جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

انواع بیماری های مقاربتی با عکس

دکترحسین کرمی

دکترحسین کرمی

در این مقاله مطالعه می‌کنید:

بیماری های آمیزشی جنسی، از بیماری های نسبتاً شایعی هستند که از شخص به شخص دیگر به دنبال تماس جنسی منتقل می شوند . اغلب جوانان که از نظر جنسی فعال هستند به این بیماری مبتلا می شوند .

تمرین کگل برای زود انزالی

علت ایجاد بیماری های آمیزشی چیست ؟

علت ایجاد بیماری های آمیزشی باکتری یا ویروس هایی هستند که از طریق پوست و ترشحات مجاری تناسلی از فردی به فرد دیگر در طی فعالیت جنسی منتقل می شوند و باعث ایجاد علائم موضعی وعمومی در بدن می شوند . بیماری های آمیزشی عفونی دو دسته هستند :

 • دسته ای که تنها راه انتقال آنها تماس جنسی است
 • و دسته ای که یکی از راه های انتقال آنها تماس تماس جنسی می باشد ( مانند هیپاتیت ب و ایدز)

بیماریهای آمیزشی چه علائمی را ایجاد می کنند ؟

بیماری های آمیزشی در هر دو جنس مذکر و مونث ایجاد می شوند ولی علائم و عوارض آنها در دو جنس متفاوت است. ترشحات بدبو و غیرمعمول از دستگاه تناسلی ، سوزش و خارش و ضایعات زخمی در ناحیه تناسلی ، درد کشانه ران و اطراف دستگاه تناسلی ، درد حین نزدیکی و ….

علائم این بیماری ها در مردان شامل ترشح از مجرای ادرار، بزرگ شدن عقده های لنفاوی کشاله ران ، زخم ناحیه تناسلی ، درد و سوزش هنگام دفع ادرار و … می باشد . در صورت بروز هرگونه علائم غیرطبیعی در پوست ناحیه تناسلی ، اطراف مجاری ناحیه تناسلی و یا ترشح  از مجرای ادراری باید فوراً به پزشک مراجعه نمایید . حتماً تماس جنسی مشکوک خود را به پزشک اطلاع دهید تا تشخیص و درمان شما آسان گردد.

تشخیص بیماری های آمیزشی

چگونه می توان این بیماری ها را تشخیص داد ؟

راه تشخیص این بیماران معاینه توسط پزشک ،  آزمایش ترشحات و در صورت لزوم آزمایش خون و ادرار می باشد .

انواع بیماری های مقاربتی با عکس

خطرناکترین بیماریهای مقاربتی عبارتند از سوزاک ، عفونت کلامیدیا ، تبخال تناسلی ، زگیل تناسلی، سیفلیس و شانکروئید . برخی از بیماری های مهم مانند هیپاتیت ب و ایدز علاوه بر انتقال از راه خون ، ازطریق جنسی نیز می توانند منتقل شوند .

سوزاک

سوزاک

این بیماری در اثر یک باکتری (میکروب ) به نام گونوکک ایجاد می شود . به علت ایجاد سوزش شدید در مجرای آقایان به این نام مشهور شده است . این بیماری در خانم ها اغلب بدون علامت است.

در آقایان ترشحات غلیظ و چرکی از مجرا به همراه سوزش و احساس ناخوشی در مجرای ادراری علائم بارز هستند که معمولاً 14-1 روز پس از تماس جنسی با فرد آلوده ایجاد می شوند . این بیماری با آنتی بیوتیک درمان می شود و درمان شریک جنسی به همراه درمان خود ضروری می باشد . عوارض این بیماری در صورت عدم درمان عبارتند از :

 ☑️ عفونت بيضه ها

 ☑️ تنگی مجرای ادراری آقایان

 ☑️ عفونت لوله های رحمی و تخمدان ها در خانم ها و ناباروری

2) عفونت کلامیدیا

عفونت کلامیدیا

کلامیدیا یک نوع میکروب (باکتری) بوده و از شایع ترین علل بیماری های آمیزشی عفونی محسوب می شود . اغلب بیماران مذکر یا مونث بی علامت هستند ( بیماری خاموش) . در حدود نیمی از مردان مبتلا به عفونت کلامیدیایی علائم ادراری مانند سوزش و تکرر ادرار و خروج ترشحات شفاف و بی رنگ از مجرا دارند . معمولاً عفونت کلامیدیا با سوزاک همراه است و باید همراه سوزاک این بیماری نیز درمان شود . در خانم ها این عفونت می تواند موجب عفونت شدید لوله های رحمی شده و موجب ناباروری شود .

3) تبخال تناسلی

عامل ایجاد کننده آن یک نوع ویروس می باشد به نام ویروس نوع 2 تبخال ( نوع 1 ویروس در اطراف دهان ایجاد تبخال می کند.) انتقال آن بسیار سریع بوده و حتی پس از یکبار تماس جنسی با افراد آلوده انتقال صورت می گیرد . علائم آن به صورت تاول های ریز آبدار پوستی دردناک در کنار هم که سوزش و خارش دارند می باشد این تاول ها در ناحیه تناسلی و گاهی داخل یا لبه خروجی مجرای ادراری دیده می شوند که باعث سوزش هنگام ادرار کردن می شود .

بیماری برای همیشه در بدن شخص مبتلا باقیمانده و باعث آلوده شریک جنسی می گردد. در صورت ابتلای خانم حامله به این بیماری در صورت انجام زایمان طبیعی بیماری منتشر و خطرناکی در نوزاد ایجاد می شود که ممکن است کشنده باشد .

تبخال تناسلی

4) سیفلیس

(زخم بدون درد ناحیه تناسلی )یکی از چهار بیماری های اولیه آمیزشی است که شیوع آن نسبت به گذشته بسیار کاهش یافته است . علامت آن به صورت زخم بدون درد برجسته در پوست ناحیه تناسلی و کشانه ران می باشد که معمولاً چند هفته پس از تماس جنسی دیده می شود .در صورت عدم درمان می تواند عواقب جبران ناپذیری به همراه داشته باشد ( مانند علائم منتشر پوستی ، عفونت مغزی و تشنج ، عفونت دریچه های قلبی ، فلج اندام ها ، آسیب بینایی و … )

سیفلیس

5) شانکروئید

( زخم دردناک ناحیه تناسلی) عفونت ناشی از باکتری است که به صورت دردناک در ناحیه تناسلی همراه با ترشحات چرکی زرد رنگ از بستر زخم تظاهر می نماید . معمولاً در این بیماری عقده های لنفاوی کشانه ران همان طرف بزرگ و دردناک می شوند.

درمان دارویی باعث بهبودی کامل این بیماری می شود. در اکثر بیماری های آمیزشی درمان همسر یا شریک جنسی نیز ضرورت دارد .

شانکروئید

6) زگیل تناسلی

عامل آن ویروس است که از برجستگی گوشتی قارچی شکل در ناحیه تناسلی ظاهر می شود . در صورت ابتلا فرد به زگیل تناسلی تا آخر عمر از این ویروس پاک نمی شود  و همسران این افراد در خطر ابتلا به سرطان گردن رحم خواهند بود.

زگیل های تناسلی در مردان

7) ایدز

HIV ویروسی است که باعث ایدز می شود. ممکن است با انجام رابطه واژینال یا مقعدی با فرد آلوده و بدون کاندوم به آن مبتلا شوید. از طریق بزاق دهان یا بوسه نمی توانید اچ آی وی بگیرید. علائم عفونت HIV مبهم است. آنها می توانند مانند آنفولانزا ، همراه با درد عضلانی ، خستگی یا تب خفیف باشند. همچنین می توانید لاغر شوید یا دچار اسهال شوید.

تنها راه مطمئن برای تشخیص اینکه آیا آلوده شده اید یا نه آزمایش بزاق یا خون است . ویروس اچ آی وی سالها به طول می انجامد تا سیستم ایمنی بدن شما از بین برود. با عبور از یک نقطه خاص ، بدن شما توانایی مقابله با عفونت ها را از دست می دهد. هیچ درمانی برای HIV وجود ندارد ، اما داروهای قدرتمند می توانند به افراد مبتلا به HIV کمک کنند تا عمر طولانی تری داشته باشند.

ایدز

8) تریکومونیازیس

این بیماری ناشی از یک انگلی کوچک است و زنان بیشتر از مردان به تریکومونیازیس مبتلا می شوند. زنان و مردان می توانند از طریق تماس آلت تناسلی و واژن آن را به یکدیگر انتقال بدهند. فقط حدود 30٪ از افراد مبتلا به تریکومونیازیس علائمی از جمله خارش ، سوزش یا زخم دستگاه تناسلی دارند.

همچنین ممکن است ترشحاتی بدبو ، شفاف ، سفید ، زرد یا مایل به سبز مشاهده کنید. تریکومونیازیس با آنتی بیوتیک درمان می شود. تجدید آزمایش در مدت سه ماه مهم است ، حتی اگر همسر شما نیز تحت درمان قرار گرفته باشد.

تریکومونیازیس

9 ) hpv

تقریباً هر فردی که از نظر جنسی فعال باشد در برخی موارد به HPV مبتلا خواهد شد. این شایعترین عفونت مقاربتی در ایالات متحده است. بیش از 40 نوع HPV از طریق جنسی قابل انتقال است. می توانید آنها را از طریق رابطه جنسی واژینال، مقعد یا دهان بدست آورید. اکثر انواع HPV علامتی ندارند و هیچ آسیبی نمی زنند و بدن شما به تنهایی از شر آنها خلاص می شود. اما برخی از آنها باعث ایجاد زگیل تناسلی می شوند.

10) التهاب و عفونت لگن

دختران فعال جنسی پانزده تا نوزده ساله آسیب پذیرترین جمعیت در ابتلا به عفونت لگن هستند ،عفونت لگن باید سریعا درمان شود زیرا می تواند تخمدان ها و لوله های رحمی را ملتهب و زخم کند.

دستورالعمل های پزشک

پیشگیری از بیماری های مقاربتی

بهترین راه پیشگیری این بیماری ها پایبندی به اصول اخلاقی و روابط خانوادگی و پرهیز از روابط جنسی مشکوک و پرخطر می باشد . برای جلوگیری از ابتلا به بیماری مقاربتی یا بیماری مقاربتی ، همیشه از رابطه با کسی که دارای زخم دستگاه تناسلی ، بثورات ترشح ، ترشح یا علائم دیگر است خودداری کنید.

توصیه های دیگر برای جلوگیری از مبتلا شدن به بیماری های جنسی:

 • هنگام تماس جنسی با افراد مشکوک به آلودگی از وسایل حفاظتی مانند کاندوم استفاده شود .
 • از روابط جنسی با افراد متعدد اجتناب شود .
 • در صورت مشاهد هر گونه علامت غیرطبیعی در ناحیه تناسلی مانند زخم در شریک جنسی از تماس پرهیز شود .
 • از به اشتراک گذاشتن حوله یا لباس زیر خودداری کنید.
 • قبل و بعد از مقاربت ناحیه تناسلی خود را بشویید.
 • ختنه مردان را در نظر بگیرید. شواهدی وجود دارد که نشان می دهد ختنه مردان می تواند خطر ابتلا به اچ آی وی از یک زن آلوده به مرد را تا 60٪ کاهش دهد. ختنه مردان همچنین ممکن است به جلوگیری از انتقال HPV دستگاه تناسلی و تبخال تناسلی کمک کند.

برای بیماری های مقاربتی به چه دکتری مراجعه کنیم؟

بیماری هایی که از طریق رابطه جنسی ممکن است منتقل شوند بیماری های بسیار خطرناکی می باشند و در صورت عدم درمان عوارض جدی ای دارند. سعی کنید برای درمان حتما به یک پزشک ماهر مراجعه نمایید تا بتواند این بیماری ها را به طور کامل درمان کند.

دکتر حسین کرمی فوق تخصص درمان بیماری های مقاربتی و عضو انجمن ارولوژی اروپا، امریکا و آسیا می تواند در زمینه ی درمان قطعی انواع بیماریهای مقاربتی به شما کمک نماید.


دکتر حسین کرمی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری تناسلی و فوق تخصص درمان آندوسکوپی و لاپاراسکوپی

 
4.4/5 - (8 امتیاز)

مشاوره پزشکی

در پایان هر مقاله برای راحتی شما عزیزان، نرم افزار پرسش و پاسخ قرار داده شده است تا به راحتی سوالات خود را با ما در میان بگذارید. از طریق این نرم افزار می توانید پرسش ها و مدارک پزشکی خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.با توجه به تعداد زیاد سوالات پاسخ شما تا 4 روز کاری به صورت پیامک اطلاع رسانی خواهد شد  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر رضا شنبه ۱۱ فروردین ۳( 2 هفته پیش) تعداد بازدید: 14 مشاهده پرسش
  با سلام
  من ۲۷ سالمه حدود سه ماهه از مجرا ترشح شفاف دارم هفته اول خارش داشت اما بعد هیچ علائمی غیر ترشح نداشتم با یک خانم در ارتباط بودم انتی بیوتیک داکسی سایکلین افلوکساسین امپول سفتر قرص اریترو مایسین ازیترومایسین و تاوانکس استفاده کردم تو این سه ماه اما نتیجه ای نگرفتم
  و الان یک ماه بیشتره که رابطه ای نداشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱۱ فروردین ۳( 2 هفته پیش)
   باید کشت از ترشحات انجام بشه
 • تصویر کاربر جعفر یکشنبه ۱۲ فروردین ۳( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 16 مشاهده پرسش
  سلام من چند وقته درد مقعد دارم به صورت خفیف ولی دو سه روزه ادامه داره و اینکه یه زائده ،قلمبه شکلی کنار مقعدم به وجود آمده که رنگی شبیه قرمز و صورتی داره و اینکه نه خون ریزی از مقعد دارم نه خونی از ادرار و فقطط کمی درد دارم همین از ناحیه مقعد میشه بپرسم این نشانه چه بیماری می‌تونه باشه؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱۱ فروردین ۳( 2 هفته پیش)
   همورویید هست باید به متخصص جراحی عمومی مراجعه کنید اگه دردهاش شدیده
  2. تصویر کاربر جعفر شنبه ۱۱ فروردین ۳( 2 هفته پیش)
   فعلا دردش خفیف هست نیاز هست برم دکتر؟بعضی وقت ها هم دردش می‌ره
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۱۲ فروردین ۳( 1 هفته پیش)
   خیر
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر نفس جمعه ۲۴ آذر ۲( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 43 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر من 3 سال پیش با اقایی رابطه مقعدی و دهانی داشتم ایشون توی این 3 سال هیچ علائمی از زگیل تناسلی نداشتند و من خودم هم در قسمت مقعد و واژن هیچ علامتی نداشتم ولی از حدود 7 ماه پیش دچار افت های دهانی شدم و یکی از این افت ها به صورت برجستگی در لبه داخلی لبم باقی مونده و هیچ دردی هم نداره متخصص گوش و حلق و بینی گفتند زگیل نیست ولی من شک دارم ، دو دوز واکسن پاپیلوگارد هم زدم ، و تست hpv typing هم منفی شده ، ممکنه دهان مبتلا باشه؟و اینکه روماتولوژیست گفته مشکوکم به لوپوس اگر لوپوس نباشه زگیل هست؟ و اینکه با توجه به اینکه مایع منی اقا به واژن برخورد کرده و مقعد ضایعه ای نداره و تست هم منفی شده ممکنه داشته باشم و تست نشون نداده باشه؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۲۴ آذر ۲( 3 ماه پیش)
   با سلام مجددا عکس هارو آپلود کنید
  2. تصویر کاربر نفس پنجشنبه ۲۳ آذر ۲( 3 ماه پیش)
   مجدد گذاشتم
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۲۴ آذر ۲( 3 ماه پیش)
   زگیل نیست
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر معین سه شنبه ۳۰ آبان ۲( 4 ماه پیش) تعداد بازدید: 43 مشاهده پرسش
  سلام از حدود 2 سال پیش لکه های قرمز روی کلاهک آلتم پیدا شده که خارش یا سوزش ندارد در حالت نعوظ مانند کیسه های کوچک پر خون است رابطه پر خطر هم نداشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۸ آبان ۲( 4 ماه پیش)
   با سلام مجددا عکس هارو آپلود کنید
  2. تصویر کاربر معین دوشنبه ۲۹ آبان ۲( 4 ماه پیش)
   سلام خدمت شما
  3. تصویر کاربر معین دوشنبه ۲۹ آبان ۲( 4 ماه پیش)
   خدمت شما
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۳۰ آبان ۲( 4 ماه پیش)
   همانژیوم های عروقی زیر پوست هستند
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر مهسا پنجشنبه ۱۱ آبان ۲( 5 ماه پیش) تعداد بازدید: 50 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر من حدود یک هفتس در ناحیه تناسلی فریز انجام دادم و وقتی ادرار میکنم ناحیه تناسلیم به شدت میسوزه چیکار باید بکنم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۱۱ آبان ۲( 5 ماه پیش)
   بعد از انجام فریز سوزش تا دو هفته عادیه
 • تصویر کاربر محمد یکشنبه ۷ آبان ۲( 5 ماه پیش) تعداد بازدید: 70 مشاهده پرسش
  سلام من ۳۳ ساله مجردم. مشکلم اینه اگه خودارضایی کنم حتی بعد سه چهار ماه، تا یه هفته سمت راستم آلتم درد می کنه. نعوظ ضعیف و واریکوسل هم دارم.
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۷ آبان ۲( 5 ماه پیش)
   آلت درد میکنه؟
  2. تصویر کاربر محمد یکشنبه ۷ آبان ۲( 5 ماه پیش)
   تا یه هفته بعد خودارضایی و بعد خوب میشه
  3. تصویر کاربر محمد یکشنبه ۷ آبان ۲( 5 ماه پیش)
   بله آلت درد می کنه تا یه هفته بعد خودارضایی
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۷ آبان ۲( 5 ماه پیش)
   باید از نزدیک معاینه شوید
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر رضا شنبه ۸ مهر ۲( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 66 مشاهده پرسش
  سلام .آقای دکتر من با از روی لباس زیرم خیلی خارش انجام دادم بعدش دیدم زخم شد آلت تناسلیم خیلی درد دارم با سورش چکار کنم خوب بشم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۸ مهر ۲( 6 ماه پیش)
   دوری از مواد شوینده لباس زیر گشاد بپوشید و تحریک پوستی نداشته باشید خود بخود بهبود پیدا خواهد کرد در صورت عدم بهبود پماد کالامین استفاده کنید
 • تصویر کاربر Fatemehrezaei سه شنبه ۲۸ شهریور ۲( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 76 مشاهده پرسش
  سلام شوهرمن لبش تبخال میزنه گهگاهی الآنم حدود یک هفته تبخال زده جاش زخم شده که زخمشم بستس.عکسشومیفرستم ایشون امروز با بزاقش آلتش روخیس کرد که من مجبورش کردم با پارچه مقداری پاکش کنه اما نرفت بشوره وبعد از حدود پنج دقیقه با من نزدیکی داشتن من وسواس دارم و بسیار حالم بده آیا امکانش هست از این طریق من زگیل تناسلی بگیرم؟یعنی ازطریق تبخال لب همسرم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۸ شهریور ۲( 6 ماه پیش)
   شما تا بحال تبخال لب نداشتید؟
  2. تصویر کاربر Fatemehrezaei دوشنبه ۲۷ شهریور ۲( 6 ماه پیش)
   خودم۳۴سالمه وتا الان تبخال نداشتم.بخاطر وسواسمم دوسال پیش تست زگیل تناسلی دادم که پاک بودم
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۸ شهریور ۲( 6 ماه پیش)
   زگیل تناسلی نه ولی امکان ابتلا به تبخال تناسلی وجود دارد در حال حاضر تست و آزمایش خاصی لازم نیست
  4. تصویر کاربر Fatemehrezaei دوشنبه ۲۷ شهریور ۲( 6 ماه پیش)
   تا چه مدت نیاز به آزمایش ندارم؟ طی این چهار سال ازدواجمون تا حالا چندین بار تبخال زده لب شوهرم.

   من برای زگیل میترسم وبشدت وحشت دارم ازش امکان اینکه تبخال بخواد در من تبدیل به زگیل تناسلی بشه چقدره؟تبخال تناسلی درمان داره؟
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۸ شهریور ۲( 6 ماه پیش)
   بله درمان داره نوع ویروس هایی که تبخال و زگیل ایجاد میکنند از هم متفاوت است و قابلیت تبدیل بهم رو ندارند
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
 • تصویر کاربر احمد دوشنبه ۶ شهریور ۲( 7 ماه پیش) تعداد بازدید: 151 مشاهده پرسش
  سلام
  من ۲۵ ساله هستم.
  من هیچ مشکلی نداشتم جز زود انزالی ولی لذت و میل و شهوت فوق العاده زیادی داشتم اما دقیقا با مصرف قرص سرترالین( برای کاهش زودانزالی) لذت ارگاسم و شهوت و میل ام شدیدا کم شد، و سر آلتم دیگه مثل سابق تحریک نمیشه و لذت رو هم حس نمی کنه(البته حس لامسه اش تغییری نکرده) هرچند هیچ مشکلی در نعوظ ندارم. الان به سختی به انزال می رسم و لذت ارگاسم هم شدیدا کاهش پیدا کرده درحدی ک انگار اصلا لذت نیست و خیلی کم و خفیف است. دقیقا از وقتی این قرص رو خوردم بخشی از احساس و تحریک پذیری سر آلتم رو از دست دادم، گمان می کنم شاید حدود ۶۰ درصدش رو از دست دادم و دچار دیرانزالی شدم. (موقع ارگاسم به سختی آبم میاد و ناقص میاد قبلا اصلا اینجوری نبودم) قبل مصرف این قرص، وقتی سر آلتم لمس می شد، شدت و کمیت احساسی که تجربه می کردم و لذتی که بهم میداد حتی قبل رسیدن به ارگاسم، اصلا قابل مقایسه با الان نیست.
  توی این مدت کاملا از نظر روانی ثبات داشتم، نه اضطراب و استرس خاصی بوده که قبل مصرف این قرص نباشه و نه مسئله دیگه ای، بنابراین کاملا مطمئنم که ربطی به مسائل روانی و فکری و تصوراتم نداره، و کاملا مربوط به مغز و گیرنده ها و انتقال دهنده های عصبی ام هست.
  چون در ناحیه آلت تناسلی و لگن هم هیچ مشکل و تغییری نبوده. فشار و چربی و قند خون و مشکل قلبی هم ندارم. هیچ بیماری دیگری هم ندارم
  از نظر هورمونی هم تغییری نداشتم
  و اساسا خودم به وضوح حس کردم که با خوردن این قرص این عوارض شروع شد و بیشتر شد نه با عامل دیگه ای.
  اینم بگم که مصرف قرص رو کاملا قطع کردم.
  این مشکلات واقعا همه زندگی ام رو تلخ کرده و بی نهایت رنجم میده و قابل گفتن نیست
  می‌خواستم ازتون بپرسم درمانش چیه؟
  یا اگر احیانا در حیطه تخصص شما نیست از کجا باید برای درمان این مشکل جستجو کنم؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۵ شهریور ۲( 7 ماه پیش)
   سلام ۶ ماه باید از قطع قرص بگذره
  2. تصویر کاربر احمد یکشنبه ۵ شهریور ۲( 7 ماه پیش)
   الان حدود ۱۰ ماهه که از زمان قطع کردن قرص گذشته، و من در تمام طول این ده ماه هم کاملا مراقب تمام فاکتورهایی که گفتم بودم، ولی همچنان اوضاعم همونه که همون ابتدا اتفاق افتاد
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۶ شهریور ۲( 7 ماه پیش)
   دوز مصرفی دارو چقدر بود و چه مدت استفاده کردید ؟
  4. تصویر کاربر احمد یکشنبه ۵ شهریور ۲( 7 ماه پیش)
   به مدت یکماه و نیم هر روز یکی صبح ناشتا میخوردم و گاهی شب ها هم یکی دیگه میخورم
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۶ شهریور ۲( 7 ماه پیش)
   خیلی خیلی زیاد بوده متاسفانه . به متخصص روانپزشکی مراجعه کنید جهت ادامه درمان و بررسی داروها
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
 • تصویر کاربر امين یکشنبه ۲۹ مرداد ۲( 7 ماه پیش) تعداد بازدید: 88 مشاهده پرسش
  سلام دكتر كرمي
  وقت شما بخير


  بنده با خانومي در ارتباط بودم كه بعد از 4 ماه رابطه متوجه در اومدن زيگيل هايي در اندام تناسلي ايشون شدم

  با هم رابطه دهاني هم داشتيم
  ايشون تست دادن
  6 تايپ hpv مثبت دارن


  بنده همون زمان كه اولين زيگيل رو ديدم
  همون روز واكسن گارداسيل 4 ظرفيتي تزريق كردم
  ٢٣مرداد ماه
  دوز دوم رو تزريق كردم

  الان يك سري زائده داخل دهانم هست
  كه خيلي نگرانم كرده

  و اينكه زيگيل در اندام تناسلي بنده تا به امروز در نيومده

  از ترسم قرص پاور فيت هم استفاده ميكنم

  خواستم ببينم براي اين زائده هاي داخل دهنم چيكار بايد بكنم

  اب دهنم رو به سختي ميتونم قورت بدم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲۸ مرداد ۲( 7 ماه پیش)
   سلام عکس بفرستید ببینم
  2. تصویر کاربر امين شنبه ۲۸ مرداد ۲( 7 ماه پیش)
   اين عكس ها هستش دكتر
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۹ مرداد ۲( 7 ماه پیش)
   من زگیلی داخل دهان نمیبینم باز هم توسط متخصص گوش و حلق از نزدیک و دقیق معاینه شوید
  4. تصویر کاربر امين شنبه ۲۸ مرداد ۲( 7 ماه پیش)
   ممنونم دكتر . و اينكه مبتلا شده باشم تا چند وقت بعد زيگيل در مياد ؟ به محض اينكه ديدم واكسن زدم
   تاثيري داره ؟
   خوردن پاور فيت رو ادامه بدم ؟ با تشكر از شما
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۹ مرداد ۲( 7 ماه پیش)
   خیر واکسن به اون شکل اثر نمیکنه . بعد از دو هفته انتظار بروز ضایعات را داریم . پاورفیت تاثیری نداره
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
درحال دریافت اطلاعات

مطالب بیشتری بخوانید

کولپوسکوپی زگیل تناسلی چیست؟ کولپوسکوپی که نوعی معاینه دستگاه تناسلی زنان است، ابزاری مؤثر برای تشخیص زگیل…
واریکوسل یکی از بیماری های بیضه است که مردان را درگیر میکند، واریکوسل در واقع به معنای…
چرا باید یورودینامیک یا نوار مثانه انجام بدهیم؟ تست یورودینامیک میزان ذخیره و ترشح ادرار را در…

روزای هفته

ساعت مطب

شنبه (مطب نیکان)

14:00 - 19:00

دوشنبه

تعطیل است

سه شنبه (مطب نیکان)

13:00 - 19:00

پنج شنبه (مطب نیکان)

09:00 - 14:00

جستجو

حالب

+54 مطلب

پرسش از دکتر