علل و روشهای تشخیصی و درمان های ناتوانی جنسی مردان

دکترحسین کرمی

دکترحسین کرمی

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
در این مقاله مطالعه می‌کنید:

امروزه مردان جوان و میانسال را در درمانگاه ها و مطب ویزیت می کنم که از اختلالات و ناتوانی جنسی شاکی هستند و همین موضوع باعث اختلال در روابط زناشویی و ناراحتی مضاعف آنها شده است.

با توجه به اهمیت این موضوع در این متن به تفصیل درباره علل و علائم آخرین روش های درمانی ناتوانی جنسی که سوال بسیاری از مراجعه کننده گان می باشد می پردازم.

علائم از مردی افتادن

علامت اصلی به اصطلاح از مردی افتادن عدم توانایی در تأخیر انزال بیش از یک دقیقه پس از دخول است. با این حال، این مشکل ممکن است در همه موقعیت های جنسی، حتی در هنگام خودارضایی نیز رخ دهد.

انزال زودرس را می توان به صورت زیر دسته بندی کرد:

 • مادام العمر (اولیه): انزال زودرس مادام العمر در تمام مدت یا تقریباً تمام اوقات با شروع اولین برخوردهای جنسی شما اتفاق می افتد.
 • اکتسابی (ثانویه): انزال زودرس اکتسابی پس از تجربه قبلی جنسی بدون مشکلات انزال ایجاد می شود.

بسیاری از مردان احساس می کنند که علائم انزال زودرس را دارند، اما علائم مطابق با معیارهای تشخیصی انزال زودرس نیست. در عوض این مردان ممکن است دارای انزال زودرس متغیر طبیعی باشند، که شامل دوره های انزال سریع و همچنین دوره های انزال طبیعی است.

تعریف ناتوانی جنسی

ناتوانی جنسی که درمورد به از مردی افتادن مشهور است، عنوان کلی است که از چند قسمت تشکیل شده است:

1- اختلال در رسیدن به نعوظ یا عدم سفت شدن کامل آلت

2- اختلال در ماندن حالت نعوظ و یا شل شدن آلت تناسلی بعد از سفت شدن اولیه

3- انزال زودرس

4- اختلالات نعوظ ناشی از افسردگی و استرس های شدید روحی و روانی است.

انزال زودرس

چگونه آلت تناسلی مرد نعوظ پیدا می کند؟

اولین مرحله تحریک جنسی است. دومین مرحله گشاد شدن شریان یا سرخرگ آلت تناسلی است که باعث خونرسانی بیشتر و جمع شدن خون در سینوس های وریدی یا بافت اسفنجی آلت تناسلی است. سومین مرحله که جهت ایجاد نعوظ ضروری است، بسته شدن دریچه های وریدی و جلوگیری از جریان خون وریدی در آلت است که باعث سفتی الت تناسلی مردانه می گردد. هر کدام از این مراحل اختلال پیدا کند نعوظ حاصل نخواهد شد.

– سوال: مردی 25 ساله که اظهار می دارد که علیرغم تحریک جنسی آلت تناسلی نعوظ پیدا نمی کند و لذا دخول انجام نمی شود، علت آن چیست؟

پاسخ: اغلب علت عدم نعوظ این افراد ختلال شدید در خونرسانی آلت و یا تنگی شریان آلت و یا ترکیبی از نشت خون وریدی در آلت تناسلی می باشد که باعث می شود آلت تناسلی مرد نعوظ پیدا نکند. در بررسی ها این افراد اغلب تنگی شریان آلت دارند.

درمان اين مشكل چیست؟  

درمان این بیماری اگر تنگی خفیف باشد استفاده از قرص های سیلدنافیل و تالادالافیل می باشد. اگر تنگی شدید باشد باید با استفاد از جراحی یا استنت محل تنگی باز شود.

– سوال: مردی 36 ساله که اظهار می دارد در شروع مقاربت آلت وی سفت است ولی به تدریج در حین مقاربت شل می شود.

پاسخ: شایعترین علت این مشکل یک نشت وریدی است که به علت خرابی دریچه های لانه کبوتری وریدی آلت تناسلی (خون موقع نعوظ از وریدها نشت پیدا می کند) و لذا سفتی آلت از بین می رود.

علت نعوظ صبحگاهی ناخواسته مردان

 درمان این مشکل چیست؟

این نوع اختلال در نعوظ شاید بدترین نوع اختلال در نعوظ مردانه باشد که راه درمانی جز گذاشتن پروتز آلت ندارد. موارد خفیف آن اغلب به داروهای تادالافیل جواب می دهند.

– سوال:مردی 29ساله که از اظهار می دارد که مبتلا به انزال زودرس است و در مراحل اولیه مقاربت جنسی مبتلا به انزال می شود که این مورد باعث ناراحتی روحی شدید خود ایشان و خانمشان شده است.

انزال زودرس اغلب منشاء عصبی و روحی و روانی ندارد. موارد زیر انزال زودرس را تشدید می کنند که عبارتند از:

1- خواب کمتر

2- مشغله ذهنی بیشتر

3- استرس های شدید روزمره زندگی

4- عصبانیت و پرخاشگری

5- بیماری های جسمی مزمن و روحی از قبیل افسردگی، اضطراب و مصرف داروهای عصبی و روحی و روانی

انزال زودرس اغلب در افراد با تیپ شخصیتی A ایجاد می شود که آدم های بی حوصله، عجول، تحریک پذیر، آستانه تحمل کمتر و عصبانیت بیشتر دارند.

– سوال: زمان طبیعی مقاربت جنسی و انزال طبیعی چقدر است؟

از نظر علمی یک مقاربت طبیعی بالاتر از سه دقیقه و بسته به عادت وشرایط فیزیکی و شخصیتی فرد می تواند تا نیم ساعت هم ادامه داشته باشد. اغلب افراد زودانزال در زیر یک دقیقه مبتلا به خروج غیر ارادی مایع منی می شوند.

از مردی افتدن

علت زود شل شدن نعوظ

علت زود خوابیدن نعوظ هنوز مشخص نیست. اما مشکلات روحی شما می تواند حداقل تا حدی دلیل آن باشد. مردانی که سطح کمی از ماده شیمیایی سروتونین را در مغز خود دارند، مدت زمان کوتاهتری برای انزال لازم است. عوامل احساسی نیز می توانند در انزال زود رس نقش داشته باشندکه عبارتند از: فشار،  افسردگی، مشکلات، عدم اعتماد به نفس و …

تعدادی از عوامل بیولوژیکی ممکن است در انزال زودرس نقش داشته باشند ، از جمله:

 • سطح غیر طبیعی هورمون
 • سطح غیر طبیعی مواد شیمیایی مغز به نام انتقال دهنده های عصبی
 • التهاب و عفونت پروستات یا مجرای ادراری
 • صفات ارثی

علت شل شدن آلت

بر اساس تحقیقات انجام شده در کانادا، حدود نیمی از مردان بالای 40 سال در کانا از شل شدن آلت رنج می برند. طیف گسترده ای از بیماری ها ، داروها ، آسیب ها و مشکلات روانی می تواند باعث شل شدن آلت گردند. برخی از دلایل شل شدن آلت عبارتند از مشکلات گردش خون، سرطان، جراحی لگن و جراحی پروستات، آسیب نخاعی، اختلالات هورمونی، افسردگی، سیگار کشیدن، انزجار جنسی و … .

درمان زودانزالی

درمان زود انزالی عبارتست از :

1- رفع علل زمینه ای

 • خواب خوب
 • استراحت کافی
 • داشتن ذهن آرام
 • تمرین خونسردی و اجتناب از تنش های غیر ضروری در زندگی

اینها شرایط اولیه درمان می باشند.

2- تعامل و همکاری زوجین باید تقویت گردد.

زوجین باید برای دیدن نتیجه زودتر یکدیگر را حمایت نمایند.

3- مرد باید موقع نزدیکی شامل مثل مشهود حاضر غایب باشد.

یعنی در موقع مقاربت

1- از دخول زودرس جلوگیری کند.

2- از طریق معاشقه خانم را در جهت رسیدن به ارگاسم یا اوج لذت جنسی کمک کند و در این حال سعی کند که اصلاً ….. نشود.

3- استفاده از داروهای تجویز شده توسط پزشک و توصیه های دیگر پزشک متخصص کمک کننده خواهد بود. درمان اصلی این مشکل رفتار درمانی و تقویت اعتماد به نفس و تقویت حق تأخیر در انزال است.

– سوال: مردی 40 ساله که تا یک ماه پیش کاملاً مقاربت موفق و منظم داشته اظهار می دارد که به صورت ناگهانی دچار افت میل جنسی و قدرت جنسی شده است.

پاسخ: در اغلب موارد وقتی که یک مرد ناگهانی میل جنسی و توان خود را ا دست می دهد علت آن شوک روحی و روانی از قبیل از دست دادن عزیزان، شوک کاری و اقتصادی و یا تنش بین زوجین است و در بررسی ها این افراد عیبی در ساختار الت تناسلی پیدا نمی شود.

-سوال:برای بررسی ناتوانی جنسی از قبیل اعتدال در نعوظ و یا زود انزالی چه کارهایی باید انجام داد؟

پاسخ:

برای بررسی ناتوانی جنسی حتماً باید به پزشک متخصص مجاری ادراری مراجعه نمایید. موارد ایجاد کننده اختلال در نعوظ باید بررسی شوند که عبارتند از:

– دیابت درمان نشده

– مصرف داروهای فشارخون

– بالا بودن کلسترول و خصوصاً LDL

– بررسی از نظر وجود بیماریهای روحی و روانی از قبیل بیماری های اضطرابی، استرس کنترل نشده و مصرف داروهای روانگردان

– سابقه جراحی لگن که باعث آسیب به عصب آلت تناسلی گردیده است.

– سابقه مصرف سیگار و دیگر دود آلات

– بررسی روانکاوی ارتباط بین زوجین و رفع تنش های موجود و آموزش آنها جهت همکاری از موارد و بررسی های اولیه است.

درمان سنتی زود خوابیدن نعوظ

انزال زودرس بسیار شایع است. این بیماری از هر 3 مرد 1 نفر را درگیر می کند و می تواند منجر به ناامیدی و اضطراب شود. درمان های طبیعی و گیاهی ممکن است کمی در درمان شل شدن الت به شما کمک کنند. در زیر به برخی از این روش ها سنتی اشاره کرده ایم:

کرم های موضعی و اسپری لیدوکائین: کرم های بی حس کننده موضعی بدون نسخه پزشک حاوی ماده بی حسی هستند که می توانند با کاهش احساس و به تأخیر انداختن اوج ، انزال زودرس را درمان کنند. 10 تا 15 دقیقه قبل از رابطه جنسی کرم را به آلت تناسلی خود بمالید تا بیشترین اثر را داشته باشد.

مکمل های روی: روی نه تنها به تقویت سیستم ایمنی و رشد سلول ها کمک می کند، بلکه ماده معدنی ضروری برای تولید تستوسترون و همچنین افزایش میل جنسی و انرژی می باشد.

منیزیم: علاوه بر روی، منیزیم نیز می تواند در سلامت جنسی و انزال زودرس شما نقش داشته باشد. طبق تحقیقات گنجاندن مواد غذایی حاوی منیزیم در رژیم غذایی  ممکن است به افزایش زمان رسیدن به اوج شما کمک کند.

تمرینات کف لگن: تقویت عضلات کف لگن می تواند تأثیر زیادی در مدت زمان اوج گیری شما داشته باشد.

مقاله پیشنهادی دکتر حسین کرمی: بهترین راه افزایش تعداد اسپرم چیست؟

تشخیص ناتوانی جنسی

اقدامات تشخیصی بعدی عبارتند از:

1- تست NPT

در این تست که جهت بررسی و وجود نعوظ شبانگاهی و در خواب می باشد، دستگاهی را به آلت تناسلی مرد وصل می کنند و بیمار 24 ساعت در بیمارستان بستری می شود و اگر نعوظی در شب اتفاق بیافتد این دستگاه ثبت می کند و وجود نعوظ شبانه دلیل بر سالم بودن فیزیکی و ساختاری آلت تناسلی است ولی عدم وجود نعوظ دال بر وجود بیماری ناتوانی جنسی نیست و لذا با توجه به حساسیت پایین این تست و وقت گیر بودن آن امروزه توصیه نمی شود.

2- سونوگرافی رنگی از الت یا کالر داپلر پاپاورین تست

انجام این سونوگرافی تقریباً قریب به یقین وجود یا عدم وجود اختلال خونرسانی و سالم و یا ناسلام بودن رگ ها را مشخص می کند. و لذا اگر در مردی که شکایت از عدم نعوظ و سفت شدن کامل آلت تناسلی در حین مقاربت را دارد اگر این تست نرمال باشد نشان می دهد که منشاء آن روحی و روانی است نه اختلال در رگ های تناسلی

روش انجام تست

در این روش ابتدا با سرنگ و سوزن باریک انسولین آمپول پاپاورین را به آلت تناسلی تزریق می شود. تزریق این آمپول پاپاورین باعث گشادی رگ ها و خونرسانی بیشتر به آلت و ایجاد نعوظ مصنوعی می شود و در این حالت با استفاده از سونوگرافی رنگی وضعیت خونرسانی به آلت و رگ های شریانی و وریدی بررسی می شود و هر گونه تنگی در شریان و یا نشتی و پنچری وریدی را کاملاً مشخص می کند.

از مزایای این تست این است که

1- سریع قابل انجام است

2- دقت بالای تشخیصی دارد

3- سریعاً تکلیف بیمار و پزشک مربوطه را مشخص می کند.

نکته بسیار مهم: پس از انجام سونوگرافی باید تا رفع نعوظ و شل شدن کامل آلت مرکز سونوگرافی را ترک نکنید چرا که ماندن در حالت نعوظ پس از تزریق اگر بیش از سه ساعت طول بکشد باعث کبودی و از بین رفتن نسجهای نعوظ آلت تناسلی مردانه می گردد و لذا باید در کمتر از سه ساعت آلت تناسلی را شستشو داده و از حالت نعوظ خارج کرد که این کار توسط دکتر سونوگرافی و در همان مرکز انجام می شود. در موارد مشکوک به تنگی شریان لگنی باید آنژیوگرافی لگنی انجام شود.

درمان های ناتوانی جنسی

درمان بر اساس نوع و علت ایجاد کننده ناتوانی جنسی فرق می کند که به توضیح آن ها می پردازم.

 • ناتوانی جنسی با منشاء روحی و روانی

به علت سالم بودن خون رسانی ناحیه آلت تناسلی به این افراد توصیه می شود که با کاهش استرس های روزمره زندگی، ایجاد نشاط روحی و انجام ورزش و پیاده روی و … درمان و تعدیل استرس و اضطراب ها، خواب خوب به درمان مشکل خودشان بپردازند. مصرف داروهای خفیف آرام بخش و تقویت کننده نعوظ برای این بیماران بسیار کمک کننده است.

 • ناتوانی جنسی با منشاء تنگی شریانی آلت

در این حالت اگر تنگی خفیف باشد استفاده از داروهای گشاد کننده رگ مشکل بیمار را در زمان مقاربت حل می کند ولی اگر تنگی شدید باشد باید با استفاده از استنت و یا جراحی عروق تنگی را حل کرد.

 • ناتوانی جنسی با منشاء نشت وریدی

مشخصه این حالت این است که نعوظ ایجاد و بلافاصله از بین می رود که روش تشخیص آن با سونوگرافی رنگی از آلت است. این حالت متأسفانه درمان دارویی ندارد و قطعی ترین روش درمان آن گذاشتن و کاشتن پروتز آلت تناسلی است.

– سوال: پروتز آلت تناسلی چیست؟ و چگونه کار گذاشته می شود؟

پاسخ: پروتز آلت تناسلی به دو شکل تاشونده و باد شونده می باشد که به عنوان آخرین روش درمانی برای اصلاح ناتوانی جنسی استفاده می شود و این پروتز ها را با جراحی روی آلت، آن را در داخل نسج اسفنجی آلت می کاریم. در نوع تاشونده مریض با تا کردن و راست کردن آن و در نوع باد شونده با پمپاژ و پر هوا کردن آن آلت را به حالت سفتی و نعوظ در می آورد.

 

پروتز آلت تناسلی

– سوال: آیا پروتز آلت تناسلی عوارض دارد؟

پاسخ: بله، چون پروتز یک جسم خارجی است خطر عمده آن ایجاد عفونت و زخم در محل کاشته شدن می باشد و لذا در کسانی که دیابت دارند سیستم ایمنی بدنشان پایین و در معرض عفونت هستند گذاشتن پروتز اصلاً پیشنهاد نمی گردد. و لذا اگر بعد از گذاشتن پروتز علائمی از زخم و عفونت پیدا شود بلافاصله باید خارج گردد.

عوارض پروتز

و اما توصیه های اینجانب درباره ناتوانی جنسی

چون یک مقاربت موفقیت آمیز جزء اساس و بنیان مستحکم خانواده و زوجین است و لذا

1- اگر مبتلا به دیابت و کلسترول بالا و فشار خون هستید شدیداً آنها را کنترل نمایید.

2- با بهتر کردن کیفیت زندگی و با ورزش و آزاد کردن ذهن و با خواب خوب و تغذیه سالم در تداوم سلامتی جنسی تان کوشا باشید.

3- از مصرف هر گونه دخانیات اجتناب نمایید.

4- در صورت افت تدریجی در کیفیت نعوظ بلافاصله به دکتر مراجعه نمایید.

5- در صورت داشتن اختلالات نعوظ جهت جهت اخذ نوبت با شماره تلفن 22642744  تماس بگیرید.

 

دکتر حسین کرمی متخصص جراحی کلیه ، مجاری ادراری تناسلی و فوق تخصص درمان آندوسکوپی و لاپاراسکوپی  

 

مشاوره پزشکی

در پایان هر مقاله برای راحتی شما عزیزان، نرم افزار پرسش و پاسخ قرار داده شده است تا به راحتی سوالات خود را با ما در میان بگذارید. از طریق این نرم افزار می توانید پرسش ها و مدارک پزشکی خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر علی جمعه ۱۸ تیر ۰( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 10 مشاهده پرسش
  چندوقتی هست که هنگام نزدیکی التم بلند نمیشودکه البته قبلااینطورنبوده ومشکلی هم نداشتم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۱۸ تیر ۰( 1 هفته پیش)
   سن‌تون؟بررسی از نظر قندخون یا چربی خون انجام دادین؟
 • تصویر کاربر علی جمعه ۱۱ تیر ۰( 2 هفته پیش) تعداد بازدید: 13 مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید من تازه ازدواج کردم قبلا اصلا اینجوری نبودم ولی الان در حین سکس التم کاملا شل میشه و حسم کاملا از بین میره میخواستم ببینم جه قرصی میتونم استفاده کنم که هم از شل شدن التم جلوگیری کنه و هم ارضا شدنم رو به تاخیر بندازه ممنونم میشم راهنمایی کنید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۱۱ تیر ۰( 2 هفته پیش)
   قرص تادالافیل ۱۰ میلیگرم نیم ساعت قبل رابطه. البته در افراد جوان خیلی توصیه نمیشه‌ شما مشکل خلصی ندارید با روانپزشک مسایل جنسی مشورت کنید بهتره
 • تصویر کاربر عليرضا دوشنبه ۱۷ خرداد ۰( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 22 مشاهده پرسش
  سلام يه چند وقتي است در حين رابطه الت من شل ميشود و ديگر بلند نميشه سن من ٣٤ سال دارم من سيگار ميشكم و ورزش بدنسازي ميكنم و از مكمل هاي ورزشي استفاده ميكنم ممنون ميشم كمك كنيد در درمان اين موضوع
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۷ خرداد ۰( 1 ماه پیش)
   ابتدا ازمایشات کامل انجام شه ، اگر طبیعی باشه مشکل روحیه و نه جسمی
 • تصویر کاربر مهرداد چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۰( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 28 مشاهده پرسش
  با سلام و احترام
  خدمتتون عرض کنم بنده بدلیل خود ارضایی طولانی مدت؛ بعد ازدواج از طریق مقاربت با همسر ارضا نمیشم و این در رابطه خانوادگیم مشکلات جدی بوجود آورده
  اخیرا از طریق را مقعدی با یک نفر تونستم ارضا بشم البته بدلیل جملات سکسی طرفمم و همچنین تماس خوب آلتم به نقطه اوج ارگاسم رسیدم
  قرص بیوپورفن موقتا استفاده کردم که تو ترک خود ارضایی و تاثیر خوبی گذاشت و یه مدت قرص مدورین استفاده می کردم
  ممنون میشم دارویی که ترک خودارضایی و همچنین جهت افزایش هیجان جنسی در زمان سکس و یا دکتر خوب سکس تراپ معرفی کنید
  ضمنا آلتم بدلیل خودارضایی یکم از حد طبیعی بزرگتره و همسرم اذیت میشه و همین امر بدلیل عدم ورود آلتم منو به نقطه مطلوب نمی رسونه ممنون میشم اگه محصول بهداشتی جهت تماس بهتر جهت کاهش درد که بی حس کننده هم نباشه معرفی بفرمایید.
  سپاس فراوان
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۱۵ اردیبهشت ۰( 2 ماه پیش)
   با روانپزشک مسایل جنسی مشورت کنید ، مشکل ارولوژی ندارید
 • تصویر کاربر علیرضا سه شنبه ۷ اردیبهشت ۰( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 30 مشاهده پرسش
  سلام جناب دکتر وقت بخیر
  ۲۲سالمه مجردم و التم در حالت غیر نعوظ خیلی نرم هست،وقتی به نعوظ میرسه مثلا خودم تحزیک میکنم با دست و به نعوظ میرسه سریع شل میشه.وقتی هم خود ارضایی میکنم ۲دقیقه ای به انزال میرسم و هنگام رابطه جنسی هنوز به نعوظ کامل نرسیده ارضا میشم
  با قرص های تاخیری خوب جواب میگیرم. میخوام ازدواج کنم لطفا راهنماییم کنید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۷ اردیبهشت ۰( 2 ماه پیش)
   مشکلی برای ازدواج ندارید ، مشکل جسمی ندارید با روانپزشک مشورت کنید. قرص هایی مثل پاروکستین و سرترالین هم میتونن باعث دیر انزالی شن
 • تصویر کاربر محمد پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۰( 2 ماه پیش) تعداد بازدید: 45 مشاهده پرسش
  در هنگام نزدیکی الام شل میشود چکار باید بکنم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۲ اردیبهشت ۰( 2 ماه پیش)
   ابتدا ازمایشات کامل ، اگر ازمایش ها طبیعی باشد مشکل روحیه نه جسمی
 • تصویر کاربر حسین دوشنبه ۱۶ فروردین ۰( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 40 مشاهده پرسش
  با سلام. فردی ۳۵ ساله هسم. ک ۷۲ ساعت نعوذ دردناک داشتم. بعد از عمل و خون کشی از التم خوب نشدم و با مراجعه ب روانپزشک بعد از تزریق یک امپول نعوذم شل شد البته قابل ذکر هسش ک قبل این اتفاق ۴ عدد قرص ریسپریدون خوردم. ولی الان دیگر الت من ب حالت نعوذ در نمیاید. ایا دوره درمان طول میکشد و یا اینکه دیگه از بین رفته ؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۱۵ فروردین ۰( 3 ماه پیش)
   زمان طلایی ۶ تا ۱۲ ساعت اول هست بعد از نعوظ طول کشیده. در همان زمان باید درمان میشدید. باید بررسی بیشتر شوید ممکنه در اینده نیاز به پروتز باشه
  2. تصویر کاربر حسین یکشنبه ۱۵ فروردین ۰( 3 ماه پیش)
   الان که آلتم شل هسش. حس میکنم که داخلش سفته . مثل قبلا شل نیس. همه حس شهوت رو دارم . همه حسای ارضا انجام میشه ولی اصلا ب حالت نعوذ درنمیاد. من شهرستان هسم. میشه بیشتر راهنمایی کنید . یا اگه قرصی هست معرفی کنید. ممنونم
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۱۵ فروردین ۰( 3 ماه پیش)
   به ارولوژیست شهرتون مراجعه کنید ، باید سونوگرافی و اقدامات بعد اون انجام شه. اینجوری نمیتونم کمک بیشتری کنم ، فقط جدی بگیرید و حضوری به ارولوژیست شهرتون مراجعه کنید
  4. تصویر کاربر حسین یکشنبه ۱۵ فروردین ۰( 3 ماه پیش)
   ممنونم از پاسخگوییتون. واقعا روم نمیشه برم . فقط اگه میتونستید ی قرصی معرفی کنید خیلی ممنونتون میشدم. اصلا روم نمیشه. عرض کردم خدمتتون. همه حسای ی انسان سالم رو دارم ولی ب حالت نعوذ در نمیاد. فقط ی چن باری حس کردم که ی مقدار خیلی ضعیفی (البته بعد از تحریک شدن)اندازش خیلی کمی فرق کرده. ولی هر چی سعی کردم ب حالت نعوذ در نیامد. ولی همش حس میکنم جایی ک سوزن رو فرو کردن و خون کشیدن اون قسمتا سفت هسش. متاهل هسم.
  5. تصویر کاربر حسین یکشنبه ۱۵ فروردین ۰( 3 ماه پیش)
   فقط تورو خدا رک بگید ک التم از بین رفته؟
   از عملم ۴۰ روز میگذره
  6. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۶ فروردین ۰( 3 ماه پیش)
   این با دارو بهتر نمیشه ، باید مراجعه کنید که سونوگرافی کالر داپلر با تزریق براتون انجام شه. ممکنه دیگه بافت الت خراب شده باشه باید بررسی شین
  7. نمایش سایر 5 پاسخ
 • تصویر کاربر سیاوش پنجشنبه ۱۲ فروردین ۰( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 20 مشاهده پرسش
  سلام. 33 سال دارم. بیشتر صبح ها نعوظ کامل و کاملا سفت دارم. ولی هنگام رابطه نعوظ به سختی انجام میشه و تقریبا زود هم از بین میره. بعضی وقت ها زود انزالی هم دارم. ممنون میشم راهنمایی فرمایید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۱۲ فروردین ۰( 3 ماه پیش)
   اگر سابقه ی بیماری خاصی ندارین و ازمایش هاتون طبیعیه ، مشکل جسمی نیست و روحیه و روانپزشک کمک میکنه
 • تصویر کاربر ایمان جمعه ۱۳ فروردین ۰( 3 ماه پیش) تعداد بازدید: 36 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر
  خدا قوت
  بنده ۲۶ سال سن دارم چندتا مشکل دارم که ممنون میشم راهنماییم کنید
  یکی اینکه بنده الت تناسلیم از همون اول سفت سفت نبود اما جوری ام نبود که نتونم سکس کنم یا خودارضایی
  الان حدود یک ساله که اصلا الت تناسلیم برای خود ارضایی سفت نمیشه اما برای سکس میشه که اونم گاهی اوقات خوبه گاهی اوقات زود شل میشه....مثلا ۶ ماه پیش در ابتدای رابطم حتی یک شب تا صبح ۶،۷ بار هم سفت میشد برای سکس اما الان یکبار یا دوبار بیشتر نمیشه
  و اینکه زود ارضا میشم بعضی مواقع خیلی زود
  اما با یه سری تمرینا مثل نفس عمیق کشیدن موقع سکس یه مقدار خیلی کم، بیشتر طول میکشه
  در ضمن بنده سیگار و قلیون میکشم اما کم مثلا روزی یا چند روزی یه نخ اما گاهی اوقات که مثلا مشروب بخوریم چندین نخ میکشم و اینکه گاهی اوقات گل هم میکشم اما بوده که چند ماهی ام گل نکشیدم اما خیلی فرقی نکرده. البته یه ۶ ماهی بود که کلا گل،سیگار و قلیون مصرف نکردم که از نظر سفتی الت خیلی بهتر شده بودم اما کماکان زود انزالی داشتم
  ممنون میشم راهنماییم کنید 🙏🙏🙏
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۱۳ فروردین ۰( 3 ماه پیش)
   ازمایشات کامل داده شود ، اگر طبیعی باشند مشکل روحی است نه جسمی
 • تصویر کاربر پیمان شنبه ۲ اسفند ۹۹( 4 ماه پیش) تعداد بازدید: 39 مشاهده پرسش
  اقای دکتر سلام
  بنده 33سال سن دارم درحدود یکسال است که با شلی الت رنج می برم گاهی اقاوات سر صبح حسابی سیخ می شود ولی در زمان نزدیکی شل می شود و اون سیخی قبلی را ندارد خدمت دکتر متخصص رفتم به من قرص سیندالفیل داد ولی اثری نداد و بازم او سفتی را نداد لدا ازمایش دادم ویتامین دی من 9بود /تریگلسرید 234/کلسترول 217 و قند 91می باشد بی زحمت راهنماییم کنید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲ اسفند ۹۹( 4 ماه پیش)
   مشکل شما با توجه به اینکه صبح ها خوبه ، جسمی نیست و مساله ی روحیه. با روانپزشک مشورت کنید
درحال دریافت اطلاعات

مطالب بیشتری بخوانید

هیدرونفروز، یک بیماری است که بار کلیوی را افزایش داده و می تواند به آن آسیب برساند….
قرص سیپروفکت جهت درمان عفونت های باکتریایی برای بیماران تجویز می شود. این دارو برای درمان عفونت…
ادرار می تواند ویژگی هایی همچون بوی بد، تند یا شیرین داشته باشد. رایج ترین عوامل بوی…

روزای هفته

ساعت مطب

شنبه

17:00 - 21:00

یکشنبه

16:00 - 21:00

دوشنبه

17:00 - 21:00

سه شنبه

16:00 - 21:00

کلیه

+54 مطلب

مثانه

+54 مطلب

بیضه

+54 مطلب

حالب

+54 مطلب

پرسش از دکتر