روش های افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

دکترحسین کرمی

دکترحسین کرمی

در این مقاله مطالعه می‌کنید:

امروزه شاهد مراجعه مردان جوان زیادی به کلینیک های ارولوژی هستیم که از کوچک بودن اندازه آلت تناسلی خود شاکی هستند  و از طرفی شاهد تبلیغات گسترده در فضاهای مجازی و اینترنت و ماهواره ها به دنبال افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان هستند. در این متن روش های بزرگ کردن الت تناسلی را بیان می کنیم.

افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

1- افزایش قطر الت با تزریق ژل

در روش افزایش الت با ژل موارد حجیم کننده را زیر پوست آلت تناسلی جهت پدیدار شدن الت کلفت تزریق می کنند که باعث اختلال در حس آلت تناسلی و نامنظمی در پوست منطقه تناسلی شده و از طرفی بعد از چند ماه دوباره جذب می شوند و لذا درمان مناسبی برای بزرگ کردن الت نمی باشد و اصلاً از نظر علمی پیشنهاد نمی گردد. از عوارض ماندگار این تزریق از بین رفتن حس منطقه آلت تناسلی می باشد و لذا از نظر علمی اصلاً روش مناسبی برای بزرگ کردن الت نبوده و مطلقاً توصیه نمی شود.

مرد مبتلا به سرطان بیضه

2- دستگاه های کشنده آلت تناسلی

امروزه روش های مختلف کششی را برای بزرگ کردن الت تناسلی ذکر می کنند که این کشش ها از نظر علمی درست نبوده و در بسیاری از موارد باعث ایسکیمی و کاهش خون رسانی به بافت آلت تناسلی شده و ممکن است توان نعوظ فرد را به خطر بیاندازد. از نظر علمی هنوز در دنیا ثابت نشده و لذا همه تبلیغات در این روش نیز غلط و پوچ و بی اساس می باشد.

3- قرص افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان

امروزه شاهد تبلیغات قرص ها و ژل هایی در فضای مجازی و ماهواره ها هستیم که مصرف قرص و یا مالیدن ژل های مخصوص به آلت تناسلی را به عنوان روش بزرگ کردن الت تناسلی مردان و افزایش قطر آن معرفی می کنند که بر اساس تحقیقات انجام شده در دنیا هنوز هیچ قرص افزایش طول دستگاه تناسلی مردان و دارویی و ژل های مالیدنی که باعث افزایش طول آلت تناسلی مردان شود کشف نشده است و لذا این روش تبلیغات نیز کاملاً دروغ است و گول تبلیغات کاذب را نخورید.

جهت فیلم عمل جراحی دستگاه تناسلی مردان به آپارات مراجعه نمایید.

4- وکیوم

واکیوم دستگاهی است که با مکانیسم کاهش خون آلت تناسلی باعث متورم شدن آن می شود که در مواردی جهت اختلال نعوظ استفاده می شود ولی این دستگاه نیز جهت بزرگ کردن الت کاملاً بی اثر بوده و از نظر علمی اصلاً توصیه نمی شود.

5- جراحی بزرگ کردن قطر الت تناسلی مردان 

قطع کردن لیگمان های های آویزان کننده آلت روشی است که برای افزایش طول آلت تناسلی مردان در بعضی مراکز درمانی جهت افزایش طول آلت تناسلی پیشنهاد می شود. این عمل برای بزرگ کردن آلت تناسلی به اندازه 2-4 سانتی استفاده می شود ولی از بزرگترین معایب آن لخت شدن و افتادگی شدید آلت است و در هنگام نعوظ آلت تناسلی رو به بالا حرکت نمی کند و افتادگی شدید دارد و لذا باعث اختلال شدید در مقاربت جنسی خواهد شد. بنده اصلاً این روش را به عنوان درمان برای افزایش طول آلت تناسلی پیشنهاد نمی کنم.

بزرگ کردن الت

6- افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان با ماساژ

تمرینات کششی دستی یعنی استفاده از دست برای ماساژ  آلت تناسلی شما است. این هدف برای کشش پوست است. در این نوع ورزش های دستی ، روان کننده به آلت تناسلی زده می شود و به آرامی ماساژ می یابد. این تمرین برای کشش پوست آلت تناسلی شما است که در نتیجه به بزرگ شدن آلت تناسلی کمک می کند. برای دستیابی به نتایج سریعتر باید مرتباً این کار را انجام دهید.

انواع ماساژ ها برای بزرگ کردن آلت تناسلی

تمرینات کششی برای آلت تناسلی مرد می تواند کمک کند تا به طور طبیعی آلت تناسلی شما بزرگ شود.

ورزش ماساژ:

در این نوع ورزش های دستی ، روان کننده به آلت تناسلی زده می شود و به آرامی ماساژ می یابد. این تمرین برای کشش پوست آلت تناسلی شما است که در نتیجه به بزرگ شدن آلت تناسلی کمک می کند. برای دستیابی به نتایج سریعتر باید مرتباً این کار را انجام دهید.

ورزش جلکینگ:

این شایع ترین شکل ورزش در بین مردان است. به ضخیم شدن آلت تناسلی کمک می کند. در صورت افزایش اندازه آلت تناسلی مرد ، توصیه می شود این کار را حداقل یکبار در روز انجام دهید. نحوه انجام این ماساژ به این صورت است که باید هر دو دست را روی آلت تناسلی قرار داده و به آرامی از بالا به پایین حرکت دهید.

ورزش های کششی:

این تمرین شبیه دوشیدن گاو است. این یکی از بهترین تمریناتی است که می تواند منجر به کلف شدن آلت تناسلی شود. در این روش فقط از انگشت شست و انگشت اشاره استفاده می شود. نحوه ی انجام این ورزش به این صورت است که باید: با استفاده از انگشت شست و انگشت اشاره پوست را از بالا به پایین بلغزانید. این کار را به مدت 20 دقیقه انجام دهید. (اطمینان حاصل کنید که خودارضایی نمی کنید).  اگر نعوظ وجود دارد، بگذارید آلت تناسلی مرد شل شود و بعد از 5 دقیقه ادامه دهید. هر روز حداقل 20 دقیقه این تمرین را تکرار کنید.

و اما توصیه های پایانی

 •  80-90 درصد کسانی که از کوچکی آلت تناسلی خود شاکی هستند در معاینه بالینی توسط پزشک، طبیعی هستند.
 •  آلت تناسلی خود را با دیگران مقایسه نکنید.
 •  اگر اندازه آلت تناسلی شما در نعوظ بین 9-14 سانت است اندازه طبیعی دارد. نگران نباشید.
 •  گول تبلیغات ماهوره ها و فضاهای مجازی را در رابطه با بزرگ کردن الت نخورید چرا که هنوز در دنیا هیچ روش علمی و بی عارضه ای برای بزرگ کردن طول آلت تناسلی و افزایش قطر آن وجود ندارد.
 •  از مصرف ژل ها و داروهای تبلیغاتی برای بزرگ کردن آلت به علت عوارض آنها شدیداً اجتناب نمایید.

توصیه آخر

قبل از شروع خود درمانی و هر درمانی جهت معاینه بالینی به پزشک جراح کلیه و مجاری ادرار مراجعه فرمائید. جهت اخذ نوبت با شماره تلفن 02122642744 تماس بگیرید.

 
دکتر حسین کرمی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری تناسلی و فوق تخصص درمان آندوسکوپی و لاپاراسکوپی
4.3/5 - (85 امتیاز)

مشاوره پزشکی

در پایان هر مقاله برای راحتی شما عزیزان، نرم افزار پرسش و پاسخ قرار داده شده است تا به راحتی سوالات خود را با ما در میان بگذارید. از طریق این نرم افزار می توانید پرسش ها و مدارک پزشکی خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

ثبت سوال جدید غیرفعال می‌باشد.

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر حسن شنبه ۲۳ مرداد ۰( 11 ماه پیش) تعداد بازدید: 119 مشاهده پرسش
  ضمن عرض سلام وادب.. آقای دکتر بنده 29سالمه واز ابتدای رسیدن به سن بلوغ مداوم هفته ای چن بار خودارضایی میکردم واینکارو تا اواخر دوره دبیرستان ادامه دادم ومتاسفانه عوارض زیادی من جمله سستی کمر و شل و کوتاه شدن الت تناسلی را برایم درپی داشت الان مشکلم اینه که وقتی به توالت میرم بعداز اینکه ادرارم تخلیه شد وخواستم طهارت کنم باقیمانده ادرار تو التم هست و بند نمیشه طوریکه مجبورم با دستمال خودمو خشک کنم ولی اگه بعد یه ساعت یا حتی یه شبانه روز توالت هم نرم اگه سوراخ التم را باز کنم باز داخل التم ادرار میبینم ایا این بخاطر شل شدن وکوتاه شدن التم هستش یا چیز دیگه سوال دومم اینه که وقتی حمام میروم ویه دستی به بدنم میزنم بعدش به توالت میرم بعد یا قبل از ادرارم منی خارج میشه این دلیلش چیه ممنون میشم اگه دارویی هست یا توصیه ای دارین بفرمایین
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲۳ مرداد ۰( 11 ماه پیش)
   سونوگرافی و ازمایش ادرار انجام شه
 • تصویر کاربر امیر چهارشنبه ۲۰ مرداد ۰( 11 ماه پیش) تعداد بازدید: 139 مشاهده پرسش
  سلام دکتر
  من طول آلت تناسلیم بیست سانته ولی متاسفانه قطرش کمه . و سرش هم کوچیکه . به نحوی که اعتماد به نفسم رو کم میکنه و زودانزال میشم .پارتنرم هم راضی نیست از اندازش. و یه بار به صورت اتفاقی آلت دوستمو دیدم و خیلی حسرت خوردم . سالهاست ازین موضوع رنج میبرم واقعا و دوس دارم آلت کلفتی داشته باشم . منو راهنمایی کنید لطفا
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۰ مرداد ۰( 11 ماه پیش)
   مراکزی هستند که با تزریق چربی باعث افزایش قطر میشن ولی من انجام نمیدم
 • تصویر کاربر Amir دوشنبه ۱۸ مرداد ۰( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 141 مشاهده پرسش
  با سلام و خسته نباشید خدمت شما.
  پسرم الان 8 سالشه و التش رشد انچنانی نداشته.. بچه که بود بردم دکتر ولی گفتن بزرگتر بشه رشد میکنه ولی رشدی نکرده. ممنون میشم راهنماییم کنید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۸ مرداد ۰( 1 سال پیش)
   هنوز زوده و بزرگتر بشه بهتر میشه و رشد میکنه
 • تصویر کاربر علی شنبه ۹ مرداد ۰( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 136 مشاهده پرسش
  سلام. آلتم در حالت شق ۱۰سانت انحراف ب چپ وبالا داره
  وقتی راس میشه خیلی سفته وانعطاف نداره.
  اگه از ژل یا قرص موجود بازار استفاده کنم
  عوارض دارن.چه داروی پیشنهاد میدی
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۹ مرداد ۰( 1 سال پیش)
   سلام ، در مورد کجی آلت در صورتی که کمتر از ۳۰ درجه باشد و در رابطه ی جنسی اختلال ایجاد نکند نیاز به جراحی نیست . در غیر این صورت باید عمل شوید و با شماره 09351142080 02122642744 هر روز از ساعت ۱۰ الی۱۲ تماس بگیرید
 • تصویر کاربر Amir پنجشنبه ۷ مرداد ۰( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 110 مشاهده پرسش
  سلام اقاى دكتر خسته نباشيد
  من طول آلتم١٣ سانته و قطرش هم تقريبا ١٢ سانته و عرض الت هم تقريبا به اندازه نصف انگشت اشارم هست
  با اين اندازه آلت من با تزريق چربى چقدر ميتونم نهايتا به قطر آلتم اضافه كنم و حتي ميشه به سر آلت هم تزريق چربی كرد؟
  منظورم اينه كه نهايتا چند درصد افزايش قطر ميتونم با اين اندازه اي كه الان دارم ايجاد كنم؟؟؟

  و اينكه اقاي دكتر براي افزايش طول آلت به جز عمل جراحى روش دیگه اي كه موثر باشه چی پیشنهاد ميديد؟؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۷ مرداد ۰( 1 سال پیش)
   2-سلام ،بايد معاينه شويد
 • تصویر کاربر بهزاد شنبه ۲۶ تیر ۰( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 151 مشاهده پرسش
  باسلام
  مدتی‌هس که یه رگ از پشت گردی سرآلت شروع شده وتا قسمتی از آلت بیرون میزند که این امرزمانی که نعوظ میکند بیشتر میشود وباعث کمی درد درهمان ناحیه نیز میشود وباعث نگرانی بنده شده بیزحمت راه درمان وعلتشو میفرمایید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲۶ تیر ۰( 1 سال پیش)
   عکسش رو بفرستید
 • تصویر کاربر محمد سه شنبه ۲۲ تیر ۰( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 159 مشاهده پرسش
  سلام
  بیش از ۱ساله ک از همسرم جدا شدم،بعد از جدایی در وقت تنهایی از شدت زیاد شهوت مرتب و هفته ای ۱ تا ۳ بار در هفته خودارضایی داشتم ،حدود ۹ماه قبل از برای اینکه در حین خودارضایی زودانزالی نداشته باشم به مقدار بسیار زیاد از اسپری بی حسی لیدوکائین برای تمام آلت و بیضه استفاده کردم ک به موجب اون سوزش پوست بیضه را داشتم و سرآلتم از رنگ قرمزی به سفیدی زد،از اون وقت تا حالا دیگه اون اوج لذت و شهوت در موقع لمس و خودارضایی ندارم و حتی احساس می کنم مشکل نعوظ هم پیدا کردم و صبح ها که از خواب بیدار میشم مثل قبل نعوظ ندارم و حتی الان که ۱ماهه خودارضایی ندارم فقط ۱بار اون هم هفته اول به مقدار کم جنب شدم ،نگرانم ،لطفا کمکم کنین،قبلا هم همین سوال پرسیدم که متاسفانه جواب نگرفتم،خواهشا کمکم کنین.ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۲۰ تیر ۰( 1 سال پیش)
   مولتی ویتامین WELLMAN روزانه و قرص ویتامین E با دوز ۴۰۰ روزانه مصرف کنید
  2. تصویر کاربر محمد یکشنبه ۲۰ تیر ۰( 1 سال پیش)
   سلام
   چه مقدار و تا چه مدت مصرف کنم
   تشکر
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۲ تیر ۰( 1 سال پیش)
   ۳ ماه روزانه یک عدد
  4. تصویر کاربر محمد دوشنبه ۲۱ تیر ۰( 1 سال پیش)
   سلام
   عوارض هم ممکنه داشته باشه؟میتونم با خیال راحت استفاده کنم؟تشکر
  5. تصویر کاربر محمد دوشنبه ۲۱ تیر ۰( 1 سال پیش)
   سلام
   عوارض نداره؟میتونم با خیال راحت استفاده کنم؟نیازی به سونوگرافی رگ بیضه نیست؟ممکنه اعصاب آلت آسیب دیده باشه؟تشکر
  6. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۲ تیر ۰( 1 سال پیش)
   عوارضی نداره بعد از ۳ ماه مصرف باید مجدد بررسی بشید
  7. نمایش سایر 5 پاسخ
 • تصویر کاربر علی جمعه ۱۸ تیر ۰( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 155 مشاهده پرسش
  سلام دکتر آیا زالو درمانی آلت تناسلی بر اندازه آلت تاثیر دارد؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۱۸ تیر ۰( 1 سال پیش)
   خیر
 • تصویر کاربر حسين پنجشنبه ۱۰ تیر ۰( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 156 مشاهده پرسش
  چرا الت تناسلي من هم كوتاه است هم كج
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۱۰ تیر ۰( 1 سال پیش)
   عکس
 • تصویر کاربر امیر پنجشنبه ۳ تیر ۰( 1 سال پیش) تعداد بازدید: 151 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر
  آلت من 2سال پیش 14سانت بود در 2سال گذشته رابطه جنسی زیاد داشتم الان آلتم شده 11سانت یعنی در مدت ۲سال ۳سانت کوتاه تر شده.
  علت کوتاه تر شدنش چی می‌تونه باشه؟
  چکار کنم کوتاه تر نشه؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۳ تیر ۰( 1 سال پیش)
   همچین چیزی نداریم مگر اینکه اضافه وزن زیاد داشته باشین
درحال دریافت اطلاعات

مطالب بیشتری بخوانید

HPV یا ویروس پاپیلومای انسانی، شایعترین بیماری منتقل شونده ویروسی در دنیا است. بیش از 140 نوع…
هرپس سیمپلکس یکی از ویروس های بسیار شایع در سطح جهان می باشد، که به دو نوع…
چه تفاوتی بین سرطان مثانه و عفونت مثانه وجود دارد؟ عفونت مثانه یا همان التهاب مثانه، به…

روزای هفته

ساعت مطب

شنبه

17:00 - 21:00

یکشنبه

16:00 - 21:00

دوشنبه

17:00 - 21:00

سه شنبه

16:00 - 21:00