جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

11علت شایع کاهش میل جنسی مردان

دکترحسین کرمی

دکترحسین کرمی

در این مقاله مطالعه می‌کنید:

امروزه مردان جوانی مراجعه می کنند که از کاهش ناگهانی میل جنسی شاکی هستند و سوال می پرسند که علت از بین رفتن حس مردانگی ما چیست و این موضوع، باعث نگرانی آنها می شود. در پایان این مقاله به بیماری اختلال نعوظ به عنوان یکی از مهمترین دلایل بی میلی پرداخته می شود.

انواع کاهش میل جنسی

کاهش میل جنسی به عنوان یکی از اختلالات جنسی شایع می باشد که به دو دسته اولیه و ثانویه تقسیم می شوند:

# نوع اولیه

در این نوع به علت اختلالات آناتومی و عملکردی و فیزیولوژیکی مثل اختلال در تشکیل غدد جنسی و یا نارسایی اولیه غدد جنسی ایجاد می شود. از مشخصات این نوع بی میلی جنسی این است که یک فرد بعد از بلوغ اصلاً میل و تمایل جنسی ندارد.

این مشکل به صورت شایع در کسانی که غده هیپوتالاموس و یا هیپوفیز آنها در ترشح هورمونی محرک جنسی کم کار هستند و لذا باعث می شود که هورمون تستوسترون این افراد شدیداً کاهش پیدا کند. این نوع خیلی نادر ولی در افراد جوان در مواقعی ما مشاهده می کنیم.

# نوع ثانویه میل جنسی

در این نوع یک فرد میان سال که کاملاً از نظر جنسی فعال بوده به صورت ناگهانی از کاهش میل جنسی شکایت می کنند.

علل کاهش میل جنسی

علل کاهش میل جنسی

علل مختلفی در کاهش میل جنسی دخیل هستند که یکی از مهمترین های آن بیماری های جسمی از جمله اختلال نعوظ است که به این مورد در پایان به طور مفصل پرداخته می شود. به ترتیب این دلایل عبارتند از:

1- تشویش ذهنی

نیروی ذهنی موتور محرک مسایل جنسی می باشد. هر گونه مشغولیت، درگیری های ذهنی و یا بیماری های روحی و روانی از قبیل افسردگی، استرس و اضطراب که باعث تشویش ذهن میشوند شدیداً میل جنسی را کاهش می دهد.

2- داروها

بیمارانی که مبتلا به فشار خون و افسردگی هستند و از داروهای ضدافسردگی و ضد فشارخون استفاده می کنند اغلب دچار اختلال در نعوظ و کاهش شدید میل جنسی می شوند.

3- بیماری های جسمی

ابتلا به بیماری های بدخیم دیابت، فشارخون، بیماری ام اس بیماری های تصلب شرائین و درگیری عروق از عواملی هستند که هم قدرت نعوظ و هم میل جنسی را کاهش می دهد.

4- عدم هماهنگی زوجین

امروزه مردان زیادی را می بینیم که مبتلا به انزال زودرس هستند که این قضیه باعث ناراحتی همسرشان می شود و این افراد به علت از دست دادن اعتماد به نفس و ترس از قرار گرفتن در این شرایط ناراحت کننده به صورت روحی و روانی دچار کاهش میل جنسی می شوند.

5- اتفاقات ناخوشایند و حاد زندگی

افرادی که به صورت ناگهانی در معرض اتفاقات ناخوشایند و ناراحت کننده زندگی از قبیل طلاق، از دست دادن عزیزان، ورشکستگی مادی و غیره می شوند مبتلا به کاهش میل جنسی ناگهانی می شوند.

6- مصرف الکل و اعتیاد به مواد مخدر

با توجه به باور غلط بعضی از مردان جهت درمان انزال زودرس از تریاک و غیره استفاده می کنند که این وابستگی در نهایت باعث تحلیل رفتن میل جنسی مردان می گردد.

7- مصرف الکل

در دراز مدت باعث اختلال در نعوظ و افت میل جنسی می شود.

8- افت میل جنسی بعد از زایمان

خانم ها بعد از زایمان به علت تغییر در ترشحات هورمونی و شیردهی به درجاتی دچار افت میل جنسی خواهند شد که بسته به افراد درجه آن فرق می کند.

9-کمبود ثانویه در هورمون های جنسی و یا یائسگی مردانه

کاهش میل جنسی در زوجین

هر فرد جوانی که از کاهش میل جنسی، اخیراً مراجعه می کند ما بیمار را از نظر سلامت هورمون های جنسی بررسی می کنیم که عبارتند از:

10- بررسی هورمون های جنسی

 • اندازه تستوسترون خون

تستوسترون قوی ترین هورمون مردانه است که در توان جنسی و میل جنسی مردان جوان مؤثر می باشد. هر گونه کاهش در تستوسترون خون باعث افت میل جنسی خواهد شد.

 •  بالارفتن پرولاکتین خون

بالارفتن پرولاکتین خون به علت ترشح بیش از حد آن از مغز به علت تومور می تواند خود را با کاهش میل جنسی و بزرگی پستان های مرد جوان و میانسال نشان دهد. که باید درمان شود.

 • گرایش همجنس گرایانه

به عنوان اختلال جنسی یا منشاء روحی و روانی باعث افت میل جنسی به جنس مخالف می گردد. که باید توسط روانکاو بررسی شود

10- سرکوب کننده های میل جنسی با منشاء طرف مقابل

به عنوان مثال بوی نامطبوع، عدم ظاهر فیزیکی آراسته، ساختار فیزیکی از قبیل چاقی بیش از حد و یا لاغری مفرط و … که باعث سرکوب اشتیاق جنسی طرف مقابل می شود.

11- اختلاف و تنش جدی با شریک جنسی

با منشاء روحی و روانی باعث افت میل جنسی خواهد شد.

درمان روانی ناتوانی جنسی

اختلالات نعوظ یکی از بیماری های آزاردهنده ی مردان

شایع ترین علت های اختلال نعوظ بیماری هایی هستند که عروق خونی و جریان خون آلت تناسلی را تحت تاثیر قرار می دهند. این بیماری ها شامل سخت شدن شریان ها (آترو اسکلروزیس یا تصلب شرایین)، چاقی، مصرف سیگار، فشار خون بالا و کلسترول بالا می شوند. سخت شدن شریان ها با دیابت در ارتباط است. بنابراین، اختلال نعوظ می تواند نشانه ای از بیماری قلبی یا دیگر مشکلات جدی سلامتی باشد.

چگونه پزشکان علت اختلال نعوظ را تشخیص می دهند؟

در صورتی که فرد بیش از 2 ماه به اختلال نعوظ مبتلا باشد، باید جهت تشخیص علت آن به پزشک مراجعه کند. پزشک جهت تشخیص علت اختلال نعوظ، در ارتباط با زمان شروع مشکل نعوظ و میل جنسی فرد، بیماری یا آسیب هایی که قادر به ایجاد اختلال نعوظ بوده و هر تغییر جسمی یا عاطفی اخیر از او سوال می پرسد تا تاریخچه کاملی بدست آورد.

همچنین، فرد نیاز دارد تا دارو های مصرفی او توسط پزشک بازبینی شوند. ارزیابی پزشک اغلب شامل معاینه فیزیکی نیز می شود. پزشک می تواند بسته به نتایج، آزمایش های خون جهت ارزیابی هورمون ها، قند خون ناشتا و کلسترول را درخواست دهد. همچنین، می تواند انجام آزمایش هایی را برای ارزیابی کبد و کلیه تجویز کند. به ندرت، برخی مردان به انجام آزمایش های تست عملکرد عصب، عروق خونی و جریان خون نیازمند می شوند.

اختلال نعوظ چگونه درمان می شود؟

درمان اختلال نعوظ به علت و شدت وضعیت فرد بستگی دارد. گزینه های درمانی می توانند شامل موارد زیر شوند:

دارو های خوراکی

سه نوع داروی موثر به نام های سیلدنافیل، واردنافیل و تالافادیل با افزایش جریان خون آلت تناسلی در حین تحریک جنسی موثر واقع می شوند.

درمان های آلت تناسلی

در این مورد، با هدف افزایش جریان خون دارو هایی به آلت تزریق شده یا به میزراه وارد می شوند تا جریان خون را افزایش دهند. در صورتی که دارو های خوراکی جوابگو نباشند، این دارو ها ممکن است موثر باشند.

درمان جایگزینی تستوسترون

تستوسترون می تواند به وسیله تزریق، برچسب پوستی، ژل یا قرص هایی که بین گونه و لثه قرار می گیرند (buccal) به بدن رسانده شود. در صورتی که عامل اختلال نعوظ یک مشکل عاطفی یا رابطه ای باشد، پزشک پیشنهاد می کند که فرد و شریک جنسی او به یک درمانگر روابط جنسی مراجعه کنند. مکمل های غذایی درمان های اثبات نشده ای برای اختلال نعوظ بوده و برخی از آن ها شامل عناصر و موادی خطرناک هستند.

تمامی گزینه های درمانی خطرات مربوط به خود را دارند. ممکن است برای یافتن بهترین روش نیاز به امتحان چندین روش باشد. پزشک تا یافتن بهترین گزینه درمانی با بیمار کار خواهد کرد. در صورتی که علت اختلال نعوظ عدم تعادل هورمونی باشد، پزشک بیمار را به یک متخصص غدد ارجاع می دهد.

درمان کاهش میل جنسی

اگر مبتلا به کاهش میل جنسی هستیم چه کار باید کرد؟ درمان براساس علت ایجاد کنننده می باشد.

و اما توصیه های کلی اینجانب:

 • درمان بیماری های زمینه ای: اگر بیماری جسمی و روحی باعث ایجاد مشکل هستند باید درمان شوند. مثل دیابت، فشارخون و مشکلات هورمونی
 • حرکت به طرف ارامش ذهن و اعصاب نیروی ذهنی قدرتمندترین قمست نیروی جنسی است پس حرکت به طرف آرامش ذهن، کاهش و کنترل استرس و کاهش تنش و درگیری، کاهش عصبانیت، حرکت به طرف نشاط روحی، خواب متناسب، غذای خوب، ورزش و نرمش مداوم جزء موارد ضروری هستند که جهت حفظ میل جنسی باید آنها را داشته باشید.
 • مشاوره با کارشناسان مسایل زناشویی
 • یادگیری مهارت های برقراری ارتباط موثر با جنس مخالف
 • رسیدگی به بهداشت فردی و معطر بودن و آراستگی ظاهر برای طرف مقابل و ایجاد تنوع و جذابیت هر چه بیشتر برای طرف مقابل از مواردی هستند که باید جهت درمان و حفظ میل جنسی رعایت کنیم.

در پایان با آرزوی سلامتی و شاد کامی شما عزیزان در صورت داشتن مشکلات جنسی از قبیل انزال زودرس اختلال در نعوظ و افت میل جنسی جهت اخذ نوبت با شماره تلفن 22642744-021 تماس بگیرید.

دوستدار شما دکتر حسین کرمی

دکتر کرمی متخصص جراحی کلیه و مجاری ادراری 

4.1/5 - (264 امتیاز)

مشاوره پزشکی

در پایان هر مقاله برای راحتی شما عزیزان، نرم افزار پرسش و پاسخ قرار داده شده است تا به راحتی سوالات خود را با ما در میان بگذارید. از طریق این نرم افزار می توانید پرسش ها و مدارک پزشکی خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.با توجه به تعداد زیاد سوالات پاسخ شما تا 4 روز کاری به صورت پیامک اطلاع رسانی خواهد شد  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر ناص یکشنبه ۲۵ تیر ۲( 9 ماه پیش) تعداد بازدید: 145 مشاهده پرسش
  سلام .. من ۳۱ ساله هستم پسر مجرد.. یه چند وقتی میشه نعوذ صبحگاهی از بین رفته و میلی جنسی به شدت کم شده.. خود ارضایی قبلا هم داشتم .. آیا خودارضایی باعث شده؟ راه حل شما چیست؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲۴ تیر ۲( 9 ماه پیش)
   ربطی به خود ارضایی ندارد . خستگی کاری و استرس کاری و عاطفی ممکن است عامل اصلی باشد . با کنار گذاشتن این شرایط بهبود می یابید
  2. تصویر کاربر ناص شنبه ۲۴ تیر ۲( 9 ماه پیش)
   آیا خودارضایی هورمون بدن از بین میبره؟و میل جنسی کم میکنه؟
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲۴ تیر ۲( 9 ماه پیش)
   خیر
  4. تصویر کاربر ناص شنبه ۲۴ تیر ۲( 9 ماه پیش)
   آیا خودارضایی باعث کاهش تستسترن میشه و کاهش میل جنسی؟
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۵ تیر ۲( 9 ماه پیش)
   خیر
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
 • تصویر کاربر کمال سه شنبه ۲۳ خرداد ۲( 10 ماه پیش) تعداد بازدید: 164 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر.وقتتون بخیر.
  33 سال سن دارم و مجرد هستم و شغلم مهندس عمران.
  چندسال خود ارضایی دارم.
  حدودا دو سال هست که دچار عارضه ED شدم. از قرص سیلدنافیل 50 و 100 هم استفاده کردم و خیلی بهبودی پیدا نمیکنم. حتی با دیدن فیلم و فیکشن جنس مخالف یا درست تحریک نمیشم یا اینکه اصلا حسی ندارم.
  بعضاً هم در حین خواب یک دفعه با درد شدید در ناحیه رکتوم از خواب بیدار میشم و انگار احساس دفع دارم اما در واقعیت این‌طور نیست و حدودا نیم تا یک ساعت درد استمرار پیدا می‌کنه.
  گاها هم درد بیضه پیدا می‌کنم و تا پاشنه پا کشیده میشه.
  این شرایط یکم نگرانم کرده نمی‌دونم چه کاری باید انجام بدم.
  ممنون میشم راهنمایی کنید.چون می‌خوام ازدواج کنم.
  سپاس
  1. تصویر کاربر کمال دوشنبه ۲۲ خرداد ۲( 10 ماه پیش)
   سلام آقای دکتر.وقتتون بخیر.
   ۳۳ سال سن دارم و مجرد هستم و شغلم مهندس عمران.
   چندسال خود ارضایی دارم.
   حدودا دو سال هست که دچار عارضه ED شدم. از قرص سیلدنافیل 50 و 100 هم استفاده کردم و خیلی بهبودی پیدا نمیکنم. حتی با دیدن فیلم و فیکشن جنس مخالف یا درست تحریک نمیشم یا اینکه اصلا حسی ندارم.
   بعضاً هم در حین خواب یک دفعه با درد شدید در ناحیه رکتوم از خواب بیدار میشم و انگار احساس دفع دارم اما در واقعیت این‌طور نیست و حدودا نیم تا یک ساعت درد استمرار پیدا می‌کنه.
   گاها هم درد بیضه پیدا می‌کنم و تا پاشنه پا کشیده میشه.
   این شرایط یکم نگرانم کرده نمی‌دونم چه کاری باید انجام بدم.
   ممنون میشم راهنمایی کنید.چون می‌خوام ازدواج کنم
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۲۲ خرداد ۲( 10 ماه پیش)
   سلام نعوظ صبحگاهی دارید ؟ استرس کاری روانی و عاطفی نداشتید در این یکسال ؟ رابطه جنسی برقرار کردین ؟
  3. تصویر کاربر کمال دوشنبه ۲۲ خرداد ۲( 10 ماه پیش)
   نعوظ صبحگاهی یک یا دوبار در هفته دارم.
   استرس کاری در حد کم. چون کارم انرژی و تمرکز خیلی نیاز داره دکتر.
   رابطه دو سال پیش داشتم وقتی اوایل این بود که حس کردم مشکل پیدا کردم، اما همون زمان هم کیفیت خوبی نداشت ارکشن.
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۳ خرداد ۲( 10 ماه پیش)
   باید رابطه منظم داشته باشید اینجوری قابل قضاوت نیست
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر حجت چهارشنبه ۳ خرداد ۲( 10 ماه پیش) تعداد بازدید: 168 مشاهده پرسش
  at 4:18 ب.ظ
  سلام تقریبا یک هفته است با کاهش میل جنسی روبرو هستم و افتادگی و شل شدن بیضه ها و نعوظ ضعیف ونیز دستورات از مغز جهت میل جنسی کم است و نیز یک کم سرگیجه و ضعف عمومی بدن را دارم ؟می خواستم بدونم علتش چیه.با تشکر از دکتر
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۳ خرداد ۲( 10 ماه پیش)
   سلام اینها علتشون عصبی هست فشار کاری سنگین و یا استرس روحی عامل اصلی است
 • تصویر کاربر محمودی سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۲( 11 ماه پیش) تعداد بازدید: 153 مشاهده پرسش
  با سلام. چند ماهی میشه که به مشکل عدم نعوظ و بی میلی شدید جنسی دچار شدم. قبل از این مشکل روزانه یک یا دو بار رابطه جنسی داشتم.شهوتم خیلی بالا بود و نعوظ کامل داشتم. متاهل هستم.
  الان ب شدت نعوظم کم شده.اگ به زورم نعوظ پیدا کنم به صورت قبل کشیده نمیشه.
  در این بازه زمانی مدتی بود ک اگر سکس داشتم التم مور مور میکرد و بدن و التم سرد میشد. و انزال ب شدت دیری داشتم ک این برطرف شد.
  مایع منی هم کم شده. دکتر رفتم چکاب هورمونی دادم مشکلی نداشتم.
  در ضمن نعوظ صبحگاهی ندارم مگر این ک ادرار داشته باشم دم صبح. البته قبل این مشکل هم نعوظ صبحگاهی انچنانی نداشتم. ادرار هم زیاد زیاد میرم ولی کم کم میاد. باید با فشار ادرارمو خارج کنم. سونو بیضه و الت هم دادم ب جز واریکوسل گرید 1 در بیضه چپ مشکلی نداشتم .دکتر مغز و اعصابم رفتم که گفت تنگی کانال نداری فقط مهره l4 و l5 یکمی بیرونزدگی داره ربطی ب میل جنسی نداره لطفا راهنمایی کنید.
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۲( 11 ماه پیش)
   چند سالتون هست ؟ استرس اخیر ؟ شغل سنگین ؟
  2. تصویر کاربر محمودی سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۲( 11 ماه پیش)
   ۲۹.
  3. تصویر کاربر محمودی سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۲( 11 ماه پیش)
   ۲۹.استرس شغلی کم و بیش نظامی هستم
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱۲ اردیبهشت ۲( 11 ماه پیش)
   از خستگی و استرس است یک تا دو ساعت قبل رابطه تادالافیل ۱۰ بخورید .
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر هشمت دوشنبه ۲۱ فروردین ۲( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 147 مشاهده پرسش
  سلام
  من ۶ ساله شربت تریاک میخورم و مشکل نداشتم الان به مدت یک سال هست دچار مشکل شدم و میلی به رابطه جنسی ندارم و اصلا نعوذ صبحگاهی هم ندارم و بنده هفده ساله متاهلم و سی و هشت سال سن دارم و قرص امپرازول و سیپروهپتادین مصرف میکنم
  یه هفته پیش هم سوال پرسیدم چون کد رهگیری رو یاداشت نکرده بودم نمیتونم پیگیری کنم
  لطفا راهنمایی بفرمایید ممنونم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۰ فروردین ۲( 1 سال پیش)
   سلام سیگار و تریاک هم استفاده میکردید ؟ نعوظ صبحگاهی دارید ؟
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۰ فروردین ۲( 1 سال پیش)
   دارویی تا به حال مصرف کرده اید ؟
  3. تصویر کاربر هشمت دوشنبه ۲۱ فروردین ۲( 1 سال پیش)
   سیگار هم روزی یه بسته میکشم ولی تریاک نه فقط شربت اپیوم روزی ۲۰ سیسی میخورم اول گفتم شاید از شربت باشه کمش کردم ولی هیچ فرقی نکرد .نعوذ صبحگاهی هم ندارم اصلا با جنس مخالف اگر لمس نکنم تحریک هم نمیشم هفته ای یکبار سکس دارم اونم با تحریک زیاد از طرف جنس مخالف .کلا سایز آلتم در حالت عادی خیلی کوچیک شده
  4. تصویر کاربر هشمت دوشنبه ۲۱ فروردین ۲( 1 سال پیش)
   دارو هیچی استفاده نمیکنم فقط بخاطر رفلاکس معده امپرازول و سیپروهپتادین میخورم
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۲۱ فروردین ۲( 1 سال پیش)
   مصرف فراوان سیگار عامل اصلی اختلال نعوظ است چون باعث لیک وریدی میشه . ۲ ساعت قبل رابطه تادالافیل ۱۰ بخورید
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
 • تصویر کاربر محمدکامیاب جمعه ۱۸ فروردین ۲( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 125 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر ، من 23 سالمه علت اینکه نعوذ من طولانی مدت نیست چیه ؟

  هرموقع از خواب بیدار میشوم نعوظ کامله ، ولی در حالت عادی میخوابه ، البته امتحان کردم ، اینکه یه دختر به دلم بشینه نعوظم کاملتر و بیشتره ، به نظر شما جنبه روحی روانی داره ؟ بخاطر همین مسئله بعضی وقتا از قرص سیدنافیل استفاده میکنم ، فقط به ذره‌ ازش میخورم و خوب میشوم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۱۸ فروردین ۲( 1 سال پیش)
   سلام قطعا جنبه روانی داره نگران نباشید . وقتی در شرایط خاص متفاوت است قطعا جنبه روانی داره
 • تصویر کاربر هشمت سه شنبه ۱۵ فروردین ۲( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 153 مشاهده پرسش
  سلام
  آقای دکتر من ۶ سال تریاک مصرف میکنم ومشکل جنسی نداشتم الان یک سال هست که اصلا میلی به سکس ندارم و اصلا نعوذ صبحگاهی هم ندارم لطفا راهنماییم کنید
  ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱۵ فروردین ۲( 1 سال پیش)
   سلام چند سالتون هست ؟ ازدواج کرده اید ؟
 • تصویر کاربر آریا شنبه ۲۷ اسفند ۱( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 202 مشاهده پرسش
  دچار پریاپیسم شدم
  هم خون از آلتم کشیدن هم عمل جراحی انجام دادم اما هنوز آلتم به طور کامل نخوابیده باید چه کاری انجام بدم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۲۶ اسفند ۱( 1 سال پیش)
   سلام چند ساعت بعد از پریاپیسم مراجعه کردید بیمارستان ؟
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۲۶ اسفند ۱( 1 سال پیش)
   کی عمل کردید ؟
  3. تصویر کاربر آریا جمعه ۲۶ اسفند ۱( 1 سال پیش)
   حدود 10 ساعت که آرامبخش ، یخ درمانی انجام شد بعد حدود 24 ساعت خون کشیدن و 3 روز بعد نیز عمل انجام شد
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲۷ اسفند ۱( 1 سال پیش)
   ممکنه با توجه به زمانی که گذشته الت به طور کامل شل نشه . احتمالا بعدا در نعوظ مشکل خواهید داشت . عمل قطعی تعبیه پروتز هست در نهایت
  5. تصویر کاربر آریا جمعه ۲۶ اسفند ۱( 1 سال پیش)
   پس راهی برای شل شدن کامل وجود نداره ؟
   چقدر زمان می بره که مشخص بشه شل می شه‌ کامل یا نه و مشکل نعوظ می مشخص میشه ؟
   هزینه پروتز چقدر هست ؟
  6. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲۷ اسفند ۱( 1 سال پیش)
   اگر زمان زیادی بین مراجعه به بیمارستان و کارهای اولیه گذشته باشه معمولا وضعیت خوبی در اینده نداره . چند سالتون هست ؟ پروتز بین ۵۰ میلیون تا ۲۰۰ میلیون در بازار هست
  7. نمایش سایر 5 پاسخ
 • تصویر کاربر علی جمعه ۷ بهمن ۱( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 138 مشاهده پرسش
  با عرض سلام وخسته نباشید خدمت شما
  من 41ساله هستم تا یک هفته پیش هم میل جنسی خوبی داشته و هم نعوظ در ضمن متاهل و دارای دو فرزند اقای دکتر من احساس میکنم که نعوظم ضعیف شده هیچ بیماری ندارم و هیچ دارویی مصرف نمیکنم وتا قبل این خیلی شهوتم زیاد بود شرایط کاریم هم جوریه ک بصورت اقماری کار میکنم دو هفته کار دو هفته استراحت زمانی ک محل کار هستم تا شش مرتبه هم خود ارضایی میکنم بدلیل شهوت زیاد وقتی هم که ب پیش خانمم میرم روز اول تا سه مرتبه سکس دارم متاسفانه الان یک هفته هست که احساس میکنم خیلی نعوظ ندارم وشهوتم کم شده در ضمن ورزش کوهنوردی هم انجام میدم سابقه کلسترول بالا هم داشتم خیلی وقته ازمایش نرفتم ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید. میتونم قرص ویتامین eمصرف کنم خیلی نگرانم اقای دکتر باتشکر از شما
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۶ بهمن ۱( 1 سال پیش)
   سلام نعوظ صبحگاهی دارید ؟ خستگی و مسائل کاری عامل اول است یک ازمایش چکاپ جدید بدید به خصوص از نظر دیابت و چربی
  2. تصویر کاربر علی پنجشنبه ۶ بهمن ۱( 1 سال پیش)
   نعوظ صبحگاهی دارم و ت پنج روز گذشته سه مرتبه خود ارضایی داشتم چن محل کارم و بخاطر استرس ک نکه مشکلی واسم پیش اومده هی فیلم پورن نگاه میکنم و التمو میمالم بزرگ میشه و زود میخوابه
  3. تصویر کاربر علی پنجشنبه ۶ بهمن ۱( 1 سال پیش)
   ممنون میشم منو از دل نگرانی در بیارین
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۷ بهمن ۱( 1 سال پیش)
   شما متاهل هستید خب طبیعتا مشاهده فیلم و خود ارضایی مکرر عاملش هست
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر پارسا دوشنبه ۲۶ دی ۱( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 312 مشاهده پرسش
  با سلام
  من ۳۹ سال سن دارم و متاهل ، تا ۴ سال پیش نعوظ صبحگاهی عالی و میل جنسی بسیار زیادی داشتم ،پس از مشکلات کاری و عاطفی که به یکباره برام ایجاد شد ابتدا به مدت ۴۵ روز رابطه و خروج مایع منی نداشتم و نعوظ صبحگاهی هم نداشتم ، پس از آن باسوزش و تکرر زیاد مواجه شدم به متخصص مراجعه کردم پروستاتیت تشخیص دادند تاوانکس و ناپروکسن دادند ،در روزهای ابتدایی خوردن تاوانکس مشکلات نعوظ برطرف شده بود اما با خوردن ناپروکسن مشکل نعوظ مجدد ایجاد شد،و مشکلات مثانه ای عصبی و نگرانیهای آن نیز اضافه گردید ،پس از آن دکتر روانپزشک سرترالین و رهاکین برای اینجانب تجویز کرد و دوسال پیش خوردم که باعث اختلالات نعوظ شدیدترشد،در حال حاضر به علت استرس شدید یکباره که بعد از گرفتن کرونا برام ایجاد شده ،ریسپریدون و سرترالین نوشتند که بخاطر مشکلات معده نخوردم
  در حال حاضر بی میلی جنسی و اختلال نعوظ و عدم نعوظ صبحگاهی دارم دارم ،البته با خوردن تادالافیل ۵ ،دو روز بهتر میشم مجدد برمیگردم
  نعوظ قوی که با تادالافیل دارم سفت میشه اما کشیدگی خیلی زیاد قبل را ندارد ، بقیه اوقات که قرص نمیخورم نعوظ سفت اولیه را ندارم
  در زمانهایی که مولتی ویتامین و شیرینیجات زیاد میخورم میل جنسیم کمی بیشتر و نعوظم کمی بهتر میشه،،دارای پولیپ و مشکل معده هم‌هستم ،سایز پروستاتم ۲۸ و مانده ادرار ۱۰ سی سی
  ویتامین دی هم ۲۹ که یک آمپول هم زدم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۲۶ دی ۱( 1 سال پیش)
   سلام هنوز تکرر ادرار دارید یا قطع شده ؟ اختلال نعوظ شما بیشتر منشا استرس و اختلال روحی دارد و در حقیقت منشا سایکولوژی مطرح است . متاسفانه مصرف داروهایی مثل سرترالین و ریسپریدون نعوظ شما را بیشتر تحت تاثیر قرار داده قدم اول مشورت با یک روانشناس و سکسولوژیست جهت کنار گذاشتن استرس ها و بهبود رابطه عاطفی و قدم بعد در صورتی که مشکل قلبی ندارید تادالافیل ۱۰ قبل رابطه مصرف کنید تا اینها مکمل هم باشند . اگر بهبود نیافتید قدم بعد بررسی هورمونی و چک تستوسترون و تست های دیگر است
  2. تصویر کاربر پارسا دوشنبه ۲۶ دی ۱( 1 سال پیش)
   سلام و روز بخیر
   در حال حاضر تکرر وجود ندارد فقط اختلالات نعپظ وجود دارد.ریسپریدون نخوردم بخاطر مشکلات معده اماافسردگی از سالهای قبل داشتم و اکثرا خسته و بی انرژی هستم
   فشار محیط کارم هم زیاده
   آزمایشات هم فرستادم خدمتتون
   با نصف تادالافیل ۱۰ ،تا ۲ روز بهتر هستم هم نعوظ و هم میل جنسی
   هر بار قبل از رابطه بخورم تادالافیل ضرر ندارد ؟
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۲۶ دی ۱( 1 سال پیش)
   مشکل اصلی روحی هست تا زمانی که اون رو درست نکنین مجبورید تادالافیل استفاده کنید
  4. تصویر کاربر پارسا دوشنبه ۲۶ دی ۱( 1 سال پیش)
   متشکرم آقای دکتر
   توی آزمایش که فرستادم خدمتتون فری تستوسترون من خیلی پایین بود
   مشکلی در این خصوص نیست ؟
   و اینکه قرص ریسپریدون که هنوز نخوردم خودش باعث اختلالات جنسی نمیشه اگه شروع کنم
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۲۶ دی ۱( 1 سال پیش)
   ازمایش تستوسترون باید تکرار بشه ریسپریدون هم روی نعوظ اثر دارد
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
درحال دریافت اطلاعات

مطالب بیشتری بخوانید

کولپوسکوپی زگیل تناسلی چیست؟ کولپوسکوپی که نوعی معاینه دستگاه تناسلی زنان است، ابزاری مؤثر برای تشخیص زگیل…
واریکوسل یکی از بیماری های بیضه است که مردان را درگیر میکند، واریکوسل در واقع به معنای…
چرا باید یورودینامیک یا نوار مثانه انجام بدهیم؟ تست یورودینامیک میزان ذخیره و ترشح ادرار را در…

روزای هفته

ساعت مطب

شنبه (مطب نیکان)

14:00 - 19:00

دوشنبه

تعطیل است

سه شنبه (مطب نیکان)

13:00 - 19:00

پنج شنبه (مطب نیکان)

09:00 - 14:00

جستجو

حالب

+54 مطلب

پرسش از دکتر