بهترین درمان زگیل تناسلی مردانه

دکترحسین کرمی

دکترحسین کرمی

در این مقاله مطالعه می‌کنید:

زگیل تناسلی مردان؛ از طریق رابطه ی جنسی منتقل می شود. علت بوجود آمدن زگیل تناسلی در مردان چیست و برای درمان قطعی زگیل تناسلی چه باید کرد؟

زگيل تناسلي در مردان بیماری است که به دنبال رابطه ی جنسی بوجود می آید کافی ست یکی از طرفین مبتلا به زگیل تناسلی باشد و تمام!

اگر به هر دلیل زمانی برای خواندن مقاله ندارید، می توانید پادکست صوتی زیر را گوش دهید:

چند نوع زگیل تناسلی وجود دارد؟

HPV مخفف و معادل انگلیسی ویروس پاپیلومای انسانی است. این ویروس رایج ترین عفونت منتقل شونده جنسی می باشد. HPV معمولا آسیب رسان نبوده و خود به خود از بین می رود. با این حال، انواعی از آن وجود دارند که می توانند به ایجاد سرطان یا زگیل های تناسلی بدخیم منجر شوند.

بیش از 100 نوع ویروس HPV وجود دارد که 60 نوع آن باعث ایجاد زگیل در ناحیه ی دست و پا و 40 نوع دیگر سبب ایجاد زگیل تناسلی می شوند.

اغلب زگیل های تناسلی توسط انواع 6 و 11 ویروس HPV ایجاد می شوند. زگیل ها با اینکه آزار دهنده هستند اما در دسته انواع کم خطر عفونت HPV قرار می گیرند؛ زیرا سبب ایجاد سرطان یا دیگر مشکلات جدی سلامتی نمی شوند.

زگیل تناسلی گل کلمی

زگیل های گل کلمی در واقع تعداد زیادی زگیل در کنار هم هستند که به شکل یک گل کلم دیده می شوند با این حال برخی اوقات زگیل تناسلی به شکل مسطح و صاف ظاهر می گردند.

برای درمان زگیل تناسلی مردانه چه باید کرد؟

اگر زگیل های تناسلی کوچک باشند، شاید بتوان آنها را با پماد برای درمان زگیل تناسلی مردان درمان کرد. به طور کل سه روش برای درمان زگيل تناسلي مردان پیشنهاد می شود که البته باید توجه داشت که ویروس اصلی زگیل تناسلی با هیچ راهی از بین نمی رود؛ اما در صورت رعایت نکات پزشکی، احتمال عود مجدد آن بسیار کمتر خواهد بود.

که عبارتند از:

1- پودوفیلین

پودوفیلین یکی از درمان های خانگی زگیل تناسلی است که روی محل آلوده مالیده می شود و معمولا برای درمان زگیل تناسلی خفیف به کار می رود ولی تحریکات شیمیایی محل و استفاده طولانی مدت آن برای درمان زگیل تناسلی که باید به مدت یک ماه تا سه ماه مالیده شود، استفاده از آن را محدود کرده است.

2- درمان زگیل تناسلی با لیزر

لیزر باعث تبخیر و پخش زگیل در جاهای سالم می شود و همچنین به علت هزینه بالا، به عنوان خط اول درمان زگیل تناسلی توصیه نمی شود.

3- استفاده از کوتر و جراحی برای برداشتن زگیل تناسلی

گاهی از بین بردن زگیل تناسلی با جراحی انجام می شود. روش های جراحی به علت ماهیت عود کننده زگیل و همچنین تخریب پوست و بد شکل شدن محل سوزانده شده مورد استقبال بیماران نمی باشد. معمولا اگر زگیل تناسلی خیلی بزرگ باشد، جراحی زگیل تناسلی در بیمارستان انجام می شود.

4- پماد ایمی گومید

پماد ایمی گومید که به علت اثر ضعیف آن که از طریق تحریک سیستم ایمنی عمل می کند و خیلی مؤثر در درمان نمی باشد.

5- فریز کردن زگیل تناسلی

امروزه کرایوتراپی به دلایل زیر بهترین، آسانترین، کوتاه ترین و کم عارضه ترین روش درمان زگیل تناسلی آقایان و زنان می باشد

✅ در یک جلسه و در برخی 5-10 دقیقه همه زگیل های تناسلی را می توان درمان کرد.

✅ باعث پخش زگیل تناسلی نمی شود.

✅ نیاز به تکرار درمانی نیست.

✅ از نظر زیبایی محل پوست آلوده نسبت به روش های دیگر حداقل آسیب بافتی را دارد.

✅ سرپایی و با حداقل درد و تحریک محل نسبت به روش های دیگر می باشد.

و لذا نکات فوق باعث شده است که امروزه درمان زگیل تناسلی در مردان با کرایوتراپی به عنوان خط اول درمان زگیل تناسلی در بسیاری از مراکز درمانی مورد استفاده قرار گیرد. هزینه درمان زگیل تناسلی مردان بر اساس تعداد و محل ایجاد زگیل متغیر است.

کندن زگیل

کندن زگیل تناسلی با نخ یا هر چیز دیگری، جز پخش شدن بیشتر ویروس به سایر نواحی توسط زخم شدن و انتشار خون به اطراف، نتیجه ای نخواهد داشت!

آیا زگيل تناسلي در مردان کشنده است؟

زگیل تناسلی سبب مرگ نمی شود، اما در صورت عدم درمان به شدت مسری بوده و نواحی بیشتری را درگیر می کند.

فراموش نکنید که نوع خطرناک زگیل تناسلی می تواند سبب ایجاد سرطان گوارشی و یا سرطان دهانه ی رحم در خانم ها شود!

زگیل تناسلی مردانه بدخیم

دو نوع زگیل تناسلی 16 و 18 سبب ایجاد سرطان دستگاه گوارش و  دهانه ی رحم می شوند اما اغلب زگیل های تناسلی توسط انواع 6 و 11 ایجاد می شوند که در دسته انواع کم خطر عفونت HPV قرار می گیرند. پس شاید فقط بتوان دو نوع 16 و 18 را به عنوان زگیل تناسلی بدخیم شناخت.

بر اساس مطالعات مرکز پیشگیری و کنترل بیماری ها در آمریکا CDC سرطان های مرتبط با اچ پی وی شایع نیستند، با این حال شانس ابتلا به سرطان زگیل تناسلی در برخی مردان بیشتر است:

1- مردانی که سیستم ایمنی ضعیفی دارند از جمله افراد مبتلا به بیماری ایدز!

مردانی که به ویروس HIV (ویروس ایدز) مبتلا هستند نیز احتمال بالا تری جهت ابتلا به این سرطان دارند. دیگر انواع ویروس HPV به ندرت در مردان، سرطان ایجاد می کنند اما با این حال آن ها سبب ایجاد زگیل های تناسلی می شوند. در هر برهه ای از زمان، حدود 1 درصد مردان فعال از نظر جنسی در آمریکا به زگیل تناسلی ابتلا خواهند داشت.

2- مردانی که رابطه جنسی مقعدی بیشتری دارند. در این افراد احتمال ابتلا به سرطان مقعد بالاتر است.

برخی از انواع سی و چندگانه ویروس HPV که با سرطان های ناحیه تناسلی در ارتباط هستند می توانند منجر به سرطان مقعد یا آلت تناسلی در مردان شوند. هر دوی این سرطان ها نادر هستند. در افرادی که سیستم ایمنی سالمی دارند حتی از این میزان نیز کمیاب تر است.

فراموش نکنید که:

⚠ اغلب سرطان هایی که در پشت حلق یافت می شوند از جمله قاعده زبان و لوزه ها با HPV مرتبط هستند. در واقع، این ها شایع ترین سرطان های مرتبط با HPV هستند که در مردان یافت می شوند. هر ساله بیش از 13 هزار مورد جدید در مردان تشخیص داده می شود.

⚠ بعد از ابتلای فرد به ویروس زگیل تناسلی متأسفانه برای همیشه فرد به عنوان ناقل بیماری زگیل تناسلی می باشد و هر تماس جنسی فرد با افراد سالم باعث آلودگی آنها می شود. شدت آلودگی فرد بسته به نوع ویروس فرق می کند. در شکل های زیر نمونه هایی از ابتلاء به زگیل تناسلی مردان را که از مراجعین به اینجانب گرفته شده است مشاهده می کنید .

خیلی از بیماران از نقش واکسن HPV سوال می کنند که در اینجا لازم می دانم از شما دعوت کنم تا مقاله واکسن زگیل تناسلی را مطالعه کنید.

گالری عکس زگیل تناسلی

در ادامه عکس واضح از زگیل تناسلی مردان شامل زگیل آلتی، زگیل مجرای ادراری و زگیل بیضه آورده شده است. عکس زگیل تناسلی مردان می تواند به شما در شناخت زگیل تناسلی کمک کند. با این حال برای تشخیص دقیق زیگیل تناسلی بررسی شکل زگیل تناسلی توسط خود فرد کافی نیست و حتما می بایست به متخصص ارولوژی مراجعه کنید.

مراقبت بعد از کرایو زگیل تناسلی

توصیه های قبل وبعد از فریز وكرایو درمانی:

١-قبل از كرایو شما پماد بی حس كننده به زگیل ها می زنید تا آن ها را بی حس كند.

٢-بهتر است جهت رویت همه زگیل ها موهای منطقه با كرم های موبر ٢٤ ساعت قبل پاكسازی شود.

٣-زمان كرایو بسته به تعداد زگیل می باشد، ولی به طور متوسط كمتر از ٥دقیقه طول می كشد.

٤-بعد از كرایو سوزش مختصر قابل تحمل خواهید داشت كه بلافاصله ازبین می رود.

٥-بعد از كرایو تراپی هر ١٢ ساعت پماد التیام دهنده باید به محل مالیده شود.

6-می توانید استحمام كنید ومنطقه را با صابون بشورید.

7-بهتر است تا التیام زخم ها موقع نزدیكی از كاندوم استفاده شود.

8-در طول یك هفته زگیلهای كرایو شده سیاه رنگ شده و میریزند از كندن آنها اجتناب نمایید.

9-جهت جلوگیری از عود زگیل از تیغ جهت اصلاح استفاده نكنید.

10-استفاده از حرارت درمانی شامل لیزر وسوزاندن زگیل باعث پخش زگیل به مناطق سالم می شود ولذا بهترین درمان زگیل بر اساس مكتب های معتبر پزشکی دنیا كرایوتراپی است مواظب تبلیغ های دروغین باشید.

11-بعد ازیك هفته از شروع كرایو درمانی جهت بررسی درصد موفقیت باید جهت ویزیت مراجعه نمایید.

تجربیات بیماران زگیل تناسلی

امروز برای شما داستانی در مورد یکی از بیمارانم با زگیل تناسلی تعریف خواهم کرد. آقایی 25 ساله متاهل که 4 سال پیش ازدواج کرده بود، به طور اتفاقی متوجه خال های گوشتی در ناحیه تناسلی خود می شود ولی با گذر زمان می بیند که تعداد خال ها در حال افزایش است.

تفاوت HPV و زگیل تناسلی چیست؟

زگيل تناسلي در مردان زائده های بی خطری هستند که بر روی پوست فرج، واژن، دهانه رحم، آلت تناسلی مردانه، کیسه بیضه یا مقعد پدیدار می شوند. اغلب زگیل های تناسلی توسط دو نوع 6 و 11 ویروس HPV به وجود می آیند. زگیل های تناسلی برآمدگی هایی نرم و گوشتی هستند که گاهی اوقات ظاهری همانند گل کلم دارند. این زگیل ها اغلب بدون درد و قابل درمان بوده و می توان آن ها را همانند زگیل های دست یا پا از بین برد.

از آنجایی که زگیل های تناسلی می توانند ظاهری همانند دیگر زائده های پوستی داشته باشند، تنها پزشک و پرستار توانایی تشخیص و درمان آن ها را دارند. خوشبختانه، زگیل ها خطرناک نبوده و به سرطان منجر نمی شوند. بنابراین، به ویروس های ایجاد کننده زگیل انواع کم خطر HPV گفته می شود.

لازم به ذکر است که این زگیل ها می توانند سبب ناراحتی و تحریک پذیری پوست شده و امکان انتقال ویروس ایجاد کننده آن ها به افراد دیگر نیز وجود دارد. در صورتی که افراد تصور بر ابتلای خود دارند باید هر چه سریع تر آزمایش ابتلا به HPV را انجام دهند.

یک آزمایش ابتلا به HPV برای ناحیه دهانه رحم وجود داشته که برای دیگر نواحی تناسلی کاربرد ندارد. از آنجایی که HPV بسیار رایج بوده و به صورت خود به خود از بین می رود، انجام آزمایش همواره الزامی نیست.

آیا درمان صد در صد زگیل وجود دارد؟

هیچ نوع درمانی برای از بین بردن قطعی ویروس اچ پی وی از بدن وجود ندارد. در واقع روش هایی مانند لیزر زگیل تناسلی و یا کرایوتراپی درمان قطعی hpv محسوب نمی شوند و تنها برای از بین بردن زگیل های تناسلی که بر روی پوست ظاهر شده اند، به کار می روند. در صورتی که پس از درمان، نکات بهداشتی و توصیه های متخصص زگیل تناسلی را رعایت کنید، احتمال عود مجدد زگیل بسیار کمتر می شود.

مدت زمان درمان زگیل تناسلی چقدر هست؟

برای درمان زگیل به چه پزشکی باید مراجعه کرد؟

برای درمان زگیل می توان به متخصص ارولوژی، متخصص زنان و نیز متخصص پوست مراجعه کرد. اما از آنجا که زگیل تناسلی در ناحیه حساس آلت و حتی درون مجرای ادرار رشد می کند، آشنایی متخصص زگیل تناسلی با ناحیه ادراری بسیار مهم است تا بر اثر ناآگاهی و یا تجربه کم؛ مشکلی برای مجرای ادرار یا ناحیه تناسلی ایجاد نشود. از این رو متخصص ارولوژی توانایی بیشتری برای درمان زگیل تناسلی دارد. در انتهای این مقاله فیلم درمان زگیل تناسلی که توسط پروفسور حسین کرمی انجام شده است را می توانید مشاهده نمایید.

درمان زگیل های تناسلی زنانه

زگيل تناسلي در زنان چگونه است؟ زگیل تناسلی در دختر مجرد و یا زنان نیز بر روی اندام تناسلی، مقعد و دهان رشد می کند. متاسفانه اگر زگیل تناسلی زنانه از نوع پرخطر باشد، می تواند منجر به سرطان دهانه رحم شود. برای راحتی شما خانم های عزیز، درمان زگیل تناسلی توسط متخصص زنان در مطب اینجانب انجام می شود.

علت ایجاد زگیل تناسلی در زنان ویروس HPV است که بیشتر از طریق رابطه جنسی با فرد مبتلا به زگیل تناسلی، منتقل می شود.

اگر زگیل تناسلی در داخل واژن باشد، چکار کنیم؟

برخی افراد برای درمان زگیل تناسلی از پماد زگیل تناسلی استفاده می کنند برای آشنایی با بهترین پماد و نحوه ی مصرف آن بر روی پماد برای درمان زگیل تناسلی کلیک کنید.

علت بوجود آمدن زگیل تناسلی در مردان

ماهیت زگیل تناسلی آقایان ویروسی به نام HPV می باشد که این ویروس تیپ های مختلفی دارد که بعلت متنوع بودن آن و از طرفی تمایل سریع به انتقال از طریق جنسی امروزه جوانان زیادی را درگیر کرده است. علت انتقال و انتشار ویروس زگیل تناسلی مردان عدم آگاهی افراد و از طرفی رابطه جنسی با فرد آلوده می باشد.

تنها یک تماس جنسی جهت انتقال این ویروس از مرد به زن یا از زن به مرد کافی است. بعلت تمایل سریع این ویروس به انتشار حتماً استفاده از کاندوم نیز حالت پیشگیری نداشته و لذا کاندوم فقط قسمت پوشاننده آن را محافظت می کند و بیضه ها و ناحیه عانه در هنگام نزدیکی با فرد مبتلا علیرغم استفاده از کاندوم آلوده به ویروس می شود.

پیشگیری از زگیل تناسلی در مردان و زنان

 • پیشگیری بهتر از درمان است، سعی کنید از رفتارهای پرخطر جنسی اجتناب نمایید تا آلوده به ویروس HPV نشوید.
 • استفاده از کاندوم باعث جلوگیری از ابتلا به ویروس زگیل تناسلی نمی شود.
 • واکسن فقط برای افراد غیر مبتلا توصیه می گردد پس از ابتلا به زگیل تناسلی تزریق واکسن گارداسیل برای درمان زگیل تناسلی بی فایده است.
 • در صورت مشاهده هر گونه برجستگی پوستی گوشتی در ناحیه تناسلی مخصوصاً بعد از رفتار پرخطر جنسی به دکتر مراجعه کنید.
 • تزریق واکسن قبل از ازدواج مخصوصا ًبه دختر خانم ها در جهت جلوگیری از آلودگی به ویروس HPV کمک کننده است.
 • از دستکاری و کندن هر گونه ضایعه پوستی آلت تناسلی بدون معاینه پزشک خودداری کنید.
 • در صورت ابتلا به ویروس تناسلی جهت اصلاح موی منطقه آلت تناسلی به هیچ وجه از تیغ استفاده نکنید چرا که باعث منتشر شدن زگیل ها می گردد. استفاده از موبر های شیمیایی و ماشین بهترین روش دفع موهای زائد منطقه تناسلی است.

جهت اخذ نوبت با شماره تماس مطب 021226642744 تماس بگیرید.

دکتر حسین کرمی متخصص جراحی کلیه ، مجاری ادراری تناسلی و درمان زگیل تناسلی با کرایو

4.1/5 - (397 امتیاز)

مشاوره پزشکی

در پایان هر مقاله برای راحتی شما عزیزان، نرم افزار پرسش و پاسخ قرار داده شده است تا به راحتی سوالات خود را با ما در میان بگذارید. از طریق این نرم افزار می توانید پرسش ها و مدارک پزشکی خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.با توجه به تعداد زیاد سوالات پاسخ شما تا 4 روز کاری به صورت پیامک اطلاع رسانی خواهد شد  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
 • تصویر کاربر شهرام چهارشنبه ۲۴ آبان ۲( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 10 مشاهده پرسش
  سلام ببخشید دکتر گاهی وقتا تا سه بار در روز رابطه جنسی خوب دارم گاهی دو بار و حداقل روزی یه بار انجام میدم ولی گاهی اوقات هنگام نزدیکی که خسته میشم وسط رابطه شل میشه علت چیست
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۴ آبان ۲( 1 هفته پیش)
   خسته میشید خیلی ساده اس
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۴ آبان ۲( 1 هفته پیش)
   قرص تادالافیل ۲۰ میلی گرم دو ساعت قبل رابطه مصرف کنید
  3. نمایش سایر 1 پاسخ
 • تصویر کاربر حسین چهارشنبه ۲۴ آبان ۲( 1 هفته پیش) تعداد بازدید: 16 مشاهده پرسش
  سلام اقای دکتر خسته نباشید من ۲۳ سالمه ۳ ساله خیلی خود ارضایی میکنم یا هر روز یبار یا دو روز یبار۴ ماهه ازدواج کردم تو دوران نامزدیم هنگام نزدیکی التم شل نمیشد الان بعد عروسیم وقتی که نزدیک میشم شل میشه الت خیلی ناراحتم متونید راهنمایی کنید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۴ آبان ۲( 1 هفته پیش)
   قرص تادالافیل ۲۰ میلی گرم دو ساعت قبل رابطه مصرف کنید
  2. تصویر کاربر حسین چهارشنبه ۲۴ آبان ۲( 1 هفته پیش)
   ببخشید اقای دکتر تا کی باید مصرف کنم این روند ادامه داره؟
  3. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی چهارشنبه ۲۴ آبان ۲( 1 هفته پیش)
   تا ۳ ماه حداقل
  4. نمایش سایر 2 پاسخ
 • تصویر کاربر هلنا سه شنبه ۲۳ آبان ۲( 2 هفته پیش) تعداد بازدید: 16 مشاهده پرسش
  سلام مجدد دکتر من دور لبم هم این زایعه ها هستند میخواستم بپرسم اینا هم‌زگیل‌هست؟
  و اگر امکان دارد درمورد تایپ ۸۹ که low risk هست هم توضیحی بدید چون درموردش نتونستم جایی بخونم
  و ایا زیر لبم هم نیاز به کرایوتراپی دارد؟
  با دارو یا قرص قابل رفع شدن است؟
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲۳ آبان ۲( 2 هفته پیش)
   خیر زگیل نیست به متخصص پوست مراجعه کنید نیاز به کرایو ندارد
 • تصویر کاربر Omid سه شنبه ۱۶ آبان ۲( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 17 مشاهده پرسش
  باسلام وخسته نباشید من الان ۲۶ سالمه مجردم قبلا دوبارواریکوسل عمل کردم.و اینکه رابطه جنسی داشتم ی جوش خیلی ریز درکناربیضه ام بود ک رفتم دکتر گفتند مثل زگیل هست ودارو دادند ک خوب شد و عودهم نکرده خواستم بدونم واکسن گارداسیل بزنم سه دوز شو عوارضی نداره ؟ممنون
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۱۶ آبان ۲( 3 هفته پیش)
   خیر میتوانید واکسن رو تزریق کنید
 • تصویر کاربر احمدی دوشنبه ۱۵ آبان ۲( 3 هفته پیش) تعداد بازدید: 28 مشاهده پرسش
  جناب دکتر می خواستم ببینم زگیل تناسلی هست یا بیماری مشابه. چون رابطه جنسی خطرناک نداشتم.
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱۵ آبان ۲( 3 هفته پیش)
   قویا زگیل تناسلی میباشد
 • تصویر کاربر زهرا یکشنبه ۷ آبان ۲( 4 هفته پیش) تعداد بازدید: 34 مشاهده پرسش
  سلاو وقت بخیر و تشکر از شما جناب دکتر .آقای دکتر مادر من مبتلا به اچ پی وی هستند ولی ضایعه قابل رویت تا جایی که من میدونم ندارند ولی ایشون مبتلا به پسوریازیس هم هستن و سر زانو ها ، آرنچ و روی دستهاشون ضایعت و زخم های پسوریازیسی وجود داره .با توجه به اینکه احتمال انتقال ویروس از ناحیه تناسلی ایشون به این ضایعات پسوریازیسی وجود داره میخوام بدونم اگر لیفی که ایشون در حمام استفاده میکنند و روی ضایعات پسوریازیس کشیده میشه برای شخص دیگه ای استفاده بشه باعث انتقال ویروس میشه ؟ من قبلا در پاسخ های جنابعالی خوندم که لیف نمیتونه منتقل کننده باشه پلی از ضایعات پسوریازیس کمی میترسم .ممنون میشم راهنمایی بفرمایید
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی یکشنبه ۷ آبان ۲( 4 هفته پیش)
   رعایت بهداشت فردی توصیه میشه از وسایل شخصی هم دیگه مثل لیف استفاده نکنید با اینحال شانس انتقال بسیار کم میباشد
 • تصویر کاربر علی جمعه ۵ آبان ۲( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 38 مشاهده پرسش
  این دوتا ضایعه ایا زگیله ؟؟ اگ زگیل نیس چه چیزیه ؟ حس میکنم رویه پوسته بافتش گوشتی نیست لطفا برای منو جواب بدین سریعتر منتظرم چکتون میکنم
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۵ آبان ۲( 1 ماه پیش)
   سلام از کی ایجاد شده؟
  2. تصویر کاربر علی جمعه ۵ آبان ۲( 1 ماه پیش)
   دقیق یادم نیس ولی دو سه سالی هست فک میکنم
  3. تصویر کاربر علی جمعه ۵ آبان ۲( 1 ماه پیش)
   دقیق یادم نیس شاید دو سه سال شایدم از اول بوده زمانشو نمیدونم ولی الان چند وقته وسواس گرفتم به این موضوع خاستم بدونم
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی جمعه ۵ آبان ۲( 1 ماه پیش)
   زگیل نیست
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر سارا پنجشنبه ۴ آبان ۲( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 24 مشاهده پرسش
  سلام آقای دکتر اگر با کسی که زیگیل داره رابطه داشته باشیم و با صابون و الکل بلافاصله شسته بشه از کاندوم هم استفاده بشه اما بیرون از کاندوم زائده باشه امکان انتقال چقدر هست. چند وقت طول میکشه تا انتقالش معلوم بشه زائده قسمت بالا باشه و فقط به پوست برخورد کنه
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی پنجشنبه ۴ آبان ۲( 1 ماه پیش)
   همان قسمتی که در ارتباط بوده قابلیت انتقال رو داره بین یک هفته تا چندین سال
 • تصویر کاربر محمد سه شنبه ۲ آبان ۲( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 39 مشاهده پرسش
  سلام وقت بخیر آقای دکتر من چند هفته ای میشه ی چیزایی رو آلت تناسلیم میبینم که اوایل با تیغ که میزدم میرختن و دوباره در میومدن ولی حالا با تیغ هم زده نمیشن عکسشو میفرستم خدمتتون بگید چه بیماری هست آیا زگیل تناسلی هست یا خیر؟ اگه هست ممکنه بگید چیکار کنم از بین برن تشکر
  1. تصویر کاربر محمد دوشنبه ۱ آبان ۲( 1 ماه پیش)
   آقای دکتر ممکنه پاسخ بدید؟
  2. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱ آبان ۲( 1 ماه پیش)
   با ذکر نام و شرح مجدد مشکلتون به واتس اپ 09394620321 پیام بدید عکس ها آپلود نشدند
  3. تصویر کاربر محمد دوشنبه ۱ آبان ۲( 1 ماه پیش)
   دکتر پیام دادم ولی پاسخ ندادید
  4. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی سه شنبه ۲ آبان ۲( 1 ماه پیش)
   🌺
  5. نمایش سایر 3 پاسخ
 • تصویر کاربر امین دوشنبه ۱ آبان ۲( 1 ماه پیش) تعداد بازدید: 43 مشاهده پرسش
  درود

  آیا زگیل تناسلی در آلت من بر اساس این تصاویر مشاهده میشود؟

  یک سری جوش های سفید زیرپوستی زیر آلتم هست.
  1. تصویر کاربر دکتر حسین کرمی دوشنبه ۱ آبان ۲( 1 ماه پیش)
   خیر زگیل نیست
درحال دریافت اطلاعات

مطالب بیشتری بخوانید

روزای هفته

ساعت مطب

شنبه (مطب قلهک)

14:00 - 19:00

دوشنبه (مطب قلهک)

14:00 - 19:00

سه شنبه (مطب نیکان)

14:00 - 19:00

پنج شنبه (مطب نیکان)

09:00 - 12:00

حالب

+54 مطلب

پرسش از دکتر