نوار مثانه در تهران کجا انجام میشود؟

تصویر دکترحسین کرمی

دکترحسین کرمی

در این مقاله مطالعه می‌کنید:

چرا باید یورودینامیک یا نوار مثانه انجام بدهیم؟ تست یورودینامیک میزان ذخیره و ترشح ادرار را در مثانه و مجرای ادرار اندازه گیری می کند. این آزمایش با دستگاهی بروز و جدید که دقت بسیار بالایی هم دارد انجام می شود. این تست بدون درد و بی هوشی در مطب انجام می شود.

اگر به دنبال مرکزی مطمئن برای انجام این تست هستید، میتوانید تست نوار مثانه ی خود را درمطب دکتر کرمی انجام دهید.

چه کسانی تست یورودینامیک احتیاج دارند؟

کسانی که این شرایط را تجربه کرده اند برای تشخیص صحیح به انجام این تست دقیق احتیاج دارند.

تست نوار مثانه چگونه انجام می شود؟

 در حالی که میزان ادرار و سرعت خروج آن از مثانه اندازه گیری می شود، در ظرفی ادرار می کنید. سپس یک لوله نازک و قابل انعطاف به نام کاتتر از طریق مجرای ادرار وارد مثانه می شود. مجرای ادرار لوله ای است که ادرار را از مثانه به خارج از بدن می برد. این کاتتر به اندازه گیری میزان ادرار در مثانه کمک می کند. مثانه ممکن است از طریق کاتتر با آب پر شود تا زمانی که شما اولین میل به ادرار کردن را نداشته باشید. مقدار آب موجود در مثانه در این مرحله اندازه گیری می شود.

 سپس ممکن است در حین مقاومت در برابر ادرار کردن، آب بیشتری اضافه شود تا زمانی که دیگر نتوانید از ادرار کردن خودداری کنید. پزشک کاتتر را برمی دارد. گاهی اوقات در طول آزمایش عکسبرداری با اشعه ایکس انجام می شود. 

تست نوار مثانه در تهران

شما می توانید این تست را در مطب پروفسور حسین کرمی انجام دهید، انجام این تست به اقدام خاصی نیاز ندارد و معمولا بین ده تا پانزده دقیقه طول می کشد.

آدرس مطب دکترحسین کرمی

تهران، خیابان شریعتی، روبروی ایستگاه مترو قلهک کوچه سجاد، ساختمان پزشکان سجاد، پلاک ۶۸ زنگ ۴

شماره تماس:

3.9/5 - (8 امتیاز)

مشاوره پزشکی

در پایان هر مقاله برای راحتی شما عزیزان، نرم افزار پرسش و پاسخ قرار داده شده است تا به راحتی سوالات خود را با ما در میان بگذارید. از طریق این نرم افزار می توانید پرسش ها و مدارک پزشکی خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت به آنها پاسخ داده شود.

سیستم پرسش و پاسخ

ثبت سوال جدید

پاسخ های ارایه شده اعم از تشخیصی و درمانی توصیه های کلی بوده شما را از مراجعه به پزشک معالجتان بی نیاز نمی کنند.با توجه به تعداد زیاد سوالات پاسخ شما تا 4 روز کاری به صورت پیامک اطلاع رسانی خواهد شد  

پیگیری سوال قبل

برای پیگیری پاسخ سوال خودتون و نمایش آن کد رهگیری خود را در این قسمت وارد کنید.
تصاویر پیوست امکان انتخاب تا ۵ تصویر وجود دارد. جهت انتخاب چندگانه کلید Ctrl را نگه دارید. (فرمت های مجاز شامل png, gif و jpg می باشد و حداکثر حجم هر تصویر ۸ مگابایت است.)
© همیارسیستم
درحال دریافت اطلاعات

مطالب بیشتری بخوانید

روزای هفته

ساعت مطب

شنبه (مطب نیکان)

14:00 - 19:00

دوشنبه

تعطیل است

سه شنبه (مطب نیکان)

13:00 - 19:00

پنج شنبه (مطب نیکان)

09:00 - 14:00

جستجو

حالب

+54 مطلب

پرسش از دکتر