر بیمار مورد جراحی باشد این عمل به صورت سرپائی و با بی حسی نخاعی انجام می شود که ابتلا یک حالت نعوظ مصنوعی در اطاق عمل ایجاد و محل انحناء را مشخص کرده و سپس با 4 عدد بخیه محل انحناء را اصلاح می کنم و عصر همان روز بیمار مرخص می شود.

جهت بهبودی کامل توصیه می کنم که از داروهای آرام بخش برای جلوگیری از نعوظ شبانه و از هرگونه تحریک جنسی و مقاربت حداقل به مدت یک ماه اجتناب نمایید تا محل عمل کاملاً خوب شود.

عوارض جراحی کجی الت چیست؟

عمده ترین عارضه عمل کوتاه شدن طول آلت تناسلی است که به شدت انحناء از 1-2 سانت فرق می کند. با بریدن و برداشتن قسمت های فیبروز، امکان ایجاد اختلال در نعوظ که اینجانب نسج طبیعی را جهت جلوگیری از عارضه ذکر شده نگاه می دارم، می شود.

دکتر کرمی متخصص کلیه و مجاری ادراری عضو هیئت علمی و دانشیار دانشگاه شهید بهشتی تهران ، عضو انجمن ارولوژی اروپا ، امریکا و آسیا

شاید دوست داشته باشید بخوانید:

بهترین درمان زگیل تناسلی مردانه

3.5/5 - (321 امتیاز)

مشاوره پزشکی

در پایان هر مقاله برای راحتی شما عزیزان، نرم افزار پرسش و پاسخ قرار داده شده است تا به راحتی سوالات خود را با ما در میان بگذارید. از طریق این نرم افزار می توانید پرسش ها و مدارک پزشکی خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.با توجه به تعداد زیاد سوالات پاسخ شما تا 4 روز کاری به صورت پیامک اطلاع رسانی خواهد شد  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر مهدی سه شنبه ۷ آذر ۲( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 11 مشاهده پرسش
  سلام دکتر خوبی خسته نباشید
  من 19 سالمه و تقریباً 3 ساله که آلتم ی ذره به سمت راست رفته چه در حالت معمولی و خواب چه در حالت شق شدن در حالت عادی فقط سرش ی ذره به سمت راست می‌چرخه
  میخواستم بدونم دلیلش چیه و آیا راه حلی برای صاف شدنش هست ( اونچنان چرخش کلی نداره از بالا صافه فقط سرش ی ذره چرخیده به راست )
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۷ آذر ۲( 1 هفته پیش)
   اگه بالای ۳۰ درجه اس باید عمل شود در غیر اینصورت موردی ندارد
 • تصویر کاربر شاهین چهارشنبه ۱ آذر ۲( 2 هفته پیش) تعداد بازدید: 12 مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید اقای دکتر.۳۰ سالمه متاهل
  یه برجستگی داخل و تنه الت تناسلی دارم یک ماهه متوجه شدم اندازه عدس سفت هست بدون درد و کجی.
  گفتید برم سونو بدم رفتم. تشخیص پلاک دادن نمیدونم درسته یا غده چربی هست. ال کارنتین ۵۰۰ و ویتامین e تجویز کردن.
  ایا با اینا درمان میشه ؟
  ممکنه پیشرفت کنه؟
  بهترین دارو چیه؟
  ایا ماساژ و گرما و له کردنش پلاک رو از بین میبره؟؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید چیکارا انجام بدم.
  عکس سونو ارسال کردم.
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۳۰ آبان ۲( 2 هفته پیش)
   رپیورت سونو رو بفرستید
  2. تصویر کاربر شاهین سه شنبه ۳۰ آبان ۲( 2 هفته پیش)
   سلام
   ارسال شد
  3. تصویر کاربر شاهین سه شنبه ۳۰ آبان ۲( 2 هفته پیش)
   اقای نمیدونم منظورتون کدوم بود عکس و برگه رو فرستادم
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۱ آذر ۲( 2 هفته پیش)
   دارو جواب نخواهد داد
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۱ آذر ۲( 2 هفته پیش)
   احتمال بزرگ شدنش هست
  6. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۱ آذر ۲( 2 هفته پیش)
   اگر باعث کجی آلت شود باید عمل شود
  7. نمایش سایر 5 پاسخ
 • تصویر کاربر آرش جمعه ۲۶ آبان ۲( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 15 مشاهده پرسش
  سلام، وقتتون بخیر
  دکتر آلت تناسلی بنده دایما به طرف چپ کج استو راست نمیشه چه در حالت خوابیده و چه در در حالت برانگیخته (تا حالا هیچ رابطه ای نداشته ام) برای درمان چکار باید بکنم
  ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۲۶ آبان ۲( 3 هفته پیش)
   نیاز به عمل نداره
 • تصویر کاربر Mohammad,sh پنجشنبه ۲۵ آبان ۲( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 34 مشاهده پرسش
  کی میتونم برسم خدمت شما
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۲۵ آبان ۲( 3 هفته پیش)
   مشکلتون چیه
  2. تصویر کاربر Mohammad,sh پنجشنبه ۲۵ آبان ۲( 3 هفته پیش)
   گفتم که خدمتتون شکستگی آلت دارم بیست روز این اتفاق افتاد الان آثار ورم و کبودی نداره ، فقط زمانی که به اصطلاح راست میشه از جلوی آلت قوس پیدا کرده و درد داره ، شما قبل فرمودید باید حضوری معالجه بشین که بنده سوال کردم کی برسم خدمت شما
  3. تصویر کاربر Mohammad,sh پنجشنبه ۲۵ آبان ۲( 3 هفته پیش)
   در ضمن زمانیکه احساس راست شدن آلت هست درد هم داره
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۲۵ آبان ۲( 3 هفته پیش)
   با تلفن مطب هماهنگ کنید
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر Aria پنجشنبه ۲۵ آبان ۲( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 22 مشاهده پرسش
  با سلام
  من پسرم رو در 35 روزگی به دکتر بردم برای ختنه ایشون گفتن کجی الت داره باید عمل بشه و ختنه نکردن
  در مالت عادی التش به سمت راست متمایل هست الان پسرم 46 روزه است و من عکس التش رو در حالت نعوظ صبح گرفتم براتون ارسال میکنم ممنون میشم نظرتون رو بفرمایید که ب عمل احتیاج داره یا میشه ختنه کرد
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۴ آبان ۲( 3 هفته پیش)
   با سلام و عرض ادب خدمت شما همراه گرامی لطفا عکس های ضایعات رو در سایت آپلود کنید (شرایط عمومی ارسال عکس مثل سایز و فرمت رو رعایت کنید)
  2. تصویر کاربر Aria چهارشنبه ۲۴ آبان ۲( 3 هفته پیش)
   عکس هارا ارسال کردم بار دیگه ارسال میکنم
  3. تصویر کاربر Aria چهارشنبه ۲۴ آبان ۲( 3 هفته پیش)
   عکس از الت پسرم در ۴۶ روزگی
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۲۵ آبان ۲( 3 هفته پیش)
   برای ختنه عجله نکنید
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر Mohammad,sh چهارشنبه ۲۴ آبان ۲( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 19 مشاهده پرسش
  آلتم دچار شکستگی شده صدای تق رو شنیدم و سیاه و کبود شد با کمی ورم الان آثار بعد بیست روز رفع شد اما کجی آلت در زمان نعوظ باقیمونده ودرد هم داره ولی در زمان غیره نعوذ فقط نوک آلت اگر دست بخوره در لحظه درد میگیره چکار کنم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۴ آبان ۲( 3 هفته پیش)
   باسلام و احترام باید از نزدیک معاینه شوید
 • تصویر کاربر Tn چهارشنبه ۲۴ آبان ۲( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 12 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر
  برای کوتاهی آلت چه نوع درمانی باید انجام بشه
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۳ آبان ۲( 3 هفته پیش)
   چند سانته؟
  2. تصویر کاربر Tn سه شنبه ۲۳ آبان ۲( 3 هفته پیش)
   در حالت نعوظ ۱۱
   حالت عادی ۶
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۳ آبان ۲( 3 هفته پیش)
   در محدوده ی نرمال هستید
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۳ آبان ۲( 3 هفته پیش)
   اقدامی لازم نیسن
  5. تصویر کاربر Tn چهارشنبه ۲۴ آبان ۲( 3 هفته پیش)
   یعنی هیچ کاری نیاز نیست
   اگه بخوام بزرگتر بشه قطرش بیشتر بشه داروی یا کرمی چیزی هست یا ن
  6. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۴ آبان ۲( 3 هفته پیش)
   خیر چیزی نیست
  7. نمایش سایر 5 پاسخ
 • تصویر کاربر نام سه شنبه ۲۳ آبان ۲( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 12 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر بنده انحراف الت دارم به سمت بالاست و با دکتر صحبت کردم گفتن عمل نکنی بهتره خواستم نظر شمارو بدونم باتشکر
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۳ آبان ۲( 3 هفته پیش)
   عمل لازم نداره
 • تصویر کاربر امیر سه شنبه ۲۳ آبان ۲( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 27 مشاهده پرسش
  سلام دکتر، بنده ۱۶ سالمه و ۶ سال پیش (اول سن بلوغم) موقعی که برای اولین بار میخواستم خود ارضایی کنم، همان دست اولی که کشیدم (محکم نکشیدم و خشن و بد نبود) متوجه شدم آلتم به سمت چپ کج شده.
  و بخاطر خجالت و ترس به خانواده اطلاع ندادم.
  الان بدلیل اینکه وارد یه رابطه ی جدی شدم خیلی بهش توجه میکنم و کلا بخاطرش خیلی ناراحتم و استرس دارم.
  آیا برای رابطه مشکلی ایجاد میکنه؟
  آیا مادرزادی هست این مشکل من؟
  نیاز به درمان و جراحی دارد؟
  و یا امکان بد تر شدن هست؟
  عکس آپلود کردم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۲۲ آبان ۲( 3 هفته پیش)
   در رابطه ی جنسی دچار مشکل هستید؟
  2. تصویر کاربر امیر دوشنبه ۲۲ آبان ۲( 3 هفته پیش)
   عکس را مشاهده کردید؟
   تاحالا رابطه جنسی نداشتم ولی حس میکنم احتمال 70 درصد مشکلی پیش نمیاد.
   من شیش سال هست که کجی آلت دارم یعنی از 10 سالگی ولی در لمس کردن چیزی مانند پلاک رو حس نکردم و کلا درد یا هرچیز دیگه ای ندارم آیا این بیماری پیرونی هست؟
   زاویه 25 الی 30 است
   البته روز اول بعد از 1 ساعت به مدت فکر 1 ساعت درد خیلی زیادی داشتم درحدی که نمیتونستم تکون بخورم
   من آدم وسواسیی هستم و این مشکل رو مخ منه.
   اگر در رابطه دچار مشکل نباشم نیازی به اقدامی نیست؟
   یا امکان بدتر شدن هست؟
   بطور کلی دچار کجی آلت هستم و اگر زاویه آن کمتر باشد عوارض عمل کمتر میشود؟
   احتمالا اگر ریسکی نداشته باشه میخوام عمل بشم و هزینه هم اهمیتی نداره چون این موضوع مهمی هست برام

   و معذرت می‌خوام اگر طولانی شد چون یه مدتی هست که کل ذهن من رو درگیر کرده
   در کل ممنونم از شما که وقت میزارید و راهنمایی میکنید🙏
  3. تصویر کاربر امیر دوشنبه ۲۲ آبان ۲( 3 هفته پیش)
   عکس را مشاهده کردید؟
   تاحالا رابطه جنسی نداشتم ولی حس میکنم احتمال 70 درصد مشکلی پیش نمیاد.
   من شیش سال هست که کجی آلت دارم یعنی از 10 سالگی ولی در لمس کردن چیزی مانند پلاک رو حس نکردم و کلا درد یا هرچیز دیگه ای ندارم آیا این بیماری پیرونی هست؟
   زاویه 25 الی 30 است
   البته روز اول بعد از 1 ساعت به مدت فکر 1 ساعت درد خیلی زیادی داشتم درحدی که نمیتونستم تکون بخورم
   من آدم وسواسیی هستم و این مشکل رو مخ منه.
   اگر در رابطه دچار مشکل نباشم نیازی به اقدامی نیست؟
   یا امکان بدتر شدن هست؟
   بطور کلی دچار کجی آلت هستم و اگر زاویه آن کمتر باشد عوارض عمل کمتر میشود؟
   و احتمالا اگر ریسکی نداشته باشه میخوام عمل بشم و هزینه هم اهمیتی ندارن چون این موضوع برام مهمه

   (یه سوال مهم: این در سن ۱۰ سالگی عادیه؟)
   و معذرت می‌خوام اگر طولانی شد چون یه مدتی هست که کل ذهن من رو درگیر کرده
   در کل ممنونم از شما که وقت میزارید و راهنمایی میکنید🙏
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۳ آبان ۲( 3 هفته پیش)
   قابل جراحی هست شمارتون با همکاران مطب به اشتراک گذاشته شد باهاتون تماس خواهند گرفت
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر حامد یکشنبه ۲۱ آبان ۲( 4 هفته پیش) تعداد بازدید: 25 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر
  دکتر پریروز من دچار تب و لرز شدید شدم و ناگهان متوجه شدم که زیر کلاه آلت متورم شده درد کلیه دارم که امروز بهتر شده
  غدد لنفاوی کشاله رانم کمی درد میکنه
  آزمایش esr با عدد 34
  و crp با عدد 63 انجام دادم آنتی بیوتیک سیپروفکت شروع کردم
  امروز هم آزمایش ua,uc انجام دادم تورم زير كلاهك آلت درد و خارش نداره
  فقط متورم شده
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۱ آبان ۲( 4 هفته پیش)
   با سلام و عرض ادب خدمت شما همراه گرامی لطفا عکس های ضایعات رو در سایت آپلود کنید (شرایط عمومی ارسال عکس مثل سایز و فرمت رو رعایت کنید)
درحال دریافت اطلاعات

مطالب بیشتری بخوانید

روزای هفته

ساعت مطب

شنبه (مطب قلهک)

14:00 - 19:00

دوشنبه (مطب قلهک)

14:00 - 19:00

سه شنبه (مطب نیکان)

14:00 - 19:00

پنج شنبه (مطب نیکان)

09:00 - 12:00

حالب

+54 مطلب

پرسش از دکتر