علل و روشهای تشخیصی و درمان های ناتوانی جنسی مردان

امروزه مردان جوان و میانسال را در درمانگاه ها و مطب ویزیت می کنم که از اختلالات و ناتوانی جنسی شاکی هستند و همین موضوع باعث اختلال در روابط زناشویی و ناراحتی مضاعف آنها شده است.

با توجه به اهمیت این موضوع در این متن به تفصیل درباره علل و علائم آخرین روش های درمانی ناتوانی جنسی که سوال بسیاری از مراجعه کننده گان می باشد می پردازم.

علائم از مردی افتادن

علامت اصلی به اصطلاح از مردی افتادن عدم توانایی در تأخیر انزال بیش از یک دقیقه پس از دخول است. با این حال، این مشکل ممکن است در همه موقعیت های جنسی، حتی در هنگام خودارضایی نیز رخ دهد.

انزال زودرس را می توان به صورت زیر دسته بندی کرد:

 • مادام العمر (اولیه): انزال زودرس مادام العمر در تمام مدت یا تقریباً تمام اوقات با شروع اولین برخوردهای جنسی شما اتفاق می افتد.
 • اکتسابی (ثانویه): انزال زودرس اکتسابی پس از تجربه قبلی جنسی بدون مشکلات انزال ایجاد می شود.

بسیاری از مردان احساس می کنند که علائم انزال زودرس را دارند، اما علائم مطابق با معیارهای تشخیصی انزال زودرس نیست. در عوض این مردان ممکن است دارای انزال زودرس متغیر طبیعی باشند، که شامل دوره های انزال سریع و همچنین دوره های انزال طبیعی است.

تعریف ناتوانی جنسی

ناتوانی جنسی که درمورد به از مردی افتادن مشهور است، عنوان کلی است که از چند قسمت تشکیل شده است:

1- اختلال در رسیدن به نعوظ یا عدم سفت شدن کامل آلت

2- اختلال در ماندن حالت نعوظ و یا شل شدن آلت تناسلی بعد از سفت شدن اولیه

3- انزال زودرس

4- اختلالات نعوظ ناشی از افسردگی و استرس های شدید روحی و روانی است.

انزال زودرس

چگونه آلت تناسلی مرد نعوظ پیدا می کند؟

اولین مرحله تحریک جنسی است. دومین مرحله گشاد شدن شریان یا سرخرگ آلت تناسلی است که باعث خونرسانی بیشتر و جمع شدن خون در سینوس های وریدی یا بافت اسفنجی آلت تناسلی است. سومین مرحله که جهت ایجاد نعوظ ضروری است، بسته شدن دریچه های وریدی و جلوگیری از جریان خون وریدی در آلت است که باعث سفتی الت تناسلی مردانه می گردد. هر کدام از این مراحل اختلال پیدا کند نعوظ حاصل نخواهد شد.

– سوال: مردی 25 ساله که اظهار می دارد که علیرغم تحریک جنسی آلت تناسلی نعوظ پیدا نمی کند و لذا دخول انجام نمی شود، علت آن چیست؟

پاسخ: اغلب علت عدم نعوظ این افراد ختلال شدید در خونرسانی آلت و یا تنگی شریان آلت و یا ترکیبی از نشت خون وریدی در آلت تناسلی می باشد که باعث می شود آلت تناسلی مرد نعوظ پیدا نکند. در بررسی ها این افراد اغلب تنگی شریان آلت دارند.

درمان این مشکل چیست؟  

درمان این بیماری اگر تنگی خفیف باشد استفاده از قرص های سیلدنافیل و تالادالافیل می باشد. اگر تنگی شدید باشد باید با استفاد از جراحی یا استنت محل تنگی باز شود.

– سوال: مردی 36 ساله که اظهار می دارد در شروع مقاربت آلت وی سفت است ولی به تدریج در حین مقاربت شل می شود.

پاسخ: شایعترین علت این مشکل یک نشت وریدی است که به علت خرابی دریچه های لانه کبوتری وریدی آلت تناسلی (خون موقع نعوظ از وریدها نشت پیدا می کند) و لذا سفتی آلت از بین می رود.

علت نعوظ صبحگاهی ناخواسته مردان

 درمان این مشکل چیست؟

این نوع اختلال در نعوظ شاید بدترین نوع اختلال در نعوظ مردانه باشد که راه درمانی جز گذاشتن پروتز آلت ندارد. موارد خفیف آن اغلب به داروهای تادالافیل جواب می دهند.

– سوال:مردی 29ساله که از اظهار می دارد که مبتلا به انزال زودرس است و در مراحل اولیه مقاربت جنسی مبتلا به انزال می شود که این مورد باعث ناراحتی روحی شدید خود ایشان و خانمشان شده است.

انزال زودرس اغلب منشاء عصبی و روحی و روانی ندارد. موارد زیر انزال زودرس را تشدید می کنند که عبارتند از:

1- خواب کمتر

2- مشغله ذهنی بیشتر

3- استرس های شدید روزمره زندگی

4- عصبانیت و پرخاشگری

5- بیماری های جسمی مزمن و روحی از قبیل افسردگی، اضطراب و مصرف داروهای عصبی و روحی و روانی

انزال زودرس اغلب در افراد با تیپ شخصیتی A ایجاد می شود که آدم های بی حوصله، عجول، تحریک پذیر، آستانه تحمل کمتر و عصبانیت بیشتر دارند.

– سوال: زمان طبیعی مقاربت جنسی و انزال طبیعی چقدر است؟

از نظر علمی یک مقاربت طبیعی بالاتر از سه دقیقه و بسته به عادت وشرایط فیزیکی و شخصیتی فرد می تواند تا نیم ساعت هم ادامه داشته باشد. اغلب افراد زودانزال در زیر یک دقیقه مبتلا به خروج غیر ارادی مایع منی می شوند.

از مردی افتدن

علت زود شل شدن نعوظ

علت زود خوابیدن نعوظ هنوز مشخص نیست. اما مشکلات روحی شما می تواند حداقل تا حدی دلیل آن باشد. مردانی که سطح کمی از ماده شیمیایی سروتونین را در مغز خود دارند، مدت زمان کوتاهتری برای انزال لازم است. عوامل احساسی نیز می توانند در انزال زود رس نقش داشته باشندکه عبارتند از: فشار،  افسردگی، مشکلات، عدم اعتماد به نفس و …

تعدادی از عوامل بیولوژیکی ممکن است در انزال زودرس نقش داشته باشند ، از جمله:

 • سطح غیر طبیعی هورمون
 • سطح غیر طبیعی مواد شیمیایی مغز به نام انتقال دهنده های عصبی
 • التهاب و عفونت پروستات یا مجرای ادراری
 • صفات ارثی

علت شل شدن آلت

بر اساس تحقیقات انجام شده در کانادا، حدود نیمی از مردان بالای 40 سال در کانا از شل شدن آلت رنج می برند. طیف گسترده ای از بیماری ها ، داروها ، آسیب ها و مشکلات روانی می تواند باعث شل شدن آلت گردند. برخی از دلایل شل شدن آلت عبارتند از مشکلات گردش خون، سرطان، جراحی لگن و جراحی پروستات، آسیب نخاعی، اختلالات هورمونی، افسردگی، سیگار کشیدن، انزجار جنسی و … .

درمان زودانزالی

درمان زود انزالی عبارتست از :

1- رفع علل زمینه ای

 • خواب خوب
 • استراحت کافی
 • داشتن ذهن آرام
 • تمرین خونسردی و اجتناب از تنش های غیر ضروری در زندگی

اینها شرایط اولیه درمان می باشند.

2- تعامل و همکاری زوجین باید تقویت گردد.

زوجین باید برای دیدن نتیجه زودتر یکدیگر را حمایت نمایند.

3- مرد باید موقع نزدیکی شامل مثل مشهود حاضر غایب باشد.

یعنی در موقع مقاربت

1- از دخول زودرس جلوگیری کند.

2- از طریق معاشقه خانم را در جهت رسیدن به ارگاسم یا اوج لذت جنسی کمک کند و در این حال سعی کند که اصلاً ….. نشود.

3- استفاده از داروهای تجویز شده توسط پزشک و توصیه های دیگر پزشک متخصص کمک کننده خواهد بود. درمان اصلی این مشکل رفتار درمانی و تقویت اعتماد به نفس و تقویت حق تأخیر در انزال است.

– سوال: مردی 40 ساله که تا یک ماه پیش کاملاً مقاربت موفق و منظم داشته اظهار می دارد که به صورت ناگهانی دچار افت میل جنسی و قدرت جنسی شده است.

پاسخ: در اغلب موارد وقتی که یک مرد ناگهانی میل جنسی و توان خود را ا دست می دهد علت آن شوک روحی و روانی از قبیل از دست دادن عزیزان، شوک کاری و اقتصادی و یا تنش بین زوجین است و در بررسی ها این افراد عیبی در ساختار الت تناسلی پیدا نمی شود.

-سوال:برای بررسی ناتوانی جنسی از قبیل اعتدال در نعوظ و یا زود انزالی چه کارهایی باید انجام داد؟

پاسخ:

برای بررسی ناتوانی جنسی حتماً باید به پزشک متخصص مجاری ادراری مراجعه نمایید. موارد ایجاد کننده اختلال در نعوظ باید بررسی شوند که عبارتند از:

– دیابت درمان نشده

– مصرف داروهای فشارخون

– بالا بودن کلسترول و خصوصاً LDL

– بررسی از نظر وجود بیماریهای روحی و روانی از قبیل بیماری های اضطرابی، استرس کنترل نشده و مصرف داروهای روانگردان

– سابقه جراحی لگن که باعث آسیب به عصب آلت تناسلی گردیده است.

– سابقه مصرف سیگار و دیگر دود آلات

– بررسی روانکاوی ارتباط بین زوجین و رفع تنش های موجود و آموزش آنها جهت همکاری از موارد و بررسی های اولیه است.

درمان سنتی زود خوابیدن نعوظ

انزال زودرس بسیار شایع است. این بیماری از هر 3 مرد 1 نفر را درگیر می کند و می تواند منجر به ناامیدی و اضطراب شود. درمان های طبیعی و گیاهی ممکن است کمی در درمان شل شدن الت به شما کمک کنند. در زیر به برخی از این روش ها سنتی اشاره کرده ایم:

کرم های موضعی و اسپری لیدوکائین: کرم های بی حس کننده موضعی بدون نسخه پزشک حاوی ماده بی حسی هستند که می توانند با کاهش احساس و به تأخیر انداختن اوج ، انزال زودرس را درمان کنند. 10 تا 15 دقیقه قبل از رابطه جنسی کرم را به آلت تناسلی خود بمالید تا بیشترین اثر را داشته باشد.

مکمل های روی: روی نه تنها به تقویت سیستم ایمنی و رشد سلول ها کمک می کند، بلکه ماده معدنی ضروری برای تولید تستوسترون و همچنین افزایش میل جنسی و انرژی می باشد.

منیزیم: علاوه بر روی، منیزیم نیز می تواند در سلامت جنسی و انزال زودرس شما نقش داشته باشد. طبق تحقیقات گنجاندن مواد غذایی حاوی منیزیم در رژیم غذایی  ممکن است به افزایش زمان رسیدن به اوج شما کمک کند.

تمرینات کف لگن: تقویت عضلات کف لگن می تواند تأثیر زیادی در مدت زمان اوج گیری شما داشته باشد.

مقاله پیشنهادی دکتر حسین کرمی: بهترین راه افزایش تعداد اسپرم چیست؟

تشخیص ناتوانی جنسی

اقدامات تشخیصی بعدی عبارتند از:

1- تست NPT

در این تست که جهت بررسی و وجود نعوظ شبانگاهی و در خواب می باشد، دستگاهی را به آلت تناسلی مرد وصل می کنند و بیمار 24 ساعت در بیمارستان بستری می شود و اگر نعوظی در شب اتفاق بیافتد این دستگاه ثبت می کند و وجود نعوظ شبانه دلیل بر سالم بودن فیزیکی و ساختاری آلت تناسلی است ولی عدم وجود نعوظ دال بر وجود بیماری ناتوانی جنسی نیست و لذا با توجه به حساسیت پایین این تست و وقت گیر بودن آن امروزه توصیه نمی شود.

2- سونوگرافی رنگی از الت یا کالر داپلر پاپاورین تست

انجام این سونوگرافی تقریباً قریب به یقین وجود یا عدم وجود اختلال خونرسانی و سالم و یا ناسلام بودن رگ ها را مشخص می کند. و لذا اگر در مردی که شکایت از عدم نعوظ و سفت شدن کامل آلت تناسلی در حین مقاربت را دارد اگر این تست نرمال باشد نشان می دهد که منشاء آن روحی و روانی است نه اختلال در رگ های تناسلی

روش انجام تست

در این روش ابتدا با سرنگ و سوزن باریک انسولین آمپول پاپاورین را به آلت تناسلی تزریق می شود. تزریق این آمپول پاپاورین باعث گشادی رگ ها و خونرسانی بیشتر به آلت و ایجاد نعوظ مصنوعی می شود و در این حالت با استفاده از سونوگرافی رنگی وضعیت خونرسانی به آلت و رگ های شریانی و وریدی بررسی می شود و هر گونه تنگی در شریان و یا نشتی و پنچری وریدی را کاملاً مشخص می کند.

از مزایای این تست این است که

1- سریع قابل انجام است

2- دقت بالای تشخیصی دارد

3- سریعاً تکلیف بیمار و پزشک مربوطه را مشخص می کند.

نکته بسیار مهم: پس از انجام سونوگرافی باید تا رفع نعوظ و شل شدن کامل آلت مرکز سونوگرافی را ترک نکنید چرا که ماندن در حالت نعوظ پس از تزریق اگر بیش از سه ساعت طول بکشد باعث کبودی و از بین رفتن نسجهای نعوظ آلت تناسلی مردانه می گردد و لذا باید در کمتر از سه ساعت آلت تناسلی را شستشو داده و از حالت نعوظ خارج کرد که این کار توسط دکتر سونوگرافی و در همان مرکز انجام می شود. در موارد مشکوک به تنگی شریان لگنی باید آنژیوگرافی لگنی انجام شود.

درمان های ناتوانی جنسی

درمان بر اساس نوع و علت ایجاد کننده ناتوانی جنسی فرق می کند که به توضیح آن ها می پردازم.

 • ناتوانی جنسی با منشاء روحی و روانی

به علت سالم بودن خون رسانی ناحیه آلت تناسلی به این افراد توصیه می شود که با کاهش استرس های روزمره زندگی، ایجاد نشاط روحی و انجام ورزش و پیاده روی و … درمان و تعدیل استرس و اضطراب ها، خواب خوب به درمان مشکل خودشان بپردازند. مصرف داروهای خفیف آرام بخش و تقویت کننده نعوظ برای این بیماران بسیار کمک کننده است.

 • ناتوانی جنسی با منشاء تنگی شریانی آلت

در این حالت اگر تنگی خفیف باشد استفاده از داروهای گشاد کننده رگ مشکل بیمار را در زمان مقاربت حل می کند ولی اگر تنگی شدید باشد باید با استفاده از استنت و یا جراحی عروق تنگی را حل کرد.

 • ناتوانی جنسی با منشاء نشت وریدی

مشخصه این حالت این است که نعوظ ایجاد و بلافاصله از بین می رود که روش تشخیص آن با سونوگرافی رنگی از آلت است. این حالت متأسفانه درمان دارویی ندارد و قطعی ترین روش درمان آن گذاشتن و کاشتن پروتز آلت تناسلی است.

– سوال: پروتز آلت تناسلی چیست؟ و چگونه کار گذاشته می شود؟

پاسخ: پروتز آلت تناسلی به دو شکل تاشونده و باد شونده می باشد که به عنوان آخرین روش درمانی برای اصلاح ناتوانی جنسی استفاده می شود و این پروتز ها را با جراحی روی آلت، آن را در داخل نسج اسفنجی آلت می کاریم. در نوع تاشونده مریض با تا کردن و راست کردن آن و در نوع باد شونده با پمپاژ و پر هوا کردن آن آلت را به حالت سفتی و نعوظ در می آورد.

 

پروتز آلت تناسلی

– سوال: آیا پروتز آلت تناسلی عوارض دارد؟

پاسخ: بله، چون پروتز یک جسم خارجی است خطر عمده آن ایجاد عفونت و زخم در محل کاشته شدن می باشد و لذا در کسانی که دیابت دارند سیستم ایمنی بدنشان پایین و در معرض عفونت هستند گذاشتن پروتز اصلاً پیشنهاد نمی گردد. و لذا اگر بعد از گذاشتن پروتز علائمی از زخم و عفونت پیدا شود بلافاصله باید خارج گردد.

عوارض پروتز

و اما توصیه های اینجانب درباره ناتوانی جنسی

چون یک مقاربت موفقیت آمیز جزء اساس و بنیان مستحکم خانواده و زوجین است و لذا

1- اگر مبتلا به دیابت و کلسترول بالا و فشار خون هستید شدیداً آنها را کنترل نمایید.

2- با بهتر کردن کیفیت زندگی و با ورزش و آزاد کردن ذهن و با خواب خوب و تغذیه سالم در تداوم سلامتی جنسی تان کوشا باشید.

3- از مصرف هر گونه دخانیات اجتناب نمایید.

4- در صورت افت تدریجی در کیفیت نعوظ بلافاصله به دکتر مراجعه نمایید.

5- در صورت داشتن اختلالات نعوظ جهت جهت اخذ نوبت با شماره تلفن 22642744  تماس بگیرید.

 

دکتر حسین کرمی متخصص جراحی کلیه ، مجاری ادراری تناسلی و فوق تخصص درمان آندوسکوپی و لاپاراسکوپی  

 

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر حسین دوشنبه ۱۶ فروردین ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 16 مشاهده پرسش
  با سلام. فردی ۳۵ ساله هسم. ک ۷۲ ساعت نعوذ دردناک داشتم. بعد از عمل و خون کشی از التم خوب نشدم و با مراجعه ب روانپزشک بعد از تزریق یک امپول نعوذم شل شد البته قابل ذکر هسش ک قبل این اتفاق ۴ عدد قرص ریسپریدون خوردم. ولی الان دیگر الت من ب حالت نعوذ در نمیاید. ایا دوره درمان طول میکشد و یا اینکه دیگه از بین رفته ؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۱۵ فروردین ۰( 2 هفته پیش)
   زمان طلایی ۶ تا ۱۲ ساعت اول هست بعد از نعوظ طول کشیده. در همان زمان باید درمان میشدید. باید بررسی بیشتر شوید ممکنه در اینده نیاز به پروتز باشه
  2. تصویر کاربر حسین یکشنبه ۱۵ فروردین ۰( 2 هفته پیش)
   الان که آلتم شل هسش. حس میکنم که داخلش سفته . مثل قبلا شل نیس. همه حس شهوت رو دارم . همه حسای ارضا انجام میشه ولی اصلا ب حالت نعوذ درنمیاد. من شهرستان هسم. میشه بیشتر راهنمایی کنید . یا اگه قرصی هست معرفی کنید. ممنونم
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۱۵ فروردین ۰( 2 هفته پیش)
   به ارولوژیست شهرتون مراجعه کنید ، باید سونوگرافی و اقدامات بعد اون انجام شه. اینجوری نمیتونم کمک بیشتری کنم ، فقط جدی بگیرید و حضوری به ارولوژیست شهرتون مراجعه کنید
  4. تصویر کاربر حسین یکشنبه ۱۵ فروردین ۰( 2 هفته پیش)
   ممنونم از پاسخگوییتون. واقعا روم نمیشه برم . فقط اگه میتونستید ی قرصی معرفی کنید خیلی ممنونتون میشدم. اصلا روم نمیشه. عرض کردم خدمتتون. همه حسای ی انسان سالم رو دارم ولی ب حالت نعوذ در نمیاد. فقط ی چن باری حس کردم که ی مقدار خیلی ضعیفی (البته بعد از تحریک شدن)اندازش خیلی کمی فرق کرده. ولی هر چی سعی کردم ب حالت نعوذ در نیامد. ولی همش حس میکنم جایی ک سوزن رو فرو کردن و خون کشیدن اون قسمتا سفت هسش. متاهل هسم.
  5. تصویر کاربر حسین یکشنبه ۱۵ فروردین ۰( 2 هفته پیش)
   فقط تورو خدا رک بگید ک التم از بین رفته؟
   از عملم ۴۰ روز میگذره
  6. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۶ فروردین ۰( 1 هفته پیش)
   این با دارو بهتر نمیشه ، باید مراجعه کنید که سونوگرافی کالر داپلر با تزریق براتون انجام شه. ممکنه دیگه بافت الت خراب شده باشه باید بررسی شین
  7. نمایش سایر 5 پاسخ
 • تصویر کاربر سیاوش پنجشنبه ۱۲ فروردین ۰( 2 هفته پیش) تعداد بازدید: 5 مشاهده پرسش
  سلام. 33 سال دارم. بیشتر صبح ها نعوظ کامل و کاملا سفت دارم. ولی هنگام رابطه نعوظ به سختی انجام میشه و تقریبا زود هم از بین میره. بعضی وقت ها زود انزالی هم دارم. ممنون میشم راهنمایی فرمایید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۱۲ فروردین ۰( 2 هفته پیش)
   اگر سابقه ی بیماری خاصی ندارین و ازمایش هاتون طبیعیه ، مشکل جسمی نیست و روحیه و روانپزشک کمک میکنه
 • تصویر کاربر ایمان جمعه ۱۳ فروردین ۰( 2 هفته پیش) تعداد بازدید: 13 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر
  خدا قوت
  بنده ۲۶ سال سن دارم چندتا مشکل دارم که ممنون میشم راهنماییم کنید
  یکی اینکه بنده الت تناسلیم از همون اول سفت سفت نبود اما جوری ام نبود که نتونم سکس کنم یا خودارضایی
  الان حدود یک ساله که اصلا الت تناسلیم برای خود ارضایی سفت نمیشه اما برای سکس میشه که اونم گاهی اوقات خوبه گاهی اوقات زود شل میشه....مثلا ۶ ماه پیش در ابتدای رابطم حتی یک شب تا صبح ۶،۷ بار هم سفت میشد برای سکس اما الان یکبار یا دوبار بیشتر نمیشه
  و اینکه زود ارضا میشم بعضی مواقع خیلی زود
  اما با یه سری تمرینا مثل نفس عمیق کشیدن موقع سکس یه مقدار خیلی کم، بیشتر طول میکشه
  در ضمن بنده سیگار و قلیون میکشم اما کم مثلا روزی یا چند روزی یه نخ اما گاهی اوقات که مثلا مشروب بخوریم چندین نخ میکشم و اینکه گاهی اوقات گل هم میکشم اما بوده که چند ماهی ام گل نکشیدم اما خیلی فرقی نکرده. البته یه ۶ ماهی بود که کلا گل،سیگار و قلیون مصرف نکردم که از نظر سفتی الت خیلی بهتر شده بودم اما کماکان زود انزالی داشتم
  ممنون میشم راهنماییم کنید 🙏🙏🙏
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۱۳ فروردین ۰( 2 هفته پیش)
   ازمایشات کامل داده شود ، اگر طبیعی باشند مشکل روحی است نه جسمی
 • تصویر کاربر پیمان شنبه ۲ اسفند ۹۹( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 21 مشاهده پرسش
  اقای دکتر سلام
  بنده 33سال سن دارم درحدود یکسال است که با شلی الت رنج می برم گاهی اقاوات سر صبح حسابی سیخ می شود ولی در زمان نزدیکی شل می شود و اون سیخی قبلی را ندارد خدمت دکتر متخصص رفتم به من قرص سیندالفیل داد ولی اثری نداد و بازم او سفتی را نداد لدا ازمایش دادم ویتامین دی من 9بود /تریگلسرید 234/کلسترول 217 و قند 91می باشد بی زحمت راهنماییم کنید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲ اسفند ۹۹( 1 ماه پیش)
   مشکل شما با توجه به اینکه صبح ها خوبه ، جسمی نیست و مساله ی روحیه. با روانپزشک مشورت کنید
 • تصویر کاربر علی یکشنبه ۱۲ بهمن ۹۹( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 32 مشاهده پرسش
  باسلام آقای دکترمن ۳۰سال سن دارم ولی هنگام نزدیکی آلتم شل میشه وخیلی هردو رنج میبریم تاحالام هیچ دارویی هم مصرف نکردیم توروخدا کمکم کنیددرضمن خیلیم میل جنسی دارم اماوقتش گه میشه نمیتونم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۱۲ بهمن ۹۹( 2 ماه پیش)
   اگر قند و چربی و تیرویید تون طبیعی باشه ، مشکل روحیه نه جسمی
 • تصویر کاربر حبیب جمعه ۱۰ بهمن ۹۹( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 35 مشاهده پرسش
  ببخشید آقای دکتر
  گزاشتن پروتز در آلت تناسلی به صورت دائمی هستش یا اینکه مقطعی و بعد از درمان برداشته میشه...؟
  سوال بعدی اینکه بعد از کار گزاشتن پروتز شکل ظاهری آلت عوض میشه، یعنی شریک جنسیمون متوجهش میشه یا نه..؟
  و سوال آخر اینکه فرمودین ۲صورت تا شونده و باد شونده داره، چه تا شونده یا باد شونده رو خود بیمار باید فعالش کنه یا با تحریک جنسی خودش فعال میشه..؟
  ممنون از لطفتون.
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۱۰ بهمن ۹۹( 2 ماه پیش)
   دائمی هست
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۱۰ بهمن ۹۹( 2 ماه پیش)
   شکل الت عوض نمیشه ، ولی در حالت نعوظ میمونه ، مگر اینکه نوعی پروتز گذاشته شه که باد ی هست
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۱۰ بهمن ۹۹( 2 ماه پیش)
   اگر باد شونده باشه دکمه داره باد میشه
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۱۰ بهمن ۹۹( 2 ماه پیش)
   اگر غیر باد شونده باشه ، همیشه در نعوظه
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر امیر سه شنبه ۲۳ دی ۹۹( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 36 مشاهده پرسش
  سلام جناب دکتر کرمی،بنده پیش تر درخواستی در خصوص حذف پیغام خود از سایت شما داده بودم،ولی پیغام بنده همچنان هم در سایت و هم در گوگل قابل مشاهده است و علی رغم درخواست بنده،پیغامم همچنان از سایت حذف نشده است.خواهشاً پیغام بنده را از سایت به طور کامل حذف نمایید،چون اطلاعات بنده در گوگل قابل مشاهده است.لینک این پیغام نیز در زیر قابل مشاهده است.با تشکر
  کد پیگیری پیغام:
  (d16ly7171706)
  https://drkarami.com/faq?read=d16ly7171706
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۳ دی ۹۹( 3 ماه پیش)
   پیگیری می شود
 • تصویر کاربر ali جمعه ۱۹ دی ۹۹( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 31 مشاهده پرسش
  سلام وفت بخیر آقای دکتر. بنده 35 سال دارم. موقع نزدیکی آلتم سفت هست ولی خیلی سفت سفت نیست و در هنگامیکه یه خرده وقفه میفته تو نزدیکی دوباره شل میشه(مثلا وقتی موبایلم زنگ میخوره فورا شل میشه) و در بعضی مواقع البته خیلی کم این اتفاق افتاده که اصلا سفت نشده. البته من خیلی خیلی میل جنسی دارم به طوریکه اگه هر روز هم بتونم نزدیکی کنم این کارو انجام میدم ولی زیاد آلتم زیاد سفت نمیشه. چند بار از قرص سیلدنافیل اسفاده کردم خیلی سفت سفت شد ولی سوزش معده گرفتم و فشارمو بالا برد. ناگفته نماند من یکی از بیضه هام کوچکتر از اون یکیه و میرن بالا. البته من سیگار میکشم. ممنون میشم منو راهنمایی کنید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۱۹ دی ۹۹( 3 ماه پیش)
   سلام ، موقت میتونین از قرص تادالافیل ۱۰ میلیگرم نیم ساعت قبل رابطه استفاده کنید
 • تصویر کاربر hhhh سه شنبه ۱۶ دی ۹۹( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 42 مشاهده پرسش
  سلام من 29 سالمه و تازه ازدواج کردم تا حالا دوبار رابطه جنسی داشتیم و هیچکدام موفقیت امیز نبود مشکل هم اینه که خوب تحریک میشم و تا 20 دقیقه هم باهم معاشقه مکنیم تو این مدت کاملا التم سفت میشه و به محض اینکه میخوایم دخول و انجام بدیم آلتم شل میشه. ممنون که راهنمایی میکنین
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱۶ دی ۹۹( 3 ماه پیش)
   مشکل جسمی نیست ، با روانپزشک مسایل جنسی مشورت شود
 • تصویر کاربر یادگاد دوشنبه ۱۵ دی ۹۹( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 40 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر
  بنده 6ماه پبش یک استرس وفشار عصبی که بهم وارد شد بمدت۱۰ روز ۵یا۶ ساعت نتونستم بخوابم و در این۱۰ روز اصلا آلت تناسلیم نمیتونست نعوظ کند ولی به مرور زمان نعوظ پیدا کرد ولی زود حالت نعوظ خود را در10 یا20 ثانیه از دست میدهد و دیگر به خاطر همین مشکل همیشه استرس و تمرکز ذهنی ندارم الان 5 یا 6 ماه اینطوریم ممنون میشم بهم کمک کنید به دکتر رفتن هم خجالت میکشم داروی لازم بهم بگید بگیرم یعنی دیگه اصلا نمیتونم راحت باشم همیشه در خودم درگیرم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۵ دی ۹۹( 3 ماه پیش)
   نیاز به دارویی نیست ، استرس های کاری و روحی خود را کم کنید
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۵ دی ۹۹( 3 ماه پیش)
   درست می شود
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
درحال دریافت اطلاعات
ممکن است شما دوست داشته باشید
پرسش از دکتر