علل و روشهای تشخیصی و درمان های ناتوانی جنسی مردان

دکترحسین کرمی

دکترحسین کرمی

در این مقاله مطالعه می‌کنید:

امروزه مردان جوان و میانسال را در درمانگاه ها و مطب ویزیت می کنم که از اختلالات و ناتوانی جنسی شاکی هستند و همین موضوع باعث اختلال در روابط زناشویی و ناراحتی مضاعف آنها شده است. با توجه به اهمیت این موضوع، در این متن به تفصیل درباره علل و علائم آخرین روش های درمانی ناتوانی جنسی و علت زود خوابیدن نعوظ که سوال بسیاری از مراجعه کننده گان می باشد می پردازم.

علائم از مردی افتادن

علامت اصلی به اصطلاح از مردی افتادن عدم توانایی در تأخیر انزال بیش از یک دقیقه پس از دخول است. با این حال، این مشکل ممکن است در همه موقعیت های جنسی، حتی در هنگام خودارضایی نیز رخ دهد.

انزال زودرس را می توان به صورت زیر دسته بندی کرد:

 • مادام العمر (اولیه): انزال زودرس مادام العمر در تمام مدت یا تقریباً تمام اوقات با شروع اولین برخوردهای جنسی شما اتفاق می افتد.
 • اکتسابی (ثانویه): انزال زودرس اکتسابی پس از تجربه قبلی جنسی بدون مشکلات انزال ایجاد می شود.

بسیاری از مردان احساس می کنند که علائم انزال زودرس را دارند، اما علائم مطابق با معیارهای تشخیصی انزال زودرس نیست. در عوض این مردان ممکن است دارای انزال زودرس متغیر طبیعی باشند، که شامل دوره های انزال سریع و همچنین دوره های انزال طبیعی است.

انزال زودرس

تعریف ناتوانی جنسی

ناتوانی جنسی که درمورد به از مردی افتادن مشهور است، عنوان کلی است که از چند قسمت تشکیل شده است:

 • اختلال در رسیدن به نعوظ یا عدم سفت شدن کامل آلت
 • اختلال در ماندن حالت نعوظ و یا شل شدن آلت تناسلی بعد از سفت شدن اولیه
 • انزال زودرس
 • اختلالات نعوظ ناشی از افسردگی و استرس های شدید روحی و روانی است.

چگونه آلت تناسلی مرد نعوظ پیدا می کند؟

اولین مرحله تحریک جنسی است. دومین مرحله گشاد شدن شریان یا سرخرگ آلت تناسلی است که باعث خونرسانی بیشتر و جمع شدن خون در سینوس های وریدی یا بافت اسفنجی آلت تناسلی است. سومین مرحله که جهت ایجاد نعوظ ضروری است، بسته شدن دریچه های وریدی و جلوگیری از جریان خون وریدی در آلت است که باعث سفتی الت تناسلی مردانه می گردد. هر کدام از این مراحل اختلال پیدا کند نعوظ حاصل نخواهد شد.

– سوال: مردی 25 ساله که اظهار می دارد که علیرغم تحریک جنسی آلت تناسلی نعوظ پیدا نمی کند و لذا دخول انجام نمی شود، علت آن چیست؟

پاسخ: اغلب علت عدم نعوظ این افراد اختلال شدید در خونرسانی آلت و یا تنگی شریان آلت و یا ترکیبی از نشت خون وریدی در آلت تناسلی می باشد که باعث می شود آلت تناسلی مرد نعوظ پیدا نکند. در بررسی ها این افراد اغلب تنگی شریان آلت دارند.

نداشتن بیضه

درمان اين مشكل چیست؟  

درمان این بیماری اگر تنگی خفیف باشد استفاده از قرص های سیلدنافیل و تالادالافیل می باشد. اگر تنگی شدید باشد باید با استفاد از جراحی یا استنت محل تنگی باز شود.

– سوال: مردی 36 ساله که اظهار می دارد در شروع مقاربت آلت وی سفت است ولی به تدریج در حین مقاربت شل می شود.

پاسخ: شایعترین علت این مشکل یک نشت وریدی است که به علت خرابی دریچه های لانه کبوتری وریدی آلت تناسلی (خون موقع نعوظ از وریدها نشت پیدا می کند) و لذا سفتی آلت از بین می رود.

علت نعوظ صبحگاهی ناخواسته مردان

 درمان این مشکل چیست؟

این نوع اختلال در نعوظ شاید بدترین نوع اختلال در نعوظ مردانه باشد که راه درمانی جز گذاشتن پروتز آلت ندارد. موارد خفیف آن اغلب به داروهای تادالافیل جواب می دهند.

– سوال: مردی 29 ساله اظهار می دارد که مبتلا به انزال زودرس است و در مراحل اولیه مقاربت جنسی مبتلا به انزال می شود، که این مورد باعث ناراحتی روحی شدید خود ایشان و خانمشان شده است.

پاسخ: انزال زودرس اغلب منشاء عصبی و روحی و روانی ندارد. موارد زیر انزال زودرس را تشدید می کنند که عبارتند از:

 • خواب کمتر
 • مشغله ذهنی بیشتر
 • استرس های شدید روزمره زندگی
 • عصبانیت و پرخاشگری
 • بیماری های جسمی مزمن و روحی از قبیل افسردگی، اضطراب و مصرف داروهای عصبی و روحی و روانی

انزال زودرس اغلب در افراد با تیپ شخصیتی A ایجاد می شود که آدم های بی حوصله، عجول، تحریک پذیر، آستانه تحمل کمتر و عصبانیت بیشتر دارند.

از مردی افتدن

– سوال: زمان طبیعی مقاربت جنسی و انزال طبیعی چقدر است؟

پاسخ: از نظر علمی یک مقاربت طبیعی بالاتر از سه دقیقه و بسته به عادت وشرایط فیزیکی و شخصیتی فرد می تواند تا نیم ساعت هم ادامه داشته باشد. اغلب افراد زودانزال در زیر یک دقیقه مبتلا به خروج غیر ارادی مایع منی می شوند.

علت زود شل شدن نعوظ

علت زود خوابیدن نعوظ هنوز مشخص نیست. اما مشکلات روحی شما می تواند حداقل تا حدی دلیل آن باشد. مردانی که سطح کمی از ماده شیمیایی سروتونین را در مغز خود دارند، مدت زمان کوتاهتری برای انزال لازم است. عوامل احساسی نیز می توانند در انزال زود رس نقش داشته باشندکه عبارتند از: فشار،  افسردگی، مشکلات، عدم اعتماد به نفس و …

تعدادی از عوامل بیولوژیکی ممکن است در انزال زودرس نقش داشته باشند ، از جمله:

 • سطح غیر طبیعی هورمون
 • سطح غیر طبیعی مواد شیمیایی مغز به نام انتقال دهنده های عصبی
 • التهاب و عفونت پروستات یا مجرای ادراری
 • صفات ارثی

علت شل شدن آلت

بر اساس تحقیقات انجام شده در کانادا، حدود نیمی از مردان بالای 40 سال در کانادا از شل شدن آلت رنج می برند. طیف گسترده ای از بیماری ها ، داروها ، آسیب ها و مشکلات روانی می تواند باعث شل شدن آلت گردند. برخی از دلایل شل شدن آلت عبارتند از مشکلات گردش خون، سرطان، جراحی لگن و جراحی پروستات، آسیب نخاعی، اختلالات هورمونی، افسردگی، سیگار کشیدن، انزجار جنسی و … .

درمان زودانزالی

درمان زود انزالی عبارتست از :

1- رفع علل زمینه ای

 • خواب خوب
 • استراحت کافی
 • داشتن ذهن آرام
 • تمرین خونسردی و اجتناب از تنش های غیر ضروری در زندگی

اینها شرایط اولیه درمان می باشند.

2- تعامل و همکاری زوجین باید تقویت گردد.

زوجین باید برای دیدن نتیجه زودتر یکدیگر را حمایت نمایند.

3- مرد باید موقع نزدیکی شامل مثل مشهود حاضر غایب باشد.

یعنی در موقع مقاربت:

 • از دخول زودرس جلوگیری کند.
 • از طریق معاشقه خانم را در جهت رسیدن به ارگاسم یا اوج لذت جنسی کمک کند و در این حال سعی کند که اصلاً ….. نشود.
 • استفاده از داروهای تجویز شده توسط پزشک و توصیه های دیگر پزشک متخصص کمک کننده خواهد بود. درمان اصلی این مشکل رفتار درمانی و تقویت اعتماد به نفس و تقویت حق تأخیر در انزال است.

– سوال: مردی 40 ساله که تا یک ماه پیش کاملاً مقاربت موفق و منظم داشته اظهار می دارد که به صورت ناگهانی دچار افت میل جنسی و قدرت جنسی شده است.

پاسخ: در اغلب موارد وقتی که یک مرد ناگهانی میل جنسی و توان خود را ا دست می دهد علت آن شوک روحی و روانی از قبیل از دست دادن عزیزان، شوک کاری و اقتصادی و یا تنش بین زوجین است و در بررسی ها این افراد عیبی در ساختار الت تناسلی پیدا نمی شود.

-سوال: برای بررسی ناتوانی جنسی از قبیل اعتدال در نعوظ و یا زود انزالی چه کارهایی باید انجام داد؟

پاسخ: برای بررسی ناتوانی جنسی حتماً باید به پزشک متخصص مجاری ادراری مراجعه نمایید. موارد ایجاد کننده اختلال در نعوظ باید بررسی شوند که عبارتند از:

 • دیابت درمان نشده
 • مصرف داروهای فشارخون
 • بالا بودن کلسترول و خصوصاً LDL
 • بررسی از نظر وجود بیماریهای روحی و روانی از قبیل بیماری های اضطرابی، استرس کنترل نشده و مصرف داروهای روانگردان
 • سابقه جراحی لگن که باعث آسیب به عصب آلت تناسلی گردیده است.
 • سابقه مصرف سیگار و دیگر دود آلات
 •  بررسی روانکاوی ارتباط بین زوجین و رفع تنش های موجود و آموزش آنها جهت همکاری از موارد و بررسی های اولیه است.
پوست ختنه گاه سفت (فیموزیس)

درمان سنتی زود خوابیدن نعوظ

انزال زودرس بسیار شایع است. این بیماری از هر 3 مرد 1 نفر را درگیر می کند و می تواند منجر به ناامیدی و اضطراب شود. درمان های طبیعی و گیاهی ممکن است کمی در درمان شل شدن الت به شما کمک کنند. در زیر به برخی از این روش ها سنتی اشاره کرده ایم:

کرم های موضعی و اسپری لیدوکائین: کرم های بی حس کننده موضعی بدون نسخه پزشک حاوی ماده بی حسی هستند که می توانند با کاهش احساس و به تأخیر انداختن اوج ، انزال زودرس را درمان کنند. 10 تا 15 دقیقه قبل از رابطه جنسی کرم را به آلت تناسلی خود بمالید تا بیشترین اثر را داشته باشد.

مکمل های روی: روی نه تنها به تقویت سیستم ایمنی و رشد سلول ها کمک می کند، بلکه ماده معدنی ضروری برای تولید تستوسترون و همچنین افزایش میل جنسی و انرژی می باشد.

منیزیم: علاوه بر روی، منیزیم نیز می تواند در سلامت جنسی و انزال زودرس شما نقش داشته باشد. طبق تحقیقات گنجاندن مواد غذایی حاوی منیزیم در رژیم غذایی  ممکن است به افزایش زمان رسیدن به اوج شما کمک کند.

تمرینات کف لگن: تقویت عضلات کف لگن می تواند تأثیر زیادی در مدت زمان اوج گیری شما داشته باشد.

مقاله پیشنهادی دکتر حسین کرمی: بهترین راه افزایش تعداد اسپرم چیست؟

تشخیص ناتوانی جنسی

اقدامات تشخیصی بعدی عبارتند از:

1- تست NPT

در این تست که جهت بررسی و وجود نعوظ شبانگاهی و در خواب می باشد، دستگاهی را به آلت تناسلی مرد وصل می کنند و بیمار 24 ساعت در بیمارستان بستری می شود و اگر نعوظی در شب اتفاق بیافتد این دستگاه ثبت می کند و وجود نعوظ شبانه دلیل بر سالم بودن فیزیکی و ساختاری آلت تناسلی است ولی عدم وجود نعوظ دال بر وجود بیماری ناتوانی جنسی نیست و لذا با توجه به حساسیت پایین این تست و وقت گیر بودن آن امروزه توصیه نمی شود.

درمان خارش بیضه

2- سونوگرافی رنگی از الت یا کالر داپلر پاپاورین تست

انجام این سونوگرافی تقریباً قریب به یقین وجود یا عدم وجود اختلال خونرسانی و سالم و یا ناسلام بودن رگ ها را مشخص می کند. و لذا اگر در مردی که شکایت از عدم نعوظ و سفت شدن کامل آلت تناسلی در حین مقاربت را دارد اگر این تست نرمال باشد نشان می دهد که منشاء آن روحی و روانی است نه اختلال در رگ های تناسلی

روش انجام تست:

در این روش ابتدا با سرنگ و سوزن باریک انسولین آمپول پاپاورین را به آلت تناسلی تزریق می شود. تزریق این آمپول پاپاورین باعث گشادی رگ ها و خونرسانی بیشتر به آلت و ایجاد نعوظ مصنوعی می شود و در این حالت با استفاده از سونوگرافی رنگی وضعیت خونرسانی به آلت و رگ های شریانی و وریدی بررسی می شود و هر گونه تنگی در شریان و یا نشتی و پنچری وریدی را کاملاً مشخص می کند.

از مزایای این تست این است که

 • سریع قابل انجام است
 • دقت بالای تشخیصی دارد
 • سریعاً تکلیف بیمار و پزشک مربوطه را مشخص می کند.

نکته بسیار مهم: پس از انجام سونوگرافی باید تا رفع نعوظ و شل شدن کامل آلت مرکز سونوگرافی را ترک نکنید چرا که ماندن در حالت نعوظ پس از تزریق اگر بیش از سه ساعت طول بکشد باعث کبودی و از بین رفتن نسجهای نعوظ آلت تناسلی مردانه می گردد و لذا باید در کمتر از سه ساعت آلت تناسلی را شستشو داده و از حالت نعوظ خارج کرد که این کار توسط دکتر سونوگرافی و در همان مرکز انجام می شود. در موارد مشکوک به تنگی شریان لگنی باید آنژیوگرافی لگنی انجام شود.

درمان های ناتوانی جنسی

درمان بر اساس نوع و علت ایجاد کننده ناتوانی جنسی فرق می کند که به توضیح آن ها می پردازم.

 • ناتوانی جنسی با منشاء روحی و روانی

به علت سالم بودن خون رسانی ناحیه آلت تناسلی به این افراد توصیه می شود که با کاهش استرس های روزمره زندگی، ایجاد نشاط روحی و انجام ورزش و پیاده روی و … درمان و تعدیل استرس و اضطراب ها، خواب خوب به درمان مشکل خودشان بپردازند. مصرف داروهای خفیف آرام بخش و تقویت کننده نعوظ برای این بیماران بسیار کمک کننده است.

 • ناتوانی جنسی با منشاء تنگی شریانی آلت

در این حالت اگر تنگی خفیف باشد استفاده از داروهای گشاد کننده رگ مشکل بیمار را در زمان مقاربت حل می کند ولی اگر تنگی شدید باشد باید با استفاده از استنت و یا جراحی عروق تنگی را حل کرد.

 • ناتوانی جنسی با منشاء نشت وریدی

مشخصه این حالت این است که نعوظ ایجاد و بلافاصله از بین می رود که روش تشخیص آن با سونوگرافی رنگی از آلت است. این حالت متأسفانه درمان دارویی ندارد و قطعی ترین روش درمان آن گذاشتن و کاشتن پروتز آلت تناسلی است.

– سوال: پروتز آلت تناسلی چیست؟ و چگونه کار گذاشته می شود؟

پاسخ: پروتز آلت تناسلی به دو شکل تاشونده و باد شونده می باشد که به عنوان آخرین روش درمانی برای اصلاح ناتوانی جنسی استفاده می شود و این پروتز ها را با جراحی روی آلت، آن را در داخل نسج اسفنجی آلت می کاریم. در نوع تاشونده مریض با تا کردن و راست کردن آن و در نوع باد شونده با پمپاژ و پر هوا کردن آن آلت را به حالت سفتی و نعوظ در می آورد.

پروتز آلت تناسلی

– سوال: آیا پروتز آلت تناسلی عوارض دارد؟

پاسخ: بله، چون پروتز یک جسم خارجی است خطر عمده آن ایجاد عفونت و زخم در محل کاشته شدن می باشد و لذا در کسانی که دیابت دارند سیستم ایمنی بدنشان پایین و در معرض عفونت هستند گذاشتن پروتز اصلاً پیشنهاد نمی گردد. و لذا اگر بعد از گذاشتن پروتز علائمی از زخم و عفونت پیدا شود بلافاصله باید خارج گردد.

و اما توصیه های اینجانب درباره ناتوانی جنسی

چون یک مقاربت موفقیت آمیز جزء اساس و بنیان مستحکم خانواده و زوجین است و لذا

 • اگر مبتلا به دیابت و کلسترول بالا و فشار خون هستید شدیداً آنها را کنترل نمایید.
 • با بهتر کردن کیفیت زندگی و با ورزش و آزاد کردن ذهن و با خواب خوب و تغذیه سالم در تداوم سلامتی جنسی تان کوشا باشید.
 • از مصرف هر گونه دخانیات اجتناب نمایید.
 • در صورت افت تدریجی در کیفیت نعوظ بلافاصله به دکتر مراجعه نمایید.
 • در صورت داشتن اختلالات نعوظ جهت جهت اخذ نوبت با شماره تلفن 22642744  تماس بگیرید.

دکتر حسین کرمی متخصص جراحی کلیه ، مجاری ادراری تناسلی و فوق تخصص درمان آندوسکوپی و لاپاراسکوپی  

4.1/5 - (187 امتیاز)

مشاوره پزشکی

در پایان هر مقاله برای راحتی شما عزیزان، نرم افزار پرسش و پاسخ قرار داده شده است تا به راحتی سوالات خود را با ما در میان بگذارید. از طریق این نرم افزار می توانید پرسش ها و مدارک پزشکی خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.با توجه به تعداد زیاد سوالات پاسخ شما تا 4 روز کاری به صورت پیامک اطلاع رسانی خواهد شد  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر علی دوشنبه ۲۴ مهر ۲( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 32 مشاهده پرسش
  سلام جناب دکتر موقل آلتم خواب هست خیلی خیلی موقع رابطه هم وسط رابطه شل میشه قرص استفاده میکنم احساس میکنم قرص هم چاره ای ندارد قرص ویاگرا ز. سنم هم 33 سال متاهل هستم سیگار مصرف داشتم الان ویپ میکشم ممنون میشم راهنمایی کنید به کجا برم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۲۴ مهر ۲( 1 ماه پیش)
   سیگار رو ترک کنید و قرص تادالافیل ۲۰ میلی گرم دو ساعت قبل رابطه
 • تصویر کاربر جولی سه شنبه ۳۱ مرداد ۲( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 87 مشاهده پرسش
  سلام. بنده یه چند وقتی بعدز نزدیکی التم شل میشه میخابه بعد تایمم باز شله غبلا این مودلی نبودم
  علتش چیه؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۳۱ مرداد ۲( 3 ماه پیش)
   سلام چند سالتونه ؟ متاهل یا مجرد ؟ سیگار میکشید ؟
 • تصویر کاربر رضا دوشنبه ۲۳ مرداد ۲( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 117 مشاهده پرسش
  با سلام و احترام
  ببخشید دکتر. من حدود سی سال سن دارم و ورزشکار هستم و سبک زندگی سالمی هم دارم. منتها برای اینکه نعوظ قوی برای سکس مرتبه دوم داشته باشم از قرص تادالافیل 10 استفاده میکنم (هفته ای دو قرص میخورم)
  و بسیار راضی هستم و حتی سر درد هم ندارم و خیلی خوبه منتها یک نگرانی دارم که این سوال رو مطرح کردم؛
  آیا ممکنه در ادامه قرص تادالافیل 10 روی بدن من کم اثر یا بی اثر بشه
  ممنون میشم این یک سوال بنده رو پاسخ بدید. حدود 2 ماه هست که مصرف میکنم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۲۳ مرداد ۲( 3 ماه پیش)
   خیر بی اثر نمیشه مگر مشکل نعوظ پیدا کنید
  2. تصویر کاربر رضا دوشنبه ۲۳ مرداد ۲( 3 ماه پیش)
   دکترمنظورتون از مشکل نعوظ رو متوجه نشدم

   من تو هفته حداقل چهار روز نعوظ صبحگاهی دارم
   تو سکس مرتبه اولمم مشکل نعوظ ندارم منتها یه مقداری زود ارضا میشم
   تو سکس مرتبه دوم نعوظم خیلی کافی نیست که قرص میخورم خیلی عالی میشه.

   حالا این که فرمودید «بی اثر نمیشه مگر اینکه مشکل نعوظ پیدا کنید» رو کامل متوجه نشدم که من با توصیفاتی که گفتم مشکل نعوظ دارم یا خیر

   سپاس
  3. تصویر کاربر رضا دوشنبه ۲۳ مرداد ۲( 3 ماه پیش)
   دکترمنظورتون از مشکل نعوظ رو متوجه نشدم

   من تو هفته حداقل چهار روز نعوظ صبحگاهی دارم
   تو سکس مرتبه اولمم مشکل نعوظ ندارم منتها یه مقداری زود ارضا میشم
   تو سکس مرتبه دوم نعوظم خیلی کافی نیست که قرص میخورم خیلی عالی میشه.

   حالا این که فرمودید «بی اثر نمیشه مگر اینکه مشکل نعوظ پیدا کنید» رو کامل متوجه نشدم که من با توصیفاتی که گفتم مشکل نعوظ دارم یا خیر

   سپاس

   این سوالم رو جواب ندادید دکتر
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۲۳ مرداد ۲( 3 ماه پیش)
   یعنی اینده با بالا رفتن سن مثل بقیه افراد مشکل پیدا کنید در غیر این صورت مشکلی نیست . وقتی نعوظ دارید که مشکل ندارید خب واضح است
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر رضا سه شنبه ۱۳ تیر ۲( 4 ماه پیش) تعداد بازدید: 96 مشاهده پرسش
  سلام من حدودا ۴ماه هم زود انزالی دارم وهم هنگام انجام دادن رابطه آلتم می‌خوابه باید چه کاری کنم پیش دکتر هم رفتم قرص کابرگولکس۰۵ رو داده دو ماه است مصرف میکنم ولي هنوزخوب نشدم چیکار کنم راهنمایی کنید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱۳ تیر ۲( 4 ماه پیش)
   چند سالتونه ؟ متاهل یا مجرد ؟ زود انزالی چقدر طول میکشه ؟
 • تصویر کاربر م دوشنبه ۵ تیر ۲( 5 ماه پیش) تعداد بازدید: 236 مشاهده پرسش
  در اولین رابطه زود انزالی دارم و برای بار دوم دیگه شل میشه و نمی‌توانم دخول انجام دهم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۵ تیر ۲( 5 ماه پیش)
   چند سالتون هست ؟ متاهل یا مجرد ؟
 • تصویر کاربر مممم سه شنبه ۳۰ خرداد ۲( 5 ماه پیش) تعداد بازدید: 107 مشاهده پرسش
  سلام من 30سال سن دارم مجرد هستم چند ماه فهمیدم که در هنگام سکس آلت تناسلیم شل میشه ولی وقتی قبل از شروع سیدنافیل میخورم هیچ مشکلی ندارم چیکار کنم برا درمان
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۳۰ خرداد ۲( 5 ماه پیش)
   معمولا در افراد مجرد و فاقد رابطه متعدد و منظم به علت استرس الت شل میشه بعد اینکه رابطه منظم داشتید قابل قضاوت است
 • تصویر کاربر امیر سه شنبه ۲۳ خرداد ۲( 5 ماه پیش) تعداد بازدید: 124 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر،من ۴۱ سالمه،و چند سالی هست شربت تنتور اوپیوم مصرف میکنم،ولی متاسفانه چند وقتی هست در حین رابطه التم شل میشه و دچار زود انزالی هم هستم،لطفا راهنمایی بفرمایید،ومیخواستم ویریت تلفنی باهاتون بگیرم متاسفانه نشد،و فرم مذکور باز نشد که پر کنم،لطفا کمکم کنید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۱ خرداد ۲( 5 ماه پیش)
   سلام این ها بخاطر مصرف همین شربت و تریاک و سیگار اتفاق می افتد . اول اینکه اون هارو ترک کنید دوم برای شلی تادالافیل ۱۰ دو ساعت قبل رابطه
  2. تصویر کاربر امیر یکشنبه ۲۱ خرداد ۲( 5 ماه پیش)
   ممنونم،برای زود انزالی چی؟همین تادالافیل خوبه؟یا داپوکسین مصرف کنم؟
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۲۲ خرداد ۲( 5 ماه پیش)
   اگر زود انزالی به خاطر شل شدن هست تادالافیل اگر نه داپوکستین شروع کنید
  4. تصویر کاربر امیر دوشنبه ۲۲ خرداد ۲( 5 ماه پیش)
   تادالافیل و داپوکسین و هر روز مصرف کنم؟
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۳ خرداد ۲( 5 ماه پیش)
   تادالافیل ۲ ساعت قبل رابطه داپوکستین ۶۰ دو ساعت قبل رابطه
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
 • تصویر کاربر ارشیا پنجشنبه ۱۱ خرداد ۲( 5 ماه پیش) تعداد بازدید: 77 مشاهده پرسش
  با عرض سلام جناب اقای دکتر در زمان نزدیکی نعوظ سفت میگردد ونزدیکی نشده سست میشود از زمان مصرف شربت به این حالت شده ام ممنون میشم راهنمایی کنید قبلاً در حدود 3الی4پیش خوب بود تا الان
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۱۱ خرداد ۲( 5 ماه پیش)
   چند سالتون هست ؟ چه شربتی میخورید ؟ سابقه مصرف سیگار یا مواد مخدر ؟
 • تصویر کاربر محمدی چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۲( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 132 مشاهده پرسش
  تازگی‌ها متوجه شدم آلت تناسلی م به اندازه لازم سفت نمیشه و به حالت عادی بر می گردد.یه جور حالت بی اختیاری پیدا کردم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۱۳ اردیبهشت ۲( 6 ماه پیش)
   چند سالته ؟ متاهل یا مجرد ؟
 • تصویر کاربر علی دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۲( 6 ماه پیش) تعداد بازدید: 130 مشاهده پرسش
  ۹سال که آنژوقلب کردم ویک سال که سرطان خون دارم وقرض ایماتنیب برا خون استفاده می کنم ولوزارتان ۵۰میلی وآرتوواستاتین وآنژوپین وآاس آواس ویکس برا قلب استفاده می کنم حال برا درمان شل شدن آلت درحین رابطه چه دارویی مصرف کنم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۲( 6 ماه پیش)
   سلام چند سالتون هست ؟
  2. تصویر کاربر علی دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۲( 6 ماه پیش)
   سلام دکتر علی هستم ۵۴ سال دارم والان هم هیچ گونه مشگلی از نظر جسمی وسلامت ندارم فقط همان مشگلی خدمتون عرض کردم رادارم
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۱ اردیبهشت ۲( 6 ماه پیش)
   ببینید مشکلات قلبی قطعا موثر است . تادالافیل ۱۰ یک ساعت قبل رابطه با اجازه پزشک قلبتان مصرف کنید
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
درحال دریافت اطلاعات

مطالب بیشتری بخوانید

روزای هفته

ساعت مطب

شنبه (مطب قلهک)

14:00 - 19:00

دوشنبه (مطب قلهک)

14:00 - 19:00

سه شنبه (مطب نیکان)

14:00 - 19:00

پنج شنبه (مطب نیکان)

09:00 - 12:00

حالب

+54 مطلب

پرسش از دکتر