بهترین درمان زگیل تناسلی مردانه

زگیل تناسلی مردان؛ از طریق رابطه ی جنسی منتقل می شود. علت بوجود آمدن زگیل تناسلی در مردان چیست و برای درمان قطعی زگیل تناسلی چه باید کرد؟

زگیل تناسلی در مردان بیماری است که به دنبال رابطه ی جنسی بوجود می آید کافی ست یکی از طرفین مبتلا به زگیل تناسلی باشد و تمام!

اگر به هر دلیل زمانی برای خواندن مقاله ندارید، می توانید پادکست صوتی زیر را گوش دهید:

چند نوع زگیل تناسلی وجود دارد؟

HPV مخفف و معادل انگلیسی ویروس پاپیلومای انسانی است. این ویروس رایج ترین عفونت منتقل شونده جنسی می باشد. HPV معمولا آسیب رسان نبوده و خود به خود از بین می رود. با این حال، انواعی از آن وجود دارند که می توانند به ایجاد سرطان یا زگیل های تناسلی بدخیم منجر شوند.

بیش از 100 نوع ویروس HPV وجود دارد که 60 نوع آن باعث ایجاد زگیل در ناحیه ی دست و پا و 40 نوع دیگر سبب ایجاد زگیل تناسلی می شوند.

اغلب زگیل های تناسلی توسط انواع 6 و 11 ویروس HPV ایجاد می شوند. زگیل ها با اینکه آزار دهنده هستند اما در دسته انواع کم خطر عفونت HPV قرار می گیرند؛ زیرا سبب ایجاد سرطان یا دیگر مشکلات جدی سلامتی نمی شوند.

زگیل تناسلی گل کلمی

زگیل های گل کلمی در واقع تعداد زیادی زگیل در کنار هم هستند که به شکل یک گل کلم دیده می شوند با این حال برخی اوقات زگیل تناسلی به شکل مسطح و صاف ظاهر می گردند.

برای درمان زگیل تناسلی مردانه چه باید کرد؟

اگر زگیل های تناسلی کوچک باشند، شاید بتوان آنها را با پماد برای درمان زگیل تناسلی مردان درمان کرد. به طور کل سه روش برای درمان زگیل تناسلی مردان پیشنهاد می شود که البته باید توجه داشت که ویروس اصلی زگیل تناسلی با هیچ راهی از بین نمی رود؛ اما در صورت رعایت نکات پزشکی، احتمال عود مجدد آن بسیار کمتر خواهد بود.

که عبارتند از:

1- پودوفیلین

پودوفیلین یکی از درمان های خانگی زگیل تناسلی است که روی محل آلوده مالیده می شود و معمولا برای درمان زگیل تناسلی خفیف به کار می رود ولی تحریکات شیمیایی محل و استفاده طولانی مدت آن برای درمان زگیل تناسلی که باید به مدت یک ماه تا سه ماه مالیده شود، استفاده از آن را محدود کرده است.

2- درمان زگیل تناسلی با لیزر

لیزر باعث تبخیر و پخش زگیل در جاهای سالم می شود و همچنین به علت هزینه بالا، به عنوان خط اول درمان زگیل تناسلی توصیه نمی شود.

3- استفاده از کوتر و جراحی برای برداشتن زگیل تناسلی

گاهی از بین بردن زگیل تناسلی با جراحی انجام می شود. روش های جراحی به علت ماهیت عود کننده زگیل و همچنین تخریب پوست و بد شکل شدن محل سوزانده شده مورد استقبال بیماران نمی باشد. معمولا اگر زگیل تناسلی خیلی بزرگ باشد، جراحی زگیل تناسلی در بیمارستان انجام می شود.

4- پماد ایمی گومید

پماد ایمی گومید که به علت اثر ضعیف آن که از طریق تحریک سیستم ایمنی عمل می کند و خیلی مؤثر در درمان نمی باشد.

5- فریز کردن زگیل تناسلی

امروزه کرایوتراپی به دلایل زیر بهترین، آسانترین، کوتاه ترین و کم عارضه ترین روش درمان زگیل تناسلی آقایان و زنان می باشد

✅ در یک جلسه و در برخی 5-10 دقیقه همه زگیل های تناسلی را می توان درمان کرد.

✅ باعث پخش زگیل تناسلی نمی شود.

✅ نیاز به تکرار درمانی نیست.

✅ از نظر زیبایی محل پوست آلوده نسبت به روش های دیگر حداقل آسیب بافتی را دارد.

✅ سرپایی و با حداقل درد و تحریک محل نسبت به روش های دیگر می باشد.

و لذا نکات فوق باعث شده است که امروزه درمان زگیل تناسلی در مردان با کرایوتراپی به عنوان خط اول درمان زگیل تناسلی در بسیاری از مراکز درمانی مورد استفاده قرار گیرد. هزینه درمان زگیل تناسلی مردان بر اساس تعداد و محل ایجاد زگیل متغیر است.

کندن زگیل

کندن زگیل تناسلی با نخ یا هر چیز دیگری، جز پخش شدن بیشتر ویروس به سایر نواحی توسط زخم شدن و انتشار خون به اطراف، نتیجه ای نخواهد داشت!

آیا زگیل تناسلی در مردان کشنده است؟

زگیل تناسلی سبب مرگ نمی شود، اما در صورت عدم درمان به شدت مسری بوده و نواحی بیشتری را درگیر می کند.

فراموش نکنید که نوع خطرناک زگیل تناسلی می تواند سبب ایجاد سرطان گوارشی و یا سرطان دهانه ی رحم در خانم ها شود!

زگیل تناسلی مردانه بدخیم

دو نوع زگیل تناسلی 16 و 18 سبب ایجاد سرطان دستگاه گوارش و  دهانه ی رحم می شوند اما اغلب زگیل های تناسلی توسط انواع 6 و 11 ایجاد می شوند که در دسته انواع کم خطر عفونت HPV قرار می گیرند. پس شاید فقط بتوان دو نوع 16 و 18 را به عنوان زگیل تناسلی بدخیم شناخت.

بر اساس مطالعات مرکز پیشگیری و کنترل بیماری ها در آمریکا CDC سرطان های مرتبط با اچ پی وی شایع نیستند، با این حال شانس ابتلا به سرطان زگیل تناسلی در برخی مردان بیشتر است:

1- مردانی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند از جمله افراد مبتلا به بیماری ایدز!

مردانی که به ویروس HIV (ویروس ایدز) مبتلا هستند نیز احتمال بالا تری جهت ابتلا به این سرطان دارند. دیگر انواع ویروس HPV به ندرت در مردان، سرطان ایجاد می کنند اما با این حال آن ها سبب ایجاد زگیل های تناسلی می شوند. در هر برهه ای از زمان، حدود 1 درصد مردان فعال از نظر جنسی در آمریکا به زگیل تناسلی ابتلا خواهند داشت.

2- مردانی که رابطه جنسی مقعدی بیشتری دارند. در این افراد احتمال ابتلا به سرطان مقعد بالاتر است.

برخی از انواع سی و چندگانه ویروس HPV که با سرطان های ناحیه تناسلی در ارتباط هستند می توانند منجر به سرطان مقعد یا آلت تناسلی در مردان شوند. هر دوی این سرطان ها نادر هستند. در افرادی که سیستم ایمنی سالمی دارند حتی از این میزان نیز کمیاب تر است.

فراموش نکنید که:

⚠ اغلب سرطان هایی که در پشت حلق یافت می شوند از جمله قاعده زبان و لوزه ها با HPV مرتبط هستند. در واقع، این ها شایع ترین سرطان های مرتبط با HPV هستند که در مردان یافت می شوند. هر ساله بیش از 13 هزار مورد جدید در مردان تشخیص داده می شود.

⚠ بعد از ابتلای فرد به ویروس زگیل تناسلی متأسفانه برای همیشه فرد به عنوان ناقل بیماری زگیل تناسلی می باشد و هر تماس جنسی فرد با افراد سالم باعث آلودگی آنها می شود. شدت آلودگی فرد بسته به نوع ویروس فرق می کند. در شکل های زیر نمونه هایی از ابتلاء به زگیل تناسلی مردان را که از مراجعین به اینجانب گرفته شده است مشاهده می کنید .

خیلی از بیماران از نقش واکسن HPV سوال می کنند که در اینجا لازم می دانم از شما دعوت کنم تا مقاله واکسن زگیل تناسلی را مطالعه کنید.

گالری عکس زگیل تناسلی

در ادامه عکس واضح از زگیل تناسلی مردان شامل زگیل آلتی، زگیل مجرای ادراری و زگیل بیضه آورده شده است. عکس زگیل تناسلی مردان می تواند به شما در شناخت زگیل تناسلی کمک کند. با این حال برای تشخیص دقیق زیگیل تناسلی بررسی شکل زگیل تناسلی توسط خود فرد کافی نیست و حتما می بایست به متخصص ارولوژی مراجعه کنید.

مراقبت بعد از کرایو زگیل تناسلی

توصیه های قبل وبعد از فریز وکرایو درمانی:

١-قبل از کرایو شما پماد بی حس کننده به زگیل ها می زنید تا آن ها را بی حس کند.

٢-بهتر است جهت رویت همه زگیل ها موهای منطقه با کرم های موبر ٢۴ ساعت قبل پاکسازی شود.

٣-زمان کرایو بسته به تعداد زگیل می باشد، ولی به طور متوسط کمتر از ۵دقیقه طول می کشد.

۴-بعد از کرایو سوزش مختصر قابل تحمل خواهید داشت که بلافاصله ازبین می رود.

۵-بعد از کرایو تراپی هر ١٢ ساعت پماد التیام دهنده باید به محل مالیده شود.

6-می توانید استحمام کنید ومنطقه را با صابون بشورید.

7-بهتر است تا التیام زخم ها موقع نزدیکی از کاندوم استفاده شود.

8-در طول یک هفته زگیلهای کرایو شده سیاه رنگ شده و میریزند از کندن آنها اجتناب نمایید.

9-جهت جلوگیری از عود زگیل از تیغ جهت اصلاح استفاده نکنید.

10-استفاده از حرارت درمانی شامل لیزر وسوزاندن زگیل باعث پخش زگیل به مناطق سالم می شود ولذا بهترین درمان زگیل بر اساس مکتب های معتبر پزشکی دنیا کرایوتراپی است مواظب تبلیغ های دروغین باشید.

11-بعد ازیک هفته از شروع کرایو درمانی جهت بررسی درصد موفقیت باید جهت ویزیت مراجعه نمایید.

تجربیات بیماران زگیل تناسلی

امروز برای شما داستانی در مورد یکی از بیمارانم با زگیل تناسلی تعریف خواهم کرد. آقایی 25 ساله متاهل که 4 سال پیش ازدواج کرده بود، به طور اتفاقی متوجه خال های گوشتی در ناحیه تناسلی خود می شود ولی با گذر زمان می بیند که تعداد خال ها در حال افزایش است.

تفاوت HPV و زگیل تناسلی چیست؟

زگیل تناسلی در مردان زائده های بی خطری هستند که بر روی پوست فرج، واژن، دهانه رحم، آلت تناسلی مردانه، کیسه بیضه یا مقعد پدیدار می شوند. اغلب زگیل های تناسلی توسط دو نوع 6 و 11 ویروس HPV به وجود می آیند. زگیل های تناسلی برآمدگی هایی نرم و گوشتی هستند که گاهی اوقات ظاهری همانند گل کلم دارند. این زگیل ها اغلب بدون درد و قابل درمان بوده و می توان آن ها را همانند زگیل های دست یا پا از بین برد.

از آنجایی که زگیل های تناسلی می توانند ظاهری همانند دیگر زائده های پوستی داشته باشند، تنها پزشک و پرستار توانایی تشخیص و درمان آن ها را دارند. خوشبختانه، زگیل ها خطرناک نبوده و به سرطان منجر نمی شوند. بنابراین، به ویروس های ایجاد کننده زگیل انواع کم خطر HPV گفته می شود.

لازم به ذکر است که این زگیل ها می توانند سبب ناراحتی و تحریک پذیری پوست شده و امکان انتقال ویروس ایجاد کننده آن ها به افراد دیگر نیز وجود دارد. در صورتی که افراد تصور بر ابتلای خود دارند باید هر چه سریع تر آزمایش ابتلا به HPV را انجام دهند.

یک آزمایش ابتلا به HPV برای ناحیه دهانه رحم وجود داشته که برای دیگر نواحی تناسلی کاربرد ندارد. از آنجایی که HPV بسیار رایج بوده و به صورت خود به خود از بین می رود، انجام آزمایش همواره الزامی نیست.

آیا درمان صد در صد زگیل وجود دارد؟

هیچ نوع درمانی برای از بین بردن قطعی ویروس اچ پی وی از بدن وجود ندارد. در واقع روش هایی مانند لیزر زگیل تناسلی و یا کرایوتراپی درمان قطعی hpv محسوب نمی شوند و تنها برای از بین بردن زگیل های تناسلی که بر روی پوست ظاهر شده اند، به کار می روند. در صورتی که پس از درمان، نکات بهداشتی و توصیه های متخصص زگیل تناسلی را رعایت کنید، احتمال عود مجدد زگیل بسیار کمتر می شود.

مدت زمان درمان زگیل تناسلی چقدر هست؟

برای درمان زگیل به چه پزشکی باید مراجعه کرد؟

برای درمان زگیل می توان به متخصص ارولوژی، متخصص زنان و نیز متخصص پوست مراجعه کرد. اما از آنجا که زگیل تناسلی در ناحیه حساس آلت و حتی درون مجرای ادرار رشد می کند، آشنایی متخصص زگیل تناسلی با ناحیه ادراری بسیار مهم است تا بر اثر ناآگاهی و یا تجربه کم؛ مشکلی برای مجرای ادرار یا ناحیه تناسلی ایجاد نشود. از این رو متخصص ارولوژی توانایی بیشتری برای درمان زگیل تناسلی دارد. در انتهای این مقاله فیلم درمان زگیل تناسلی که توسط پروفسور حسین کرمی انجام شده است را می توانید مشاهده نمایید.

درمان زگیل های تناسلی زنانه

زگیل تناسلی در زنان چگونه است؟ زگیل تناسلی در دختر مجرد و یا زنان نیز بر روی اندام تناسلی، مقعد و دهان رشد می کند. متاسفانه اگر زگیل تناسلی زنانه از نوع پرخطر باشد، می تواند منجر به سرطان دهانه رحم شود. برای راحتی شما خانم های عزیز، درمان زگیل تناسلی توسط متخصص زنان در مطب اینجانب انجام می شود.

علت ایجاد زگیل تناسلی در زنان ویروس HPV است که بیشتر از طریق رابطه جنسی با فرد مبتلا به گزیل تناسلی، منتقل می شود.

برخی افراد برای درمان زگیل تناسلی از پماد زگیل تناسلی استفاده می کنند برای آشنایی با بهترین پماد و نحوه ی مصرف آن بر روی پماد برای درمان زگیل تناسلی کلیک کنید.

علت بوجود آمدن زگیل تناسلی در مردان

ماهیت زگیل تناسلی آقایان ویروسی به نام HPV می باشد که این ویروس تیپ های مختلفی دارد که بعلت متنوع بودن آن و از طرفی تمایل سریع به انتقال از طریق جنسی امروزه جوانان زیادی را درگیر کرده است. علت انتقال و انتشار ویروس زگیل تناسلی مردان عدم آگاهی افراد و از طرفی رابطه جنسی با فرد آلوده می باشد.

تنها یک تماس جنسی جهت انتقال این ویروس از مرد به زن یا از زن به مرد کافی است. بعلت تمایل سریع این ویروس به انتشار حتماً استفاده از کاندوم نیز حالت پیشگیری نداشته و لذا کاندوم فقط قسمت پوشاننده آن را محافظت می کند و بیضه ها و ناحیه عانه در هنگام نزدیکی با فرد مبتلا علیرغم استفاده از کاندوم آلوده به ویروس می شود.

پیشگیری از زگیل تناسلی در مردان و زنان

1- پیشگیری بهتر از درمان است، سعی کنید از رفتارهای پرخطر جنسی اجتناب نمایید تا آلوده به ویروس HPV نشوید.

2- استفاده از کاندوم باعث جلوگیری از ابتلا به ویروس زگیل تناسلی نمی شود.

3- واکسن فقط برای افراد غیر مبتلا توصیه می گردد پس از ابتلا به زگیل تناسلی تزریق واکسن گارداسیل برای درمان زگیل تناسلی بی فایده است.

4- در صورت مشاهده هر گونه برجستگی پوستی گوشتی در ناحیه تناسلی مخصوصاً بعد از رفتار پرخطر جنسی به دکتر مراجعه کنید.

5- تزریق واکسن قبل از ازدواج مخصوصا ًبه دختر خانم ها در جهت جلوگیری از آلودگی به ویروس HPV کمک کننده است.

6- از دستکاری و کندن هر گونه ضایعه پوستی آلت تناسلی بدون معاینه پزشک خودداری کنید.

7- در صورت ابتلا به ویروس تناسلی جهت اصلاح موی منطقه آلت تناسلی به هیچ وجه از تیغ استفاده نکنید چرا که باعث منتشر شدن زگیل ها می گردد. استفاده از موبر های شیمیایی و ماشین بهترین روش دفع موهای زائد منطقه تناسلی است.

جهت اخذ نوبت با شماره تماس مطب 021226642744 تماس بگیرید.

دکتر حسین کرمی متخصص جراحی کلیه ، مجاری ادراری تناسلی و درمان زگیل تناسلی با کرایو

جهت آسایش و حفظ سلامتی شما بیماران عزیز از اول فروردین ماه، سیستم ویزیت آنلاین در این سایت فعال شده است. شما می توانید به جای پرسش از دکتر و یا مراجعه حضوری، به صورت تلفنی با پزشک متخصص صحبت کنید. برای این کار روی ویزیت تلفنی کلیک کنید:

ویزیت تلفنی

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر محمد شنبه ۳ آبان ۹۹( 3 روز پیش) مشاهده پرسش
  سلام خسته نباشید دکتر اینها زگیل هستند؟ اول روی الت بود ک من فک کردم ی چیزی مث جوشه کندم به رو پوسته بیضه هم انگار منتقل شده. و پیش دکتر رفتم میگفتن کرایو فقط سطحی میبره و امکان عودش هست
  من ب صورت سرپایی عمل میکنم از ریشه در میارمشون بهتره . نظر شما چیه؟
  1. تصویر کاربر محمد پنجشنبه ۱ آبان ۹۹( 6 روز پیش)
   عکس
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۱ آبان ۹۹( 5 روز پیش)
   این زگیل است برای کرایو با شماره 09351142080 02122642744 هر روز از ساعت ۱۰ الی۱۲ تماس بگیرید
  3. تصویر کاربر محمد جمعه ۲ آبان ۹۹( 5 روز پیش)
   ایا اینها هم زگیلند؟
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۳ آبان ۹۹( 3 روز پیش)
   بله
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر علی جمعه ۲۵ مهر ۹۹( 1 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر ممنون از سایت خوبتون
  سوالی داشتم طبق عکس ارسالی میخواستم ببینم این نقطه تیر رنگی ک روی ییضه من وجود داره زگیل تناسلیه؟ 5 سال پیش دچار شدم و الکترو سرجی همشو برداشتم و دیگه نداشتم . و عکس دوم برای همسرمه ک آیا این ها زگیلن داخل واژن ؟ البته واکسن گارداسیل هم در 3 دوز همسرم زده قبل ازدواج و پاپ اسمیر طبیعی هم داشته چند ماه قبل‌ ‌ . واقعا ممنون‌میشم نظرتون رو بگید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۲۵ مهر ۹۹( 1 هفته پیش)
   سلام عکس باز نمیشود لطفا مجددا عکس را ارسال کنید تا بررسی کنم و پاسخ دهم
 • تصویر کاربر حامد شنبه ۲۶ مهر ۹۹( 1 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام ببخشید این عکس ایا زگیل تناسلی می باشد این زائده من از وقتی که یادم میاد با من بوده
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۲۶ مهر ۹۹( 1 هفته پیش)
   سلام عکس باز نمیشود لطفا مجددا عکس را ارسال کنید تا بررسی کنم و پاسخ دهم
 • تصویر کاربر Amir شنبه ۱۹ مهر ۹۹( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  آیا دچار عارضه زیگیل تناسلی از نوع hpv هست
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱۹ مهر ۹۹( 2 هفته پیش)
   این زگیل است برای کرایو با شماره 09351142080 02122642744 هر روز از ساعت ۱۰ الی۱۲ تماس بگیرید
 • تصویر کاربر محمد شنبه ۱۹ مهر ۹۹( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام دكتتر جان خسته نباشيد من حدود ٦ يال متوجه شدم زيگيل تناسلي دارم و هر سري كرايو ميكنم و خدمات شما رسيدم دو روز هست كه بد از مدفوع سوزش بدي دارم قسمت مقعد عكس ارسال كردم ايا اين زيگيل هست و درمان اين چى هست اگه زيگيل باسه
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۱۸ مهر ۹۹( 2 هفته پیش)
   این زگیل است برای کرایو با شماره 09351142080 02122642744 هر روز از ساعت ۱۰ الی۱۲ تماس بگیرید
  2. تصویر کاربر محمد جمعه ۱۸ مهر ۹۹( 2 هفته پیش)
   دکتر جان فقط این حدود چند سال هست که هست
   الان این درد بد مدفوع برای این هست
   وامکان پخش و در گیر شدن بقیه قسمت مقعد وجود داردچون من قسمت تناسلی کرایو میکرد جای دیگیه میزد همون قسمت های ناحیه تناسلی
   الان این قسمت مقعد بزنیم بازم اطراف آن درگیر میشود
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱۹ مهر ۹۹( 2 هفته پیش)
   باید کرایو شود راهش همین است
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر علی جمعه ۱۸ مهر ۹۹( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام.. دکتر جان من معمولا گلو درد دارم الکی الکی و کاهش وزن داشتم حدودا 10کیلو و اینکه یه مقداری تغیر روی پوست آلت تناسلی من هست خیلی نگران شدم اگر ممکنه کمکم کنید.... آزمایش که دادم سیستم ایمنی بدنم فوق العاده اومده بودپایین گفتم شاید زگیل تناسلی باشه چون خیلی شدید استخر میرفتم و بدنسازی یادمه بعد استخر خیلی شدید آلت و مقعد من خارش داشت ولی خود به خود خوب شد خارش اما همچان من خیلی بدنم ضعیف شده
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۱۸ مهر ۹۹( 2 هفته پیش)
   سلام عکسش را بفرستید ببینم
 • تصویر کاربر امید پنجشنبه ۱۷ مهر ۹۹( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام دکتر جان من حدود ۲ ساله که ضایعه پوستی روی آلت تناسلی مشاهده کردم و برای درمان آنها از یک داروی گیاهی استفاده کردم حدود ۸۰ درصد آن کلا از بین رفت ولی دو یا سه تا زیگیل ریز و یک زیگیل بزرگ رو هرکاری میکنم از بین نمیره چیکار کنم.ممنون میشم بگین خوش خیم هست یا بد خیم. لطفا راهنماییم کنید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۱۷ مهر ۹۹( 2 هفته پیش)
   به نظر این زگیل است برای کرایو با شماره 09351142080 02122642744 هر روز از ساعت ۱۰ الی۱۲ تماس بگیرید
 • تصویر کاربر ساحل شنبه ۱۹ مهر ۹۹( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام دکتر خسته نباشی ببخشید بنظرتون اینا زگیلن مدت 4 ماهه درآوردم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۱۷ مهر ۹۹( 2 هفته پیش)
   نه ظاهرش به زگیل شباهت نداره
  2. تصویر کاربر ساحل جمعه ۱۸ مهر ۹۹( 2 هفته پیش)
   بنظرتون چیه ان دکتر
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱۹ مهر ۹۹( 2 هفته پیش)
   محض اطپینان پاپ اسمیر انجام شود
  4. تصویر کاربر ساحل جمعه ۱۸ مهر ۹۹( 2 هفته پیش)
   ببخشید دکتر من مجردم نمیتونم پاپ اسمیر انجام بدم
  5. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱۹ مهر ۹۹( 2 هفته پیش)
   یه دوره ۱۰ روزه کپسول سفالکسین ۵۰۰ هر ۶ ساعت بخورید ببینید بهتر میشو یا نه
  6. نمایش سایر 4 پاسخ
 • تصویر کاربر اسی شنبه ۱۹ مهر ۹۹( 2 هفته پیش) مشاهده پرسش
  با عرض سلام
  من قبلا بخاطر ریزش مو فیناستراید میخوردم یک مدت دو سال بعد قطع کردم چند بار دوباره شروع کردم الان خیلی وقت نخوردم ولی میل جنسی خیلی کم فقط حس ادرار دارم و زود انزال شدم میتونه هورمون کم یا زیاد کرده باشه چون کمی پرخاشگرم شدم؟ مشکلی بابت نعوظ ندارم عفونت مجاری ادرار داشتم آنتی بیوتیک خوردم خوب شدم ولی بازم سر آلتم مرطوب خیلی دستم بکنم یک سوزشم داشته باشه قبلا بیشتر بود
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۱۸ مهر ۹۹( 2 هفته پیش)
   مشکل اصلی شما چیست متوجه نمیشم
  2. تصویر کاربر اسی جمعه ۱۸ مهر ۹۹( 2 هفته پیش)
   مشکل اصلیم میل جنسی خیلی کم شده و هم زود انزالم
   30 سالمه رابط جنسی نداشتم. مایع منی هم نارنجی رنگه اینا میتونه به عفونت ادرار یا قرص فیناستراید قبلا میخوردم ربط داشته باشه. درمانی برای کاهش میل جنسی و زود انزالی هست
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱۹ مهر ۹۹( 2 هفته پیش)
   قرص لیبیدوکس هر ۱۲ ساعت برای افزایش میل جنسی
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱۹ مهر ۹۹( 2 هفته پیش)
   داروی پاروکستین ۲۰ صبح ها برای درمان زود انزالی مناسب است. حدود ۴،۵ ماه مصرف شود و بعد به آهستگی و به مرور قطع شود
  5. تصویر کاربر اسی شنبه ۱۹ مهر ۹۹( 2 هفته پیش)
   ممنون آقا دکتر پاروکستین میگین بعد 4 الی 5 ماه به آهستگی کم کنم طریقه اش میشه یکم توضیحی بدین ممنون میشم.
  6. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی شنبه ۱۹ مهر ۹۹( 2 هفته پیش)
   یک ماه نصف ، ماه بعد ۱/۴ ماه بعد قطع
  7. نمایش سایر 5 پاسخ
 • تصویر کاربر حسینمحمودی دوشنبه ۱۴ مهر ۹۹( 3 هفته پیش) مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر خسته نباشید من با دوست دخترم رابطه داشتم حدود 10 ماه پیش بعد ماهه پیش بعده اینکه چند تا زگیل سیاه رنگ زیر پوستی دیده بودن ناحیه تناسلیشون اومدن تهران ازمایش دادن و مشخص شد که زگیل از نوع 16 هستش حالا رفته تست پاپ اسمیر داده و جوابش هفته دیگه میاد چون خونشون لارستان هست دسترسی به دکتر خوب نداره دکتر داخل لار بهش گفته اگه تستت مثبت در بیاد ممکنه قسمتی از رحمتو ببرن و اینکه هیچوقت بچه دار نشی میخاستم بدونم حرفش درسته؟ اگه منفی و نرمال باشه باید چیکار کنیم؟امکان داره با تقویت سیستم دفاعی بدن این مریضی از بدنش بره؟در ضمن داخل شیراز زگیل ها هم لیزر کرده_من هم خودمو امروز چک کردم 2 3 تا خال رو ناحیه تناسلیم بود که فک کنم همون زگیله لازمه کاری انجام بدم؟لطفا کمکمون کنید خیلی سردر گمیم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۴ مهر ۹۹( 3 هفته پیش)
   در مورد زگیل وقتی فرد مبتلا بشه ممکنه بدن بتونه مقابله کنه و ویروس از بدن پاک بشه ، ممکنه در بدن بمونه و عود کنه. بهترین درمان کرایو است. تیغ زدن و لیزر باعث پخش آن می شود. در مورد واکسن ، قبل از ابتلا به زگیل ، در خانم ها موثر است بعد از ابتلا اثر ندارد. در خانم ها باید پس از ابتلا سالانه پاپ اسمیر انجام شود از جهت خطر ابتلا به سرطان دهانه رحم
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۴ مهر ۹۹( 3 هفته پیش)
   نه نیازی به بریدن رحم و عدم توانایی بچه دار شدن نیست. بر حسب جواب پاپ اسمیر ، قدم بعدی گفته میشه. قدم بعدی رو هم متخصص زنان تعیین میکنه
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۴ مهر ۹۹( 3 هفته پیش)
   اگر زگیل دارید باید کرایو شود
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
درحال دریافت اطلاعات
ممکن است شما دوست داشته باشید
پرسش از دکتر